Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neyi amaçladığı belirsiz kişiye...

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Neyi amaçladığı belirsiz kişiye...

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  O kendisini bilir, aşağıdaki forum kurallarında yazdığı üzere . Serverımızda bulunan OZMENA Forum içeriğinden izinsiz çalınmış olan içerik konusunda hakkımızı kullanmayı saklı tutuyoruz.

  25 - İşbu forum kuralları ozmena forum yönetimi ile üye arasında yapılmış bir sözleşmedir. ozmena forum 'a giriş ve onu kullanım hakkı tanır. Burada ayrıca belirtilmemişse ozmena forum 'la bir anlaşma yapılmamışsa, ozmena forum sadece sizin ticaret dışı, bireysel kullanımınız içindir. ozmena forum işbu sözleşmeyle ifade edilip kullanıcıya tanınanlar dışındaki bütün hakları elinde tutar. Üyeler yada foruma kayıt yapmadan ve misafir olarak adlandırılan kişiler, ozmena forum'da sunulan resim-yazı-dosya ve bilcümle materyali ozmena forum admininin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kopyalayamaz, yayınlayamaz, değiştiremez, dağıtamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ve bunun için üçüncü kişilere yardım edemezler. ozmena forumdan bu şekilde materyal alanlar bunları hiçbir yerde kullanmayacaklarını ve 24 saat içinde PC lerinden sileceklerini, sunulan yada herhangi bir üyenin yayınladığı materyali herhangi bir amaçla ozmena forumdan almaları yada yukarıda zikredilen maddelerde kullanmaları halinde hiç bir surette delil olarak göstermeyeceklerini kabul ve taahhüt ederler.


  Üye ozmena forum a kaydını tamamladıktan sonra yada üyelik istenmeyen yerler için yukarıdaki zikredilen tüm maddeleri ve gerektiğinde yukarıdaki maddelerin kanunlar önünde geçerli olduğunu ve aksi davranışta bulunduğunda suçlu olduğunu şimdiden beyan ettiğini kabul eder.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: Neyi amaçladığı belirsiz kişiye...

  abi umarım nahoş bi durum yoktur,selamlar,saygılar.

  Yorum


  • #3
   Konu: Neyi amaçladığı belirsiz kişiye...

   Hayır yok zaten nahoş bir durum oluşturma şansı yok.

   Bizimki sadece hatırlatmadan ibaret. ister uyar ister uymaz.
   Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız   HAYDI IPTV YAPALIM

   TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

   LÜTFEN OKUYUN


   Yorum


   • #4
    Konu: Neyi amaçladığı belirsiz kişiye...

    Bu belirsiz kişi yazmaya devam ettiği mekanda hala hakkımızda ileri geri konuşmaya devam ettiği duyumları almaktayım, kendisini allaha havale ediyorum.

    Kimin nasıl burayı terkettiğini, kimin ne manevra yaparak ne için terkettiğini allah çok iyi biliyor. Kimin çalışmasını çalıp ben yaptım diye mesajlar yazıdığınıda biliyor...

    Seni ve senin gibilerini allaha havale ediyorum, bir daha nerede yazıyor isen bu mekanı kastederek birşey yazma, senin yazma hakkında kadar başkasınında yazma hakkı var...

    Dürüst olmak ayrıdır, kendini dürüst hissetmek ayrıdır. Bu nedenle biz senin nasıl bir düşünce yapısına sahip olduğunu biliyoruz, bari seni sadece mesajlarından tanıyanları kandırıp aptal yerine koyma.

    Ayrıca bizim kaya center tarafından finanse edilme sözü verilen 4 adet dreambox hediye kampanyasına alaycı yaklaşımı ile kuyruk acısının olduğu apaçık belli etmiştir. Kaldıki 2 si dağıtılmış, kalan 2 si ise beklenmektedir. Ama bağlı olduğu yer kendisine temin edemiyorsa bize başvursun kendisine öncelikli hediye edelim.

    Tencere mencere lafı etmişki, bir kumandaya arkadaşlarını ve forumu uyduruk bir sebeble satıp giden bir kişinin önce başkalarının değil kendi ahlaki değer yargılarını yargılaması lazım gelir. Doğrucuyumuş hadi be ordan ne doğrucusu.


    Ayrıca biz unutmaya çalışırken abuk sabuk mesajlarınla birşeyler yazıp cevap vermek zorunda bırakma.

    Not 1: Kendisi doğru söylüyorsa buraya girip bakmazmış , bu yazıları kendisini ileten kişiye sesleniyorum , bu kişiye deki "ozmena hakkında dolaylı yada dolaysız herhangi bir yazı yazmayacakmışsın, digitalborsa ile bir derdin varsa gidip onunla halledeceksin, sağa sola saldırmakla bir şey kazanamazsın sadece dibe batarsın, zira artık insanların kişilik haklarına terbiyesizce saldırı yapmaktasın."

    Not 2: 14.03.2008 de kaya center dan sn. nejdet bey le yaptığım telefon görüşmesinde halen dreambox ın distribitör'ü oldukları, şayet Dreambox ın tek taraflı sözleşmeyi fesh etse dahi 3 ay önceden yazılı olarak bildirmesi gerektiğini, adreslerinin belli olmasına rağmen böyle bir yazının kendisine ulaşmadığını bildirdi.

    Çok bilenlere duyurulur.
    Son düzenleme ozkandonmez; 16-03-2008, 23:00.
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız    HAYDI IPTV YAPALIM

    TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

    LÜTFEN OKUYUN


    Yorum

    İşlem Yapılıyor
    X