Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmeti

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmeti

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmeti (BITS) ağ performansını düşürmeden büyük miktarda veri aktarmanıza yardımcı olur. Bunu gerçekleştirmek için, verileri küçük birimler halinde aktarır, kullanılmayan bant genişliklerini kullanılabilir duruma geldikçe devreye sokar ve verileri hedef konumda yeniden birleştirir. BITS, Microsoft® Windows Server 2003 ailesi işletim sistemlerinde ve Microsoft® Windows 2000 Sunucularında desteklenir.
    BITS Evrensel Kaynak Konumlandırıcıları (URL'ler) olarak dosya adlarını ve verileri karşıdan ve karşıya yükleyebilir. Ağ bağlantısı kesilmeleri veya bilgisayarı açıp kapatma nedeniyle kesilen aktarımlar, ağ bağlantısı yeniden kurulduğunda devam eder.
    BITS Sunucu Uzantıları Internet Information Services'in (IIS) bir parçasıdır ve aşağıdaki bileşenleri vardır:
    • BITS yönetim konsolu ek bileşeni; Microsoft Yönetim Konsolu (MMC) kullanarak BITS yapılandırma ve yönetme için kullanılır.
    • BITS sunucu uzantısı ISAPI; BITS veri aktarımı için kullanılır.
    İstemci bilgisayarların bir sunucuya dosya yüklemek için BITS kullanabilmesini isterseniz, BITS Sunucu Uzantıları yüklenmiş ve etkinleştirilmiş olarak bir IIS sunucusu yapılandırmanız gerekir.
    Daha fazla bilgi için, aşağıdaki konulara ve Web sitelerine bakın:
    http://technet.microsoft.com/tr-tr/l.../cc779136.aspx
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız

HAYDI IPTV YAPALIM

TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

LÜTFEN OKUYUN

Working...
X