Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

dvd yazıcılı kameralar

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• dvd yazıcılı kameralar

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    help1 Arkadaşlar yeni bir soni kamera aldım dvd ye çekim yapıyor 203 modeli mini dvd ye yazıyor ama çekimleri ne cd çalarda nede dvd çalarda seyredemiyorum ve bilgisayarda da seyredilmiyor anlayanlar bir yardım ederse sevinirim

Konu: dvd yazıcılı kameralar

öncelikle hayırlı olsun, paraya kıyamadığım modellerden birisi o ve 403, cihazın DVD kayıt medyası 3" DVD-R, 3" DVD+RW, 3" DVD-RW olduğundan, bilgisayarındaki DVD'inin bunları desteklemesi öncelikle kontrol etmen gereken kısım, 2nci kısım usb 2.0 olduğundan bu tip bir bağlantı için bilgisayarına gerekenlerin yüklü olması ve de Sony'in kendi yazılımlarını yüklemen gerekir. Sonra DVD'ye kayıt ederken hangi formatta sıkıştırıyor ise bilgisayarında bunun için bir software olması lazım. Bunları sırasıyla bir kontrol et. En önemlisi yanında verilen yazılımları mutlaka yükleyip cihazın bilgisayardan tanınmasını sağla. Bunları yaparken en kötü ihtimalle TV'ye bağlayıp yine seyredebilmen lazım. Kolay gelsin..

Yorum

Selam arkadasim o kameradan bendede var ama ben ilk ciktigi siralarda 91e sini almistim ama kismen ayni ozelliklere sahip
      sorununa gelince cekim sirasinda lcd ekranin sag ustte ( VIDEO veya VR) yazar eger vr modusunu secmissen aynisi benimde basima geldi malesef cogu DVDcalar ve computer tanimiyor tavsiyem VIDEO modu na getirmendir Video MODUNA GELDIGINDE dvd BESTANDINI viteo ts OLARAK RAHATLIKLA computur une tanitabilirsin veya DVD calarina

Kolay gelsin..

YA UMUTTA OLMASA..! : ) : ) : )

Originally posted by badi fedo
      help1 Arkadaşlar yeni bir soni kamera aldım dvd ye çekim yapıyor 203 modeli mini dvd ye yazıyor ama çekimleri ne cd çalarda nede dvd çalarda seyredemiyorum ve bilgisayarda da seyredilmiyor anlayanlar bir yardım ederse sevinirim

Yorum

bendede dcr-dvd 403 var, eğer video modunda çekim yaptıysan dvd cd sini finalize yapmalısın çünkü çekim yaptığın media dvd-rw, başka türlü hiç bir şekilde seyredemezsin, vr formatında çekersen sorun yok ister usb ile ister media yı çıkarıp dvd ne takıp izleyebilirsin.

Yorum

Working...
        X