Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aşırı akımlar....

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Aşırı akımlar....

  Son 1-2 aydan bu yana forumumuzda bazı arkadaşları yazdıkları yada C/P yaptıkları konular üzerinde uyarı mahiyetinde bilgilendirmeler yapmamıza rağmen halen ısrarla bizim hiçte tasvip etmediğimiz konuları foruma taşımaktadırlar.

  Oysa 1. madde'de herşey yeterince açık seçik yazılmıştır, OZMENA Forum din , ırk , siyaset gibi konuları bünyesinde taşımaz bunun için bir zamin yada platform oluşturmaz.

  Zira hobimiz olan uydu işlerinin, dini dili ırkı mezhebi yoktur , bu evrensel bir olaydır ve hobisi bu olan kişilerin buluştuğu adreslerden biridir.

  Hepimiz milliyetçiyiz ve türküz, atamızın açtığı yolda gösterdiği ülküde hiç yılmadan çalışma gayretindeyiz, buna hayatımız boyunca bir çok defalar bilinçli yada bilinçsiz ANT içmişizdir. Bayrağımızın insanımızın dilimizin dinimizin topraklarımızın işgal edilmesini istismar edilmesine bizlerde karşıyız , bir o kadarda bu gibi durumlardan herkesden çok rahatsızlık duymaktayız.

  Fakat, ozmena nın realitesini kullanarak burayı siyaset ve ırkların çatışması alanına çevirilmesine kesinlikle karşıyız. İlgili topic ler özenle incelenecek ve gerekenler yapılacaktır.

  Lütfen sizlerle olan birlikteliğimizi devamı ve uzun süreli olması için forum kurallarını çok iyi okuyunuz.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: Aşırı akımlar....

  Öenmli bir konu dikkate alınması gerekiyor

  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X