Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

@cworks ve @cetindeniz

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• @cworks ve @cetindeniz

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    Sizler birt bağa üzüm yemeye değil sadece bağcı dövmek için gelen ve bunun içinden elinden geleni yapan kişilersiniz....

Ozkandonmez bu forumda ticaret yapıyor diyen bir kişi çıksın ve bunu ispatlasın , ispatladığı gün bu forumu kapatırım böylece sizler ve disin gibi düşünen hatta rakip ozmena yı kendine rakip gören yerlerde göbek atsın...

@cworks

para ile devre -şema satmak nerden cıktı özmena foruma yakışmıyor
    böyle bir şeyi nerde gördün, bunu keşke kanıtlayabilsen, çamur at izi kalsın mantığınız ancak elinize yapışır ve sadece sizi kirletir.

ya sen konuya vakıf değilsin, yada bu foruma garezin var, çünkü ortada şema yok sadece bir cihaz yapılmış ve servislere öneriliyor.

@cetindeniz

her nekadar ben bu işin içinde yok desemde ben piyasaya sürenin ve forumda başka bir nick altında baya bir yetkili bir insanın olduğunu tahmin etmek pek zor olmadı . yani herkes düşünürse bu şahısı çok basit tahmin edebilir . tabi ben bunun ismini vermeyimde eyer biraz cesareti varsa şemayı verir . sayın ozkandonmez bu konuyla özdeşmiş kişiyle bir arada bunu hallederler
    Bunu açıklada insanlar öğrensin, haaa hatta cas2-3 ün yapımcısı olan duolabs dan ricardo da burda onada forum üzerinden satış yapıyor diye söylemde bulunabilirsin, ve hatta tüm uydu cihaz firmalarınıda bu forum üzerinden ticaret yapıyor diye atıf dada bulunabilirsin.

Benim için cas2-3 ne ise bu jtagv3 de öyle birşeydir. İhtiyacı olan alır mesele benim ihtiyacım vardı cas2 aldım ve keşke becerebilseydim şemasını çıkarsaydımda cwoeks yada cetindeniz bu şemaya bakıp cas2 aletini yapsaydı bizde onlardan daha ucuza alsaydık.

@cui_culyano

aynen katılıyorum.arkadaşlar burayı ticarethaneye dönüştürmeye çalişiyorlar.yani forumdan jtag satacak. eskiden böyle değildi burası.neyse..

bu mesajlar silinirse veya konu kapatılırsa şüphem kalmayacak..
    üstü kapalı tehdit haa, bu rezilliklerin aslı astarı yokken birde forumda bırakacağımımı sandın arkadaşım, bu arada bu nicki hatırlamaya çalışıyorum hatırlarsam, açıklamasını yapacağım.

cetindeniz ve cworks 'ın şahsıma ve foruma yaptıkları haksız ve karalayıcı tutumlarından dolayı, forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.
    Son düzenleme ozkandonmez; 16-03-2006, 20:46.
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız

HAYDI IPTV YAPALIM

TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

LÜTFEN OKUYUN

Konu: @cworks ve @cetindeniz

halen geçmişteki hataları, yanlışları tekrarlayarak bugün bunları gündeme getirmek, birilerinin güdümüyle bu foruma gelerek karalama yapmak, kişileri suçlamakla ne bu forumun değeri azalır ne de kişilerin. sadece kendinizin ne olduğunuzu ortaya koyarsanız.

kimin ne yaptığı ortadadır. bizlerin kendimizi savunmamız yersiz ve anlamsızdır, hem de bu şekilde seviyesizce yapılan eleştirilere karşı. sözkonusu devrelerden kimlerin nasıl para kazandığı bellidir.

madem ki geçmişte olanları bildiğinizi iddia ediyorsunuz ve kendinizce birşeyler saçmalıyorsunuz, siz gidin, sözcülüğünü yaptığınız kişilere bunların nedenlerini ve hesabını sorun. kazandıklarından sizlere de pay veriyorlar mı ?

doğruluk ve dürüstlük gibi bir anlayışınız ve yapınız olsaydı zaten bu forumda böyle bir tavır içerisinde olmazdınız.

burada nickleri geçen kişiler, foruma üye oldukları ilk günden bu yana hep olumsuz ve itham edici tavırlar içerisinde olmuşlar ve Uyarılmalarına rağmen kasıtlı tavırlarına devam etmişlerdir.

siz, asılsız iddialarla geleceksiniz, forumu ve kişileri itham edeceksiniz, bunun belgesini vermeyeceksiniz, ispat edemeyeceksiniz, seviyesizce yazacaksınız, bizler de buna engel olduğumuzda sizi susturmuş olacağız ve sizin haklı olduğunuz ortaya çıkacak öyle mi .... bu nasıl bir mantık böyle ... insan utanır bunları yazarken ... buraya, planlı programlı, anlaşmalı geldiğiniz her halinizden bellidir.

siz hiç merak etmeyin ki

bu forumda hiçbir zaman, sizlerin ortamlarındaki gibi, sizi yönlendirenler gibi bir ticari anlayış olmayacaktır.

herşeye rağmen bu forumda, kullanıcı lehine Maksimum seviyede bilgi aktarımına devam edilecektir

bu güne kadar bu tür karalamalarla bizleri yıpratmaya çalışanlar başarılı olamadıkları gibi sizler ve sizlerden sonrakiler de emellerine ulaşamayacaklardır.

burası asla sizlerin itham ettiği bir yer olmayacak ve sizlerin seviyesine hitap etmeyecektir

eğer çok istiyorsanız ve de bazı konuların açıkça irdelenmesini, haklıya Hakkının verilmesini, haksızın ise cezasını çekmesini amaçlıyorsanız, bu kadar cesaretiniz varsa ve yazdıklarınızda dürüstseniz, bu konuyu bu forumun dışında gerekli yasal zeminlerde halletmeye de hazırız, buyurun ve sonuçlarına da katlanın
    Son düzenleme ybæl©ik; 16-03-2006, 21:56.

Yorum

Konu: @cworks ve @cetindeniz

Şunuda eklemekte fayda var, bugün saldırılan forumlar yarın bir şekilde kapandığında, yardım yardım diye nereye koşacaksınız, daha 4-5 sene öncesine kadar nerden yardımlar alınıyordu, yarım yamalak bilgilerle o kadar paralarımız gitti sizler gibi, şimdi eskiden (aman ha gizli kimseye söyleme, kartı ver şifre yükleteyim, sen bekle ben alır gelirim, kart yükleme 5-15 milyon) gibi şeylerle karşılaşmıyor, elinizin altında her türlü dosyayı buluyorsanız bu iş kendi başına olmadı bilesiniz.

Bu nedenle, saldırı yapacağınız yer forumlar değil, o kafaya taktığınız düşüncelerinizi direk şahıslarla halletmeli, forumları bu tip şeylerle kirletmemelisiniz.
      Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız

HAYDI IPTV YAPALIM

TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

Working...
      X