Announcement

Collapse
No announcement yet.

дневно футболен мач по телевизията

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • дневно футболен мач по телевизията

    ( Bulgarian language only)


    От Съвпада: 30 септември 2008 година

    15:30 CET
    Futsal Световно първенство по футбол 2008
    Бразилия срещу Япония
    АРТ Спорт 5
    Италия срещу Тайланд
    АРТ Спорт 6
    Куба срещу Соломоновите острови
    АРТ Спорт 5
    Парагвай срещу Съединените щати
    АРТ Спорт 6

    18:00 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Hertha BSC St Patricks срещу Атлетик
    DSF Спорт
    RTE Двама
    18:00 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) ЦСКА Москва срещу Slaven Копривница
    ХЗТ 2
    18:30 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Зенит Санкт Петербург срещу Реал Мадрид
    А ла карт 7
    Antena 3 TV
    АРТ Спорт 3
    Б-92
    ESPN Атлантик
    ESPN Brasil
    ESPN Израел
    ESPN Тихия океан
    Novasports 2
    nSport HD
    Prem Спорт портал
    Setanta Спорт Ирландия
    Сигма Sports1
    Скай Calcio 8
    Sport 1 Скай Италия
    Скай Спорт 2
    Спорт 5
    Спорт N
    Спорт RO
    Спорт ТВ
    Star TV
    Telekanal Спорт
    TV 2 Спорт (Дания)
    Viasat Sport 1
    19:45 CET
    Национален шампионат мач
    (Швеция - Allsvenskan) Малмьо FF срещу Хелзингборг
    TV 4 Спорт
    20:30 CET
    Купа Salernitana мач срещу Sassuolo
    Conto TV
    Спорт ро Klub
    Спорт Klub Сърбия
    SUPERSPORT 7 SA
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) спр Келтски Villarreal
    А ла карт 6
    С Испания
    ESPN2 Карибите
    Novasports 3
    Prem Спорт портал
    Шотландски TV Изток
    Setanta Спорт Ирландия
    Скай Calcio 5
    Скай Спорт 2
    Скай спортове HD 2 Великобритания
    Спорт 3 UKR
    SUPERSPORT 5 SA
    Viasat Спорт 3
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Б. МЮНХЕНСКАТА срещу Олимпик Lyonnais
    2BE
    Arryadia 2
    АРТ Спорт 5
    Б-92
    BHT 1
    BTV
    Шампиони 1
    CT-2
    ХЗТ 2
    Novasports 1
    nSport HD
    NTV Спорт
    Prem Спорт портал
    Премиера HD
    Rustavi 2
    SF-2
    Сигма Sports1
    Скай Calcio 3
    Скай спорт HD 2 Italia
    Скай спорт Xtra
    Скай спортове HD 3 Великобритания
    Sport 1 NL
    Спорт RO
    Спорт ТВ
    TF 1
    TF1 HD
    ТСОС 2
    TSR 2
    TV 2 Спорт (Дания)
    TV 2 Спорт (Дания) HD
    TV 6 Латвия
    Viasat Спорт 2
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Fiorentina срещу Steaua Букурещ
    А ла карт 1
    Шампионите 5
    Prem Спорт портал
    Pro TV
    Скай Calcio 2
    Скай спорт 16:9
    Скай спорт HD Italia 1
    Скай Спорт 3
    Sportmania
    Viasat Xtra 2
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Fenerbahce срещу Динамо Киев
    А ла карт 3
    Шампионите 4
    Futbol Smart
    Prem Спорт портал
    Скай Calcio 7
    Star TV
    Telekanal Спорт
    TET
    Viasat Xtra 3
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) притъпяваш Борисов срещу Ювентус
    А ла карт 4
    АРТ Спорт 2
    Шампионите 3
    Novasports 6
    NTV Спорт Класически
    Prem Спорт портал
    Скай Calcio 1
    Sport 1 Скай Италия
    Спорт 5
    SUPERSPORT 6 SA
    Viasat Xtra 1
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Арсенал срещу ФК Порто
    А ла карт 2
    АРТ Sport 1
    Canal Испания HD
    Шампионите 2
    CT4 Спорт
    ESPN 2
    ESPN
    ETV
    ITV 1
    Novasports 2
    NTV он-лайн
    Prem Спорт портал
    RTP 1
    Setanta Спорт Европа 1
    Сигма Sports1
    Скай Calcio 6
    Спорт 2 UKR
    Спорт N
    SUPERSPORT 3 АД
    TV 6 Унгария
    UlsterTV
    Viasat Sport 1
    Viasat Спорт HD
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Олборг BK срещу Манчестър Юнайтед
    А ла карт 5
    АРТ спорт 6
    АРТ Спорт 6
    ESPN 2
    ESPN Brasil
    ESPN Тихия океан
    ITV 4
    Novasports 4
    Prem Спорт портал
    RTE Двама
    Скай Calcio 4
    Спорт 5
    Спорт TV2
    TV3
    TV6 Швеция
    Viasat 4
    Son düzenleme HIAMOVI; 03-10-2008, 10:40.

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  • #2
    Konu: дневно футболен мач по телевизията

    От Съвпада: 1-ви октомври 2008

    15:00 CET
    Купа на Болоня мач срещу Асколи Calcio 1898
    Conto TV
    Спорт ро Klub
    Спорт ТВ
    20:30 CET
    Купа мач срещу Торино A S Ливорно
    Conto TV
    20:30 CET
    Купа на Лацио мач срещу Аталанта
    Conto TV
    Спорт ро Klub
    SUPERSPORT 7 SA
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) CFR Клуж срещу Челси
    А ла карт 1
    АРТ Спорт 3
    Шампионите 3
    Prem Спорт портал
    Pro TV
    Setanta Спорт Ирландия
    Скай Calcio 3
    Скай спорт Xtra
    Скай спортове HD 3 Великобритания
    Спорт 5
    Спорт TV2
    SUPERSPORT 5 SA
    Viasat Спорт 2
    20:45 CET
    Europeean Първенство Мач (Шампионска лига) Girondins deBordeaux познати като роми
    АРТ Sport 1
    В спорта Франция
    Шампиони 1
    Novasports 6
    Prem Спорт портал
    Скай Calcio 2
    3 Скай Спорт Италия
    Скай спорт HD 2 Italia
    Спорт 3 UKR
    Спорт N
    Спорт RO
    Sportmania
    Viasat Спорт 3
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Anorthosis срещу ФК Panathinaikos
    А ла карт 2
    Шампионите 4
    NET Нова
    Prem Спорт портал
    Rustavi 2
    Сигма TV
    Скай Calcio 4
    Viasat Xtra 4
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Shakhtar Донецк срещу ФК Барселона
    А ла карт 5
    АРТ спорт 6
    АРТ Спорт 6
    С Испания
    ESPN Атлантик
    ESPN Brasil
    ХЗТ 2
    Novasports 2
    NTV Спорт
    Prem Спорт портал
    Сигма Sports1
    Скай Calcio 5
    Спорт 5
    TRK Украйна
    Viasat Xtra 2
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Атлетико Мадрид срещу Олимпик Марсилия
    С Франция
    Canal 2 Испания
    Canal Испания HD
    Си Ен Ен Тюрк
    CT-2
    ESPN 2
    ESPN
    Novasports 4
    Prem Спорт портал
    Скай Calcio 8
    Sport 1 NL
    Спорт 2 UKR
    Спорт 5
    STV 3 Словакия (Trojka)
    Viasat Спорт 3
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) спортни срещу ФК Базел
    А ла карт 4
    Шампионите 5
    Prem Спорт портал
    SF-2
    Скай Calcio 6
    Спорт ТВ
    ТСОС 2
    TSR 2
    Viasat Xtra 1
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) Ливърпул срещу ПСВ Айндховен
    2BE
    АРТ Спорт 5
    Шампионите 2
    ESPN 2
    ESPN Тихия океан
    ESPN2 Карибите
    ETV
    M 1
    Nederland 3
    Novasports 3
    nSport HD
    Prem Спорт портал
    RTE Двама
    Сигма Sports1
    Скай Calcio 7
    Скай Спорт 2
    Скай спортове HD 2 Великобритания
    Sport 1 UKR
    Спорт
    SUPERSPORT 3 АД
    Telekanal Спорт
    TV 6 Латвия
    TV3
    TVP 2
    Viasat 4
    Viasat Sport 1
    20:45 CET
    Europeean първенство мач (Шампионска лига) срещу Интер Werder Бремен
    А ла карт 3
    АРТ Спорт 2
    BTV
    nSport HD
    NTV Спорт Класически
    ORF 1
    ORF HD
    Prem Спорт портал
    Премиера HD
    Поради РАЙ
    SAT.1 Германия
    Скай Calcio 1
    Скай спорт 16:9
    Скай спорт HD Italia 1
    Star TV
    SUPERSPORT 6 SA
    TET
    TV 2 Спорт (Дания)
    TV 2 Спорт (Дания) HD
    TV6 Швеция

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






    Yorum


    • #3
      Konu: дневно футболен мач по телевизията

      От Съвпада: 2-ри октомври 2008 година

      15:40 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Wisla Krakow срещу Тотнъм
      Ал Jazeera спортни 1
      Пет
      Гол ТВ 1
      MegaSport
      Setanta Спорт Ирландия
      TVP 2
      16:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Рапид Букурещ срещу VfL Волфсбург
      DSF Спорт
      TVR 1
      18:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Спартак Москва срещу Banik Острава
      Ал Jazeera спортни 1
      MegaSport
      Telekanal Спорт
      TV3 +
      18:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) FBK Kaunas срещу Sampdoria
      La 7
      18:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Unirea Urziceni срещу Хамбургер SV
      TeleSport RO
      18:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Partizan Белград срещу ФК Тимишоара
      Бум Спорт
      18:00 CET
      Coppa Italia Генуа срещу Равена
      ТВ 7
      Conto TV
      Спорт ро Klub
      Спорт Klub Сърбия
      SUPERSPORT 7 SA
      18:15 CET
      Europeean Първенство Мач (Шампионска лига) Schalke 04 срещу APOEL Никозия
      Polsat Спорт
      ZDF
      18:15 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) курвар Познан срещу ФК Австрия Виена
      ORF 1
      TVP 2
      TVP HD
      18:30 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Kalmar FF срещу Feyenoord
      Nederland 3
      TV 4 Спорт
      18:30 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Левски София срещу MSK Zilina
      ТВ България
      STV 3 Словакия (Trojka)
      18:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Rosenborg BK срещу Brondby, ако
      TV2 Зебра
      TV3 +
      19:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Сент-Етиен и познати Hapoel Тел Авив
      Спорт 5
      Спорт +
      19:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Galatasaray срещу Bellinzona
      Г Пазаруване онлайн
      ТСОС 2
      19:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Metalist Харков срещу БЕШИКТАШ
      Lig TV
      19:30 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) ФК Vaslui срещу Славия Прага
      TVR 1
      19:30 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Динамо Букурещ срещу НЕК
      Най-гледаното D ро
      TV Гелдерланд
      19:40 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Стандарт Лиеж срещу Евертън
      Пет
      Gol TV
      Setanta Спорт Ирландия
      Да Sport 1
      20:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Twente срещу Стад Rennais
      EuroSport Франция
      TV Oost
      20:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Heerenveen срещу Витория Сетубал де де Натал
      Omrop Fryslan Televisie
      20:15 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) ФК Цюрих срещу АС Милан
      Ал Jazeera спорта 2
      HD Suisse
      MegaSport
      Одеон TV
      Polsat Спорт
      SF-2
      Sport 1 UKR
      ТСОС 2
      TSR 2
      20:15 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Спарта Прага срещу Динамо Загреб
      CT4 Спорт
      ХЗТ 2
      20:15 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Artmedia Petržalka срещу Спортинг Брага де Клубе
      STV 3 Словакия (Trojka)
      20:30 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Аякс Амстердам срещу Borac Чачак
      Nederland 3
      20:30 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Wustenrot Залцбург срещу Севиля
      La ***ta
      ORF 1
      20:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Benfica срещу Napoli
      Ал Jazeera спортни 1
      Conto TV
      Директно 8
      ESPN Brasil
      20:45 CET
      Europeean Първенство Мач (Шампионска лига) Udinese срещу Бор. Дортмунд
      Ал Jazeera спортни 3
      Polsat Спорт екстра
      Спорт 2 UKR
      ZDF
      20:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Motherwell срещу асоциация разпален Нанси Лорен
      BBC1 Шотландия
      20:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Krbenhavn срещу ФК Москва Fudbolski Klub
      Telekanal Спорт
      TV3 +
      20:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Клуб Brugge срещу Йънг Бойс BSC
      2BE
      SF-2
      20:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Манчестър Сити срещу Omonia Никозия
      Бум Спорт
      ITV 4
      Novasports 1
      ShowSports 1
      Да Спорт 2
      20:45 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Olympiakos срещу Уимбълдън "Клуб Nordsaelland
      ANT 1
      21:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Париж бр спр Kayserispor
      C + спорт Франция
      21:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Астън Вила срещу Литекс Ловеч
      ShowSports 2
      Спорт ро Klub
      Спорт Klub + Сърбия
      SUPERSPORT 5 SA
      Да Sport 1
      21:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Депортиво Ла Коруня срещу SK Brann
      TV2 Зебра
      22:00 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Валенсия срещу Maritimo
      La ***ta
      22:35 CET
      Europeean първенство мач (Шампионска лига) Guimaraes срещу Портсмут
      Пет
      Gol TV
      MegaSport
      Setanta Спорт Ирландия
      Sport 1 UKR
      ---------------------------
      Копа Судамерикана 2008
      00:15 Ривър Плейт - Аржентина -: - отбраняващият - Уругвай
      C + Deporte 1
      Setanta Спорт 2

      Шведски лига Allsvenskan 2008
      20:30 Djurgården ако -: - Норкьопинг
      Спорт-Expressen

      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






      Yorum


      • #4
        Konu: дневно футболен мач по телевизията

        От Съвпада: 3-ти октомври 2008 година

        14:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Румъния - Liga 1) Газ Metan медии срещу Глория Бузау
        GSP 1
        17:45 CET
        Национален шампионат мач
        (Полша - И. Liga) Jagiellonia срещу Slask Вроцлав
        Ориндж спортни Градове
        18:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Германия - Бундеслига 2) FSV Франкфурт спрямо 1860 Munchen
        Арена Бундеслига 2
        Prem Спорт портал
        Спорт Klub Сърбия
        18:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Германия - Бундеслига 2) изгният-Вайс Оберхаузен срещу Аугсбург
        Арена Бундеслига 3
        Prem Спорт портал
        18:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Германия - Бундеслига 2) СК Фрайбург срещу Дуисбург
        Арена Бундеслига 1
        Prem Спорт портал
        Спорт Klub Унгария
        Спорт Klub Полша
        Спорт Klub Сърбия
        18:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Украйна - Vyscha Liga) Metalurh Донецк срещу Illychivets Мариупол
        Между
        MegaSport
        18:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Румъния - Liga 1) FC Arges срещу Universitatea Крайова
        GSP 1
        19:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Унгария - Ungaria NB1 liga) BFC Siofok срещу Honved Будапеща
        Duna TV
        20:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Полша - И. Liga) Arka Гдиня Sportowa Spólka Akcynia срещу Lechia Гданск
        С Спорт Полша
        Canal Спорт HD Градове
        20:00 CET
        Национален шампионат мач
        (Полша - И. Liga) Miejski Klub Sportowy Краков срещу Polonia Bytom
        Ориндж спортни Градове
        20:30 CET
        Национален шампионат мач
        (Германия - Бундеслига I) Армения Билефелд срещу Karlsruher
        Алфа TV Кипър
        Арена Бундеслига начало
        CT4 Спорт
        Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
        Дубай Спорт 1
        Gol TV
        Novasports 2
        Prem Спорт портал
        Премиера HD
        Setanta Спорт Европа 1
        Sport 1 Скай Италия
        Скай спорт 16:9
        Скай Супер Calcio
        Спорт Klub Унгария
        Спорт Klub Полша
        Спорт ро Klub
        Спорт Klub Сърбия
        SportKlub Хърватия
        TV 2 Спорт (Дания)
        20:30 CET
        Национален шампионат мач
        (Австрия - T-Mobile Бундеслига) SV Josko Фенстър Ried срещу Mattersburg
        Премиера Австрия
        Спорт Klub HU
        Спорт Klub Сърбия
        20:45 CET
        Национален шампионат мач
        (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) AZ срещу Спарта Ротердам
        Eredivisie живо 1
        20:45 CET
        Национален шампионат мач
        (Италия - Серия Б) Bari срещу Мантова
        La 7 Cartapiu A
        Скай Calcio 1
        -----------------------------
        Майор лига по футбол на САЩ 2008
        03:00 ФК Далас -: - Сан Хосе EQ
        Скай Sport 1
        SUPERSPORT 1
        Спорт Klub (Градове)
        Спорт Klub (Унгария)

        Futsal Световно първенство по футбол 2008
        15:30 Египет -: - Аржентина
        АРТ Спорт 5
        Либия -: - Испания
        АРТ Спорт 6
        17:30 Украйна -: - Гватемала
        АРТ Спорт 5
        Чешка република -: - Уругвай
        АРТ Спорт 6

        Катар звезди лига 2008/2009
        17:00 Ал-Khor -: - Ум salal
        AL-Каас и Ал-Dawri Канала
        Ал-Wakra -: - Ал-Sailiya
        AL-Каас и Ал-Dawri Канала
        19:00 Катар -: - Ал-Sadd
        Aljazeera Sport 1
        AL-Каас и Ал-Dawri Канала

        Австрия Erste дивизия 2008/2009
        18:00 Leoben -: - FC Lustenau
        Премиера Австрия
        А. Lustenau -: - Ст Пьолтен
        Премиера Австрия
        Wacker Tirol -: - Vocklabruck
        Премиера Австрия
        Залцбург Ам. -: - Австрия W. Ам.
        Премиера Австрия
        Grodig -: - Gratkorn
        Премиера Австрия

        Ирландия Премиер Лига 2008
        20:35 Фин арфи -: - Св. Патрик
        Мрежа RTE 2

        Африканската конфедерация първенство 2008
        22:00 Interclube - Ангола -: - Клуб Sportif Sfaxien - Тунис
        АРТ Спорт 3

        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






        Yorum


        • #5
          Konu: дневно футболен мач по телевизията

          От Съвпада: 25-ти октомври 2008 година

          12:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Руска федерация - Premier Liga) Рубин Казан срещу Kryliya Sovetov
          NTV + спорт Класически
          12:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Руска федерация - Premier Liga) Khimki срещу Енергия В.
          NTV + Футбол
          13:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Англия - Премиер лига) Евертън срещу Манчестър Юнайтед
          C + спорт Полша
          Canal + Sport 1 Дания
          Canal + Sport 1 Финландия
          Canal + Sport 1 Норвегия
          Canal + Sport 1 Sverige
          Diema
          Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
          Eurosport 2 Ro / HU
          Galaxie Спорт
          Здравейте Футбол
          Пинк гора
          Prem Спорт портал
          RTL Хърватска
          RTS 2 Сърбия
          Показване на спорта 4
          Скай Calcio 1
          Sport 1 Скай Италия
          SporMax
          SporMax HD
          Sport 1 UKR
          SUPERSPORT 3 АД
          13:45 CET
          Национален шампионат мач
          (Англия - Премиер лига) Съндърланд срещу Нюкасъл САЩ
          Canal + Спорт екстра
          Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
          Gol TV
          Здравейте Спорт
          ShowSports 1
          ShowSports 2
          Скай Calcio 2
          Скай Спорт 1
          Скай спортове HD 1 Великобритания
          Скай Супер Calcio
          Спорт 2 UKR
          Спорт HD (Украйна)
          SUPERSPORT 5 SA
          14:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Руска федерация - Premier Liga) Спартак Москва срещу Fudbolski Klub Терек
          NTV + Футбол
          Telekanal Спорт
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) срещу Виченца Sassuolo
          Рай Африка Italia 3
          Скай Calcio 9
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) Мантова срещу Парма
          Скай Calcio 5
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) Модена срещу Бреша
          Скай Calcio 6
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) Bari срещу Гросето
          Скай Calcio 7
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) Salernitana срещу Анкона
          Скай Calcio 8
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) A S Ливорно срещу Римини
          Скай Calcio 10
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) Treviso футболен клуб срещу Пиаченца
          Скай Calcio 11
          15:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия Б) Асколи Calcio 1898 срещу Cittadella
          Скай Calcio 12
          15:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Германия - Бундеслига I) Б. Munchen VfL срещу Волфсбург
          Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
          DigitAlb SUPERSPORT HD 1
          Gol TV
          Prem Спорт портал
          Скай Calcio 1
          Sport 1 Скай Италия
          Sport 1 CZ
          Sport 1 UKR
          Спорт Klub Сърбия
          15:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Германия - Бундеслига I) Енерги Котбус срещу Eintracht Франкфурт
          Prem Спорт портал
          15:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Германия - Бундеслига I) Хановер 96 срещу Werder Bremen
          Цифрови Алб Premium 5 (SUPERSPORT 5)
          Prem Спорт портал
          Спорт Klub + Сърбия
          15:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Германия - Бундеслига I) срещу Борусия Мьонхенгладбах Karlsruher
          Prem Спорт портал
          15:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Германия - Бундеслига I) Schalke 04 срещу Армения Билефелд
          Prem Спорт портал
          16:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Англия - Премиер лига) Уест Бромич А. срещу Хъл Сити
          Canal + Sport 1 Дания
          Canal + Sport 1 Финландия
          Canal + Sport 1 Норвегия
          Canal + Sport 1 Sverige
          Прима тв чешки
          Setanta Спорт Ирландия
          Шоу екстремни спортове
          Скай Супер Calcio
          SporMax
          Спорт 2 UKR
          SUPERSPORT 3 АД
          16:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Руска федерация - Premier Liga) Shinnik Ярославъл срещу Спартак Nalchik
          NTV + Футбол
          18:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия А) Siena срещу Катания
          Ал Jazeera спортни 1
          Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
          Рай Африка Italia 3
          Скай Calcio 1
          Sport 1 CZ
          Telekanal Спорт
          18:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Турция - Супер Lig) Fenerbahce срещу Bursaspor
          C + Futbol (Deporte 1)
          Lig TV
          Lig TV HD
          18:20 CET
          Национален шампионат мач
          (Англия - Шампионат) Четене футболен клуб срещу Куинс Парк Рейнджърс
          Polsat Спорт екстра
          Ring TV
          ShowSport 3
          Скай Спорт 1
          Скай спортове HD 1 Великобритания
          Sport 1 Унгария
          Спорт Klub + Сърбия
          18:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Англия - Премиер лига) Блекбърн Роувърс срещу Мидълзбро
          Canal + 2 Спорт Дания
          Спорт Canal + 2 Финландия
          Canal + 2 Спорт Норвегия
          Canal + 2 Спорт Швеция
          Diema 2
          Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
          Eurosport 2 Ro / HU
          Galaxie Спорт
          Gol TV
          Здравейте Футбол
          Пинк гора
          RTS 2 Сърбия
          Setanta Спорт Европа 1
          Setanta Спорт Ирландия
          ShowSports 1
          ShowSports 2
          Скай Calcio 2
          3 Скай Спорт Италия
          Скай Супер Calcio
          SporMax
          Sport 1 UKR
          SUPERSPORT 3 АД
          TV Мозамбик
          19:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) AJ срещу Оксер Олимпик Lyonnais
          А ла карт 1
          Кувейт TV3
          Саудитска Спорт (Ал Riyadiyah)
          19:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) Хавър срещу Валансиен
          А ла карт 2
          19:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) Лил срещу Каен
          А ла карт 3
          19:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) Лориан срещу ФК Нант
          А ла карт 4
          19:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) Ница срещу Girondins deBordeaux
          А ла карт 5
          19:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) Стад Rennais срещу Льо Ман
          А ла карт 6
          Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
          19:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Португалия - Суперлига) Belenenses срещу Guimaraes
          Спорт ТВ
          20:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Испания - Примера Division) Osasuna срещу недвижими Betis
          Ал Jazeera спорта 2
          Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
          Здравейте Спорт 2
          Скай Calcio 3
          Скай спорт Xtra
          Sport 1 CZ
          Спорт TV2
          Taquilla 1
          20:30 CET
          Национален шампионат мач
          (Италия - Серия А) срещу Ювентус Торино
          Ал Jazeera спортни 1
          C + Futbol (Deporte 1)
          C + спорт Полша
          Canal + спорт HD Градове
          Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
          DigitAlb SUPERSPORT HD 1
          NTV Пазаруване онлайн
          Рай Африка Italia 3
          Скай Calcio 1
          Sport 1 Скай Италия
          Sport 1 UKR
          Спорт 2 Унгария
          Telekanal Спорт
          21:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Франция - Ligue 1) Тулуза срещу както Монако
          Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
          Galaxie Спорт
          Ориндж Фут
          Саудитска Спорт (Ал Riyadiyah)
          Sport 1 Румъния
          Спорт Klub + Сърбия
          22:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Португалия - Суперлига) ФК Порто срещу Leixoes
          Цифрови Алб Premium 4 (SUPERSPORT 4)
          Gol TV
          Спорт ТВ
          Макс Спорт
          22:00 CET
          Национален шампионат мач
          (Испания - Примера Division) ФК Барселона срещу Алмерия
          Ал Jazeera спорта 2
          Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
          Здравейте Футбол
          La ***ta
          NTV Турция
          Скай Calcio 2
          Скай спорт Xtra
          Sport 1 CZ
          Спорт 2 UKR
          TV Canaria

          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






          Yorum


          • #6
            Konu: дневно футболен мач по телевизията

            От Съвпада: 1-ви ноември 2008 год.

            10:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Румъния - Liga 2) Дакия Mioveni срещу Unirea Алба Юлия
            Спорт RO
            13:45 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Евертън срещу Fulham
            C + Франция
            Canal + спорт HD Skandinavien
            Diema 2
            Eurosport 2 Ro
            Eurosport 2 Ro / HU
            Galaxie Спорт
            Gol TV
            Най-гледаното 5
            Novasports 1
            NTV + Футбол
            Пинк гора
            ShowSports 1
            ShowSports 2
            Шоу Магреб
            Скай Calcio 2
            Sport 1 Скай Италия
            Скай спорт HD Italia 1
            Скай Спорт 1
            Скай спортове HD 1 Великобритания
            Скай Супер Calcio
            SporMax
            SporMax HD
            Sport 1 NL
            Спорт 3 UKR
            Спорт HD (Украйна)
            Спорт ТВ
            SUPERSPORT 3 АД
            Да Спорт 2
            14:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Руска федерация - Premier Liga) ЦСКА Москва срещу Спартак Москва
            C + Futbol (Deporte 1)
            Novasports 7
            NTV + Футбол
            Град 1 Русия
            Polsat Спорт
            Ring TV
            Скай Calcio 3
            14:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Турция - Супер Lig) Истанбул BSB срещу Trabzonspor
            Lig TV
            15:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Унгария - Ungaria NB1 liga) Vasas Будапеща срещу Videoton ФК Fehérvár
            Спорт 2 HU
            15:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Италия - Серия Б) срещу Авелино Sassuolo
            Рай Африка Italia 3
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Румъния - Liga 1) FC Farul Констанца срещу ФК Брашов
            GSP 1
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Манчестър Юнайтед срещу Хъл Сити
            BHT 1
            C + спорт Полша
            Canal + Sport 1 Дания
            Canal + Sport 1 Финландия
            Canal + Sport 1 Норвегия
            Canal + Sport 1 Sverige
            Canal + спорт HD Skandinavien
            Diema
            Eurosport 2 Ro
            Eurosport 2 Ro / HU
            G Спорт 2
            Gol TV
            NTV + Футбол
            Prem Спорт портал
            RTS 2 Сърбия
            Setanta Спорт Европа 1
            ShowSports 1
            ShowSports 2
            Скай Супер Calcio
            Спорт 3 UKR
            Спорт TV2
            SUPERSPORT 3 АД
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) поддържам Сити срещу Арсенал
            Canal + Спорт екстра
            Diema 2
            Шоу екстремни спортове
            Скай Calcio 3
            SporMax
            Спорт 2 UKR
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Челси срещу Съндърланд
            Canal + 2 Спорт Дания
            Спорт Canal + 2 Финландия
            Canal + 2 Спорт Норвегия
            Canal + 2 Спорт Швеция
            ESPN Brasil
            Футбол канал Фокс
            NTV + On-Line
            Прима тв чешки
            Показване на спорта 4
            Скай Calcio 2
            Sport 1 Скай Италия
            Спорт ТВ
            Макс Спорт
            SUPERSPORT 5 SA
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Мидълзбро срещу Уест Хам U.
            Покажи Shasha
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Портсмут срещу Уигън Атлетик
            Показване на Серия 1 Други
            16:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Уест Бромич А. срещу Блекбърн Роувърс
            Покажи комедия Екстра
            17:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Руска федерация - Premier Liga) Зенит Санкт Петербург срещу Khimki
            NTV + Футбол
            18:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Австрия - T-Mobile Бундеслига) Австрия Karnten срещу Josko Фенстър SV Ried
            Премиера Австрия
            18:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Австрия - T-Mobile Бундеслига) LASK Линц срещу Wustenrot Залцбург
            Премиера Sport 1
            Премиера Австрия
            18:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Австрия - T-Mobile Бундеслига) Altach SC Rheindorf срещу Mattersburg
            Премиера Австрия
            Спорт Klub + (Унгария)
            18:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Румъния - Liga 1) Universitatea Крайова срещу ФК Otopeni
            GSP 1
            18:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Турция - Супер Lig) Eskisehirspor срещу Fenerbahce
            Lig TV
            Lig TV HD
            18:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Италия - Серия А) Reggina срещу Интер
            Ал Jazeera спортни 1
            ESPN Brasil
            ESPN Изкуство
            ESPN +
            NTV Пазаруване онлайн
            Рай Африка Italia 3
            Скай Calcio 1
            Скай спорт 16:9
            Скай спорт HD Italia 1
            Sport 1 CZ
            Sport 1 Унгария
            Sport 1 UKR
            Спорт 5
            Спорт Klub Сърбия
            SUPERSPORT 5 SA
            18:20 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Шампионат) Кардиф срещу вълци
            Скай Спорт 1
            Скай спортове HD 1 Великобритания
            Sport 1 Румъния
            Спорт 2 Унгария
            Спорт Italia
            Спорт Klub + Сърбия
            18:30 CET
            Национален шампионат мач
            (Англия - Премиер лига) Тотнъм срещу Ливърпул
            A 2
            C + спорт Полша
            C + спорт Франция
            Canal + Sport 1 Норвегия
            Canal + 2 Спорт Дания
            Спорт Canal + 2 Финландия
            Canal + 2 Спорт Норвегия
            Canal + 2 Спорт Швеция
            Diema
            Eurosport 2 Ro
            Eurosport 2 Ro / HU
            Футбол канал Фокс
            Galaxie Спорт
            Novasports 2
            NTV + Футбол
            Пинк гора
            Prem Спорт портал
            RTS 2 Сърбия
            Setanta Спорт Европа 1
            ShowSports 1
            ShowSports 2
            Шоу Магреб
            Скай Супер Calcio
            Словения ТВ 2
            SporMax
            Sport 1 NL
            Спорт 2 UKR
            Спорт TV3
            Макс Спорт
            SUPERSPORT 3 АД
            Да Спорт 2
            18:45 CET
            Национален шампионат мач
            (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Twente срещу Аякс Амстердам
            Алфа TV Кипър
            Canal + Спорт екстра
            Eredivisie живо 1
            Ring TV
            SportKlub Хърватия
            19:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) срещу Ница Париж S.G.
            А ла карт 5
            19:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) Сдружението разпален Нанси Лорен срещу Girondins deBordeaux
            А ла карт 4
            19:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) Лориан познатия Гренобъл
            А ла карт 3
            19:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) Лил срещу ФК Нант
            А ла карт 2
            19:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) AJ Оксер срещу Валансиен
            А ла карт 1
            19:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) Тулуза срещу Каен
            А ла карт 6
            Най-гледаното A
            Спорт Klub Сърбия
            TV5 Африка
            TV5 Ориент
            19:45 CET
            Национален шампионат мач
            (Португалия - Суперлига) Associação Морската срещу ФК Порто
            SporMax
            Спорт ТВ
            19:45 CET
            Национален шампионат мач
            (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) НЦА ФК Гронинген спр
            Eredivisie живо 2
            19:45 CET
            Национален шампионат мач
            (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) ПСВ Айндховен срещу Вилем II
            Eredivisie живо 2
            ESPN 2
            Polsat Спорт
            20:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Румъния - Liga 1) Динамо Букурещ срещу Steaua Букурещ
            Antena 1
            20:30 CET
            Национален шампионат мач
            (Италия - Серия А) срещу Ювентус като роми
            Ал Jazeera спортни 1
            Avala ТВ
            C + Futbol (Deporte 1)
            C + спорт Полша
            Canal + спорт HD Градове
            ХЗТ 1
            NTV Пазаруване онлайн
            Рай Африка Italia 3
            Скай Calcio 1
            Sport 1 Скай Италия
            Скай спорт 16:9
            Скай спорт HD Italia 1
            Спорт 2 Унгария
            Спорт 2 UKR
            Спорт TV2
            SUPERSPORT 3 АД
            Telekanal Спорт
            Да Sport 1
            20:45 CET
            Национален шампионат мач
            (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Heerenveen познати от А до Я
            Eredivisie живо 1
            21:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Франция - Ligue 1) Олимпик Марсилия срещу Сент-Етиен
            Най-гледаното A
            Novasports 1
            Ориндж Фут
            Setanta Спорт Европа 2
            Sport 1 Румъния
            Спорт 5 + на живо
            Спорт Klub Сърбия
            22:00 CET
            Национален шампионат мач
            (Португалия - Суперлига) Рио Аве срещу Спортинг
            Gol TV
            Ring TV
            RTP 1
            RTP Африка
            RTP Международни
            RTP Мадейра
            ------------------------------
            Испанската Примера Div Лига 1 2008/2009
            20:00 Атлетик Билбао де -: - Villarreal CF
            Taquilla 0
            Aljazeera Спорт 3
            Атлетико де Мадрид -: - Агенция за недвижими Майорка
            Taquilla 1
            Taquilla 0
            Aljazeera Спорт 4
            Малага -: - Барселона
            Taquilla 1
            Скай Calcio 3
            Най-гледаното 5
            NTV плюс спорт
            Скай спорт Xtra
            Taquilla 0
            Спорт-Expressen
            Aljazeera Спорт 2
            Sport 1 CZ
            Sport 1 Украйна
            Sport 1 NL
            (Спортен Klub (Унгария
            Sitel
            Най-гледаното 1 (Турция)
            22:00 Валенсия -: - Расинг де Сантандер
            Sport 1 Унгария
            Скай Calcio 2
            Най-гледаното 5 (Дания)
            NTV плюс спорт
            Скай спорт Xtra
            TV Canaria
            Спорт-Expressen
            Aljazeera Спорт 2
            Sport 1 CZ
            Sport 1 Украйна
            Sport 1 NL
            La ***ta

            Немски 1-ва Бундеслига Div. 2008/2009
            15:30 Werder Bremen -: - Hertha Берлин
            Премиера Sport 1
            ХТСХ Hoffenheim -: - Karlsruher SC
            Премиера Sport 1
            Байерн Мюнхен -: - Arminia Билефелд
            Премиера Sport 1
            Енерги Котбус -: - Schalke 04
            Премиера Sport 1
            Хановер 96 -: - Хамбургер SV
            Премиера Sport 1
            Sport 1 CZ
            VfB Stuttgart -: - FC Köln
            Премиера Sport 1
            (Спортен Klub (Румъния
            Спорт Klub (Градове +)
            Спорт Klub + (Сърбия)

            Бразилия Brasileiro лига 2008
            21:30 Flamengo -: - Химн на Португалия
            Sportmania
            С. спорт 7 HELLAS
            Спорт Klub (Градове)
            Sportsmax

            Аржентина Apertura лига 2008
            21:20 Lanus -: - Ривър Плейт
            Спорт Klub (Градове +)
            Спорт Klub + (Сърбия)
            Спорт Klub + (Унгария)

            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






            Yorum


            • #7
              Konu: дневно футболен мач по телевизията

              От Съвпада: 2-ри ноември 2008 година

              12:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Румъния - Liga 2) Petrolul срещу Sportul Studentesc
              Спорт RO
              13:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Румъния - Liga 1) Галац срещу FC Otelul Тимишоара
              GSP 1
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига 2) Санкт Паули срещу Fussball Клуб Nurnberg
              Арена Бундеслига 4
              Prem Спорт портал
              Спорт Klub + Полша
              Спорт Klub Унгария
              Спорт Klub Сърбия
              Спорт Klub Словения
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига 2) TUS Koblenz 1911 срещу Дуисбург
              Арена Бундеслига 3
              Prem Спорт портал
              Спорт Klub + HU
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига 2) изгният-Вайс Ahlen срещу Fussball унд Спорт-Verein Майнц 05
              Арена Бундеслига 1
              Prem Спорт портал
              Спорт Klub Полша
              Спорт Klub + Сърбия
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига 2) изгният-Вайс Оберхаузен срещу Hansa Росток
              Арена Бундеслига 2
              Prem Спорт портал
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига 2) Ingolstadt срещу СК Фрайбург
              Арена Бундеслига 5
              Prem Спорт портал
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига 2) VfL Оснабрюк срещу Аугсбург
              Арена Бундеслига 6
              Prem Спорт портал
              14:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Турция - Супер Lig) Kayserispor срещу БЕШИКТАШ
              Lig TV
              Lig TV HD
              14:15 CET
              Национален шампионат мач
              (Англия - Шампионат) Дарби Каунти срещу Notts Гора
              Цифрови Алб Premium 5 (SUPERSPORT 5)
              Polsat Спорт екстра
              Ring TV
              Скай Спорт 1
              Скай спортове HD 1 Великобритания
              Sport 1 Унгария
              Sport 1 Румъния
              Спорт Klub + Сърбия
              SUPERSPORT 3 АД
              Viasat Спорт 2
              15:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) срещу Fiorentina Siena
              Ал Jazeera спортни 3
              Здравейте Футбол
              Рай Африка Italia 3
              Скай Calcio 1
              Скай спорт 16:9
              Скай спорт HD Italia 1
              TeleDeporte
              15:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) Лацио срещу Катания
              Ал Jazeera спорта 2
              C + Испания
              C + спорт Франция
              Canal + 2 Спорт Дания
              Спорт Canal + 2 Финландия
              Canal + 2 Спорт Норвегия
              Canal + 2 Спорт Швеция
              Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
              ESPN Brasil
              ESPN Изкуство
              ESPN Тихия океан
              ESPN +
              Скай Calcio 5
              Sport 1 CZ
              Спорт 2 Унгария
              Спорт 2 UKR
              Спорт ТВ
              TV Capixaba
              Да Спорт 2
              15:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) Sampdoria срещу Торино
              Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
              Скай Calcio 7
              Скай спорт HD 2 Italia
              15:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) Udinese срещу Генуа
              Ал Jazeera спортни 1
              Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
              Здравейте Спорт
              NTV Пазаруване онлайн
              Скай Calcio 2
              15:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) Каляри Calcio срещу Болоня
              C + Futbol (Deporte 1)
              Скай Calcio 4
              15:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) Unione Sportiva Палермо срещу Chievo
              Скай Calcio 3
              17:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига I) Бор. Дортмунд срещу VfL Бохум
              Арена Бундеслига 1
              Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
              ESPN +
              Federalna TV
              G Екстра
              NTV + On-Line
              Prem Спорт портал
              Скай Calcio 9
              Спорт 2 UKR
              Спорт 5 +
              Спорт Klub Унгария
              Спорт Klub Полша
              Спорт ро Klub
              Спорт Klub + Сърбия
              Viasat Спорт 2
              17:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Германия - Бундеслига I) Борусия Мьонхенгладбах срещу Eintracht Франкфурт
              Арена Бундеслига 2
              Prem Спорт портал
              Спорт Klub + HU
              Спорт Klub + Полша
              17:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Англия - Премиер лига) скитници Болтън срещу Манчестър Сити
              C + 2 Спорт Полша
              C + спорт Франция
              Canal + спорт HD Skandinavien
              Diema
              Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
              DigitAlb SUPERSPORT HD 1
              Eurosport 2 Ro
              Eurosport 2 Ro / HU
              Футбол канал Фокс
              Здравейте Футбол
              Novasports 2
              NTV + Футбол
              Пинк гора
              Prem Спорт портал
              RTS 2 Сърбия
              ShowSports 1
              ShowSports 2
              Шоу Магреб
              Скай спорт HD 2 Italia
              Скай Спорт 1
              Скай спортове HD 1 Великобритания
              Скай Супер Calcio
              SporMax
              Sport 1 NL
              Спорт 3 UKR
              Спорт HD (Украйна)
              Макс Спорт
              SUPERSPORT 3 АД
              TeleDeporte
              Да Спорт 2
              18:00 CET
              Национален шампионат мач
              (Турция - Супер Lig) Galatasaray срещу Gaziantepspor
              Lig TV
              Lig TV HD
              19:30 CET
              Национален шампионат мач
              (Румъния - Liga 1) Рапид Букурещ срещу Глория Бузау
              GSP 1
              20:30 CET
              Национален шампионат мач
              (Италия - Серия А) AC Милан срещу Наполи
              Ал Jazeera спортни 1
              Avala ТВ
              C + Futbol (Deporte 1)
              Canal + Sport 1 Дания
              Canal + Sport 1 Финландия
              Canal + Sport 1 Норвегия
              Canal + Sport 1 Sverige
              Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
              DigitaAlb SUPERSPORT HD 2
              ESPN Brasil
              ESPN Тихия океан
              Novasports 4
              Рай Африка Italia 3
              Скай Calcio 1
              Sport 1 Скай Италия
              Скай спорт 16:9
              Спорт 2 Унгария
              Спорт 2 UKR
              SUPERSPORT 5 SA
              Telekanal Спорт
              Да Спорт 2
              ----------------------------------
              Испанската Примера Div Лига 1 2008/2009
              17:00 Recreativo де Уелва -: - Хетафе
              Taquilla 0
              Aljazeera Спорт 2
              Валядолид -: - Севиля
              Taquilla 0
              Aljazeera Спорт 4
              Espanyol -: - Osasuna
              Taquilla 0
              Sporting Gijon -: - Numancia
              Taquilla 0
              19:00 Алмерия -: - Реал Мадрид
              Taquilla 1
              Премиера Sport 1
              Скай Calcio 9
              NTV + Fudbol
              Taquilla 0
              Aljazeera Спорт 2
              Sport 1 CZ
              Sport 1 Украйна
              Sport 1 NL
              Sitel
              SKY Calcio
              NTV Пазаруване онлайн (Турция)
              21:00 недвижими Betis -: - Депортиво Ла Коруня
              Canal + (Испания)
              Скай Calcio 2
              Скай спорт 3 (Italia)
              Aljazeera Спорт 2
              Sport 1 Украйна
              Sport 1 NL
              (Спортен Klub (Унгария

              Френската Лига 1-ви Div. 2008/2009
              17:00 Хавър -: - Монако
              Кувейт Спорт
              Kiosque
              Sport 1 CZ
              Най-гледаното A
              Sport 1 Rom
              Рен -: - Sochaux
              Kiosque
              21:00 Лион -: - Le Мъжът
              Кувейт Спорт
              Aljazeera Sport 1
              C + Франция
              NTV + Fudbol
              Setanta Sport1
              Kiosque
              Най-гледаното A
              Спорт Klub + (Сърбия)

              Холандия Eredivisie лига 2008/2009
              12:30 Roda JC Kerkrade -: - Feyenoord Ротердам
              NTV + Fudbol
              (C + Спорт (D, F, N, S
              Сърбия) Спорт Klub)

              Португалия Суперлига 2008/2009
              20:45 Vitoria Guimaraes -: - Benfica
              Спорт телевизия (TV Cabo)
              NTV плюс спорт
              Ring TV (България)
              ShowSports 1
              Sport 1 Rom
              Sportsmax

              Чехия Gambrinus лига 2008/2009
              20:00 Slovan Liberec -: - Млада Болеслав
              CT4 Спорт

              Аржентина Apertura лига 2008
              20:20 Boca Хуниорс -: - Сан Лоренцо
              NTV + спорт Klassika

              Бразилия Brasileiro лига 2008
              20:00 Сантос -: - Палмейраш
              Спорт Italia
              Sportmania
              Спорт Klub (Градове)
              ТВ Capixaba

              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






              Yorum


              • #8
                Konu: дневно футболен мач по телевизията

                От Съвпада: 4-ти ноември 2008

                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) като роми срещу Челси
                А ла карт 3
                АРТ Спорт 3
                Шампиони 1
                CT4 Спорт
                ESPN Brasil
                ESPN2 Карибите
                ITV 4
                Prem Спорт портал
                Rustavi 2
                Setanta Спорт Ирландия
                Скай Calcio 1
                Sport 1 Скай Италия
                Скай спорт 16:9
                Скай спорт HD Italia 1
                Sport 1 UKR
                Спорт 5 +
                Спорт RO
                Спорт ТВ
                SUPERSPORT 3 АД
                Telekanal Спорт
                Viasat Спорт 2
                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) Werder Бремен срещу Panathinaikos
                А ла карт 5
                АРТ Спорт 2
                Canal + Испания HD
                Шампионите 4
                Prem Спорт портал
                Скай Calcio 3
                TV 2 Спорт (Дания) HD
                Viasat Спорт 3
                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) Олимпик Марсилия срещу ПСВ Айндховен
                2BE
                2M Maroc
                А ла карт 1
                Шампионите 2
                Nederland 3
                Prem Спорт портал
                Скай Calcio 8
                Спорт 5 +
                SUPERSPORT 6 SA
                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) ФК Барселона срещу ФК Базел
                А ла карт 7
                АРТ Спорт 5
                C + Испания
                ESPN 2
                ESPN +
                Prem Спорт портал
                SF-2
                Скай Calcio 5
                Спорт 2 UKR
                ТСОС 2
                TSR 2
                TV 2 Спорт (Дания)
                Да Спорт 2
                20:45 CET
                Europeean Първенство Мач (Шампионска лига) CFR Клуж срещу Girondins deBordeaux
                Шампионите 3
                NTV + спорт Класически
                Prem Спорт портал
                Pro TV
                Скай Calcio 4
                TF 1
                TF1 HD
                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) Ливърпул срещу Атлетико Мадрид
                А ла карт 2
                Antena 3 TV
                АРТ спорт 6
                АРТ Спорт 6
                Б-92
                BHT 1
                CT-2
                ESPN Атлантик
                Futbol Smart
                ХЗТ 2
                ITV 1
                NTV + Спорт
                Prem Спорт портал
                RTE Двама
                Шотландски TV Изток
                Шотландски TV Запад
                Скай Calcio 7
                Скай един Великобритания HD
                Скай спорт HD 2 Italia
                Спорт 2 UKR
                Спорт 5
                Star TV
                TET
                TV3 +
                UlsterTV
                Viasat 4
                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) Anorthosis ФК срещу Интер
                Arryadia 2
                АРТ Sport 1
                Prem Спорт портал
                Сигма Sports1
                Скай Calcio 2
                3 Скай Спорт Италия
                Скай спорт Xtra
                Скай спортове HD 3 Великобритания
                Спорт 3 UKR
                Спорт TV2
                Sportmania
                SUPERSPORT 5 SA
                Viasat Sport 1
                Vizion Plus
                Да Sport 1
                20:45 CET
                Europeean първенство мач (Шампионска лига) срещу Спортинг Shakhtar Донецк
                А ла карт 6
                Шампионите 5
                NTV + On-Line
                Prem Спорт портал
                RTP 1
                Скай Calcio 6
                TRK Украйна
                ----------------------------
                Азиатската Шампионска лига 2008
                11:00 Gamba Осака - Япония -: - Аделаида САЩ - Австралия
                АРТ Спорт 2
                Абу Даби спортни 1
                Дубай Спорт 1
                Кувейт Спорт
                Саудитска Спорт

                Kuwaiti лига 2008/2009
                15:30 AlQadsia -: - AlSalmiyah
                Кувейт Спорт

                Bahraini премиера лига 2008/2009
                15:30 Ал-Rifa -: - Sitra
                РАДИО Бахрейн основните

                "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                Yorum


                • #9
                  Konu: дневно футболен мач по телевизията

                  От Съвпада: 5-ти ноември 2008
                  ФУТБОЛ НА ЖИВО
                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Динамо Киев срещу ФК Порто 20:45 CET живи
                  АРТ Спорт
                  NTV + Спорт On-Line
                  Премиера Спорт портал
                  Скай Calcio 8
                  Скай спортни интерактивни
                  Спорт TV2
                  * Едно Sportman
                  SUPERSPORT 6 [ЗА]
                  TET Украйна

                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Арсенал срещу Fenerbahce 20:45 CET живи
                  АРТ Спорт 2
                  Шампионите 2 (Digital +)
                  Премиера Спорт портал
                  Setanta Ирландия (ROI)
                  Скай Calcio 7
                  Скай спортни интерактивни
                  Скай Спорт Xtra (UK)
                  Спорт 3 (UKR)
                  Star Турция
                  SUPERSPORT 5 [ЗА]
                  YES Спорт 2
                  ~ HD Smart
                  ~ Скай Спорт HD3 (UK)
                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Олборг BK срещу Villarreal 20:45 CET живи
                  C + 2 Испания
                  KNR TV
                  Премиера Спорт портал
                  Скай Calcio 6
                  Скай спортни интерактивни
                  TV3 + Дания

                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Реал Мадрид срещу Ювентус 20:45 CET живи
                  2BE
                  АРТ Спорт 3
                  Б92 TV
                  BHT 1
                  C + Испания
                  C + Спорт (Франция)
                  CT2
                  ESPN Атлантик
                  ESPN Бразилия
                  Futbol Smart
                  ХЗТ 2
                  Magyar 1 (М1)
                  NET Hellas
                  ORF 1
                  Премиера Спорт портал
                  Поради РАЙ
                  Rustavi 2
                  SF 2
                  Сигма TV
                  Скай Calcio 1
                  Скай Спорт 1 (Италия)
                  Скай спорт 16:9 (Италия)
                  Скай спортни интерактивни
                  Спорт 1 (UKR)
                  Спорт 5
                  Спорт ТВ 1
                  Telekanal Спорт
                  TSR 2
                  TV6 Естония
                  TVP 2
                  Viasat Спорт 2
                  ~ C + Испания HD
                  ~ Скай Спорт HD1 (Италия)
                  ~ Спорт HD (UKR)

                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Келтски срещу Манчестър Юнайтед 20:45 CET живи
                  Arryadia 2
                  АРТ Спорт 5
                  Шампиони 1 (Digital +)
                  ESPN 2 Карибите
                  ESPN Dos
                  ESPN Pacrim
                  ESPN +
                  Нова спортна 2 (Hellas)
                  NTV + спорт Класически
                  Премиера Спорт портал
                  RTE Двама
                  Сигма Спорт 2
                  Скай Calcio 5
                  Скай Спорт 2 (UK)
                  Скай спортни интерактивни
                  Спорт 5 +
                  SUPERSPORT 3 [ЗА]
                  TV2 Спорт (ден)
                  TV6 Латвия
                  Viasat 4
                  Viasat Спорт 3
                  ~ Скай Спорт HD2 (UK)
                  ~ TV2 Спорт HD (ден)
                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Олимпик Lyonnais срещу Steaua Букурещ 20:45 CET живи
                  C + Франция
                  Шампионите 4 (Digital +)
                  Премиера Спорт портал
                  Pro TV
                  Скай Calcio 3
                  Скай спортни интерактивни
                  Спорт 5 + GOLD
                  ~ C + Франция HD
                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Fiorentina срещу Б. Munchen 20:45 CET живи
                  АРТ Спорт 6
                  Шампионите 3 (Digital +)
                  CT4 Спорт
                  Премиера Спорт портал
                  SAT.1 Германия
                  Сигма Спорт 1
                  Скай Calcio 2
                  Скай спорт 3 (Италия)
                  Скай спортни интерактивни
                  Спорт 2 (UKR)
                  Europeean първенство мач (Шампионска лига)
                  Притъпявам Борисов срещу Зенит Санкт Петербург живи 20:45
                  Шампионите 5 (Digital +)
                  NTV + Спорт
                  Премиера Спорт портал
                  Скай Calcio 4
                  Скай спортни интерактивни

                  ========================= ==
                  Българската А ПФГ
                  Chernomeorets Buras срещу Левски София 17:00 CET живи
                  Ring TV (Бъл)
                  CONMEBOL Копа Судамерикана - Quartef Заключителни (2 крака)
                  Argentinos Jnrs (ARG) vPalmeiras (сутиен) 00:50 CET живи
                  C + Fútbol
                  Здравейте Футбол

                  ==================
                  БАСКЕТБОЛ НБА на живо
                  Баскетбол Националната асоциация (НБА)
                  Хюстън ракети срещу Бостън Celtics 02:30 CET живи

                  "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                  Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                  Yorum


                  • #10
                    Konu: дневно футболен мач по телевизията

                    От Съвпада: 7-ми ноември 2008 година

                    Майор лига по футбол на САЩ 2008
                    02:30 Пожар Чикаго -: - Нова Англия революция
                    Скай Sport 1
                    SUPERSPORT 1
                    (Спортен Klub (Унгария

                    Копа Судамерикана 2008
                    02:30 Чивас Гуадалахара де - Мексико -: - Ривър Плейт - Аржентина
                    C + Deporte 1
                    Setanta Спорт 2
                    Здравейте Sports2 (Нигерия)

                    Ирански лига 2008/2009
                    11:45 Foolad Khozestan -: - Peykan
                    ИРАН - IRIB 2
                    ИРАН - ТВ 3

                    Сирийската лига 2008/2009
                    12:00 Ал-Ittihad -: - Ал-Nawaeir
                    АРТ Sport 1
                    Ал-Majd -: - Ал-Jaish
                    АРТ Спорт 2
                    Сирийската ТВ 2 - Местни

                    България Премиер Лига 2008/2009
                    13:00 Пирин Благоевград -: - Вихрен
                    Ring TV (България)

                    ОАЕ професионалната лига 2008/2009
                    15:00 Ал-Jazira -: - Ал-Shaab
                    Абу Даби спортни 1
                    Дубай Спорт 1
                    17:00 Ал-Wasl -: - Ал-Ahli
                    Абу Даби спортни 1
                    Дубай Спорт 1

                    AFC първенство 2008
                    16:00 Ал-SAFA - Ливан -: - Ал-Muharraq - Бахрейн
                    LBC събота

                    Национален шампионат мач
                    (Румъния - Liga 1)
                    16:00 Глория Бузау -: - Universitatea Крайова
                    GSP 1

                    Руска Премиер Лига 2008
                    16:00 Khimki -: - Томск
                    NTV + Неш Футбол

                    Саудитска федерация Купа U-17 2008/2009
                    16:25 Ал-Ahli -: - Hottain
                    АРТ Спорт 8

                    Австрия Erste дивизия 2008/2009
                    18:00 Залцбург Ам. -: - Gratkorn
                    Премиера Австрия
                    А. Lustenau -: - Schwadorf
                    Премиера Австрия
                    ФК Магна -: - Vocklabruck
                    Премиера Австрия
                    Австрия W. съм. -: - FC Lustenau
                    Премиера Австрия
                    Св. Пьолтен -: - Leoben
                    Премиера Австрия

                    Германска Бундеслига 2-ри Div. 2008/2009
                    18:00 Nurnberg -: - FSV Франкфурт
                    Премиера Sport 1
                    Сърбия) Спорт Klub)
                    Alemannia Аахен -: - Кобленц
                    Премиера Sport 1
                    Wehen -: - ФК Кайзерслаутерн
                    Премиера Sport 1
                    (Спортен Klub (Румъния
                    Сърбия) Спорт Klub)

                    Национален шампионат мач
                    (Румъния - Liga 1)
                    19:30 Unirea Urziceni -: - Otelul Галац
                    GSP 1

                    Полша I Liga 2008/2009
                    20:00 Polonia Bytom -: - "Легия" Варшава
                    C + Спорт (Полша)

                    Австрия Бундеслига 2008/2009
                    20:30 Залцбург -: - Австрия Виена
                    Премиера Австрия

                    Немски 1-ва Бундеслига Div. 2008/2009
                    20:30 FC Köln -: - Хановер 96
                    Премиера Sport 1
                    Спорт телевизия (TV Cabo)
                    C + Франция
                    Дубай Спорт 2
                    NTV + Fudbol
                    Setanta Спорт Европа
                    CT4 Спорт
                    (Спортен Klub (Румъния
                    Сърбия) Спорт Klub)
                    Sport 1 Rom
                    TV2 Спорт
                    G Спорт 1 (Нигерия)

                    Ирландия Премиер Лига 2008
                    20:35 Голуей -: - Фин арфи
                    Мрежа RTE 2
                    Един RTE

                    Италиански Calcio Б лига 2008/2009
                    20:45 Treviso -: - Salernitana
                    Скай Calcio
                    La 7 Cartapiu A

                    Национален шампионат мач
                    (Холандия - Холандия Казино Eredivisie)
                    20:45 De Graafschap -: - НЦА
                    Eredivisie живо 1

                    ФА Къп 2008/2009
                    20:45 Лийдс САЩ -: - Нортхемптън
                    7TV - Русия
                    Setanta Спорт Европа
                    Setanta Sport1
                    ViaSat Спорт 2
                    Сърбия) Спорт Klub)
                    G Спортна 2 (Нигерия)

                    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                    Yorum


                    • #11
                      Konu: дневно футболен мач по телевизията

                      От Съвпада: 9-ти ноември 2008 година

                      12:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Румъния - Liga 2) Динамо Buc 2 срещу PROGRESUL
                      Спорт RO
                      12:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Руска федерация - Premier Liga) Fudbolski Klub Amkar Перм срещу Зенит Санкт Петербург
                      5 Kanalas
                      NTV + Футбол
                      Telekanal Спорт
                      13:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Румъния - Liga 1) ФК Брашов и познати CFR Клуж
                      GSP 1
                      13:15 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Норвегия - Eliteserien) Stabćk АКО срещу Valerenga Осло
                      TV2 Норвегия
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига 2) Fussball унд Спорт-Verein Майнц 05 срещу Ingolstadt
                      Арена Бундеслига 1
                      Prem Спорт портал
                      Спорт Klub Словения
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига 2) Аугсбург срещу Greuther Furth
                      Арена Бундеслига 2
                      Prem Спорт портал
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига 2) 1860 Munchen срещу изгният-Вайс Оберхаузен
                      Арена Бундеслига 3
                      Prem Спорт портал
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига 2) Hansa Росток срещу VfL Оснабрюк
                      Арена Бундеслига 4
                      Prem Спорт портал
                      Спорт Klub Полша
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига 2) Дуисбург срещу изгният-Вайс Ahlen
                      Арена Бундеслига 5
                      Prem Спорт портал
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Руска федерация - Premier Liga) Спартак Москва срещу Локомотив Москва
                      NTV + On-Line
                      Град 1 Русия
                      Ring TV
                      Скай Calcio 9
                      Скай спорт IT Xtra
                      Спорт Klub + Сърбия
                      Sportmania
                      14:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Дания - Superligaen) Алианса клуб Хорсенс срещу AGF Архус
                      TV 2 Спорт (Дания)
                      14:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Англия - Премиер лига) Блекбърн Роувърс срещу Челси
                      Алфа TV Кипър
                      BHT 1
                      C + спорт Полша
                      Canal + Sport 1 Норвегия
                      Canal + 2 Спорт Дания
                      Спорт Canal + 2 Финландия
                      Canal + 2 Спорт Норвегия
                      Canal + 2 Спорт Швеция
                      Canal + спорт HD Градове
                      Canal + спорт HD Skandinavien
                      Diema 2
                      Eurosport 2 Ro
                      Eurosport 2 Ro / HU
                      Galaxie Спорт
                      NTV + Футбол
                      Пинк гора
                      Prem Спорт портал
                      RTS 2 Сърбия
                      ShowSports 1
                      ShowSports 2
                      Шоу Магреб
                      Скай Calcio 8
                      3 Скай Спорт Италия
                      Скай Спорт 1
                      Скай спортове HD 1 Великобритания
                      SporMax
                      SporMax HD
                      Sport 1 NL
                      Спорт 2 UKR
                      Спорт HD (Украйна)
                      SUPERSPORT 3 АД
                      Да Спорт 2
                      14:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Руска федерация - Premier Liga) Динамо Москва срещу Енергия В.
                      NTV + Футбол
                      14:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Сърбия - Супер Lige) Банат срещу Partizan Белград
                      RTS 2 Сърбия
                      14:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Аякс Амстердам срещу Спарта Ротердам
                      Ал Jazeera Sport 1
                      Eredivisie живо 2
                      Setanta Спорт Ирландия
                      14:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) AZ срещу Twente
                      Eredivisie живо 1
                      14:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Feyenoord срещу Утрехт
                      Алфа TV Кипър
                      Eredivisie живо 2
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) срещу Интер Udinese
                      Ал Jazeera спортни 1
                      Avala ТВ
                      Бум Спорт
                      C + Испания
                      C + 2 Спорт Полша
                      C + спорт Франция
                      Canal + Спорт екстра
                      ESPN Brasil
                      ESPN Изкуство
                      ESPN Тихия океан
                      G Спорт 1
                      Kohavision TV
                      Meridiano ТВ
                      NTV Пазаруване онлайн
                      OBN
                      Скай Calcio 2
                      Скай спорт 16:9
                      Скай спорт HD Italia 1
                      Sport 1 CZ
                      Sport 1 Унгария
                      Sport 1 UKR
                      Спорт 5
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) Fiorentina срещу Аталанта
                      Avala ТВ
                      La 7 Cartapiu A
                      Скай Calcio 4
                      TPS Star
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) Неапол срещу Sampdoria
                      Ал Jazeera спортни 3
                      ESPN Изкуство
                      ESPN +
                      Най-гледаното 9
                      La 7 Cartapiu C
                      Polsat Спорт екстра
                      Скай Calcio 3
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) Catania Calcio срещу Каляри
                      La 7 Cartapiu D
                      Скай Calcio 6
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) Chievo срещу Ювентус
                      Ал Jazeera спорта 2
                      Алфа TV Кипър
                      Здравейте Футбол
                      Скай Calcio 1
                      Скай спорт HD 2 Italia
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) Генуа срещу Reggina
                      Canal + Събития
                      Скай Calcio 7
                      Sport 1 Скай Италия
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) Лацио срещу Сиена
                      C + Futbol (Deporte 1)
                      ESPN Brasil
                      G Екстра
                      Скай Calcio 5
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Шотландия - Премиер лига) Kilmarnock срещу Рейнджърс
                      Setanta Африка
                      Setanta Спорт Европа 1
                      Sport 1 Румъния
                      15:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Швеция - Allsvenskan) Halmstad срещу Kalmar FF
                      Canal + Sport 1 Sverige
                      Canal + спорт HD Skandinavien
                      15:45 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Гърция - Национална лига) Ergotelis срещу Лариса
                      Novasports 1
                      16:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Англия - Премиер лига) Манчестър Сити срещу Тотнъм
                      Diema
                      Здравейте Спорт
                      Novasports 2
                      NTV + On-Line
                      Шоу екстремни спортове
                      SUPERSPORT 5 SA
                      TeleDeporte
                      Да Sport 1
                      16:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Англия - Премиер лига) Астън Вила срещу Мидълзбро
                      Здравейте Спорт 2
                      Покажи Shasha
                      16:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Дания - Superligaen) ФК Krbenhavn срещу SonderjyskE
                      TV 2 Спорт (Дания)
                      16:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Дания - Superligaen) BK срещу Олборг Brondby АКО
                      TV3 +
                      16:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) ADO Den Haag срещу Heerenveen
                      Eredivisie живо 1
                      16:45 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Полша - И. Liga) Odra Wodzislaw срещу Górnik Zabrze
                      Ориндж спортни Градове
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига I) Schalke 04 срещу Б. Munchen
                      Алфа TV Кипър
                      Арена Бундеслига 3
                      + ATV Австрия
                      C + спорт Франция
                      Дубай Спорт 1
                      ESPN +
                      Federalna TV
                      G Екстра
                      Meridiano ТВ
                      Novasports 4
                      NTV + Футбол
                      Prem Спорт портал
                      Setanta Спорт Европа 2
                      Скай Calcio 10
                      Скай Супер Calcio
                      Sport 1 NL
                      Sport 1 UKR
                      Спорт 5 + на живо
                      Спорт Klub Унгария
                      Спорт Klub Полша
                      Спорт ро Klub
                      Спорт Klub Сърбия
                      Viasat Спорт 2
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига I) Hertha BSC спрямо 1899 Hoffenheim
                      Арена Бундеслига 2
                      Prem Спорт портал
                      Спорт Klub + Полша
                      TPS Star
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Германия - Бундеслига I) Eintracht Франкфурт срещу VfB Stuttgart
                      Арена Бундеслига 1
                      Prem Спорт портал
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Англия - Премиер лига) Fulham срещу Нюкасъл САЩ
                      BHT 1
                      Canal + Sport 1 Норвегия
                      Canal + 2 Спорт Дания
                      Спорт Canal + 2 Финландия
                      Canal + 2 Спорт Норвегия
                      Canal + 2 Спорт Швеция
                      Canal + спорт HD Skandinavien
                      Diema 2
                      Eurosport 2 Ro
                      Eurosport 2 Ro / HU
                      Футбол канал Фокс
                      G Спорт 1
                      Galaxie Спорт
                      Здравейте Футбол
                      Пинк гора
                      RTS 2 Сърбия
                      ShowSports 1
                      ShowSports 2
                      Шоу Магреб
                      Скай Calcio 9
                      Скай спорт 16:9
                      Скай спорт HD Italia 1
                      Скай спорт IT Xtra
                      Скай Спорт 1
                      Скай спортове HD 1 Великобритания
                      SporMax
                      SporMax HD
                      Макс Спорт
                      SUPERSPORT 3 АД
                      Да Спорт 2
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Руска федерация - Premier Liga) Рубин Казан срещу Fudbolski Klub Терек
                      NTV + Футбол
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Полша - И. Liga) Lechia Гданск срещу курвар Познан
                      C + спорт Полша
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Франция - Ligue 1) Сент Етиен срещу Стад Rennais
                      А ла карт 1
                      Sport 1 CZ
                      Sport 1 Румъния
                      17:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Франция - Ligue 1) Валансиен срещу асоциация разпален Нанси Лорен
                      А ла карт 2
                      18:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Румъния - Liga 1) FC Otopeni срещу FC Vaslui
                      GSP 1
                      18:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Турция - Супер Lig) Fenerbahce срещу Galatasaray
                      Ал Jazeera спортни 4
                      C + Futbol (Deporte 1)
                      Lig TV
                      18:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Гърция - Национална лига) Panathinaikos срещу Olympiakos
                      Polsat Спорт екстра
                      Спорт Klub Сърбия
                      Спорт Klub Словения
                      18:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Гърция - Национална лига) Ираклис срещу Levadiakos
                      Novasports 1
                      20:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Чешка република - Gambrinus Liga) Динамо Будейовице срещу Славия Прага
                      CT4 Спорт
                      20:15 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Хърватска - Главна Хърватия Nogometna Liga) Hajduk Сплит срещу Динамо Загреб
                      ХЗТ 2
                      20:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Румъния - Liga 1) Рапид Букурещ срещу Steaua Букурещ
                      Antena 1
                      Antena Международни
                      20:30 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Италия - Серия А) срещу Лече АС Милан
                      Ал Jazeera спортни 1
                      Canal + Sport 1 Дания
                      Canal + Sport 1 Финландия
                      Canal + Sport 1 Норвегия
                      Canal + Sport 1 Sverige
                      ESPN Brasil
                      G Екстра
                      Kohavision TV
                      La 7 Cartapiu A
                      Meridiano ТВ
                      Novasports 7
                      Рай Африка Italia 3
                      Скай Calcio 1
                      Sport 1 Скай Италия
                      Скай спорт 16:9
                      Sport 1 Унгария
                      Спорт 2 UKR
                      Спорт Klub Сърбия
                      Telekanal Спорт
                      Да Спорт 2
                      21:00 CET
                      Национален шампионат мач
                      (Франция - Ligue 1) Париж S.G. срещу Лил
                      C + Франция
                      Novasports 4
                      NTV + On-Line
                      Setanta Спорт Европа 1
                      Спорт Klub + Сърбия
                      Viasat Спорт 2
                      21:45 CET
                      Супер Купа на спортни срещу ФК Порто
                      RTP Африка
                      RTP Международни
                      ==============
                      Сърбия 1.SFL 2008/2009
                      13:00 Buducnost Б. двор -: - Партизан
                      RTS 2

                      ФА Къп 2008/2009
                      15:00 Havant и Waterlooville -: - Brentford
                      ITV 1
                      (Спортен Klub (Румъния
                      Дълго широко горно палто TV
                      Спорт Klub (Хърватска)

                      Австрия Бундеслига 2008/2009
                      15:30 Ried -: - LASK
                      Премиера Австрия

                      Испанската Примера Div Лига 1 2008/2009
                      17:00 Villarreal CF -: - Алмерия
                      Taquilla 0
                      Агенция за недвижими Майорка -: - Атлетик Билбао де
                      Taquilla 0
                      Osasuna -: - Атлетико де Мадрид
                      Taquilla 0
                      Спорт 2 HU
                      Здравейте Футбол (Нигерия)
                      Депортиво Ла Коруня -: - Espanyol
                      Taquilla 0
                      Numancia -: - Агенция за недвижими Betis
                      Taquilla 0
                      Расинг де Сантандер -: - Sporting Gijon
                      Taquilla 0
                      19:00 Севиля -: - Recreativo де Уелва
                      Скай Calcio 9
                      NTV + Fudbol
                      Скай Спорт 1
                      Taquilla 0
                      Спорт 2 HU
                      Aljazeera Спорт 2
                      Sport 1 CZ
                      Sport 1 NL
                      Фокс тв Сърбия
                      Здравейте Футбол (Нигерия)
                      21:00 Хетафе -: - Валенсия
                      Canal + (Испания)
                      C + Спорт (Полша)
                      NTV + Fudbol
                      Скай Спорт 1
                      Aljazeera Спорт 2
                      Sport 1 CZ
                      Sport 1 NL

                      Аржентина Apertura лига 2008
                      20:20 Арсенал Sarandi -: - Boca Хуниорс
                      Спорт с. 3 HELLAS

                      Morrocan Супер лига 2008/2009
                      14:30 JSM Jeunesse разпален Ел Massira -: - DHJ Difaa Hassani Jdidi
                      RTM1 Morroco
                      Husa Hassania Agadir -: - KAC де Кенитра
                      Спорт Maroc 2 (TNT)
                      ASS асоциация разпален де Сале -: - Wydad Атлетик Клуб Казабланка
                      АРТ Sport 1
                      IZK Itihad z. Khemisset -: - MCO Mouloudia Ужда
                      АРТ Спорт 2
                      Доколкото сили Armée Royales -: - KACM Kawkab де Маракеш
                      АРТ Спорт 5
                      16:00 Раджа Клуб Atlhlétic -: - MAS Maghrib А. Fes
                      Maroc 2M
                      19:00 MAT Maghrib Атлетико Тетуан -: - OCK Олимпик де Khouribga
                      АРТ Sport 1
                      Maroc Спорт

                      Ливанската лига 2008/2009
                      13:15 Ал-Ansar -: - Ал-Ahed
                      Бъдещето телевизия - Местни

                      Kuwaiti лига 2008/2009
                      15:30 AlTtadamon -: - Kazma
                      Кувейт Спорт

                      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                      Yorum


                      • #12
                        Konu: дневно футболен мач по телевизията

                        От Съвпада: 19-ти ноември 2008 година

                        14:00 CET
                        Лесен мач
                        (Под 21) Босна и Херцеговина, Черна гора и познати
                        BHT 1
                        16:00 CET
                        Световно първенство по футбол 2010 квалификации Бахрейн срещу Австралия
                        Ал Jazeera спортни 1
                        16:15 CET
                        Световно първенство по футбол 2010 квалификации Обединените арабски емирства срещу Иран
                        Ал Jazeera спорта 2
                        17:00 CET
                        Лесен мач срещу Азербайджан Албания
                        AzTV-1
                        Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
                        TV Shiqptar
                        17:30 CET
                        Приятелска Сърбия мач срещу България
                        БНТ 1
                        RTRS
                        RTS 2 Сърбия
                        RTS събота
                        17:30 CET
                        Лесен мач Словашката република срещу Лихтенщайн
                        STV 3 Словакия (Trojka)
                        17:30 CET
                        Световно първенство по футбол 2010 квалификации Катар срещу Япония
                        Ал Jazeera Sport 1
                        17:35 CET
                        Световно първенство по футбол 2010 квалификации Саудитска Арабия срещу Южна Корея
                        Ал Jazeera спорта 2
                        18:00 CET
                        Лесен мач Израел срещу Кот д'Ивоар
                        IBA Канал 1
                        Израелските мрежа
                        18:00 CET
                        Лесен мач срещу Черна гора Македония
                        Gol TV
                        19:00 CET
                        Лесен мач срещу Украйна Норвегия
                        Ал Jazeera спортни 4
                        TRK Украйна
                        Viasat 4
                        19:00 CET
                        Лесен мач
                        (Под 21) Дания срещу Франция
                        В спорта Франция
                        19:30 CET
                        Лесен мач срещу Румъния Грузия
                        Antena 1
                        20:00 CET
                        Лесен мач срещу Замбия Мароко
                        Arryadia
                        АРТ Спорт 2
                        20:15 CET
                        Лесен мач срещу Дания Walles
                        BBC2 Уелс
                        TV 2 Спорт (Дания)
                        TV2 Спорт
                        20:15 CET
                        Лесен мач срещу Словения Босна и Херцеговина
                        BHT 1
                        Словения ТВ 2
                        20:30 CET
                        Лесен мач срещу Гърция Италия
                        Ал Jazeera спортни 3
                        ESPN латински
                        MEGA Канала
                        РАИ Уно
                        20:30 CET
                        Лесен мач срещу Швейцария Финландия
                        Canal Sport 1 Финландия
                        SF-2
                        ТСОС 2
                        TSR 2
                        20:30 CET
                        Лесен мач срещу Австрия Турция
                        ORF 1
                        Спорт Klub Сърбия
                        Спорт Klub Словения
                        SportKlub Хърватия
                        20:30 CET
                        Световно първенство по футбол 2010 квалификации Сан Марино срещу Република Чехия
                        CT-2
                        TVP Спорт
                        20:45 CET
                        Лесен мач Германия срещу Англия
                        Ал Jazeera спортни 1
                        Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
                        Фокс тв Сърбия
                        Gol TV
                        ITV 1
                        Novasports 1
                        OBN
                        Polsat Спорт екстра
                        Sport 1 CZ
                        Sport 1 Унгария
                        Sport 1 NL
                        Sport 1 Румъния
                        Спорт 7 Bg
                        UlsterTV
                        Viasat Fotboll
                        Viasat Спорт Norge
                        Да Sport 1
                        ZDF
                        20:45 CET
                        Лесен мач срещу Холандия Швеция
                        Абу Даби спортове
                        Дубай Спорт 2
                        G Спорт 1
                        Най-гледаното 9
                        Кувейт TV3
                        SBS6
                        Спорт Klub HU
                        Спорт Klub Сърбия
                        Спорт RO
                        20:45 CET
                        Лесен мач срещу Ирландия Полша
                        Ал Jazeera спорта 2
                        Скай Спорт 2
                        Скай спортове HD 2 Великобритания
                        Спорт TV2
                        TVP 1
                        20:45 CET
                        Лесен мач срещу Северна Ирландия Унгария
                        Скай Спорт 3
                        Скай спортове HD 3 Великобритания
                        Спорт 2 Унгария
                        21:00 CET
                        Лесен мач Шотландия срещу Аржентина
                        Ал Jazeera Sport 1
                        Алфа TV Кипър
                        Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
                        ESPN 2
                        NTV Пазаруване онлайн
                        Скай Спорт 1
                        Скай спортове HD 1 Великобритания
                        Спорт Italia
                        Спорт ТВ
                        Да Спорт 2
                        21:00 CET
                        Лесен за Франция мач срещу Уругвай
                        Ал Jazeera спорта 2
                        TF 1
                        22:00 CET
                        Лесен за Испания мач срещу Чили
                        Ал Jazeera спортни 4
                        Спорт Italia
                        TV 4 Спорт
                        Международен добър ТВ клип
                        TVE La Примера
                        ------------------------
                        Саудитска лига Div. 1 2008/2009
                        13:40 Uhud -: - Sdoos
                        АРТ Спорт 8

                        Йордания професионалната лига 2008/2009
                        16:00 Ал-Wihdat -: - Ethad AL-Ramtha
                        АРТ Sport 1
                        Ал-Faisaly -: - Ал-Yarmouk
                        АРТ Спорт 2
                        Ал-Хюсеин -: - Shabab Ал Хюсеин
                        АРТ Спорт 3

                        Полша Купа лига 2008/2009
                        16:45 Polonia Варшава -: - Jagiellonia Бялисток
                        Polsat Спорт
                        18:45 Slask -: - Краков Краков
                        Polsat Пазаруване онлайн

                        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                        Yorum


                        • #13
                          Konu: дневно футболен мач по телевизията

                          От Съвпада: 21-ви ноември 2008 год.

                          13:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (България - Българските А Професионална Футболна група) Спартак Варна срещу Локомотив София
                          Ring TV
                          Спорт RO
                          14:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Румъния - Liga 1) Pandurii Tg.Jiu срещу CFR Клуж
                          GSP 1
                          16:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Германия - Бундеслига 2) Дуисбург срещу FSV Франкфурт
                          Арена Бундеслига 1
                          Prem Спорт портал
                          Спорт Klub Полша
                          Спорт Klub Унгария
                          Спорт Klub Словения
                          Спорт Klub Сърбия
                          SportKlub Хърватия
                          16:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Германия - Бундеслига 2) Аахен Alemannia срещу VfL Оснабрюк
                          Арена Бундеслига 2
                          Prem Спорт портал
                          Спорт Klub HU
                          Спорт Klub Полша
                          Спорт Klub Сърбия
                          16:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Германия - Бундеслига 2) изгният-Вайс Ahlen срещу Ingolstadt
                          Арена Бундеслига 3
                          Prem Спорт портал
                          17:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Украйна - Vyscha Liga) Metalist Харков срещу Zorya
                          Интер
                          17:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Украйна - Vyscha Liga) Shakhtar Донецк срещу Liviv
                          TRK Украйна
                          17:45 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Румъния - Liga 1) Universitatea Крайова срещу Steaua Букурещ
                          Antena 1
                          Antena Международни
                          18:30 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Германия - Бундеслига I) Karlsruher срещу Бор. Дортмунд
                          Алфа TV Кипър
                          Арена Бундеслига начало
                          Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
                          Дубай Спорт 1
                          G Спорт 1
                          Gol TV
                          Novasports 2
                          NTV Футбол
                          Prem Спорт портал
                          Премиера HD
                          Setanta Спорт Европа 1
                          Sport 1 NL
                          Sport 1 UKR
                          Спорт Klub Унгария
                          Спорт Klub Полша
                          Спорт ро Klub
                          Спорт Klub Сърбия
                          Спорт Klub Словения
                          SportKlub Хърватия
                          Viasat Fotboll
                          Viasat Спорт Norge
                          18:45 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Италия - Серия Б) Пиаченца срещу Авелино
                          Скай Calcio 1
                          Sport 1 Скай Италия
                          Скай Супер Calcio
                          19:45 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Полша - И. Liga) Polonia Bytom срещу LKS Lotz
                          Ориндж спортни Градове
                          20:00 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Полша - И. Liga) Ruch Chorzow срещу Легия Варшава
                          С Спорт Полша
                          Canal Спорт HD Градове
                          20:45 CET
                          Coupe De France Crďż ˝ липа срещу ФК Мец
                          Ал Jazeera Sport 1
                          EuroSport Франция
                          20:45 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) FC Volendam срещу Roda JC
                          Eredivisie живо 1
                          21:30 CET
                          Национален шампионат мач
                          (Португалия - Суперлига) Рио Аве и познати Leixoes
                          SporMax
                          Sport 1 Унгария
                          Спорт ТВ
                          SUPERSPORT Maximo
                          ---------------------
                          Сирийската лига 2008/2009
                          13:00 Ал-Ittihad -: - Ал-Taleiah
                          АРТ Sport 1
                          Сирийската ТВ 2 - Местни
                          Ал-Shorta -: - Ал-Nawaeir
                          АРТ Спорт 2

                          Саудитска професионалната лига 2008/2009
                          17:40 Ал-Ittihad -: - Ал-Wehda
                          Саудитска Спорт
                          АРТ Спорт 7
                          Абу Даби спорта 2
                          Ал-Hazm -: - Abha
                          АРТ Спорт 8

                          Австрия Erste дивизия 2008/2009
                          19:00 Vocklabruck -: - Grodig
                          Премиера Австрия
                          Leoben -: - Залцбург Ам.
                          Премиера Австрия
                          ФК Магна -: - Ст Пьолтен
                          Премиера Австрия
                          Lustenau FC -: - А. Lustenau
                          Премиера Австрия
                          Gratkorn -: - Австрия W. Ам.
                          Премиера Австрия

                          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                          Yorum


                          • #14
                            Konu: дневно футболен мач по телевизията

                            От Съвпада: 22-ри ноември 2008

                            12:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Румъния - Liga 2) Динамо Buc 2 срещу Dunarea Галац
                            Спорт RO
                            13:45 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Шампионат) Плимът Argyle срещу Кардиф
                            Показване на спорта 4
                            Скай Спорт 1
                            Скай спортове HD 1 Великобритания
                            SportKlub Хърватия
                            14:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Румъния - Liga 1) ФК Брашов срещу Динамо Букурещ
                            GSP 1
                            14:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Турция - Супер Lig) Ankaragücü срещу Fenerbahce
                            С Futbol (Deporte 1)
                            Lig TV
                            Lig TV HD
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) VfL Волфсбург срещу VfB Stuttgart
                            Арена Бундеслига 5
                            Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
                            DigitAlb SUPERSPORT HD 1
                            Дубай Спорт 1
                            Novasports 2
                            Prem Спорт портал
                            Скай Calcio 1
                            Скай спорт HD Italia 1
                            Sport 1 CZ
                            Sport 1 UKR
                            Спорт Klub HU
                            Спорт Klub Полша
                            Спорт Klub Сърбия
                            TV 2 Спорт (Дания) HD
                            Viasat Fotboll
                            Viasat Спорт HD
                            Viasat Спорт Norge
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) Б. Munchen срещу Енерги Котбус
                            Арена Бундеслига 1
                            Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
                            G Екстра
                            Novasports 1
                            Prem Спорт портал
                            Спорт 5
                            Спорт Klub Унгария
                            Спорт ро Klub
                            TPS Star
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) FC Koln спрямо 1899 Hoffenheim
                            Арена Бундеслига 7
                            ATV Австрия
                            Prem Спорт портал
                            Sport 1 NL
                            Спорт Klub Полша
                            Спорт Klub Сърбия
                            Спорт Klub Словения
                            SportKlub Хърватия
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) Eintracht Франкфурт срещу Хановер 96
                            Арена Бундеслига 6
                            Prem Спорт портал
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) Schalke 04 срещу Борусия Мьонхенгладбах
                            Арена Бундеслига 4
                            Prem Спорт портал
                            Премиера HD
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) Армения Билефелд Леверкузен срещу Bayer
                            Арена Бундеслига 3
                            Prem Спорт портал
                            15:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Германия - Бундеслига I) VfL Бохум срещу Hertha BSC
                            Арена Бундеслига 2
                            Prem Спорт портал
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Румъния - Liga 1) Глория Бузау срещу Politehnica Iasi
                            GSP 1
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер лига) Челси срещу Нюкасъл САЩ
                            2M Maroc
                            Canal Sport 1 Дания
                            Canal Sport 1 Финландия
                            Canal Sport 1 Норвегия
                            Canal Sport 1 Sverige
                            Diema
                            ESPN Brasil
                            Футбол канал Фокс
                            G Спорт 1
                            Galaxie Спорт
                            Здравейте Футбол
                            NTV Спорт
                            Prem Спорт портал
                            Показване на спорта 4
                            Скай Calcio 2
                            Спорт 3 UKR
                            Спорт ТВ
                            SUPERSPORT 5 SA
                            TeleDeporte
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер лига) Манчестър Сити срещу Арсенал
                            Алфа TV Кипър
                            BHT 1
                            С Спорт Полша
                            В спорта Франция
                            Canal 2 Спорт Дания
                            Canal Спорт 2 Финландия
                            Canal Спорт 2 Норвегия
                            Canal Спорт 2 Швеция
                            Eurosport 2 Ro
                            Eurosport 2 Ro / HU
                            Gol TV
                            NTV Футбол
                            Пинк гора
                            Прима тв чешки
                            RTL Хърватска
                            RTS 2 Сърбия
                            ShowSports 1
                            ShowSports 2
                            Скай Супер Calcio
                            Словения ТВ 2
                            SporMax
                            Спорт 2 UKR
                            Спорт TV2
                            SUPERSPORT 6 SA
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер Лига) срещу Ливърпул Fulham
                            Canal Спорт екстра
                            Diema 2
                            G Спорт 2
                            Здравейте Спорт
                            Setanta Спорт Европа 1
                            Шоу екстремни спортове
                            Скай Calcio 3
                            Sport 1 Скай Италия
                            SUPERSPORT 3 АД
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер лига) Портсмут срещу Хъл Сити
                            Здравейте Спорт 2
                            Показване на Серия 1 Други
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер лига) поддържам Сити срещу Уест Бромич А.
                            Покажи комедия Екстра
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер Лига) срещу Мидълзбро Болтън скитници
                            Покажи Shasha
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) Ancona срещу Мантова
                            La 7 Cartapiu A
                            Скай Calcio 13
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) Фрозиноне срещу Асколи Calcio 1898
                            Скай Calcio 12
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) Пиза срещу Cittadella
                            Скай Calcio 11
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) срещу Римини Bari
                            Скай Calcio 10
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) Albinoleffe U.C. спрямо Salernitana
                            La 7 Cartapiu Б
                            Скай Calcio 9
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) Гросето срещу Triestina
                            Скай Calcio 8
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) Treviso футболен клуб срещу Empoli
                            Скай Calcio 7
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) срещу Бреша Виченца
                            La 7 Cartapiu C
                            Скай Calcio 6
                            16:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия Б) срещу Парма A S Ливорно
                            La 7 Cartapiu D
                            Рай Африка Italia 3
                            Скай Calcio 5
                            18:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия А) Fiorentina срещу Udinese
                            Ал Jazeera спортни 1
                            Бум Спорт
                            С Futbol (Deporte 1)
                            Canal Sport 1 Дания
                            Canal Спорт екстра
                            Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
                            G Екстра
                            La 7 Cartapiu A
                            Рай Африка Italia 3
                            Скай Calcio 1
                            Скай спорт 16:9
                            Скай спорт HD Italia 1
                            Sport 1 CZ
                            Спорт 2 Унгария
                            Спорт 2 UKR
                            SUPERSPORT 5 SA
                            18:00 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Турция - Супер Lig) Ankaraspor срещу Galatasaray
                            Lig TV
                            Lig TV HD
                            18:20 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Шампионат) Notts горите срещу Норич Сити
                            Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
                            Скай Спорт 1
                            Скай спортове HD 1 Великобритания
                            Спорт Klub Сърбия
                            Спорт Klub Словения
                            SportKlub Хърватия
                            Viasat Fotboll
                            Viasat Спорт Norge
                            18:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Англия - Премиер лига) Астън Вила срещу Манчестър Юнайтед
                            A 2
                            В спорта 2 Полша
                            Canal Sport 1 Норвегия
                            Canal 2 Спорт Дания
                            Canal Спорт 2 Финландия
                            Canal Спорт 2 Норвегия
                            Canal Спорт 2 Швеция
                            Diema
                            Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
                            Eurosport 2 Ro
                            Eurosport 2 Ro / HU
                            Футбол канал Фокс
                            G Спорт 1
                            Galaxie Спорт
                            Gol TV
                            Здравейте Футбол
                            Най-гледаното 5
                            Novasports 2
                            NTV Футбол
                            Пинк гора
                            Prem Спорт портал
                            Setanta Спорт Европа 1
                            ShowSports 1
                            ShowSports 2
                            Шоу Магреб
                            Скай Calcio 2
                            Скай спорт IT Xtra
                            Скай Супер Calcio
                            Sport 1 NL
                            Спорт 2 UKR
                            Спорт TV2
                            SUPERSPORT 3 АД
                            Да Спорт 2
                            20:30 CET
                            Национален шампионат мач
                            (Италия - Серия А) Интер срещу Ювентус
                            Ал Jazeera спортни 1
                            Avala ТВ
                            Бум Спорт 2
                            С Futbol (Deporte 1)
                            С Спорт Полша
                            В спорта Франция
                            Canal Sport 1 Дания
                            Canal 2 Спорт Дания
                            Canal Спорт 2 Финландия
                            Canal Спорт 2 Норвегия
                            Canal Спорт 2 Швеция
                            Canal Спорт HD Градове
                            Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
                            DigitAlb SUPERSPORT HD 1
                            G Спорт 1
                            Kohavision TV
                            Novasports 1
                            NTV Турция
                            Рай Африка Italia 3
                            Скай Calcio 1
                            Sport 1 Скай Италия
                            Скай спорт 16:9
                            Скай спорт HD Italia 1
                            Sport 1 CZ
                            Sport 1 NL
                            Sport 1 UKR
                            Спорт 2 Унгария
                            Спорт 5
                            Спорт TV2
                            SUPERSPORT 5 SA
                            Telekanal Спорт
                            TV7 България
                            -------------------------
                            Испанската Примера Div Лига 1 2008/2009
                            20:00 Villarreal CF -: - Валядолид
                            Taquilla 2
                            Цифрови ALB
                            Aljazeera Спорт 4
                            Реал Мадрид -: - Recreativo де Уелва
                            Taquilla 1
                            Премиера Sport 1
                            Скай Calcio 3
                            Най-гледаното 5 (Дания)
                            Скай спорт Xtra
                            TV2 Норвегия
                            Спорт-Expressen
                            Цифрови ALB
                            Спорт с. 4 HELLAS
                            Aljazeera Спорт 2
                            (Спортен Klub (Унгария
                            Фокс тв Сърбия
                            Спорт 2 UKR
                            Здравейте Футбол (Нигерия)
                            22:00 Севиля -: - Валенсия
                            Премиера Sport 1
                            Sport 1 Унгария
                            Скай Calcio 2
                            NTV Fudbol
                            TV Canaria
                            TV2 Норвегия
                            Спорт-Expressen
                            Цифрови ALB
                            Спорт с. 4 HELLAS
                            Aljazeera Спорт 2
                            Скай спорт IT Xtra
                            La ***ta

                            Френската Лига 1-ви Div. 2008/2009
                            19:00 Лориан -: - Тулуза
                            Kiosque
                            Каен -: - Оксер
                            Kiosque
                            Гренобъл -: - Le Havre
                            Kiosque
                            St.Etienne -: - Ница
                            Kiosque
                            Валансиен -: - Sochaux
                            Kiosque
                            Бордо -: - Рен
                            Кувейт Спорт
                            Цифрови ALB
                            Kiosque
                            Сърбия) Спорт Klub)
                            21:00 Париж Saint-Germain -: - Лион
                            Кувейт Спорт
                            Aljazeera Sport 1
                            2 ТВ България
                            NTV Fudbol
                            С. Спорт 2 HELLAS
                            Цифрови ALB
                            Kiosque
                            Setanta Спорт 2
                            Сърбия) Спорт Klub)
                            Спорт Klub (Словения)
                            Sport 1 Rom
                            Спорт Klub (Хърватска)

                            Холандия Eredivisie лига 2008/2009
                            19:45 ПСВ Айндховен -: - Херакъл Almelo
                            Sport 1 Унгария

                            Руска Премиер Лига 2008
                            12:00 Shinnik -: - ПФК ЦСКА Москва
                            NTV Неш Футбол
                            Сатурн -: - Спартак Nalchik
                            NTV Неш Футбол
                            Рубин -: - Локомотив Москва
                            NTV Неш Футбол
                            Krylya Sovetov -: - Терек Grozni
                            NTV Неш Футбол
                            Amkar -: - Khimki
                            NTV Неш Футбол
                            ФК Москва -: - Енергия В.
                            NTV Неш Футбол
                            ФК Спартак Москва -: - Зенит Санкт Петербург
                            Премиера Спорт CL1
                            С. Спорт 2 HELLAS
                            NTV Неш Футбол
                            Ring TV (България)
                            Динамо Москва -: - Томск
                            NTV Неш Футбол

                            Австрия Бундеслига 2008/2009
                            18:00 Австрия Виена -: - Ried
                            Премиера Австрия
                            Rheindorf Altach -: - Mattersburg
                            Премиера Австрия
                            Залцбург -: - Kapfenberg
                            Премиера Австрия
                            LASK -: - Superfund
                            Премиера Австрия

                            Полша I Liga 2008/2009
                            18:15 Polonia Варшава -: - Gornik Zabrze
                            С Спорт (Полша)

                            Португалия Суперлига 2008/2009
                            19:15 Maritimo -: - Спортинг Брага
                            Спорт телевизия (TV Cabo)
                            21:30 Морската -: - Спортинг Лисабон
                            Спорт телевизия (TV Cabo)
                            Премиера Спорт CL1
                            Цифрови ALB

                            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                            Yorum


                            • #15
                              Konu: дневно футболен мач по телевизията

                              От Съвпада: 25-ти ноември 2008

                              Норвегия 4 нации Турнир 2008
                              Норвегия 16:00 -: - Ирак
                              Йордания
                              Спортно иракско канал
                              TV2 Спорт 5 (Норвегия)

                              Арабско Champs. Лига 2008/2009
                              16:30 Dhofar - Оман -: - Ал-Wihdat - Йордания
                              АРТ Спорт 6
                              18:30 Ал-Wehda - Саудитска Арабия -: - УСМ АЛЖИР - Алжир
                              АРТ Sport 1

                              Полша Купа лига 2008/2009
                              17:30 Легия Варшава -: - Jagiellonia Бялисток
                              Polsat Спорт

                              Шампионска лига 2008/2009
                              18:30 Зенит Санкт Петербург - Русия -: - Ювентус - Италия
                              АРТ Спорт 3
                              Премиера Sport 1
                              Star TV Турция
                              Спорт телевизия (TV Cabo)
                              Скай Calcio
                              Скай Sport 1
                              ViaSat Спорт - Швеция
                              Б 92
                              С Deporte 1
                              Setanta Sport1
                              Скай Спорт 2
                              Kiosque
                              Сигма Спортна 2 HELLAS
                              TV2 Спорт
                              YES Спорт
                              Sport.ro (Румъния)
                              20:45 Арсенал - Англия -: - Киев Динамо - Украйна
                              АРТ Спорт 2
                              ХЗТ-TV2 Хърватска
                              Премиера Sport 1
                              Спорт телевизия (TV Cabo)
                              Скай Calcio 6
                              ViaSat Спорт - Швеция
                              С Deporte 2
                              Nederland 3
                              Rustavi 2
                              Спорт с. 3 HELLAS
                              Setanta Sport1
                              Спорт
                              TET (Украйна)
                              ITV 4
                              CT4 Спорт
                              Сигма Спортна 2 HELLAS
                              YES Спорт
                              TV6 (Латвия)
                              Fiorentina - Италия -: - Лион - Франция
                              SF2 Швейцария
                              TSI2 Швейцария
                              TSR 2 Швейцария
                              Премиера Sport 1
                              Спорт телевизия (TV Cabo)
                              Скай Sport 1
                              Б 92
                              С Франция
                              Sportmania
                              Viasat Xtra 2
                              BH-ТВ 1
                              АРТ Спорт 6
                              Sport 1 Украйна
                              С. спорт 7 HELLAS
                              Нова Телевизия Плюс Тенис
                              TV6 (Швеция)
                              SKY Calcio
                              YES Спорт
                              Sport.ro (Румъния)
                              Байерн Мюнхен - Германия -: - FC Steaua Bucuresti - Румъния
                              АРТ Sport 1
                              Премиера Sport 1
                              Скай Calcio 2
                              С Франция
                              Pro TV Международни
                              ViaSat SportXtra
                              Спорт с. 4 HELLAS
                              ФК ярост Борисов - Беларус -: - Реал Мадрид - Испания
                              Премиера Sport 1
                              Спорт телевизия (TV Cabo)
                              NTV плюс Футбол
                              Скай Calcio 3
                              Antena 3
                              С. Спорт 2 HELLAS
                              ViaSat Спорт 1 (SW)
                              Kiosque
                              АРТ Спорт 5
                              Sport 1 NL
                              Спорт 2 UKR
                              Скай спортни интерактивни
                              TV6 (Латвия)
                              Villarreal CF - Испания -: - Манчестър Юнайтед - Англия
                              Кувейт спорт - Местни
                              АРТ Спорт 3
                              Canal (Испания)
                              Премиера Sport 1
                              Скай Calcio 4
                              SUPERSPORT 1
                              Мрежа RTE 2
                              БТВ (България)
                              CT 2
                              ITV 1
                              NTV плюс спорт
                              Скай спорт 3 (Italia)
                              Viasat 3
                              Kiosque
                              Главна TV
                              Спорт ТВ 2
                              Дълго широко горно палто TV
                              Сигма Спортна 2 HELLAS
                              TV2 Спорт
                              Fenerbahce - Турция -: - ФК Порто - Португалия
                              Премиера Sport 1
                              Star TV Турция
                              Спорт телевизия (TV Cabo)
                              Скай Calcio 7
                              RTP 1
                              Скай спорт Xtra
                              ViaSat SportXtra
                              Kiosque
                              Скай спортни интерактивни
                              NTV Спорт Klassika
                              АРТ Спорт 4
                              2008/11/25 22:30
                              Алборг - Дания -: - келтски - Шотландия
                              Премиера Sport 1
                              Скай Calcio 5
                              Setanta Sport1
                              Скай Спорт 2
                              TV3 (Дания)
                              Kiosque
                              Шотландски TV
                              Скай спортни интерактивни
                              АРТ Спорт 3

                              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                              Yorum

                              İşlem Yapılıyor
                              X