Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Öneri ve istekleriniz

Collapse
Konu Kapali.
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• Öneri ve istekleriniz

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    OZMENA Forum için önerileriniz, olmasını istedikleriniz ve şikayetlerinizi bu alandan dile getirebilirsiniz.

Unutmayınızki hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak asgari müştereği bulmaktan geçer, bu nedenle fikirlerinizi beyan etmekten hiçbir zaman kaçınmayınız.
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız

HAYDI IPTV YAPALIM

TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

LÜTFEN OKUYUN

Konu: Öneri ve istekleriniz

bu yeni bölüm için teşekkürler forumumuza oldukça yararlı olacağını düşünüyorum

Yorum

NEXT 9000 serisinin yazılımlarını istiyorum sitede göremedim gözden kaçırdıysam kusra bakmayın bi yardım yazılım istiyorum :(

Yorum

Originally posted by ogicix View Post
        NEXT 9000 serisinin yazılımlarını istiyorum sitede göremedim gözden kaçırdıysam kusra bakmayın bi yardım yazılım istiyorum :(
        N e x t bölümü neden yok?

Yorum

Originally posted by ogicix View Post

İstek derken yanlış anladın galiba. Forum kalitesinin artması için istek ve düşünceler soruluyor.

Yorum

Forum kalitesinin yükselmesi açısından İstek ve Önerilerinizi olabilirliğini - çözümlerini görmek için lütfen her biri için yeni konu açarak bildiriniz.

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

hayırlısı ve uğurlusu olsun

tüm üyelerimizinde forum üzerinde fikir beyan edebilecekleri güzel bir kısım olmuş.

Teşekkürler OZMENA

Yorum

Önce hayırlı olsun.

Benim bir isteğim var bu konuda.Güncel haberleri genelde "Digital haberler","Sosyal Konular" ve Ekonomi bölümündeki yerlere alakası olmayan yerlere yazılıyor.

Bence "EN SON HABERLER" başlığı altında bütün değişik bilgiler verilebilir.Kolay gelsin,sevgi ile kalın.: )

Yorum

Originally posted by ozkandonmez View Post
                  OZMENA Forum için önerileriniz, olmasını istedikleriniz ve şikayetlerinizi bu alandan dile getirebilirsiniz.

Unutmayınızki hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak asgari müştereği bulmaktan geçer, bu nedenle fikirlerinizi beyan etmekten hiçbir zaman kaçınmayınız.
                  Originally posted by ozkandonmez View Post
                  Forum kalitesinin yükselmesi açısından İstek ve Önerilerinizi olabilirliğini - çözümlerini görmek için lütfen her biri için yeni konu açarak bildiriniz.
                  Originally posted by yusufturgut View Post
                  selamlar arkadaşlar ******BOTECH ca-10000 vacı ****yazılım yani versiyon ve cihaz pin kodu gerekli yardımcı olcak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum sagolun
                  @yusufturgut arkadaşım,

Anlaşılan yukarıdaki mesajları okumadın veya okudunda anlamadın.

Lütfen buradaki mesajları bir daha okurmusun.

Forumu daha iyiye götürecek paylaşımı daha iyi organize ve kolay yapacak öneriler yapılsın diye açılmış bir bölüme yazdığın mesaj sence uygun olmuş mu ?

Dikkatli okursan sende fark edeceksindir.

Yorum

Originally posted by yusufturgut View Post
                    selamlar arkadaşlar ******BOTECH ca-10000 vacı ****yazılım yani versiyon ve cihaz pin kodu gerekli yardımcı olcak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum sagolun
                    yanlış anlamak veya yanlış yerlere yazı yazmak için gösterdiğiniz çabadan dolayı sizi tebrik etmek gerek..

güzel bir konu fikir almak ama bu gidişle biraz zor olacak..hayırlısı..

Yorum

Originally posted by RcA View Post
                      yanlış anlamak veya yanlış yerlere yazı yazmak için gösterdiğiniz çabadan dolayı sizi tebrik etmek gerek..

güzel bir konu fikir almak ama bu gidişle biraz zor olacak..hayırlısı..

NO COMMENT !.. hahohihahohihahohi

Yorum

sayın ozkandonmez sıtenızde bız uye arkadasların ımza duzenlemesı ıcın bır kolaylık dusunulemezmı acaba kendı ımzamızı yazmıs oldugumuz yazıların altında goremezmıyız mesela bır ıkı resım koymak ıstıyoruz bunun sıkkını kontrol panelınde goremedım varsada ozur dılerım demek ıstedıgım eger bız bır ımza secersek mesela resım onu hep resım ekledenmı gırecegız avatar duzenleme bolumunde ımza eklede olsa daha guzel olurdu kanımca tabı bu benım sahsı fıkrım sızler daha ıyısını bılırsınız belkı formda fazla kırlılık olabılır acısından yapmamıs(duzenlememıs) olabılırsınız selamlar saygılar

Yorum

Originally posted by kaymakamhakan View Post
                          sayın ozkandonmez sıtenızde bız uye arkadasların ımza duzenlemesı ıcın bır kolaylık dusunulemezmı acaba kendı ımzamızı yazmıs oldugumuz yazıların altında goremezmıyız mesela bır ıkı resım koymak ıstıyoruz bunun sıkkını kontrol panelınde goremedım varsada ozur dılerım demek ıstedıgım eger bız bır ımza secersek mesela resım onu hep resım ekledenmı gırecegız avatar duzenleme bolumunde ımza eklede olsa daha guzel olurdu kanımca tabı bu benım sahsı fıkrım sızler daha ıyısını bılırsınız belkı formda fazla kırlılık olabılır acısından yapmamıs(duzenlememıs) olabılırsınız selamlar saygılar
                          bir zamanlar imza kullanılıyordu, bazı "..." insanlar yanlış bilmiyorsam imzalarının içine; script kodları, çok büyük boyutlu resimler, yasak site reklamları, v.b gibi şeyler yerleştirdiği için kullanıcıların imzaları kapatıldı...şuan sadece forum yöneticileri imza kullanabiliyor..
                          Son düzenleme RcA; 01-10-2007, 01:23.

Yorum

bende bi ara satranç bölümü istemiştim ama düşünülüyor diyip öyle bırakıldı..

Yorum

Kaymakamhakan arkadaşımıza RcA arkadaşımız cevabı vermiş, kaldırmak zorunda kaldık zira script kullanmaya başalanılarak kullanıcı adı ve şifre çalmaya yeltendiler.

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

Working...
                              X