Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Şu Rapidshare yi Çözen Yok mu yaaa..

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• Şu Rapidshare yi Çözen Yok mu yaaa..

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    arkadaslar rapidshare yi çözen bi arkadaş yokmu ya, bi dosya indirecez o kadar bekliyosun ikinci indirmeyi yapamıyosun, adamı deli eder bu rapid. rapidshare yi çözen bir proğram varsa paylaşırsanız çok sevinirim,,

Konu: Şu Rapidshare yi Çözen Yok mu yaaa..

telefon kablosunu sokup 1 dak boyunca bekleyeceksin.daha sonra tekrar baglanıp indireceksin.ama 50 mb i gecmemek sartıyla.gecersen aynı işlemi bir daha uygulamalısın

Yorum

yani ip adresinizi değiştirmeniz gerek bunun içinde arkadaşın dediğini yapın yada modemi kapatıp açın (her ikiside aynı yöntem)

Yorum

Arkadaslar bu yöntemi biliyorum ama modemle fazla oynamamak için bu olaya basvurmuyorum. Baska Yaaaaaaardııııııım

Yorum

iki gunluk uyelik alin ve istediginiz kadar download yapin. ben boyle yapiyorum.

Yorum

nasıl ne şekilde oluyor. paylasılan uyelikler felan yokmu ki

Yorum

Originally posted by feyk99 View Post
              nasıl ne şekilde oluyor. paylasılan uyelikler felan yokmu ki
              arkadaşım sende iyicene beleşini arıyorsun ya ne yöntem kullanırsan kullan üye olmadığın zaman 50 mb tan büyük dosyaları indiremezsin.ben 40 biliyodum ama arkadaş 50 demiş.orasını pek bilmem.diyelimki denediğin yöntemler işe yaradı.fakat indirdiğin dosya 100 mb.40 mb 50 mb dedimi kesilir.indirdiğin de boşa gider.rapidshare den ufak boyutlu dosyaları indireceksin.aslında kabahat bizim türklerde.git hemen paylasa yükle yükleyeceğini.elin almanı sen yükleye ben yükleye depo yapmış kendine.şimdi bize satıyo.akıllı olun biraz kardeşim.fındığı bizden alırlar çukalatanın içine koyup bize geri satarlar.bu hep böyle.bizim türklerde kabahat.elin almanında suç yokki....

Yorum

dogru kardes haklısındaaaaa

Yorum

Şu linki sık kullananlara ekledikten sonra her tıkladığınızda cookiler silinir.Ardından internet bağlantısını kapatıp tekrar bağlandığınızda tekrar dosya indirebilirsiniz.
                  http://rapidshare.de/cgi-bin/premium.cgi?logout=1

Yorum

Working...
                  X