Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumdaki Gelişmeler....

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Forumdaki Gelişmeler....

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  Hepinizin bildiği gibi önceden kullandığımız forum programındaki , çalışmalarımızın ve emeklerimize bir süre önce ahlaki değer yargıları olmayan kişi veya kişilertarafından , düşüncesizce zarar verilmişti. Bu çalışmalarımızı kısmende olsa kurtarmıştık. Bir hafta içinde 3 kez oluncada şimdiki kullandığımız (Türkiyede o tarihte en son biz almıştık) forum programına geçmeye karar verdik.

  Bir süre ana sayfamızdan yeni kodlara geçtiğimizi yeniden üye olunması gerektiğini duyursakta çoğu arkadaşlarımızdan üyeliğimiz vardı şimdi neden giremiyoruz diye mailler aldık. Çok şükür hergün artan üye sayımızla yine eski gibi mutlu , sadece bilgiyle uğraşan,bilgisiyle etrafa ışık saçar duruma geliyoruz.

  Şimdilik üye olmayan misafir kullanıcılar tüm forumu dolaşabilmekte, sadece mesaj yazmak isterlerse veya download yapmak isterlerse üyelik istenmektedir. Burdan sesleniyorum ama genelde projelerimizi önceden duyurursak biz yapmadan önce bazı forumlarda çıksada bunu açıklamaktan onur duyarım. KISA BİR SÜRE SONRA DOWNLOAD , hazırlıklar bittikten sonrada MESAJ içinde üyelik istemeyeceğiz.

  Sonuç olarak forum kurallarında yazdığımız gibi, ne kimseye foruma girmediği için yada yazı yazmadığı için (bazı forumlar 15 gün, 1-2-3-4-5-6-7 ay gibi süre koymuşlar) forumdaki üyeliklerine zarar gelmeyecektir. Buna ek olarak yine yukarıda belirttiğim gibi tüm çalışmalarımız bittikten sonra DOWNLOAD ve MESAJ larda da üyelik istemeyeceğiz. Upload içinde ayrı bir çalışmamız vardır onu bittikten sonra duyuracam her kopye yi vermeyelim değilmi.

  Şimdilik benden haberler böyle görüşmek dileklerimle hoşçakalın.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


İşlem Yapılıyor
X