Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lütfen herkes okusun.....

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Lütfen herkes okusun.....

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  Değerli forum üyeleri ;

  Zaman zaman bazı arkdaşlarımızdan mesajlarına geç cevap verildiği yada hiç verilmediği türünden bazı sitem dolu mailleri gelmektedir.

  İlgisiz bir alana yazmak (key bölümünde cihaz sormak gibi) mesajınızın diğer mesajlar içinde kaybolması demektir.

  Özellikle sadece keyler için açılmış alanlara malesef her türlü mesaj yazılmaktadır , buda yanlıştır çünkü keylerin verildiği bölümlerde zaman zaman mesaj temizliği yapılmaktadır kullanılmayan ve aktif olmayan keyleri silmek durumundayız, mesajlarınızda bunların içinde ise malesef onlarda gider.

  Forumumuzda hertürlü key ve dosya aşağıdaki linklerden verilmektedir , lütfen bu linklerde gerekmedikçe yeni konu açmayınız

  FUN6in1 & GÜNCEL KEYLER

  COMMUNICATION DOSYALARI

  bunların dışında modül ve diğer dosyalar ise

  SMART KART DESTEK

  MODÜLLER

  Bölümlerinden verilmektedir , lütfen mesajlarınızı yazarken nereye yazdığınızı görerek ve uygun yere yazılıp yazılmadığını anlayarak yazınız.


  Teşekkür ederim
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: Lütfen herkes okusun.....

  Arkadaşım bu sitede şifre bulmak bi dert, soru sormak bi dert yaw herkes kafasına göre cinayet işliyor.Bence bu sitenin yeniden yapılandırılması söz konusu herkesin anlayacağı dilden soru sorulup cevap alınması gerekmektedir.Bu forum şimdilik benim için yaramaz bir site konumunda,sitede update yapılması gereken bir sürü konu ve bölümler var.Sitede hala 2004 yılına ait msg'lar dolaşıp duruyor.Millette bunları güncel sanıp zaman harcıyor,isteyen istediğini rahat ve çabuk ulaşamıyor.


  CROSS

  Yorum


  • #3
   Konu: Lütfen herkes okusun.....

   Herkese selam
   Sana aynen katılıyorum CROSS. Bencede gereksiz cok sayıda soru ve cevaplar var. Bende birkac defa aynı konuda farklı baslık açtım. Bunun başlıca nedeni cevap yazan arkadasların bazıları karşısındaki insanı küçümser tarzda cevap yazması ayrıca soru soran arkadaşlar biraz daha secici başlıklar yazmalı. Cevap verilirken mevki, canak capi, receiver modeli verilirse cok daha iyi olur buna ozen gosteren arkadaslara tesekkurler.
   Birde forumu yöneten arkadaslar. Gereksiz başlıkları, soruları ve eskimiş konuları bir süzgeçden geçirirlerse ne iyi olur?

   Yorum


   • #4
    Konu: Lütfen herkes okusun.....

    Değerli dostum Sen neyi nerede aradığını bilmezsen elbette zor olur mesela bak yukarıdada olduğu gibi şifrelerin link,leri sizin gibi bilgisizce ve alakasızca topic,lerde şifre key cihaz gibi şeyler hakkında soruları rastgele yerlerde sorunca veriliyor.

    halbuki ana sayfadan bu yazıların üzerini tıklasanız dünyanın bütün receiver şifreleri elinizin altında olduğunu göreceksiniz

    FUN6in1 & GÜNCEL KEYLER

    COMMUNICATION DOSYALARI

    ama sizler ne yapıyorsunuz cihaz bölümünde key soruyorsunuz key bölümünde cihaz ile ilgili sorular soruyorsunuz o yüzden yukarıdaki açıklamayı yapmak zorunda kalıyoruz
    Forumun nesi güncel değil mesela 40bin üzerinde üyesi olan bir forum nasıl güncel olmaz bunuda açıklarsanız sevinirim.
    2004 mesaj,larına gelince elbette duracak sevgili arkadaşım bu forumlar,ın açılma amacı bilgi ve yardım,dır eğerki eskiden yeniye doğru bütün bilgiler durmazsa bir konuda hiç bir bilgisi olmayan arkadaşlar en sonda yazılanları okur dolayısı ile konunun başını kaçırmış olur ve aldığı bilgide yarım olur şunu asla unutmayın DÜNYANIN EN KÖTÜ ŞEYİ YARIM VE YETERSİZ BİLGİDİR o yüzden siz istesenizde istemesenizde eski mesaj,lar duracaktır ok?

    Ha şunu diyebilirdiniz (zaten çalışmalarımız içerisindede vardır) eski bilgi taşımayan mesajları silebilirmisiniz diye bizde olumlu karşılardık.

    Sitede herkes kafasına göre cinayeti nasıl işler ve işlememeleri konusunda nasıl bir çalışmamız var isterseniz imzamı bir okuyunuz işte orada yazılanları ne zaman uygular hale gelirse üyelerimiz cinayet işlenmez ve herkes her istegine isteği zaman cevaplar alır.

    Forumun yeniden yapılandırılmasına neden gerek duydunuz bunuda anlayamadım çalışan bir forumu yeniden nasıl yapılandırcaksınız onunda açıklaması vardır sanırım sizde forum ancak kapatılınca yeniden yapılandırılır eğerki siz başka bir forumda görevli iseniz ve üye sayınız yetersiz ise bu gibi hergün hit yapan forumlara girip bütür mesajlar yazarak bu forumları yeniden yapılandırlması amacı ile bir süreliğine kapatılınca ne kadar üye çekersem kar,dır diye düşünüyorsanız bence boş bir düşünce derim.

    Ama ben bu yazdıklarının hepsini temiz kalplilik ile yazdığına inanarak şunu diyorum düşünce ve önerilerin için teşekkür ederiz elimizden geldiğince çalışmalarımız yapıcı yönde devam edecektir ok?
    slmlar saygılar

    Yorum


    • #5
     Konu: Lütfen herkes okusun.....

     Sevgili @menderesakin sizin mesaj benim mesaj,dan biraz önce yazılmış olunca sizede aynı şeyi dermiş gibi olduk siz alınmayın ok?

     ayrıca cavep veren hiç bir kimsenin sizi aşağlamaya hakkı yoktur varsa onu yapan birisi mesajı ile birlikte verinki bizlerde gereken uyarıyı yapabilelim ok?

     Not: Yukarıdaki yazı genel bir yazıdır o yazıdaki anlatılmak istenenlere uymayan herkes için geçerlidir ama uygulayanlar kesinlikle üzerine alınmasın
     Son düzenleme stone_heart19; 16-02-2005, 16:19.

     Yorum


     • #6
      Konu: Lütfen herkes okusun.....

      yazılım diye yazılan yere giriyosun kendi reklamını yapıyor ama bunda forum yöneticilerinin bir suçu yok bana göre ben zaten acemiyim birde böyle olunca tam şapa oturuyoruz şikayetlerin ve cevapların yıkıcı değil yapıcı olması gerekir.

      Yorum


      • #7
       Konu: Lütfen herkes okusun.....

       Hiç bir kimsenin hatta admin olarak benim dahi hakkettmeyen bir kişiye kötü muamele yapmasının bir açıklayıcı tarafı yoktur zatende olamaz.

       Forumda görev alan arkadaşlarla sohbetlerimizde üyelere davranışları konusunda sürekli görüşürüz. Üyelerimize kötü davranan görevli ve diğer üyeler her zaman gözetim altındadır.

       Şunuda unutmamak gerekir, kendiniz bize rakip gören bazı forumlardan gelen provakatörler her zaman olduğu gibi halen var, bunlara verilecek cevap ise çok sert olacaktır. Bu kişiler bunu zaten hakkediyorlar.
       Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız       HAYDI IPTV YAPALIM

       TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

       LÜTFEN OKUYUN


       Yorum


       • #8
        Konu: Lütfen herkes okusun.....

        7 ayda uye sayimiz %600 artmasi bazi yerleri rahatsiz ediyor..

        Yorum


        • #9
         Konu: Lütfen herkes okusun.....

         ozkan hocama katiliyorum. ozmena bu forum forum alemide en zirvededir. onun için çekemeyen çok.

         Yorum


         • #10
          Konu: Lütfen herkes okusun.....

          özkan hocam meyve veren ağaç taşlanır.bizler sizlerin öncüğünde bu alemin bir numarası olmaya devam edeceğiz.herkese sevgiler saygılar.

          Yorum


          • #11
           Konu: Lütfen herkes okusun.....

           @CROSS a arkadaşlar cevap verdiklerinden aynı şeyleri yazmak istemedim, aranılan en çok şeyler (örneğin key ve dosyalar) yukarıda menude kısayola alınmıştır, yazılımlar ve cihazlar birbiriniden ayrılmıştır. Gayet açık şekildedir.

           Bununla birlikte nasıl bir yer görmek isterdiniz????
           Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız           HAYDI IPTV YAPALIM

           TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

           LÜTFEN OKUYUN


           Yorum


           • #12
            Konu: Lütfen herkes okusun.....

            forumdan hiçbir mesaj silinmemektedir. arşiv olarak saklanmaktadır. bunu forumdaki arkadaşlara ve emeğe saygı olarak yapmaktayız.forumu takip eden arkadaşlar neyin eski neyin yeni olduğunu çok iyi bilirler. ayrıca mesajların sol üstünde tarih vardır. buradan da güncel olup olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir.

            eski mesajların korunmasının bir nedeni de geçmişten bugüne gelinen ve katedilen yolun, geçmişle bugünün bir arada görünmesinin ve değerlendirilmesinin amaçlanmasıdır.

            buradan silinecek bir bölüm veya topic birçok kopukluklara neden olabilir. yazılan her mesajda çok değerli bilgiler olabilir.

            forum kuralları ve bizim tavsiyelerimiz dahilinde forum kullanıldığı sürece hiçbirşey güncelliğini kaybetmeyecektir. istenilen bilgilere rahatlıkla ulaşılabilinecektir.

            saygılar.

            Yorum

            İşlem Yapılıyor
            X