Announcement

Collapse
No announcement yet.

codziennie meczów piłki nożnej

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • codziennie meczów piłki nożnej

    (Polish language only)


    Mecze Od: 24 sierpień 2008

    13:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Kryliya Sovetov vs Zenit St Petersburg
    5 kanalas
    C + Futbol (deporte 1)
    Novasports 6
    NTV + Football
    Ring TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 3 Włochy
    Sport Klub + Serbia
    13:30 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Anglia - Premier League) Chelsea vs Wigan Athletic
    C + Francja
    C + Sport Polska
    Canal + Sport 1 Dania
    Canal + Sport 1 Finlandia
    Canal + Sport 1 Norwegia
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    ESPN BRASIL
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Galaxie Sport
    Novasports 1
    NTV + Football
    Pink Czarnogóra
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europa 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghrebu
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Włochy
    Super Sky Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    Supersport 3 SA
    Tak Sport 2
    14:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga 2) 1860 Monachium vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Arena 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Polska
    Sport Klub Węgry
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Serbia
    SportKlub Hrvatska
    14:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga 2) vs Augsburg Rot-Weiss Ahlen
    Arena 4
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga 2) Hansa Rostock vs Alemannia Aachen
    Arena 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub Polska
    14:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen vs Ingolstadt
    Arena 5
    Prem Sport Portal
    14:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga 2) wehen Wiesbaden SV vs Duisburg
    3 Arena
    Prem Sport Portal
    15:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Francja - Ligue 1) Stade Rennais vs Lille
    A la carte 2
    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
    Kanal A
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Węgry
    Sport 1 Rumunia
    Sport Klub Serbia
    15:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Francja - Ligue 1) AJ Auxerre vs Nice
    A la carte 1
    15:30 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Saturn Moskwa vs Energia V.
    NTV + Football
    16:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Anglia - Premier League) Manchester City vs West Ham U.
    BHT 1
    C + Francja
    C + Sport Polska
    Canal + Sport 1 Dania
    Canal + Sport 1 Finlandia
    Canal + Sport 1 Norwegia
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Fox Soccer Channel
    G Sport 1
    Galaxie Sport
    Hi Piłka nożna
    Novasports 1
    NTV + Football
    Pink Czarnogóra
    RTS 2 Serbia
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Maghrebu
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Włochy
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport Italia HD 1
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Super Sky Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Słowenia
    Sport max
    Supersport 3 SA
    Tak Sport 2
    16:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Spartak Moskwa vs CSKA Moskwa
    NTV + Sport
    Telekanal Sport
    17:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga I) vs VfL Bochum VfL Wolfsburg
    Arena 2
    Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
    Dubaj Sport 1
    NTV + On-Line
    Prem Sport Portal
    Sport 2 UKR
    Sport 5 +
    Sport Klub Polska
    Sport N
    Sport TV 2 (Dania)
    Viasat Sport 2
    17:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Niemcy - Bundesliga I) FC Koeln vs Eintracht Frankfurt
    Arena 1
    ESPN BRASIL
    Prem Sport Portal
    Premiere HD
    Sport Klub + Polska
    Sport Klub Węgry
    Sport Klub Ro
    SportKlub Hrvatska
    18:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Rumunia - 1 Liga) FC Vaslui vs CFR Cluj
    GSP 2
    18:45 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Rumunia - Liga 1) Gloria Buzau vs FC Timisoara
    GSP 1
    19:15 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Portugalia - Superliga) FC Porto vs Belenenses
    RTP 1
    RTP International
    ShowSports 1
    SporMax
    19:45 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Rumunia - Liga 1) Rapid Bukareszt vs Dinamo Bukareszt
    Antena 1
    Antena International
    20:00 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Francja - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs FC Nantes
    C + Francja
    C + Sport Polska
    Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
    Kanal A
    Novasports 6
    NTV + Football
    Setanta Sport Europa 2
    Sport Klub Serbia
    Viasat Sport 2
    21:00 CET
    Copa del Rey Real Madryt vs Valencia
    Abu Dhabi Sports
    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
    Fox Soccer Channel
    Fox TV Serbia
    Kanal 5
    Novasports 1
    Novasports Ekstra 1
    NTV Spor
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Włochy
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Węgry
    Sport 1 Rumunia
    Supersport 5 SA
    Telekanal Sport
    TV 4 Sport
    TV7 Bułgaria
    TVP Sport
    Tak Sport 2
    21:15 CET
    Krajowe Mistrzostwa Match
    (Portugalia - Superliga) Rio Ave vs Benfica
    Ring TV
    ShowSports 1
    SporMax
    Sport TV
    21:45 CET
    Coppa Italia Inter vs AS Roma
    7 TV
    Alpha TV
    ART Sport 4
    C + deporte 2
    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
    Polsat Sport
    Rai Uno
    Sport 1 UKR
    Sport TV2
    Supersport 3 SA
    TV 4 Sport
    Tak Sport 1
    Son düzenleme HIAMOVI; 03-10-2008, 10:42.

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  • #2
    Konu: codziennie meczów piłki nożnej

    Mecze Od: 27 sierpień 2008

    18:00 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) BATE Borisov vs Levski Sofia
    TV Nova Bułgaria
    19:00 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) FBK Kowno vs Aalborg BK
    Kanal 5
    19:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Steaua Bukareszt vs Galatasaray
    Antena 1
    D Spor
    19:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Dinamo Kijów vs Spartak Moskwa
    TV Centr
    20:00 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Fenerbahce vs Partizan Belgrad
    Al Jazeera Sports 1
    Futbol Smart
    RTS 1 Serbia
    Sport 5
    20:15 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) FC Basel vs Guimarăes
    HD Suisse
    FS-2
    Sport TV
    TSI 2
    TSR 2
    20:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Olympiakos vs FC Anorthosis
    Alfa TV Cypr
    NET Nova
    20:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Dinamo Zagrzeb vs Szachtar Donieck
    HRT 2
    Telekanal Sport
    TRK Ukraina
    20:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Olympique Marsylia vs SK Brann
    M6
    Viasat 4
    Viasat Sport 1
    20:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Slavia Praha vs Fiorentina
    Conto TV
    Al Jazeera Sport 1
    2008/08/27 20:55
    20:45 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Atletico Madrid vs Schalke 04
    Al Jazeera Sports 2
    ARD Das Erste
    C Hiszpania
    20:45 CET
    Puchar Ligi Notts Forest vs Sunderland
    Kanal A
    Sky Sports 2
    Sky Sports 2 HD UK
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Węgry
    Sport N
    TV7 Bułgaria
    TVE La 2
    Viasat Sport 3
    21:05 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Liverpool vs Standard Liège
    2BE
    Al Jazeera Sport 1
    Direct 8
    ITV 4
    Polsat Sport
    RTÉ Two
    Scottish TV East
    Sport Italia
    Supersport 3 SA
    TV3
    UlsterTV
    Viasat Sport 2
    21:05 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Arsenal vs Twente
    Al Jazeera Sports 3
    BBC3
    ESPN Pacyfiku
    ESPN
    ESPN2 Karaiby
    Nederland 3
    NTV Spor
    Polsat Sport Extra
    22:00 CET
    Mecz o mistrzostwo Europejskich (UEFA Champions League) Real Madrid vs sportowe
    Al Jazeera Sports 1
    La ***ta
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Włochy
    Super Sky Calcio
    TV 4 Sport
    ---------------------------
    Japonia J-League 2008
    12:00 Vissel Kobe -: - Kashima Antlers
    Eurosport 2

    Dania Division 1 League 2008/2009
    18:30 Hvidovre -: - Lyngby
    TV2 Sport

    Szwedzki Liga Superettan 2008
    20:00 Örgryte -: - Mjällby
    Sport-Expressen

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






    Yorum


    • #3
      Konu: codziennie meczów piłki nożnej

      Mecze Od: 30 sierpień 2008

      10:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Rumunia - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs Petrolul
      Sport RO
      13:45 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Mistrzostwa) Southampton vs Blackpool
      Polsat Sport Extra
      ShowSport 3
      Sky Sports 1
      Sky Sports HD 1 UK
      Sport 1 Węgry
      Sport 1 Rumunia
      14:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Lokomotiv Moskwa vs CSKA Moskwa
      Futbol C (deporte 1)
      MegaSport
      Novasports 2
      NTV Piłka nożna
      ORT 1 Rosja
      Polsat Sport
      Ring TV
      Sky Calcio 2
      Sky Sport 1 Włochy
      Super Sky Calcio
      Sport Klub Serbia
      15:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Węgry - Ungaria NB1 liga) Ujpest Budapeszt vs Kecskemet
      Sport 2 Węgry
      15:15 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Polska - I. Liga) Polonia Bytom Lechia Gdańsk vs
      Orange Sport Polska
      15:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Niemcy - Bundesliga I) Armenia Bielefeld vs Hamburger SV
      ART Sport 5
      Prem Sport Portal
      Sport 1 NL
      15:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Niemcy - Bundesliga I) Bayer Leverkusen vs 1899 Hoffenheim
      ART Sport 3
      Prem Sport Portal
      Sport Klub Polska
      15:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Niemcy - Bundesliga I) Energie Cottbus vs Bor. Dortmund
      ART Sport 4
      Prem Sport Portal
      Sport Klub Serbia
      15:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Niemcy - Bundesliga I) Borussia Monchengladbach vs Werder Brema
      Arena 1
      Federalna TV
      Prem Sport Portal
      Sport Klub Hu
      Sport Klub Serbia
      SportKlub Hrvatska
      TPS Star
      15:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Niemcy - Bundesliga I) Schalke 04 vs VfL Bochum
      Arena 6
      ATV Austria
      Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
      Dubaj Sport 1
      Novasports 3
      NTV Sport HD
      NTV On-Line
      Prem Sport Portal
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 16:9
      Sky Sport Italia HD 1
      Sport 5
      Sport Klub Węgry
      Sport Klub Polska
      Sport Klub Ro
      Sport N
      Sport TV 2 (Dania)
      Viasat Sport 1
      Viasat Sport HD
      15:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Niemcy - Bundesliga I) VfL Wolfsburg vs Eintracht Frankfurt
      Arena 2
      Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
      Novasports 1
      Prem Sport Portal
      Sport 1 CZ
      Sport 2 UKR
      Sport TV
      16:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Premier League) West Ham U. vs Blackburn Rovers
      C Sport Polska
      Canal Sport 2 Dania
      Canal Sport 2 Finlandia
      Canal Sport 2 Norwegia
      Canal Sport 2 Szwecja
      Fox Soccer Channel
      G Sport 1
      Hi Piłka nożna
      Czeski Prima TV
      Pokaż Shasha
      Sky Calcio 2
      Super Sky Calcio
      Sport max
      Supersport 5 SA
      16:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Premier League) Bolton Wanderers vs West Bromwich A.
      Kanał Sport Extra
      Diema 2
      Hi Sport 2
      Pokaż Seria 1 Extra
      16:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Premier League) Middlesbrough vs Stoke City
      Hi Sport
      Showtime Extreme Sports
      SporMax
      16:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Premier League) Everton vs Portsmouth
      Alfa TV Cypr
      BHT 1
      Kanał Sport 1 Dania
      Kanał Sport 1 Finlandia
      Kanał Sport 1 Norwegia
      Kanał Sport 1 Sverige
      Diema
      Eurosport 2 Ro / Hu
      Galaxie Sport
      NTV Piłka nożna
      Setanta Sport Europa 1
      ShowSports 1
      ShowSports 2
      Sky Calcio 3
      Sky Sport 1 Włochy
      Sport 1 UKR
      Sport Klub Słowenia
      Supersport 3 SA
      TVE La 2
      TVE La Primera
      Tak Sport 2
      16:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Premier League) Hull City vs Wigan Athletic
      ShowSport 3
      Sky Calcio 4
      17:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Polska - I. Liga) Odra Wodzislaw vs Ruch Chorzów
      Orange Sport Polska
      18:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Włochy - Serie A) Udinese vs Unione Sportiva Palermo
      Al Jazeera Sports 1
      ART Sport 2
      Kanał Sport 1 Dania
      Kanał Sport 1 Finlandia
      Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
      Hi Sport 2
      La 7 Cartapiu B
      Polsat Sport
      RAI 3 Italia Afryka
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 16:9
      Sky Sport Italia HD 1
      Sport 2 UKR
      Telekanal Sport
      18:20 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Mistrzostwa) Watford vs Ipswich Town Football Club
      Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
      Futbol Smart
      Ring TV
      ShowSport 3
      Sky Sports 1
      Sky Sports HD 1 UK
      Sport 1 Rumunia
      Sport Italia
      Sport Klub Serbia
      SportKlub Hrvatska
      18:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Anglia - Premier League) Arsenal vs Newcastle United
      C Sport 2 Polska
      C Sport Francja
      Kanał Sport 1 Sverige
      Canal Sport 2 Dania
      Canal Sport 2 Finlandia
      Canal Sport 2 Norwegia
      Canal Sport 2 Szwecja
      Diema 2
      Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
      Eurosport 2 Ro / Hu
      Fox Soccer Channel
      Galaxie Sport
      Hi Piłka nożna
      Kanal 5
      Novasports 2
      NTV Piłka nożna
      Pink Czarnogóra
      Prem Sport Portal
      RTS 2 Serbia
      Setanta Sport Europa 1
      ShowSports 1
      ShowSports 2
      Showtime Maghrebu
      Sky Calcio 2
      Sky Sport 3 Włochy
      Super Sky Calcio
      SporMax
      Sport 1 NL
      Sport 1 UKR
      Sport Klub Słowenia
      Sport TV2
      Sport max
      Supersport 3 SA
      Tak Sport 2
      18:45 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Rumunia - 1 Liga) FC Farul Constanta vs Gloria Bistrita
      GSP 1
      18:45 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Holandia - Holland Casino Eredivisie) Willem II vs Ajax Amsterdam
      Sport Live 5
      Sport Klub Serbia
      19:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) Valenciennes vs Nice
      A la carte 6
      19:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) FC Nantes vs Le Mans
      A la carte 5
      19:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) Association Sportive Nancy Lorraine vs Le Havre
      A la carte 4
      19:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) Lorient vs AJ Auxerre
      A la carte 3
      19:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) Grenoble vs AS Monako
      A la carte 2
      19:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) Caen vs Paryż S.G.
      A la carte 1
      Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
      Kanal A
      Novasports 6
      TV5 Orient
      19:45 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Polska - I. Liga) Jagiellonia vs Piast Gliwice
      Orange Sport Polska
      20:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Hiszpania - Primera Division) Espanyol vs Real Valladolid
      Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
      Fox TV Serbia
      Hi Piłka nożna
      Novasports 1
      NTV On-Line
      Sky Calcio 3
      Sport 1 CZ
      Sport 2 UKR
      Supersport 7 SA
      Taquilla 1
      TV 4 Sport
      20:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Rumunia - 1 Liga) vs Dinamo Bukareszt Universitatea Craiova
      Antena 1
      Antena International
      20:30 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Włochy - Serie A) Sampdoria vs Inter
      Alfa TV Cypr
      Alpha TV
      ART Sport 1
      Boom Sport
      Kanał Sport 1 Dania
      Kanał Sport 1 Finlandia
      Kanał Sport 1 Norwegia
      Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
      DigitAlb Supersport HD 1
      Fox Soccer Channel
      Hi Sport 2
      La 7 Cartapiu C
      NTV Spor
      OBN
      Polsat Sport
      RAI 3 Italia Afryka
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 1 Włochy
      Sky Sport 16:9
      Sky Sport Italia HD 1
      Sport 1 NL
      Sport 1 UKR
      Sport 5
      Sport Klub Serbia
      Telekanal Sport
      20:45 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Holandia - Holland Casino Eredivisie) Utrecht vs PSV Eindhoven
      Futbol Smart
      Sport 1 Węgry
      21:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Francja - Ligue 1) Olympique Marsylia vs Sochaux
      Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
      Galaxie Sport
      Kanal A
      NTV Piłka nożna
      Orange Foot
      Setanta Sport Europa 2
      Sport TV 2 (Dania)
      Viasat Sport 2
      21:45 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Portugalia - Superliga) Benfica vs FC Porto
      NTV Sport
      Ring TV
      ShowSports 1
      Sport 1 CZ
      Sport 1 Węgry
      Sport 1 NL
      Sport Klub Serbia
      Sport TV
      22:00 CET
      Krajowe Mistrzostwa Match
      (Hiszpania - Primera Division) Valencia vs RCD Mallorca
      Boom Sport
      C Sport 2 Polska
      Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
      Fox TV Serbia
      Hi Piłka nożna
      Kanal 5
      La ***ta
      Novasports 2
      NTV On-Line
      Sky Calcio 2
      Sky Sports 3
      Sport 2 UKR
      Sport 5
      Sport Klub Słowenia
      Sport
      Supersport 7 SA
      TV 4 Sport
      TV Canaria
      TV2 Sport

      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






      Yorum


      • #4
        Konu: codziennie meczów piłki nożnej

        Mecze Od: 31 sierpień 2008

        10:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Energia V. vs Fudbolski Klub Terek
        NTV Piłka nożna
        13:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Fudbolski Klub Tom vs Kryliya Sovetov
        NTV Piłka nożna
        13:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Szkocja - Premier League) Celtic vs Rangers
        Al Jazeera Sport 1
        Futbol Smart
        Polsat Sport
        Prem Sport Portal
        Setanta Sport Europa 1
        Setanta Sport Irlandia
        Sky Calcio 8
        Sky Sport IT Xtra
        Super Sky Calcio
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Węgry
        Sport 1 NL
        Sport 1 Rumunia
        Sport Live 5
        14:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs Greuther Furth
        Arena 4
        Prem Sport Portal
        Sport Klub Serbia
        14:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga 2) St Pauli vs Rot-Weiss Oberhausen
        3 Arena
        Prem Sport Portal
        Sport Klub Hu
        14:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga 2) TUS Koblenz 1911 vs SV wehen Wiesbaden
        Arena 1
        Prem Sport Portal
        14:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga 2) Rot-Weiss Ahlen vs 1860 Munchen
        Arena 5
        Prem Sport Portal
        Sport Klub Polska
        14:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga 2) Fussball Club Norymberga vs Alemannia Aachen
        Arena 2
        Prem Sport Portal
        Sport Klub Polska
        14:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Dania - Superligaen) AGF Arhus vs Oferta na Dzisiaj Club Nordsaelland
        Sport TV 2 (Dania)
        14:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Anglia - Premier League) Chelsea vs Tottenham Hotspur
        2M Maroc
        Alfa TV Cypr
        BHT 1
        C Sport Polska
        C Sport Francja
        Kanał Sport 1 Dania
        Kanał Sport 1 Finlandia
        Kanał Sport 1 Norwegia
        Kanał Sport 1 Sverige
        Canal Sport HD Skandinavien
        Diema
        Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
        Galaxie Sport
        Lider TV
        Novasports 1
        NTV Piłka nożna
        NTV Sport HD
        Pink Czarnogóra
        Prem Sport Portal
        RTS 2 Serbia
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Showtime Maghrebu
        Sky Calcio 9
        Sky Sport 3 Włochy
        Sky Sports 1
        Sky Sports HD 1 UK
        Słowenia TV 2
        SporMax
        Sport 1 NL
        Sport 1 UKR
        Sport HD (Ukraina)
        Sport TV
        Supersport 3 SA
        Viasat Sport 2
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Turyn vs Lecce
        Sky Calcio 2
        Sky Sport 1 Włochy
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Mediolan vs AC Bologna
        Al Jazeera Sports 1
        Boom Sport
        Futbol C (deporte 1)
        Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
        DigitAlb Supersport HD 1
        Fox Soccer Channel
        Kohavision TV
        NTV Spor
        Sky Calcio 3
        Sky Sport Italia HD 1
        Sport 1 CZ
        Sport TV2
        TPS Star
        TV Capixaba
        TV7 Bułgaria
        Tak Sport 1
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Chievo vs Reggina
        Sky Calcio 6
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Cagliari Calcio vs Lazio
        Al Jazeera Sports 3
        La 7 Cartapiu E
        Sky Calcio 5
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Atalanta vs Siena
        Hi Sport 2
        Sky Calcio 7
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Szwecja - Allsvenskan) Kalmar FF vs GIF Sundsvall
        TV 4 Sport
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Catania vs Genua
        La 7 Cartapiu D
        Sky Calcio 4
        15:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) AS Roma vs Napoli
        Al Jazeera Sports 2
        C Hiszpania
        Canal Sport 2 Skandinavien
        Canal Sport 2 Dania
        Canal Sport 2 Finlandia
        Canal Sport 2 Norwegia
        Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
        DigitAlb HD 2
        Novasports 2
        OBN
        RAI 3 Italia Afryka
        Sky Calcio 1
        Sky Sport 16:9
        Sky Sport Italia HD 2
        Sport 2 UKR
        Sport

        15:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Fudbolski Klub Amkar Perm vs Rubin Kazan
        NTV Piłka nożna
        15:45 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Moskwa Dinamo Moskva vs Fudbolski Klub
        MegaSport
        NTV Sport
        Sky Calcio 11
        Sportmania
        Telekanal Sport
        16:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Anglia - Premier League) Sunderland vs Manchester City
        Kanał Sport Extra
        NTV Sport
        Sky Calcio 11
        Sportmania
        Telekanal Sport
        16:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Dania - Superligaen) Esbjerg vs Sojusz Club Horsens
        Sport TV 2 (Dania)
        Sport TV 2 (Dania) HD
        16:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Dania - Superligaen) SonderjyskE vs Aalborg BK
        Sport TV 2 (Dania)
        16:45 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Rumunia - 1 Liga) Otelul Galati vs FC Vaslui
        GSP 1
        16:45 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Polska - I. Liga) Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia vs Lech Poznań
        Orange Sport Polska
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Francja - Ligue 1) Toulouse vs Stade Rennais
        A la carte 2
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Francja - Ligue 1) Lille vs Girondins deBordeaux
        A la carte 1
        Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
        Kanal A
        NTV Sport
        Sport 1 Rumunia
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Anglia - Premier League) Aston Villa vs Liverpool
        BHT 1
        Kanał Sport 1 Dania
        Kanał Sport 1 Finlandia
        Kanał Sport 1 Norwegia
        Kanał Sport 1 Sverige
        Diema
        Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
        Fox Soccer Channel
        G Sport 1
        Galaxie Sport
        Hi Piłka nożna
        Novasports 4
        NTV On-Line
        Pink Czarnogóra
        Prem Sport Portal
        RTS 2 Serbia
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Showtime Maghrebu
        Sky Sport Italia HD 1
        Sky Sports 1
        Super Sky Calcio
        SporMax
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport HD (Ukraina)
        Sport Klub Słowenia
        Sport max
        Supersport 3 SA
        TeleDeporte
        Tak Sport 2
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga I) vs B. Munchen Hertha BSC
        Alfa TV Cypr
        Arena 1
        Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
        Dubaj Sport 1
        Novasports 6
        NTV Piłka nożna
        Prem Sport Portal
        Premiere HD
        Setanta Sport Europa 1
        Sky Calcio 10
        Sky Sport 3 Włochy
        Sport 1 UKR
        Sport Live 5
        Sport Klub Węgry
        Sport Klub Polska
        Sport Klub Ro
        Sport Klub Serbia
        Sport N
        SportKlub Hrvatska
        TPS Star
        Viasat Sport 1
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Niemcy - Bundesliga I) VfB Stuttgart vs Hannover 96
        Arena 2
        Prem Sport Portal
        Sport Klub Hu
        Sport Klub Polska
        Sport Klub Serbia
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Bułgaria - Bułgarski zawodowej piłki nożnej Grupa) Lokomotiw Płowdiw vs Levski Sofia
        Kanal 1
        Bułgaria TV
        17:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Polska - I. Liga) Górnik Zabrze vs Legia Warszawa
        C Sport Polska
        Canal Sport HD Polska
        17:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Dania - Superligaen) Brondby IF vs FC Krbenhavn
        TV3
        Viasat Sport 2
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Spartak Moskwa vs Spartak Nalchik
        NTV Piłka nożna
        NTV Sport HD
        Telekanal Sport
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Norwegia - Eliteserien) Viking FK vs Molde FK
        TV 2 Sport 2
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Norwegia - Eliteserien) Stromsgodset vs Ham-Kam Fotball
        TV2 Sport 3
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Norwegia - Eliteserien) Lyn vs Tromso
        4 Sport TV2
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Norwegia - Eliteserien) FK Bodo / Glimt vs SK Brann
        TV2 Sport
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Szwecja - Allsvenskan) Gefle vs Malmö FF
        Säsongskortet 1
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Szwecja - Allsvenskan) Halmstad vs IFK Norrkoping
        Säsongskortet 2
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Grecja - National League) Aris vs Levadiakos
        ERT Sat
        NET Nova
        18:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Grecja - National League) Panionios vs Skoda Xanthi
        Novasports 2
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Osasuna vs Villarreal
        Al Jazeera Sports 3
        Taquilla 3
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Numancia vs FC Barcelona
        Al Jazeera Sports 2
        Barça TV
        Boom Sport
        Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
        Fox TV Serbia
        Hi Piłka nożna
        Kohavision TV
        Novasports 4
        NTV Spor
        NTV Piłka nożna
        Sky Sports 1
        Sport 1 CZ
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport 5
        Sport Klub Słowenia
        Sport TV2
        Sport
        Supersport 7 SA
        Taquilla 1
        TV 4 Sport
        5 Sport TV2
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Real Sporting de Gijón vs Getafe
        Taquilla 8
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Athletic Bilbao vs Almeria
        Hi Sport
        Taquilla 5
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Sevilla vs Racing Santander
        Taquilla 4
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Atletico Madrid vs Malaga
        Taquilla 2
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Real Betis vs Recreativo Huelva
        Taquilla 6
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Bułgaria - Bułgarski zawodowej piłki nożnej Grupa) LiTeX Lovech vs Vihren
        Ring TV
        19:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Turcja - Super Lig) Samsunspor vs Erciyesspor
        Futbol Smart
        19:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Rumunia - 1 Liga) Unirea Urziceni vs Gloria Buzau
        GSP 1
        19:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Polska - I. Liga) Miejski Klub Sportowy Cracovia vs Wisła Kraków
        C Sport Polska
        Canal Sport HD Polska
        20:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Norwegia - Eliteserien) Rosenborg BK vs Valerenga Oslo
        TV2 Norwegia
        20:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Czeski Republic - Gambrinus Liga) Sparta Praga vs Viktoria Zizkov
        CT4 Sport
        20:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Turcja - Super Lig) Kayserispor vs Galatasaray
        Lig TV
        Lig TV HD
        20:10 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Chorwacja - Hrvatska Nogometna Prva Liga) Nogometni Klub Rijeka vs Slaven Koprivnica
        HRT 2
        20:15 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Grecja - National League) AEK vs Panathinaikos
        Novasports 1
        20:15 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Grecja - National League) Larisa vs Thrasivoulos
        Alpha TV
        20:30 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Włochy - Serie A) Fiorentina vs Juventus
        Al Jazeera Sports 1
        Boom Sport
        Futbol C (deporte 1)
        C Sport 2 Polska
        Kanał Sport 1 Dania
        Kanał Sport 1 Finlandia
        Kanał Sport 1 Norwegia
        Kanał Sport 1 Skandynawii
        Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
        DigitAlb Supersport HD 1
        Fox Soccer Channel
        La 7 Cartapiu A
        Novasports 3
        OBN
        RAI 3 Italia Afryka
        Sky Calcio 1
        Sky Sport 1 Włochy
        Sky Sport 16:9
        Sky Sport Italia HD 1
        Sport 1 UKR
        Supersport 5 SA
        Telekanal Sport
        TV7 Bułgaria
        Tak Sport 2
        20:45 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Rumunia - 1 Liga) Timisoara vs FC Rapid Bukareszt
        GSP 1

        21:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Hiszpania - Primera Division) Deportivo La Coruna vs Real Madryt
        Al Jazeera Sports 2
        C Hiszpania
        Kanał HD Hiszpania
        Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
        Hi Piłka nożna
        Kanal 5
        Novasports 2
        NTV Hayat BiH
        NTV Spor
        NTV Piłka nożna
        Prem Sport Portal
        Sky Sport 3 Włochy
        Sky Sports 1
        Super Sky Calcio
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport 5
        Sport Klub Słowenia
        Sport TV2
        Supersport 7 SA
        TV 4 Sport
        TV2 Sport
        21:00 CET
        Krajowe Mistrzostwa Match
        (Francja - Ligue 1) Saint-Etienne vs Olympique Lyonnais
        C Francja
        Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
        Kanal A
        Novasports 3
        NTV Sport
        Orange Sport Polska
        Setanta Sport Europa 2
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Rumunia
        Sport Live 5
        Sport Klub Serbia
        Sport TV 2 (Dania)
        Sport TV 2 (Dania) HD
        Tak Sport 2
        ------------------------
        Brazylia Brasileiro League 2008
        21:00 gremio -: - Vasco da Gama
        PFC Brazylia
        Atlético-PR -: - Palmeiras
        Sport Italia
        Sportmania
        Evrokom Bułgaria
        Sport Klub (Polska)
        TV Kosava (Serbia)
        23:10 Cruzeiro -: - Coritiba
        PFC Brazylia

        Liga Argentyna Apertura 2008
        21:20 River Plate -: - San Lorenzo
        Sport Ch. 5
        S. Sport 7 Hellas
        Sport Klub (Serbia)
        NTV Sport Klassika
        Sport Klub (Węgry)

        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






        Yorum


        • #5
          Konu: codziennie meczów piłki nożnej

          Od trafień: 4 września 2008

          19:00 CET
          Szwedzki Liga Superettan Hacken vs Sirius
          Sport-Expressen

          20:30 CET
          Puchar Polski Ruch Chorzów vs Górnik Zabrze
          Polsat Sport

          20:45 CET
          UEFA Euro 2009 Kwalifikatory Szkocja vs Słowenia
          Sky Sports HD 1 UK
          Sport Klub Serbia

          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






          Yorum


          • #6
            Konu: codziennie meczów piłki nożnej

            Od trafień: 6 września 2008

            WC2010 S. American Qual. 2010
            21:00 Argentyna -: - Paragwaj
            NTV Turcja
            Sport TV (TV Cabo)
            Viasat Sport - Szwecja
            C + deporte 1
            Sky Sports 2
            Polsat Sport Extra
            Sport Klub (Słowenia)
            TV Avala (Serbia)
            Boom Sport (Rumunia)
            TV2 Sport
            Sportsmax
            Aljazeera Sport +3

            WC2010 Kwalifikacja - Azja 2010
            20:15 Zjednoczone Emiraty Arabskie -: - Korea Północna
            Abu Dhabi Sports
            Dubaj Sport 1
            ART Sport 3
            Aljazeera Sport +1
            AL Sharjah 2
            20:30 Bahrajn -: - Japonia
            ART Sport 2
            Bahrajn Sport
            Aljazeera Sport +2
            21:00 Katar -: - Uzbekistan
            ART Sport 1
            Aljazeera Sport 2
            AL-Kaas i AL-Dawri kanału
            20:15 Arabia Saudyjska -: - Iran
            Dubaj Sport 1
            Kuwejt Sport
            Aljazeera Sport 1
            Saudi Sport
            AL-Kaas i AL-Dawri kanału
            ART Sport 5
            IRIB 2

            Świat Puchar Kwalifikatory Europejskiej (2008 do 2010)
            15:00 Macedonia -: - Szkocja
            Setanta Sport2
            Viasat Sport 2
            Sport 1 NL
            Sitel
            16:00 Walia -: - Azerbejdżan
            Dubaj Sport 1
            Kuwejt Sport
            Sky Sports 1
            (C + Sport (D, M, N, S
            Polsat Sport Extra
            17:00 Polska -: - Słowenia
            TV Slovenija 2
            TVP 1
            Viasat Sport 2
            17:30 Słowacja -: - Irlandia Północna
            STV2
            Polsat Sport
            Aljazeera Sport 2
            Setanta Sport2
            Serbia) Sport Klub)
            18:00 Mołdawia -: - Łotwa
            7 terytorialnej (Łotwa)
            Armenia -: - Turcja
            TRT 1 Turcja
            NTV Plus Piłka nożna
            Sport 1 Ukraina
            Gruzja -: - Irlandia
            Pięć Wielkiej Brytanii
            Sieć RTE 2
            18:45 Albania -: - Szwecja
            TV4 Szwecja
            19:00 Norwegia -: - Islandia
            TV2 Norwegia
            Polsat Sport Extra
            Ukraina -: - Białoruś
            TRK Ukraina
            19:45 Węgry -: - Dania
            Premiere Sport CL2
            TV3 (Polska)
            Viasat Sport 2
            RTL Klub
            Fox Soccer Channel
            Izrael -: - Szwajcaria
            SF2 Szwajcaria
            TSI2 Szwajcaria
            TSR 2 Szwajcaria
            Kanał 2
            20:00 Malta -: - Portugalia
            RTPi Portugalia
            Rumunia -: - Litwa
            Antena 1
            Andora -: - Anglia
            Setanta Sport2
            Sport 1 Ukraina
            NTV + Sport Klassika
            Czarnogóra -: - Bułgaria
            Kanal 1 (Bułgarski)
            TV Czarnogóra
            20:15 Chorwacja -: - Kazachstan
            HRT-TV2 Chorwacja
            Serbia -: - Wyspy Owcze
            Premiere Sport CL8
            RTS 1
            Luksemburg -: - Grecja
            Mega
            Alfa TV Cypr
            20:30 Austria -: - Francja
            Polsat Sport
            ORF 1
            TF1
            Aljazeera Sport +2
            Serbia) Sport Klub)
            Sport TV2
            TAK Sport
            Sport.ro (Rumunia)
            20:45 Belgia -: - Estonia
            (Canvas (Belgia
            ETV (Estonia)
            Liechtenstein -: - Niemcy
            NTV + Fudbol
            (C + Sport (D, M, N, S
            Sport 2 Ukr
            Cypr -: - Włochy
            Rai Uno Włochy
            C + deporte 3
            NTV plus Sport
            (Sport Klub (Węgry
            Serbia) Sport Klub)
            22:00 Hiszpania -: - Bośnia i Hercegowina
            TVEi Hiszpania
            BH-TV1
            Sport-Expressen
            Sport 1 NL
            Sport Rz 1
            TAK Sport

            Norwegia Division 1 League 2008
            16:00 Odd Grenland -: - Kongsvinger
            TV2 Zebra

            Mistrzostwa Europy U-21 Kwalifikatory 2008
            17:00 Bośnia i Hercegowina -: - Rumunia
            BH-TV1
            Sport.ro (Rumunia)

            Brazylia Brasileiro League 2008
            23:20 Fluminense -: - gremio
            Supersport 1
            Sport 1 Ukraina

            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






            Yorum


            • #7
              Konu: codziennie meczów piłki nożnej

              Mecze Od: 7 września 2008

              03:30 CET
              Świat w piłce nożnej FIFA 2010 Kwalifikatory vs Peru Wenezuela
              Alfa TV Cypr
              Futbol C (deporte 1)
              Meridiano Tv
              Sport max
              Sport TV 2 (Dania)
              Viasat Sport bałtyckie - Rosja
              Tak Sport 2
              10:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Rumunia - Liga 2) U Cluj vs Liberty Oradea
              Sport RO
              12:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Rumunia - Liga 2) Jiul petrosani vs CFR Timisoara
              Sport RO
              13:00 CET
              Dania Division 1 Liga Silkeborg vs Herfolge
              TV2 Sport (Norwegia)
              15:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) Cittadella vs Salernitana
              La 7 Cartapiu B
              Sky Calcio 4
              15:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) Frosinone vs Bari
              La 7 Cartapiu A
              RAI 3 Italia Afryka
              Sky Calcio 5
              15:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) Triestina vs Avellino
              La 7 Cartapiu D
              Sky Calcio 8
              15:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) Ancona vs Ascoli Calcio 1898
              La 7 Cartapiu C
              Sky Calcio 9
              15:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) Grosseto vs Piacenza
              Sky Calcio 7
              15:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) Rimini vs Modena
              Sky Calcio 6
              18:00 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Rumunia - Liga 2) Progresul vs FC Cetatea Suczawa
              Sport RO
              20:30 CET
              Friendly meczu Anglia vs All Star
              ITV 1
              Scottish TV East
              TV3 Irlandia
              UlsterTV
              20:45 CET
              Krajowe Mistrzostwa Match
              (Włochy - Serie B) S Livorno vs Mantova
              La 7 Cartapiu A
              Sky Calcio 1
              Sky Sport 1 Włochy
              Super Sky Calcio
              ==============
              WC2010 Afryki Kwalifikatory 2010
              16:30 Kongo, Demokratyczna Republika W -: - Egipt
              ART Sport 5

              Arabia Saudyjska ClubsTour 2008
              21:15 Al-Ittihad - Arabia Saudyjska -: - El Ismaily - Egipt
              ART Sport 2
              ART Sport 9

              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






              Yorum


              • #8
                Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                Mecze Od: 12 wrzesień 2008

                16:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Rumunia - Liga 1) Gloria Bistrita vs CFR Cluj
                GSP 1
                17:45 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Polska - I. Liga) LKS Lotz vs Jagiellonia
                Orange Sport Polska
                18:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Rumunia - Liga 1) Gloria Buzau vs FC Brasov
                GSP 1
                18:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Niemcy - Bundesliga 2) Alemannia Aachen vs Ingolstadt
                Arena 2
                Prem Sport Portal
                Sport Klub Hu
                Sport Klub Polska
                Sport Klub Serbia
                18:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Niemcy - Bundesliga 2) Kaiserslautern vs St Pauli
                Arena 1
                Prem Sport Portal
                Sport Klub Węgry
                Sport Klub Polska
                Sport Klub Ro
                Sport Klub Serbia
                Sport Klub Słowenia
                SportKlub Hrvatska
                18:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Niemcy - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen, a Rot-Weiss Ahlen
                3 Arena
                Prem Sport Portal
                19:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Węgry - Ungaria NB1 liga) Debrecen vs Haladas Szombathely
                Duna TV
                20:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Rumunia - 1 Liga) FC Farul Constanta vs Steaua Bukareszt
                GSP 1
                20:00 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Polska - I. Liga) Ruch Chorzów vs Miejski Klub Sportowy Cracovia
                C Sport Polska
                Canal Sport HD Polska
                Orange Sport Polska
                20:30 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Niemcy - Bundesliga I) Eintracht Frankfurt vs Karlsruher
                Alfa TV Cypr
                Arena
                CT4 Sport
                G Sport 1
                Novasports 1
                NTV Piłka nożna
                Prem Sport Portal
                Premiere HD
                Setanta Sport Europa 1
                Sport 1 NL
                Sport 1 UKR
                Sport Klub Węgry
                Sport Klub Polska
                Sport Klub Ro
                Sport Klub Serbia
                Sport Klub Słowenia
                SportKlub Hrvatska
                Sport TV 2 (Dania)
                Viasat Sport 1
                20:45 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Włochy - Serie B) Piacenza vs S Livorno
                La 7 Cartapiu A
                Sky Calcio 1
                Sky Sport 1 Włochy
                20:45 CET
                Krajowe Mistrzostwa Match
                (Holandia - Holland Casino Eredivisie) Heerenveen vs Heracles Almelo
                Eredivisie Live 1
                ---------------------------------
                Morrocan Super League 2008/2009
                00:00 DHJ Difaa Hassani Jdidi -: - Olympique de OCK Khouribga
                ART Sport 1
                Maroc Sport

                Liga Argentyna Apertura 2008
                00:01 Gimnasia Jujuy -: - Huracan
                Serbia) Sport Klub)

                Iranu Liga 2008/2009
                18:00 Saba Batry -: - Esteghlal Teheran
                IRAN - IRIB 2
                IRAN - TV 3

                Cypr 1-sze Div. League 2008/2009
                18:30 Ethnikos Achnas -: - APOEL Nicosia FC
                Alfa TV Cypr

                Kuwejckich ClubsTour 2008
                20:30 AlKuwait SC - Kuwejt -: - Atlético-PR - Brazylia
                Kuwejt Sport

                Irlandia w FA Cup 2008
                Galway 20:45 -: - Bray Wanderers
                (TG4 (Irlandia

                "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                Yorum


                • #9
                  Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                  Mecze Od: 13 wrzesień 2008

                  10:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Rumunia - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs FC Botoszany
                  Sport RO
                  12:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Rumunia - 2 Liga) FC DeltaTulcea vs Progresul
                  Sport RO
                  12:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Fudbolski Klub Moskva vs Spartak Moskwa
                  Futbol C (deporte 1)
                  Novasports 3
                  NTV Piłka nożna
                  NTV Sport HD
                  Ring TV
                  Sky Calcio 1
                  Sky Sport IT Xtra
                  Sport Klub Serbia
                  Sport max
                  Telekanal Sport
                  12:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Szwecja - Allsvenskan) AIK Sztokholm vs IFK Goteborg
                  TV4 Szwecja
                  13:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Szkocja - Premier League) Celtic vs Motherwell
                  Setanta Sport Europa 1
                  Sky Calcio 3
                  Sport 1 CZ
                  Sport 1 Węgry
                  Sport 1 Rumunia
                  13:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) Liverpool vs Manchester United
                  Premiere Sport Portal
                  Pokaż Sports 1
                  Sport TV1
                  Sport C 1 D / K / N / S
                  Jeden Eurosport 2 / Rom
                  Showtime Magreb ART
                  Sky Sports 1
                  Sky Sports HD1
                  Nova Sports 1
                  NTV Piłka nożna
                  TeleDeporte
                  Sky Calcio 2
                  Sky Sport 1 (Italia)
                  Sport 1 Ukraina
                  Sport 1 NL
                  Galaxie Sport
                  G Sport 1
                  Hi Piłka nożna
                  RTS2
                  Diema
                  Digitalb Supersport 1
                  C francja
                  Spormax Digiturk
                  2M Narodowego
                  Alfa TV
                  C 1 Sport Polska
                  14:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Fudbolski Klub Terek vs Zenit St Petersburg
                  5 kanalas
                  NTV Piłka nożna
                  15:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Węgry - Ungaria NB1 liga) MTK Hungaria vs Győr ETO
                  Sport 2 Węgry
                  15:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Federacja Rosyjski - Premier Liga) Saturn Moskwa vs Fudbolski Klub Toma
                  NTV Sport Classic
                  15:15 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Polska - I. Liga) Śląsk Wrocław vs Górniczy Klub Sportowy Belchatów
                  Orange Sport Polska
                  15:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Niemcy - Bundesliga I) FC Koeln vs B. Munchen
                  Premiere Sport 1
                  Sky Calcio
                  S. Sport 2 Hellas
                  TPS Star
                  Sport 1 CZ
                  (Sport Klub (Rumunia
                  Serbia) Sport Klub)
                  ATV Austria
                  15:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Niemcy - Bundesliga I) Bor. Dortmund vs Schalke 04
                  Premiere Sport 1
                  NTV Sport
                  S. Sport 3 Hellas
                  Viasat Sport 2
                  Sport 1 NL
                  (Sport Klub (Węgry
                  Serbia) Sport Klub)
                  Sport Klub (Polska)
                  Sport Klub (Słowenia)
                  Sport 2 Ukr
                  Sport Klub (Chorwacja)
                  15:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Niemcy - Bundesliga I) Hamburger SV vs Bayer Leverkusen
                  Premiere Sport 1
                  Sport Klub (Polska)
                  Sport Klub (Węgry)
                  15:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Niemcy - Bundesliga I) Hertha BSC vs VfL Wolfsburg
                  Premiere Sport 1
                  15:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Niemcy - Bundesliga I) 1899 Hoffenheim vs VfB Stuttgart
                  Premiere Sport 1
                  15:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Niemcy - Bundesliga I) vs Werder Bremen Energie Cottbus
                  Premiere Sport 1
                  15:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Grecja - National League) vs Iraklis OFI
                  Novasports 1
                  15:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Grecja - National League) Skoda Xanthi vs Olympiakos
                  NET Nova
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) Arsenal vs Blackburn Rovers
                  Sport TV1
                  Premiere Sport Portal
                  Setanta Sports 1 Irlandia
                  Prima CZ
                  Pokaż Sports 1
                  Alfa TV
                  Super Sky Calcio
                  Spormax Digiturk
                  C Sport (francja)
                  Diema
                  Jeden Eurosport 2 / Rom
                  Supersport 3SA
                  Sport 1 Ukraina
                  NTV Piłka nożna
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) Portsmouth vs Middlesbrough
                  Pokaż Sport 3
                  Supersport 5SA
                  Sky Calcio 2
                  G Sport 1
                  Hi Sport
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Szwecja - Allsvenskan) Malmö FF vs Halmstad
                  TV4 Szwecja
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) West Bromwich A. vs West Ham U.
                  Pokaż Seria 1 Extra
                  Sky Calcio 3
                  Sky Sport 1 (Italia)
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) Wigan Athletic vs Sunderland
                  Pokaż Komedia Extra
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) vs Fulham Bolton Wanderers
                  Pokaż Shasha Extra
                  C Sport EXTRA
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) Newcastle United vs Hull City
                  Showtime Extreme Sport
                  Fox Soccer Channel
                  C Sport 2 D / K / N / S
                  G Sport 2
                  Diema 2
                  Hi Piłka nożna
                  Galaxie Sport
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Rumunia - 1 Liga) Universitatea Craiova vs FC Timisoara
                  GSP 1
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Bari vs Brescia
                  Sky Calcio 5
                  La 7 Cartapiu A
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Parma vs Ancona
                  Sky Calcio 6
                  La 7 Cartapiu B
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Empoli vs Albinoleffe U.C.
                  Sky Calcio 7
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Treviso vs Football Club Rimini
                  Sky Calcio 9
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Piza vs Modena
                  SKY Calcio 10
                  La 7 Cartapiu C
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Avellino vs Cittadella
                  SKY Calcio 11
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Mantova vs Vicenza
                  SKY Calcio 12
                  16:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie B) Sassuolo vs Grosseto
                  Sky Calcio 8
                  17:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Dania - Superligaen) Aalborg BK vs AGF Arhus
                  3 Dania
                  TV2 Sport
                  17:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Polska - I. Liga) Lechia Gdańsk vs Odra Wodzislaw
                  Orange Sport Polska
                  18:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie A) Unione Sportiva Palermo vs AS Roma
                  ART Sport 4
                  Sky Calcio
                  Sport 2 HU
                  Aljazeera Sport 1
                  La 7 Cartapiu B
                  Sport 1 CZ
                  Serbia) Sport Klub)
                  Boom Sport (Rumunia)
                  Kanal 9 (Szwecja)
                  Sport 2 Ukr
                  Hi Sports2 (Nigeria)
                  NTV Spor (Turcja)
                  18:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Polska - I. Liga) Legia Warszawa vs Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia
                  C Sport Polska
                  Canal Sport HD Polska
                  18:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Rumunia - 1 Liga) FC Vaslui vs Dinamo Bukareszt
                  Antena 1
                  18:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Turcja - Super Lig) Hacettepe vs Fenerbahce
                  Lig TV (Digiturk)
                  18:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Grecja - National League) vs Panathinaikos Panthrakikos
                  ET-1
                  18:20 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Mistrzostwa) Derby County vs Sheffield United
                  Sky Sports 1
                  Sky Sports HD1
                  18:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Anglia - Premier League) Manchester City vs Chelsea
                  Setanta Sports 1
                  Premiere Sport Portal
                  Sport TV1
                  Showtime Magreb ART
                  Pokaż Sports 1
                  Jeden Eurosport 2 / Rom
                  Digitalb Supersport 1
                  Diema
                  RTS 2
                  Sport 1 Ukraina
                  Sport 1 NL
                  G Sport 1
                  Galaxie Sport
                  Hi Piłka nożna
                  Nova Sports 1
                  NTV Piłka nożna
                  Alfa TV
                  C Sport (Francja)
                  C Sport 2 Polska
                  C Sport 2 D / K / N / S
                  Sky Sport 3 (Italia)
                  Super Sky Calcio
                  Supersport 3SA
                  18:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Holandia - Holland Casino Eredivisie) PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam
                  Sport Klub (Serbia)
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) AJ Auxerre vs Association Sportive Nancy Lorraine
                  A la carte 1
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) Toulouse vs Le Mans
                  A la carte 2
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) Olympique Lyon vs Nice
                  A la carte 3
                  Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
                  Sport Live 5
                  TV5 Orient
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) AS Monako vs Lorient
                  A la carte 4
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) Stade Rennais vs Le Havre
                  A la carte 5
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) Valenciennes vs Grenoble
                  A la carte 6
                  19:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Norwegia - Eliteserien) Tromso vs FK Bodo / Glimt
                  TV2 Sport (Norwegia)
                  19:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Rumunia - Liga 1) Rapid Bukareszt vs Unirea Urziceni
                  Antena 1
                  Antena International
                  19:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Polska - I. Liga) vs Polonia Bytom Polonia Warszawa
                  Orange Sport Polska
                  20:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Hiszpania - Primera Division) FC Barcelona vs Racing Santander
                  Taquilla 1
                  Premiere Sport 1
                  Sky Calcio 3
                  Canal Barca
                  S. Sport 3 Hellas
                  Aljazeera Sport 2
                  Sport 1 CZ
                  Sport TV 2
                  Sport 1 NL
                  Fox TV Serbia
                  Sport 2 Ukr
                  Hi Piłka nożna (Nigeria)
                  NTV Spor (Turcja)
                  20:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Hiszpania - Primera Division) Real Valladolid vs Atletico Madryt
                  Taquilla 2
                  20:15 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Słowenia - 1. Liga) Pivovarna NK Maribor vs Nova Gorica
                  TV Slovenija 2
                  20:15 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Grecja - National League) Panserraikos vs Panionios
                  Alpha TV
                  20:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Rumunia - 1 Liga) FC Farul Constanta vs Steaua Bukareszt
                  GSP 1
                  20:30 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Włochy - Serie A) Inter vs Catania
                  Sport TV (TV Cabo)
                  Sky Calcio
                  Sky Sport 1
                  Armenia TV
                  Supersport 1
                  C Sport (Polska)
                  Premiere Sport CL10
                  Sport 2 HU
                  Aljazeera Sport 1
                  (C @ (D, M, N, S
                  La 7 Cartapiu D
                  Sport 1 Ukraina
                  C Sport 2 (D, M, N, S)
                  Fox Soccer Channel
                  20:45 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Turcja - Super Lig) vs Galatasaray Antaliaspor
                  Lig TV (Digiturk)
                  21:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Francja - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs Olympique Marsylia
                  C Sport 2 Polska
                  Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
                  Galaxie Sport
                  Kanal A
                  Novasports 4
                  NTV Piłka nożna
                  Orange Foot
                  Setanta Sport Europa 2
                  Sport Klub Serbia
                  Sport Klub Słowenia
                  SportKlub Hrvatska
                  Sport TV 2 (Dania)
                  Sport TV 2 (Dania) HD
                  22:00 CET
                  Krajowe Mistrzostwa Match
                  (Hiszpania - Primera Division) Sevilla vs Real Sporting de Gijón
                  Sport 1 Węgry
                  Sky Calcio 2
                  S. Sport 2 Hellas
                  TV Canaria
                  Aljazeera Sport 2
                  Sport 1 CZ
                  Sport TV 2
                  Sport 1 NL
                  La ***ta
                  Fox TV Serbia
                  Sport 2 Ukr
                  Hi Piłka nożna (Nigeria)
                  NTV Spor (Turcja)
                  -------------------------------
                  Major League Soccer USA 2008
                  01:30 D. C. United -: - FC Dallas
                  Fox Soccer Channel
                  22:00 Kansas City Wizards -: - Los Angeles Galaxy
                  S. Sport 3 Hellas

                  Liga Argentyna Apertura 2008
                  21:10 Newell's Old Boys -: - Lanus
                  Sport Klub (Serbia)

                  Brazylia Brasileiro League 2008
                  23:20 gremio -: - Goias
                  Supersport 1
                  Sport 1 Ukraina
                  Sport Klub (Polska)
                  TV Kosava (Serbia)
                  Sport.ro (Rumunia)

                  "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                  Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                  Yorum


                  • #10
                    Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                    Od mecze: 28 września 2008

                    12:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Holandia - Holland Casino Eredivisie) ADO Den Haag vs Utrecht
                    Eredivisie Live 1
                    14:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - Bundesliga 2) 1860 Munchen vs Ingolstadt
                    Arena 5 Bundesliga
                    Prem Sport Portal
                    14:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - Bundesliga 2) Alemannia Aachen vs SC Freiburg
                    Arena Bundesliga 1
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub Węgry
                    Sport Klub Polska
                    Sport Klub ro
                    14:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - Bundesliga 2) Augsburg vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
                    Arena Bundesliga 2
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub + hu
                    14:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - Bundesliga 2) Kaiserslautern vs FSV Frankfurt
                    Bundesliga 3 Arena
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub + Serbii
                    14:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden vs Rot-Weiss Ahlen
                    Arena Bundesliga 4
                    Prem Sport Portal
                    14:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Anglia - Premier League) Portsmouth vs Tottenham Hotspur
                    Alfa TV Cypr
                    BHT 1
                    C + Sport Polska
                    Canal + Sport 1 Denmark
                    Canal + Sport 1 Finland
                    Canal + Sport 1 Norwegii
                    Canal + Sport 1 Skandynawii
                    Canal + Sport HD Polska
                    Canal + Sport HD Skandinavien
                    Diema 2
                    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                    DigitAlb supersport HD 1
                    Eurosport 2 Ro / Hu
                    Galaxie Sport
                    Novasports 1
                    NTV + Football
                    NTV + Sport HD
                    ShowSports 1
                    ShowSports 2
                    Sky Calcio 9
                    Sky Sport 3 Włochy
                    Sky Sports 1
                    SporMax
                    Sport 2 UKR
                    Sport HD (Ukraina)
                    Sport TV
                    Sport TV 1 HD
                    Supersport 3 SA
                    TeleDeporte
                    Tak Sport 2
                    14:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Holandia - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam vs Vitesse Arnhem
                    Eredivisie Live 2
                    Ring TV
                    14:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Holandia - Holland Casino Eredivisie) FC Groningen vs Feyenoord
                    Al Jazeera Sport 1
                    Canal + Sport Extra
                    Eredivisie Live 1
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) Bologna vs Napoli
                    Al Jazeera Sports +2
                    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
                    ESPN 2
                    ESPN BRASIL
                    ESPN +
                    La 7 Cartapiu C
                    RAI Italia 3 Afryce
                    Sky Calcio 1
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) Lecce vs Cagliari Calcio
                    La 7 Cartapiu E
                    Sky Calcio 6
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) Udinese vs Siena
                    La 7 Cartapiu A
                    Orange Foot
                    Sky Calcio 3
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) Catania vs Chievo
                    La 7 Cartapiu D
                    Sky Calcio 7
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) Torino vs Lazio
                    Al Jazeera Sports +3
                    C + Futbol (Deporte 1)
                    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                    Telewizji Kohavision
                    Novasports 2
                    OBN
                    Sky Calcio 5
                    Sport 1 NL
                    TV7 Bułgarii
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) Unione Sportiva Palermo vs Reggina
                    Cześć Sport
                    La 7 Cartapiu B
                    Sky Calcio 2
                    Sky Sport 1 Włochy
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) AS Roma vs Atalanta
                    Al Jazeera Sports +1
                    C + Hiszpania
                    Canal + HD Hiszpania
                    Canal + Sport 2 Skandinavien
                    Canal + Sport 2 Dania
                    Canal + Sport 2 Finlandii
                    Canal + Sport 2 Norwegii
                    Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
                    DigitAlb HD 2
                    ESPN Pacyfiku
                    Fox Soccer Channel
                    G Sports 2
                    NTV Spor
                    Sky Calcio 4
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Hungary
                    TPS Star
                    TV Capixaba
                    Tak Sport 1
                    15:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Szkocja - Premier League) Hibernian vs Rangers
                    Setanta Sport Europy 1
                    Sport 1 Romania
                    Sport 2 Węgry
                    15:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Serbia i Czarnogóra - Prva Liga) OFK Belgrad vs Borac Cacak
                    RTS 2 Serbia
                    16:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Austria - T-Mobile Bundesliga) SK Rapid Wien vs SK Sturm Graz
                    ORF 1
                    Premiere Austria
                    16:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Ukraina - Vyscha Liga) Illychivets Mariupol vs Arsenal
                    Inter +
                    16:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Federacja Rosyjska - Premier Liga) Rubin Kazań vs Fudbolski Klub Moskva
                    Novasports 3
                    NTV + Football
                    Ring TV
                    Pokaż Šport 4
                    Sky Calcio 10
                    Sport Klub + Serbii
                    Sportmania
                    Telekanal Sport
                    16:45 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Poland - I. Liga) Śląsk Wrocław vs Miejski Klub Sportowy Cracovia
                    Orange Sport Polska
                    16:45 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Poland - I. Liga) LKS Lotz vs Lech Poznań
                    C + Sport Polska
                    Canal + Sport HD Polska
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Anglia - Premier League) Wigan Athletic vs Manchester City
                    C + Sport Francja
                    Canal + Sport 2 Skandinavien
                    Canal + Sport 1 Norwegii
                    Canal + Sport 2 Dania
                    Canal + Sport 2 Finlandii
                    Canal + Sport 2 Norwegii
                    Diema
                    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                    Eurosport 2 Ro / Hu
                    Fox Soccer Channel
                    G Sports 1
                    Galaxie Sport
                    Cześć Piłka nożna
                    Novasports 2
                    NTV + Football
                    NTV + Sport HD
                    RTS 2 Serbia
                    ShowSports 1
                    ShowSports 2
                    Sky Calcio 9
                    Sky Sport 3 Włochy
                    Sky Sport Italia HD 2
                    Sky Super Calcio
                    SporMax
                    Sport 1 NL
                    Sport 1 UKR
                    Sport HD (Ukraina)
                    Supersport 3 SA
                    Tak Sport 2
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - I Bundesliga) Karlsruher vs VfL Wolfsburg
                    Arena Bundesliga 2
                    Prem Sport Portal
                    Premiere HD
                    Sport 2 UKR
                    Sport Klub Węgry
                    Sport Klub Polska
                    Sport Klub ro
                    TPS Star
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Niemcy - I Bundesliga) Eintracht Frankfurt vs Armenia Bielefeld
                    Arena Bundesliga 1
                    Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
                    Dubai Sports 1
                    Novasports 4
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub + hu
                    Sport Klub + Serbii
                    TV 2 Sport (Dania)
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Francja - Ligue 1) Valenciennes vs Toulouse
                    A la Carte 2
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Francja - Ligue 1) AS Monaco vs Lille
                    A la carte 1
                    Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
                    Novasports 6
                    NTV + On-Line
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Romania
                    Sport Klub Serbia
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Racing Santander vs RCD Mallorca
                    ESPN BRASIL
                    ESPN Pacyfiku
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Numancia vs Osasuna
                    Taquilla 0
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Malaga vs Real Valladolid
                    Taquilla 0
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Athletic Bilbao vs Getafe
                    Taquilla 0
                    Sport-Expressen
                    Digit Alb
                    Aljazeera Sport +2
                    Boom Sport (Rumunia)
                    Telewizji Kohavision
                    Cześć Sports2 (Nigeria)
                    TV2 Sport 5 (Norwegia)
                    17:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Almeria vs Recreativo Huelva
                    Taquilla 0
                    17:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Węgry - Ungaria NB1 liga) MTK Hungaria vs Nyiregyhaza
                    Sport 2 Węgry
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Grecja - National League) Skoda Xanthi vs Thrasivoulos
                    Alfa TV Cypr
                    ERT Sat
                    NET Nova
                    Polsat Sport Extra
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Grecja - National League) Panionios vs AEK
                    Novasports 1
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Norwegia - Eliteserien) Valerenga Oslo vs Viking FK
                    Novasports 3
                    TV2 Šport 4
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Norwegia - Eliteserien) Ham-Kam Fotball vs FK Bodo / Glimt
                    TV 2 Sport 2
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Norwegia - Eliteserien) Fredrikstad vs Stromsgodset
                    TV 2 Sport 2
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Norwegia - Eliteserien) SK Brann vs Lyn
                    TV2 Sport
                    18:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Szwecja - Allsvenskan) Kalmar FF vs Elfsborg
                    Canal + Sport 1 Denmark
                    Canal + Sport 1 Finland
                    Canal + Sport 1 Norwegii
                    Canal + Sport 1 Sverige
                    Canal + Sport HD Skandinavien
                    18:15 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Federacja Rosyjska - Premier Liga) Fudbolski Klub Terek vs Chimki
                    NTV + Football
                    19:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Valencia vs Deportivo La Coruna
                    Al Jazeera Sports +2
                    Boom Sport
                    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                    Fox TV Serbia
                    Cześć Piłka nożna
                    Novasports 2
                    NTV Spor
                    NTV + Football
                    Sky Calcio 9
                    Sky Sports 1
                    Sky Super Calcio
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Hungary
                    Sport 1 NL
                    Sport 1 UKR
                    Sport 2 UKR
                    5 + Sport Live
                    Sport TV2
                    Sport +
                    Supersport 7 SA
                    Taquilla 1
                    Sport TV 4
                    5 Sport TV2
                    20:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Turcja - Super Lig) Konyaspor vs Galatasaray
                    Lig TV
                    Lig TV HD
                    20:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Norwegia - Eliteserien) Aalesund vs Rosenborg BK
                    TV2 Norwegia
                    20:15 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Grecja - National League) PAOK vs Aris
                    Novasports 1
                    20:30 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Włochy - Serie A) AC Milan vs Inter
                    Al Jazeera Sports +1
                    C + Futbol (Deporte 1)
                    C + Sport Polska
                    Canal + Sport 1 Denmark
                    Canal + Sport 1 Finland
                    Canal + Sport 1 Norwegii
                    Canal + Sport 1 Skandynawii
                    Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                    DigitAlb supersport HD 1
                    ESPN BRASIL
                    ESPN Pacyfiku
                    Fox Soccer Channel
                    G Sports 1
                    HRT 2
                    Telewizji Kohavision
                    Novasports 3
                    NTV Turcja
                    OBN
                    RAI Italia 3 Afryce
                    Sky Calcio 1
                    Sky Sport 1 Włochy
                    Sky Sport Italia HD 1
                    Sport 1 NL
                    Sport 2 Węgry
                    Sport TV
                    Telekanal Sport
                    TSI 2
                    TV7 Bułgarii
                    Tak Sport 2
                    21:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Francja - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs Saint-Etienne
                    C + Francja
                    Canal + HD
                    Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
                    NTV + Sport HD
                    Setanta Sport Europe 2
                    Sport Klub + Serbii
                    21:00 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Hiszpania - Primera Division) Atletico Madrid vs Sevilla
                    Al Jazeera Sports +2
                    Boom Sport
                    C + Hiszpania
                    C + Sport 2 Polska
                    Canal + HD Hiszpania
                    Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                    Wprowadź Serbii
                    ESPN +
                    Cześć Piłka nożna
                    Novasports 2
                    NTV Spor
                    NTV + On-Line
                    Prem Sport Portal
                    Sky Calcio 2
                    Sky Sport 3 Włochy
                    Sky Sports 1
                    Sky Sports HD 1 UK
                    Sport 1 UKR
                    Sport 2 UKR
                    5 + Sport Live
                    Sport Klub Węgry
                    Sport +
                    Supersport 7 SA
                    Sport TV 4
                    TV2 Sport
                    21:15 CET
                    Krajowe Mistrzostwa meczu
                    (Portugalia - Superliga) Trofense vs Guimaraes
                    Ring TV
                    SporMax
                    Sport TV
                    Supersport Maximo
                    ---------------------------
                    Major League Soccer USA 2008
                    04:30 CD Chivas -: - Kansas City Wizards
                    Fox Sports middleeast
                    Fox Soccer Channel
                    Fox Türkiye

                    Meksyk League Apertura 2008
                    19:00 Toluca -: - Santos Laguna
                    Gwaizdy Europie

                    Czeski Gambrinus League 2008/2009
                    20:00 SK Slavia Praga -: - Sigma Ołomuniec
                    CT4 Sport

                    Liga brazylijska Brazylia 2008
                    21:00 Nautico -: - Palmeiras
                    Tv Capixaba
                    Sao Paulo -: - Cruzeiro
                    C + Deporte 3
                    Digit Alb
                    Sport Klub (Polska)
                    Kosava TV (Serbia)

                    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                    Yorum


                    • #11
                      Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                      Od mecze: 30 września 2008

                      15:30 CET
                      Halowe Mistrzostwa Świata FIFA 2008
                      Brazylia kontra Japonia
                      ART Sport 5
                      Włochy vs Tajlandia
                      ART Sport 6
                      Kuba vs Wyspy Salomona
                      ART Sport 5
                      Paragwaj vs Stany Zjednoczone
                      ART Sport 6

                      18:00 CET
                      Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Hertha BSC vs St Patricks Athletic
                      DSF Sport
                      RTE Two
                      18:00 CET
                      Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) CSKA Moskwa vs Slaven Koprivnica
                      HRT 2
                      18:30 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Zenit St Petersburg vs Real Madryt
                      A la carte 7
                      Antena 3 TV
                      ART Sport 3
                      B-92
                      ESPN Atlantic
                      ESPN BRASIL
                      ESPN Izrael
                      ESPN Pacyfiku
                      Novasports 2
                      nSport HD
                      Prem Sport Portal
                      Setanta Sport Irlandia
                      Sigma Sports1
                      Sky Calcio 8
                      Sky Sport 1 Włochy
                      Sky Sports 2
                      Sport 5
                      Sport N
                      Sport RO
                      Sport TV
                      Star TV
                      Telekanal Sport
                      TV 2 Sport (Dania)
                      Viasat Sport 1
                      19:45 CET
                      Krajowe Mistrzostwa meczu
                      (Szwecja - Allsvenskan) Malmö FF vs Helsingborg
                      Sport TV 4
                      20:30 CET
                      Puchar meczu Salernitana vs Sassuolo
                      Conto TV
                      Sport Klub ro
                      Sport Klub Serbia
                      Supersport 7 SA
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Villarreal vs celtic
                      A la carte 6
                      C Hiszpania
                      ESPN2 Karaiby
                      Novasports 3
                      Prem Sport Portal
                      Scottish TV Wschodzie
                      Setanta Sport Irlandia
                      Sky Calcio 5
                      Sky Sports 2
                      Sky Sports HD 2 UK
                      Sport 3 UKR
                      Supersport 5 SA
                      Viasat Sport 3
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) b. Munchen vs Olympique Lyonnais
                      2BE
                      Arryadia 2
                      ART Sport 5
                      B-92
                      BHT 1
                      BTV
                      1 Mistrzów
                      CT-2
                      HRT 2
                      Novasports 1
                      nSport HD
                      NTV Sport
                      Prem Sport Portal
                      Premiere HD
                      Rustavi 2
                      SF-2
                      Sigma Sports1
                      Sky Calcio 3
                      Sky Sport Italia HD 2
                      Sky Sport Xtra
                      Sky Sports HD 3 UK
                      Sport 1 NL
                      Sport RO
                      Sport TV
                      TF 1
                      TF1 HD
                      TSI 2
                      TSR 2
                      TV 2 Sport (Dania)
                      TV 2 Sport (Dania) HD
                      TV 6 Łotwa
                      Viasat Sport 2
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Fiorentina vs Steaua Bukareszt
                      A la carte 1
                      5 Mistrzów
                      Prem Sport Portal
                      Pro TV
                      Sky Calcio 2
                      Sky Sport 16:9
                      Sky Sport Italia HD 1
                      Sky Sports 3
                      Sportmania
                      Viasat Xtra 2
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Fenerbahce vs Dinamo Kijów
                      A la Carte 3
                      4 Mistrzów
                      Futbol Smart
                      Prem Sport Portal
                      Sky Calcio 7
                      Star TV
                      Telekanal Sport
                      TET
                      Viasat Xtra 3
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) BATE Borisov vs Juventus
                      A la carte 4
                      ART Sport 2
                      3 Mistrzów
                      Novasports 6
                      NTV Sport Classic
                      Prem Sport Portal
                      Sky Calcio 1
                      Sky Sport 1 Włochy
                      Sport 5
                      Supersport 6 SA
                      Viasat Xtra 1
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw meczu (UEFA Champions League) Arsenal vs FC Porto
                      A la Carte 2
                      ART Sport 1
                      Kanał HD Hiszpania
                      2 Mistrzów
                      CT4 Sport
                      ESPN 2
                      ESPN
                      ETV
                      ITV 1
                      Novasports 2
                      NTV on-line
                      Prem Sport Portal
                      RTP 1
                      Setanta Sport Europy 1
                      Sigma Sports1
                      Sky Calcio 6
                      Sport 2 UKR
                      Sport N
                      Supersport 3 SA
                      TV 6 Węgry
                      UlsterTV
                      Viasat Sport 1
                      Viasat Sport HD
                      20:45 CET
                      Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Aalborg BK vs Manchester United
                      A la carte 5
                      SZTUKA sportu 6
                      ART Sport 6
                      ESPN 2
                      ESPN BRASIL
                      ESPN Pacyfiku
                      ITV 4
                      Novasports 4
                      Prem Sport Portal
                      RTE Two
                      Sky Calcio 4
                      Sport 5
                      Sport TV2
                      TV3
                      TV6 Szwecja
                      Viasat 4

                      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                      Yorum


                      • #12
                        Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                        Od meczów: 1 października 2008

                        15:00 CET
                        Puchar meczu Bologna vs Ascoli Calcio 1898
                        Conto TV
                        Sport Klub ro
                        Sport TV
                        20:30 CET
                        Puchar meczu Torino vs A S Livorno
                        Conto TV
                        20:30 CET
                        Puchar meczu Lazio vs Atalanta
                        Conto TV
                        Sport Klub ro
                        Supersport 7 SA
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) CFR Cluj vs Chelsea
                        A la carte 1
                        ART Sport 3
                        3 Mistrzów
                        Prem Sport Portal
                        Pro TV
                        Setanta Sport Irlandia
                        Sky Calcio 3
                        Sky Sport Xtra
                        Sky Sports HD 3 UK
                        Sport 5
                        Sport TV2
                        Supersport 5 SA
                        Viasat Sport 2
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw Match (UEFA Champions League) Girondins deBordeaux vs AS Roma
                        ART Sport 1
                        C sportu Francji
                        1 Mistrzów
                        Novasports 6
                        Prem Sport Portal
                        Sky Calcio 2
                        Sky Sport 3 Włochy
                        Sky Sport Italia HD 2
                        Sport 3 UKR
                        Sport N
                        Sport RO
                        Sportmania
                        Viasat Sport 3
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Anorthosis FC vs Panathinaikos
                        A la Carte 2
                        4 Mistrzów
                        NET Nova
                        Prem Sport Portal
                        Rustavi 2
                        Sigma TV
                        Sky Calcio 4
                        Viasat Xtra 4
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Szachtar Donieck vs FC Barcelona
                        A la carte 5
                        SZTUKA sportu 6
                        ART Sport 6
                        C Hiszpania
                        ESPN Atlantic
                        ESPN BRASIL
                        HRT 2
                        Novasports 2
                        NTV Sport
                        Prem Sport Portal
                        Sigma Sports1
                        Sky Calcio 5
                        Sport 5
                        TRK Ukraina
                        Viasat Xtra 2
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Atletico Madrid vs Olympique Marsylia
                        C Francja
                        Kanał 2 Hiszpania
                        Kanał HD Hiszpania
                        CNN Türk
                        CT-2
                        ESPN 2
                        ESPN
                        Novasports 4
                        Prem Sport Portal
                        Sky Calcio 8
                        Sport 1 NL
                        Sport 2 UKR
                        Sport 5
                        STV 3: Słowacja (Trojka)
                        Viasat Sport 3
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Sporting vs FC Basel
                        A la carte 4
                        5 Mistrzów
                        Prem Sport Portal
                        SF-2
                        Sky Calcio 6
                        Sport TV
                        TSI 2
                        TSR 2
                        Viasat Xtra 1
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw meczu (UEFA Champions League) Liverpool vs PSV Eindhoven
                        2BE
                        ART Sport 5
                        2 Mistrzów
                        ESPN 2
                        ESPN Pacyfiku
                        ESPN2 Karaiby
                        ETV
                        M 1
                        Nederland 3
                        Novasports 3
                        nSport HD
                        Prem Sport Portal
                        RTE Two
                        Sigma Sports1
                        Sky Calcio 7
                        Sky Sports 2
                        Sky Sports HD 2 UK
                        Sport 1 UKR
                        Sport
                        Supersport 3 SA
                        Telekanal Sport
                        TV 6 Łotwa
                        TV3
                        TVP 2
                        Viasat 4
                        Viasat Sport 1
                        20:45 CET
                        Europejskich Mistrzostw mecz (Liga Mistrzów UEFA) Inter vs Werder Brema
                        A la Carte 3
                        ART Sport 2
                        BTV
                        nSport HD
                        NTV Sport Classic
                        ORF 1
                        ORF HD
                        Prem Sport Portal
                        Premiere HD
                        Rai Due
                        Sat 1 Niemcy
                        Sky Calcio 1
                        Sky Sport 16:9
                        Sky Sport Italia HD 1
                        Star TV
                        Supersport 6 SA
                        TET
                        TV 2 Sport (Dania)
                        TV 2 Sport (Dania) HD
                        TV6 Szwecja

                        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                        Yorum


                        • #13
                          Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                          Od mecze: 2 października 2008

                          15:40 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Wisła Kraków vs Tottenham Hotspur
                          Al Jazeera Sports +1
                          Pięć
                          Bramki TV1
                          MegaSport
                          Setanta Sport Irlandia
                          TVP 2
                          16:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Rapid Bukareszt vs VfL Wolfsburg
                          DSF Sport
                          TVR 1
                          18:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Spartak Moskwa vs Baník Ostrawa
                          Al Jazeera Sports +1
                          MegaSport
                          Telekanal Sport
                          TV3 +
                          18:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) FBK Kaunas vs Sampdoria
                          La 7
                          18:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Unirea Urziceni vs Hamburger SV
                          Telesport RO
                          18:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Partizan Belgrad FC vs Timisoara
                          Boom Sport
                          18:00 CET
                          Coppa Italia Genoa vs Ravenna
                          7 TV
                          Conto TV
                          Sport Klub ro
                          Sport Klub Serbia
                          Supersport 7 SA
                          18:15 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Schalke 04 vs APOEL Nikozja
                          Polsat Sport
                          ZDF
                          18:15 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Lech Poznań vs FK Austria Wien
                          ORF 1
                          TVP 2
                          TVP HD
                          18:30 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Kalmar FF vs Feyenoord
                          Nederland 3
                          Sport TV 4
                          18:30 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Levski Sofia vs MSK Zilina
                          Bułgaria TV
                          STV 3: Słowacja (Trojka)
                          18:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Rosenborg BK vs Brøndby IF
                          TV2 Zebra
                          TV3 +
                          19:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Saint-Etienne vs Hapoel Tel Awiw
                          Sport 5
                          Sport +
                          19:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Bellinzona vs Galatasaray
                          D spor
                          TSI 2
                          19:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Metalist Charków vs Besiktas
                          Lig TV
                          19:30 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) FC Vaslui vs Slavia Praga
                          TVR 1
                          19:30 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Dinamo Bukareszt vs NEC
                          Kanal D ro
                          TV Gelderland
                          19:40 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Standard Liege vs Everton
                          Pięć
                          Gol TV
                          Setanta Sport Irlandia
                          Tak Sport 1
                          20:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Twente vs Stade Rennais
                          Eurosport Francja
                          TV Oost
                          20:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Heerenveen vs Futebol Clube de Vitoria Setubal
                          Omrop Fryslân Televisie
                          20:15 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) FC Zurich vs AC Milan
                          Al Jazeera Sports +2
                          HD Suisse
                          MegaSport
                          Odeon TV
                          Polsat Sport
                          SF-2
                          Sport 1 UKR
                          TSI 2
                          TSR 2
                          20:15 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Sparta Praha vs Dinamo Zagrzeb
                          CT4 Sport
                          HRT 2
                          20:15 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Artmedia Petržalka vs Sporting Clube de Braga
                          STV 3: Słowacja (Trojka)
                          20:30 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Ajax Amsterdam vs Borac Cacak
                          Nederland 3
                          20:30 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) WŰSTENROT Salzburg vs Sevilla
                          La ***ta
                          ORF 1
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Benfica vs Napoli
                          Al Jazeera Sports +1
                          Conto TV
                          Direct 8
                          ESPN BRASIL
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Udinese vs Bor. Dortmund
                          Al Jazeera Sports +3
                          Polsat Sport Extra
                          Sport 2 UKR
                          ZDF
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Motherwell vs Association Sportive Nancy Lorraine
                          BBC1 Scotland
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) vs FC København Fudbolski Klub Moskva
                          Telekanal Sport
                          TV3 +
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Club Brugge vs BSC młodych chłopców
                          2BE
                          SF-2
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Manchester City vs Omonia Nikozja
                          Boom Sport
                          ITV 4
                          Novasports 1
                          ShowSports 1
                          Tak Sport 2
                          20:45 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Olympiakos vs fodbold Club Nordsaelland
                          ANT 1
                          21:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Paris SG vs Kayserispor
                          C + Sport Francja
                          21:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Aston Villa vs LiTeX Lovech
                          ShowSports 2
                          Sport Klub ro
                          Sport Klub + Serbii
                          Supersport 5 SA
                          Tak Sport 1
                          21:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Deportivo La Coruna vs SK Brann
                          TV2 Zebra
                          22:00 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Valencia vs Maritimo
                          La ***ta
                          22:35 CET
                          Europejskich Mistrzostw meczu (Puchar UEFA) Guimaraes vs Portsmouth
                          Pięć
                          Gol TV
                          MegaSport
                          Sport Setanta Ireland
                          Sport 1 UKR
                          ---------------------------
                          Copa Sudamericana 2008
                          00:15 River Plate - Argentyna -: - Defensor - Urugwaj
                          C + Deporte 1
                          Setanta Sports 2

                          Szwedzkiej Allsvenskan League 2008
                          20:30 Djurgården IF -: - Norrkoping
                          Sport-Expressen

                          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                          Yorum


                          • #14
                            Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                            Od mecze: 3 października 2008

                            14:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Rumunia - Liga 1) Gaz Metan Medias vs Gloria Buzau
                            GSP 1
                            17:45 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Poland - I. Liga) Jagiellonia vs Śląsk Wrocław
                            Orange Sport Polska
                            18:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Niemcy - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs 1860 Monachium
                            Arena Bundesliga 2
                            Prem Sport Portal
                            Sport Klub Serbia
                            18:00 cet
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Niemcy - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen vs Augsburg
                            Bundesliga 3 Arena
                            Prem Sport Portal
                            18:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Niemcy - Bundesliga 2) SC Freiburg vs Duisburg
                            Arena Bundesliga 1
                            Prem Sport Portal
                            Sport Klub Węgry
                            Sport Klub Polska
                            Sport Klub Serbia
                            18:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Ukraina - Vyscha Liga) Metalurh Donieck vs Illychivets Mariupol
                            Inter
                            MegaSport
                            18:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Rumunia - Liga 1) FC Arges vs Universitatea Craiova
                            GSP 1
                            19:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Węgry - Ungaria NB1 liga) BFC Siofok Honvéd vs Budapesta
                            Duna TV
                            20:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Poland - I. Liga) Arka Gdynia Sportowa spółka Akcynia vs Lechia Gdańsk
                            C Sport Polska
                            Canal Sport HD Polska
                            20:00 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Poland - I. Liga) Miejski Klub Sportowy Cracovia vs Polonia Bytom
                            Orange Sport Polska
                            20:30 cet
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Niemcy - I Bundesliga) Armenia vs Bielefeld Karlsruher
                            Alfa TV Cypr
                            Arena Bundesliga Strona główna
                            CT4 Sport
                            Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                            Dubai Sports 1
                            Gol TV
                            Novasports 2
                            Prem Sport Portal
                            Premiere HD
                            Setanta Sport Europy 1
                            Sky Sport 1 Włochy
                            Sky Sport 16:9
                            Sky Super Calcio
                            Sport Klub Węgry
                            Sport Klub Polska
                            Sport Klub ro
                            Sport Klub Serbia
                            SportKlub Hrvatska
                            TV 2 Sport (Dania)
                            20:30 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Austria - T-Mobile Bundesliga) Josko Fenster Ried SV Mattersburg vs
                            Premiere Austria
                            Sport Klub hu
                            Sport Klub Serbia
                            20:45 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Holandia - Holland Casino Eredivisie) AZ vs Sparta Rotterdam
                            Eredivisie Live 1
                            20:45 CET
                            Krajowe Mistrzostwa meczu
                            (Włochy - Serie B) Bari vs Mantova
                            La 7 Cartapiu A
                            Sky Calcio 1
                            -----------------------------
                            Major League Soccer USA 2008
                            03:00 FC Dallas -: - San Jose EQ
                            Sky Sport 1
                            Supersport 1
                            Sport Klub (Polska)
                            Sport Klub (Węgry)

                            Halowe Mistrzostwa Świata FIFA 2008
                            15:30 Egipt -: - Argentyna
                            ART Sport 5
                            Libia -: - Hiszpania
                            ART Sport 6
                            17:30 Ukraina -: - Gwatemala
                            ART Sport 5
                            Czechy -: - Urugwaj
                            ART Sport 6

                            Katar Gwiazdy Ligi 2008/2009
                            17:00 Al-Khor -: - Umm Salal
                            AL-Kaas i AL-Dawri kanału
                            Al-Wakra -: - Al-Sailiya
                            AL-Kaas i AL-Dawri kanału
                            19:00 Katar -: - Al-Sadd
                            Aljazeera Sport 1
                            AL-Kaas i AL-Dawri kanału

                            Austria Erste Division 2008/2009
                            18:00 Leoben -: - FC Lustenau
                            Premiere Austria
                            A. Lustenau -: - St Polten
                            Premiere Austria
                            Wacker Tirol -: - Vöcklabruck
                            Premiere Austria
                            Salzburg Am. -: - Austria W. Am.
                            Premiere Austria
                            Grödig -: - Gratkorn
                            Premiere Austria

                            Irlandia Premier League 2008
                            20:35 Finn Harps -: - Saint Patrick
                            RTE Network 2

                            Afrykańska Konfederacja Cup 2008
                            22:00 Interclube - Angola -: - Club Sportif Sfaxien - Tunezja
                            ART Sport 3

                            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                            Yorum


                            • #15
                              Konu: codziennie meczów piłki nożnej

                              Od mecze: 25 października 2008

                              12:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Federacja Rosyjska - Premier Liga) Rubin Kazań vs Kryliya Sovetov
                              NTV + Sport Classic
                              12:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Federacja Rosyjska - Premier Liga) Khimki vs Energia V.
                              NTV + Football
                              13:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Anglia - Premier League) Everton vs Manchester United
                              C + Sport Polska
                              Canal + Sport 1 Denmark
                              Canal + Sport 1 Finland
                              Canal + Sport 1 Norwegii
                              Canal + Sport 1 Sverige
                              Diema
                              Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                              Eurosport 2 Ro / Hu
                              Galaxie Sport
                              Cześć Piłka nożna
                              Pink Czarnogóra
                              Prem Sport Portal
                              RTL Chorwacja
                              RTS 2 Serbia
                              Pokaż Šport 4
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Włochy
                              SporMax
                              SporMax HD
                              Sport 1 UKR
                              Supersport 3 SA
                              13:45 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Anglia - Premier League) Sunderland vs Newcastle United
                              Canal + Sport Extra
                              Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                              Gol TV
                              Cześć Sport
                              ShowSports 1
                              ShowSports 2
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sports 1
                              Sky Sports HD 1 UK
                              Sky Super Calcio
                              Sport 2 UKR
                              Sport HD (Ukraina)
                              Supersport 5 SA
                              14:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Federacja Rosyjska - Premier Liga) Spartak Moskwa vs Fudbolski Klub Terek
                              NTV + Football
                              Telekanal Sport
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) Vicenza vs Sassuolo
                              RAI Italia 3 Afryce
                              Sky Calcio 9
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) Mantova vs Parma
                              Sky Calcio 5
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) Brescia vs Modena
                              Sky Calcio 6
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) Bari vs Grosseto
                              Sky Calcio 7
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) Salernitana vs Ancona
                              Sky Calcio 8
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) S A Livorno vs Rimini
                              Sky Calcio 10
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B) Treviso vs Football Club Piacenza
                              Sky Calcio 11
                              15:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie B), Ascoli Calcio vs 1898 Cittadella
                              Sky Calcio 12
                              15:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Niemcy - I Bundesliga) b. München vs VfL Wolfsburg
                              Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                              DigitAlb supersport HD 1
                              Gol TV
                              Prem Sport Portal
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Włochy
                              Sport 1 CZ
                              Sport 1 UKR
                              Sport Klub Serbia
                              15:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Niemcy - I Bundesliga) Energie Cottbus vs Eintracht Frankfurt
                              Prem Sport Portal
                              15:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Niemcy - I Bundesliga) Hannover 96 vs Werder Brema
                              Digit Alb Premium 5 (Supersport 5)
                              Prem Sport Portal
                              Sport Klub + Serbii
                              15:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Niemcy - I Bundesliga) Borussia Mönchengladbach vs Karlsruher
                              Prem Sport Portal
                              15:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Niemcy - I Bundesliga) Schalke 04 vs Armenia Bielefeld
                              Prem Sport Portal
                              16:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Anglia - Premier League) West Bromwich A. vs Hull City
                              Canal + Sport 1 Denmark
                              Canal + Sport 1 Finland
                              Canal + Sport 1 Norwegii
                              Canal + Sport 1 Sverige
                              Czeska telewizja Prima
                              Setanta Sport Irlandia
                              Showtime Extreme Sports
                              Sky Super Calcio
                              SporMax
                              Sport 2 UKR
                              Supersport 3 SA
                              16:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Federacja Rosyjska - Premier Liga) Shinnik Yaroslavl vs Spartak Nalchik
                              NTV + Football
                              18:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie A) Siena vs Catania
                              Al Jazeera Sports +1
                              Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                              RAI Italia 3 Afryce
                              Sky Calcio 1
                              Sport 1 CZ
                              Telekanal Sport
                              18:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Turcja - Super Lig) Fenerbahce vs Bursaspor
                              C + Futbol (Deporte 1)
                              Lig TV
                              Lig TV HD
                              18:20 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Anglia - Championship) vs Reading Football Club Queens Park Rangers
                              Polsat Sport Extra
                              Ring TV
                              ShowSport 3
                              Sky Sports 1
                              Sky Sports HD 1 UK
                              Sport 1 Hungary
                              Sport Klub + Serbii
                              18:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Anglia - Premier League) Blackburn Rovers vs Middlesbrough
                              Canal + Sport 2 Dania
                              Canal + Sport 2 Finlandii
                              Canal + Sport 2 Norwegii
                              Canal + Sport 2 Szwecji
                              Diema 2
                              Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                              Eurosport 2 Ro / Hu
                              Galaxie Sport
                              Gol TV
                              Cześć Piłka nożna
                              Pink Czarnogóra
                              RTS 2 Serbia
                              Setanta Sport Europy 1
                              Setanta Sport Irlandia
                              ShowSports 1
                              ShowSports 2
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sport 3 Włochy
                              Sky Super Calcio
                              SporMax
                              Sport 1 UKR
                              Supersport 3 SA
                              TV Mozambik
                              19:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) AJ Auxerre vs Olympique Lyonnais
                              A la carte 1
                              Kuwait TV3
                              Saudi Sports (Al Riyadiyah)
                              19:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) Le Havre vs Valenciennes
                              A la Carte 2
                              19:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) Lille vs Caen
                              A la Carte 3
                              19:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) Lorient vs FC Nantes
                              A la carte 4
                              19:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) vs Nice Girondins deBordeaux
                              A la carte 5
                              19:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) Stade Rennais vs Le Mans
                              A la carte 6
                              Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
                              19:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Portugalia - Superliga) Belenenses vs Guimaraes
                              Sport TV
                              20:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Hiszpania - Primera Division) Osasuna vs Real Betis
                              Al Jazeera Sports +2
                              Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                              Hi Sports 2
                              Sky Calcio 3
                              Sky Sport Xtra
                              Sport 1 CZ
                              Sport TV2
                              Taquilla 1
                              20:30 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Włochy - Serie A) vs Juventus Turyn
                              Al Jazeera Sports +1
                              C + Futbol (Deporte 1)
                              C + Sport Polska
                              Canal + Sport HD Polska
                              Digit Alb Premium 1 (Supersport 1)
                              DigitAlb supersport HD 1
                              NTV Spor
                              RAI Italia 3 Afryce
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Włochy
                              Sport 1 UKR
                              Sport 2 Węgry
                              Telekanal Sport
                              21:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Francja - Ligue 1) Toulouse vs AS Monaco
                              Digit Alb Premium 3 (Supersport 3)
                              Galaxie Sport
                              Orange Foot
                              Saudi Sports (Al Riyadiyah)
                              Sport 1 Romania
                              Sport Klub + Serbii
                              22:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Portugalia - Superliga) FC Porto vs Leixoes
                              Digit Alb Premium 4 (Supersport 4)
                              Gol TV
                              Sport TV
                              Sporty max
                              22:00 CET
                              Krajowe Mistrzostwa meczu
                              (Hiszpania - Primera Division) FC Barcelona vs Almeria
                              Al Jazeera Sports +2
                              Digit Alb Premium 2 (Supersport 2)
                              Cześć Piłka nożna
                              La ***ta
                              NTV Turcja
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sport Xtra
                              Sport 1 CZ
                              Sport 2 UKR
                              TV Canaria

                              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                              Yorum

                              İşlem Yapılıyor
                              X