Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar Vistaya Geçme Zamanı Gelmedimi?

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• Arkadaşlar Vistaya Geçme Zamanı Gelmedimi?

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    Vista piyasaya çıkalı yaklaşık 4 ay oldu.

vistayı kullanan arkadaşların vista hakkındaki görüşleri nelerdir acaba.

bilgisayarımdaki donanımlara ait tüm vista driverlarını indirdim.

en kısa zamanda vistaya geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım.

elimde vista ultimate türkçe var.

sistem ise :

P4 3.0 Intel + 1,5 GB ram + 256 MB Asus Ekran Kartı + 80 GB Harddisk

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

.

Konu: Arkadaşlar Vistaya Geçme Zamanı Gelmedimi?

merhaba dostum son araştırmalarım sonucu bende vista ultimate ye terfi ettim. senin donanımların benim pc ye göre çok çok iyi ben sana vistayı öneririm. kullanımı ve görsellik mükemmel....benim bu donanımla kasılma filan olmuyo. sana tavsiyem xp normal çalışırken dvd den setup a tıkla ve yönergelere ileri şeklinde kur. çünkü dvd de boot özelliği yok .
    benim donanım : intel celeron 2.4, 1 gb ram, 128 mb msı geforce fx 5200 80 gb harddisk

Yorum

dostum birde driver olayını kafaya takma ses hariç diğer donanımları otamatik tanıyor. zaten ses olayınıda kurulumdan sonra basit bir şekilde hallediyorsun...

Yorum

dvd ile boot yapmak daha iyi değilmi. xp de yaptığımız gibi. nasıl yapalım.

Yorum

Elinizdeki bootludur zaten denediniz mi hiç?
          www.hobidevreler.net

Yeni Upload Sitemiz

Yorum

denemedim daha yükleme yapmadan önce bilgi topluyorum sadece. ornapsen
            arkadaş xp çalışırken kur demişte o yüzden. boot lu kurmana gerek yok demiş ya..

Yorum

Eh öyle de kurulur ama bence temiz bir yükleme yap Boot lu.
              www.hobidevreler.net

Yeni Upload Sitemiz

Yorum

sagolun arkadaslar vistayı kuruyorum inşallah pişman olmam

Yorum

Pişman olmazsın bana göre ama yine de beğenmessen dönersin eski sisteme zor bir şey değilki.
                  www.hobidevreler.net

Yeni Upload Sitemiz

Yorum

arkadaşım pişman olmaya olmazsın ama seni de sinir eder allah yardımcın olsun draverlerin çaıkşması uyumsuzluğu zırp pırt mavi ekran yani çökme işi vs. ama orijinal draverler. tam olduğu bir cd'i bulursan belki.

Yorum

dostum dvd de boot özelliği var ama açılışta boot yapmıyor bazı özel işlemlerden geçerse o zaman açılışta boot yapabiliyorsun. sen xp çalışırken setup yaparsan zaten sana yükseltmemi yoksa temiz kurulummu yapmak istiyorsun diye soruyor. temiz kurulum seçersen yükleme yapacağın bölüme format atıyor. zaten o anda xp çalışmıyo pc kendini yeniden başlatıyor. boot olarak açılıyor ve temiz kurulum yapıyor. bende o boot hatasına düştüm ve diğer partition da kurulu olan pardus ve diğer dosyaları uçurdum. sende benim yaptığım hataya düşmemek için, xp çalışırken yedeklerini al dvd yi tak install ı başlat inş. yardımcı olabilmişimdir. birde ben driver sorunu yaşamadım kendi kendine yükledi. sen yükle pişman olmazsın.

Yorum

vistayı alalı aylar oldu ama dvd sürücü olmadığından hala beklemedeyim
                        Alırsak bir dvd sürücü yükleyeceğiz bakalım

Yorum

tamam yüklersen beğendiğin yönlerini

Yorum

ben 3 aydır vista kullanıyorum ve memnunum ilk zamanlar alısıncaya kadar sorun oldu simdi pc de hem vista hemde xp kurulu cocuklarım bile vistayı acıyor vistadakui tek sorun güvenlik ve crackli bazi porağramları acmaması yanı siz ilaclıyorsunuz vista ilacladığınzı sanırsam regeditten pc yi kapatıp actığınzda sifirliyor ama gelende vistadan menunum ama sitemizde sorun varsa vista mavi ekran atar özellikle remlerde sorun varsa remlerin kinkston olursa güzelur bence.

Yorum

Originally posted by feyk99 View Post
                              Vista piyasaya çıkalı yaklaşık 4 ay oldu.

vistayı kullanan arkadaşların vista hakkındaki görüşleri nelerdir acaba.

bilgisayarımdaki donanımlara ait tüm vista driverlarını indirdim.

en kısa zamanda vistaya geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım.

elimde vista ultimate türkçe var.

sistem ise :

P4 3.0 Intel + 1,5 GB ram + 256 MB Asus Ekran Kartı + 80 GB Harddisk

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

.
                              dostum senin sistemin vistayı çalıştırmaya yeterli ama kurdugun programların çogu vista uyumlu olmadıgı için bence biraz daha beklememiz gerekli.. konuyu biraz açarsak mesela virüs programının nero winamp gibi herkese lazım olan programların vista uyumlu olması lazım. hadi vista uyumlu olanını buldun serialini bulman lazım. oda çok zor .... yada yasal program kullanman lazım...:D

Yorum

Working...
                              X