Announcement

Collapse
No announcement yet.

OS Smart kart larla ilgili.....

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • OS Smart kart larla ilgili.....

  Rüştünü ispatlamadığı için şimdilik olmak üzere OZMENA FORUM OS SMARTCARD olan titancard, oposcard ve knotcard ı desteklememe kararı almıştır.  M-II ve Pentacard dışında kalan tüm OS SMARTCARD 'ları desteklemiyoruz.

  OZMENA FORUM dan ilgili kartlar için onay gelmedikçe hiçbir karta yatırım yapmayınız.  Başka platformlarda olayın ballandıra balladıra anlatılmasına bakmayın, şu anda bu kartların alınmasını hararetle isteyenler kısa bir süre sonra size başka kartları tavsiye edeceklerdir.


  Her zaman tüketicinin yanında olan OZMENA FORUM sizlere ilkbahar a kadar beklemenizi tavsiye eder. Yeni modüller çıkacak ve kartla uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

  Sevgilerimizle,

  OZMENA Team  Son düzenleme ozkandonmez; 16-01-2005, 19:45.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: OS Smart kart larla ilgili.....

  Cok haklisiniz hocam...Bu forum tuketicilerin yanindadir...seca2 kanallari cihaz emu dosyalari var iken niye insanlar kart satin alsinlar...niye forumlar onayak olup bu rustunu isbatlamamis kartlarin dosyalarini yayinlasinlar..kaldi ki bu karti alan kullanicilar bir de module ihtiyac duymaktadirlar...tum moduller de seca2 kanallarini kartsiz gosterdigine gore niye kart alalim...

  Bu kararimiz bir ciddi forumculuk geregidir...gunumuzde bir cok ciddiyetten uzak forumlarin denenmeden titanium seca dosyasini koydugu bugunlerde tuketicinin yaninda olan ve basiretli insanlar tarafindan yonetilen iyi ki OZMENA forum var..

  Bize guvenen ve inanan herkese tesekkur ederiz...Bizi izlemeye devam ediniz..
  Son düzenleme guest15; 16-01-2005, 20:40.

  Yorum


  • #3
   Konu: OS Smart kart larla ilgili.....

   Dosyayı bulup alın deneyin demek işimize gelmez, kaldıki istenmeyen ve hatalı dosyaları yada linkleri verip yabancılarda binlerce kez özür dileyenler kendi evlerindeki kullanıcılardan özür dilemek yerine , dosya ve linklerini verdikleri gibi yokmu test eden yükleyen diyede soru sorabiliyor.

   Her zaman olduğu gibi, ozmena dan belki dosyaları geç alırsınız ama tam alırsınız. Buna rağmen üyelerin verdikleri linkler gözden kaçabilsede görüldüğü anda doğruluğu test edilmekte fake değilse zaten forumumuza alınmaktadır.
   Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız   HAYDI IPTV YAPALIM

   TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

   LÜTFEN OKUYUN


   Yorum

   İşlem Yapılıyor
   X