Türksat otomatik arama frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir ; Frekans : 12380 MHz Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical) Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 3/4 değerlerinin kanal tarama menüsünden girilerek 'Şebeke Taraması' yapılmasını yapınız >

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Gösterilen Sonuçlar : 21 ile 40 arası , toplam 86

Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

  1. #21
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    November 18, 2007

    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Dunarea Giurgiu gegen CS Forex Brasov
    Sport RO
    11:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Brasov gegen Petrolul
    TVR 2
    TVR International
    14:30 MEZ
    Englisch League One Yeovil Town gegen Gillingham
    ShowSports 1
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD1
    15:00 CET
    Puchar Polski SSA Korona Kolporter Kielce gegen Miejski Klub Sportowy Cracovia
    Polsat Sport
    17:00 CET
    Englisch League One Hartlepool United gegen Bournemouth
    ShowSports 1
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD1
    18:00 Uhr
    Freundschaftsspiel - Nationali Ronaldo & Friends gegen Zidane & Friends
    Abu Dhabi Sports
    ART Sport 5
    20:00 CET
    FIFA / CONMEBOL Qualifikationsspiele gegen Uruguay Chile
    Alfa TV Zypern
    Boom Sport
    C + Futbol (Deporte 1)
    Polsat Sport
    Sky Sports 1
    Sport TV
    Sport Max
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Segunda Division) Cadiz gegen Numancia
    C + Spanien
    22:10 CET
    FIFA / CONMEBOL qualifizierten Peru gegen Brasilien
    Alfa TV Zypern
    Boom Sport
    C + Futbol (Deporte 1)
    Polsat Sport
    Sky Sports 1
    Sport TV
    Sport Max

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  2. #22
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    November 20, 2007

    14:00 MEZ
    UEFA Euro 2009 qualifizierten
    (Unter 21) Färöer Inseln gegen Italien
    RAI Due
    18:15 CET
    UEFA Euro 2009 qualifizierten
    (Unter 21) Dänemark gegen Slowenien
    TV 2 Sport (Dänemark)
    18:30 CET
    Freundschaftsspiel gegen Südafrika Kanada
    SABC 1
    20:00 CET
    UEFA Euro 2009 qualifizierten
    (Unter 21) Irland gegen Bulgarien
    Sky Sports 2
    20:45 CET
    Freundschaftsspiel gegen die Schweiz Nigeria
    Al Jazeera Sports 2
    SF - 2
    TSI 2
    TSR 2
    21:00 CET
    UEFA Euro 2009 qualifizierten
    (Unter 21) Walles gegen Frankreich
    C + Sport Frankreich
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    22:00 CET
    UEFA Euro 2009 qualifizierten
    (Unter 21) Portugal gegen England
    RTP 1
    RTP Afrika
    RTP International
    23:40 CET
    FIFA / CONMEBOL qualifizierten Venezuela gegen Bolivien
    Al Jazeera Sport 1
    Alfa TV Zypern
    Boom Sport
    C + Futbol (Deporte 1)
    Polsat Sport
    Sky Sports 1
    Sport klub Slowenien
    Sport TV2
    Sport Max

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  3. #23
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    November 21, 2007

    FIFA / CONMEBOL World Cup Qualifiers
    Al Jazeera Sport 1
    Alfa TV
    Boom Sport
    Canal + Futbol
    Premiere Sport Portal
    Sky Sports 1
    Sport TV2
    Sportsmax
    TV Avala
    01:50
    Kolumbien gegen Argentinien

    Euro 2009 U - 21 Qualifikationsspiele
    Rai Due
    Rai International 3 Afrika
    Rai International 3 Asien
    14:00
    Färöer U - 21 gegen Italien U - 21

    Euro 2009 U - 21 Qualifikationsspiele
    Mega Channel
    15:15
    Griechenland U - 21 gegen Albanien U - 21

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe B)
    TV1 Litauen
    16:30
    Georgien gegen Litauen

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe G)
    Digitalb Premium 1
    TVR 1
    17:00
    Rumänien gegen Albanien

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe D)
    CT2
    Polsat Sport
    17:30
    Zypern gegen Tschechien

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe A)
    AZ TV
    VT4
    18:00
    Aserbaidschan gegen Belgien

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe G)
    Al Jazeera Sports +2
    Fox Soccer Channel
    RTL 7
    Sport TV1
    18:00
    Weißrussland gegen Holland

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe G)
    Kanal 1 Bulgarien
    TV Bulgaria
    TV2 Slovenija
    18:00
    Slowenien gegen Bulgarien

    Friendly Match
    Arriyadiya 3
    Eurosport Frankreich
    18:30
    Senegal gegen Marokko

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe C)
    Viasat Sport Xtra 4
    20:00
    Malta gegen Norwegen

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe C)
    Al Jazeera Sports +2
    ATV
    NTV Hayat Bih
    Sport N
    20:00
    Türkei gegen Bosnien

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe F)
    KNR Kalaallit
    Supersport 2 Nova
    TV2
    20:00
    Dänemark gegen Island

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe F)
    BBC Interactive
    BBC 2
    TVE La Primera
    20:00
    Spanien gegen Nordirland

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe F)
    Al Jazeera Sport +1
    LTV 7 Lettland
    Polsat Sport
    Telesport Rumänien
    TV3 Schweden
    20:00
    Schweden gegen Lettland

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe C)
    Lumiere TV
    Mega Channel
    Sport 1
    Supersport 6
    20:15
    Ungarn gegen Griechenland

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe B)
    Rai International 3 Afrika
    Rai International 3 Asien
    Rai Uno
    Supersport 5
    20:30
    Italien vs Färöer

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe B)
    British Eurosport
    Eurosport Deutschland
    Eurosport International
    Eurosport Nordic
    NTV + Sport Online
    Sky Sport Italia 1
    TF1 Frankreich
    TV5 Monde Afrika
    TV5 Monde Asien
    TV5 Monde Orient
    20:30
    Ukraine gegen Frankreich

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe D)
    ARD Das Erste
    BBC 2
    BBC Interactive
    ESPN Atlantic
    ESPN Brasilien
    20:30
    Deutschland gegen Wales

    Friendly Match
    ORF 1
    20:30
    Österreich gegen Tunesien

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe A)
    Al Jazeera Sport 1
    Canal + Sport
    Dubai Sports 1
    RTP 1
    RTP Afrika
    RTP International
    RTP Madeira
    RTR Sport
    Supersportler 7
    TVP Sport
    20:45
    Portugal gegen Finnland

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe A)
    Megasport
    NTV + Football
    RTRS
    RTS 1
    Setanta Irland
    Sport TV1
    TVP 2
    20:45
    Serbien gegen Polen

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe E)
    Perviy kanal Russland
    21:00
    Andorra gegen Russland

    Euro 2008 Qualifikationsspiele (Gruppe E)
    Al Jazeera Sport 2
    Alfa TV
    BBC HD
    BBC Interactive
    BBC 1
    Diema +
    Digitalb Premium 1
    ESPN Brasilien
    ESPN Pacrim
    SF 2
    Sport 1
    Sport 1
    Sport 1
    Sport 2
    Sport TV2
    Sport.ro
    Supersport 3
    TV2 Sport DK
    21:00
    England gegen Kroatien


    FIFA / CONMEBOL World Cup Qualifiers
    Al Jazeera Sports +2
    Canal + Futbol
    Sportsmax
    22:30
    Ecuador gegen Peru

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  4. #24
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    November 24, 2007

    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Progresul gegen CS Forex Brasov
    Sport RO
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Brasov gegen Sportul Studentesc
    TVR 2
    TVR International
    12:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Gloria Bistrita gegen CFR Cluj
    National TV Rumänien
    13:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1), U Cluj gegen Politehnica Iasi
    TeleSport RO
    13:00 CET
    National Championship Match
    (Kroatien - Prva Hrvatska Nogometna Liga) Sibenik gegen HNK Hajduk Split
    HRT 2
    13:30 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Falkirk gegen Rangers
    Polsat Sport Extra
    Setanta Sport Europe 1
    Setanta Sport Ireland
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 Rumänien
    13:45 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Newcastle United gegen Liverpool
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + HD
    Canal + HD Sport Polska
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Fox TV Türkei
    Galaxie Sport
    Kanal 5
    Lumiere TV
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Slowenien TV 2
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Schachtjor Donezk gegen Naftovik
    NTV + Football
    TRK Ukraina
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Hannover 96 gegen Schalke 04
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Ungarn
    Sport klub Polen
    Sport klub Rumänien
    Sport Klub + Serbien
    TPS Foot
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Energie Cottbus gegen Werder Bremen
    Prem Sport Portal
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Eintracht Frankfurt gegen VfB Stuttgart
    C + Deporte 2
    Digit Alb Premium 3
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 5
    Sky Sport 16:9
    SuperSport 7 SA
    TPS Foot
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) VfL Bochum gegen Armenien Bielefeld
    Prem Sport Portal
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Bayer Leverkusen gegen Meidericher Spielverein Duisburg
    Prem Sport Portal
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) B. München gegen VfL Wolfsburg
    ATV + Österreich
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    NTV Türkei
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 1
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport klub Serbien
    Sport +
    SuperSport 4
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Bolton Wanderers gegen Manchester United
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 4
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    NTV + Football
    Prima TV Tschechische
    RTS 2 Serbien
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 3
    Sport 1 UKR
    Sport klub Slowenien
    Sport TV2
    SuperSport 1
    TV Capixaba
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Aston Villa Middlesbrough
    Fox Sports Türkei
    Fox TV Türkei
    Showtime Extreme Sports
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Arsenal gegen Wigan Athletic
    C + France
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Fox Soccer Channel
    Galaxie Sport
    Prem Sport Portal
    ShowSport 3
    Sport TV
    SuperSport 2
    SuperSport 5 SA
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Birmingham Portsmouth
    Show Komödie Extra
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Manchester City Reading Football Club
    Show Serie 1 Extra
    Sky Calcio 4
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Everton Sunderland
    Show Shasha
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) gegen Celtic Aberdeen
    Business Channel
    MegaSport
    Polsat Sport Extra
    Sky Calcio 6
    Sky Sport 1 Italien
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 Rumänien
    17:10 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Stade Rennais gegen Olympique Lyonnais
    Abu Dhabi Sports
    C + France
    C + Sport 2 Polen
    Digit Alb Premium 5
    NTV + On-Line
    Sky Calcio 7
    Sport Klub Ro
    Sport Klub + Serbien
    Sportmania
    SuperSport 7 SA
    TV5 Afrika
    TV5 Orient
    Viasat Sport 2
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Genua gegen AS Roma
    Al Jazeera Sports +1
    C + Deporte 3
    Digit Alb Premium 2
    Kohavision TV
    Mediaset Premium 2
    RAI International 3 Afrika
    RTR Sport
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 CZ
    Sport 2 Ungarn
    Sport 2 UKR
    Sport klub Slowenien
    Sport TV
    SuperSport 1
    TPS Foot
    TV 4 Sport
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) SK Sturm Graz gegen SC Rheindorf Altach
    Premiere Austria
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) Mattersburg gegen SV Josko Fenster Ried
    Premiere Austria
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) Wustenrot Salzburg gegen Österreich Karnten

    Prem Sport Portal
    Premiere Austria
    18:15 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Derby County gegen Chelsea
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Canal + Sport Norwegen
    Diema +
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Soccer Channel
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV2
    Sport Max
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    18:20 CET
    National Championship Match
    (England - Championship) Preston NE gegen Charlton Athletic
    ShowSport 3
    Sky Sports 1
    SuperSport 5 SA
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    18:45 CET
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Fotbalovy Klub Mlada Boleslav gegen Teplice
    CT4 Sport
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Steaua Bukarest gegen Dinamo Bukarest
    Kanal D Ro
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona gegen Recreativo Huelva
    Digit Alb Premium 2
    E2 Turk
    NTV + Football
    Sky Calcio 3
    Sky Sports 3
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    Taquilla 2
    Tv 2 Sport
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Sevilla gegen RCD Mallorca
    Digit Alb Premium 3
    Taquilla 1
    TPS Foot
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Lens gegen Lorient
    Cine + 3
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Olympique Marseille gegen FC Metz
    Cine + 3
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Association Sportive Nancy Lorraine gegen Lille
    Cine + 5
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Saint Etienne gegen Sochaux
    Cine + 6
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Straßburg gegen Valenciennes
    Cine + 7
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Toulouse gegen AS Monaco
    Cine + 8
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Caen gegen Girondins deBordeaux
    Cine + 2
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) SBV Excelsior gegen PSV Eindhoven
    Business Channel
    MegaSport
    Sport Klub Ro
    Sport Klub + Serbien
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Leixoes gegen Sporting
    Sport TV2
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Inter Atalanta
    Al Jazeera Sports +1
    C + Deporte 3
    C + Polen
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    Fox Soccer Channel
    Kahovision TV
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 2 Ungarn
    Sport klub Slowenien
    Sport +
    SuperSport 5 SA
    TV4 + Schweden
    22:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Murcia gegen Real Madrid
    C + Sport Polen
    La ***ta
    NTV Hayat Bosnien und Herzegowina
    NTV Türkei
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3
    Sport 1 Ungarn
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    SuperSport 2
    TV 4 Sport
    22:15 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Academica gegen Benfica
    C + Deporte 2
    RTP Afrika
    RTP International
    Setanta Sport Europe 1
    SIC International
    Sport 1 UKR
    Sport Klub + Serbien
    SuperSport 6 SA
    TVi Portugal

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  5. #25
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    November 25, 2007

    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Arges gegen Muresul Deva
    Sport RO
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Botosani gegen FC Otopeni
    Sport RO
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Otelul Galati gegen FC Farul Constanta
    TVR 1
    12:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) FC Vaslui gegen Unirea Urziceni
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    13:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) UTA Arad gegen Rapid Bukarest
    Antena 1
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1899 Hoffenheim gegen FC Köln
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) SC Freiburg gegen 1860 Munchen
    Prem Sport Portal
    Sport klub Hu
    Sport klub Polen
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Erzgebirge Aue gegen St. Pauli
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Augsburg gegen Alemannia Aachen
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Randers FC gegen Lyngby
    TV 2 Sport (Dänemark)
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) West Ham U. gegen Tottenham Hotspur
    Alfa TV Zypern
    C + Sport Polen
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norwegen
    Canal + Sport Schweden
    Canal + HD
    Canal + HD Sport Polska
    Diema +
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport klub Slowenien
    SuperSport 5 SA
    TeleDeporte
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam gegen Vitesse Arnheim
    Business Channel
    Polsat Sport Extra
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub Ro
    Sport Klub + Serbien
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) FC Groningen gegen Feyenoord
    C + Deporte 2
    MegaSport
    Tele2 Voetbal (Versatel Voetbal)
    Viasat Sport 2
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) gegen Sivasspor Kayserispor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Reggina gegen Fiorentina
    ART Sport 5
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    E2 Turk
    La 7 Cartapiu C
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    TVE La 2
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Lazio gegen Parma
    Al Jazeera Sports +2
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 3
    ESPN +
    Mediaset Premium 2
    OBN
    Sky Calcio 5
    TPS Star
    TV 4 Sport
    TV7 Bulgaria
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Udinese Siena
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 6
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) AS Livorno gegen Sampdoria
    ART Sport 4
    La 7 Cartapiu A
    Mediaset Premium 4
    Sky Calcio 7
    Sky Sport 1 Italien
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Empoli Turin
    ART Sport 3
    Sky Calcio 4
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Napoli gegen Catania
    La 7 Cartapiu D
    Mediaset Premium 3
    Sky Calcio 2
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Cagliari Calcio gegen AC Mailand
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Sport
    C + Spanien
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport Dänemark
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Latin
    Fünf
    Fox Soccer Channel
    Kahovision TV
    Kanal 24
    La 7 Cartapiu E
    Mediaset Premium 1
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport TV2
    TV Capixaba
    TV4 + Schweden
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Metalist Charkow gegen Zorya
    NTV + Football
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) gegen Ergotelis Ethnikos Asteras
    SuperSport 2
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) PAOK gegen Panionios
    SuperSport 1
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Skoda Xanthi gegen Iraklis
    ERT Sat
    ET - 1
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Aalborg BK gegen FC Midtjylland
    TV 2 Sport (Dänemark)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Fulham Blackburn Rovers
    BHT 1
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + HD
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Soccer Channel
    Fox Sports Türkei
    Fox TV Türkei
    Galaxie Sport
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 10
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 2 UKR
    Sport Max
    SuperSport 4
    SuperSport 5 SA
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Osasuna gegen Espanyol
    Taquilla 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Athletic Bilbao gegen Deportivo La Coruna
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 3
    Geben Serbien
    Sport 1 CZ
    Sport 2 Ungarn
    Sport klub Slowenien
    Sport TV2
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 5
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Levante gegen Real Betis
    Taquilla 6
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Atletico Madrid gegen Real Valladolid
    Al Jazeera Sports +2
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    Taquilla 1
    TV 4 Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Villarreal gegen Almeria
    NTV Türkei
    Taquilla 2
    TPS Foot
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Hamburger SV gegen Hansa Rostock
    Dubai Sports 1
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sport 1 NL
    Sport klub Hu
    Sport Klub Ro
    TPS Star
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Fussball Club Nürnberg gegen Bor.. Dortmund
    Alfa TV Zypern
    Digit Alb Premium 2
    ESPN +
    FTV BiH
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Polen
    Sport Klub + Serbien
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Dnipro gegen Metallist Charkow
    Inter +
    NTV + Football
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Dacia Mioveni gegen Pandurii Tg.Jiu
    TeleSport RO
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AJ Auxerre gegen Le Mans
    Abu Dhabi Sports
    C + Sport Frankreich
    Digit Alb Premium 4
    Setanta Sport Europe 1
    Sport 1 Ungarn
    SuperSport 3 SA
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Trabzonspor gegen Galatasaray
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) gegen AEK OFI
    SuperSport 1
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Larissa gegen Panathinaikos Athen
    Alpha TV
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Racing Santander gegen Valencia
    Al Jazeera Sports +2
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    Fox TV Serbien
    Prem Sport Portal
    Sky Sports Interactive
    Sky Sports 1
    Taquilla 3
    TV4 + Schweden
    19:15 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) FC Porto gegen Vitoria Setubal FC en
    Alfa TV Zypern
    CLP TV
    Digit Alb Premium 3
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Rumänien
    Sport TV
    Sportmania
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Poli Timisoara gegen Ceahlaul Piatra Neamt
    Kanal D Ro
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Artikel Brünn gegen Sparta Praha
    CT4 Sport
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Juventus Turin Unione Sportiva Palermo
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Sport
    C + Futbol (Deporte 1)
    C + Sport 2 Polen
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    ESPN Latin
    Fox Soccer Channel
    Kahovision TV
    Kanal 24
    La 7 Cartapiu A
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    RTR Sport
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    SuperSport 5 SA
    SuperSport 7
    TV 4 Sport
    TV7 Bulgaria
    20:55 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Nizza gegen Paris SG
    Abu Dhabi Sports
    C + France
    Diema 2
    Digit Alb Premium 4
    Kuwait TV3
    NTV + On-Line
    Setanta Sport Europe 1
    Sport Klub Ro
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    Viasat Sport 2
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Saragossa gegen Getafe
    Al Jazeera Sports +2
    C + Spanien
    C + Sport Polen
    Digit Alb Premium 2
    Geben Serbien
    ESPN BRASIL
    Prem Sport Portal
    Sky Sports 1
    Sport klub Hu
    SuperSport 3
    SuperSport 7 SA
    TV4 + Schweden
    21:30 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Belenenses gegen E. Amadora
    Sport TV

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  6. #26
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    1. Dezember 2007

    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Unirea Urziceni gegen Dacia Mioveni
    TeleSport RO
    13:00 CET
    National Championship Match
    (Ungarn - Ungaria NB1 Liga) Újpest Budapest gegen MTK Hungaria
    Sport 1 Ungarn
    13:30 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Hearts gegen Celtic
    ART Sport 4
    Polsat Sport Extra
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 2 Ungarn
    Tango TV
    TeleDeporte
    13:45 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Chelsea gegen West Ham U.
    BHT 1
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + HD
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    Kanal 5
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 2 UKR
    Sport klub Slowenien
    Sport TV
    SuperSport 1
    SuperSport 3 SA
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Energie Cottbus gegen Karlsruher
    Prem Sport Portal
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Hertha BSC gegen Bayer Leverkusen
    Prem Sport Portal
    TPS Foot
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Schalke 04 gegen VfL Bochum
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub + Polen
    Sport klub Serbien
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) VfB Stuttgart gegen Bor.. Dortmund
    Digit Alb Premium 3
    Prem Sport Portal
    SuperSport 7
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Werder Bremen gegen Hamburger SV
    ATV + Österreich
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    ESPN +
    Evrokom Bulgarien
    FTV BiH
    NTV Türkei
    NTV + Sport
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 5
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport klub Hu
    Sport klub Polen
    Sport Klub Ro
    Sport klub Serbien
    Sport N
    SuperSport 2
    TPS Star
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) VfL Wolfsburg gegen Eintracht Frankfurt
    Prem Sport Portal
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Dinamo Bukarest gegen UTA Arad
    Antena 1
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Blackburn Rovers gegen Newcastle United
    Canal + Sport extra
    Digit Alb Premium 1
    Prima TV Tschechische
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 4
    SuperSport 1
    SuperSport 5 SA
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Wigan Athletic gegen Manchester City
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Fox Soccer Channel
    Showtime Extreme Sports
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 1 Italien
    Sport Max
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Portsmouth gegen Everton
    BHT 1
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    Setanta Sport Ireland
    Show Komödie Extra
    Sky Calcio 1
    Sport 2 UKR
    SuperSport 3 SA
    SuperSport 4
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Reading Football Club gegen Middlesbrough
    Fox TV Türkei
    Show Serie 1 Extra
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Sunderland gegen Derby County
    Show Shasha
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Polen I. Liga) SSA Korona Kolporter Kielce gegen Górniczy Klub Sportowy Belchatów
    C + Sport Polen
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Randers FC gegen Viborg FF
    TV3 +
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Metalurh Donetsk gegen Dnipro
    Inter +
    NTV + Football
    17:10 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Le Mans gegen Association Sportive Nancy Lorraine
    C + Deporte 2
    C + France
    C + Sport 2 Polen
    Digit Alb Premium 4
    Sky Calcio 6
    Sport 2 Ungarn
    SuperSport 3
    TV5 Afrika
    TV5 Orient
    Viasat Sport 2
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Sampdoria Genua gegen Reggina
    ART Sport 4
    Boom Sport
    Canal + Sport extra
    ESPN Latin
    La 7 Cartapiu A
    Polsat Sport Extra
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 2
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport klub Slowenien
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) SK Sturm Graz gegen Mattersburg
    Prem Sport Portal
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) SK Rapid Wien gegen SV Austria Salzburg
    Prem Sport Portal
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) SC Rheindorf Altach gegen LASK Linz
    Prem Sport Portal
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) gegen Panathinaikos Athen Skoda Xanthi
    NET Nova
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Denizlispor gegen Fenerbahce
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    18:15 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Aston Villa Arsenal
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Canal + Sport Norwegen
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Soccer Channel
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 4
    Sport 2 UKR
    Sport TV2
    Sport Max
    SuperSport 5 SA
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Rapid Bukarest gegen FC Vaslui
    Kanal D Ro
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Madrid gegen Racing Santander
    Digit Alb Premium 2
    E2 Turk
    Kanal 5
    Sky Sports Xtra
    Sport 2 UKR
    SuperSport 3
    Taquilla 1
    Tv 2 Sport
    TV 4 Sport
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Almeria gegen Sevilla
    Digit Alb Premium 3
    Taquilla 2
    TPS Foot
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Kroatien - Prva Hrvatska Nogometna Liga) Hajduk Split gegen Slaven Koprivnica
    HRT 2
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) De Graafschap gegen PSV Eindhoven
    C + Deporte 2
    MegaSport
    Sport Klub Ro
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich 1) - Ligue Sochaux gegen RC Lens
    Cine + 7
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Paris SG gegen Caen
    Cine + 6
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AS Monaco gegen Nizza
    Cine + 5
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) FC Metz gegen AJ Auxerre
    Cine + 4
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Lorient gegen Saint-Etienne
    Cine + 3
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Lille gegen Olympique Marseille
    Cine + 2
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) AC Mailand gegen Juventus Turin
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Cinema 1
    C + Futbol (Deporte 1)
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norwegen
    ESPN Latin
    ESPN +
    Fox Soccer Channel
    Kahovision TV
    Kanal 24
    Mediaset Premium 1
    OBN
    RAI International 3 Afrika
    RTR Sport
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 CZ
    Sport 1 UKR
    Sport 2 Ungarn
    Sport klub Slowenien
    SuperSport 1
    TV4 + Schweden
    20:45 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Benfica Lissabon gegen FC Porto
    C + Deporte 2
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Digit Alb Premium 4
    Polsat Sport Extra
    Setanta Sport Europe 2
    Sport TV
    SuperSport 6 SA
    22:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona gegen Espanyol
    C + Sport 2 Polen
    Digit Alb Premium 2
    Kanal 5
    La ***ta
    NTV Hayat Bosnien und Herzegowina
    NTV Türkei
    Sky Calcio 2
    Sport 2 UKR
    Sport klub Slowenien
    SuperSport 2
    Tv 2 Sport
    TV 4 Sport
    Arabic to EnglishChinese to EnglishChinese (Simplified to Traditional)Chinese (Traditional to Simplified)Dutch to EnglishEnglish to ArabicEnglish to Chinese (Simplified)English to Chinese (Traditional)English to DutchEnglish to FrenchEnglish to GermanEnglish to GreekEnglish to ItalianEnglish to JapaneseEnglish to KoreanEnglish to PortugueseEnglish to RussianEnglish to SpanishFrench to EnglishFrench to GermanGerman to EnglishGerman to FrenchGreek to EnglishItalian to EnglishJapanese to EnglishKorean to EnglishPortuguese to EnglishRussian to EnglishSpanish to English

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  7. #27
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus
    2. Dezember 2007

    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Ceahlaul Piatra Neamt gegen Universitatea Craiova
    TVR 1
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) TuS Koblenz 1911 gegenüber 1899 Hoffenheim
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Kickers Offenbach gegen SC Freiburg
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Greuther Fürth gegen VfL Osnabrück
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) FC Köln gegen Augsburg
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1860 München gegen Paderborn 07
    Prem Sport Portal
    Sport klub Hu
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Feyenoord gegen Heracles Almelo
    C + Deporte 2
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Galatasaray gegen Buyuksehir
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Bulgarien - Bulgarisch Eine professionelle Fußball Gruppe) Levski Sofia gegen CSKA Sofia
    Kanal 1
    TV Bulgaria
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam gegen NAC
    MegaSport
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Italia
    Sport Klub Ro
    Viasat Sport 2
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Cagliari Calcio gegen AS Livorno
    La 7 Cartapiu E
    Sky Calcio 6
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Catania Unione Sportiva Palermo
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    TPS Foot
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Siena gegen Lazio
    ART Sport 4
    La 7 Cartapiu C
    Mediaset Premium 3
    Sky Calcio 5
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Parma gegen Empoli
    ART Sport 5
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 7
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Atalanta Napoli
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    Canal + Sport Schweden
    E2 Turk
    Mediaset Premium 4
    Sky Calcio 3
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) AS Roma gegen Udinese
    Al Jazeera Sports +2
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    ESPN +
    Mediaset Premium 2
    Sky Calcio 4
    Sky Sports HD 2 Italia
    Sport TV
    TPS Star
    TV4 + Schweden
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Inter Fiorentina
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Sport
    C + Spanien
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    ESPN Latin
    Fünf
    Kahovision TV
    Kanal 24
    La 7 Cartapiu A
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    RTR Sport
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 2 Ungarn
    Sport klub Slowenien
    Sport TV2
    TV 4 Sport
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Aberdeen gegen Hibernian
    Setanta Sport Europe 1
    15:30 Uhr
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) SV Josko Fenster Ried gegen FK Austria Wien
    ORF 1
    Prem Sport Portal
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Politehnica Iasi gegen Otelul Galati
    TeleSport RO
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Aris gegen AEK
    ERT Sat
    NET Nova
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Veria Fc gegen Ergotelis
    Alpha TV
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) gegen OFI Larissa
    SuperSport 2
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) AGF Arhus gegen FC Midtjylland
    TV 2 Sport (Dänemark)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Deportivo La Coruna gegen Osasuna
    Sport 2 Ungarn
    Taquilla 6
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Recreativo Huelva gegen Real Saragossa
    Taquilla 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Getafe gegen Levante
    Taquilla 5
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) gegen RCD Mallorca Murcia
    Taquilla 3
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Valladolid gegen Villarreal
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 3
    NTV Türkei
    Taquilla 2
    TPS Foot
    TV 4 Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Armenien Bielefeld gegen B. München
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 11
    Sport klub Hu
    TPS Star
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Meidericher Spielverein Duisburg gegen Fussball Club Nürnberg
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Ro
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) gegen Dynamo Kiew Chernomorets Odessa
    Inter +
    NTV + Football
    17:45 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) FC Farul Constanta gegen Poli Timisoara
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Girondins deBordeaux gegen Toulouse
    Cine + 2
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Valenciennes gegen Stade Rennais
    C + Sport Frankreich
    Digit Alb Premium 4
    NTV + On-Line
    Setanta Sport Europe 1
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) gegen Besiktas Caykur Rizespor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) PAE Atromitos gegen Olympiakos
    SuperSport 1
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) FC Krbenhavn gegen Brondby IF
    TV3 +
    Viasat Sport 2
    18:15 CET
    National Championship Match
    (Polen I. Liga) Górnik Zabrze gegen Wisla Krakau
    C + Sport Polen
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Betis gegen Atletico Madrid
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 1
    Fox TV Serbien
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 9
    Sky Sports Interactive
    Sky Sports 1
    Sport 2 Ungarn
    Sport klub Slowenien
    SuperSport 2
    Taquilla 1
    TV4 + Schweden
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) CFR Cluj gegen U Cluj
    Kanal D Ro
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) gegen Sporting U. Leiria
    Al Jazeera Sports 2
    Polsat Sport Extra
    RTP Afrika
    RTP International
    SIC International
    Sport 1 Rumänien
    SuperSport 6 SA
    TVi Portugal
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Slavia Praha gegen Fotbalovy Klub Mlada Boleslav
    CT4 Sport
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Turin Genua
    Al Jazeera Sports +1
    C + Sport 2 Polen
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 2
    ESPN Latin
    HRT 2
    Kahovision TV
    Kanal 24
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 Ungarn
    SuperSport 5 SA
    TV 4 Sport
    20:55 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Olympique Lyon gegen RC Strasbourg
    C + France
    Digit Alb Premium 2
    Prem Sport Portal
    Sport 1 NL
    Sport Klub Ro
    SuperSport 2
    SuperSport 2 SA
    Viasat Sport 2
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Valencia gegen Athletic Bilbao
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C + Polen
    C + Spanien
    Digit Alb Premium 1
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 1
    Sport klub Hu
    Sport TV2
    SuperSport 3
    TV4 + Schweden
    22:15 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Sporting Clube Braga gegen Maritimo
    Digit Alb Premium 4
    Sport TV
    SuperSport 6 SA

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  8. #28
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    4. Dezember 2007

    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) AC Mailand gegen Celtic
    ART Sport 4
    B - 92
    C + Sport Frankreich
    CT4 Sport
    Digit Alb 8
    ESPN 2
    ESPN Atlantic
    ESPN Latin
    ESPN Pazifik
    HRT 2
    Mediaset Premium 1
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Rustavi 2
    Scottish TV East
    Setanta Sport Ireland
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sky Sports Interactive
    Sky Sports 2
    Sky Sports HD 2 UK
    Sport 1 NL
    Sport RO
    Sport TV2
    Star TV
    SuperSport 1
    TV 2 Sport (Dänemark)
    TV3 Norwegen
    TV3 Slowenien
    TV6 Schweden
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Schachtjor Donezk gegen Benfica
    ART Sport 3
    BHT 1
    C + Futbol (Deporte 1)
    Mediaset Premium 2
    Prem Sport Portal
    RTR Sport
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 3 Italien
    Sky Sports Interactive
    Sport N
    Sport TV
    SuperSport 2
    TRK Ukraina
    Viasat Sport 1 Danmark
    Viasat Sport 2

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  9. #29
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    6. Dezember 2007

    UEFA Cup 2007/2008
    17:15 Bayer Leverkusen gegen Sparta Prag
    Gruppe E ZDF Deutschland
    Aljazeera Sport 1

    17:15 FC Spartak Moskva gegen Zürich
    Gruppe E SF2 Schweiz
    TSI2 Schweiz
    TSR 2 Schweiz
    Sport (Russland)
    Aljazeera Sport +1
    Megasport

    19:45 Austria Wien gegen Panionios
    Gruppe H ORF 1

    19:45 Roter Stern gegen Bolton Wanderers
    Gruppe F DSF Sport
    Sport TV (TV Cabo)
    ITV 4

    19:45 Bordeaux gegen Helsingborg
    Gruppe H Saudi Sport
    W9

    19:45 RSC Anderlecht gegen Tottenham Hotspur
    Gruppe G Aljazeera Sport 1
    Fünf UK
    TV3 (Irland)
    Megasport
    Polsat Sport Extra
    Leinwand Belgien
    Direct 8

    19:45 Aalborg gegen Getafe
    Gruppe G 3 + Dänemark


    Italienisch Cup 2007/2008
    19:45 Empoli gegen Juventus Turin 1 / 8 Finale
    Auswärtsspiel ART Sport 3
    TELE SPORT
    Eurosport Frankreich
    Sport 2 HU
    Sport TV 2

    Rumänien Cup 2007/2008
    14:15 Brasov gegen Otelul Galati
    Antena 1

    18:30 Unirea Urz. Gegen FC Steaua Bucuresti
    Antena 1


    Copa Sudamericana 2007
    0:30 Arsenal Sarandi gegen Club America Final
    C + Deporte 1
    Setanta Sports 2

    Saudi Liga 2007/2008
    16:30 Najran gegen Al-Ittihad
    ART Sport 7

    16:30 Al Wehda gegen Al Qadasiya
    ART Sport 9

    16:30 Al Ahli gegen Al Hazm
    Saudi Sport
    ART Sport 8

    Kuwaitischen Liga 2007/2008
    14:15 AlNasar gegen AlSalmiyah
    Kuwait Sport


    Katar Liga 2007/2008
    14:30 Al Khor gegen Al Rayyan
    Aljazeera Sport 2
    AL - Kaas und Al Dawri Channel
    Aljazeera Sport 1

    16:30 Al Garrafa gegen Al Arabi
    Aljazeera Sport 2
    AL - Kaas und Al Dawri Channel
    Aljazeera Sport 1

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  10. #30
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus

    9. Dezember 2007

    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Unirea Urziceni gegen Gloria Bistrita
    TVR 1
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Pandurii Tg.Jiu gegen U Cluj
    TeleSport RO
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Augsburg gegen Greuther Fürth
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1899 Hoffenheim gegen Kickers Offenbach
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Kaiserslautern gegen Carl Zeiss Jena
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) VfL Osnabrück gegen 1860 Munchen
    Prem Sport Portal
    Sport klub Hu
    Sport klub Polen
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Paderborn 07 gegen SV Wehen Wiesbaden
    Prem Sport Portal
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Politehnica Iasi gegen Poli Timisoara
    TeleSport RO
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Middlesbrough gegen Arsenal
    Premiere Sport 1
    Diema 2
    Sky Calcio 9
    Galaxie
    NTV + Fudbol
    Premiere Sport CL5
    Setanta Sport Europe
    Tele Deporte
    BH - TV1
    Sport 2 HU
    Euro Türk
    Digit ALB
    C + Sport (Finnland)
    C + Sport (Norwegen)
    C + Sport (Schweden)
    Sport Klub (Slovenija)
    ShowSports1
    ShowSports2
    Sport 2 Ukr
    JA Sport
    Fox TV Turkkey
    ShowSports1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Inter Turin
    Canal + (Spanien)
    Sport TV (TV Cabo)
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 2
    Sport (Russland)
    Premiere Sport CL10
    TPS Star
    Sport 2 HU
    Mediaset Premium 1
    Digit ALB
    Aljazeera Sport +1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ukraine
    Sport 1 NL
    SKY Calcio
    Boom Sport (Rumänien)
    Fox Soccer Channel
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Juventus Turin gegen Atalanta
    Sky Calcio
    Fünf UK
    C + Deporte 1
    OBN
    RAI International 3
    Mediaset Premium 3
    Aljazeera Sport +2
    (C + Sport 2 (Polen
    Sport TV 2
    SKY Calcio
    JA Sport
    Fox Soccer Channel
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) AS Livorno gegen AS Roma
    ART Sport 4
    Sky Calcio 4
    C + Sport (Nordic)
    (Sport 5 (Israel
    Mediaset Premium 2
    SKY Calcio
    E2 Türkei
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Genua gegen Siena
    Sky Calcio 6
    Mediaset Premium 4
    SKY Calcio
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Udinese Sampdoria
    Sky Sport 1
    ART Sport 6
    La 7 Cartapiu A
    Polsat Sport Extra
    SKY Calcio
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Empoli gegen Cagliari Calcio
    ART Sport 3
    La 7 Cartapiu B
    SKY Calcio
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Rapid Bukarest gegen Dacia Mioveni
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Tottenham Hotspurs gegen Manchester City
    C + Sport (Polen)
    + Diema
    NTV Plus Sport
    Premiere Sport CL1
    SKY Calcio 10
    TV Slovenija 2
    Digit ALB
    S. Sport 4 Hellas
    ShowSports3
    JA Sport
    ShowSports1
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen die Bolton Wanderers Wigan Athletic
    Extreme Sport
    ShowSports2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Almeria gegen Real Valladolid
    Taquilla
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Levante gegen Recreativo Huelva
    Taquilla
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Racing Santander gegen RCD Mallorca
    Taquilla
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Villarreal gegen Real Betis
    NTV Türkei
    Taquilla 2
    Taquilla
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Saragossa gegen Espanyol
    Taquilla 3
    NTV + Fudbol
    S. Sport extra
    Taquilla 0
    Digit ALB
    Sport Klub (Slovenija)
    Geben TV (Serbien)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) gegen Sevilla Murcia
    Canal + (Spanien)
    Taquilla 0
    Aljazeera Sport +2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Fussball Club Nürnberg gegen Hertha BSC
    Premiere Sport 1
    Dubai Sports 2
    ViaSat Sport 1 (Sw)
    Digit ALB
    Setanta Sports 2
    Sport N (Norwegen)
    Serbien) Sport Klub)
    Sport Klub (Polska)
    Sport Klub (Polska +)
    TV2 Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Bayer Leverkusen gegen Hansa Rostock
    Dubai Sports 1
    Premiere Sport 1
    TPS Star
    (Sport Klub (Ungarn
    Sport Klub (Polska)
    Sport Klub + (Serbien)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Blackburn Rovers gegen West Ham U.
    Premiere Sport 1
    Galaxie
    Premiere Sport CL1
    Premiere Sport CL5
    S. Sport 2 Hellas
    SKY Calcio 11
    Sky Sports 1
    Digit ALB
    Canal + Skandinavien
    ShowSports1
    ShowSports2
    JA Sport
    Fox Soccer Channel
    Sportsmax
    ShowSports1
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Ceahlaul Piatra Neamt gegen Steaua Bukarest
    C + Futbol (Deporte 1)
    Kanal D Ro
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Nice gegen Girondins deBordeaux
    Kuwait Sport
    Sport TV (TV Cabo)
    Sport 1 Ungarn
    Sky Calcio 3
    (C + Sport (Frankreich
    ViaSat Sport 2
    Digit ALB
    Kiosque
    Kanal A
    Setanta Sports 2
    Sport 1 NL
    (Sport Klub (Rumänien
    S. Sport 7 Hellas
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Atletico Madrid gegen Getafe
    Premiere Sport 1
    TV4 Plus (Schweden)
    Fox Sports Europe
    NTV + Fudbol
    S. Sport 2 Hellas
    Sky Sports 1
    Taquilla 0
    Sport 2 HU
    Digit ALB
    Aljazeera Sport +2
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ukraine
    Sport TV 2
    Boom Sport (Rumänien)
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) CFR Cluj gegen Otelul Galati
    Kanal D Ro
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Napoli gegen Parma
    Sky Calcio
    Sky Sport 1
    Mediaset Premium 1
    Digit ALB
    SKY Calcio
    20:55 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AJ Auxerre gegen Paris SG
    Kuwait Sport
    Sport TV (TV Cabo)
    Sport 1 Ungarn
    Diema 2
    Sky Calcio 3
    C + Deporte 1
    C + France
    ViaSat Sport 2
    Digit ALB
    Kiosque
    Kanal A
    Setanta Sports 2
    Sport 1 NL
    (Sport Klub (Rumänien
    S. Sport 7 Hellas
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona gegen Deportivo La Coruna
    NTV Türkei
    Canal + (Spanien)
    Premiere Sport 1
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 2
    NTV + Fudbol
    S. Sport 2 Hellas
    Sky Sports 1
    (Sport 5 (Israel
    Taquilla 0
    Digit ALB
    Aljazeera Sport +2
    Sport 1 CZ
    (C + Sport 2 (Polen
    Sport 1 Ukraine
    (Sport Klub (Ungarn
    Sport TV2
    Boom Sport (Rumänien)
    Geben TV (Serbien)

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  11. #31
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus: December 10, 2007

    16:15 CET
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) gegen Sparta Prag Viktoria Zizkov
    CT - 2
    19:15 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) SC Freiburg gegen Borussia Mönchengladbach
    Arena
    DSF Sport
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sport klub Hu
    Sport klub Polen
    Sport Klub Ro
    Sport klub Serbien
    TV 2 Sport (Dänemark)
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 2) Guingamp gegen Montpellier Herault
    Eurosport Frankreich

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  12. #32
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus: December 11, 2007

    20:30 CET
    Coppa Italia Ascoli Calcio 1898 gegen Fiorentina
    Alfa TV Zypern
    ART Sport 4
    TeleSport RO
    TV 4 Sport
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Schalke 04 gegen Rosenborg BK
    ART Sport 1
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 4
    Mediaset Premium 4
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 6
    Sky Sports HD 2 Italia
    Sky Sports Interactive
    SuperSport 4
    TV3 Norwegen
    Viasat 4
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Olympique Marseille gegen Liverpool
    ART Sport 5
    BHT 1
    C + Deporte 2
    CT - 2
    Digit Alb Premium 1
    HRT 2
    ITV 1
    Mediaset Premium 3
    Prem Sport Portal
    RTÉ Two
    RTR Sport
    Rustavi 2
    Scottish TV East
    SF - 2
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 3 Italien
    Sport 5
    Sport TV
    Sport tv Multi Jogo
    SuperSport 3
    TF 1
    TSI 2
    TSR 2
    TV3 +
    UlsterTV
    Viasat 3
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) FC Porto gegen Besiktas
    ART Sport 2
    Digit Alb Premium 5
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Ireland
    Sky Calcio 4
    Sky Sports Interactive
    Sky Sports 2
    Sport tv Multi Jogo
    Sportmania
    Star TV
    SuperSport 5 SA
    SuperSport 7
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Chelsea gegen Valencia
    ART Sport 3
    C + Spanien
    ITV 4
    Mediaset Premium 2
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 5
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport tv Multi Jogo
    SuperSport 3 SA
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Olympiakos gegen Werder Bremen
    C + Deporte 3
    Digit Alb Premium 2
    ESPN +
    Mediaset Premium 4
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 2
    Sky Sports Interactive
    Sport tv Multi Jogo
    SuperSport 1
    SuperSport 6 SA
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Real Madrid gegen Lazio
    2 M Maroc
    Antena 3 TV
    ART Sport 5
    Digit Alb Premium 3
    ESPN 2
    ESPN Atlantic
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    Mediaset Premium 1
    Prem Sport Portal
    Pro TV
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports Interactive
    Sky Sports Xtra
    Sport 1 NL
    Sport 5 +
    Sport TV2
    SuperSport 2
    TV 2 Sport (Dänemark)
    20:45 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) gegen Celtic Falkirk
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Rumänien
    Sport 2 Ungarn

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  13. #33
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele aus: December 16, 2007

    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Dacia Mioveni gegen UTA Arad
    TVR 1
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) FC Vaslui gegen Dinamo Bukarest
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1), U Cluj gegen Unirea Urziceni
    TeleSport RO
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1860 München gegen Erzgebirge Aue
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Carl Zeiss Jena gegen Augsburg
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Greuther Fürth gegen 1899 Hoffenheim
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden gegen SC Freiburg
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Borussia Mönchengladbach gegen Paderborn 07
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    Sport klub Hu
    Sport klub Serbien
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Liverpool gegen Manchester United
    Alfa TV Zypern
    BHT 1
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + HD
    Canal + HD Sport Polska
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Fox TV Türkei
    Galaxie Sport
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport klub Slowenien
    Sport TV
    SuperSport 3
    SuperSport 3 SA
    TeleDeporte
    Ja Sport 2
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Genclerbirligi gegen Fenerbahce
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Empoli Genua
    ART Sport 5
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 5
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Parma Reggina
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    La 7 Cartapiu C
    Sky Calcio 6
    Sky Sport 1 Italien
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Reggina gegen Fiorentina
    ART Sport 2
    Boom Sport
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Digit Alb Premium 3
    E2 Turk
    La 7 Cartapiu A
    Sky Calcio 2
    Sky Sports HD 2 Italia
    Sport 5
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Atalanta Unione Sportiva Palermo
    ART Sport 1
    Canal + Sport extra
    Digit Alb Premium 4
    La 7 Cartapiu B
    Mediaset Premium 3
    Sky Calcio 1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Siena gegen Napoli
    ART Sport 3
    La 7 Cartapiu E
    Mediaset Premium 2
    Sky Calcio 3
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) AS Roma gegen Turin
    Al Jazeera Sports +1
    C + Spanien
    C + Sport 2 Polen
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Latin
    Fünf
    Fox Soccer Channel
    Kanal 24
    Kohavision TV
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    RTR Sport
    Sky Calcio 4
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 CZ
    Sport 2 Ungarn
    Sport 2 UKR
    TPS Star
    TV 4 Sport
    TV Capixaba
    TV7 Bulgaria
    Ja Sport 1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Inverness CT gegen Celtic
    Business Channel
    Polsat Sport Extra
    Setanta Sport Europe 1
    Setanta Sport Ireland
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Steaua Bukarest gegen FC Farul Constanta
    Antena 1
    C + Futbol (Deporte 1)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Deportivo La Coruna gegen Real Saragossa
    Digit Alb Premium 3
    Taquilla 8
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Murcia gegen Racing Santander
    Geben Serbien
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) RCD Mallorca gegen Athletic Bilbao
    Taquilla 5
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Betis gegen Almeria
    Taquilla 3
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Valladolid gegen Sevilla
    Al Jazeera Sports +2
    Taquilla 6
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Getafe gegen Villarreal
    E2 Turk
    SuperSport 4
    Taquilla 2
    TPS Foot
    Tv 2 Sport
    TV 4 Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Arsenal gegen Chelsea
    BHT 1
    C + France
    C + Sport Polen
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + HD
    Canal + HD Sport Polska
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Soccer Channel
    Fox Sports Türkei
    Fox TV Türkei
    Galaxie Sport
    Lider TV
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sports HD 2 Italia
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Max
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    TVE La 2
    Ja Sport 2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Meidericher Spielverein Duisburg gegen Eintracht Frankfurt
    Arena 2
    Digit Alb Premium 2
    Dubai Sports 1
    ESPN BRASIL
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sport Klub + Polen
    Sport Klub Ungarn
    Sport klub Serbien
    TPS Star
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Hansa Rostock gegen VfL Bochum
    Arena 1
    Dubai Sports Channel 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport klub Polen
    Sport Klub + Serbien
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 2
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Straßburg gegen Association Sportive Nancy Lorraine
    2 M Maroc
    C + France
    Digit Alb Premium 4
    Kanal A
    Setanta Sport Europe 1
    SuperSport 5 SA
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) gegen Besiktas Ankaragücü
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    18:00 Uhr
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) gegen AEK Olympiakos
    Alfa TV Zypern
    ERT Sat
    NET Nova
    Sport 1 Rumänien
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Recreativo Huelva gegen Atletico Madrid
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Cinema 1
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    Fox TV Serbien
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 10
    Sky Sports 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 UKR
    Sport 5 +
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 1
    Tv 2 Sport
    TV4 + Schweden
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Poli Timisoara gegen CFR Cluj
    Kanal D Ro
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien Serie A) Cagliari Calcio gegen Inter
    Al Jazeera Sports +1
    C + Futbol (Deporte 1)
    C + Sport Frankreich
    Kanal 24
    Kohavision TV
    La 7 Cartapiu A
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 NL
    Sport 2 Ungarn
    Sport 2 UKR
    SuperSport 3
    TV 4 Sport
    TV7 Bulgaria
    Ja Sport 2
    20:55 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Girondins deBordeaux gegen Olympique Marseille
    C + France
    Diema 2
    Digit Alb Premium 4
    Kanal 90
    Kanal A
    NTV + Football
    Setanta Sport Europe 2
    Sky Calcio 3
    Sport 1 Ungarn
    Sport Klub Ro
    SuperSport 5 SA
    SuperSport 7
    Viasat Sport 2
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Madrid gegen Osasuna
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C + Spanien
    C + Sport Polen
    Digit Alb Premium 2
    Geben Serbien
    HRT 2
    Kanal 5
    NTV Türkei
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 UKR
    Sport klub Hu
    Sport klub Slowenien
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 7 SA
    Tv 2 Sport
    TV4 + Schweden
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Maritimo gegen Sporting
    CLP TV
    Digit Alb Premium 5
    Sport 1 Rumänien
    Sport Klub + Serbien
    Sport TV
    SuperSport 6 SA
    TV Mosambik

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  14. #34
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 13. Januar 2008

    Freundschaftsspiele - 2008
    19:00 Hertha Berlin - Deutschland -: - Rapid Wien - Österreich
    Eurosport

    21:00 Hannover 96 - Deutschland -: - Grasshopper - Schweiz
    EuroSport 2

    Eine italienische Calcio League 2007/2008
    15:00 Atalanta -: - Roma
    Sky Sport 2
    ART Sport 4
    Sky Calcio 4
    Fünf UK
    Mediaset Premium 2
    Digit-ALB
    SKY Calcio

    15:00 Lazio -: - Genua
    Canal + (Spanien)
    Sport TV (TV Cabo)
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 5
    Premiere Sport CL10
    TPS Star
    Mediaset Premium 3
    Digit-ALB
    Aljazeera Sport +1
    SKY Calcio
    Kohavision TV
    Fox Soccer Channel

    15:00 Turin -: - Livorno
    Sky Calcio 7
    Mediaset Premium 4
    Digit-ALB
    SKY Calcio

    15:00 Siena -: - Internazionale
    ART Sport 3
    Sport 1 Hungary
    Sky Calcio 2
    RAI International 3
    Sport Ch. 5
    Mediaset Premium 1
    Digit-ALB
    Sport 1 CZ
    Sport 1 NL
    C + Sport 2 (D, F, N, S)
    SKY Calcio

    15:00 Sampdoria -: - Palermo
    Sky Calcio
    ART Sport 6
    Polsat Sport Extra
    SKY Calcio

    15:00 Parma -: - Fiorentina
    Sky Calcio 3
    C + Sport (Dänemark)
    ART Sport 5
    SKY Calcio

    15:00 Cagliari -: - Udinese
    Sky Sport 1
    Sky Calcio 6
    (C + Sport (Frankreich
    Aljazeera Sport +2
    SKY Calcio

    20:30 AC Mailand -: - Napoli
    Sport 1 Hungary
    Sky Calcio
    Sport (Russland)
    C + Deporte 1
    (C + Sport (Frankreich
    C + Sport (Polen)
    Premiere Sport CL10
    RAI International 3
    S. 3 Sport Hellas
    Mediaset Premium 1
    Sport-Expressen
    Digit-ALB
    Aljazeera Sport +1
    Sport 1 NL
    Sport Klub (Slowenien)
    TV-Avala (Serbien)
    SKY Calcio
    Kohavision TV
    JA Sport
    Fox Soccer Channel

    Spanische Liga Primera Div 1 2007/2008
    17:00 Villarreal CF -: - Deportivo La Coruna
    Taquilla 3
    Taquilla 0
    Sport-Expressen
    Digit-ALB

    17:00 Real Zaragoza -: - Real Mallorca
    Taquilla 4
    NTV Plus Sport
    Taquilla 0
    Aljazeera Sport +2

    17:00 Real Betis -: - Getafe
    Kanal 5 (Dänemark)
    Taquilla 0
    Taquilla 8

    Valladolid 17:00 -: - Recreativo de Huelva
    Taquilla 6
    Taquilla 0

    17:00 Osasuna -: - Racing de Santander
    Taquilla 5
    Taquilla 0

    17:00 Almeria -: - Espanyol
    Taquilla 2
    Taquilla 0
    TV2 Sport (Norwegen)

    19:00 Levante -: - Real Madrid
    Taquilla 1
    Premiere Sport 1
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 9
    Kanal 5 (Dänemark)
    NTV + Fudbol
    S. Sport 2 Hellas
    Sky Sports 1
    Taquilla 0
    Sport 2 HU
    Digit-ALB
    Aljazeera Sport +2
    Sport 1 CZ
    Sport TV 2
    Sport Klub (Slowenien)
    Fox TV Serbien
    TV2 Sport (Norwegen)

    21:00 Atletico Madrid -: - Valencia
    HRT-TV2 Kroatien
    Canal + (Spanien)
    Premiere Sport 1
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 2
    NTV Hayat
    NTV + Fudbol
    S. Sport 2 Hellas
    Sky Sports 1
    Taquilla 0
    Digit-ALB
    Aljazeera Sport +2
    (Sport Klub (Ungarn
    Sitel
    Sport TV2
    TV2 Sport (Norwegen)

    Englisch Premier League 2007/2008
    14:30 Sunderland -: - Portsmouth
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 9
    C + Sport (Polen)
    Galaxie
    NTV Plus Sport
    Premiere Sport CL1
    Sky Sports 1
    Digit-ALB
    (C + Sport (D, F, N, S
    Sport TV 2
    Sport Klub (Slowenien)
    ShowSports1
    ShowSports2
    Sport 2 Ukr
    JA Sport
    Fox TV Turkkey
    ShowSports1

    17:00 Bolton Wanderers -: - Blackburn Rovers
    Sky Sport 2
    Premiere Sport 1
    C + Sport (Nordic)
    Galaxie
    Premiere Sport CL1
    S. Sport 2 Hellas
    SKY Calcio 10
    Sky Sports 1
    Sport +
    Tele Deporte
    BH-TV1
    Digit-ALB
    Sport 1 Ukraine
    Sport 1 NL
    RTS 2
    ShowSports1
    ShowSports2
    JA Sport
    Fox TV Turkkey
    Sportsmax
    ShowSports1

    Portugal SuperLiga 2007/2008
    20:15 Academica Coimbra -: - Sporting Lissabon
    RTPi Portugal
    RTP 1
    TVI
    Digit-ALB
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Rom

    22:15 Belenenses -: - Naval
    Sport TV (TV Cabo)

    Holland Eredivisie League 2007/2008
    12:30 De Graafschap -: - Vitesse Arnheim
    Tele2 Voetbal

    14:30 Ajax Amsterdam -: - AZ Alkmaar
    Polsat Sport
    Sport Italia
    NTV + Fudbol
    Setanta Sport Europe
    ViaSat Sport 2
    (Sport Klub (Rumänien
    Tele2 Voetbal
    TV2 Sport
    Business Channel


    1. französischen Liga Div. 2007/2008
    18:00 Paris Saint-Germain -: - Lens
    Sport 1 Hungary
    C + Deporte 1
    (C + Sport (Frankreich
    C + Sport (Polen)
    Setanta Sport Europe
    Digit-ALB
    Kiosque

    20:55 Rennes -: - Marseille
    Sky Calcio 3
    C + Deporte 2
    C + France
    NTV Plus Sport
    ViaSat Sport 2
    Digit-ALB
    S. 4 Hellas Sport
    Kiosque

    Türkei Super Liga 2007/2008
    14:00 Sivaspor -: - Trabzonspor
    Lig TV (Digiturk)

    18:00 Fenerbahce -: - Buyuksehir
    Lig TV (Digiturk)

    Greek National A-Liga 2007/2008
    15:45 FC PAOK -: - Xanthi
    SuperSport 1

    15:45 Levadiakos -: - Atromitos
    Alpha TV

    18:00 Olympiakos -: - Panathinaikos
    NET
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Rom

    18:00 Ergotelis -: - Iraklis
    SuperSport 1

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  15. #35
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 3. Februar 2008

    12:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam gegen Feyenoord
    Al Jazeera Sport 1
    Business Channel
    C + Futbol (Deporte 1)
    NTV + Football
    Polsat Sport
    Setanta Sport Europe 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport Klub ro
    Sport Klub + Serbien
    Tele2 Voetbal (Versatel Voetbal)
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1860 München vs Augsburg
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) SC Freiburg gegen Kickers Offenbach
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Polen
    Sport Klub Serbien
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Greuther Fürth gegen Erzgebirge Aue
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Kickers Offenbach vs Paderborn 07
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) TuS Koblenz 1911 vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub + Polen
    Sport Klub + Serbien
    14:30 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Newcastle United vs Middlesbrough
    Alfa TV Zypern
    Canal + Sport Finnland
    Canal + Sport Norwegen
    Canal + Sport Schweden
    Canal + HD
    Canal + Sport extra
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Fox Türkei tv
    Galaxie Sport
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 2 UKR
    SuperSport 3 SA
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Juventus Turin gegen Cagliari Calcio
    Al Jazeera Sports +1
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 4
    ESPN +
    Fox Soccer Channel
    La 7 E Cartapiu
    Mediaset Premium 2
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 2 HD Italia
    Sport Klub Slowenien
    Sport TV2
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Siena vs AS Roma
    ART Sport 1
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Digit Alb Premium 3
    Fünf
    Mediaset Premium 3
    Polsat Sport Extra
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 4
    Sport 2 Hungary
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Inter vs Empoli
    Al Jazeera Sports +2
    C + Spanien
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    Kanal 24
    Mediaset Premium 1
    OBN
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport TV
    SuperSport 5 SA
    4 TV-Sport
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Sampdoria Lazio
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 5
    Kohavision TV
    La 7 Cartapiu A
    Mediaset Premium 4
    Sky Calcio 5
    TV4 + Schweden
    TV7 Bulgaria
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs Parma Atalanta
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 6
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs Reggina Torino
    ART Sport 3
    La 7 Cartapiu C
    Sky Calcio 7
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs Genua Catania
    La 7 D Cartapiu
    Mediaset Premium 5
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 1 Italien
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Saragossa gegen Athletic Bilbao
    Taquilla 8
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Villarreal vs RCD Mallorca
    Al Jazeera Sports +2
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    NTV Türkei
    Taquilla 2
    Tv 2 Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Atletico Madrid vs Murcia
    Geben Sie Serbien
    Sport 2 Hungary
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 3
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Valladolid vs Valencia
    Digit Alb Premium 3
    Taquilla 6
    4 TV-Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) vs Recreativo Huelva Sevilla
    Taquilla 5
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Levante gegen Racing Santander
    Taquilla 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Fulham vs Aston Villa
    Alfa TV Zypern
    BHT 1
    C + Sport Polen
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + Nordic Sport HD
    Canal + HD Sport Polska
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Soccer Channel
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    NTV + Football
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 10
    Sky Sport 2 HD Italia
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport Klub Slowenien
    Sport +
    Sport Max
    SuperSport 3
    SuperSport 5 SA
    TeleDeporte
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona gegen Osasuna
    Al Jazeera Sports +2
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    NTV Hayat BiH
    NTV + Football
    NTV + Sport
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 3
    Sport 1 CZ
    Sport 1 UKR
    Sport 2 Hungary
    Sport Klub Slowenien
    Sport TV2
    Sport +
    SuperSport 4
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 1
    Tv 2 Sport
    TV4 + Schweden
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Belenenses gegen Sporting
    Digit Alb Premium 3
    Sport Klub + Serbien
    Sport TV
    Sportmania
    SuperSport 5 SA
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Fiorentina vs AC Milan
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Sport
    C + Futbol (Deporte 1)
    C + Sport Polen
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finnland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    ESPN +
    HRT 2
    Kanal 24
    Kohavision TV
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    SuperSport 7
    4 TV-Sport
    TV7 Bulgaria
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) vs Espanyol Getafe
    Al Jazeera Sports +2
    C + Spanien
    Digit Alb Premium 2
    Geben Sie Serbien
    NTV + Football
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3
    Sport 1 CZ
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Ungarn
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 7 SA
    Tv 2 Sport
    TV4 + Schweden
    21:00 CET
    Coupe de France Olympique Marseille gegen AS Monaco
    Al Jazeera Sport 1
    Alfa TV Zypern
    France 2
    Polsat Sport
    Setanta Sport Europe 2
    Sport 1 Rumänien

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  16. #36
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 23. März 2008

    10:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC DeltaTulcea vs FC Botosani
    Sport RO
    11:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Otopeni vs FC Brasov
    TVR 2
    TVR International
    12:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) VVV Venlo vs NEC
    Tele2 Voetbal (Versatel Voetbal)
    13:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Tavriya vs Shakhtar Donetsk
    TRK Ukraina
    13:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Metalurh Donetsk vs FC Arsenal Kharkiv
    Inter +
    TRK Kiew
    13:30 CET
    National Championship Match
    (Serbien-Montenegro - Erste Liga) OFK Belgrad vs Sartid Smederevo
    RTS 2 Serbien
    RTS Sat
    13:30 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Rubin Kazan vs Energia V.
    NTV + Football
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Moskva vs Klub Zenit St. Petersburg
    MegaSport
    NTV + On-Line
    ORT 1 Russland
    ORT International
    Ring TV
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub + Serbien
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Universitatea Craiova vs FC Vaslui
    TVR 1
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Carl Zeiss Jena vs Greuther Fürth
    Arena 1
    Prem Sport Portal

    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Erzgebirge Aue vs SC Freiburg
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) FC Köln vs SV Wehen Wiesbaden
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Serbien
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) TuS Koblenz 1911 vs 1860 Munchen
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Fussball und Sport-Verein Mainz 05 vs 1899 Hoffenheim
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Polen
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Trabzonspor gegen Kayserispor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Sparta Rotterdam gegen Feyenoord
    Setanta Sport Europe 2
    Tele2 Voetbal (Versatel Voetbal)
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Twente vs Ajax Amsterdam
    C + Futbol (Deporte 1)
    Sport Italia
    Sport Klub ro
    Tele2 Voetbal (Versatel Voetbal)
    14:30 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Manchester United vs Liverpool
    BHT 1
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + Nordic Sport HD
    Canal + HD Sport Polska
    Digit Alb Premium 1
    ESPN BRASIL
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Fox Türkei tv
    Galaxie Sport
    HRT 2
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sky Sports 1
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    TeleDeporte
    Ja Sport 2
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Otelul Galati vs Gloria Bistrita
    TeleSport RO
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Bulgarien - Bulgarische Eine professionelle Fußball-Gruppe) Botev Plovdiv vs Slavia Sofia
    Evrokom Bulgarien
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Dnipro vs Kryvbas
    Inter +
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Gloria Buzau vs Rapid Bukarest
    National TV
    National TV
    National TV
    National TV
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Gretna vs Celtic
    ART Sport 1
    Polsat Sport Extra
    Setanta Sport Europe 1
    Setanta Sport Irland
    Sky Calcio 2
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Rumänien
    Sport 2 Hungary
    15:45 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) OFI vs Skoda Xanthi
    SuperSport 1
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Dinamo Moskau vs Khimki
    NTV + Football
    17:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Chelsea gegen Arsenal
    BHT 1
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + Nordic Sport HD
    Canal + HD Sport Polska
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Soccer Channel
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    HRT 2
    Lider TV
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 1
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Super Sky Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    Sport Max
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    TeleDeporte
    Ja Sport 2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona vs Real Valladolid
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 2
    Geben Sie Serbien
    ESPN Pazifik
    Kanal 5
    NTV + On-Line
    NTV + Sport
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports Xtra
    Sport 1 CZ
    Sport 2 Hungary
    Sport 5
    Sport +
    SuperSport 7
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 2
    Tv 2 Sport
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Zaragoza vs Almeria
    Taquilla 6
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Racing Santander vs Recreativo Huelva
    Taquilla 5
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Murcia vs Espanyol
    Taquilla 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Levante vs Real Valladolid
    ESPN BRASIL
    Taquilla 3
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Osasuna gegen Real Betis
    Taquilla 8
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Armenien Bielefeld vs Werder Bremen
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Polen
    Sport Klub + Serbien
    Sport N
    TPS Star
    Viasat Sport 1 Danmark
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Hertha BSC vs Schalke 04
    Arena 1
    C + Futbol (Deporte 1)
    Dubai Sports 1
    ESPN +
    NTV Türkei
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Sport 2 UKR
    Sport 5 +
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Polen
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbien
    SuperSport 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Viking FK vs Rosenborg BK
    Tv 2 Sport
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Poli Timisoara vs Dacia Mioveni
    TeleSport RO
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Belgien - Jupiler League) AA Gent vs Anderlecht
    Ja Sport 1
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) vs Galatasaray Denizlispor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) PAE Apollon Kalamaria vs AEK
    SuperSport 1
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Aris vs Larissa
    ERT Sat
    NET Nova
    Polsat Sport Extra
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Fodbold Club Nordsaelland vs Brondby IF
    TV3 +
    Viasat Sport 2
    18:30 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) vs Spartak Nalchik Fudbolski Klub Amkar Perm
    NTV + Football
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Madrid gegen Valencia
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C + Sport 2 Polen
    ESPN Pazifik
    Fox TV Serbien
    Kanal 5
    NTV Hayat BiH
    NTV Türkei
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports Xtra
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 UKR
    Sport 2 Hungary
    Sport 5 +
    Sport TV
    SuperSport 2
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 1
    Tv 2 Sport
    TV4 + Schweden
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Stade Rennais vs RC Lens
    ART Sport 5
    C + Sport Frankreich
    Diema 2
    SuperSport 5 SA
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Steaua Bukarest vs UTA Arad
    Kanal D ro
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Futbalový Club Viktoria Plzen vs Teplice
    CT4 Sport
    20:55 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Olympique Lyonnais vs Paris SG
    Abu Dhabi Sports
    ART Sport 5
    C + France
    C + Sport Polen
    Diema 2
    Digit Alb Premium 4
    Kuwait TV3
    NTV + Football
    Setanta Sport Europe 2
    Sky Sport 1 Italien
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport Klub ro
    Sportmania
    SuperSport 2
    SuperSport 5 SA
    Viasat Sport 2
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Athletic Bilbao gegen Getafe
    Al Jazeera Sports +2
    B-92
    Boom Sport
    C + Spanien
    Canal + HD Spanien
    Digit Alb Premium 2
    Geben Sie Serbien
    ESPN BRASIL
    ESPN +
    Kanal 5
    Sky Sports Xtra
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    Sport Live 5 +
    Sport Klub Hu
    SuperSport 7 SA
    Tv 2 Sport
    TV4 + Schweden

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  17. #37
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 4. April 2008

    Major League Soccer USA
    02:00 Chicago Fire -: - New England Revolution
    ViaSat Sport 2
    04:30 Los Angeles Galaxy -: - San Jose EQ
    S. Sport 2 Hellas

    Deutsch Bundesliga 1. Div.
    20:30 MSV Duisburg -: - Energie Cottbus
    Dubai Sports 1
    Premiere Sport 1
    NRK 2
    NTV + Fudbol
    S. Sport 2 Hellas
    Setanta Sport Europe
    Setanta Sport1
    Evrokom Bulgarien
    Digit-ALB
    CT4 Sport
    Sport 1 NL
    (Sport Klub (Ungarn
    (Sport Klub (Rumänien
    Arena
    Sport Klub (Polska)

    Deutsch 2. Bundesliga div
    18:00 FC Kaiserslautern -: - TSG Hoffenheim
    Premiere Sport 1
    (Sport Klub (Ungarn
    (Sport Klub (Rumänien
    Arena
    SpVgg Gr. Fürth -: - 1860 München
    Premiere Sport 1
    Arena
    Koblenz -: - Kickers Offenbach
    Premiere Sport 1
    Arena

    Portugal SuperLiga
    21:30 Pacos Ferreira -: - Vitoria Guimaraes
    C + Sport (Nordic)
    Digit-ALB
    Sport TV2

    Holland Eredivisie League
    20:30 Roda JC Kerkrade -: - N.E.C. Nijmegen
    Tele2 Voetbal
    RTL 7 (Niederlande)

    Türkei Super Liga
    19:00 Trabzonspor -: - Denizlispor
    Lig TV (Digiturk)

    Österreich Bundesliga
    20:30 Superfund -: - Rheindorf Altach
    Premiere Österreich

    Österreich Erste Division
    18:00 Schwadorf -: - Parndorf
    Premiere Österreich
    Salzburg Am. --: - Leoben
    Premiere Österreich
    Bad Aussee -: - FC Kärnten
    Premiere Österreich
    A. Lustenau -: - Gratkorn
    Premiere Österreich
    Österreich W. bin. --: - FC Lustenau
    Premiere Österreich

    Ungarn NB1 League
    19:00 Zalaegerzseg -: - MTK Budapest
    Duna TV

    Polen habe ich Liga
    20:00 Gornik Zabrze -: - Groclin Grodzisk Wielkopolski
    C + Sport (Polen)

    Rumänien Divizia A
    18:00 Politehnica Iasi -: - Unirea Urz.
    TELE SPORT

    Russische Premier League
    17:00 FC Moskau -: - Khimki
    NTV + Nash Football

    Iranische Liga
    15:15 Bargh shiraz -: - ms krman
    IRAN - TV 3

    Syrischen League
    15:00 Al-Jaish -: - Al-Majd
    ART Sport 2
    Al-Ittihad -: - Efrin
    ART Sport 1
    Syrischen TV 2 - Lokale

    Saudi-League
    19:25 Al-Nasr -: - Al-Hazm
    ART Sport 8
    Al-Ettifaq -: - Alwatani
    ART Sport 9
    Najran -: - Al-Ahli
    ART Sport 2
    Al-Tai -: - Al-Qadasiya
    ART Sport 1
    Al-Shabab -: - Al-Hilal
    Saudi-Sport
    ART Sport 7

    Bahrain-Premiere League
    16:10 Al-Shabbab -: - Al-Hadd
    Bahrain Sport
    RADIO Bahrain Haupt -
    18:10 Al-Ahli -: - Al-Ittihad
    Bahrain Sport
    RADIO Bahrain Haupt -

    Kuwaitischen League
    17:30 AlKuwait SC -: - AlSalmiyah
    Kuwait Sport

    UAE League Division 1
    15:45 Al-Shaab -: - Al-Dhafra
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 2
    Sharjah TV 2
    15:50 Al-Wehda -: - Al-Shabab
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Dubai Sports 1
    2008/04/05 02:50
    Sharjah TV 2
    2008/04/05 02:20
    18:25 Al-Nasr -: - Al-Wasl
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Sharjah TV 2

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  18. #38
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 5. April 2008

    10:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Brasov vs Petrolul
    Sport RO
    12:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Chiajna vs FC Otopeni
    Sport RO
    12:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Terek gegen ZSKA Moskau
    NTV + Football
    13:45 CET
    FA Cup-West Bromwich A. vs Portsmouth
    7 TV
    Alfa TV Zypern
    BBC1 Cambridge
    BBC1 Kanalinseln
    BBC1 East England
    BBC1 East Midlands
    BBC1 East Yorkshire & Lincolnshire
    BBC1 London
    BBC1 N. Irland
    BBC1 nicht Cumbria &
    BBC1 North West
    BBC1 Oxford
    BBC1 Scotland
    BBC1 South East
    BBC1 South England
    BBC1 South West
    BBC1 Wales
    BBC1 West England
    BBC1 West Midlands
    Diema 2
    Digit Alb Premium 5
    DSF-Sport
    Bundes-TV
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    SuperSport 2
    SuperSport 5 SA
    Sport TV 2 (Dänemark)
    TV8 Turcia
    YLE FST5
    13:45 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Arsenal vs Liverpool
    BHT 1
    Canal + Sport Norwegen
    Canal + Nordic Sport HD
    Diema +
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Fox Türkei tv
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    HRT 2
    Kanal 5
    Lider TV
    Lumiere TV
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports HD 1 Italia
    Super Sky Calcio
    Slowenien TV 2
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    TeleDeporte
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Saturn Moskau vs Lokomotiv Moskau
    NTV + Football
    ORT 1 Russland
    ORT International
    SuperSport 3
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Universitatea Craiova vs Gloria Bistrita
    TeleSport RO
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Slowakische Republik - 1. Liga) MSK Zilina vs Artmedia Petrzalka
    STV 2 Slowakei
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Ungarn - Ungaria NB1 liga) Debrecen gegen Honved Budapesta
    Sport 2 Hungary
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Dinamo Kiew vs Metalurh Donetsk
    Inter +
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Otelul Galati vs Dinamo Bukarest
    Kanal D ro
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Armenien Bielefeld vs Karlsruher
    Prem Sport Portal
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) gegen Eintracht Frankfurt Fussball Club Nürnberg
    Prem Sport Portal
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Hertha BSC vs Werder Bremen
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub + Polen
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) vs Schalke 04 Hansa Rostock
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Polen
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) VfB Stuttgart gegen Hamburger SV
    ATV + Österreich
    Digit Alb Premium 2
    Dubai Sports Channel 2
    Bundes-TV
    NTV + Football
    NTV + Sport
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport 2 HD Italia
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    Sport Klub Hu
    Sport Klub ro
    SuperSport 2
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport 2
    Viasat Sport HD
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) VfL Wolfsburg gegen Hannover 96
    Prem Sport Portal
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Aston Villa Bolton Wanderers
    Digit Alb Premium 5
    Showtime Extreme Sports
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Blackburn Rovers vs Tottenham Hotspur
    Diema +
    Digit Alb Premium 3
    G 2 Sport
    Prima TV Tschechische
    Karte Shasha
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 1 Italien
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) vs Fulham Sunderland
    Canal + Nordic Sport 2
    Karte Serie 1 Extra
    Sky Calcio 4
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Manchester City vs Chelsea
    Alfa TV Zypern
    BHT 1
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Super Sky Calcio
    Sport Klub Slowenien
    SuperSport 1
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Newcastle United vs Reading Football Club
    Canal + Sport extra
    Setanta Sport Irland
    Extra Comedy Show
    Sport 1 UKR
    TV Mosambik
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Wigan Athletic vs Birmingham
    Diema 2
    Show Sport 4
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Rubin Kazan vs Fudbolski Klub Tom
    NTV + Football
    17:10 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Stade Rennais vs Girondins deBordeaux
    C + France
    Digit Alb Premium 3
    Kanal A
    NTV + Football
    Sky Calcio 5
    Sport Klub ro
    TV5 Afrika
    TV5 Orient
    Viasat Sport 3
    17:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Poli Timisoara vs U Cluj
    National TV
    National TV
    National TV
    National TV
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs AS Roma Genua
    Boom Sport
    Canal + HD Spanien
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finnland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    G 2 Sport
    Mediaset Premium 2
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    SuperSport 1
    4 TV-Sport
    TV7 Bulgaria
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Fenerbahce vs Kayserispor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Bulgarien - Bulgarische Eine professionelle Fußball-Gruppe) CSKA Sofia vs Slavia Sofia
    Kanal 1
    TV Bulgarien
    19:45 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Academica vs Futebol Clube de Vitoria Setubal
    Sport TV
    19:45 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) FC Farul Constanta vs Rapid Bukarest
    Antena 1
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Osasuna vs Recreativo Huelva
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 2
    NTV + Sport
    Sky Calcio 3
    Sky Sports 3
    Sport 1 CZ
    SuperSport 2
    Taquilla 1
    Tv 2 Sport
    4 TV-Sport
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Twente vs SBV Excelsior
    Tele2 2e Kanal
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AJ Auxerre vs Sochaux
    Cine + 2
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Caen vs Valenciennes
    Cine + 3
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Lens gegen FC Metz
    Cine + 4
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Nice vs Lille
    Cine + 5
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Saint-Etienne gegen Le Mans
    Cine + 6
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Toulouse vs Lorient
    Cine + 8
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Wisla Krakau vs Ruch Chorzow
    C + Sport Polen
    Canal + HD Sport Polska
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) AC Mailand gegen Cagliari Calcio
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finnland
    Canal + Sport Norwegen
    Digit Alb Premium 1
    G Sport 1
    La 7 Cartapiu A
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 UKR
    SuperSport 3
    TV4 + Schweden
    TV7 Bulgaria
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Willem II vs Heerenveen
    Tele2 Voetbal (Versatel Voetbal)
    21:45 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) FC Porto vs E. Amadora
    Alfa TV Zypern
    C + Deporte 2
    Digit Alb Premium 3
    RTP 1
    RTP International
    SIC International
    Sport Klub + Serbien
    TVi Portugal
    22:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) RCD Mallorca gegen Real Madrid
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 2
    Kanal 5
    La ***ta
    NTV Türkei
    NTV + Football
    Sky Calcio 2
    Sky Calcio 3
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    SuperSport 1
    Tv 2 Sport
    4 TV-Sport
    TV Canaria

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  19. #39
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 8. April 2008

    15:30 CET
    Libysch-League Division 1 Al-Suqoor vs Al-Ahli tripoli
    Libyen Sport
    18:00 CET
    Ungarn Cup Debreceni VSC vs Integral Gyor
    Sport 2 HU
    17:45 CET
    Kuwaits Emir Cup AlArabi vs AlNasar
    Kuwait Sport
    Yarmouk vs Kazma
    RADIO KUWAIT Haupt -
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Liverpool gegen Arsenal
    1 +1 TV
    2M Maroc
    Antena 3 TV
    ART Sport 4
    B-92
    BHT 1
    CT-2
    Digit Alb Premium 1
    ESPN 2
    ESPN Atlantic
    ESPN Latin
    ESPN Pazifik
    HD Suisse
    HRT 2
    ITV 1
    Mediaset Premium 1
    Nederland 3
    NSport HD
    Prem Sport Portal
    Pro TV
    Zwei RTÉ
    RTR Sport
    Rustawi 2
    Scottish TV East
    Scottish TV West
    Sigma Sports1
    Sky Calcio 1
    Sport 1 UKR
    SuperSport 1
    TV3 Norway
    TV3 Slowenien
    TV6 Schweden
    UlsterTV
    Viasat Sport HD
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Chelsea vs Fenerbahce
    ART Sport 3
    C + Spanien
    CT4 Sport
    Digit Alb Premium 2
    ESPN 2
    ESPN BRASIL
    ESPN +
    ITV 4
    Mediaset Premium 2
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Irland
    Sigma TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3
    Sport TV
    Star TV
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:45 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) West Ham U. vs Portsmouth
    Alfa TV Zypern
    Canal + Sport Norwegen
    Diema 2
    Digit Alb Premium 3
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    NTV + On-Line
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sport Klub Slowenien
    SuperSport 4
    SuperSport 5 SA

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  20. #40
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Spiele Von: 19. April 2008

    10:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC Brasov vs Prefabricate Modell
    Sport RO
    11:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Kryliya Sovetov vs Fudbolski Klub Tom
    NTV + Football
    12:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Chiajna vs CSM Focsani
    Sport RO
    13:30 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Dinamo Moskva vs Moskau
    NTV + Football
    Polsat Sport Extra
    RTR Sport
    Sport Klub + Serbien
    SuperSport 3
    13:45 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Arsenal vs Reading Football Club
    BHT 1
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finnland
    Canal + Sport Norwegen
    Canal + Sport Schweden
    Canal + HD Sport Polska
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Fox Türkei tv
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Kanal 5
    Lumiere TV
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports 1
    Sky Sports 2
    Sky Sports HD 1 UK
    Super Sky Calcio
    Sport 1 NL
    Sport TV
    SuperSport 1
    SuperSport 3 SA
    Ja Sport 2
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) vs Sivasspor Ankaraspor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    Lig TV HD -
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Metalist Charkow vs Karpaty
    Inter +
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) vs Shakhtar Donetsk Metalurg Zaporijjye
    TRK Ukraina
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) FC Vaslui vs Politehnica Iasi
    TeleSport RO
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) UTA Arad vs CFR Cluj
    C + Futbol (Deporte 1)
    Kanal D ro
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Saturn Moskau gegen Zenit St. Petersburg
    NTV + Sport
    RTR Sport
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) vs Fulham Liverpool
    Alfa TV Zypern
    BHT 1
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finnland
    Canal + Sport Norwegen
    Canal + Sport Schweden
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    ESPN BRASIL
    G Sport 1
    NTV + Football
    Prem Sport Portal
    Prima TV Tschechische
    Setanta Sport Irland
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Super Sky Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    SuperSport 3 SA
    Ja Sport 2
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) gegen Middlesbrough Bolton Wanderers
    Canal + Sport 2 Dänemark
    Canal + Sport 2 Finnland
    Canal + Sport 2 Norwegen
    Canal + Sport 2 Schweden
    Fox Türkei tv
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Karte Shasha
    Sky Calcio 4
    SuperSport 5 SA
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) West Ham U. vs Derby County
    G 2 Sport
    Hi Sport 2
    ShowSport 3
    16:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Wigan Athletic gegen Tottenham Hotspur
    Canal + Sport extra
    Digit Alb Premium 2
    Fox Soccer Channel
    Hi Sport
    Showtime Extreme Sports
    Sky Calcio 3
    Sport Max
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Otelul Galati vs Steaua Bukarest
    Antena 1
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Spartak Nalchik vs Spartak Moskau
    NTV + Football
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Randers FC vs FC Krbenhavn
    TV3 +
    17:10 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Lens vs Sochaux
    C + France
    C + Sport Polen
    Kanal A
    NTV + On-Line
    Sky Calcio 5
    Sport Klub ro
    TV5 Afrika
    TV5 Orient
    Viasat Sport 1 Danmark
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Fenerbahce gegen Denizlispor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    Lig TV HD -
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs AS Roma-Livorno A S
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Sport
    C + Futbol (Deporte 1)
    Canal + Sport Dänemark
    Canal + Sport Finnland
    Digit Alb Premium 1
    Kanal 24
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport TV2
    Sport +
    SuperSport 1
    4 TV-Sport
    TV7 Bulgaria
    18:15 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Blackburn Rovers gegen Manchester United
    Alfa TV Zypern
    C + Sport 2 Polen
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 2 Dänemark
    Canal + Sport 2 Finnland
    Canal + Sport 2 Norwegen
    Canal + Sport 2 Schweden
    Canal + Sport Norwegen
    Canal + Sport Schweden
    Diema 2
    Digit Alb Premium 2
    Eurosport 2 Ungarn
    Eurosport 2 Ro
    Fox Sports Türkei
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Slowenien TV 2
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    Sport Max
    SuperSport 3 SA
    SuperSport 4
    Ja Sport 2
    19:30 CET
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 1) Rapid Bukarest vs Pandurii Tg.Jiu
    National TV
    National TV
    National TV
    National TV
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AJ Auxerre gegen FC Metz
    Cine + 2
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Caen vs Paris S.G.
    Cine + 3
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Association Sportive Nancy Lorraine vs Le Mans
    Cine + 4
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Nice vs AS Monaco
    Cine + 5
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Stade Rennais vs Valenciennes
    Cine + 6
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Strasbourg vs Lorient
    Cine + 7
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) RC Straßburg gegen Olympique Lyonnais
    Cine + 8
    SuperSport 3
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Zaragoza vs Recreativo Huelva
    Digit Alb Premium 4
    Taquilla 3
    TV 2 Sport 2
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona gegen Espanyol
    Al Jazeera Sports +2
    Digit Alb Premium 1
    Geben Sie Serbien
    ESPN Pazifik
    Hi Soccer
    Kanal 5
    NTV Hayat BiH
    NTV + Sport
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 3
    Sky Sports Xtra
    Super Sky Calcio
    Sport 2 UKR
    Sport 5
    Sport Klub Hu
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 1
    TV 2 Sport 2
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Atletico Madrid gegen Real Betis
    ESPN BRASIL
    Taquilla 2
    20:00 CET
    DFB-Pokal b. München vs Bor. Dortmund
    Digit Alb Premium 3
    ESPN 2
    ESPN Atlantic
    ESPN Israel
    Fox TV Serbien
    Kanal A
    OBN
    Setanta Sport Europe 2
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport 1 Rumänien
    Sport N
    Sport +
    SuperSport 1
    Sport TV 2 (Dänemark)
    TV7 Bulgaria
    Viasat Sport 1 Danmark
    ZDF
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Lech Poznan vs Groclin
    C + Sport Polen
    Canal + HD Sport Polska
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Maritimo vs Sporting Clube de Braga
    Alfa TV Zypern
    Sport Klub + Serbien
    Sport TV
    SuperSport 5 SA
    22:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) vs Sevilla Almeria
    Al Jazeera Sports +2
    Fox TV Serbien
    Hi Soccer
    La ***ta
    NTV + Football
    Sky Calcio 2
    Sky Sports Xtra
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 2 UKR
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 7 SA
    TV Canaria
    TV2 Sport

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Bu konuda gezinen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. sat-tv bugün-oggi-heute-today!!!!
    Gönderen karabölük konu Yabanci Sinema bölümünde
    Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 07-12-2011, 11:35

Bookmarks

Gönderim Kuralları

  • Konu açma yetkiniz yok
  • Cevap yazamazsınız
  • Eklenti yükleme yetkiniz yok
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
Desteklediklerimiz
aiofiles.Com , cfturkey.com, birbirgidiyor.com,MTP Patent ve Marka Tescili,Butik Düğün ve Bebek Fotoğrafçısı,RC MARKETİM,MERSİN RC, Filbox , Digitürk İnternet , Digitürk , Digitürk