Announcement

Collapse
No announcement yet.

καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

    ( Greek Language only)

    Από αγώνων: 24 Αυγούστου 2008

    13:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Kryliya Sovetov vs Zenit Αγία Πετρούπολη
    5 Kanalas
    C + Futbol (απελαύνουν 1)
    Novasports 6
    NTV + Football
    Ring TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 3 Ιταλία
    Sport Klub + Σερβία
    13:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Αγγλία - Premier League) Wigan Athletic vs Chelsea
    C + Γαλλία
    C + Sport Πολωνία
    Canal + Sport 1 Δανία
    Canal + Sport 1 Φινλανδία
    Canal + Sport 1 Νορβηγία
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema 2
    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
    ESPN BRASIL
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Galaxie Sport
    Novasports 1
    NTV + Football
    Pink Μαυροβούνιο
    Prem Αθλητισμού Portal
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Μαγκρέμπ
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Ιταλία
    Super Sky Calcio
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport TV
    SuperSport 3 Α.Ε.
    Ναι Sport 2
    14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga 2) 1860 Munchen vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Arena 1
    Prem Αθλητισμού Portal
    Sport Klub + Πολωνία
    Sport Klub Ουγγαρία
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Σερβία
    SportKlub Hrvatska
    14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga 2) Augsburg vs Rot-Weiss Ahlen
    Arena 4
    Prem Αθλητισμού Portal
    14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga 2) Hansa Rostock vs Alemannia Aachen
    Arena 2
    Prem Αθλητισμού Portal
    Sport Klub + Hu
    Sport Klub Πολωνία
    14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga 2)-Rot Weiss Oberhausen vs Ingolstadt
    Arena 5
    Prem Αθλητισμού Portal
    14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden vs Ντούισμπουργκ
    Arena 3
    Prem Αθλητισμού Portal
    15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γαλλία - Ligue 1) Stade Rennais vs Λιλ
    A la carte 2
    Digit Alb Premium 4 (SUPERSPORT 4)
    Kanal A
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 Ρουμανίας
    Sport Klub Σερβία
    15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γαλλία - Ligue 1) AJ Auxerre vs Νίκαια
    A la carte 1
    15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Κρόνο Μόσχας vs Energia V.
    NTV + Football
    16:00 CET
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Αγγλία - Premier League) Manchester City vs West Ham U.
    BHT 1
    C + Γαλλία
    C + Sport Πολωνία
    Canal + Sport 1 Δανία
    Canal + Sport 1 Φινλανδία
    Canal + Sport 1 Νορβηγία
    Canal + Sport 1 Sverige
    Canal + Sport HD Skandinavien
    Diema
    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
    Eurosport 2 Ro / Hu
    Fox Soccer Channel
    G Sports 1
    Galaxie Sport
    Γεια Ποδόσφαιρο
    Novasports 1
    NTV + Football
    Pink Μαυροβούνιο
    2 Σερβίας RTS
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Showtime Μαγκρέμπ
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Ιταλία
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD Italia 1
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Super Sky Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Σλοβενία
    Σπορ max
    SuperSport 3 Α.Ε.
    Ναι Sport 2
    16:00 CET
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Spartak Moscow vs ΤΣΣΚΑ Μόσχας
    NTV + Sport
    Telekanal Αθλητισμού
    17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga I) VfL Bochum vs VfL Wolfsburg
    Arena 2
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    Dubai Sports 1
    NTV + On-Line
    Prem Αθλητισμού Portal
    Sport 2 UKR
    Αθλητισμός 5 +
    Sport Klub Πολωνία
    Αθλητισμός N
    TV 2 Sport (Δανία)
    Viasat Sport 2
    17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γερμανία - Bundesliga I) FC Koln vs Άιντραχτ Φρανκφούρτης
    Arena 1
    ESPN BRASIL
    Prem Αθλητισμού Portal
    Premiere HD
    Sport Klub + Πολωνία
    Sport Klub Ουγγαρία
    Sport Klub Ro
    SportKlub Hrvatska
    18:00 CET
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Ρουμανία - Liga 1) FC Βασλούι vs CFR Κλουζ
    ΣΓΠ 2
    18:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Ρουμανία - Liga 1) Γκλόρια Μπουζάου vs FC Τιμισοάρα
    ΣΓΠ 1
    19:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Πορτογαλία - Superliga) FC Porto vs Belenenses
    RTP 1
    RTP International
    ShowSports 1
    SporMax
    19:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Ρουμανία - Liga 1) Rapid Bucharest vs Dinamo Bucharest
    Antena 1
    Antena International
    20:00 CET
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Γαλλία - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs FC Nantes
    C + Γαλλία
    C + Sport Πολωνία
    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
    Kanal A
    Novasports 6
    NTV + Football
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub Σερβία
    Viasat Sport 2
    21:00 CET
    Copa Del Rey Ρεάλ Μαδρίτης vs Valencia
    Abu Dhabi Sports
    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
    Fox Soccer Channel
    Fox TV Σερβία
    Kanal 5
    Novasports 1
    Novasports Extra 1
    NTV Spor
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Ιταλία
    Super Sky Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 Ρουμανίας
    SuperSport 5 Α.Ε.
    Telekanal Αθλητισμού
    TV Sport 4
    TV7 Βουλγαρία
    TVP Sport
    Ναι Sport 2
    21:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Εθνικό Πρωτάθλημα Match
    (Πορτογαλία - Superliga) Ρίο Λεωφ. vs Benfica
    Ring TV
    ShowSports 1
    SporMax
    Sport TV
    21:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Coppa Italia Inter vs όπως Ρόμα
    7 TV
    Alpha TV
    ART Sport 4
    C + απελαύνουν 2
    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
    Polsat Sport
    RAI Uno
    Sport 1 UKR
    TV2 Sport
    SuperSport 3 Α.Ε.
    TV Sport 4
    Son düzenleme HIAMOVI; 03-10-2008, 10:44.

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  • #2
    Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

    πό αγώνων: 27 Αυγούστου 2008

    18:00 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) BATE Borisov vs Levski Sofia
    Nova TV Bulgaria
    19:00 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) FBK Κάουνας vs Aalborg BK
    Kanal 5
    19:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Steaua Bucharest vs Galatasaray
    Antena 1
    Δ Υγεία
    19:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League), Dinamo Kiev vs Spartak Moscow
    TV Centr
    20:00 CET
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Fenerbahce vs Partizan Beograd
    Το Al Jazeera Sports 1
    Ποδόσφαιρο Smart
    RTS 1 Σερβίας
    Sport 5
    20:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) FC Basel vs Guimarăes
    HD Suisse
    SF-2
    Sport TV
    TSI 2
    TSR 2
    20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) vs Ολυμπιακός Ανόρθωση FC
    Alfa TV της Κύπρου
    NET Nova
    20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Διναμό Ζάγκρεμπ vs Shakhtar Ντόνετσκ
    HRT 2
    Telekanal Αθλητισμού
    TRK Ukraina
    20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Olympique Marseille vs SK Brann
    M6
    Viasat 4
    Viasat Sport 1
    20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Slavia Praha vs Φιορεντίνα
    Conto TV
    Al Jazeera Sport 1
    2008/08/27 20:55
    20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Atletico Madrid vs Schalke 04
    Το Al Jazeera Sports 2
    ARD Das Erste
    C Ισπανία
    20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    League Cup Notts Forest vs Σάντερλαντ
    Kanal A
    Sky Sports 2
    Sky Sports HD 2 UK
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Αθλητισμός N
    TV7 Βουλγαρία
    La TVE 2
    Viasat Sport 3
    21:05 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Λίβερπουλ vs Standard Liege
    2BE
    Al Jazeera Sport 1
    Direct 8
    ITV 4
    Polsat Sport
    Δύο RTÉ
    Scottish TV East
    Sport Italia
    SuperSport 3 Α.Ε.
    TV3
    UlsterTV
    Viasat Sport 2
    21:05 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) vs Αρσεναλ Twente
    Το Al Jazeera Sports 3
    BBC3
    ESPN Ειρηνικού
    ESPN
    ESPN2 Καραϊβικής
    Nederland 3
    NTV Spor
    Polsat Sport Extra
    22:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Ρεάλ Μαδρίτης vs Sporting
    Το Al Jazeera Sports 1
    La ***ta
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Ιταλία
    Super Sky Calcio
    TV Sport 4
    ---------------------------
    Japan J. League 2008
    12:00 Vissel Kobe -: - Kashima Antlers
    EUROSPORT 2

    Δανία Division 1 League 2008/2009
    18:30 Hvidovre -: - Lyngby
    TV2 Sport

    Σουηδική Superettan League 2008
    20:00 Örgryte -: - Mjällby
    Αθλητισμός-εκφράζουν

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






    Yorum


    • #3
      Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

      Από αγώνες: August 30, 2008

      10:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ρουμανία - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs Petrolul
      Αθλητισμός RO
      13:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Championship) Σαουθάμπτον vs Blackpool
      Polsat Sport Extra
      ShowSport 3
      Sky Sports 1
      Sky Sports HD 1 UK
      Sport 1 Hungary
      Sport 1 Ρουμανίας
      14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Russian Federation - Premier Liga) Lokomotiv Moscow vs ΤΣΣΚΑ Μόσχας
      C Futbol (απελαύνουν 1)
      Megasport Κατάστημα
      Novasports 2
      NTV Ποδόσφαιρο
      ORT 1 Ρωσία
      Polsat Sport
      Ring TV
      Sky Calcio 2
      Sky Sport 1 Ιταλία
      Super Sky Calcio
      Sport Klub Σερβία
      15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ουγγαρία - Ungaria NB1 liga) Ujpest Βουδαπέστη vs Kecskemet
      Sport 2 Ουγγαρία
      15:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Πολωνία - Ι. Liga) Polonia Bytom vs Lechia Γκντανσκ
      Orange Σπορ Polska
      15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γερμανία - Bundesliga I) Αρμενία Bielefeld vs Hamburger SV
      ART Sport 5
      Prem Αθλητισμού Portal
      Sport 1 NL
      15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γερμανία - Bundesliga Ι) Η Bayer Leverkusen vs 1899 Hoffenheim
      ART Sport 3
      Prem Αθλητισμού Portal
      Sport Klub Πολωνία
      15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γερμανία - Bundesliga I) Energie Cottbus vs Bor. Ντόρτμουντ
      ART Sport 4
      Prem Αθλητισμού Portal
      Sport Klub Σερβία
      15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γερμανία - Bundesliga I) Borussia Monchengladbach vs Werder Bremen
      Arena 1
      Federalna TV
      Prem Αθλητισμού Portal
      Sport Klub Hu
      Sport Klub Σερβία
      SportKlub Hrvatska
      TPS Star
      15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γερμανία - Bundesliga I) Schalke 04 vs VfL Bochum
      Arena 6
      ATV Αυστρία
      Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      Dubai Sports 1
      Novasports 3
      NTV HD Sport
      NTV on-line
      Prem Αθλητισμού Portal
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 16:9
      Sky Sport HD Italia 1
      Sport 5
      Sport Klub Ουγγαρία
      Sport Klub Πολωνία
      Sport Klub Ro
      Αθλητισμός N
      TV 2 Sport (Δανία)
      Viasat Sport 1
      Viasat Sport HD
      15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γερμανία - Bundesliga I) VfL Wolfsburg vs Άιντραχτ Φρανκφούρτης
      Arena 2
      Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Novasports 1
      Prem Αθλητισμού Portal
      Sport 1 CZ
      Sport 2 UKR
      Sport TV
      16:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Premier League) West Ham U. vs Blackburn Rovers
      Γ Sport Πολωνία
      Canal Sport 2 Δανία
      Canal Sport 2 Φινλανδίας
      Canal Sport 2 Νορβηγία
      Canal Sport 2 Σουηδίας
      Fox Soccer Channel
      G Sports 1
      Γεια Ποδόσφαιρο
      Prima TV Τσεχική
      Δείτε Shasha
      Sky Calcio 2
      Super Sky Calcio
      Σπορ max
      SuperSport 5 Α.Ε.
      16:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Premier League) Bolton Wanderers vs West Bromwich Α.
      Canal Sport Extra
      Diema 2
      Γεια Sports 2
      Δείτε Σειρά 1 Σχόλια
      16:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Premier League) Middlesbrough vs Stoke City
      Γεια Σπορ
      Showtime Extreme Sports
      SporMax
      16:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Premier League) Everton vs Πόρτσμουθ
      Alfa TV της Κύπρου
      BHT 1
      Canal Sport 1 Δανία
      Canal Sport 1 Φινλανδία
      Canal Sport 1 Νορβηγία
      Canal Sport 1 Sverige
      Diema
      Eurosport 2 Ro / Hu
      Galaxie Sport
      NTV Ποδόσφαιρο
      Setanta Sport Europe 1
      ShowSports 1
      ShowSports 2
      Sky Calcio 3
      Sky Sport 1 Ιταλία
      Sport 1 UKR
      Sport Klub Σλοβενία
      SuperSport 3 Α.Ε.
      La TVE 2
      TVE La Primera
      Ναι Sport 2
      16:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Premier League) Hull City vs Wigan Athletic
      ShowSport 3
      Sky Calcio 4
      17:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Πολωνία - Ι. Liga) Odra Wodzislaw vs Ruch Chorzow
      Orange Σπορ Polska
      18:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ιταλία - Serie A) Udinese vs Unione Sportiva Παλέρμο
      Το Al Jazeera Sports 1
      ART Sport 2
      Canal Sport 1 Δανία
      Canal Sport 1 Φινλανδία
      Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Γεια Sports 2
      La 7 Cartapiu B
      Polsat Sport
      RAI Italia 3 Αφρική
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 16:9
      Sky Sport HD Italia 1
      Sport 2 UKR
      Telekanal Αθλητισμού
      18:20 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Championship) Watford vs Ipswich Town Football Club
      Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
      Ποδόσφαιρο Smart
      Ring TV
      ShowSport 3
      Sky Sports 1
      Sky Sports HD 1 UK
      Sport 1 Ρουμανίας
      Sport Italia
      Sport Klub Σερβία
      SportKlub Hrvatska
      18:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Αγγλία - Premier League) vs Arsenal Newcastle United
      Γ Sport 2 Πολωνία
      C Αθλητισμού της Γαλλίας
      Canal Sport 1 Sverige
      Canal Sport 2 Δανία
      Canal Sport 2 Φινλανδίας
      Canal Sport 2 Νορβηγία
      Canal Sport 2 Σουηδίας
      Diema 2
      Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      Eurosport 2 Ro / Hu
      Fox Soccer Channel
      Galaxie Sport
      Γεια Ποδόσφαιρο
      Kanal 5
      Novasports 2
      NTV Ποδόσφαιρο
      Pink Μαυροβούνιο
      Prem Αθλητισμού Portal
      2 Σερβίας RTS
      Setanta Sport Europe 1
      ShowSports 1
      ShowSports 2
      Showtime Μαγκρέμπ
      Sky Calcio 2
      Sky Sport 3 Ιταλία
      Super Sky Calcio
      SporMax
      Sport 1 NL
      Sport 1 UKR
      Sport Klub Σλοβενία
      TV2 Sport
      Σπορ max
      SuperSport 3 Α.Ε.
      Ναι Sport 2
      18:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ρουμανία - Liga 1) FC Farul Constanta vs Gloria Bistrita
      ΣΓΠ 1
      18:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ολλανδία - Holland Casino Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου) vs Willem II Ajax Amsterdam
      Sport 5 Live
      Sport Klub Σερβία
      19:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) Νίκαια vs Valenciennes
      A la carte 6
      19:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) FC Ναντ vs Le Mans
      A la carte 5
      19:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) σύνδεσης Αθλητικό Nancy Lorraine vs Le Havre
      A la carte 4
      19:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) Lorient vs AJ Auxerre
      A la carte 3
      19:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) Γκρενόμπλ vs AS Μονακό
      A la carte 2
      19:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) Caen vs Παρίσι S.G.
      A la carte 1
      Digit Alb Premium 4 (SUPERSPORT 4)
      Kanal A
      Novasports 6
      TV5 Orient
      19:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Πολωνία - Ι. Liga) Jagiellonia vs Piast Gliwice
      Orange Σπορ Polska
      20:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ισπανία - Primera Division) Espanyol vs Real Valladolid
      Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Fox TV Σερβία
      Γεια Ποδόσφαιρο
      Novasports 1
      NTV on-line
      Sky Calcio 3
      Sport 1 CZ
      Sport 2 UKR
      SuperSport 7 Α.Ε.
      Taquilla 1
      TV Sport 4
      20:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ρουμανία - Liga 1) vs Dinamo Bucharest Universitatea Craiova
      Antena 1
      Antena International
      20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ιταλία - Serie A) Sampdoria vs Inter
      Alfa TV της Κύπρου
      Alpha TV
      ART Sport 1
      Boom Sport
      Canal Sport 1 Δανία
      Canal Sport 1 Φινλανδία
      Canal Sport 1 Νορβηγία
      Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      DigitAlb HD SuperSport 1
      Fox Soccer Channel
      Γεια Sports 2
      La 7 Cartapiu C
      NTV Spor
      OBN
      Polsat Sport
      RAI Italia 3 Αφρική
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 1 Ιταλία
      Sky Sport 16:9
      Sky Sport HD Italia 1
      Sport 1 NL
      Sport 1 UKR
      Sport 5
      Sport Klub Σερβία
      Telekanal Αθλητισμού
      20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ολλανδία - Holland Casino Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου) Ουτρέχτη vs PSV Eindhoven
      Ποδόσφαιρο Smart
      Sport 1 Hungary
      21:00 CET
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Γαλλία - Ligue 1) Olympique Marseille vs Σοσό
      Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
      Galaxie Sport
      Kanal A
      NTV Ποδόσφαιρο
      Orange Foot
      Setanta Sport Europe 2
      TV 2 Sport (Δανία)
      Viasat Sport 2
      21:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Πορτογαλία - Superliga) vs Benfica FC Porto
      NTV Αθλητισμού
      Ring TV
      ShowSports 1
      Sport 1 CZ
      Sport 1 Hungary
      Sport 1 NL
      Sport Klub Σερβία
      Sport TV
      22:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
      Εθνικό Πρωτάθλημα Match
      (Ισπανία - Primera Division) Βαλένθια vs RCD Mallorca
      Boom Sport
      Γ Sport 2 Πολωνία
      Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Fox TV Σερβία
      Γεια Ποδόσφαιρο
      Kanal 5
      La ***ta
      Novasports 2
      NTV on-line
      Sky Calcio 2
      Sky Sports 3
      Sport 2 UKR
      Sport 5
      Sport Klub Σλοβενία
      Αθλητισμός
      SuperSport 7 Α.Ε.
      TV Sport 4
      TV Canaria
      TV2 Sport

      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






      Yorum


      • #4
        Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

        Από αγώνων: 31 Αυγούστου, 2008

        10:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Russian Federation - Premier Liga) Energia Klub V. Fudbolski vs Terek
        NTV Ποδόσφαιρο
        13:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Russian Federation - Premier Liga) Fudbolski Klub Tom vs Kryliya Sovetov
        NTV Ποδόσφαιρο
        13:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Σκωτία - Premier League) Celtic vs Rangers
        Al Jazeera Sport 1
        Ποδόσφαιρο Smart
        Polsat Sport
        Prem Αθλητισμού Portal
        Setanta Sport Europe 1
        Setanta Sport Ιρλανδία
        Sky Calcio 8
        Sky Sport IT Xtra
        Super Sky Calcio
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Hungary
        Sport 1 NL
        Sport 1 Ρουμανίας
        Sport 5 Live
        14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs Greuther Furth
        Arena 4
        Prem Αθλητισμού Portal
        Sport Klub Σερβία
        14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga 2) St Pauli vs-Rot Weiss Oberhausen
        Arena 3
        Prem Αθλητισμού Portal
        Sport Klub Hu
        14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga 2) TuS Koblenz 1911 vs SV Wehen Wiesbaden
        Arena 1
        Prem Αθλητισμού Portal
        14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga 2)-Rot Weiss Ahlen vs 1860 Munchen
        Arena 5
        Prem Αθλητισμού Portal
        Sport Klub Πολωνία
        14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga 2) Fussball Club ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ vs Alemannia Aachen
        Arena 2
        Prem Αθλητισμού Portal
        Sport Klub Πολωνία
        14:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Δανία - Superligaen) AGF Ώρχους vs ΜΠΑΣΚΕΤ Club Nordsaelland
        TV 2 Sport (Δανία)
        14:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Αγγλία - Premier League) Chelsea vs Tottenham Hotspur
        2M Maroc
        Alfa TV της Κύπρου
        BHT 1
        Γ Sport Πολωνία
        C Αθλητισμού της Γαλλίας
        Canal Sport 1 Δανία
        Canal Sport 1 Φινλανδία
        Canal Sport 1 Νορβηγία
        Canal Sport 1 Sverige
        Canal Sport HD Skandinavien
        Diema
        Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
        Galaxie Sport
        Lider TV
        Novasports 1
        NTV Ποδόσφαιρο
        NTV HD Sport
        Pink Μαυροβούνιο
        Prem Αθλητισμού Portal
        2 Σερβίας RTS
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Showtime Μαγκρέμπ
        Sky Calcio 9
        Sky Sport 3 Ιταλία
        Sky Sports 1
        Sky Sports HD 1 UK
        Σλοβενία TV 2
        SporMax
        Sport 1 NL
        Sport 1 UKR
        Sport HD (Ουκρανία)
        Sport TV
        SuperSport 3 Α.Ε.
        Viasat Sport 2
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) Torino vs Lecce
        Sky Calcio 2
        Sky Sport 1 Ιταλία
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) AC Milan vs Μπολόνια
        Το Al Jazeera Sports 1
        Boom Sport
        C Futbol (απελαύνουν 1)
        Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
        DigitAlb HD SuperSport 1
        Fox Soccer Channel
        Kohavision TV
        NTV Spor
        Sky Calcio 3
        Sky Sport HD Italia 1
        Sport 1 CZ
        TV2 Sport
        TPS Star
        TV Capixaba
        TV7 Βουλγαρία
        Ναι Sport 1
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) vs Chievo ΡΕΓΓΙΝΑ
        Sky Calcio 6
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) Cagliari Calcio vs Λάτσιο
        Το Al Jazeera Sports 3
        La 7 Cartapiu E
        Sky Calcio 5
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) Αταλάντη vs Σιένα
        Γεια Sports 2
        Sky Calcio 7
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Σουηδία - Allsvenskan) Kalmar FF vs GIF Σούντσβαλ
        TV Sport 4
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) Κατάνια vs Γένοβα
        La 7 Cartapiu D
        Sky Calcio 4
        15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) AS Roma vs Napoli
        Το Al Jazeera Sports 2
        C Ισπανία
        Canal Sport 2 Skandinavien
        Canal Sport 2 Δανία
        Canal Sport 2 Φινλανδίας
        Canal Sport 2 Νορβηγία
        Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
        DigitAlb HD 2
        Novasports 2
        OBN
        RAI Italia 3 Αφρική
        Sky Calcio 1
        Sky Sport 16:9
        Sky Sport HD Italia 2
        Sport 2 UKR
        Αθλητισμός

        15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Russian Federation - Premier Liga) Fudbolski Klub Amkar Perm vs Rubin Καζάν
        NTV Ποδόσφαιρο
        15:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Russian Federation - Premier Liga), Dinamo Moscow vs Fudbolski Klub Moskva
        Megasport Κατάστημα
        NTV Αθλητισμού
        Sky Calcio 11
        Sportmania
        Telekanal Αθλητισμού
        16:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Αγγλία - Premier League) Σάντερλαντ vs Manchester City
        Canal Sport Extra
        NTV Αθλητισμού
        Sky Calcio 11
        Sportmania
        Telekanal Αθλητισμού
        16:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Δανία - Superligaen) Esbjerg vs Συμμαχία Club Horsens
        TV 2 Sport (Δανία)
        TV 2 Sport (Δανία) HD
        16:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Δανία - Superligaen) SonderjyskE vs Aalborg BK
        TV 2 Sport (Δανία)
        16:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ρουμανία - Liga 1) Otelul Galati vs FC Βασλούι
        ΣΓΠ 1
        16:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Πολωνία - Ι. Liga) Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia vs Lech Poznan
        Orange Σπορ Polska
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γαλλία - Ligue 1) Τουλούζη vs Stade Rennais
        A la carte 2
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γαλλία - Ligue 1) vs Λιλ Girondins deBordeaux
        A la carte 1
        Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
        Kanal A
        NTV Αθλητισμού
        Sport 1 Ρουμανίας
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Αγγλία - Premier League) Άστον Βίλα vs Λίβερπουλ
        BHT 1
        Canal Sport 1 Δανία
        Canal Sport 1 Φινλανδία
        Canal Sport 1 Νορβηγία
        Canal Sport 1 Sverige
        Diema
        Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
        Fox Soccer Channel
        G Sports 1
        Galaxie Sport
        Γεια Ποδόσφαιρο
        Novasports 4
        NTV on-line
        Pink Μαυροβούνιο
        Prem Αθλητισμού Portal
        2 Σερβίας RTS
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Showtime Μαγκρέμπ
        Sky Sport HD Italia 1
        Sky Sports 1
        Super Sky Calcio
        SporMax
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport HD (Ουκρανία)
        Sport Klub Σλοβενία
        Σπορ max
        SuperSport 3 Α.Ε.
        TeleDeporte
        Ναι Sport 2
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga I) B. Munchen vs Hertha BSC
        Alfa TV της Κύπρου
        Arena 1
        Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
        Dubai Sports 1
        Novasports 6
        NTV Ποδόσφαιρο
        Prem Αθλητισμού Portal
        Premiere HD
        Setanta Sport Europe 1
        Sky Calcio 10
        Sky Sport 3 Ιταλία
        Sport 1 UKR
        Sport 5 Live
        Sport Klub Ουγγαρία
        Sport Klub Πολωνία
        Sport Klub Ro
        Sport Klub Σερβία
        Αθλητισμός N
        SportKlub Hrvatska
        TPS Star
        Viasat Sport 1
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γερμανία - Bundesliga I) VfB Stuttgart vs Hannover 96
        Arena 2
        Prem Αθλητισμού Portal
        Sport Klub Hu
        Sport Klub Πολωνία
        Sport Klub Σερβία
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Βουλγαρία - Βουλγαρικά μια επαγγελματική ομάδα ποδοσφαίρου) vs Lokomotiv Plovdiv Levski Sofia
        Kanal 1
        TV Bulgaria
        17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Πολωνία - Ι. Liga) Górnik Zabrze vs Legia Warszawa
        Γ Sport Πολωνία
        Canal Sport HD Polska
        17:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Δανία - Superligaen) Brondby IF vs FC Krbenhavn
        TV3
        Viasat Sport 2
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Russian Federation - Premier Liga) Spartak Moscow vs Spartak Nalchik
        NTV Ποδόσφαιρο
        NTV HD Sport
        Telekanal Αθλητισμού
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Νορβηγία - Eliteserien) Viking FK vs Molde FK
        TV 2 Sport 2
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Νορβηγία - Eliteserien) Stromsgodset vs Ham-Kam Fotball
        TV2 Sport 3
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Νορβηγία - Eliteserien) Lyn vs Τρόμσο
        TV2 Sport 4
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Νορβηγία - Eliteserien) FK Bodo / Glimt vs SK Brann
        TV2 Sport
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Σουηδία - Allsvenskan) Gefle vs Malmo FF
        Säsongskortet 1
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Σουηδία - Allsvenskan) Halmstad vs IFK Norrkoping
        Säsongskortet 2
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ελλάδα - National League) Αρης vs Levadiakos
        ERT Sat
        NET Nova
        18:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ελλάδα - National League) vs Πανιώνιος Skoda Ξάνθη
        Novasports 2
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Osasuna vs Villarreal
        Το Al Jazeera Sports 3
        Taquilla 3
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Numancia vs Μπαρτσελόνα
        Το Al Jazeera Sports 2
        Barça TV
        Boom Sport
        Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
        Fox TV Σερβία
        Γεια Ποδόσφαιρο
        Kohavision TV
        Novasports 4
        NTV Spor
        NTV Ποδόσφαιρο
        Sky Sports 1
        Sport 1 CZ
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport 5
        Sport Klub Σλοβενία
        TV2 Sport
        Αθλητισμός
        SuperSport 7 Α.Ε.
        Taquilla 1
        TV Sport 4
        TV2 Sport 5
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Real Sporting de Gijón vs Getafe
        Taquilla 8
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Athletic Bilbao vs Almeria
        Γεια Σπορ
        Taquilla 5
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Racing Santander vs Σεβίλη
        Taquilla 4
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Atletico Madrid vs Μάλαγα
        Taquilla 2
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division), Ρεάλ Μπέτις Σεβίλης vs Recreativo Huelva
        Taquilla 6
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Βουλγαρία - Βουλγαρικά επαγγελματικού ποδοσφαίρου Α Γκρουπ) Litex Lovech vs Vihren
        Ring TV
        19:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Τουρκία - Super Lig) Samsunspor vs Erciyesspor
        Ποδόσφαιρο Smart
        19:30 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ρουμανία - Liga 1) Unirea Urziceni vs Γκλόρια Μπουζάου
        ΣΓΠ 1
        19:30 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Πολωνία - Ι. Liga) Miejski Klub Sportowy Cracovia vs Wisla Krakow
        Γ Sport Πολωνία
        Canal Sport HD Polska
        20:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Νορβηγία - Eliteserien) Rosenborg BK vs Valerenga Oslo
        TV2 Νορβηγία
        20:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Τσεχία - Gambrinus Liga) Σπάρτης Praha vs Viktoria Zizkov
        CT4 Sport
        20:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Τουρκία - Super Lig) Kayserispor vs Galatasaray
        Lig TV
        Το Lig TV HD
        20:10 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Κροατία - Prva Liga Nogometna Hrvatska) Nogometni Klub Ριέκα vs Slaven Koprivnica
        HRT 2
        20:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ελλάδα - National League) ΑΕΚ vs Παναθηναϊκός
        Novasports 1
        20:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ελλάδα - National League) Λάρισα vs Θρασύβουλος
        Alpha TV
        20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ιταλία - Serie A) vs Φιορεντίνα Γιουβέντους
        Το Al Jazeera Sports 1
        Boom Sport
        C Futbol (απελαύνουν 1)
        Γ Sport 2 Πολωνία
        Canal Sport 1 Δανία
        Canal Sport 1 Φινλανδία
        Canal Sport 1 Νορβηγία
        Canal Sport 1 Σκανδιναβία
        Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
        DigitAlb HD SuperSport 1
        Fox Soccer Channel
        La 7 Cartapiu A
        Novasports 3
        OBN
        RAI Italia 3 Αφρική
        Sky Calcio 1
        Sky Sport 1 Ιταλία
        Sky Sport 16:9
        Sky Sport HD Italia 1
        Sport 1 UKR
        SuperSport 5 Α.Ε.
        Telekanal Αθλητισμού
        TV7 Βουλγαρία
        Ναι Sport 2
        20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ρουμανία - Liga 1) Τιμισοάρα vs FC Rapid Bucharest
        ΣΓΠ 1

        21:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Ισπανία - Primera Division) Deportivo La Coruna vs Real Madrid
        Το Al Jazeera Sports 2
        C Ισπανία
        Canal Ισπανία HD
        Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
        Γεια Ποδόσφαιρο
        Kanal 5
        Novasports 2
        NTV Hayat Βοσνία-Ερζεγοβίνη
        NTV Spor
        NTV Ποδόσφαιρο
        Prem Αθλητισμού Portal
        Sky Sport 3 Ιταλία
        Sky Sports 1
        Super Sky Calcio
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport 5
        Sport Klub Σλοβενία
        TV2 Sport
        SuperSport 7 Α.Ε.
        TV Sport 4
        TV2 Sport
        21:00 CET
        Εθνικό Πρωτάθλημα Match
        (Γαλλία - Ligue 1) Saint-Etienne vs Olympique Lyonnais
        Γ Γαλλία
        Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
        Kanal A
        Novasports 3
        NTV Αθλητισμού
        Orange Σπορ Polska
        Setanta Sport Europe 2
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Ρουμανίας
        Sport 5 Live
        Sport Klub Σερβία
        TV 2 Sport (Δανία)
        TV 2 Sport (Δανία) HD
        Ναι Sport 2
        ------------------------
        Βραζιλία Brasileiro League 2008
        21:00 Gremio -: - Βάσκο ντα Γκάμα
        PFC Βραζιλία
        Atlético-PR -: - Palmeiras
        Sport Italia
        Sportmania
        Evrokom Βουλγαρία
        Sport Klub (Polska)
        TV Kosava (Σερβία)
        23:10 Cruzeiro -: - Coritiba
        PFC Βραζιλία

        Αργεντινή Apertura League 2008
        21:20 River Plate -: - San Lorenzo
        Αθλητισμός Χρ. 5
        S. Sport 7 Hellas
        Sport Klub (Σερβία)
        NTV Αθλητισμού ΚΛΑΣΣΙΚΑ
        Sport Klub (Ουγγαρία)

        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






        Yorum


        • #5
          Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

          Από αγώνες: Σεπτέμβριος 4, 2008

          19:00 CET
          Σουηδική Superettan League Hacken vs Sirius
          Αθλητισμός-εκφράζουν

          20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
          Puchar Polski Ruch Chorzow vs Górnik Zabrze
          Polsat Sport

          20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
          UEFA Euro 2009 Qualifiers Σκωτίας vs Σλοβενία
          Sky Sports HD 1 UK
          Sport Klub Σερβία

          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






          Yorum


          • #6
            Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

            Από αγώνες: 6 Σεπτεμβρίου 2008

            WC2010 S. τους και αμερικανικές. 2010
            21:00 Αργεντινή -: - Παραγουάη
            NTV Tur***
            Sport TV (TV Cabo)
            ViaSat Sport - Σουηδία
            C + απελαύνουν 1
            Sky Sports 2
            Polsat Sport Extra
            Sport Klub (Σλοβενία)
            TV Avala (Σερβία)
            Boom Sport (Ρουμανία)
            TV2 Sport
            Sportsmax
            Aljazeera Sport +3

            WC2010 ειδικού - Ασίας 2010
            20:15 Ενωμένα Αραβικά Εμιράτα -: - Βόρεια Κορέα
            Abu Dhabi Sports
            Dubai Sports 1
            ART Sport 3
            Aljazeera Αθλητισμού +1
            AL Sharjah 2
            20:30 Μπαχρέιν -: - Ιαπωνία
            ART Sport 2
            Μπαχρέιν Αθλητισμός
            Aljazeera Αθλητισμού +2
            21:00 Κατάρ -: - Ουζμπεκιστάν
            ART Sport 1
            Aljazeera Sport 2
            AL-AL-Kaas και Dawri Channel
            20:15 Σαουδική Αραβία -: - Ιράν
            Dubai Sports 1
            Κουβέιτ Αθλητισμός
            Aljazeera Sport 1
            Σαουδική Σπορ
            AL-AL-Kaas και Dawri Channel
            ART Sport 5
            IRIB Χωρίς 2

            Παγκόσμιο Κύπελλο Ευρωπαϊκής Qualifiers (2008 έως 2010)
            15:00 Μακεδονίας -: - Σκωτία
            Setanta Sport2
            ViaSat Sport 2
            Sport 1 NL
            Sitel
            16:00 Ουαλία -: - Αζερμπαϊτζάν
            Dubai Sports 1
            Κουβέιτ Αθλητισμός
            Sky Sports 1
            (C + Sport (D, F, N, S
            Polsat Sport Extra
            17:00 Πολωνία -: - Σλοβενία
            TV Slovenija 2
            TVP 1
            ViaSat Sport 2
            17:30 Σλοβακία -: - Βόρεια Ιρλανδία
            STV2
            Polsat Sport
            Aljazeera Sport 2
            Setanta Sport2
            Η Σερβία) Sport Klub)
            18:00 Μολδαβία -: - Λετονία
            LTV 7 (Λετονία)
            Αρμενία -: - Τουρκίας
            TRT 1 Τουρκία
            NTV Plus ποδόσφαιρο
            Sport 1 Ουκρανία
            Γεωργία -: - Ιρλανδία
            Πέντε UK
            RTE Network 2
            18:45 Αλβανία -: - Σουηδία
            TV4 της Σουηδίας
            19:00 Νορβηγία -: - Ισλανδία
            TV2 Νορβηγία
            Polsat Sport Extra
            Ουκρανία -: - Λευκορωσία
            TRK Ukraina
            19:45 Ουγγαρία -: - Δανία
            Premiere Sport CL2
            TV3 (Danmark)
            ViaSat Sport 2
            RTL Klub
            Fox Soccer Channel
            Ισραήλ -: - Ελβετία
            SF2 Ελβετία
            TSI2 Ελβετία
            TSR 2 Ελβετία
            Channel 2
            20:00 Μάλτα -: - Πορτογαλία
            RTPi Πορτογαλία
            Ρουμανία -: - Λιθουανία
            Antena 1
            Ανδόρα -: - Αγγλία
            Setanta Sport2
            Sport 1 Ουκρανία
            NTV + Sport ΚΛΑΣΣΙΚΑ
            Μαυροβούνιο -: - Βουλγαρία
            Kanal 1 (Βουλγαρικά)
            TV Montenegro
            20:15 Κροατία -: - Καζακστάν
            HRT-TV2 Κροατία
            Σερβία -: - Νήσοι Φερόε
            Premiere Sport CL8
            RTS 1
            Λουξεμβούργο -: - Ελλάδα
            Mega
            Alfa TV της Κύπρου
            20:30 Αυστρία -: - Γαλλία
            Polsat Sport
            ORF 1
            TF1
            Aljazeera Αθλητισμού +2
            Η Σερβία) Sport Klub)
            TV2 Sport
            ΝΑΙ Αθλητισμού
            Sport.ro (Ρουμανία)
            20:45 Βέλγιο -: - Εσθονία
            (Canvas (Βέλγιο
            ETV (Εσθονία)
            Λιχτενστάιν -: - Γερμανία
            NTV + Fudbol
            (C + Sport (D, F, N, S
            Sport 2 UKR Χωρίς
            Κύπρος -: - Ιταλία
            RAI Uno Ιταλία
            C + απελαύνουν 3
            NTV συν Αθλητισμού
            (Sport Klub (Ουγγαρία
            Η Σερβία) Sport Klub)
            22:00 Ισπανία -: - Βοσνία και Ερζεγοβίνη
            TVEi Ισπανία
            BH-TV1
            Αθλητισμός-εκφράζουν
            Sport 1 NL
            Sport 1 Rom
            ΝΑΙ Αθλητισμού

            Νορβηγία Division 1 League 2008
            16:00 Odd Grenland -: - Kongsvinger
            TV2 Zebra

            UEFA Ευρωπαϊκό U-21 Qualifiers 2008
            17:00 Βοσνία Ερζεγοβίνη -: - Ρουμανία
            BH-TV1
            Sport.ro (Ρουμανία)

            Βραζιλία Brasileiro League 2008
            23:20 Fluminense -: - Gremio
            SuperSport 1
            Sport 1 Ουκρανία

            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






            Yorum


            • #7
              Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

              Από αγώνων: 7 Σεπ, 2008

              03:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              FIFA World Cup 2010 Qualifiers Περού, Βενεζουέλα vs
              Alfa TV της Κύπρου
              C Futbol (απελαύνουν 1)
              Meridiano Tv
              Σπορ max
              TV 2 Sport (Δανία)
              Viasat Sport Baltic - Σλοβάκικα
              Ναι Sport 2
              10:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ρουμανία - Liga 2) U Cluj vs Liberty Oradea
              Αθλητισμός RO
              12:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ρουμανία - Liga 2) Jiul Petrosani vs ΚΠΑ Τιμισοάρα
              Αθλητισμός RO
              13:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Δανία League Division 1 Silkeborg vs Herfolge
              TV2 Sport (Νορβηγία)
              15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) Cittadella vs Salernitana
              La 7 Cartapiu B
              Sky Calcio 4
              15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) vs Frosinone Μπάρι
              La 7 Cartapiu A
              RAI Italia 3 Αφρική
              Sky Calcio 5
              15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) vs Triestina Avellino
              La 7 Cartapiu D
              Sky Calcio 8
              15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) Ανκόνα vs Ascoli Calcio 1898
              La 7 Cartapiu C
              Sky Calcio 9
              15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) Grosseto vs Πιατσέντζα
              Sky Calcio 7
              15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) Ρίμινι vs Modena
              Sky Calcio 6
              18:00 CET
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ρουμανία - Liga 2) Progresul vs FC Cetatea Σουκεάβα
              Αθλητισμός RO
              20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Φιλικό αγώνα Αγγλία vs All Star
              ITV 1
              Scottish TV East
              TV3 Ireland
              UlsterTV
              20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
              Εθνικό Πρωτάθλημα Match
              (Ιταλία - Serie B) Μια S Λιβόρνο vs Μάντοβα
              La 7 Cartapiu A
              Sky Calcio 1
              Sky Sport 1 Ιταλία
              Super Sky Calcio
              ==============
              WC2010 Αφρικής Qualifiers 2010
              16:30 Κονγκό, τη Λαϊκή Δημοκρατία του -: - Αιγύπτου
              ART Sport 5

              Σαουδική Αραβία ClubsTour 2008
              21:15 Al-Ittihad - Σαουδική Αραβία -: - El Ismaily - Αιγύπτου
              ART Sport 2
              ART Sport 9

              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






              Yorum


              • #8
                Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                Από αγώνων: 12 Σεπτεμβρίου 2008

                16:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Ρουμανία - Liga 1) Γκλόρια Μπιστρίτσα vs CFR Κλουζ
                ΣΓΠ 1
                17:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Πολωνία - Ι. Liga) LKS Lotz vs Jagiellonia
                Orange Σπορ Polska
                18:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Ρουμανία - Liga 1) Γκλόρια Μπουζάου vs FC Brasov
                ΣΓΠ 1
                18:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Γερμανία - Bundesliga 2) vs Alemannia Aachen Ingolstadt
                Arena 2
                Prem Αθλητισμού Portal
                Sport Klub Hu
                Sport Klub Πολωνία
                Sport Klub Σερβία
                18:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Γερμανία - Bundesliga 2) Kaiserslautern vs St Pauli
                Arena 1
                Prem Αθλητισμού Portal
                Sport Klub Ουγγαρία
                Sport Klub Πολωνία
                Sport Klub Ro
                Sport Klub Σερβία
                Sport Klub Σλοβενία
                SportKlub Hrvatska
                18:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Γερμανία - Bundesliga 2) Rot Weiss Oberhausen-vs-Rot Weiss Ahlen
                Arena 3
                Prem Αθλητισμού Portal
                19:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Ουγγαρία - Ungaria NB1 liga) Ντέμπρετσεν vs Haladas Szombathely
                Duna TV
                20:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Ρουμανία - Liga 1) FC Farul Constanta vs Steaua Bucharest
                ΣΓΠ 1
                20:00 CET
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Πολωνία - Ι. Liga) Ruch Chorzow vs Miejski Klub Sportowy Cracovia
                Γ Sport Πολωνία
                Canal Sport HD Polska
                Orange Σπορ Polska
                20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Γερμανία - Bundesliga I) Άιντραχτ Φρανκφούρτης vs Karlsruher
                Alfa TV της Κύπρου
                Arena
                CT4 Sport
                G Sports 1
                Novasports 1
                NTV Ποδόσφαιρο
                Prem Αθλητισμού Portal
                Premiere HD
                Setanta Sport Europe 1
                Sport 1 NL
                Sport 1 UKR
                Sport Klub Ουγγαρία
                Sport Klub Πολωνία
                Sport Klub Ro
                Sport Klub Σερβία
                Sport Klub Σλοβενία
                SportKlub Hrvatska
                TV 2 Sport (Δανία)
                Viasat Sport 1
                20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Ιταλία - Serie B) Πιατσέντζα vs A S Λιβόρνο
                La 7 Cartapiu A
                Sky Calcio 1
                Sky Sport 1 Ιταλία
                20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                (Ολλανδία - Holland Casino Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου) Heerenveen vs Ηρακλής Almelo
                Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Live 1
                ---------------------------------
                Morrocan Super League 2008/2009
                00:00 DHJ Difaa Hassani Jdidi -: - OCK Olympique de Khouribga
                ART Sport 1
                Maroc Αθλητισμού

                Αργεντινή Apertura League 2008
                00:01 Gimnasia Jujuy -: - Huracan
                Η Σερβία) Sport Klub)

                Ιρανικό League 2008/2009
                18:00 Saba Batry -: - Esteghlal Τεχεράνη
                ΙΡΑΝ - IRIB Χωρίς 2
                ΙΡΑΝ - TV 3

                1ο Τμήμα της Κύπρου. League 2008/2009
                18:30 Εθνικός Άχνας -: - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας FC
                Alfa TV της Κύπρου

                Κουβέιτ ClubsTour 2008
                20:30 AlKuwait SC - Κουβέιτ -: - Atlético-PR - Βραζιλία
                Κουβέιτ Αθλητισμός

                Ιρλανδία FA Cup 2008
                20:45 Galway -: - Bray Wanderers
                (TG4 (Ιρλανδία

                "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                Yorum


                • #9
                  Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                  Από αγώνων: 13 Σεπτεμβρίου 2008

                  10:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ρουμανία - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs FC Botosani
                  Αθλητισμός RO
                  12:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ρουμανία - Liga 2) FC DeltaTulcea vs Progresul
                  Αθλητισμός RO
                  12:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Russian Federation - Premier Liga) Fudbolski Klub Moskva vs Spartak Moscow
                  C Futbol (απελαύνουν 1)
                  Novasports 3
                  NTV Ποδόσφαιρο
                  NTV HD Sport
                  Ring TV
                  Sky Calcio 1
                  Sky Sport IT Xtra
                  Sport Klub Σερβία
                  Σπορ max
                  Telekanal Αθλητισμού
                  12:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Σουηδία - Allsvenskan) Αικ Στοκχόλμης vs IFK Goteborg
                  TV4 της Σουηδίας
                  13:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Σκωτία - Premier League) Motherwell vs Celtic
                  Setanta Sport Europe 1
                  Sky Calcio 3
                  Sport 1 CZ
                  Sport 1 Hungary
                  Sport 1 Ρουμανίας
                  13:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) Λίβερπουλ vs Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
                  Premiere Sport Portal
                  Δείτε Sports 1
                  Αθλητισμός TV1
                  Γ Sport 1 Δ / F / N / S
                  Eurosport 2 Μόνος / Rom
                  Showtime Μαγκρέμπ τέχνης
                  Sky Sports 1
                  Sky Sports HD1
                  Nova Sports 1
                  NTV Ποδόσφαιρο
                  TeleDeporte
                  Sky Calcio 2
                  Sky Sport 1 (Italia)
                  Sport 1 Ουκρανία
                  Sport 1 NL
                  Galaxie Sport
                  G Sports 1
                  Γεια Ποδόσφαιρο
                  RTS2
                  Diema
                  Digitalb Supersport 1
                  Γ Γαλλία
                  Spormax Digiturk
                  2M National
                  Alfa TV
                  Γ Sport 1 Polska
                  14:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Russian Federation - Premier Liga) Fudbolski Klub vs Terek Zenit Αγία Πετρούπολη
                  5 Kanalas
                  NTV Ποδόσφαιρο
                  15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ουγγαρία - Ungaria NB1 liga) ΜΤΚ Ολλανδικά vs Gyor ETO
                  Sport 2 Ουγγαρία
                  15:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Russian Federation - Premier Liga) Κρόνο Μόσχας vs Fudbolski Klub Tom
                  NTV Κλασικού Αθλητισμού
                  15:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Πολωνία - Ι. Liga) Slask Wroclaw vs Górniczy Klub Sportowy Belchatów
                  Orange Σπορ Polska
                  15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γερμανία - Bundesliga I) FC Koln vs Β. Munchen
                  Premiere Sport 1
                  Sky Calcio
                  S. Sport 2 Hellas
                  TPS Star
                  Sport 1 CZ
                  (Sport Klub (Ρουμανία
                  Η Σερβία) Sport Klub)
                  ATV Αυστρία
                  15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γερμανία - Bundesliga I) Bor. Ντόρτμουντ vs Schalke 04
                  Premiere Sport 1
                  NTV Αθλητισμού
                  S. Sport 3 Hellas
                  ViaSat Sport 2
                  Sport 1 NL
                  (Sport Klub (Ουγγαρία
                  Η Σερβία) Sport Klub)
                  Sport Klub (Polska)
                  Sport Klub (Σλοβενία)
                  Sport 2 UKR Χωρίς
                  Sport Klub (Κροατία)
                  15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γερμανία - Bundesliga I) Hamburger SV vs Bayer Leverkusen
                  Premiere Sport 1
                  Sport Klub (Polska)
                  Sport Klub (Ουγγαρία)
                  15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γερμανία - Bundesliga I) Hertha BSC vs VfL Wolfsburg
                  Premiere Sport 1
                  15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γερμανία - Bundesliga Ι) 1899 Hoffenheim vs VfB Stuttgart
                  Premiere Sport 1
                  15:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γερμανία - Bundesliga I) vs Werder Bremen Energie Cottbus
                  Premiere Sport 1
                  15:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ελλάδα - National League) Ηρακλής vs Ο.Φ.Η.
                  Novasports 1
                  15:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ελλάδα - National League) Skoda Ξάνθη vs Ολυμπιακός
                  NET Nova
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) Blackburn Rovers vs Αρσεναλ
                  Αθλητισμός TV1
                  Premiere Sport Portal
                  Setanta Sports 1 Ιρλανδίας
                  Prima CZ
                  Δείτε Sports 1
                  Alfa TV
                  Super Sky Calcio
                  Spormax Digiturk
                  Γ Sport (Γαλλία)
                  Diema
                  Eurosport 2 Μόνος / Rom
                  Supersport 3SA
                  Sport 1 Ουκρανία
                  NTV Ποδόσφαιρο
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) vs Πόρτσμουθ Μίντλεσμπρο
                  Δείτε Sports 3
                  Supersport 5SA
                  Sky Calcio 2
                  G Sports 1
                  Γεια Σπορ
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Σουηδία - Allsvenskan) Malmo FF vs Χάλμσταντ
                  TV4 της Σουηδίας
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) West Bromwich Α. vs West Ham U.
                  Δείτε Σειρά 1 Σχόλια
                  Sky Calcio 3
                  Sky Sport 1 (Italia)
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) vs Sunderland Wigan Athletic
                  Δείτε επιπλέον Κωμωδία
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) vs Φούλαμ Bolton Wanderers
                  Δείτε Shasha Σχόλια
                  Γ Sport EXTRA
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) Newcastle United vs Hull City
                  Showtime Extreme Sport
                  Fox Soccer Channel
                  Γ Sport 2 Δ / F / N / S
                  G Sports 2
                  Diema 2
                  Γεια Ποδόσφαιρο
                  Galaxie Sport
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ρουμανία - Liga 1) Universitatea Craiova vs FC Τιμισοάρα
                  ΣΓΠ 1
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Μπάρι vs Μπρέσια
                  Sky Calcio 5
                  La 7 Cartapiu A
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Πάρμα vs Ανκόνα
                  Sky Calcio 6
                  La 7 Cartapiu B
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Empoli vs Albinoleffe U.C.
                  Sky Calcio 7
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Τρεβίζο Football Club vs Rimini
                  Sky Calcio 9
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Πίζα vs Modena
                  SKY Calcio 10
                  La 7 Cartapiu C
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Avellino vs Cittadella
                  SKY Calcio 11
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Μάντοβα vs Vicenza
                  SKY Calcio 12
                  16:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie B) Sassuolo vs Grosseto
                  Sky Calcio 8
                  17:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Δανία - Superligaen), Aalborg BK vs AGF Ώρχους
                  3 Δανία
                  TV2 Sport
                  17:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Πολωνία - Ι. Liga) Lechia Γκντανσκ vs Odra Wodzislaw
                  Orange Σπορ Polska
                  18:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie A) Unione Sportiva Παλέρμο Ρόμα vs AS
                  ART Sport 4
                  Sky Calcio
                  Sport 2 HU
                  Aljazeera Sport 1
                  La 7 Cartapiu B
                  Sport 1 CZ
                  Η Σερβία) Sport Klub)
                  Boom Sport (Ρουμανία)
                  Kanal 9 (Σουηδία)
                  Sport 2 UKR Χωρίς
                  Γεια Sports2 (Νιγηρία)
                  NTV Spor (Τουρκία)
                  18:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Πολωνία - Ι. Liga) Legia Warszawa vs Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia
                  Γ Sport Πολωνία
                  Canal Sport HD Polska
                  18:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ρουμανία - Liga 1) FC Βασλούι vs Dinamo Bucharest
                  Antena 1
                  18:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Τουρκία - Super Lig) Hacettepe vs Fenerbahce
                  Lig TV (Digiturk)
                  18:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ελλάδα - National League) ο Παναθηναϊκός vs Panthrakikos
                  ET-1
                  18:20 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Championship) Derby County vs Sheffield United
                  Sky Sports 1
                  Sky Sports HD1
                  18:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Αγγλία - Premier League) Manchester City vs Chelsea
                  Setanta Sports 1
                  Premiere Sport Portal
                  Αθλητισμός TV1
                  Showtime Μαγκρέμπ τέχνης
                  Δείτε Sports 1
                  Eurosport 2 Μόνος / Rom
                  Digitalb Supersport 1
                  Diema
                  RTS 2
                  Sport 1 Ουκρανία
                  Sport 1 NL
                  G Sports 1
                  Galaxie Sport
                  Γεια Ποδόσφαιρο
                  Nova Sports 1
                  NTV Ποδόσφαιρο
                  Alfa TV
                  Γ Sport (Γαλλία)
                  Γ Sport 2 Polska
                  Γ Sport 2 Δ / F / N / S
                  Sky Sport 3 (Italia)
                  Super Sky Calcio
                  Supersport 3SA
                  18:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ολλανδία - Holland Casino Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου) vs PSV Eindhoven Sparta Rotterdam
                  Sport Klub (Σερβία)
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) AJ Auxerre vs σύνδεσης Αθλητικό Nancy Lorraine
                  A la carte 1
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) vs Le Mans Τουλούζ
                  A la carte 2
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) Olympique Lyonnais vs Νίκαια
                  A la carte 3
                  Digit Alb Premium 4 (SUPERSPORT 4)
                  Sport 5 Live
                  TV5 Orient
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) AS Monaco vs Lorient
                  A la carte 4
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) Stade Rennais vs Le Havre
                  A la carte 5
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) Valenciennes vs Grenoble
                  A la carte 6
                  19:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Νορβηγία - Eliteserien) Τρόμσο vs FK Bodo / Glimt
                  TV2 Sport (Νορβηγία)
                  19:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ρουμανία - Liga 1) Rapid Bucharest vs Unirea Urziceni
                  Antena 1
                  Antena International
                  19:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Πολωνία - Ι. Liga) Polonia Bytom vs Polonia Warszawa
                  Orange Σπορ Polska
                  20:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ισπανία - Primera Division) Μπαρτσελόνα vs Racing Santander
                  Taquilla 1
                  Premiere Sport 1
                  Sky Calcio 3
                  Canal Barca
                  S. Sport 3 Hellas
                  Aljazeera Sport 2
                  Sport 1 CZ
                  Sport TV 2
                  Sport 1 NL
                  Fox TV Σερβία
                  Sport 2 UKR Χωρίς
                  Γεια Ποδόσφαιρο (Νιγηρία)
                  NTV Spor (Τουρκία)
                  20:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ισπανία - Primera Division) Real Valladolid vs Atletico Madrid
                  Taquilla 2
                  20:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Σλοβενία - 1. Liga) NK Maribor Pivovarna vs Νόβα Γκόριτσα
                  TV Slovenija 2
                  20:15 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ελλάδα - National League) Πανσερραικός vs Πανιώνιος
                  Alpha TV
                  20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ρουμανία - Liga 1) FC Farul Constanta vs Steaua Bucharest
                  ΣΓΠ 1
                  20:30 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ιταλία - Serie A) Inter vs Κατάνια
                  Sport TV (TV Cabo)
                  Sky Calcio
                  Sky Sport 1
                  Armenia TV
                  SuperSport 1
                  C Αθλητισμού (Πολωνία)
                  Premiere Sport CL10
                  Sport 2 HU
                  Aljazeera Sport 1
                  (C Αθλητισμού (D, F, N, S
                  La 7 Cartapiu D
                  Sport 1 Ουκρανία
                  Γ Sport 2 (D, F, N, S)
                  Fox Soccer Channel
                  20:45 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Τουρκία - Super Lig) Galatasaray vs Antaliaspor
                  Lig TV (Digiturk)
                  21:00 CET
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Γαλλία - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs Olympique Marseille
                  Γ Sport 2 Πολωνία
                  Digit Alb Premium 4 (SUPERSPORT 4)
                  Galaxie Sport
                  Kanal A
                  Novasports 4
                  NTV Ποδόσφαιρο
                  Orange Foot
                  Setanta Sport Europe 2
                  Sport Klub Σερβία
                  Sport Klub Σλοβενία
                  SportKlub Hrvatska
                  TV 2 Sport (Δανία)
                  TV 2 Sport (Δανία) HD
                  22:00 ώρα κεντρικής Ευρώπης
                  Εθνικό Πρωτάθλημα Match
                  (Ισπανία - Primera Division) Sevilla vs Real Sporting de Gijón
                  Sport 1 Hungary
                  Sky Calcio 2
                  S. Sport 2 Hellas
                  TV Canaria
                  Aljazeera Sport 2
                  Sport 1 CZ
                  Sport TV 2
                  Sport 1 NL
                  La ***ta
                  Fox TV Σερβία
                  Sport 2 UKR Χωρίς
                  Γεια Ποδόσφαιρο (Νιγηρία)
                  NTV Spor (Τουρκία)
                  -------------------------------
                  ΗΠΑ Major League Soccer 2008
                  01:30 Δ. Γ. Ηνωμένο -: - FC Dallas
                  Fox Soccer Channel
                  22:00 Kansas City Wizards -: - Los Angeles Galaxy
                  S. Sport 3 Hellas

                  Αργεντινή Apertura League 2008
                  21:10 Νεβελ του Old Boys -: - Lanus
                  Sport Klub (Σερβία)

                  Βραζιλία Brasileiro League 2008
                  23:20 Gremio -: - Γκόιας
                  SuperSport 1
                  Sport 1 Ουκρανία
                  Sport Klub (Polska)
                  TV Kosava (Σερβία)
                  Sport.ro (Ρουμανία

                  "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                  Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                  Yorum


                  • #10
                    Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                    Αγώνων: 28 Σεπτεμβρίου 2008

                    12:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ολλανδία - Holland Casino Eredivisie) ADO Den Haag vs Ουτρέχτη
                    Eredivisie Live 1
                    14:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga 2) 1860 Munchen vs Ingolstadt
                    Arena Bundesliga 5
                    Prem Sport Portal
                    14:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga 2) vs Alemannia Aachen SC Freiburg
                    Arena Bundesliga 1
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub Ουγγαρία
                    Sport Klub Πολωνία
                    Sport Klub ro
                    14:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga 2) Augsburg vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
                    Arena Bundesliga 2
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub + Hu
                    14:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga 2) Kaiserslautern vs FSV Frankfurt
                    Arena Bundesliga 3
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub + Σερβία
                    14:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden vs-Rot Weiss Ahlen
                    Arena Bundesliga 4
                    Prem Sport Portal
                    14:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Αγγλία - Premier League) Tottenham Hotspur vs Πόρτσμουθ
                    Alfa TV Cyprus
                    BHT 1
                    C + Sport Πολωνία
                    Canal + Sport 1 Δανία
                    Canal + Sport 1 Φινλανδία
                    Canal + Sport 1 Νορβηγία
                    Canal + Sport 1 Σκανδιναβία
                    Canal + Sport HD Polska
                    Canal + Sport HD Skandinavien
                    Diema 2
                    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                    DigitAlb SuperSport HD 1
                    Eurosport 2 Ro / Hu
                    Galaxie Sport
                    Novasports 1
                    NTV + Football
                    NTV + Sport HD
                    ShowSports 1
                    ShowSports 2
                    Sky Calcio 9
                    Sky Sport 3 Ιταλία
                    Sky Sports 1
                    SporMax
                    Sport 2 UKR
                    Sport HD (Ουκρανία)
                    Sport TV
                    Sport TV 1 HD
                    SuperSport 3 Α.Ε.
                    TeleDeporte
                    Ναι Sport 2
                    14:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ολλανδία - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam vs Vitesse Arnhem
                    Eredivisie Live 2
                    Ring TV
                    14:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ολλανδία - Holland Casino Eredivisie) FC Groningen vs Feyenoord
                    Al Jazeera Sport 1
                    Canal + Sport Extra
                    Eredivisie Live 1
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) Μπολόνια vs Napoli
                    Al Jazeera Sports +2
                    Digit Alb Premium 4 (SuperSport 4)
                    ESPN 2
                    ESPN BRASIL
                    ESPN +
                    La 7 Cartapiu C
                    RAI Italia 3 Αφρική
                    Sky Calcio 1
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) Lecce vs Cagliari Calcio
                    La 7 Cartapiu E
                    Sky Calcio 6
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) Udinese vs Siena
                    La 7 Cartapiu A
                    Orange Foot
                    Sky Calcio 3
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) Catania vs Chievo
                    La 7 Cartapiu D
                    Sky Calcio 7
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) Torino vs Lazio
                    Al Jazeera Sports +3
                    C + Fútbol (απελαύνουν 1)
                    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                    Kohavision TV
                    Novasports 2
                    OBN
                    Sky Calcio 5
                    Sport 1 NL
                    TV7 Βουλγαρία
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) Unione Sportiva vs Παλέρμου ΡΕΓΓΙΝΑ
                    Γεια σου Σπορ
                    La 7 Cartapiu B
                    Sky Calcio 2
                    Sky Sport 1 Ιταλία
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) AS Roma vs Αταλάντη
                    Al Jazeera Sports +1
                    C + Ισπανία
                    Canal + Spain HD
                    Canal + Sport 2 Skandinavien
                    Canal + Sport 2 Δανία
                    Canal + Sport 2 Φινλανδία
                    Canal + Sport 2 Νορβηγία
                    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                    DigitAlb HD 2
                    ESPN Pacific
                    Fox Soccer Channel
                    G Sports 2
                    NTV Spor
                    Sky Calcio 4
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Hungary
                    TPS Star
                    TV Capixaba
                    Ναι Sport 1
                    15:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Σκωτία - Premier League) Hibernian vs Rangers
                    Setanta Sport Ευρώπη 1
                    Sport 1 Ρουμανία
                    Sport 2 Ουγγαρίας
                    15:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Σερβία-Μαυροβούνιο - Prva Liga) ΟΦΚ Βελιγραδίου έναντι Borac Cacak
                    RTS 2 Σερβία
                    16:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Αυστρία - T-Mobile Bundesliga) SK Rapid Wien vs SK Στουρμ Γκρατς
                    ORF 1
                    Premiere Αυστρία
                    16:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ουκρανία - Vyscha Liga) Illychivets Μαριούπολη vs Αρσεναλ
                    Inter +
                    16:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ρωσική Ομοσπονδία - Premier Liga) Rubin Καζάν vs Fudbolski Klub Moskva
                    Novasports 3
                    NTV + Football
                    Ring TV
                    Δείτε Sport 4
                    Sky Calcio 10
                    Sport Klub + Σερβία
                    Sportmania
                    Telekanal Αθλητισμός
                    16:45 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Πολωνία - Ι. Liga) Slask Wroclaw vs Miejski Klub Sportowy Cracovia
                    Orange αθλητικές Polska
                    16:45 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Πολωνία - Ι. Liga) LKS Lotz vs Λεχ Πόζναν
                    C + Sport Πολωνία
                    Canal + Sport HD Polska
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Αγγλία - Premier League) Wigan Athletic vs Manchester City
                    C + Sport France
                    Canal + Sport 2 Skandinavien
                    Canal + Sport 1 Νορβηγία
                    Canal + Sport 2 Δανία
                    Canal + Sport 2 Φινλανδία
                    Canal + Sport 2 Νορβηγία
                    Diema
                    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                    Eurosport 2 Ro / Hu
                    Fox Soccer Channel
                    G Sports 1
                    Galaxie Sport
                    Γεια σου Ποδόσφαιρο
                    Novasports 2
                    NTV + Football
                    NTV + Sport HD
                    RTS 2 Σερβία
                    ShowSports 1
                    ShowSports 2
                    Sky Calcio 9
                    Sky Sport 3 Ιταλία
                    Sky Sport HD 2 Italia
                    Super Sky Calcio
                    SporMax
                    Sport 1 NL
                    Sport 1 UKR
                    Sport HD (Ουκρανία)
                    SuperSport 3 Α.Ε.
                    Ναι Sport 2
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga I) Karlsruher vs VfL Wolfsburg
                    Arena Bundesliga 2
                    Prem Sport Portal
                    Premiere HD
                    Sport 2 UKR
                    Sport Klub Ουγγαρία
                    Sport Klub Πολωνία
                    Sport Klub ro
                    TPS Star
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γερμανία - Bundesliga I) Eintracht Frankfurt vs Αρμενία Bielefeld
                    Arena Bundesliga 1
                    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                    Dubai Sports 1
                    Novasports 4
                    Prem Sport Portal
                    Sport Klub + Hu
                    Sport Klub + Σερβία
                    TV 2 Sport (Δανία)
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γαλλία - Ligue 1) Valenciennes vs Τουλούζη
                    A la carte 2
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γαλλία - Ligue 1) AS Monaco vs Λιλ
                    A la carte 1
                    Digit Alb Premium 4 (SuperSport 4)
                    Novasports 6
                    NTV + On-Line
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Ρουμανία
                    Sport Klub Σερβία
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Racing Santander vs RCD Mallorca
                    ESPN BRASIL
                    ESPN Pacific
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Numancia vs Osasuna
                    Taquilla 0
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Μάλαγα vs Ρεάλ Βαγιαδολίδ
                    Taquilla 0
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Athletic Bilbao vs Getafe
                    Taquilla 0
                    Sport-εκφράζουν
                    Digit Alb
                    Aljazeera Sport +2
                    Boom Sport (Ρουμανία)
                    Kohavision TV
                    Γεια σου Sports2 (Νιγηρία)
                    TV2 Sport 5 (Νορβηγία)
                    17:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Αλμερία vs Recreativo Huelva
                    Taquilla 0
                    17:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ουγγαρία - Ungaria NB1 Liga) ΜΤΚ Ολλανδικά vs Nyiregyhaza
                    Sport 2 Ουγγαρίας
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ελλάδα - National League) Skoda Ξάνθη vs Θρασύβουλος
                    Alfa TV Cyprus
                    ERT Sat
                    NET Nova
                    Polsat Sport Extra
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ελλάδα - National League) Πανιώνιος vs ΑΕΚ
                    Novasports 1
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Νορβηγία - Eliteserien) Valerenga Όσλο vs Viking FK
                    Novasports 3
                    TV2 Sport 4
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Νορβηγία - Eliteserien) Ham-ΚΑΜ Fotball vs FK Bodo / Glimt
                    TV 2 Sport 2
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Νορβηγία - Eliteserien) Fredrikstad vs Stromsgodset
                    TV 2 Sport 2
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Νορβηγία - Eliteserien) SK Brann vs Lyn
                    Sport TV2
                    18:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Σουηδία - Allsvenskan) Kalmar FF vs Elfsborg
                    Canal + Sport 1 Δανία
                    Canal + Sport 1 Φινλανδία
                    Canal + Sport 1 Νορβηγία
                    Canal + Sport 1 Sverige
                    Canal + Sport HD Skandinavien
                    18:15 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ρωσική Ομοσπονδία - Premier Liga) Fudbolski Klub Terek vs Khimki
                    NTV + Football
                    19:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Βαλένθια vs Deportivo La Coruna
                    Al Jazeera Sports +2
                    Boom Sport
                    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                    Fox TV Σερβία
                    Γεια σου Ποδόσφαιρο
                    Novasports 2
                    NTV Spor
                    NTV + Football
                    Sky Calcio 9
                    Sky Sports 1
                    Super Sky Calcio
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Hungary
                    Sport 1 NL
                    Sport 1 UKR
                    Sport 2 UKR
                    Sport 5 + Live
                    Sport TV2
                    Sport +
                    SUPERSPORT 7 Α.Ε.
                    Taquilla 1
                    TV 4 Αθλητισμού
                    TV2 Sport 5
                    20:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Τουρκία - Super Lig) Galatasaray vs Konyaspor
                    Lig TV
                    Lig TV HD
                    20:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Νορβηγία - Eliteserien) Aalesund vs Rosenborg BK
                    TV2 Νορβηγία
                    20:15 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ελλάδα - National League) ΠΑΟΚ vs Αρης
                    Novasports 1
                    20:30 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ιταλία - Serie A) AC Milan vs Inter
                    Al Jazeera Sports +1
                    C + Fútbol (απελαύνουν 1)
                    C + Sport Πολωνία
                    Canal + Sport 1 Δανία
                    Canal + Sport 1 Φινλανδία
                    Canal + Sport 1 Νορβηγία
                    Canal + Sport 1 Σκανδιναβία
                    Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                    DigitAlb SuperSport HD 1
                    ESPN BRASIL
                    ESPN Pacific
                    Fox Soccer Channel
                    G Sports 1
                    HRT 2
                    Kohavision TV
                    Novasports 3
                    NTV Tur***
                    OBN
                    RAI Italia 3 Αφρική
                    Sky Calcio 1
                    Sky Sport 1 Ιταλία
                    Sky Sport HD 1 Italia
                    Sport 1 NL
                    Sport 2 Ουγγαρίας
                    Sport TV
                    Telekanal Αθλητισμός
                    ΤΠΔ 2
                    TV7 Βουλγαρία
                    Ναι Sport 2
                    21:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Γαλλία - Ligue 1) Girondins deBordeaux vs Saint-Etienne
                    C + Γαλλία
                    Canal + HD
                    Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                    NTV + Sport HD
                    Setanta Sport Europe 2
                    Sport Klub + Σερβία
                    21:00 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Ισπανία - Primera Division) Atletico Madrid vs Sevilla
                    Al Jazeera Sports +2
                    Boom Sport
                    C + Ισπανία
                    C + Sport 2 Πολωνία
                    Canal + Spain HD
                    Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                    Εισάγετε τη Σερβία
                    ESPN +
                    Γεια σου Ποδόσφαιρο
                    Novasports 2
                    NTV Spor
                    NTV + On-Line
                    Prem Sport Portal
                    Sky Calcio 2
                    Sky Sport 3 Ιταλία
                    Sky Sports 1
                    Sky Sports HD 1 UK
                    Sport 1 UKR
                    Sport 2 UKR
                    Sport 5 + Live
                    Sport Klub Ουγγαρία
                    Sport +
                    SUPERSPORT 7 Α.Ε.
                    TV 4 Αθλητισμού
                    Sport TV2
                    21:15 CET
                    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                    (Πορτογαλία - Superliga) trofense vs Guimaraes
                    Ring TV
                    SporMax
                    Sport TV
                    SuperSport Maximo
                    ---------------------------
                    ΗΠΑ Major League Soccer 2008
                    04:30 CD Chivas -: - Kansas City Wizards
                    Fox Sports MiddleEast
                    Fox Soccer Channel
                    Fox Türkiye

                    Μεξικό Apertura League 2008
                    19:00 Τολούκα -: - Santos Laguna
                    Ηθοποιοί Ευρώπη

                    Τσεχική Gambrinus League 2008/2009
                    20:00 SK Slavia Πράγας -: - Sigma Olomouc
                    CT4 Sport

                    Βραζιλία Brasileiro League 2008
                    21:00 Nautico -: - Palmeiras
                    Tv Capixaba
                    Sao Paulo -: - Cruzeiro
                    C + απελαύνουν 3
                    Digit Alb
                    Sport Klub (Polska)
                    TV Kosava (Σερβία

                    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                    Yorum


                    • #11
                      Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                      Αγώνες από τους: Σεπτέμβριος 30, 2008

                      15:30 CET
                      FIFA Futsal World Championship 2008
                      Βραζιλία vs Ιαπωνία
                      ART Sport 5
                      Ιταλία vs Ταϊλάνδη
                      ART Sport 6
                      Κούβα vs Νησιά Σολομώντος
                      ART Sport 5
                      Παραγουάη vs ΗΠΑ
                      ART Sport 6

                      18:00 CET
                      Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Hertha BSC vs St Patricks Athletic
                      DSF Sport
                      Δύο RTE
                      18:00 CET
                      Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) CSKA Moscow vs Slaven Koprivnica
                      HRT 2
                      18:30 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) της Αγίας Πετρούπολης Zenit vs Real Madrid
                      A la carte 7
                      Antena 3 TV
                      ART Sport 3
                      B-92
                      ESPN Ατλαντικού
                      ESPN BRASIL
                      ESPN Ισραήλ
                      ESPN Pacific
                      Novasports 2
                      nSport HD
                      Prem Sport Portal
                      Setanta Sport Ιρλανδία
                      Sigma Sports1
                      Sky Calcio 8
                      Sky Sport 1 Ιταλία
                      Sky Sports 2
                      Sport 5
                      Αθλητισμός N
                      Αθλητισμός RO
                      Sport TV
                      Star TV
                      Telekanal Αθλητισμός
                      TV 2 Sport (Δανία)
                      Viasat Sport 1
                      19:45 CET
                      Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                      (Σουηδία - Allsvenskan) Malmo FF vs Helsingborg
                      TV 4 Αθλητισμού
                      20:30 CET
                      Κύπελλο ταιριάζει Salernitana vs SASSUOLO
                      Conto TV
                      Sport Klub ro
                      Sport Klub Σερβία
                      SUPERSPORT 7 Α.Ε.
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Villarreal vs Celtic
                      A la carte 6
                      C Ισπανία
                      ESPN2 Καραϊβική
                      Novasports 3
                      Prem Sport Portal
                      Scottish TV Ανατολή
                      Setanta Sport Ιρλανδία
                      Sky Calcio 5
                      Sky Sports 2
                      Sky Sports HD 2 UK
                      Sport 3 UKR
                      SuperSport 5 Α.Ε.
                      Viasat Sport 3
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) B. Munchen vs Olympique Lyonnais
                      2BE
                      Arryadia 2
                      ART Sport 5
                      B-92
                      BHT 1
                      BTV
                      Champions 1
                      CT-2
                      HRT 2
                      Novasports 1
                      nSport HD
                      NTV Αθλητισμός
                      Prem Sport Portal
                      Premiere HD
                      Rustavi 2
                      SF-2
                      Sigma Sports1
                      Sky Calcio 3
                      Sky Sport HD 2 Italia
                      Sky Sport Xtra
                      Sky Sports HD 3 UK
                      Sport 1 NL
                      Αθλητισμός RO
                      Sport TV
                      TF 1
                      TF1 HD
                      ΤΠΔ 2
                      TSR 2
                      TV 2 Sport (Δανία)
                      TV 2 Sport (Δανία) HD
                      TV 6 Λετονία
                      Viasat Sport 2
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Φιορεντίνα vs Steaua Βουκουρέστι
                      A la carte 1
                      Champions 5
                      Prem Sport Portal
                      Pro TV
                      Sky Calcio 2
                      Sky Sport 16:9
                      Sky Sport HD 1 Italia
                      Sky Sports 3
                      Sportmania
                      Viasat Xtra 2
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Fenerbahçe vs Dinamo Kiev
                      A la carte 3
                      Champions 4
                      Ποδόσφαιρο Smart
                      Prem Sport Portal
                      Sky Calcio 7
                      Star TV
                      Telekanal Αθλητισμός
                      ΤΕΤ
                      Viasat Xtra 3
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) BATE Borisov vs Γιουβέντους
                      A la carte 4
                      ART Sport 2
                      Champions 3
                      Novasports 6
                      NTV Κλασικός Αθλητισμός
                      Prem Sport Portal
                      Sky Calcio 1
                      Sky Sport 1 Ιταλία
                      Sport 5
                      SUPERSPORT 6 Α.Ε.
                      Viasat Xtra 1
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League) vs Arsenal FC Porto
                      A la carte 2
                      ART Sport 1
                      Canal Ισπανία HD
                      Champions 2
                      CT4 Sport
                      ESPN 2
                      ESPN
                      ETV
                      ITV 1
                      Novasports 2
                      NTV on-line
                      Prem Sport Portal
                      RTP 1
                      Setanta Sport Ευρώπη 1
                      Sigma Sports1
                      Sky Calcio 6
                      Sport 2 UKR
                      Αθλητισμός N
                      SuperSport 3 Α.Ε.
                      TV 6 Ουγγαρία
                      UlsterTV
                      Viasat Sport 1
                      Viasat Sport HD
                      20:45 CET
                      Europeean Championship Match (UEFA Champions League), Aalborg BK vs Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
                      A la carte 5
                      ART Sport 6
                      ART Sport 6
                      ESPN 2
                      ESPN BRASIL
                      ESPN Pacific
                      ITV 4
                      Novasports 4
                      Prem Sport Portal
                      Δύο RTE
                      Sky Calcio 4
                      Sport 5
                      Sport TV2
                      TV3
                      TV6 Σουηδία
                      Viasat 4

                      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                      Yorum


                      • #12
                        Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                        Αγώνες από τους: 1 Οκτωβρίου 2008

                        15:00 CET
                        Κύπελλο ταιριάζει Μπολόνια vs Ascoli Calcio 1898
                        Conto TV
                        Sport Klub ro
                        Sport TV
                        20:30 CET
                        Κύπελλο ταιριάζει Torino vs A S Λιβόρνο
                        Conto TV
                        20:30 CET
                        Κύπελλο αγώνα Λάτσιο vs Αταλάντη
                        Conto TV
                        Sport Klub ro
                        SUPERSPORT 7 Α.Ε.
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League) CFR Κλουζ vs Chelsea
                        A la carte 1
                        ART Sport 3
                        Champions 3
                        Prem Sport Portal
                        Pro TV
                        Setanta Sport Ιρλανδία
                        Sky Calcio 3
                        Sky Sport Xtra
                        Sky Sports HD 3 UK
                        Sport 5
                        Sport TV2
                        SuperSport 5 Α.Ε.
                        Viasat Sport 2
                        20:45 CET
                        Europeean Αγώνας Πρωταθλήματος (UEFA Champions League), deBordeaux Girondins vs AS Roma
                        ART Sport 1
                        C Αθλητισμού Γαλλία
                        Champions 1
                        Novasports 6
                        Prem Sport Portal
                        Sky Calcio 2
                        Sky Sport 3 Ιταλία
                        Sky Sport HD 2 Italia
                        Sport 3 UKR
                        Αθλητισμός N
                        Αθλητισμός RO
                        Sportmania
                        Viasat Sport 3
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Ανόρθωση FC vs Παναθηναϊκός
                        A la carte 2
                        Champions 4
                        NET Nova
                        Prem Sport Portal
                        Rustavi 2
                        Sigma TV
                        Sky Calcio 4
                        Viasat Xtra 4
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League) vs Shakhtar Donetsk FC Barcelona
                        A la carte 5
                        ART Sport 6
                        ART Sport 6
                        C Ισπανία
                        ESPN Ατλαντικού
                        ESPN BRASIL
                        HRT 2
                        Novasports 2
                        NTV Αθλητισμός
                        Prem Sport Portal
                        Sigma Sports1
                        Sky Calcio 5
                        Sport 5
                        TRK Ukraina
                        Viasat Xtra 2
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Atletico Madrid vs Olympique Marseille
                        Γ Γαλλία
                        Canal 2 Ισπανία
                        Canal Ισπανία HD
                        CNN Türk
                        CT-2
                        ESPN 2
                        ESPN
                        Novasports 4
                        Prem Sport Portal
                        Sky Calcio 8
                        Sport 1 NL
                        Sport 2 UKR
                        Sport 5
                        STV 3 Σλοβακία (Trojka)
                        Viasat Sport 3
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Sporting vs FC Basel
                        A la carte 4
                        Champions 5
                        Prem Sport Portal
                        SF-2
                        Sky Calcio 6
                        Sport TV
                        ΤΠΔ 2
                        TSR 2
                        Viasat Xtra 1
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League) Λίβερπουλ vs PSV Eindhoven
                        2BE
                        ART Sport 5
                        Champions 2
                        ESPN 2
                        ESPN Pacific
                        ESPN2 Καραϊβική
                        ETV
                        M 1
                        Nederland 3
                        Novasports 3
                        nSport HD
                        Prem Sport Portal
                        Δύο RTE
                        Sigma Sports1
                        Sky Calcio 7
                        Sky Sports 2
                        Sky Sports HD 2 UK
                        Sport 1 UKR
                        Αθλητισμός
                        SuperSport 3 Α.Ε.
                        Telekanal Αθλητισμός
                        TV 6 Λετονία
                        TV3
                        TVP 2
                        Viasat 4
                        Viasat Sport 1
                        20:45 CET
                        Europeean Championship Match (UEFA Champions League), Inter vs Werder Bremen
                        A la carte 3
                        ART Sport 2
                        BTV
                        nSport HD
                        NTV Κλασικός Αθλητισμός
                        ORF 1
                        ORF HD
                        Prem Sport Portal
                        Premiere HD
                        Rai Due
                        SAT.1 Γερμανία
                        Sky Calcio 1
                        Sky Sport 16:9
                        Sky Sport HD 1 Italia
                        Star TV
                        SUPERSPORT 6 Α.Ε.
                        ΤΕΤ
                        TV 2 Sport (Δανία)
                        TV 2 Sport (Δανία) HD
                        TV6 Σουηδία

                        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                        Yorum


                        • #13
                          Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                          Αγώνων: 2 Οκτωβρίου, 2008

                          15:40 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Wisła Krakow vs Tottenham Hotspur
                          Al Jazeera Sports +1
                          Πέντε
                          Goal TV1
                          Megasport
                          Setanta Sport Ιρλανδία
                          TVP 2
                          16:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) ταχεία Βουκουρέστι vs VfL Wolfsburg
                          DSF Sport
                          TVR 1
                          18:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA), Spartak Moscow vs Banik Ostrava
                          Al Jazeera Sports +1
                          Megasport
                          Telekanal Αθλητισμός
                          TV3 +
                          18:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) FBK Κάουνας vs Sampdoria
                          La 7
                          18:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Unirea Urziceni vs Hamburger SV
                          Telesport RO
                          18:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Partizan Beograd vs FC Τιμισοάρα
                          Boom Sport
                          18:00 CET
                          Coppa Italia Γένοβα vs Ravenna
                          7 TV
                          Conto TV
                          Sport Klub ro
                          Sport Klub Σερβία
                          SUPERSPORT 7 Α.Ε.
                          18:15 CET
                          Europeean Αγώνας Πρωταθλήματος (UEFA Cup) Schalke 04 vs ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
                          Polsat Sport
                          ZDF
                          18:15 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Λεχ Πόζναν vs FK Austria Wien
                          ORF 1
                          TVP 2
                          TVP HD
                          18:30 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Kalmar FF vs Feyenoord
                          Nederland 3
                          TV 4 Αθλητισμού
                          18:30 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Levski Sofia vs MSK Zilina
                          Βουλγαρία TV
                          STV 3 Σλοβακία (Trojka)
                          18:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Rosenborg BK vs Brøndby IF
                          TV2 Zebra
                          TV3 +
                          19:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Saint-Etienne vs Hapoel Tel Aviv
                          Sport 5
                          Sport +
                          19:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Galatasaray vs Bellinzona
                          D Spor
                          ΤΠΔ 2
                          19:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Metalist κχαρκίβ vs Beşiktaş
                          Lig TV
                          19:30 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) FC Vaslui vs Slavia Praha
                          TVR 1
                          19:30 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Dinamo Bucharest vs NEC
                          Kanal D ro
                          TV Gelderland
                          19:40 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Standard Liege vs Έβερτον
                          Πέντε
                          Gol TV
                          Setanta Sport Ιρλανδία
                          Ναι Sport 1
                          20:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Twente vs Stade Rennais
                          Eurosport Γαλλία
                          TV Oost
                          20:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Heerenveen vs Futebol Clube de Vitoria Setubal
                          Omrop Fryslan Televisie
                          20:15 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) FC Zurich vs AC Milan
                          Al Jazeera Sports +2
                          HD Suisse
                          Megasport
                          Odeon TV
                          Polsat Sport
                          SF-2
                          Sport 1 UKR
                          ΤΠΔ 2
                          TSR 2
                          20:15 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Σπάρτη Praha vs Dinamo Zagreb
                          CT4 Sport
                          HRT 2
                          20:15 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Artmedia Petrzalka vs Sporting Clube de Braga
                          STV 3 Σλοβακία (Trojka)
                          20:30 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Ajax Amsterdam vs Borac Cacak
                          Nederland 3
                          20:30 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Wustenrot Σάλτσμπουργκ vs Sevilla
                          La ***ta
                          ORF 1
                          20:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Benfica vs Napoli
                          Al Jazeera Sports +1
                          Conto TV
                          Direct 8
                          ESPN BRASIL
                          20:45 CET
                          Europeean Αγώνας Πρωταθλήματος (UEFA Cup) Udinese vs Bor. Ντόρτμουντ
                          Al Jazeera Sports +3
                          Polsat Sport Extra
                          Sport 2 UKR
                          ZDF
                          20:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Motherwell vs σύνδεσης σπορ Nancy Lorraine
                          BBC1 Σκωτία
                          20:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Krbenhavn FC vs Fudbolski Klub Moskva
                          Telekanal Αθλητισμός
                          TV3 +
                          20:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) vs Club Brugge BSC μικρά αγόρια
                          2BE
                          SF-2
                          20:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Manchester City vs Ομόνοια Λευκωσίας
                          Boom Sport
                          ITV 4
                          Novasports 1
                          ShowSports 1
                          Ναι Sport 2
                          20:45 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Ολυμπιακός vs ΜΠΑΣΚΕΤ Club Nordsaelland
                          ANT 1
                          21:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Paris SG vs Kayserispor
                          C + Sport France
                          21:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Aston Villa vs Litex Lovech
                          ShowSports 2
                          Sport Klub ro
                          Sport Klub + Σερβία
                          SuperSport 5 Α.Ε.
                          Ναι Sport 1
                          21:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Deportivo La Coruna vs SK Brann
                          TV2 Zebra
                          22:00 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Βαλένθια vs Maritimo
                          La ***ta
                          22:35 CET
                          Europeean Πρωτάθλημα αγώνα (Κύπελλο UEFA) Guimaraes vs Πόρτσμουθ
                          Πέντε
                          Gol TV
                          Megasport
                          Setanta Sport Ιρλανδία
                          Sport 1 UKR
                          ---------------------------
                          Κόπα Σουνταμερικάνα 2008
                          River Plate 00:15 - Αργεντινή -: - Defensor - Ουρουγουάη
                          C + 1 απελαύνουν
                          Setanta Sports 2

                          Σουηδική Allsvenskan League 2008
                          20:30 Djurgården Αν -: - Norrkoping
                          Sport-εκφράζουν

                          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                          Yorum


                          • #14
                            Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                            Αγώνες από τους: Οκτώβριος 3, 2008

                            14:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Ρουμανία - Liga 1) Gaz Medias vs Metan Γκλόρια Μπουζάου
                            ΣΓΠ 1
                            17:45 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Πολωνία - Ι. Liga) Jagiellonia vs Slask Wroclaw
                            Orange αθλητικές Polska
                            18:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Γερμανία - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs 1860 Munchen
                            Arena Bundesliga 2
                            Prem Sport Portal
                            Sport Klub Σερβία
                            18:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Γερμανία - Bundesliga 2)-Rot Weiss Oberhausen vs Augsburg
                            Arena Bundesliga 3
                            Prem Sport Portal
                            18:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Γερμανία - Bundesliga 2), SC Freiburg vs Duisburg
                            Arena Bundesliga 1
                            Prem Sport Portal
                            Sport Klub Ουγγαρία
                            Sport Klub Πολωνία
                            Sport Klub Σερβία
                            18:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Ουκρανία - Vyscha Liga) Metalurh Donetsk vs Illychivets Μαριούπολη
                            Inter
                            Megasport
                            18:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Ρουμανία - Liga 1) FC Arges vs Universitatea Craiova
                            ΣΓΠ 1
                            19:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Ουγγαρία - Ungaria NB1 Liga) BFC Siofok vs Honved Budapesta
                            Duna TV
                            20:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Πολωνία - Ι. Liga) Arka Gdynia Sportowa Spolka Akcynia vs Lechia Γκντανσκ
                            C Sport Πολωνία
                            Canal Sport HD Polska
                            20:00 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Πολωνία - Ι. Liga) Miejski Klub Sportowy Cracovia vs Polonia Bytom
                            Orange αθλητικές Polska
                            20:30 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Γερμανία - Bundesliga I) Αρμενία Bielefeld vs Karlsruher
                            Alfa TV Cyprus
                            Εσωτερικών Bundesliga Arena
                            CT4 Sport
                            Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                            Dubai Sports 1
                            Gol TV
                            Novasports 2
                            Prem Sport Portal
                            Premiere HD
                            Setanta Sport Ευρώπη 1
                            Sky Sport 1 Ιταλία
                            Sky Sport 16:9
                            Super Sky Calcio
                            Sport Klub Ουγγαρία
                            Sport Klub Πολωνία
                            Sport Klub ro
                            Sport Klub Σερβία
                            SportKlub Hrvatska
                            TV 2 Sport (Δανία)
                            20:30 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Αυστρία - T-Mobile Bundesliga) SV Josko Φενστερ ποσών vs Mattersburg
                            Premiere Αυστρία
                            Sport Klub Hu
                            Sport Klub Σερβία
                            20:45 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Ολλανδία - Holland Casino Eredivisie) AZ vs Sparta Rotterdam
                            Eredivisie Live 1
                            20:45 CET
                            Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                            (Ιταλία - Serie B) Μπάρι vs Μάντοβα
                            La 7 Cartapiu A
                            Sky Calcio 1
                            -----------------------------
                            ΗΠΑ Major League Soccer 2008
                            03:00 FC Ντάλας -: - San Jose EQ
                            Sky Sport 1
                            SUPERSPORT 1
                            Sport Klub (Polska)
                            Sport Klub (Ουγγαρία)

                            FIFA Futsal World Championship 2008
                            15:30 Αίγυπτος -: - Αργεντινή
                            ART Sport 5
                            Λιβύη -: - Ισπανία
                            ART Sport 6
                            17:30 Ουκρανία -: - Γουατεμάλα
                            ART Sport 5
                            Τσεχία -: - Ουρουγουάη
                            ART Sport 6

                            Κατάρ αστέρια League 2008/2009
                            17:00 Al-Khor -: - Ουμμ salal
                            AL-Kaas και al-Dawri Channel
                            Al-Wakra -: - Al-Sailiya
                            AL-Kaas και al-Dawri Channel
                            19:00 Κατάρ -: - Al-Sadd
                            Aljazeera Sport 1
                            AL-Kaas και al-Dawri Channel

                            Αυστρία Erste Division 2008/2009
                            18:00 Leoben -: - Lustenau FC
                            Premiere Αυστρία
                            A. Lustenau -: - Στ. Πόλτεν
                            Premiere Αυστρία
                            Wacker Tirol -: - Vöcklabruck
                            Premiere Αυστρία
                            Salzburg Am. -: - Austria W. Am.
                            Premiere Αυστρία
                            Grödig -: - Gratkorn
                            Premiere Αυστρία

                            Ιρλανδία Premier League 2008
                            20:35 Finn εμμένει -: - Αγίου Πατρικίου
                            RTE Network 2

                            Αφρικανική Συνομοσπονδία Κύπελλο 2008
                            22:00 Interclube - Αγκόλα -: - Club Sportif Sfaxien - Τυνησία
                            ART Sport 3

                            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                            Yorum


                            • #15
                              Konu: καθημερινή τους ποδοσφαιρικούς αγώνες

                              Αγώνες από: 25 Οκτωβρίου 2008

                              12:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ρωσική Ομοσπονδία - Premier Liga) Rubin Καζάν vs Kryliya Sovetov
                              NTV + Sport Classic
                              12:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ρωσική Ομοσπονδία - Premier Liga) Khimki vs Energia V.
                              NTV + Football
                              13:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Αγγλία - Premier League) Έβερτον vs Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
                              C + Sport Πολωνία
                              Canal + Sport 1 Δανία
                              Canal + Sport 1 Φινλανδία
                              Canal + Sport 1 Νορβηγία
                              Canal + Sport 1 Sverige
                              Diema
                              Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              Eurosport 2 Ro / Hu
                              Galaxie Sport
                              Γεια σου Ποδόσφαιρο
                              Pink Μαυροβούνιο
                              Prem Sport Portal
                              RTL Κροατία
                              RTS 2 Σερβία
                              Δείτε Sport 4
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Ιταλία
                              SporMax
                              SporMax HD
                              Sport 1 UKR
                              SuperSport 3 Α.Ε.
                              13:45 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Αγγλία - Premier League) Sunderland vs Newcastle United
                              Canal + Sport Extra
                              Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              Gol TV
                              Γεια σου Σπορ
                              ShowSports 1
                              ShowSports 2
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sports 1
                              Sky Sports HD 1 UK
                              Super Sky Calcio
                              Sport 2 UKR
                              Sport HD (Ουκρανία)
                              SuperSport 5 Α.Ε.
                              14:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ρωσική Ομοσπονδία - Premier Liga) Spartak Moscow vs Fudbolski Klub Terek
                              NTV + Football
                              Telekanal Αθλητισμός
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) vs Vicenza SASSUOLO
                              RAI Italia 3 Αφρική
                              Sky Calcio 9
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) Μάντοβα vs Πάρμα
                              Sky Calcio 5
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) Modena vs Brescia
                              Sky Calcio 6
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) Μπάρι vs Grosseto
                              Sky Calcio 7
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) Salernitana vs Ανκόνα
                              Sky Calcio 8
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) A S Λιβόρνο vs Rimini
                              Sky Calcio 10
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) Τρεβίζο Football Club vs Piacenza
                              Sky Calcio 11
                              15:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie B) Ascoli Calcio 1898 vs Cittadella
                              Sky Calcio 12
                              15:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γερμανία - Bundesliga I) B. Munchen vs VfL Wolfsburg
                              Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              DigitAlb SuperSport HD 1
                              Gol TV
                              Prem Sport Portal
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Ιταλία
                              Sport 1 CZ
                              Sport 1 UKR
                              Sport Klub Σερβία
                              15:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γερμανία - Bundesliga I) Energie Cottbus vs Eintracht Frankfurt
                              Prem Sport Portal
                              15:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γερμανία - Bundesliga I) Hannover 96 vs Werder Bremen
                              Digit Alb Premium 5 (SuperSport 5)
                              Prem Sport Portal
                              Sport Klub + Σερβία
                              15:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γερμανία - Bundesliga I) Borussia Monchengladbach vs Karlsruher
                              Prem Sport Portal
                              15:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γερμανία - Bundesliga I) Schalke 04 vs Αρμενία Bielefeld
                              Prem Sport Portal
                              16:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Αγγλία - Premier League) West Bromwich A. vs Hull City
                              Canal + Sport 1 Δανία
                              Canal + Sport 1 Φινλανδία
                              Canal + Sport 1 Νορβηγία
                              Canal + Sport 1 Sverige
                              Prima TV τσεχικά
                              Setanta Sport Ιρλανδία
                              Showtime Extreme Sports
                              Super Sky Calcio
                              SporMax
                              Sport 2 UKR
                              SuperSport 3 Α.Ε.
                              16:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ρωσική Ομοσπονδία - Premier Liga) Shinnik Yaroslavl vs Spartak Nalchik
                              NTV + Football
                              18:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie A) Σιένα vs Catania
                              Al Jazeera Sports +1
                              Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              RAI Italia 3 Αφρική
                              Sky Calcio 1
                              Sport 1 CZ
                              Telekanal Αθλητισμός
                              18:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Τουρκία - Super Lig) vs Fenerbahçe Bursaspor
                              C + Fútbol (απελαύνουν 1)
                              Lig TV
                              Lig TV HD
                              18:20 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Αγγλία - Championship) Reading Football Club vs Queens Park Rangers
                              Polsat Sport Extra
                              Ring TV
                              ShowSport 3
                              Sky Sports 1
                              Sky Sports HD 1 UK
                              Sport 1 Hungary
                              Sport Klub + Σερβία
                              18:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Αγγλία - Premier League) Blackburn Rovers vs Μίντλεσμπρο
                              Canal + Sport 2 Δανία
                              Canal + Sport 2 Φινλανδία
                              Canal + Sport 2 Νορβηγία
                              Canal + Sport 2 Σουηδία
                              Diema 2
                              Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              Eurosport 2 Ro / Hu
                              Galaxie Sport
                              Gol TV
                              Γεια σου Ποδόσφαιρο
                              Pink Μαυροβούνιο
                              RTS 2 Σερβία
                              Setanta Sport Ευρώπη 1
                              Setanta Sport Ιρλανδία
                              ShowSports 1
                              ShowSports 2
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sport 3 Ιταλία
                              Super Sky Calcio
                              SporMax
                              Sport 1 UKR
                              SuperSport 3 Α.Ε.
                              TV Μοζαμβίκη
                              19:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) AJ AUXERRE vs Olympique Lyonnais
                              A la carte 1
                              Kuwait TV3
                              Σαουδική Sports (Al Riyadiyah)
                              19:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) Χάβρη vs Valenciennes
                              A la carte 2
                              19:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) Lille vs Caen
                              A la carte 3
                              19:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) Lorient vs FC Nantes
                              A la carte 4
                              19:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) Nice vs Girondins deBordeaux
                              A la carte 5
                              19:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) Stade Rennais vs Le Mans
                              A la carte 6
                              Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                              19:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Πορτογαλία - Superliga) Belenenses vs Guimaraes
                              Sport TV
                              20:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ισπανία - Primera Division) vs Osasuna Real Betis
                              Al Jazeera Sports +2
                              Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              Hi Sports 2
                              Sky Calcio 3
                              Sky Sport Xtra
                              Sport 1 CZ
                              Sport TV2
                              Taquilla 1
                              20:30 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ιταλία - Serie A) Γιουβέντους εναντίον Τορίνο
                              Al Jazeera Sports +1
                              C + Fútbol (απελαύνουν 1)
                              C + Sport Πολωνία
                              Canal + Sport HD Polska
                              Digit Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              DigitAlb SuperSport HD 1
                              NTV Spor
                              RAI Italia 3 Αφρική
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Ιταλία
                              Sport 1 UKR
                              Sport 2 Ουγγαρίας
                              Telekanal Αθλητισμός
                              21:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Γαλλία - Ligue 1) Τουλούζη vs AS Μονακό
                              Digit Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                              Galaxie Sport
                              Orange Foot
                              Σαουδική Sports (Al Riyadiyah)
                              Sport 1 Ρουμανία
                              Sport Klub + Σερβία
                              22:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Πορτογαλία - Superliga) FC Porto vs Leixoes
                              Digit Alb Premium 4 (SuperSport 4)
                              Gol TV
                              Sport TV
                              Σπορ max
                              22:00 CET
                              Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Match
                              (Ισπανία - Primera Division) FC Barcelona vs Almeria
                              Al Jazeera Sports +2
                              Digit Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              Γεια σου Ποδόσφαιρο
                              La ***ta
                              NTV Tur***
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sport Xtra
                              Sport 1 CZ
                              Sport 2 UKR
                              TV Canaria

                              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                              Yorum

                              İşlem Yapılıyor
                              X