Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kaspersky Antivirüs - İnt.Sec. 6.0 2006 (Full Paket) Yeni

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• Kaspersky Antivirüs - İnt.Sec. 6.0 2006 (Full Paket) Yeni

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    Kaspersky Antivirüs - İnt.Sec. 6.0 2006 (Full Paket) Yeni
    Arkadaslar Antivirüs proğramları arasında en iyi olduğu defalarca ispatlanan Kaspersky Antivirüs proğramının son versiyonları:
    Özellikle Kaspersky İnternet Security 6.0 versiyonu mükemmel çünkü proğram içerisinde tüm sistem savunma mekanizmalarını kullanmış olup başka bir güvenlik yazılımı kurmanıza gerek kalmamaktadır çünkü proğramın içerisinde

1- Dosya Antivirüs (tüm donanım)
    2- Posta Antivirüs (e-mail savunması)
    3- Web Antivirüs ( web siteleri güvenligi)
    4- Proaktif Savunma
    5- Anti-Spy
    6- Anti-Hacker
    7- Anti-Spam
    SAVUNMA ÖZELLİKLERİ BULUNMAKTADIR...................
    özellikleri ile kullanıcıya çok büyük bir rahatlık yaşatmaktadır, Mutlaka bilgisayarınız da bulunması gereken bir antivirüs proğramı diyebilerim..
    NOt;İki virüs programından birini yükleyebilrsiniz. ikisi aynı anda olmayacak..
    //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    ;;;;;;; İ N D İ R ;;;;;;

1)--- virüs cleaner:
    http://rapidshare.de/files/26194647/...0.0.7.rar.html

2)--- Kaspersky Antivirüs 6.0 2006
    http://rapidshare.de/files/26196901/...0.300.rar.html

3)--- Kaspersky internet security 6.0 2006
    http://www.paylas.com/download/38590...sec_6.rar.html

4)--- Türkçe Dil Eklentisi
    http://rapidshare.de/files/26203427/tr_yama.rar.html

5)--- İlaçlar
    http://rapidshare.de/files/26203211/...eyler.rar.html

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Konu: Kaspersky Antivirüs - İnt.Sec. 6.0 2006 (Full Paket) Yeni

işte ya aradığım buydu saolasın kardeş bakalım işe yarıyo mu bu program

Yorum

arkadaş bu proğramı indirdim. bunun içinde kis key diye bir şey var onu yapamadım.indirdiğim6.0.0.300. türkçe oldu ama otuz günlük yapabildim.emeğine ve yardımına teşekkürler.

Yorum

Arkadaşlar bu proğramı nasıl yükleyeceğiz.açarak açıklayan bir arkadaş yokmu .kis keyi ve yamalarıda anlatırsanız sevinirim. yardımda bulunursanız çok iyi olur.paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler....

Yorum

Zorda olsa uğraşa uğraşa oldu.Birdaha yapamam ve bilmeyenler için zor olduğunu söylemek isterim.

Yorum

ne zoru kardes cocuk oyuncagı...

Yorum

Kaspersky internet security 6.0ı bilgisayarıma kurdum.Şimdi kaldırmak istiyorum kaldıramıyorum çok yapışkan bir program.Program faal gözükmemesine rağmen ekle kaldırdan kaldıramadım.Kaspersky kaldırma programını indirdim onu çalıştırdım yine kalkmadı.başlat çubuğunda kasperskynin simgeside yok.Programı kapatamıyorum.Java ayarlarımıda bozdu internetten bişey indiremez oldum.rapidsharede please enable javascript yazıyor.Benim gibi bir acemiye bunu kaldırmak için adım adım ne yapılması gerektiğini anlatırsanız çok sevinirim.saygılar.

Yorum

Paylaşımların için sağol dostum. İnsanlara yardım edebilmek ne güzel .İmreniyorum size valla.

Yorum

ARKADAŞLAR bende kullanıyorum ama tr yapıyorum pc acılıp kapanınca ing oluyor o problemi nasıl hallediyorsunuz.?

Yorum

Arkadasler ilk önce c sürücüsü içersine kav dosyası acıyorsunuz.(C:\kav) winrar ile tr yamayı kav dosyasının içerisine cıkarın. türkçe karakterlere dikkat edin. oluyor ben kullanıyorum.

Yorum

aynen denedim olmadı neyse @feyk99 tşkler

Yorum

3)--- Kaspersky internet security 6.0 2006
                        http://www.paylas.com/download/38590...sec_6.rar.html

ayrıca bu link calışmıyor

Yorum

slm arkadaşlar

dosyaları aldık ama kurunca aşadaki şıklardan 4 tanesini kuruyor

1- Dosya Antivirüs (tüm donanım)
                          2- Posta Antivirüs (e-mail savunması)
                          3- Web Antivirüs ( web siteleri güvenligi)
                          4- Proaktif Savunma
                          5- Anti-Spy
                          6- Anti-Hacker
                          7- Anti-Spam

5,6,7 yi kurmuyor yardımınızı bekliyorum belki ben hata yapıyorum.

Yorum

arkadasım kaspersky internet security programını kurman gerekiyor. sen normal antivirüs programını kurmussun..

Yorum

3.sıradaki paylaş.com çalışmıyor

ayrıca başka bir yerden buludum yükledim sorun oluştu
                              1- pc tarama yaparken pc tamamen kitliyor ve reset çekmem gerekiyor
                              2- pc yi her kapatıp-açtığımda türkçe yamayı tekrar yüklemem gerekiyor
                              yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla...
                              Son düzenleme asc77; 21-09-2006, 14:53.

Yorum

Working...
                              X