Türksat otomatik arama frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir ; Frekans : 12380 MHz Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical) Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 3/4 değerlerinin kanal tarama menüsünden girilerek 'Şebeke Taraması' yapılmasını yapınız >

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Gösterilen Sonuçlar : 41 ile 60 arası , toplam 86

Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

  1. #41
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: April 23, 2008

    Magyar Kupa
    16:30 Györ ETO -: - MTK Hungaria
    Sport 1 Ungarn

    Freundschaftsspiele - National
    18:00 Saudi-Arabien -: - Ägypten
    ART Sport 1

    Dänemark - Superligaen
    18:00 Odense BK -: - Viborg FF
    Sport TV 2 (Dänemark)
    18:00 Lyngby -: - Brondby IF
    TV3 +
    20:00 FC Midtjylland -: - Alliance Club Horsens
    Sport TV 2 (Dänemark)

    Rumänien Divizia A
    14:30 Farul Constanta -: - Gloria Bistrita
    TELE SPORT
    15:45 Gloria Buzau -: - Otelul Galati
    Rumänien 1
    17:00 FC Dinamo Bucuresti -: - Universitatea
    National TV Rumänien
    18:00 Ceahlaul Piatra Neamt -: - Universitatea Cluj
    TELE SPORT
    19:30 Unirea Urz. --: - AFC Rapid Bucuresti
    Kanal D Rumänien
    19:30 Cluj -: - Vaslui
    Antena 1

    Schwedischen Allsvenskan-Liga
    19:00 Kalmar -: - Helsingborg
    Sasongskortet 1
    Säsongskortet
    19:45 Hammarby -: - Elfsborg
    Sport-Expressen
    Säsongskortet

    Norwegen Division 1 League
    19:00 Sogndal -: - Moss
    TV2 Zebra

    UEFA Champions League
    20:45 Barcelona -: - Manchester United
    Slowenien TV2
    SF2 Schweiz
    TSI2 Schweiz
    CFI Peco Pro
    Kuwait Sport - Lokale
    ART Sport 4
    HRT-TV2 Kroatien
    Canal + (Spanien)
    Premiere Sport 1
    Sport TV (TV Cabo)
    SAT. 1
    RTE Network 2
    TRK Ukraina
    3 + Dänemark
    B 92
    BTV (Bulgarien)
    CT 2
    Nederland 3
    NET
    NTV + Fudbol
    ORF 1
    Pro TV International
    Rustawi 2
    Sky Sports 2
    Star 2
    TF1
    TVP 2
    ViaSat Sport 2
    Mediaset Premium 1
    Digit Alb
    Prva TV
    RTS1 Senegal
    M1 (Ungarn)
    Sport 1 Ukraine
    Sport 1 NL
    Sigma Sport 2 Hellas
    TV6 (Schweden)
    ORT Mali
    Kanal 2

    Asian Champions League
    12:30 Quruvchi Taschkent - Usbekistan -: - Al-Ittihad - Syrien
    ART Sport 2
    Syrischen TV 2 - Lokale
    Dubai Sports 3
    14:00 Saipa - Iran -: - Al Quwa Al Jawiya - Irak
    ART Sport 1
    Dubai Sports 1
    16:00 Arbil - Irak -: - Pakhtakor Taschkent - Usbekistan
    ART Sport 2
    Dubai Sports 3
    17:30 Al-Garrafa - Katar -: - AlQadsia - Kuwait
    Kuwait Sport
    Aljazeera Sport 2
    AL-Kaas und AL-Dawri Channel
    Alwatan Plus
    Dubai Sports 3
    ART Sport 6
    2008/04/23 19:30
    18:00 Al-Wehda - Vereinigte Arabische Emirate -: - Al-Ahli - Saudi-Arabien
    ART Sport 1
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Aljazeera Sport 1
    Saudi-Sport
    19:30 AlKuwait SC - Kuwait -: - Al-Wasl - Vereinigte Arabische Emirate
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Kuwait Sport
    ART Sport 3
    Aljazeera Sport +1
    19:30 al Karama - Syrien -: - Al-Sadd - Katar
    ART Sport 2
    Aljazeera Sport 2
    AL-Kaas und AL-Dawri Channel
    Syrischen TV 2 - Lokale
    19:45 Al-Ittihad - Saudi-Arabien -: - Sepahan - Iran
    Saudi-Sport
    Dubai Sports 2
    Aljazeera Sport +2
    ART Sport 6
    Aljazeera Sport 1
    2008/04/25 03:45

    Copa Libertadores
    Donnerstag 24 Apr 2008
    02:50 Sao Paulo - Brasilien -: - Atlético Nacional - Kolumbien
    Sport TV (TV Cabo)
    NTV Plus Sport
    PREMIERE SPORT CL2
    Setanta Sports 2
    (Sport Klub (Ungarn
    (Sport Klub (Rumänien
    Sport Klub (Slovenija)
    Yes Sport
    Atlas TV

    Brasilien Cup
    Donnerstag 24 Apr 2008
    02:50 Criciuma -: - Vasco da Gama
    TV Globo Int

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  2. #42
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: April 27, 2008

    04:30 MEZ
    Major League Soccer USA Los Angeles Galaxy vs CD Chivas
    Fox Soccer Channel
    11:30 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Tom vs Saturn Moskau
    NTV + Football
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Jiul Petrosani vs FC Arges
    Sport RO
    13:30 MEZ
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Celtic vs Rangers
    NTV + Football
    Polsat Sport
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 12
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Rumänien
    Sport 2 Hungary
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Spartak Moskau vs Fudbolski Klub Moskva
    NTV + Football
    ORT 1 Russland
    Ring TV
    Sport Klub + hu
    Sport Klub + Serbien
    SUPERSPORT 3
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden gegen Kickers Offenbach
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) VfL Osnabrück vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Borussia Mönchengladbach vs 1860 Munchen
    Arena 1
    SAT.1 Österreich
    Sport Klub hu
    Sport Klub ro
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1899 Hoffenheim gegen Carl Zeiss Jena
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Augsburg vs St Pauli
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Odense BK vs Lyngby
    Sport TV 2 (Dänemark)
    TV2 Dänemark
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Portsmouth vs Blackburn Rovers
    Alfa-TV-Zypern
    BHT 1
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2
    Fox Sport Türkei
    Galaxie Sport
    NTV + On-Line
    Pink Montenegro
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Sports HD 1 Italia
    Supersport 3 SA
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Udinese Catania
    ART Sport 3
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 7
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs AS Roma Torino
    C + Deporte 2
    C + Sport Frankreich
    Digit Alb Premium-3
    Mediaset Premium 4
    Sky Calcio 4
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs Parma Reggina
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    La 7 Cartapiu C
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 10
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Unione Sportiva Palermo gegen Atalanta
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 6
    Sky Calcio 8
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Napoli vs Siena
    Mediaset Premium 4
    Sky Calcio 6
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) A S Livorno vs AC Mailand
    Alpha TV
    ART Sport 4
    Canal + Sport 2 Dänemark
    Canal + Sport 2 Finnland
    Canal + Sport 2 Norwegen
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Digit Alb Premium 4
    Mediaset Premium 4
    NTV Türkei
    Sky Calcio 3
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Juventus Lazio
    C + Futbol (Deporte 1)
    C + Sport Frankreich
    Digit Alb Premium 5
    Mediaset Premium 2
    Sky Calcio 1
    Sky Calcio 11
    Sky Sports HD 1 Italia
    TPS Star
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Inter vs Cagliari Calcio
    C + Spanien
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport Dänemark
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    Fünf
    La 7 Cartapiu E
    Mediaset Premium 1
    Sky Calcio 2
    Sport 1 Ungarn
    Sport Klub Slowenien
    TV4 Sport Expressen
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Genf vs Empoli
    Mediaset Premium 6
    Sky Calcio 9
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Fiorentina gegen Sampdoria
    La 7 Cartapiu A
    RAI International 3 Afrika
    Sky Calcio 5
    Supersport 1 SA
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Bohemians Praha vs Sparta Praha
    CT-2
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Halmstad vs GAIS Gotenberg
    TV4 Sport Expressen
    Säsongskortet
    Trelleborg vs Hammarby
    Säsongskortet
    16:30 MEZ
    National Championship Match
    (Serbien-Montenegro - Prva Liga) Borac Cacak gegen Roter Stern Belgrad
    RTS 2 Serbien
    RTS Sat
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Lokomotiv Moskau gegen Spartak Nalchik
    NTV + Football
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Valladolid vs Almeria
    Taquilla 4
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Valencia gegen Osasuna
    NTV + Football
    Taquilla 6
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) vs Recreativo Huelva Levante
    Taquilla 8
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) RCD Mallorca gegen Racing Santander
    Taquilla 3
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Getafe vs Atletico Madrid
    Al Jazeera Sports +2
    Sport 1 Ungarn
    Supersport 7 SA
    Taquilla 1
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Espanyol vs Real Zaragoza
    Digit Alb Premium-3
    Taquilla 5
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) B. München vs VfB Stuttgart
    7 TV
    Arena 1
    ATV + Österreich
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    NTV Türkei
    NTV + On-Line
    Setanta Sport Europe 2
    Sky Calcio 12
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Rumänien
    Sport Klub Serbien
    TPS Star
    Viasat Sport 2
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Bayer Leverkusen vs VfL Wolfsburg
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + hu
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) vs Everton Aston Villa
    Alfa-TV-Zypern
    BHT 1
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2
    Fox Soccer Channel
    Fox Sport Türkei
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 11
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Sports HD 1 uk
    Sky Super Calcio
    Sport Klub Slowenien
    Supersport 2 SA
    Supersport 3 SA
    TeleDeporte
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Legia Warszawa gegen Wisla Krakau
    C + Sport Polen
    17:45 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Gefle vs AIK Solna
    Sport-Expressen
    Säsongskortet
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Valenciennes vs Association Sportive Nancy Lorraine
    C + Sport Frankreich
    Digit Alb Premium 4
    Kanal A
    Supersport 5
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) FK Bodo / Glimt vs Aalesund
    TV2 Sport 3
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Ham-Kam Fotball vs Stabćk IF
    TV2 Sport
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Lyn vs Fredrikstad
    TV2 Sport 3
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Molde FK vs Stromsgodset
    TV2 Sport 4
    18:00 MEZ
    Ungarn NB1 K. League gegen Honved Budapest MTK Budapest
    Sport 2 HU
    18:00 MEZ
    Cup Holland vs Feyenoord Rotterdam-Roda JC Kerkrade
    (Sport Klub (Rumänien
    Sport Klub + (Serbien)
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Guimarăes vs FC Porto
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    Sport TV
    Supersport 6 SA
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Betis gegen Real Valladolid
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 1
    ESPN BRASIL
    NTV Türkei
    NTV + Football
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport TV2
    Supersport 7 SA
    Taquilla 2
    TV4 + Schweden
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Guimarăes vs FC Porto
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2
    Sport TV
    Supersport 6 SA
    20:15 MEZ
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Die meisten vs Slovan Liberec
    CT-2
    20:55 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AS Monaco gegen Olympique Marseille
    C + Frankreich
    Diema 2
    Digit Alb Premium-3
    Kanal Turk
    Kuwait TV3
    NTV + On-Line
    Setanta Sport Europe 2
    Sky Calcio 2
    Sport 2 Hungary
    Sport Klub Rumänien
    Sport Klub Serbien
    Supersport 3 SA
    Supersport 5 SA
    21:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Madrid gegen Athletic Bilbao
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C + Spanien
    C + Sport Polen
    C + Sport Frankreich
    Digit Alb Premium 1
    Kanal D
    NTV Hayat Bosnien und Herzegowina
    NTV Türkei
    NTV + Football
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Sports 1
    Sport 1 CZ
    Sport Klub hu
    Sport TV2
    Supersport 1
    Supersport 7 SA
    TV2 Sport
    TV7 Bulgarien
    21:30 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Sporting vs Maritimo
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Rumänien
    Sport TV
    Supersport 6 SA
    TV Mosambik

    Argentinien Clausura League
    02:10 cet Vélez Sarsfield gegen Lanus
    C + Deporte 1
    Sport Klub + (Serbien)
    19:10 cet River Plate vs Argentinos Jrs.
    Sportmania
    21:20 cet San Lorenzo vs Boca Juniors
    Sportmania
    Serbien) Sport Klub)
    23:40 cet Newell's Old Boys vs Gimnasia La Plata
    Serbien) Sport Klub)

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  3. #43
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: May 4, 2008

    Argentinien Clausura League
    02:10 Argentinos Jrs. --: - Estudiantes de La Plata
    C + Deporte 1
    Sport Klub + (Serbien)
    20:10 Boca Juniors -: - River Plate
    Aljazeera Sport 1
    S. Sport 3 Hellas
    Sport Klub + (Serbien)
    22:30 Rosario Central -: - Racing Club
    Sport Klub + (Serbien)
    00:40 Tigre -: - Vélez Sarsfield
    Aljazeera Sport 1
    00:40 Gimnasia La Plata -: - San Lorenzo
    C + Deporte 1

    Mexiko Clausura League
    03:45 Atlas -: - Cruz Azul
    Estrellas Europa
    23:00 Club America -: - Monterrey
    Estrellas Europa

    Brasilien Paulista League
    21:00 Palmeiras -: - Ponte Preta
    Sportmania
    Digit Alb
    S. Sport 7 Hellas
    Sport Klub (Polska)

    Wales FA-Cup
    17:05 Bangor City -: - Llanelli
    S4C

    UEFA U-17 Meisterschaft
    15:00 Frankreich -: - Irland
    Eurosport
    British Eurosport
    Eurosport Deutschland
    Eurosport France

    Italienisch Calcio Liga A
    15:00 Atalanta -: - Livorno
    ART Sport 5
    Mediaset Premium 5
    SKY Calcio
    Catania -: - Reggina
    Sky Calcio 7
    La 7 Cartapiu C
    SKY Calcio
    Cagliari -: - Fiorentina
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 3
    C + Deporte 1
    La 7
    TPS Star
    Digit Alb
    SKY Calcio
    Aljazeera Sport +3
    Empoli -: - Udinese
    ART Sport 1
    Sky Calcio 8
    SKY Calcio
    Parma -: - Genua
    La 7 Cartapiu E
    SKY Calcio
    ART Sport 2
    2008/05/04 19:00
    AC Mailand -: - Internazionale
    Canal + (Spanien)
    Sport 1 Ungarn
    Sky Calcio
    Sky Sport 1
    Supersport 1
    Fünf UK
    Sport (Russland)
    (C + Sport (Frankreich
    OBN
    PREMIERE SPORT CL10
    Mediaset Premium 1
    Sport-Expressen
    Digit Alb
    Aljazeera Sport +1
    Sport 1 CZ
    (C + Sport 2 (Polen
    Sport TV2
    Sport Klub (Slovenija)
    SKY Calcio
    Boom Sport (Rumänien)
    Yes Sport
    Sampdoria -: - AS Roma
    Alpha TV
    ART Sport 4
    Sky Calcio 4
    Tele Deporte
    Mediaset Premium 2
    Digit Alb
    Aljazeera Sport +2
    La 7 Cartapiu D
    C + Sport 2 (D, F, N, S)
    SKY Calcio
    Siena -: - Juventus Turin
    ART Sport 2
    Sky Calcio 2
    Mediaset Premium 3
    Digit Alb
    SKY Calcio
    SS Lazio -: - Palermo
    Sky Calcio 5
    La 7 Cartapiu B
    Mediaset Premium 5
    SKY Calcio
    Torino -: - Napoli
    Sky Calcio 6
    Mediaset Premium 4
    SKY Calcio

    Spanische Liga Primera Div 1
    17:00 Athletic de Bilbao -: - Real Mallorca
    Taquilla 0
    Taquilla 8
    Almeria -: - Real Betis
    Taquilla 5
    Taquilla 0
    Levante -: - Espanyol
    Taquilla 6
    Taquilla 0
    Sevilla -: - Valladolid
    Taquilla 4
    Taquilla 0
    Racing de Santander -: - Real Murcia
    Taquilla 3
    Taquilla 0
    Villarreal CF -: - Getafe
    NTV Türkei
    Taquilla 2
    NTV + Sport
    Taquilla 0
    Digit Alb
    Aljazeera Sport +2
    Sport 1 CZ
    Boom Sport (Rumänien)
    TV2 Sport (Norwegen)
    19:00 Barcelona -: - Valencia
    Taquilla 1
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Calcio 9
    NTV Plus Sport
    S. Sport 2 Hellas
    Sky Sports Xtra
    Taquilla 0
    Sport 2 HU
    Digit Alb
    Aljazeera Sport +2
    Sport Klub (Slovenija)
    Boom Sport (Rumänien)
    Fox-TV Serbien
    TV2 Sport
    21:00 Osasuna -: - Real Madrid
    Canal + (Spanien)
    Sky Calcio
    TV4 Plus (Schweden)
    Sky Sport 1
    Kanal 5 (Dänemark)
    (C + Sport (Frankreich
    NTV Plus Sport
    PREMIERE SPORT CL10
    S. Sport 2 Hellas
    Taquilla 0
    Digit Alb
    Aljazeera Sport +2
    (C + Sport 2 (Polen
    S. Sport extra 1Hellas
    Boom Sport (Rumänien)
    TV2 Sport (Norwegen)
    Geben Sie TV (Serbien)

    Englisch Premier League
    14:30 Arsenal -: - Everton
    Fox Sports MiddleEast
    Premiere Sport 1
    Sport TV (TV Cabo)
    NTV + Fudbol
    PREMIERE SPORT CL1
    PREMIERE SPORT CL5
    S. Sport 2 Hellas
    SKY Calcio 11
    Sky Sports 1
    Digit Alb
    ShowSports1
    ShowSports2
    Yes Sport
    17:00 Liverpool -: - Manchester City
    Premiere Sport 1
    C + Sport (Polen)
    NTV + Fudbol
    PREMIERE SPORT CL1
    PREMIERE SPORT CL5
    S. Sport 2 Hellas
    SKY Calcio 11
    Sky Sports 1
    Digit Alb
    Sport Klub (Slovenija)
    ShowSports1
    ShowSports2
    Yes Sport
    Fox Soccer Channel

    Deutsch Bundesliga 1. Div.
    17:00 Wolfsburg -: - FC Bayern München
    Dubai Sports 1
    Premiere Sport 1
    C + Deporte 1
    S. Sport 3 Hellas
    SKY Calcio 12
    TPS Star
    ViaSat Sport 2
    BH-TV1
    Digit Alb
    (Sport Klub (Ungarn
    (Sport Klub (Rumänien
    Arena
    Sport Klub (Polska)
    ATV Österreich
    MSV Duisburg -: - Bayer Leverkusen
    Premiere Sport 1
    Dubai Sports 2
    Sport Klub (Polska +)
    Sport Klub + (Serbien)

    Portugal Superliga
    20:15 Belenenses -: - Vitoria Guimaraes
    Sport TV 2
    Amadora -: - Benfica
    Sport TV (TV Cabo)
    Polsat Sport Extra
    Pacos Ferreira -: - Sporting Lissabon
    RTPi Portugal
    RTP 1
    RTP Afrika
    SIC
    TVI (Independente)
    Aljazeera Sport +1

    Französische Liga 1. Div.
    18:00 St.Etienne -: - Lille
    Kuwait Sport
    ART Sport 4
    (C + Sport (Frankreich
    Digit Alb
    Kiosque
    S. Sport 7 Hellas
    20:55 Marseille -: - Bordeaux
    Kuwait Sport
    ART Sport 4
    Sky Calcio 2
    C + Deporte 3
    C + Frankreich
    ViaSat Sport 2
    Sport 2 HU
    Digit Alb
    S. Sport 4 Hellas
    Kiosque
    Sport 1 NL
    (Sport Klub (Rumänien
    NTV + Nash Fußball

    Türkei Super LIGI
    18:00 Sivaspor -: - Galatasaray
    Lig TV (Digiturk)
    Ankaragucu -: - Besiktas
    Lig TV (Digiturk)
    Fenerbahce -: - Genclerbirligi
    Lig TV (Digiturk)

    Schottland Premier League
    15:00 Hibernian -: - Glasgow Rangers
    Setanta Sport Europe
    Setanta Sport1
    ART Sport 2
    2008/05/04 21:00

    Russische Premier League
    17:00 PFC CSKA Moskva -: - Zenit St. Petersburg
    NTV + Nash Fußball

    Slowakei 1. Liga
    10:30 FC Artmedia Petrzalka -: - Kosice
    STV2

    Ukraine Vischaya League
    16:00 Tavria -: - FC Dnipro Dnipropetrowsk
    (Inter + (Ukraine

    Griechischen Nationalen Liga A
    18:00 AEK Athen -: - FC Aris Thessaloniki
    Supersport 1
    20:00 Panionios -: - Panathinaikos
    Supersport 1

    Tschechische Gambrinus Liga
    20:15 Sparta Prag -: - FC Brünn
    CT4 Sport

    Polen Ich liga
    14:45 Korona Kielce -: - Groclin Grodzisk Wielkopolski
    C + Sport (Polen)

    Rumänien Divizia A
    15:45 Farul Constanta -: - Otelul Galati
    Rumänien 1
    18:00 Pandurii -: - Dacia Mioveni
    TELE SPORT
    19:30 FC Dinamo Bucuresti -: - FC Steaua Bucuresti
    Kanal D Rumänien
    19:30 Ceahlaul Piatra Neamt -: - Poli AEK Timisoara
    Kanal D Rumänien

    Bulgarien Premier League
    17:00 PFC Levski Sofia -: - Lokomotiv Sofia
    TV-Bulgarien (BNT)

    Slowenien - 1. Liga
    18:00 Gorica -: - Factor
    TV Slovenija 2

    Serbien & Montenegro 1.SFL
    16:30 OFK Beograd -: - Hajduk K.
    RTS 2

    Norwegen Tippeligaen
    18:00 Stromsgodset -: - Bodo / Glimt
    TV2 Sport (Norwegen)
    Ålesund -: - SFK Lyn
    TV2 Sport (Norwegen)
    Fredrikstad -: - Ham-Kam
    TV2 Sport (Norwegen)
    Valerenga -: - Molde FK
    TV2 Sport (Norwegen)
    20:00 Stabaek -: - Rosenborg BK
    TV2 Norwegen
    TV2 Sport (Norwegen)

    Schwedischen Allsvenskan-Liga
    16:00 Sundsvall -: - Djurgården IF
    Säsongskortet
    Örebro -: - Malmö FF
    Säsongskortet
    Kalmar -: - Trelleborg
    Säsongskortet
    17:45 Hammarby -: - IFK Göteborg
    Sport-Expressen
    Säsongskortet

    Irland Premier League
    20:00 St. Patrick -: - Cork City
    Setanta Sport1

    Norwegen Division 1 League
    15:00 Kongsvinger -: - Bryne
    TV2 Zebra

    2. spanischen Liga Div.
    12:00 Numancia -: - Teneriffa
    Canal + (Spanien)
    17:00 Celta de Vigo -: - Malaga
    Localia TV

    Englisch Liga Div. 1
    15:00 Stoke City -: - Leicester City
    PREMIERE SPORT CL1
    Sky Sports 2
    ViaSat Sport 2
    Polsat Sport Extra
    Sport Klub + (Serbien)
    Ipswich Town -: - Hull City
    PREMIERE SPORT CL1
    Sky Sports Interactive

    Deutsch Bundesliga 2. Div.
    14:00 FC Köln -: - TSG Hoffenheim
    Premiere Sport 1
    (Sport Klub (Ungarn
    (Sport Klub (Rumänien
    Serbien) Sport Klub)
    Arena
    Sport Klub (Polska)
    Koblenz -: - wehen
    Premiere Sport 1
    Arena
    Kickers Offenbach -: - Borussia München Gladbach
    Premiere Sport 1
    Arena
    Sport Klub (Polska +)
    Alemannia Aachen -: - Augsburg
    Premiere Sport 1
    Arena

    Italienische Liga C1 B
    15:00 Ancona -: - Taranto
    RAI Sport Sat

    Bahrain-Premiere League
    16:15 Al-Najma -: - Al-Hala
    Bahrain Sport
    RADIO Bahrain Haupt -
    18:15 AL-Muharraq -: - AL-Manama
    Bahrain Sport
    RADIO Bahrain Haupt -

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  4. #44
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: 1. Juni 2008

    Major League Soccer USA
    03:00 Salt Lake -: - San Jose EQ
    Fox Soccer Channel

    Argentinien Clausura League
    02:10 Banfield -: - Newell's Old Boys
    C + Deporte 1
    Sport Klub + (Serbien)
    20:10 Colon de Santa Fe -: - River Plate
    C + Deporte 1
    NTV Plus Sport
    S. Sport 2 Hellas
    Sportmania
    20:10 Huracan -: - Estudiantes de La Plata
    Sportmania
    Sport Klub + (Serbien)
    22:20 Olimpo -: - San Lorenzo
    C + Deporte 1
    00:40 Boca Juniors -: - Arsenal Sarandi
    C + Deporte 1

    Brasilien Brasileiro League
    21:00 Coritiba -: - Cruzeiro
    PFC Brasilien
    21:00 Santos -: - Sao Paulo
    C + Deporte 3
    S. Sport 3 Hellas
    Sport 1 Ukraine
    Sport Klub (Polska)
    TV Kosava (Serbien)
    Tv Capixaba
    23:10 Atlético-MG -: - Portuguesa
    PFC Brasilien

    WC2010 Qualifying - Asien 2010
    09:00 Australien -: - Irak
    ART Sport 2
    Sky Sports 1
    Aljazeera Sport +2
    20:00 Ägypten -: - Kongo, Demokratische Republik der
    ART Sport 2
    Orbit ESPN

    Freundschaftsspiele - National
    04:30 Brasilien - First -: - Kanada - Erster
    ART Sport 4
    Sport TV (TV Cabo)
    Sportsmax
    Meridiano TV
    15:00 Niederlande - First -: - Wales - Erster
    Polsat Sport
    Sport Italia
    SBS6
    Sky Sport 3 (Italia)
    (Sport Klub (Ungarn
    (Sport Klub (Rumänien
    Sport Klub + (Serbien)
    16:00 Schweden - First -: - Ukraine - Erster
    Alpha TV
    TV3 Schweden
    Viasat Sport (Danmark)
    Aljazeera Sport +2
    Polsat Sport Extra
    TV2 Sport
    16:00 Polen - First -: - Dänemark - Erster
    TV3 (Danmark)
    TVP 1
    20:15 Armenien - First -: - Griechenland - Erster
    Alpha TV
    NTV + Fudbol
    20:15 Bosnien und Herzegowina - First -: - Aserbaidschan - Erster
    BH-TV1
    23:30 Trinidad und Tobago - First -: - England - Erster
    Polsat Sport
    Aljazeera Sport 2
    Sport Italia
    BBC One
    Serbien) Sport Klub)

    Baltic Cup 2008
    13:00 Lettland -: - Litauen
    LTV (Lietuvos TV)

    Norwegen Tippeligaen
    18:00 Rosenborg BK -: - Viking
    TV2 Sport (Norwegen)
    Fredrikstad -: - Stabaek
    TV2 Sport (Norwegen)
    TV2 Sport 2 (Norwegen)
    Ålesund -: - Stromsgodset
    TV2 Sport (Norwegen)
    TV2 Sport 4 (Norwegen)
    Ham-Kam -: - Tromso
    Verschoben
    20:00 SFK Lyn -: - Valerenga
    TV2 Norwegen
    S. Sport 7 Hellas
    TV2 Sport (Norwegen)

    Irland Premier League 2008
    20:00 Derry City FC -: - Cork City
    Setanta Sport Europe
    Setanta Sport1

    2. spanischen Liga Div.
    17:00 Xerez -: - Poli Ejido
    Localia TV
    20:30 Malaga -: - Cadiz
    Canal + (Spanien)

    Italienisch Calcio Liga B
    15:00 Piacenza -: - Mantova
    SKY Calcio
    Chievo Verona -: - Bari
    SKY Calcio
    Treviso -: - Modena
    SKY Calcio
    Spezia -: - Grosseto
    SKY Calcio
    Rimini -: - Messina
    SKY Calcio
    Ravenna -: - Cesena
    SKY Calcio
    Frosinone -: - Albinoleffe
    SKY Calcio
    Avellino -: - Brescia
    SKY Calcio
    Ascoli -: - Triestina
    SKY Calcio
    FC Bologna -: - Pisa
    RAI International 3
    SKY Calcio
    US Lecce -: - Vicenza
    RAI International 3
    SKY Calcio

    Ungarn NB1 League
    19:00 MTK Budapest -: - Sopron
    Verschoben

    Griechischen Nationalen Liga B
    17:00 Ilisiakos -: - Panthraikos
    ET-3
    Olympiakos Volou -: - Egaleo Athen
    ET-3
    Kastoria -: - Jannina
    ET-3

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  5. #45
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: Juni 14, 2008

    Brasilien Brasileiro League
    21:00 Flamengo -: - Sao Paulo
    S. Sport 3 Hellas
    Sportmania
    Digit Alb
    Sport Klub (Polska)
    TV Kosava (Serbien)
    Sport 2 Ukr
    Sport.ro (Rumänien)
    Tv Capixaba

    UEFA-Europameisterschaft 2008
    18:00 Schweden -: - Spanien
    SF2 Schweiz
    TSI2 Schweiz
    TSR 2 Schweiz
    ZDF Deutschland
    HRT-TV2 Kroatien
    Rumänien 1
    Lig TV (Digiturk)
    Sport TV (TV Cabo)
    Armenien-TV
    Prima TV
    RTE Network 2
    + Diema
    Nederland 1
    NET
    NTV + Fudbol
    ORF 1
    Polsat 1
    Rustawi 2
    TF1
    TV2 Norwegen
    TV4 Schweden
    Digit Alb
    YLE TV2
    Aljazeera Sport +2
    Aljazeera Sport +1
    M1 (Ungarn)
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Ukraine
    (Cuatro (Spanien
    LTV (Lietuvos TV)
    RTS 2
    (VT4 (Belgien
    Aljazeera Sport +3
    S. Sport Maximo (sout Afrika)
    Aljazeera Sport HD

    20:45 Griechenland -: - Russland
    SF2 Schweiz
    TSI2 Schweiz
    TSR 2 Schweiz
    ZDF Deutschland
    HRT-TV2 Kroatien
    Rumänien 1
    Lig TV (Digiturk)
    Sport TV (TV Cabo)
    Armenien-TV
    Prima TV
    RTE Network 2
    + Diema
    Nederland 1
    NET
    NTV + Fudbol
    ORF 1
    Polsat 1
    Rustawi 2
    TF1
    TV2 Norwegen
    TV4 Schweden
    Digit Alb
    YLE TV2
    Aljazeera Sport +2
    Aljazeera Sport +1
    M1 (Ungarn)
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Ukraine
    (Cuatro (Spanien
    LTV (Lietuvos TV)
    RTS 2
    (VT4 (Belgien
    Aljazeera Sport +3
    S. Sport Maximo (sout Afrika)
    Aljazeera Sport HD

    WC2010 s. American qual. 2010
    21:00 Uruguay -: - Venezuela
    Aljazeera Sport 2
    C + Deporte 3
    Sport Klub (Slovenija)
    TV-Avala (Serbien)
    Sportsmax
    Alfa-TV-Zypern

    WC2010 Qualifying - Asien 2010
    12:20 Thailand -: - Japan
    ART Sport 1
    13:30 Singapur -: - Saudi-Arabien
    Aljazeera Sport 2
    AL-Kaas und AL-Dawri Channel
    14:00 China -: - Irak
    Aljazeera Sport +3
    16:00 Turkmenistan -: - Südkorea
    ART Sport 2
    16:00 Usbekistan -: - Libanon
    ART Sport 1
    18:00 Katar -: - Australien
    Aljazeera Sport 1
    AL-Kaas und AL-Dawri Channel
    18:30 Bahrain -: - Oman
    Aljazeera Sport 2
    19:45 Kuwait -: - Vereinigte Arabische Emirate
    ART Sport 1
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    Kuwait Sport
    Alwatan Plus

    WC2010 afrikanischen Qualifikanten 2010
    15:00 Uganda -: - Angola
    G Sport 1 (Nigeria

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  6. #46
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: July 7, 2008

    Jordanien Shield Cup 2008
    18:00 SHBAB ALORDON vs Al-Baq'a
    ART Sport 3
    18:00 Al-Shabab Wihdat vs Al Hussein
    ART Sport 2

    Norwegen Tippeligaen 2008
    19:00 Viking vs Fredrikstad
    TV2 Zebra
    TV2 Sport (Norwegen)

    Schwedischen Allsvenskan-Liga 2008
    19:00 Hammarby vs Norrköping
    Säsongskortet
    20:00 IFK Göteborg vs Helsingborg
    Säsongskortet
    C + Sport (Schweden)

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  7. #47
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: Juli 12, 2008

    Brasilien Brasileiro League 2008
    23:10 Fluminense -: - Vitoria
    Lig TV (Digiturk)
    Sport Italia
    Supersport 1
    PREMIERE SPORT CL8
    Sport 1 Ukraine
    PFC Brasilien

    Freundschaftsspiele - Clubs 2008
    16:00 Club Aberdeen - First - Schottland -: - Club Manchester United - First - England
    Man United TV
    Tranmere Club - First - England -: - Club FC Liverpool - First - England
    Localia TV

    Afrikanischen Konföderation-Cup 2008
    17:00 Mamelodi Sundowns - Südafrika -: - Haras El Hedoud - Ägypten
    Ägyptische Space ch.

    UEFA Intertoto Cup 2008
    18:00 Neftchi - Aserbaidschan -: - Germinal Beerschot - Belgien
    Az TV

    Jordanien Shield Cup 2008
    18:00 Ethad AL-Ramtha -: - Al-Hussein
    ART Sport 1
    Al-Jazeera -: - Al-Arabi
    ART Sport 2

    Österreich Bundesliga 2008/2009
    19:30 Österreich Karnten -: - SK Sturm Graz
    Verschoben
    Rapid Wien -: - Salzburg
    Premiere Sport 1
    Premiere Österreich
    (Sport Klub (Ungarn
    Mattersburg -: - Ried
    Premiere Österreich
    Rheindorf Altach -: - LASK
    Premiere Österreich

    Österreich Erste Division 2008/2009
    17:00 FC Magna -: - Wacker Tirol
    Premiere Österreich

    Russische Premier League 2008
    14:00 Amkar -: - Energija V.
    NTV + Nash Fußball
    FC Spartak Moskva -: - PFC CSKA Moskva
    Lig TV (Digiturk)
    Sky Calcio
    Sky Sport 1
    Supersport 1
    NTV + Nash Fußball
    Ring TV (Bulgarien)
    Sport Klub + (Serbien)
    Sport Klub + (Ungarn)
    17:00 Shinnik -: - Krylya Sovetov
    NTV + Nash Fußball

    Norwegen Tippeligaen 2008
    19:00 Ålesund -: - Tromso
    TV2 Sport (Norwegen)

    Finnland Veikkausliiga League 2008
    17:30 Tampere United -: - Honka
    Lettland 1 Division 2008

    Schwedischen Allsvenskan-Liga 2008
    16:00 Djurgården IF -: - IFK Göteborg
    Sport-Expressen
    Säsongskortet

    Norwegen Division 1 League 2008
    16:00 Moss -: - Odd Grenland
    TV2 Zebra

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  8. #48
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Incontri Da: 12 luglio 2008

    Brasile Brasileiro League 2008
    Fluminense 23:10 -: - Vitoria
    Lig TV (Digiturk)
    Sport Italia
    Supersport 1
    Premiere Sport CL8
    Sport 1 Ucraina
    PFC Brasile

    Friendlies - Club 2008
    16:00 Club Aberdeen - Primo - Scozia -: - Club Manchester United - Primo - Inghilterra
    Uomo Uniti TV
    Tranmere club - Primo - Inghilterra -: - Club di Liverpool - Primo - Inghilterra
    Localia TV

    Confederazione africana Cup 2008
    17:00 Mamelodi Sundowns - Sud Africa -: - Haras El Hedoud - Egitto
    Egiziano spazio Ch.

    Coppa Intertoto 2008
    18:00 Neftchi - Azerbaigian -: - Germinal Beerschot - Belgio
    Az TV

    Giordania Shield Cup 2008
    18:00 Ethad AL-Ramtha -: - Al-Hussein
    ART Sport 1
    Al-Jazeera -: - Al-Arabi
    ART Sport 2

    Austria Bundesliga 2008/2009
    Austria Karnten 19:30 -: - SK Sturm Graz
    Rinviata
    Wienna rapida -: - Salisburgo
    Premiere Sport 1
    Premiere Austria
    (Sport Klub (Ungheria
    Mattersburg -: - Ried
    Premiere Austria
    Rheindorf Altach -: - LASK
    Premiere Austria

    Austria Erste divisione 2008/2009
    17:00 FC Magna -: - Wacker Tirol
    Premiere Austria

    Russo Premier League 2008
    Amkar 14:00 -: - Energiya V.
    NTV + Nash calcio
    FC Spartak Moskva -: - PFC CSKA Moskva
    Lig TV (Digiturk)
    Sky Calcio
    SKY SPORT 1
    Supersport 1
    NTV + Nash calcio
    Anello TV (Bulgaria)
    Sport Klub + (Serbia)
    Sport Klub + (Ungheria)
    Shinnik 17:00 -: - Krylya Sovetov
    NTV + Nash calcio

    Norvegia Tippeligaen 2008
    Aalesund 19:00 -: - Tromso
    Sport TV2 (Norvegia)

    Finlandia Veikkausliiga League 2008
    17:30 Tampere United -: - Honka
    Lettonia 1 Divisione 2008

    Allsvenskan svedese League 2008
    16:00 Djurgården SE -: - IFK Göteborg
    Sport-Expressen
    Säsongskortet

    Norvegia Division 1 League 2008
    16:00 Moss -: - Odd Grenland
    TV2 Zebra

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  9. #49
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: August 24, 2008

    13:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Kryliya Sovetov gegen Zenit St. Petersburg
    5 Kanalas
    C + Futbol (Deporte 1)
    Novasports 6
    NTV + Football
    Ring TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3 Italien
    Sport Klub + Serbien
    13:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Wigan Athletic vs Chelsea
    C + Frankreich
    C + Sport Polen
    Canal + Sport 1 Dänemark
    Canal + Sport 1 Finnland
    Canal + Sport 1 Norwegen
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    ESPN BRASIL
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Galaxie Sport
    Novasports 1
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghreb
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Super Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    Supersport 3 SA
    Ja Sport 2
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) 1860 München vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Polen
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbien
    SportKlub Hrvatska
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Augsburg gegen Rot-Weiss Ahlen
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Hansa Rostock gegen Alemannia Aachen
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + hu
    Sport Klub Polen
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen vs Ingolstadt
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden vs Duisburg
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Stade Rennais vs Lille
    A la carte 2
    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
    Kanal A
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 Rumänien
    Sport Klub Serbien
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AJ Auxerre vs Nizza
    A la carte-1
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Saturn Moskau vs Energia V.
    NTV + Football
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Manchester City gegen West Ham U.
    BHT 1
    C + Frankreich
    C + Sport Polen
    Canal + Sport 1 Dänemark
    Canal + Sport 1 Finnland
    Canal + Sport 1 Norwegen
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Fox Soccer Channel
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Novasports 1
    NTV + Football
    Pink Montenegro
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghreb
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 uk
    Sky Super Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Slowenien
    Sport Max
    Supersport 3 SA
    Ja Sport 2
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) vs Spartak Moskau ZSKA Moskau
    NTV + Sport
    Telekanal Sport
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) VfL Bochum vs VfL Wolfsburg
    Arena 2
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    Dubai Sports 1
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sport 2 UKR
    Sport 5 +
    Sport Klub Polen
    Sport N
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport 2
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) FC Köln gegen Eintracht Frankfurt
    Arena 1
    ESPN BRASIL
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    Sport Klub + Polen
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub ro
    SportKlub Hrvatska
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) FC Vaslui vs CFR Cluj
    APS 2
    18:45 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Gloria Buzau vs FC Timisoara
    APS-1
    19:15 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) FC Porto vs Belenenses
    RTP 1
    RTP International
    ShowSports 1
    SporMax
    19:45 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Rapid Bukarest gegen Dinamo Bukarest
    Antena 1
    Antena International
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs FC Nantes
    C + Frankreich
    C + Sport Polen
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    Kanal A
    Novasports 6
    NTV + Football
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub Serbien
    Viasat Sport 2
    21:00 MEZ
    Copa del Rey gegen Real Madrid Valencia
    Abu Dhabi Sports
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Fox Soccer Channel
    Fox-TV Serbien
    Kanal 5
    Novasports 1
    Novasports Extra 1
    NTV Spor
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Super Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 Rumänien
    Supersport 5 SA
    Telekanal Sport
    4 TV-Sport
    TV7 Bulgarien
    TVP Sport
    Ja Sport 2
    21:15 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Rio Ave vs Benfica
    Ring TV
    ShowSports 1
    SporMax
    Sport TV
    21:45 MEZ
    Coppa Italia Inter vs AS Roma
    7 TV
    Alpha TV
    ART Sport 4
    C + Deporte 2
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    Polsat Sport
    RAI Uno
    Sport 1 UKR
    Sport TV2
    Supersport 3 SA
    4 TV-Sport
    Ja Sport 1

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  10. #50
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: August 27, 2008

    18:00 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Bate Borisov vs Levski Sofia
    Nova TV Bulgarien
    19:00 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) FBK Kaunas vs Aalborg BK
    Kanal 5
    19:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Steaua Bukarest gegen Galatasaray
    Antena 1
    D Spor
    19:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Dinamo Kiew gegen Spartak Moskau
    TV Centr
    20:00 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Fenerbahce vs Partizan Belgrad
    Al Jazeera Sport 1
    Futbol Smart
    1 RTS Serbien
    Sport 5
    20:15 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) FC Basel vs Guimarăes
    HD Suisse
    SF-2
    Sport TV
    TSI 2
    TSR 2
    20:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) gegen Olympiakos FC Anorthosis
    Alfa-TV-Zypern
    NET-Nova
    20:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Dinamo Zagreb vs Shakhtar Donetsk
    HRT 2
    Telekanal Sport
    TRK Ukraina
    20:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Olympique Marseille vs SK Brann
    M6
    Viasat 4
    Viasat Sport 1
    20:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Slavia Praha vs Fiorentina
    Conto TV
    Al Jazeera Sport 1
    2008/08/27 20:55
    20:45 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Atletico Madrid vs Schalke 04
    Al Jazeera Sports 2
    ARD Das Erste
    C Spanien
    20:45 MEZ
    Liga-Pokal Notts Forest vs Sunderland
    Kanal A
    Sky Sports 2
    Sky Sports HD 2 UK
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport N
    TV7 Bulgarien
    TVE La 2
    Viasat Sport 3
    21:05 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Liverpool vs Standard Lüttich
    2BE
    Al Jazeera Sport 1
    Direct 8
    ITV 4
    Polsat Sport
    Zwei RTÉ
    Scottish TV East
    Sport Italia
    Supersport 3 SA
    TV3
    UlsterTV
    Viasat Sport 2
    21:05 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Arsenal vs Twente
    Al Jazeera Sports 3
    BBC3
    ESPN Pazifik
    ESPN
    ESPN2 Karibik
    Nederland 3
    NTV Spor
    Polsat Sport Extra
    22:00 MEZ
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Real Madrid vs Sporting
    Al Jazeera Sport 1
    La ***ta
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Super Calcio
    4 TV-Sport
    ---------------------------
    Japan J. League 2008
    12:00 Vissel Kobe -: - Kashima Antlers
    Eurosport 2

    Dänemark Division 1 League 2008/2009
    18:30 Hvidovre -: - Lyngby
    TV2 Sport

    Schwedischen Liga Superettan 2008
    20:00 Örgryte -: - Mjällby
    Sport-Expressen

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  11. #51
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: August 30, 2008

    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs Petrolul
    Sport RO
    13:45 MEZ
    National Championship Match
    (England - Championship) Southampton vs Blackpool
    Polsat Sport Extra
    ShowSport 3
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 uk
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 Rumänien
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Lokomotiv Moskau gegen ZSKA Moskau
    C-Fußball (Deporte 1)
    MegaSport
    Novasports 2
    NTV Fußball
    ORT 1 Russland
    Polsat Sport
    Ring TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Super Calcio
    Sport Klub Serbien
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Ungarn - Ungaria NB1 liga) Ujpest Budapest vs Kecskemet
    Sport 2 Hungary
    15:15 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Polonia Bytom vs Lechia Danzig
    Orange Sport Polska
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Armenien Bielefeld vs Hamburger SV
    ART Sport 5
    Prem Sport Portal
    Sport 1 NL
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Bayer Leverkusen vs 1899 Hoffenheim
    ART Sport 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Polen
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Energie Cottbus vs Bor. Dortmund
    ART Sport 4
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Serbien
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Borussia Mönchengladbach vs Werder Bremen
    Arena 1
    Federalna TV
    Prem Sport Portal
    Sport Klub hu
    Sport Klub Serbien
    SportKlub Hrvatska
    TPS Star
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) vs Schalke 04 VfL Bochum
    Arena 6
    ATV Österreich
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    Dubai Sports 1
    Novasports 3
    NTV HD Sport
    NTV on-line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 5
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Polen
    Sport Klub ro
    Sport N
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport 1
    Viasat Sport HD
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) VfL Wolfsburg gegen Eintracht Frankfurt
    Arena 2
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Novasports 1
    Prem Sport Portal
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) West Ham U. vs Blackburn Rovers
    C Sport Polen
    Canal Sport 2 Dänemark
    Canal Sport 2 Finnland
    Sport 2-Kanal Norwegen
    Sport 2-Kanal Schweden
    Fox Soccer Channel
    G Sport 1
    Hi Soccer
    Prima TV Tschechische
    Zeige Shasha
    Sky Calcio 2
    Sky Super Calcio
    Sport Max
    Supersport 5 SA
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Bolton Wanderers gegen West Bromwich A.
    Canal Sport extra
    Diema 2
    Hi Sport 2
    Show Serie 1 extra
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Middlesbrough gegen Stoke City
    Hi Sport
    Showtime Extreme Sports
    SporMax
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Everton vs Portsmouth
    Alfa-TV-Zypern
    BHT 1
    Canal Sport 1 Dänemark
    Canal Sport 1 Finnland
    Canal Sport 1 Norwegen
    Canal Sport 1 Sverige
    Diema
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Galaxie Sport
    NTV Fußball
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 3
    Sky Sports 1 Italien
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Slowenien
    Supersport 3 SA
    TVE La 2
    TVE La Primera
    Ja Sport 2
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Hull City vs Wigan Athletic
    ShowSport 3
    Sky Calcio 4
    17:30 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Odra Wodzislaw vs Ruch Chorzow
    Orange Sport Polska
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Udinese Unione Sportiva Palermo
    Al Jazeera Sport 1
    ART Sport 2
    Canal Sport 1 Dänemark
    Canal Sport 1 Finnland
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Hi Sport 2
    La 7 Cartapiu B
    Polsat Sport
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 2 UKR
    Telekanal Sport
    18:20 MEZ
    National Championship Match
    (England - Championship) Watford vs Ipswich Town Football Club
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    Futbol Smart
    Ring TV
    ShowSport 3
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 uk
    Sport 1 Rumänien
    Sport Italia
    Sport Klub Serbien
    SportKlub Hrvatska
    18:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Arsenal vs Newcastle United
    C Sport 2 Polen
    C Sport Frankreich
    Canal Sport 1 Sverige
    Canal Sport 2 Dänemark
    Canal Sport 2 Finnland
    Sport 2-Kanal Norwegen
    Sport 2-Kanal Schweden
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Fox Soccer Channel
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Kanal 5
    Novasports 2
    NTV Fußball
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghreb
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Super Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Slowenien
    Sport TV2
    Sport Max
    Supersport 3 SA
    Ja Sport 2
    18:45 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) FC Farul Constanta vs Gloria Bistrita
    APS-1
    18:45 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Willem II vs Ajax Amsterdam
    Sport Live 5
    Sport Klub Serbien
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Nizza vs Valenciennes
    A-la-carte-6
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) FC Nantes gegen Le Mans
    A la carte 5
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Association Sportive Nancy Lorraine vs Le Havre
    A la carte 4
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Lorient vs AJ Auxerre
    A la carte 3
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Grenoble vs AS Monaco
    A la carte 2
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Caen vs Paris S.G.
    A la carte-1
    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
    Kanal A
    Novasports 6
    TV5 Orient
    19:45 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Jagiellonia vs Piast Gliwice
    Orange Sport Polska
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Espanyol vs Real Valladolid
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Fox-TV Serbien
    Hi Soccer
    Novasports 1
    NTV on-line
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 2 UKR
    Supersport 7 SA
    Taquilla 1
    4 TV-Sport
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Dinamo Bukarest gegen Universitatea Craiova
    Antena 1
    Antena International
    20:30 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Sampdoria Inter
    Alfa-TV-Zypern
    Alpha TV
    ART Sport 1
    Boom Sport
    Canal Sport 1 Dänemark
    Canal Sport 1 Finnland
    Canal Sport 1 Norwegen
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    DigitAlb Supersport HD 1
    Fox Soccer Channel
    Hi Sport 2
    La 7 Cartapiu C
    NTV Spor
    OBN
    Polsat Sport
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 5
    Sport Klub Serbien
    Telekanal Sport
    20:45 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Utrecht vs PSV Eindhoven
    Futbol Smart
    Sport 1 Ungarn
    21:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Olympique Marseille vs Sochaux
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    Galaxie Sport
    Kanal A
    NTV Fußball
    Orange Foot
    Setanta Sport Europe 2
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport 2
    21:45 MEZ
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Benfica gegen FC Porto
    NTV Sport
    Ring TV
    ShowSports 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 NL
    Sport Klub Serbien
    Sport TV
    22:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Valencia vs RCD Mallorca
    Boom Sport
    C Sport 2 Polen
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Fox-TV Serbien
    Hi Soccer
    Kanal 5
    La ***ta
    Novasports 2
    NTV on-line
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3
    Sport 2 UKR
    Sport 5
    Sport Klub Slowenien
    Sport
    Supersport 7 SA
    4 TV-Sport
    TV Canaria

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  12. #52
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: August 31, 2008

    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Energia V. vs Fudbolski Klub Terek
    NTV Fußball
    13:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Tom vs Kryliya Sovetov
    NTV Fußball
    13:30 MEZ
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Celtic vs Rangers
    Al Jazeera Sport 1
    Futbol Smart
    Polsat Sport
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    Setanta Sports Irland
    Sky Calcio 8
    Sky Sports IT-Xtra
    Sky Super Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 NL
    Sport 1 Rumänien
    Sport Live 5
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) FSV Frankfurt gegen Greuther Fürth
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Serbien
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) St. Pauli gegen Rot-Weiss Oberhausen
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub hu
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) TuS Koblenz 1911 vs SV Wehen Wiesbaden
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Rot-Weiss Ahlen vs 1860 Munchen
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Polen
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Fussball Club Nürnberg gegen Alemannia Aachen
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Polen
    14:00 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) AGF Arhus vs Fodbold Club Nordsaelland
    Sport TV 2 (Dänemark)
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Chelsea gegen Tottenham Hotspur
    2M Maroc
    Alfa-TV-Zypern
    BHT 1
    C Sport Polen
    C Sport Frankreich
    Canal Sport 1 Dänemark
    Canal Sport 1 Finnland
    Canal Sport 1 Norwegen
    Canal Sport 1 Sverige
    Sport-Kanal HD-Skandinavien
    Diema
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    Galaxie Sport
    Lider TV
    Novasports 1
    NTV Fußball
    NTV HD Sport
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghreb
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 uk
    Slowenien TV 2
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport HD (Ukraine)
    Sport TV
    Supersport 3 SA
    Viasat Sport 2
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Torino vs Lecce
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 1 Italien
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) AC Mailand vs Bologna
    Al Jazeera Sport 1
    Boom Sport
    C-Fußball (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    DigitAlb Supersport HD 1
    Fox Soccer Channel
    Kohavision TV
    NTV Spor
    Sky Calcio 3
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 CZ
    Sport TV2
    TPS Star
    TV Capixaba
    TV7 Bulgarien
    Ja Sport 1
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) gegen Chievo Reggina
    Sky Calcio 6
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Cagliari Calcio gegen Lazio
    Al Jazeera Sports 3
    La 7 Cartapiu E
    Sky Calcio 5
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Atalanta vs Siena
    Hi Sport 2
    Sky Calcio 7
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Kalmar FF vs GIF Sundsvall
    4 TV-Sport
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Catania vs Genua
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 4
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) vs AS Roma-Napoli
    Al Jazeera Sports 2
    C Spanien
    Sport 2-Kanal Skandinavien
    Canal Sport 2 Dänemark
    Canal Sport 2 Finnland
    Sport 2-Kanal Norwegen
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    DigitAlb HD 2
    Novasports 2
    OBN
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 2 Italia
    Sport 2 UKR
    Sport

    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Amkar Perm vs Rubin Kazan
    NTV Fußball
    15:45 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Dinamo Moskau vs Fudbolski Klub Moskva
    MegaSport
    NTV Sport
    Sky Calcio 11
    Sportmania
    Telekanal Sport
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Sunderland gegen Manchester City
    Canal Sport extra
    NTV Sport
    Sky Calcio 11
    Sportmania
    Telekanal Sport
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Esbjerg vs Alliance Club Horsens
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Sport TV 2 (Dänemark) HD
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) SonderjyskE vs Aalborg BK
    Sport TV 2 (Dänemark)
    16:45 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Otelul Galati vs FC Vaslui
    APS-1
    16:45 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia vs Lech Poznan
    Orange Sport Polska
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Toulouse vs Stade Rennais
    A la carte 2
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Lille vs Girondins deBordeaux
    A la carte-1
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    Kanal A
    NTV Sport
    Sport 1 Rumänien
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Aston Villa vs Liverpool
    BHT 1
    Canal Sport 1 Dänemark
    Canal Sport 1 Finnland
    Canal Sport 1 Norwegen
    Canal Sport 1 Sverige
    Diema
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    Fox Soccer Channel
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Novasports 4
    NTV on-line
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghreb
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sky Sports 1
    Sky Super Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport HD (Ukraine)
    Sport Klub Slowenien
    Sport Max
    Supersport 3 SA
    TeleDeporte
    Ja Sport 2
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) B. München vs Hertha BSC
    Alfa-TV-Zypern
    Arena 1
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Dubai Sports 1
    Novasports 6
    NTV Fußball
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 10
    Sky Sports 3 Italien
    Sport 1 UKR
    Sport Live 5
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Polen
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbien
    Sport N
    SportKlub Hrvatska
    TPS Star
    Viasat Sport 1
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) VfB Stuttgart vs Hannover 96
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub hu
    Sport Klub Polen
    Sport Klub Serbien
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Bulgarien - Bulgarische Eine professionelle Fußball-Gruppe) Lokomotiv Plovdiv vs Levski Sofia
    Kanal 1
    TV-Bulgarien
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Górnik Zabrze vs Legia Warszawa
    C Sport Polen
    Sport-Kanal HD-Polska
    17:30 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Brondby IF gegen FC Krbenhavn
    TV3
    Viasat Sport 2
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) vs Spartak Moskau Spartak Nalchik
    NTV Fußball
    NTV HD Sport
    Telekanal Sport
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) vs Viking FK Molde FK
    TV 2 Sport 2
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Stromsgodset vs Ham-Kam Fotball
    TV2 Sport 3
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Lyn vs Tromso
    TV2 Sport 4
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) FK Bodo / Glimt vs SK Brann
    TV2 Sport
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Gefle vs Malmö FF
    Säsongskortet 1
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Halmstad vs IFK Norrköping
    Säsongskortet 2
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Aris vs Levadiakos
    ERT Sat
    NET-Nova
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Panionios vs Skoda Xanthi
    Novasports 2
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Osasuna vs Villarreal
    Al Jazeera Sports 3
    Taquilla 3
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Numancia vs FC Barcelona
    Al Jazeera Sports 2
    Barça TV
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Fox-TV Serbien
    Hi Soccer
    Kohavision TV
    Novasports 4
    NTV Spor
    NTV Fußball
    Sky Sports 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport 5
    Sport Klub Slowenien
    Sport TV2
    Sport
    Supersport 7 SA
    Taquilla 1
    4 TV-Sport
    TV2 Sport 5
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Sporting de Gijón vs Getafe
    Taquilla 8
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Athletic Bilbao vs Almeria
    Hi Sport
    Taquilla 5
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Racing Santander vs Sevilla
    Taquilla 4
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Atletico Madrid vs Malaga
    Taquilla 2
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Betis vs Recreativo Huelva
    Taquilla 6
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Bulgarien - Bulgarische ein professionelles Football-Fraktion) Litex Lovech vs Vihren
    Ring TV
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Samsunspor vs Erciyesspor
    Futbol Smart
    19:30 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Unirea Urziceni vs Gloria Buzau
    APS-1
    19:30 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Miejski Klub Sportowy Cracovia vs Wisla Krakau
    C Sport Polen
    Sport-Kanal HD-Polska
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Rosenborg BK gegen Valerenga Oslo
    TV2 Norwegen
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Tschechische Republik - Gambrinus Liga) Sparta Praha gegen Viktoria Zizkov
    CT4 Sport
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Kayserispor gegen Galatasaray
    Lig TV
    Lig TV HD
    20:10 MEZ
    National Championship Match
    (Kroatien - Hrvatska Nogometna Prva Liga) Nogometni klub vs Rijeka Slaven Koprivnica
    HRT 2
    20:15 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) gegen Panathinaikos AEK
    Novasports 1
    20:15 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Larissa vs Thrasivoulos
    Alpha TV
    20:30 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Fiorentina gegen Juventus Turin
    Al Jazeera Sport 1
    Boom Sport
    C-Fußball (Deporte 1)
    C Sport 2 Polen
    Canal Sport 1 Dänemark
    Canal Sport 1 Finnland
    Canal Sport 1 Norwegen
    Canal Sport 1 Skandinavien
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    DigitAlb Supersport HD 1
    Fox Soccer Channel
    La 7 Cartapiu A
    Novasports 3
    OBN
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 Italia
    Sport 1 UKR
    Supersport 5 SA
    Telekanal Sport
    TV7 Bulgarien
    Ja Sport 2
    20:45 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) FC Timisoara vs Rapid Bukarest
    APS-1

    21:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Deportivo La Coruna gegen Real Madrid
    Al Jazeera Sports 2
    C Spanien
    Canal Spanien hd
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Hi Soccer
    Kanal 5
    Novasports 2
    NTV Hayat Bosnien und Herzegowina
    NTV Spor
    NTV Fußball
    Prem Sport Portal
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Sports 1
    Sky Super Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport 5
    Sport Klub Slowenien
    Sport TV2
    Supersport 7 SA
    4 TV-Sport
    TV2 Sport
    21:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Saint-Etienne gegen Olympique Lyonnais
    C Frankreich
    Digit Alb Premium-3 (Supersport 3)
    Kanal A
    Novasports 3
    NTV Sport
    Orange Sport Polska
    Setanta Sport Europe 2
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Rumänien
    Sport Live 5
    Sport Klub Serbien
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Sport TV 2 (Dänemark) HD
    Ja Sport 2
    ------------------------
    Brasilien Brasileiro League 2008
    21:00 Gremio -: - Vasco da Gama
    PFC Brasilien
    Atlético-PR -: - Palmeiras
    Sport Italia
    Sportmania
    Evrokom Bulgarien
    Sport Klub (Polska)
    TV Kosava (Serbien)
    23:10 Cruzeiro -: - Coritiba
    PFC Brasilien

    Argentinien Apertura League 2008
    21:20 River Plate -: - San Lorenzo
    Sport Kan. 5
    S. Sport 7 Hellas
    Sport Klub (Serbien)
    NTV Sport Klassika
    Sport Klub (Ungarn)

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  13. #53
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: 4. September 2008

    19:00 MEZ
    Schwedischen Liga Superettan hacken vs Sirius
    Sport-Expressen

    20:30 MEZ
    Puchar Polski Ruch Chorzow vs Górnik Zabrze
    Polsat Sport

    20:45 MEZ
    UEFA EURO 2009 Qualifikationsspiele gegen Schottland Slowenien
    Sky Sports HD 1 uk
    Sport Klub Serbien

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  14. #54
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: 6. September 2008

    WC2010 s. American qual. 2010
    21:00 Argentinien -: - Paraguay
    NTV Türkei
    Sport TV (TV Cabo)
    Viasat Sport - Schweden
    C + Deporte 1
    Sky Sports 2
    Polsat Sport Extra
    Sport Klub (Slovenija)
    TV-Avala (Serbien)
    Boom Sport (Rumänien)
    TV2 Sport
    Sportsmax
    Aljazeera Sport +3

    WC2010 Qualifying - Asien 2010
    20:15 Vereinigte Arabische Emirate -: - Nordkorea
    Abu Dhabi Sports
    Dubai Sports 1
    ART Sport 3
    Aljazeera Sport +1
    AL Sharjah 2
    20:30 Bahrain -: - Japan
    ART Sport 2
    Bahrain Sport
    Aljazeera Sport +2
    21:00 Katar -: - Usbekistan
    ART Sport 1
    Aljazeera Sport 2
    AL-Kaas und AL-Dawri Channel
    20:15 Saudi-Arabien -: - Iran
    Dubai Sports 1
    Kuwait Sport
    Aljazeera Sport 1
    Saudi-Sport
    AL-Kaas und AL-Dawri Channel
    ART Sport 5
    IRIB 2

    WM-Qualifikationsspiele Europäischen (2008 bis 2010)
    15:00 Mazedonien -: - Schottland
    Setanta Sport2
    ViaSat Sport 2
    Sport 1 NL
    Sitel
    16:00 Wales -: - Aserbaidschan
    Dubai Sports 1
    Kuwait Sport
    Sky Sports 1
    (C + Sport (D, F, N, S
    Polsat Sport Extra
    17:00 Polen -: - Slowenien
    TV Slovenija 2
    TVP 1
    ViaSat Sport 2
    17:30 Slowakei -: - Nordirland
    STV2
    Polsat Sport
    Aljazeera Sport 2
    Setanta Sport2
    Serbien) Sport Klub)
    18:00 Moldau -: - Lettland
    LTV 7 (Lettland)
    Armenien -: - Türkei
    TRT 1 Türkei
    NTV Plus Fußball
    Sport 1 Ukraine
    Georgien -: - Irland
    Fünf UK
    RTE Network 2
    18:45 Albanien -: - Schweden
    TV4 Schweden
    19:00 Norwegen -: - Island
    TV2 Norwegen
    Polsat Sport Extra
    Ukraine -: - Weißrussland
    TRK Ukraina
    19:45 Ungarn -: - Dänemark
    PREMIERE SPORT CL2
    TV3 (Danmark)
    ViaSat Sport 2
    RTL Klub
    Fox Soccer Channel
    Israel -: - Schweiz
    SF2 Schweiz
    TSI2 Schweiz
    TSR 2 Schweiz
    Kanal 2
    20:00 Malta -: - Portugal
    RTPi Portugal
    Rumänien -: - Litauen
    Antena 1
    Andorra -: - England
    Setanta Sport2
    Sport 1 Ukraine
    NTV + Sport Klassika
    Montenegro -: - Bulgarien
    Kanal 1 (Bulgarisch)
    TV Montenegro
    20:15 Kroatien -: - Kasachstan
    HRT-TV2 Kroatien
    Serbien -: - Färöer-Inseln
    PREMIERE SPORT CL8
    RTS 1
    Luxemburg -: - Griechenland
    Mega
    Alfa-TV-Zypern
    20:30 Österreich -: - Frankreich
    Polsat Sport
    ORF 1
    TF1
    Aljazeera Sport +2
    Serbien) Sport Klub)
    Sport TV2
    Yes Sport
    Sport.ro (Rumänien)
    20:45 Belgien -: - Estland
    (Canvas (Belgien
    ETV (Estland)
    Liechtenstein -: - Deutschland
    NTV + Fudbol
    (C + Sport (D, F, N, S
    Sport 2 Ukr
    Zypern -: - Italien
    Rai Uno Italien
    C + Deporte 3
    NTV Plus Sport
    (Sport Klub (Ungarn
    Serbien) Sport Klub)
    22:00 Spanien -: - Bosnien und Herzegowina
    TVEi Spanien
    BH-TV1
    Sport-Expressen
    Sport 1 NL
    Sport 1 Rom
    Yes Sport

    Norwegen Division 1 League 2008
    16:00 Odd Grenland -: - Kongsvinger
    TV2 Zebra

    UEFA Europäischen U-21 Qualifikationsspiele 2008
    17:00 Bosnien und Herzegowina -: - Rumänien
    BH-TV1
    Sport.ro (Rumänien)

    Brasilien Brasileiro League 2008
    23:20 Fluminense -: - Gremio
    Supersport 1
    Sport 1 Ukraine

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  15. #55
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: 7. September 2008

    03:30 MEZ
    FIFA World Cup 2010 Qualifier vs Peru Venezuela
    Alfa-TV-Zypern
    C-Fußball (Deporte 1)
    Meridiano Tv
    Sport Max
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport baltischen - Rusia
    Ja Sport 2
    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) U Cluj vs Liberty Oradea
    Sport RO
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Jiul Petrosani vs CFR Timisoara
    Sport RO
    13:00 MEZ
    Dänemark Division 1 League Silkeborg vs Herfolge
    TV2 Sport (Norwegen)
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Cittadella vs Salernitana
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 4
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Frosinone vs Bari
    La 7 Cartapiu A
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 5
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Triestina vs Avellino
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 8
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) vs Ancona Ascoli Calcio 1898
    La 7 Cartapiu C
    Sky Calcio 9
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Grosseto vs Piacenza
    Sky Calcio 7
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Rimini vs Modena
    Sky Calcio 6
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Progresul vs FC Cetatea Suceava
    Sport RO
    20:30 MEZ
    Friendly match England vs All Star
    ITV 1
    Scottish TV East
    TV3 Irland
    UlsterTV
    20:45 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) A S vs Livorno Mantova
    La 7 Cartapiu A
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    Sky Super Calcio
    ==============
    WC2010 afrikanischen Qualifikanten 2010
    16:30 Kongo, Demokratische Republik der -: - Ägypten
    ART Sport 5

    Saudi-Arabien ClubsTour 2008
    21:15 Al-Ittihad - Saudi-Arabien -: - El Ismaily - Ägypten
    ART Sport 2
    ART Sport 9

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  16. #56
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: September 12, 2008

    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Gloria Bistrita vs CFR Cluj
    APS-1
    17:45 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) LKS Lotz vs Jagiellonia
    Orange Sport Polska
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Gloria Buzau vs FC Brasov
    APS-1
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Alemannia Aachen vs Ingolstadt
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub hu
    Sport Klub Polen
    Sport Klub Serbien
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Kaiserslautern vs St Pauli
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Polen
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbien
    Sport Klub Slowenien
    SportKlub Hrvatska
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen gegen Rot-Weiss Ahlen
    Arena 3
    Prem Sport Portal
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Ungarn - Ungaria NB1 liga) Debrecen gegen Haladas Szombathely
    Duna TV
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) FC Farul Constanta gegen Steaua Bukarest
    APS-1
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Ruch Chorzow vs Miejski Klub Sportowy Cracovia
    C Sport Polen
    Sport-Kanal HD-Polska
    Orange Sport Polska
    20:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Eintracht Frankfurt vs Karlsruher
    Alfa-TV-Zypern
    Arena
    CT4 Sport
    G Sport 1
    Novasports 1
    NTV Fußball
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    Setanta Sport Europe 1
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Polen
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbien
    Sport Klub Slowenien
    SportKlub Hrvatska
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Viasat Sport 1
    20:45 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Piacenza vs A S Livorno
    La 7 Cartapiu A
    Sky Calcio 1
    Sky Sports 1 Italien
    20:45 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) vs Heerenveen Heracles Almelo
    Eredivisie Live 1
    ---------------------------------
    Morrocan Super League 2008/2009
    00:00 DHJ Difaa Hassani Jdidi -: - OCK Olympique de Khouribga
    ART Sport 1
    Maroc Sport

    Argentinien Apertura League 2008
    00:01 Gimnasia Jujuy -: - Huracan
    Serbien) Sport Klub)

    Iranische Liga 2008/2009
    18:00 Saba Batry -: - Esteghlal Teheran
    IRAN - IRIB 2
    IRAN - TV 3

    Zypern 1. Div. Liga 2008/2009
    18:30 Ethnikos Achnas -: - APOEL Nikosia FC
    Alfa-TV-Zypern

    Kuwaitischen ClubsTour 2008
    20:30 AlKuwait SC - Kuwait -: - Atlético-PR - Brasilien
    Kuwait Sport

    FA Cup of Ireland 2008
    20:45 Galway -: - Bray Wanderers
    (TG4 (Irland

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  17. #57
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: September 13, 2008

    10:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs FC Botosani
    Sport RO
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - Liga 2) FC DeltaTulcea vs Progresul
    Sport RO
    12:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Spartak Moskva vs Moskau
    C-Fußball (Deporte 1)
    Novasports 3
    NTV Fußball
    NTV HD Sport
    Ring TV
    Sky Calcio 1
    Sky Sports IT-Xtra
    Sport Klub Serbien
    Sport Max
    Telekanal Sport
    12:30 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) AIK Stockholm gegen IFK Göteborg
    TV4 Schweden
    13:30 MEZ
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) gegen Celtic Motherwell
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Ungarn
    Sport 1 Rumänien
    13:45 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Liverpool gegen Manchester United
    Premiere Sport Portal
    Show Sport 1
    Sport TV1
    C Sport 1 D / F / N / S
    Eurosport 2 Hun / Rom
    Showtime Magreb Kunst
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD1
    Nova Sport 1
    NTV Fußball
    TeleDeporte
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 (Italia)
    Sport 1 Ukraine
    Sport 1 NL
    Galaxie Sport
    G Sport 1
    Hi Soccer
    RTS2
    Diema
    Digitalb Supersport 1
    C Frankreich
    Spormax Digiturk
    2M National
    Alfa-TV
    C Sport 1 Polska
    14:30 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski klub Terek vs Zenit St. Petersburg
    5 Kanalas
    NTV Fußball
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Ungarn - Ungaria NB1 liga) MTK Hungaria vs Györ ETO
    Sport 2 Hungary
    15:00 MEZ
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Saturn Moskau vs Fudbolski Klub Tom
    NTV Sport Classic
    15:15 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Slask Wroclaw vs Górniczy Klub Sportowy Belchatów
    Orange Sport Polska
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) FC Köln vs B. München
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio
    S. Sport 2 Hellas
    TPS Star
    Sport 1 CZ
    (Sport Klub (Rumänien
    Serbien) Sport Klub)
    ATV Österreich
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Bor. Dortmund gegen Schalke 04
    Premiere Sport 1
    NTV Sport
    S. Sport 3 Hellas
    ViaSat Sport 2
    Sport 1 NL
    (Sport Klub (Ungarn
    Serbien) Sport Klub)
    Sport Klub (Polska)
    Sport Klub (Slovenija)
    Sport 2 Ukr
    Sport Klub (Kroatien)
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Hamburger SV vs Bayer Leverkusen
    Premiere Sport 1
    Sport Klub (Polska)
    Sport Klub (Ungarn)
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Hertha BSC vs VfL Wolfsburg
    Premiere Sport 1
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) 1899 Hoffenheim gegen VfB Stuttgart
    Premiere Sport 1
    15:30 MEZ
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga-I) Werder Bremen vs Energie Cottbus
    Premiere Sport 1
    15:45 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Iraklis vs OFI
    Novasports 1
    15:45 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Skoda Xanthi vs Olympiakos
    NET-Nova
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Blackburn Rovers vs Arsenal
    Sport TV1
    Premiere Sport Portal
    Setanta Sports 1 Irland
    Prima CZ
    Show Sport 1
    Alfa-TV
    Sky Super Calcio
    Spormax Digiturk
    C Sport (Frankreich)
    Diema
    Eurosport 2 Hun / Rom
    Supersport 3SA
    Sport 1 Ukraine
    NTV Fußball
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Portsmouth vs Middlesbrough
    Show Sport 3
    Supersport 5SA
    Sky Calcio 2
    G Sport 1
    Hi Sport
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Malmö FF vs Halmstad
    TV4 Schweden
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) West Bromwich A. vs West Ham U.
    Show Serie 1 extra
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 1 (Italia)
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Wigan Athletic vs Sunderland
    Comedy Show extra
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Fulham gegen Bolton Wanderers
    Zeige Shasha extra
    C Sport extra
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Newcastle United vs Hull City
    Showtime Extreme Sports
    Fox Soccer Channel
    Sport C 2 D / F / N / S
    G-Sport 2
    Diema 2
    Hi Soccer
    Galaxie Sport
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Universitatea Craiova vs FC Timisoara
    APS-1
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Bari vs Brescia
    Sky Calcio 5
    La 7 Cartapiu A
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) vs Parma Ancona
    Sky Calcio 6
    La 7 Cartapiu B
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Empoli vs Albinoleffe U.C.
    Sky Calcio 7
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Treviso Football Club vs Rimini
    Sky Calcio 9
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Pisa vs Modena
    SKY Calcio 10
    La 7 Cartapiu C
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Avellino vs Cittadella
    SKY Calcio 11
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Mantova vs Vicenza
    SKY Calcio 12
    16:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie B) Sassuolo vs Grosseto
    Sky Calcio 8
    17:00 MEZ
    National Championship Match
    (Dänemark - Superligaen) Aalborg BK vs AGF Arhus
    3 Dänemark
    TV2 Sport
    17:30 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Lechia Danzig gegen Odra Wodzislaw
    Orange Sport Polska
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Unione Sportiva Palermo vs AS Roma
    ART Sport 4
    Sky Calcio
    Sport 2 HU
    Aljazeera Sport 1
    La 7 Cartapiu B
    Sport 1 CZ
    Serbien) Sport Klub)
    Boom Sport (Rumänien)
    Kanal 9 (Schweden)
    Sport 2 Ukr
    Hi Sports2 (Nigeria)
    NTV Spor (Türkei)
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Legia Warszawa vs Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia
    C Sport Polen
    Sport-Kanal HD-Polska
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) FC Vaslui vs Dinamo Bukarest
    Antena 1
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Hacettepe vs Fenerbahce
    Lig TV (Digiturk)
    18:00 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Panathinaikos vs Panthrakikos
    ET-1
    18:20 MEZ
    National Championship Match
    (England - Championship) Derby County vs Sheffield United
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD1
    18:30 MEZ
    National Championship Match
    (England - Premier League) Manchester City vs Chelsea
    Setanta Sports 1
    Premiere Sport Portal
    Sport TV1
    Showtime Magreb Kunst
    Show Sport 1
    Eurosport 2 Hun / Rom
    Digitalb Supersport 1
    Diema
    RTS 2
    Sport 1 Ukraine
    Sport 1 NL
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Nova Sport 1
    NTV Fußball
    Alfa-TV
    C Sport (Frankreich)
    C Sport 2 Polska
    Sport C 2 D / F / N / S
    Sky Sport 3 (Italia)
    Sky Super Calcio
    Supersport 3SA
    18:45 MEZ
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam
    Sport Klub (Serbien)
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AJ Auxerre vs Association Sportive Nancy Lorraine
    A la carte-1
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Le Mans vs Toulouse
    A la carte 2
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Olympique Lyonnais vs Nizza
    A la carte 3
    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
    Sport Live 5
    TV5 Orient
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AS Monaco vs Lorient
    A la carte 4
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Stade Rennais vs Le Havre
    A la carte 5
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Valenciennes vs Grenoble
    A-la-carte-6
    19:00 MEZ
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Tromso vs FK Bodo / Glimt
    TV2 Sport (Norwegen)
    19:45 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) Rapid Bukarest vs Unirea Urziceni
    Antena 1
    Antena International
    19:45 MEZ
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) vs Polonia Bytom Polonia Warszawa
    Orange Sport Polska
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) FC Barcelona gegen Racing Santander
    Taquilla 1
    Premiere Sport 1
    Sky Calcio 3
    Canal Barca
    S. Sport 3 Hellas
    Aljazeera Sport 2
    Sport 1 CZ
    Sport TV 2
    Sport 1 NL
    Fox-TV Serbien
    Sport 2 Ukr
    Hi Soccer (Nigeria)
    NTV Spor (Türkei)
    20:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Real Valladolid vs Atletico Madrid
    Taquilla 2
    20:15 MEZ
    National Championship Match
    (Slowenien - 1. Liga) NK Maribor Pivovarna vs Nova Gorica
    TV Slovenija 2
    20:15 MEZ
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Panserraikos vs Panionios
    Alpha TV
    20:30 MEZ
    National Championship Match
    (Rumänien - LIGA 1) FC Farul Constanta gegen Steaua Bukarest
    APS-1
    20:30 MEZ
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Inter vs Catania
    Sport TV (TV Cabo)
    Sky Calcio
    Sky Sport 1
    Armenien-TV
    Supersport 1
    C Sport (Polen)
    PREMIERE SPORT CL10
    Sport 2 HU
    Aljazeera Sport 1
    (C Sport (D, F, N, S
    La 7 Cartapiu D
    Sport 1 Ukraine
    C Sport 2 (D, F, N, S)
    Fox Soccer Channel
    20:45 MEZ
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) Galatasaray vs Antaliaspor
    Lig TV (Digiturk)
    21:00 MEZ
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Girondins deBordeaux gegen Olympique Marseille
    C Sport 2 Polen
    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
    Galaxie Sport
    Kanal A
    Novasports 4
    NTV Fußball
    Orange Foot
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub Serbien
    Sport Klub Slowenien
    SportKlub Hrvatska
    Sport TV 2 (Dänemark)
    Sport TV 2 (Dänemark) HD
    22:00 MEZ
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Sevilla gegen Real Sporting de Gijón
    Sport 1 Ungarn
    Sky Calcio 2
    S. Sport 2 Hellas
    TV Canaria
    Aljazeera Sport 2
    Sport 1 CZ
    Sport TV 2
    Sport 1 NL
    La ***ta
    Fox-TV Serbien
    Sport 2 Ukr
    Hi Soccer (Nigeria)
    NTV Spor (Türkei)
    -------------------------------
    Major League Soccer USA 2008
    01:30 D. C. United -: - FC Dallas
    Fox Soccer Channel
    22:00 Kansas City Wizards -: - Los Angeles Galaxy
    S. Sport 3 Hellas

    Argentinien Apertura League 2008
    21:10 Newell's Old Boys -: - Lanus
    Sport Klub (Serbien)

    Brasilien Brasileiro League 2008
    23:20 Gremio -: - Goias
    Supersport 1
    Sport 1 Ukraine
    Sport Klub (Polska)
    TV Kosava (Serbien)
    Sport.ro (Rumänien)

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  18. #58
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Übereinstimmungen Von: September 28, 2008

    12:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) ADO Den Haag vs Utrecht
    Eredivisie Live 1
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - 2. Bundesliga) 1860 München vs Ingolstadt
    Arena Bundesliga 5
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - 2. Bundesliga) gegen Alemannia Aachen SC Freiburg
    Arena Bundesliga 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Poland
    Sport Klub ro
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - 2. Bundesliga) Augsburg vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Arena 2. Bundesliga
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + hu
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - 2. Bundesliga) Kaiserslautern vs FSV Frankfurt
    Arena Bundesliga 3
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Serbien
    14:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - 2. Bundesliga) SV Wehen Wiesbaden vs Rot-Weiss Ahlen
    Arena Bundesliga 4
    Prem Sport Portal
    14:30 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Portsmouth vs Tottenham Hotspur
    Alfa TV Zypern
    BHT 1
    C + Sport Polen
    Canal + Sport 1 Dänemark
    Canal + Sport 1 Finnland
    Canal + Sport 1 Norwegen
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Canal + Sport HD Polska
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
    DigitAlb SuperSport HD 1
    Eurosport 2 Zi / Hu
    Galaxie Sport
    Novasports 1
    NTV + Football
    NTV + HD Sport
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Sports 1
    SporMax
    Sport 2 UKR
    Sport HD (Ukraine)
    Sport TV
    Sport TV 1 HD
    SuperSport 3 SA
    TeleDeporte
    Ja Sport 2
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam vs Vitesse Arnhem
    Eredivisie Live 2
    Ring TV
    14:30 CET
    National Championship Match
    (Niederlande - Holland Casino Eredivisie) FC Groningen vs Feyenoord
    Al Jazeera Sport 1
    Canal + Sport Extra
    Eredivisie Live 1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Bologna vs Napoli
    Al Jazeera Sports +2
    Digit Alb Premium 4 (SuperSport 4)
    ESPN 2
    ESPN BRASIL
    ESPN +
    La 7 Cartapiu C
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Lecce vs Cagliari Calcio
    La 7 Cartapiu E
    Sky Calcio 6
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Udinese vs Siena
    La 7 Cartapiu A
    Orange Foot
    Sky Calcio 3
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Catania vs Chievo
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 7
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Torino vs Lazio
    Al Jazeera Sports 3
    C + Futbol (Deporte 1)
    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
    Kohavision TV
    Novasports 2
    OBN
    Sky Calcio 5
    Sport 1 NL
    TV7 Bulgarien
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) Unione Sportiva Palermo vs Reggina
    Hi Sport
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italien
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) AS Roma vs Atalanta
    Al Jazeera Sports 1
    C + Spanien
    Canal + HD Spanien
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Canal + Sport 2 Dänemark
    Canal + Sport 2 Finnland
    Canal + Sport 2 Norwegen
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    DigitAlb HD 2
    ESPN Pazifik
    Fox Soccer Channel
    G Sports 2
    NTV Spor
    Sky Calcio 4
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    TPS Star
    TV Capixaba
    Ja Sport 1
    15:00 CET
    National Championship Match
    (Schottland - Premier League) Hibernian vs Rangers
    Setanta Sport Europe 1
    Sport 1 Rumänien
    Sport 2 Ungarn
    15:30 CET
    National Championship Match
    (Serbien-Montenegro - Prva Liga) OFK Beograd vs Borac Cacak
    RTS 2 Serbien
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Österreich - T-Mobile Bundesliga) SK Rapid Wien vs SK Sturm Graz
    ORF 1
    Premiere Austria
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) "Märchen" Mariupol vs Arsenal
    Inter +
    16:00 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Rubin Kazan vs Fudbolski Klub Moskva
    Novasports 3
    NTV + Football
    Ring TV
    Zeige Sport 4
    Sky Calcio 10
    Sport Klub + Serbien
    Sportmania
    Telekanal Sport
    16:45 CET
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) Slask Wroclaw vs Miejski Klub Sportowy Cracovia
    Orange Sport Polska
    16:45 CET
    National Championship Match
    (Polen - I. Liga) LKS Lotz vs Lech Poznan
    C + Sport Polen
    Canal + Sport HD Polska
    17:00 CET
    National Championship Match
    (England - Premier League) Wigan Athletic vs Manchester City
    C + Sport Frankreich
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Canal + Sport 1 Norwegen
    Canal + Sport 2 Dänemark
    Canal + Sport 2 Finnland
    Canal + Sport 2 Norwegen
    Diema
    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
    Eurosport 2 Zi / Hu
    Fox Soccer Channel
    G Sports 1
    Galaxie Sport
    Hi Soccer
    Novasports 2
    NTV + Football
    NTV + HD Sport
    RTS 2 Serbien
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Sport HD 2 Italia
    Super Sky Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport HD (Ukraine)
    SuperSport 3 SA
    Ja Sport 2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Karlsruher vs VfL Wolfsburg
    Arena 2. Bundesliga
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    Sport 2 UKR
    Sport Klub Ungarn
    Sport Klub Poland
    Sport Klub ro
    TPS Star
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Deutschland - Bundesliga I) Eintracht Frankfurt vs Armenien Bielefeld
    Arena Bundesliga 1
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    Dubai Sports 1
    Novasports 4
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + hu
    Sport Klub + Serbien
    TV 2 Sport (Dänemark)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Valenciennes vs Toulouse
    A-la-carte-2
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) AS Monaco vs Lille
    A-la-carte-1
    Digit Alb Premium 4 (SuperSport 4)
    Novasports 6
    NTV + On-Line
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Rumänien
    Sport Klub Serbien
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Racing Santander vs RCD Mallorca
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) vs Numancia Osasuna
    Taquilla 0
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Malaga gegen Real Valladolid
    Taquilla 0
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Athletic Bilbao gegen Getafe
    Taquilla 0
    Sport-Expressen
    Digit Alb
    ORF Sport 2
    Boom Sport (Rumänien)
    Kohavision TV
    Hi Sports2 (Nigeria)
    TV2 Sport 5 (Norwegen)
    17:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Almeria vs Recreativo Huelva
    Taquilla 0
    17:30 CET
    National Championship Match
    (Ungarn - Ungaria NB1 liga) MTK Hungaria vs Nyiregyhaza
    Sport 2 Ungarn
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Skoda Xanthi vs Thrasivoulos
    Alfa TV Zypern
    ERT Sat
    NET Nova
    Polsat Sport Extra
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) Panionios vs AEK
    Novasports 1
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Valerenga Oslo vs Viking FK
    Novasports 3
    TV2 Sport 4
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Ham-Kam Fotball vs FK Bodo / Glimt
    TV 2 Sport 2
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Fredrikstad vs Stromsgodset
    TV 2 Sport 2
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) SK Brann vs Lyn
    TV2 Sport
    18:00 CET
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Kalmar FF vs Elfsborg
    Canal + Sport 1 Dänemark
    Canal + Sport 1 Finnland
    Canal + Sport 1 Norwegen
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    18:15 CET
    National Championship Match
    (Russische Föderation - Premier Liga) Fudbolski Klub Terek vs Khimki
    NTV + Football
    19:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Valencia gegen Deportivo La Coruna
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
    Fox TV Serbia
    Hi Soccer
    Novasports 2
    NTV Spor
    NTV + Football
    Sky Calcio 9
    Sky Sports 1
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 2 UKR
    Sport 5 + Live
    TV2 Sport
    Sport +
    SuperSport 7 SA
    Taquilla 1
    TV 4 Sport
    TV2 Sport 5
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Türkei - Super Lig) vs Galatasaray Konyaspor
    Lig TV
    Lig TV HD
    20:00 CET
    National Championship Match
    (Norwegen - Eliteserien) Aalesund vs Rosenborg BK
    TV2 Norwegen
    20:15 CET
    National Championship Match
    (Griechenland - National League) PAOK vs Aris
    Novasports 1
    20:30 CET
    National Championship Match
    (Italien - Serie A) AC Mailand vs Inter
    Al Jazeera Sports 1
    C + Futbol (Deporte 1)
    C + Sport Polen
    Canal + Sport 1 Dänemark
    Canal + Sport 1 Finnland
    Canal + Sport 1 Norwegen
    Canal + Sport 1 Skandinavien
    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
    DigitAlb SuperSport HD 1
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    Fox Soccer Channel
    G Sports 1
    HRT 2
    Kohavision TV
    Novasports 3
    NTV Tur***
    OBN
    RAI 3 Italia Afrika
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 1 NL
    Sport 2 Ungarn
    Sport TV
    Telekanal Sport
    TSI 2
    TV7 Bulgarien
    Ja Sport 2
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Frankreich - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs Saint-Etienne
    C + France
    Canal + HD
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    NTV + HD Sport
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub + Serbien
    21:00 CET
    National Championship Match
    (Spanien - Primera Division) Atletico Madrid vs Sevilla
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C + Spanien
    C + Sport 2 Polen
    Canal + HD Spanien
    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
    Geben Sie Serbien
    ESPN +
    Hi Soccer
    Novasports 2
    NTV Spor
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 Großbritannien
    Sport 1 UKR
    Sport 2 UKR
    Sport 5 + Live
    Sport Klub Ungarn
    Sport +
    SuperSport 7 SA
    TV 4 Sport
    TV2 Sport
    21:15 CET
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Trofense vs Guimarães
    Ring TV
    SporMax
    Sport TV
    SuperSport Maximo
    ---------------------------
    Major League Soccer USA 2008
    04:30 CD Chivas -: - Kansas City Wizards
    Fox Sports Nahost
    Fox Soccer Channel
    Fox Türkiye

    Mexiko Apertura League 2008
    19:00 Toluca -: - Santos Laguna
    Estrellas Europa

    Tschechische Gambrinus Liga 2008/2009
    20:00 SK Slavia Prag -: - Sigma Olomouc
    CT4 Sport

    Brasil Brasileiro League 2008
    21:00 Nautico -: - Palmeiras
    Tv Capixaba
    Sao Paulo -: - Cruzeiro
    C + Deporte 3
    Digit Alb
    Sport Klub (Polska)
    TV Kosava (Serbien)

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  19. #59
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Übereinstimmungen Von: September 30, 2008

    15:30 CET
    FIFA Futsal-Weltmeisterschaft 2008
    Brasilien vs Japan
    ART Sport 5
    Italien vs Thailand
    ART Sport 6
    Kuba vs Salomonen
    ART Sport 5
    Paraguay vs United States
    ART Sport 6

    18:00 CET
    Europeean Championship Match (Uefa Cup) Hertha BSC vs St Patricks Athletic
    DSF Sport
    Zwei RTÉ
    18:00 CET
    Europeean Championship Match (Uefa Cup) CSKA Moskau vs Slaven Koprivnica
    HRT 2
    18:30 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Zenit St. Petersburg vs Real Madrid
    A-la-carte-7
    Antena 3 TV
    ART Sport 3
    B-92
    ESPN Atlantik
    ESPN BRASIL
    ESPN Israel
    ESPN Pazifik
    Novasports 2
    nSport HD
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Irland
    Sigma Sports1
    Sky Calcio 8
    Sky Sport 1 Italien
    Sky Sports 2
    Sport 5
    Sport N
    Sport RO
    Sport TV
    Star TV
    Telekanal Sport
    TV 2 Sport (Dänemark)
    Viasat Sport 1
    19:45 CET
    National Championship Match
    (Schweden - Allsvenskan) Malmö FF vs Helsingborg
    TV 4 Sport
    20:30 CET
    Cup-Match Salernitana vs Sassuolo
    Conto TV
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbien
    SuperSport 7 SA
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Villarreal vs Celtic
    A-la-carte-6
    C Spanien
    ESPN2 Karibik
    Novasports 3
    Prem Sport Portal
    Scottish TV East
    Setanta Sport Irland
    Sky Calcio 5
    Sky Sports 2
    Sky Sports HD 2 Großbritannien
    Sport 3 UKR
    SuperSport 5 SA
    Viasat Sport 3
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) b. München vs Olympique Lyonnais
    2BE
    Arryadia 2
    ART Sport 5
    B-92
    BHT 1
    BTV
    Champions 1
    CT-2
    HRT 2
    Novasports 1
    nSport HD
    NTV Sport
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    Rustavi 2
    SF-2
    Sigma Sports1
    Sky Calcio 3
    Sky Sport HD 2 Italia
    Sky Sports Xtra
    Sky Sports HD 3 Großbritannien
    Sport 1 NL
    Sport RO
    Sport TV
    TF 1
    TF1 HD
    TSI 2
    TSR 2
    TV 2 Sport (Dänemark)
    TV 2 Sport (Dänemark) HD
    TV 6 Lettland
    Viasat Sport 2
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Fiorentina vs Steaua Bukarest
    A-la-carte-1
    Champions 5
    Prem Sport Portal
    Pro TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sky Sports 3
    Sportmania
    Viasat Xtra 2
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Fenerbahce vs Dinamo Kiew
    A-la-carte-3
    Champions 4
    Futbol Smart
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 7
    Star TV
    Telekanal Sport
    TET
    Viasat Xtra 3
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Bate Borisov vs Juventus Turin
    A la carte 4
    ART Sport 2
    Champions 3
    Novasports 6
    NTV Sport Classic
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italien
    Sport 5
    SuperSport 6 SA
    Viasat Xtra 1
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Arsenal vs FC Porto
    A-la-carte-2
    ART Sport 1
    Canal Spanien HD
    Champions 2
    CT4 Sport
    ESPN 2
    ESPN
    ETV
    ITV 1
    Novasports 2
    NTV On-line
    Prem Sport Portal
    RTP 1
    Setanta Sport Europe 1
    Sigma Sports1
    Sky Calcio 6
    Sport 2 UKR
    Sport N
    SuperSport 3 SA
    TV 6 Ungarn
    UlsterTV
    Viasat Sport 1
    Viasat Sport HD
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Aalborg BK vs Manchester United
    A-la-carte-5
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    ESPN 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Pazifik
    RTL 4
    Novasports 4
    Prem Sport Portal
    Zwei RTÉ
    Sky Calcio 4
    Sport 5
    TV2 Sport
    TV3
    TV6 Schweden
    Viasat 4

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  20. #60
    satélite de expertos HIAMOVI's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    37
    Mesajlar
    14,903
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    51 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: Fußball heute ( tägliche Gleiche)

    Streichhölzer aus: 1. Oktober, 2008

    15:00 CET
    Bologna-Cup-Match gegen Ascoli Calcio 1898
    Conto TV
    Sport Klub ro
    Sport TV
    20:30 CET
    Cup-Match Torino vs A S Livorno
    Conto TV
    20:30 CET
    Cup-Match Lazio vs Atalanta
    Conto TV
    Sport Klub ro
    SuperSport 7 SA
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) CFR Cluj vs Chelsea
    A-la-carte-1
    ART Sport 3
    Champions 3
    Prem Sport Portal
    Pro TV
    Setanta Sport Irland
    Sky Calcio 3
    Sky Sports Xtra
    Sky Sports HD 3 Großbritannien
    Sport 5
    TV2 Sport
    SuperSport 5 SA
    Viasat Sport 2
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Girondins deBordeaux vs AS Roma
    ART Sport 1
    C Sport Frankreich
    Champions 1
    Novasports 6
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 3 Italien
    Sky Sport HD 2 Italia
    Sport 3 UKR
    Sport N
    Sport RO
    Sportmania
    Viasat Sport 3
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Anorthosis FC vs Panathinaikos
    A-la-carte-2
    Champions 4
    NET Nova
    Prem Sport Portal
    Rustavi 2
    Sigma TV
    Sky Calcio 4
    Viasat Xtra 4
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Shakhtar Donetsk vs FC Barcelona
    A-la-carte-5
    ART Sport 6
    ART Sport 6
    C Spanien
    ESPN Atlantik
    ESPN BRASIL
    HRT 2
    Novasports 2
    NTV Sport
    Prem Sport Portal
    Sigma Sports1
    Sky Calcio 5
    Sport 5
    TRK Ukraina
    Viasat Xtra 2
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Atletico Madrid vs Olympique Marseille
    C Frankreich
    Canal 2 Spanien
    Canal Spanien HD
    CNN Türk
    CT-2
    ESPN 2
    ESPN
    Novasports 4
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 8
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport 5
    STV 3 Slowakei (Trojka)
    Viasat Sport 3
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Sporting vs FC Basel
    A la carte 4
    Champions 5
    Prem Sport Portal
    SF-2
    Sky Calcio 6
    Sport TV
    TSI 2
    TSR 2
    Viasat Xtra 1
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Liverpool vs PSV Eindhoven
    2BE
    ART Sport 5
    Champions 2
    ESPN 2
    ESPN Pazifik
    ESPN2 Karibik
    ETV
    M 1
    Nederland 3
    Novasports 3
    nSport HD
    Prem Sport Portal
    Zwei RTÉ
    Sigma Sports1
    Sky Calcio 7
    Sky Sports 2
    Sky Sports HD 2 Großbritannien
    Sport 1 UKR
    Sport
    SuperSport 3 SA
    Telekanal Sport
    TV 6 Lettland
    TV3
    TVP 2
    Viasat 4
    Viasat Sport 1
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Inter vs Werder Bremen
    A-la-carte-3
    ART Sport 2
    BTV
    nSport HD
    NTV Sport Classic
    ORF 1
    ORF HD
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    RAI Due
    SAT.1 Deutschland
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Star TV
    SuperSport 6 SA
    TET
    TV 2 Sport (Dänemark)
    TV 2 Sport (Dänemark) HD
    TV6 Schweden

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Bu konuda gezinen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. sat-tv bugün-oggi-heute-today!!!!
    Gönderen karabölük konu Yabanci Sinema bölümünde
    Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 07-12-2011, 11:35

Bookmarks

Gönderim Kuralları

  • Konu açma yetkiniz yok
  • Cevap yazamazsınız
  • Eklenti yükleme yetkiniz yok
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
Desteklediklerimiz
aiofiles.Com , cfturkey.com, birbirgidiyor.com,MTP Patent ve Marka Tescili,Butik Düğün ve Bebek Fotoğrafçısı,RC MARKETİM,MERSİN RC, Filbox , Digitürk İnternet , Digitürk , Digitürk