Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

@özkanS27

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• @özkanS27

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    KİŞİ CEVAP HAKKI İSTEDİĞİNDEN TOPIC AÇILMIŞTIR, CEVABINDAN SONRA KAPATILACAKTIR.

Öncelikle OZMENA Forum 'un bu şekilde yıpratılmasına izin vermeyeceğimi bildirir kendi tarafımda gelişen olayları anlattıktan sonra gereklileri aşağıda sunacağım....

30.Haziran.2007 saat: 01:34 de tp://www.ozmena.com/showthread.php?t=122552 3. mesajında

bende burada yazılanları okuyunca orjinal dreambox aldım şimdi ne oldu anlamadım aynı firma kopya diye kızdıgı cihazı satıyor yazılımla ucacakdı lafda ses soluk yok
    kimsedende kac gündür ses cevap alamadık bu işde bir bit yenigi var kafam almadı gitti
    firma yetkilisi cevap veremiyorsa özkan dönmez bey versin cevabını durum nedir ne degildir biz kandırıldıkmı aynı cihazsa firma hem orjinal hemde sahte satıyorsa bende ucuzunu alırdım

acıklama istemek hakkımız degilmi yoksa
    peşine hemen 30.Haziran.2007 saat: 01:39 da aşağıdaki PM i atmıştır

özkan dönmez bey bana cevap verecekmisiniz

http://www.ozmena.com/showthread.php?t=122552
    Bende sabah 30 haziran 2005 saat : 09:34 de bir cevap vermişim

sonra 6. mesajda arkadaş sonuç olarak mesajında bizde yayınlanan bir mesajdan dolayı ORJINAL alıp zarar ettiğini sahtesi ile aradaki farkı talep etmeye hakkı olduğunu idda etmiştir..

ilgili firmanın modu sayfayı okudu okudu cevap vermeden gitti

var demekki bir bildigi belkide yazılımı devreye sokmaya gitmiştir ümitle bekliyoruz sahte kopya cihazların ucmasını yoksa paramın fazla verdigim kısmını geri istemeye hakkım var
    Bende 8. mesajda
    Sanırım sadece polemik yapmak için burdasın, eğer öyleyse polemik yaptırmam kardeşim, gönder orjinal dreambox cihazını sana sahtesini gönderteyim farkınıda ben vereyim olurmu???
    demişim bunun başka bir izahı olabilirmi????

Sonra bu arkadaş 13. ve 14. mesajda tam çark ederek, anlaşılmaz bir tutum sergilemiş ve cihaz değişimi hakkında benim neden müdahil olduğumu sorgulamaya başlamış....

sonra ben üstteki 17. mesajda nedenleri ile açıklamışım....

Ybalcik arkadaşımız konunun gereğinden fazla uzadığını ve polemiğin başladığını düşünerek konuyu kapatmış....

Sonra bu arkadaş bana 01.temmuz.2007 saat : 00:42 de aşağıda gönderdiğim çok ukalaca - OZMENA forumu rencide edici ve terbiyesizce bir PM göndermiştir.

cevap hakkı tanımadan konuyu kilitlediniz canınız sagolsun forum sizin

benim size pm atmam sadece duyuruyu sizin yapmanızdan dolayı sizde cihazı satan firma ya güvenip yazdınız aslı astarı cıkmadı

siz niye cihaz degişimi yapmaya kalktınız onu anlamadım benim bu konuda muhatabım digitalborsadır siz degil siz burada konu acarak olaya taraf oldugunuz için size PM attım

o konuda birisi ınpaxın kendi yazılımı var demiş nerde bu yazılım banada yollasında görelim

forumda 2 tane cihaz hediye ettiniz digital borsaya laf edemiyorsunuz bunu anlamamak için kör olmak lazım neyse forum sizin istediginizi yapın ama boş laf yapmayın bunları acık alanada yazmayı isterdim ama hemen konuyu kilitlediniz tarafsız admin seniz PM mi konuya aynen yazında millet görsün ama nerde o cesaret sizde göbekden baglı olunca firmalara sonuc budur işte

lütfen benim üyeligimi sil bu saatden sonra bu forumda firmaların borusu ötüyorsa ben yokum
    bende kendisine yanıt olarak aşağıdaki pm i gönderdim ve ardından bu okuduğunuz yazıyıda yazarak topic i açtım...

Bak aslanım,

cihazları digital borsa değil kaya center veriyor , bana hitaben pm attın ben ondan sonra müdahil oldum konuya, ozmena forum ve kurucusu olarak ben hiçbir firmaya göbekten bağlı değilim, evet inpax ın cihazları üzerinde kendi yazılımları var, senin üyeliğini ben silmem arzu etmezsen foruma gelmezsin olur biter...

Aklını başına topla , ozmena forum diğer bir kaç forum gibi tek bir cihaza ve firmaya bağlı kalıp üyelerini bu uğurda harcamaz...
    Sonuç olarak ;

Biz kimseye cihaz önermiyoruz yada aternatifli cihaz öneriyoruz, ama buradaki durum kişi tarafından açtığı konuyla alakalı olmayan yöne doğru polemik konusu yapılıyor..

özkanS27 ;

1. Kandırıldığını düşünüyorsan cihazın bana öncelikle PM den seri numarasını vermen gerekiyor (digitalborsa dan alıp almadığını öğrenmek için)

2. Almış olduğun 500s orjinal cihazının ne ile değiştirmek istiyorsan

bunu bildirmen gerekiyor.

3. Yukarıdaki mesajların birinde dediğin gibi yok ben kendim karar vermek istiyorum diyorsan bugün ki piyasa fiyatından cihazın geri alınacak ve parası sana bizzat tarafımdan iade edilecektir.

Sana bunlar açık bir tekliftir ve bunun öteside yoktur, varsan prosedürü başlatırım. Yoksan da lütfen nedenlerini açıklayarak bildirirsen memnun oluruz.

Son olarak ;

OZMENA Forum , firmalar düşünülerek değil son kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış bir mekandır, başka yerlerle karıştırıp oralarda alıştığınız muameleleri göremezsiniz ve oralarda alıştığınız şekilde firmaları ve kişileri karalayamazsınız. Zira OZMENA Forum hiç bir firma ile bağlantısı yoktur, cihazlarından dolayı gönlümüzün kaydığı marka lar olsada tasvip etmediğimiz markalarda forumumuzda zaten yoktur, neden olmadığı ilgili bilgileride forum sayfalarımız arasında bulabilirsiniz. Mademki bizim lafımızdan dolayı orjinal aldığınız cihazdan zarar görmüşsen bunu tazmin etmekte bizim boynumuzun borcudur.
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız

HAYDI IPTV YAPALIM

TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

LÜTFEN OKUYUN

Konu: orjinal - sahte dreambox konusu ne oldu

Kişiye ısrarlı bir şekilde gel cevap hakkını kullan dememize rağmen kullanmamış ve asıl niyetini ortaya koymuştur.

Topic az sonra kapatılacaktır, daha sonrada silinecektir.

Haksız yere forumu ve kişileri karalama yaptığından dolayıda kişinin ozmena forum aktiviteleri sonlandırılacaktır.

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

@özkanS27

Senin gibi kişiler malesef başkalarını vakitlerini diğer insanları karalamakla geçirmekte ve diğer kişilerinde huzurunu bozmaktadır...

Cevap hakkı dedin açtık topiği ama oraya cevap yazacağına 4 saat beklenmesine rağmen PM den mesaj atarak ve tarafına topiğin açıldığı bildirilmesine rağmen kullanmak istediğin cevap hakkını kullanmadın, küstah bir pm atarak ahlaka ve adaba aykırı cümleler sarf ettin...

Bak birader, ne OZMENA nın bir görevlisi nede admini kimseden talimat almaz, ama sanırım sen talimat alarak gelip ortalık karıştırma görevi verdiler değilmi??? o seni gönderenlere söyle bu forumdan gerektiği zaman adları ve firmalarının adı yayınlanacak....

Kandırıldım farkını isterim dedin bizde öyle düşünüyorsan hodri meydan dedik ama sen kaçak oynamayı seçtin, bu nedenle bu forumda işin yok senin....firmaların banner ı yayınlanır bunun karşılığı bedelini öderler hepsi o kadar....

Adaba aykırı laflar etme sonra tersi kanıtlandığında kendini küçülmüş yada daha başka bir şey hissedersin....

Sana teklifim hala geçerli , tabi sen kaçak güreşmezsen....topik in son 2 mesajı aşağıdaki gibidir, umarım anlayacak kadar kapasiten vardır.

forum aktivitelerin süresiz sonlandırılmıştır.
      Son düzenleme ozkandonmez; 02-07-2007, 22:09.

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

Working...
      X