Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

ADSL yardım

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• ADSL yardım

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    help1 Bilgisayar ve internet konusunda acemiyim.Asus marka tek portlu ADSL modem aldım. Üç gün problemsiz çalıştı .Dördüncü gün modem önündeki power,status ve pc ışıkları yandığı halde internete bağlanamadım.LAN ayarlarına baktım.DURUM:Bağlandı HIZ 100.0 Mbps yazıyor.Her şey normal görünüyor fakat hiç bir siteye ulaşamıyorum.Sonunda bilgisayarı bir gün önceye yükledim. Gene olmadı.Bütün uygulamaları kullanma kılavuzuna göre yaptım.Verilen İP adresine giriyorum.Modem çalışıyor ve bağlantı tamam görünüyor.ama yine hiç bir siteye bağlanamıyorum.Nihayet yaptığım geri yüklemeyi iptal ettim.Sonunda bağlantı sağlandı.Bir de bağlantı için uğraşırken İP adresinin hem manuel olarak girildiğini hem de bilgisayar tarafından otomatik alındığı bilgisine ulaştım.Siz hangisisni tavsiye edersiniz.Şu anki ayar otomatik durumda.
    Saygılar...

Konu: ADSL yardım

Arkadaşım adsl modem kendisi otomatik olarak İP atar bence bırak otomatik olarak kalsın.
    Ama sonuçta otomatik veya manuel olması bir sorun teşkilde etmez.

Yorum

sayfaları açamamanın sebebi turktelekom olabilir birkaç kez banada oldu 3-4 saat bekliyorum açılmıyo ne zamanki aarayıp arıza kaydı veriyorum açılması bir oluyo nasıl oluyo bende anlamadım ama ara sıra arıza kaydı vermek gerekiyo herhalde :))

Yorum

AYNISI bende olmuştu okadar uğraştık halledemedik. sonra bilgisayarda bağlantıyı otomatik algıla diye yeniden kurdum düzeldicrashs

Yorum

Working...
        X