Announcement

Collapse
No announcement yet.

дневно футболен мач по телевизията

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • #16
    Konu: дневно футболен мач по телевизията

    От Съвпада: 30 ноември 2008

    12:15 CET
    Национален шампионат мач
    (Англия - Шампионат) Суонси Сити срещу Кардиф
    Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
    Polsat Спорт екстра
    Ring TV
    ShowSport 3
    Скай Спорт 1
    Скай спортове HD 1 Великобритания
    Sport 1 Румъния
    Спорт 2 Унгария
    Спорт Klub Сърбия
    SUPERSPORT 3 АД
    Viasat Fotboll
    Viasat Спорт 2
    12:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Аякс Амстердам срещу Утрехт
    Ал Jazeera Sport 1
    Алфа TV Кипър
    Canal 2 Спорт Дания
    Canal Спорт 2 Финландия
    Canal Спорт 2 Норвегия
    Canal Спорт 2 Швеция
    Eredivisie живо 1
    Polsat Спорт
    Setanta Спорт Европа 2
    Пазаруване онлайн
    Спорт 5 живо
    Спорт Klub Словения
    Спорт Klub Сърбия
    12:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Vitesse Арнхем срещу Feyenoord
    Eredivisie живо 2
    13:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Сърбия - Супер Lige) Radnicki Obrenovac срещу Hajduk Кула
    RTS 2 Сърбия
    13:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Сърбия - Супер Lige) Borac Чачак срещу Partizan Белград
    RTS събота
    13:15 CET
    ФА Къп срещу Лийдс Histon Обединените
    ТВ 7
    ITV 1
    Спорт Klub Унгария
    Спорт Klub Полша
    Sportmania
    UlsterTV
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига 2) изгният-Вайс Оберхаузен срещу Дуисбург
    Арена Бундеслига 2
    Prem Спорт портал
    14:00 CET
    Национален шампионат Съвпадение
    (Германия - Бундеслига 2) Greuther Furth срещу СК Фрайбург
    Арена Бундеслига 1
    Prem Спорт портал
    Спорт Klub Словения
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига 2) Санкт Паули срещу Ingolstadt
    Арена Бундеслига 4
    Prem Спорт портал
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига 2) Аугсбург срещу Hansa Росток
    Арена Бундеслига 3
    Prem Спорт портал
    Спорт Klub Полша
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига 2) 1860 Munchen срещу SV Wehen Висбаден
    Арена Бундеслига 5
    Prem Спорт портал
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Дания - Superligaen) FC Midtjylland срещу Уимбълдън "Клуб Nordsaelland
    TV 2 Спорт (Дания)
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Украйна - Vyscha Liga) Shakhtar Донецк срещу Karpaty
    TRK Украйна
    14:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Украйна - Vyscha Liga) Динамо Киев срещу Dnipro
    TET
    14:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Спарта Ротердам срещу НЦА
    Eredivisie живо 1
    14:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) NEC срещу FC Volendam
    Eredivisie живо 2
    14:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Англия - Премиер лига) Манчестър Сити срещу Манчестър Юнайтед
    Алфа TV Кипър
    С Спорт Полша
    В спорта Франция
    Canal Sport 1 Дания
    Canal Sport 1 Финландия
    Canal Sport 1 Норвегия
    Canal Sport 1 Sverige
    Canal Спорт HD Градове
    Canal Спорт HD Skandinavien
    Diema
    Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
    DigitAlb SUPERSPORT HD 1
    ESPN Brasil
    Eurosport 2 Ro
    Eurosport 2 Ro / HU
    Galaxie Спорт
    NTV HD спорт
    NTV Спорт
    Пинк гора
    Prem Спорт портал
    RTS 2 Сърбия
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Шоу Магреб
    Скай Calcio 8
    3 Скай Спорт Италия
    Скай Спорт 1
    Скай спортове HD 1 Великобритания
    Словения ТВ 2
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Спорт HD (Украйна)
    Спорт ТВ
    Спорт 1 HD TV
    SUPERSPORT 3 АД
    Да Спорт 2
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) срещу Интер Napoli
    Ал Jazeera спортни 1
    Avala ТВ
    Бум Спорт 2
    С Испания
    В спорта 2 Полша
    Canal 2 Спорт Дания
    Canal Спорт 2 Финландия
    Canal Спорт 2 Норвегия
    Canal Спорт 2 Швеция
    Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
    DigitaAlb SUPERSPORT HD 2
    ESPN латински
    ESPN Тихия океан
    Футбол канал Фокс
    G Спорт 1
    Meridiano ТВ
    NTV Пазаруване онлайн
    OBN
    Рай Африка Italia 3
    Скай Calcio 1
    Скай спорт 16:9
    Скай спорт HD Italia 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Унгария
    Спорт 2 UKR
    Спорт 5
    Спорт TV2
    Telekanal Спорт
    TPS Star
    TV Capixaba
    TV7 България
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) като роми срещу Fiorentina
    Ал Jazeera спорта 2
    Avala ТВ
    Бум Спорт
    С Futbol (Deporte 1)
    Canal Спорт екстра
    Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
    ESPN Изкуство
    ESPN
    La 7 Cartapiu A
    Скай Calcio 4
    Скай спорт HD 2 Italia
    Спорт 2 Унгария
    Спорт 7 Bg
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) Генуа срещу Болоня
    Ал Jazeera спортни 4
    Canal Събития
    Скай Calcio 2
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) Аталанта срещу Лацио
    Ал Jazeera спортни 3
    Цифрови Алб Premium 4 (SUPERSPORT 4)
    Най-гледаното 9
    Ориндж Фут
    Polsat Спорт екстра
    Скай Calcio 5
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) Siena срещу Торино
    La 7 Cartapiu Б
    Скай Calcio 7
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) Udinese срещу Chievo
    La 7 Cartapiu C
    Скай Calcio 3
    Sport 1 Скай Италия
    15:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) Каляри Calcio срещу Sampdoria
    Цифрови Алб Premium 5 (SUPERSPORT 5)
    La 7 Cartapiu E
    Скай Calcio 6
    15:45 CET
    Национален шампионат мач
    (Гърция - Национална лига) Levadiakos срещу AEK
    Алфа ТВ
    15:45 CET
    Национален шампионат мач
    (Гърция - Национална лига) Ergotelis срещу Шкода Ксанти
    Novasports 1
    16:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Англия - Премиер лига) Тотнъм срещу Евертън
    Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
    G Спорт 2
    Здравейте Спорт 2
    Novasports 3
    NTV Спорт
    Шоу екстремни спортове
    SUPERSPORT 5 SA
    Да Sport 1
    16:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Англия - Премиер лига) Портсмут срещу Блекбърн Роувърс
    Покажи Shasha
    16:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Украйна - Vyscha Liga) Tavriya срещу Metalist Харков
    Интер
    Pershiy Nacionalniy
    16:05 CET
    Национален шампионат мач
    (Дания - Superligaen) Есберг срещу ФК Рандерс
    TV 2 Спорт (Дания)
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига I) Бор. VfL Дортмунд срещу Волфсбург
    Арена Бундеслига 2
    Дубай Спорт 2
    Prem Спорт портал
    Спорт Klub Унгария
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига I) VfL Бохум срещу Хамбургер SV
    Арена Бундеслига 1
    Prem Спорт портал
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Германия - Бундеслига I) VfB Stuttgart срещу Schalke 04
    Арена Бундеслига 3
    Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
    Дубай Спорт 1
    ESPN
    Евроком България
    Federalna TV
    G Екстра
    Gol TV
    Най-гледаното 24
    Meridiano ТВ
    Novasports 4
    NTV он-лайн
    Prem Спорт портал
    Премиера HD
    Setanta Спорт Европа 1
    Скай Calcio 10
    Скай спорт IT Xtra
    Спорт 2 UKR
    Спорт Klub Полша
    Спорт Klub Сърбия
    Спорт Klub Словения
    Viasat Fotboll
    Viasat Спорт 2
    Viasat Спорт Norge
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Англия - Премиер лига) Челси срещу Арсенал
    2M Maroc
    С Спорт Полша
    В спорта Франция
    Canal Sport 1 Дания
    Canal Sport 1 Финландия
    Canal Sport 1 Норвегия
    Canal Sport 1 Sverige
    Canal Спорт HD Градове
    Canal Спорт HD Skandinavien
    Diema
    Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
    DigitaAlb SUPERSPORT HD 2
    Eurosport 2 Ro
    Eurosport 2 Ro / HU
    Футбол канал Фокс
    G Спорт 1
    Galaxie Спорт
    Здравейте Футбол
    Лидер TV
    Novasports 2
    NTV Футбол
    NTV HD спорт
    Пинк гора
    Prem Спорт портал
    RTS 2 Сърбия
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Шоу Магреб
    Скай Calcio 9
    Скай спорт 16:9
    3 Скай Спорт Италия
    Скай спорт HD Italia 1
    Скай Спорт 1
    Скай спортове HD 1 Великобритания
    Скай Супер Calcio
    SporMax
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Спорт HD (Украйна)
    Макс Спорт
    STV 3 Словакия (Trojka)
    SUPERSPORT 3 АД
    TeleDeporte
    Да Спорт 2
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Испания - Примера Division) Малага срещу Osasuna
    Taquilla 5
    17:00 CET
    Национален шампионат Съвпадение
    (Испания - Примера Division) Алмерия срещу Депортиво Ла Коруня
    В спорта 2 Полша
    ESPN Brasil
    Taquilla 3
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Испания - Примера Division) срещу Атлетик Билбао Numancia
    Ал Jazeera спорта 2
    Taquilla 6
    17:00 CET
    Национален шампионат Съвпадение
    (Испания - Примера Division) Espanyol срещу недвижими Спортинг Хихон де
    Ал Jazeera спортни 4
    Taquilla 8
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Испания - Примера дивизия), реално Валядолид срещу Майорка РДО
    Taquilla 4
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Испания - Примера Division) Recreativo Уелва срещу Villarreal
    Бум Спорт
    Цифрови Алб Premium 4 (SUPERSPORT 4)
    Здравейте Спорт
    NTV Пазаруване онлайн
    Sport 1 Унгария
    Спорт 7 Bg
    SUPERSPORT 7 SA
    Taquilla 2
    TV 4 Спорт
    TV2 Спорт
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Франция - Ligue 1) Сдружението разпален Нанси Лорен срещу Сент-Етиен
    А ла карт 1
    17:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Франция - Ligue 1) Тулуза срещу Олимпик Марсилия
    А ла карт 2
    Цифрови Алб Premium 5 (SUPERSPORT 5)
    Най-гледаното A
    Novasports 7
    Sport 1 CZ
    Спорт 5 живо
    17:15 CET
    Словакия 1. Liga 2008/2009 MŠK Жилина срещу Кошице
    STV 2 Словакия
    17:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Дания - Superligaen) Олборг BK срещу ФК Krbenhavn
    TV3
    18:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Гърция - Национална лига) Olympiakos срещу Panionios
    Алфа TV Кипър
    ERT събота
    NET Нова
    Polsat Спорт екстра
    Спорт Klub Сърбия
    18:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Гърция - Национална лига) Panthrakikos срещу OFI
    Novasports 1
    18:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Турция - Супер Lig) Galatasaray срещу Hacettepe
    Lig TV
    Lig TV HD
    18:30 CET
    Национален шампионат мач
    (България - Българска Професионална Футболна Група A) Литекс Ловеч срещу Спартак Варна
    TV2 Bg
    19:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Португалия - Суперлига) Sporting Клубе де Брага и познати Nacional
    Спорт TV2
    SUPERSPORT Maximo
    19:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Испания - Примера Division) срещу Валенсия за недвижими Betis
    Ал Jazeera спорта 2
    Бум Спорт
    Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
    Gol TV
    Здравейте Футбол
    Novasports 2
    NTV Футбол
    Скай Calcio 9
    Скай Спорт 1
    Скай Супер Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Унгария
    Sport 1 NL
    Спорт 2 UKR
    Спорт 5 живо
    Спорт 7 Bg
    Спорт
    SUPERSPORT 7 SA
    Taquilla 1
    TV2 Спорт
    19:15 CET
    Национален шампионат мач
    (Полша - И. Liga) Polonia Варшава срещу Arka Гдиня Sportowa Spólka Akcynia
    Ориндж спортни Градове
    19:15 CET
    Национален шампионат мач
    (Полша - И. Liga) Odra Wodzislaw срещу курвар Познан
    С Спорт Полша
    Canal Спорт HD Градове
    20:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Чешка република - Gambrinus Liga) Marila Pribram срещу Славия Прага
    CT4 Спорт
    20:15 CET
    Национален шампионат мач
    (Хърватска - Главна Хърватия Nogometna Liga) Nogometni Klub Varteks Varazdin срещу Динамо Загреб
    ХЗТ 2
    20:30 CET
    Национален шампионат мач
    (Италия - Серия А) Unione Sportiva Палермо срещу АС Милан
    Ал Jazeera спортни 1
    Алфа TV Кипър
    Армения TV
    Бум Спорт 2
    Canal Sport 1 Дания
    Canal Sport 1 Финландия
    Canal Sport 1 Норвегия
    Цифрови Алб Premium 1 (SUPERSPORT 1)
    ESPN Brasil
    ESPN латински
    ESPN
    Футбол канал Фокс
    G Спорт 2
    La 7 Cartapiu Б
    Meridiano ТВ
    NTV Пазаруване онлайн
    Polsat Спорт екстра
    Рай Африка Italia 3
    Скай Calcio 1
    Sport 1 Скай Италия
    Скай спорт 16:9
    Скай спорт HD Italia 1
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Спорт 2 Унгария
    Спорт 5 живо
    TeleDeporte
    Telekanal Спорт
    21:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Испания - Примера Division) Атлетико Мадрид срещу Расинг Сантандер
    Ал Jazeera спорта 2
    Бум Спорт
    С Испания
    В спорта Франция
    Canal Испания HD
    Цифрови Алб Premium 2 (SUPERSPORT 2)
    Gol TV
    Здравейте Футбол
    Novasports 2
    NTV Футбол
    Скай Calcio 2
    3 Скай Спорт Италия
    Скай Супер Calcio
    Sport 1 CZ
    Sport 1 UKR
    Спорт 7 Bg
    Спорт Klub Унгария
    Спорт TV2
    SUPERSPORT 7 SA
    TV2 Спорт
    21:00 CET
    Национален шампионат мач
    (Франция - Ligue 1) Стад Rennais срещу Париж S.G.
    Ал Jazeera Sport 1
    С Франция
    Canal Франция HD
    Алб Premium цифра 3 (SUPERSPORT 3)
    Най-гледаното A
    Novasports 3
    NTV он-лайн
    Setanta Спорт Европа 2
    Спорт Klub Словения
    Viasat Fotboll
    Viasat Спорт Norge
    21:15 CET
    Национален шампионат мач
    (Португалия - Суперлига) срещу Спортинг Guimaraes
    Gol TV
    Meridiano ТВ
    Ring TV
    ShowSports 1
    Спорт ТВ
    Спорт 1 HD TV
    SUPERSPORT Maximo
    TV Мозамбик
    ------------------------
    Мексико Apertura лига 2008
    19:00 Толука -: - Tecos
    Звезди Европа

    Аржентина Apertura лига 2008
    20:20 Тигре -: - Ривър Плейт
    С. спорт 7 HELLAS
    NTV Спорт Klassika
    22:20 Argentinos Jrs. -: - Росарио Централния
    Спорт Klub (Сърбия)
    Newell старата Бойс -: - Vélez Sarsfield
    Спорт Klub (Сърбия)
    Boca Хуниорс -: - Racing Club
    NTV Спорт Klassika

    Бразилия Brasileiro лига 2008
    20:00 Сао Пауло -: - Fluminense
    С Deporte 1
    Евроком България
    Спорт с. 4 HELLAS
    Спорт Klub (Градове)
    ТВ Capixaba

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






    Yorum


    • #17
      Konu: дневно футболен мач по телевизията

      От Съвпада: 27-ми декември 2008

      13:30 CET
      Национален шампионат мач
      (Шотландия - Премиер лига) спр Келтски Рейнджърс
      Ал Jazeera Sport 1
      АРТ Спорт 3
      Futbol Smart
      Gol TV
      Ма CHAINE Спорт
      Polsat Спорт
      Prem Спорт портал
      Саудитска Спорт (Ал Riyadiyah)
      Setanta Африка
      Setanta Спорт Европа 1
      Setanta Спорт Ирландия
      Скай Calcio 1
      Sport 1 Скай Италия
      Скай Супер Calcio
      Sport 1 CZ
      Sport 1 Унгария
      Sport 1 NL
      Sport 1 Румъния
      Спорт 5 + на живо
      18:45 CET
      Национален шампионат мач
      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) ПСВ Айндховен срещу Twente
      Ал Jazeera спорта 2
      Алфа TV Кипър
      Canal + Sport 1 Дания
      Canal + Sport 1 Финландия
      Canal + Sport 1 Норвегия
      Canal + Sport 1 Скандинавия
      Eredivisie живо 1
      ESPN 2
      Gol TV
      NTV + Футбол
      Ring TV
      Setanta Спорт Европа 2
      Sport 1 CZ
      Sport 1 Унгария
      Sport 1 Румъния
      Спорт 5 + на живо
      Спорт Klub + Сърбия / SLV
      19:45 CET
      Национален шампионат мач
      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Херакъл Almelo срещу De Graafschap
      Eredivisie живо 2
      20:45 CET
      Национален шампионат мач
      (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Vitesse Арнхем срещу FC Volendam
      Eredivisie живо 1
      -----------------
      Приятелски - Национален 2008
      15:30 Саудитска Арабия - Първо -: - Сирия - Първи
      АРТ Спорт 6
      Обединени арабски емирства - Първо -: - Ирак - Първи
      Дубай Спорт 1
      Кувейт - Първо -: - Zob Ahan - Първо - Иран
      Кувейт Спорт

      Morrocan Супер лига 2008/2009
      16:00 OCK Олимпик де Khouribga -: - MCO Mouloudia Ужда
      Мароко 2M Сателитна телевизия
      Мароко TV 2M Местни

      Кипър 1-ви Div. Лига 2008/2009
      17:00 Apollon Л. -: - А. Д. П. Пафос
      Люмиер TV
      18:00 Никозия APOEL FC -: - Ethnikos Achnas
      Люмиер TV

      Принц Faisal бен Fahad първенство 2008/2009
      17:40 Ал-Hilal -: - Ал-Raed
      Абу Даби спортни 1
      Саудитска Спорт
      АРТ Спорт 7
      АРТ ALZAEEM
      17:45 Ал-Ittihad -: - Ал-Watani
      АРТ Спорт 8
      АРТ Ал Amead

      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






      Yorum


      • #18
        Konu: дневно футболен мач по телевизията

        Съвпадения От: февруари 8, 2009

        12:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Vitesse Арнхем срещу Ajax Амстердам
        Ал Джазира Спорт 2
        Алфа TV Кипър
        Canal Спорт 2 Дания
        Canal Спорт 2 Финландия
        Canal Спорт 2 Норвегия
        Canal Спорт 2 Швеция
        Eredivisie Live 1
        Futbol Smart
        Polsat Спорт
        Ring TV
        Setanta Спорт Европа 2
        Спорт Klub Сърбия / SLV
        12:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Утрехт срещу ADO Den Haag
        Eredivisie Live 2
        13:15 cet
        FA Купа Forfar Атлетик срещу Рейнджърс
        Скай Спорт 2
        Скай Спорт 2 HD Великобритания
        14:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga 2) St Pauli срещу Greuther Furth
        Арена Bundesliga 1
        Prem спортен портал
        Спорт Klub Полша
        Спорт Klub Словения
        14:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga 2) Fussball и спортно-Verein Майнц 05 срещу 1860 München
        Арена Bundesliga 5
        Prem спортен портал
        Спорт Klub Унгария
        Спорт Klub Полша
        Спорт Klub Ro
        14:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga 2) Ingolstadt срещу негниещ Вайс Оберхаузен
        Арена Bundesliga 3
        Prem спортен портал
        14:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga 2) негниещ Вайс Ahlen срещу Аугсбург
        Арена Bundesliga 2
        Prem спортен портал
        Спорт Klub Hu / Ro
        14:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga 2) Дуисбург срещу SV Wehen Wiesbaden
        Арена Bundesliga 4
        Prem спортен портал
        14:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Турция - Супер Lig) Konyaspor срещу Besiktas
        Lig TV
        14:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) Feyenoord срещу ФК Гронинген
        Eredivisie Live 1
        Ring TV
        SportKlub Хърватия
        14:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Холандия - Холандия Казино Eredivisie) FC Volendam срещу PSV Eindhoven
        Eredivisie Live 2
        ESPN 2
        Futbol Smart
        Спорт Italia
        14:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Англия - Premier League) Тотнъм избухлив срещу Арсенал
        2M Maroc
        Алфа TV Кипър
        BHT 1
        С Спорт Полша
        С Спорт Франция
        Canal Спорт 1 Дания
        Canal Спорт 1 Финландия
        Canal Спорт 1 Норвегия
        Canal Спорт 1 Швеция
        Canal Спорт HD Polska
        Canal Спорт HD Skandinavien
        Diema
        Цифра ALB Premium 1 (SUPERSPORT 1)
        SUPERSPORT DigitAlb HD 1
        ESPN Brasil
        Eurosport 2
        Eurosport 2
        Eurosport 2
        Lider TV
        Нова Спорт (galaxie)
        НТВ Футбол
        Пинк гора
        RTL Хърватска
        RTS 2 Сърбия
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Шоу Магреб
        Скай Calcio 8
        Скай Спорт 1
        Скай Спорт HD 1 Великобритания
        SporMax
        SporMax HD
        Спорт 1 NL
        Спорт 2 UKR
        Спорт ТВ 1
        Спорт ТВ 1 HD
        SUPERSPORT 3 SA
        SUPERSPORT 7 SA
        Да Спорт 2
        14:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия Б) Perugia срещу Пескара
        Conto TV
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Fiorentina срещу Лацио
        Ал Джазира Спорт 3
        Avala ТВ
        Бум Спорт 2
        Canal Спорт 2 Дания
        Canal Спорт 2 Финландия
        Canal Спорт 2 Норвегия
        Canal Спорт 2 Швеция
        Цифра ALB Premium 5 (SUPERSPORT 5)
        La 7 Cartapiu A
        Скай Calcio 5
        Спорт 7 Bg
        Sportmania
        Telekanal Спорт
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Катания срещу Juventus
        Ал Джазира Спорт 1
        Бум Спорт
        С Futbol (Deporte 1)
        Цифра ALB Premium 2 (SUPERSPORT 2)
        ESPN латински
        ESPN Тихия океан
        Fox Футбол Channel
        La 7 Cartapiu D
        Скай Calcio 1
        Скай Спорт 16:9
        Скай Спорт 2 HD Italia
        Спорт 1 CZ
        Спорт 2 Унгария
        Спорт TV2
        TPS Star
        Да Спорт 1
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Udinese срещу Болоня
        La 7 Cartapiu Б
        Polsat Спорт Екстра
        Скай Calcio 2
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Каляри Calcio срещу Atalanta
        Ал Джазира Спорт 4
        La 7 Cartapiu E
        Скай Calcio 3
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) като роми срещу Генуа
        Ал Джазира Спорт 2
        Avala ТВ
        В Испания
        С Спорт 2 Полша
        Canal Испания HD
        Canal Спорт Екстра
        Цифра ALB Premium 3 (SUPERSPORT 3)
        DigitaAlb SUPERSPORT HD 2
        ESPN
        Kohavision TV
        НТВ Spor
        OBN
        RAI Italia 3 Африка
        Скай Calcio 4
        Скай Спорт HD 1 Italia
        Спорт 1 NL
        Спорт 1 UKR
        TV Capixaba
        TV7 България
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Торино срещу Chievo
        Скай Calcio 6
        15:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Sampdoria срещу Siena
        Канал 9
        La 7 Cartapiu C
        Скай Calcio 7
        Скай Спорт 1 Италия
        15:45 cet
        Национално първенство Мач
        (Гърция - Национална лига) Ergotelis срещу Ираклис
        Novasports 1
        15:45 cet
        Национално първенство Мач
        (Гърция - Национална лига) Лариса срещу AEK
        Алфа TV
        16:00 cet
        Приятелски мач Steaua Букурещ срещу Аалборг BK
        GSP 1
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) RCD Майорка срещу Deportivo La Coruña
        Taquilla 1
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) Getafe срещу Espanyol
        Taquilla 5
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) Малага срещу Алмерия
        Ал Джазира Спорт 4
        Taquilla 3
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) Recreativo Уелва срещу Atletico Мадрид
        Бум Спорт
        Здравей Спорт
        Спорт 2 Унгария
        Taquilla 2
        TV2 Спорт
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) недвижими Валядолид срещу Атлетик Билбао
        Ал Джазира Спорт 2
        Taquilla 4
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) Villarreal срещу Numancia
        Цифра ALB Premium 3 (SUPERSPORT 3)
        ESPN Brasil
        ESPN Тихия океан
        Спорт 7 Bg
        Taquilla 8
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Франция - Ligue 1) Ница срещу Olympique Lyonnais
        А ла карт 2
        Ал Джазира Спорт 3
        Цифра ALB Premium 4 (SUPERSPORT 4)
        Канал A
        НТВ On-Line
        Orange Спорт Polska
        Спорт 1 CZ
        Спорт 1 Румъния
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Франция - Ligue 1) Гренобъл срещу Valenciennes
        А ла карт 1
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Англия - Premier League) Уест Хам U. срещу Манчестър Юнайтед
        BHT 1
        С Спорт Полша
        С Спорт Франция
        Canal Спорт 1 Дания
        Canal Спорт 1 Финландия
        Canal Спорт 1 Норвегия
        Canal Спорт 1 Швеция
        Canal Спорт HD Polska
        Canal Спорт HD Skandinavien
        Diema
        Цифра ALB Premium 1 (SUPERSPORT 1)
        SUPERSPORT DigitAlb HD 1
        Eurosport 2
        Eurosport 2
        Eurosport 2
        Fox Футбол Channel
        Здравей Футбол
        Нова Спорт (galaxie)
        Novasports 2
        НТВ Футбол
        НТВ HD Спорт
        Пинк гора
        Prem спортен портал
        RTS 2 Сърбия
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Шоу Магреб
        Скай Calcio 9
        Скай Спорт 16:9
        Скай Спорт 2 HD Italia
        Скай Спорт 1
        Скай Спорт HD 1 Великобритания
        SporMax
        SporMax HD
        Спорт 1 NL
        Спорт 3 UKR
        Макс Спорт
        STV 3 Словакия (Trojka)
        SUPERSPORT 3 SA
        SUPERSPORT 7 SA
        TeleDeporte
        Да Спорт 2
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga I) Б. Мюнхен срещу Бор. Дортмунд
        Арена Bundesliga 1
        ATV Австрия
        Цифра ALB Premium 2 (SUPERSPORT 2)
        Дубай Спорт 1
        ESPN
        Евроком България
        Federalna TV
        Gol TV
        Novasports 4
        НТВ On-Line
        Prem спортен портал
        Setanta Спорт Европа 1
        Скай Calcio 10
        Скай Спорт IT Xtra
        Скай Супер Calcio
        Спорт 1 NL
        Спорт 2 UKR
        Спорт 5 живо
        Спорт Klub Унгария
        Спорт Klub Полша
        Спорт Klub Ro
        Спорт Klub Сърбия
        Спорт Klub Словения
        SportKlub Хърватия
        Viasat Спорт Балтийско - Русия
        17:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Германия - Bundesliga I) Енерги Котбус срещу Хановер 96
        Арена Bundesliga 2
        Prem спортен портал
        Спорт Klub Hu / Ro
        Спорт Klub Полша
        17:30 cet
        Magyar Kupa Kecskemet срещу Ferencvaros
        Спорт 2 Унгария
        17:45 cet
        Приятелски мач срещу Динамо Букурещ Teplice
        GSP 1
        18:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Гърция - Национална лига) Thrasivoulos срещу OFI
        Novasports 1
        18:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Гърция - Национална лига) Panathinaikos срещу PAOK
        Алфа TV Кипър
        ERT събота
        NET Нова
        Polsat Спорт Екстра
        Спорт Klub Сърбия / SLV
        18:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Турция - Супер Lig) Истанбул BSB срещу Fenerbahce
        С Futbol (Deporte 1)
        Lig TV
        19:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) ФК Барселона срещу недвижими Спортинг де Хихон
        Ал Джазира Спорт 2
        Бум Спорт
        С Спорт Полша
        Цифра ALB Premium 2 (SUPERSPORT 2)
        Fox TV Сърбия
        Gol TV
        Здравей Футбол
        Kohavision TV
        La ***ta
        Novasports 2
        НТВ Spor
        НТВ Футбол
        НТВ HD Спорт
        Prem спортен портал
        Скай Calcio 9
        Спорт 1 CZ
        Спорт 1 NL
        Спорт 2 Унгария
        Спорт 2 UKR
        Спорт 5
        Спорт 7 Bg
        Спорт TV2
        SUPERSPORT 7 SA
        Taquilla 5
        TV 4 Спорт
        TV2 Спорт
        20:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Португалия - Superliga) Sporting срещу Sporting Clube де Брага
        Цифра ALB Premium 3 (SUPERSPORT 3)
        RTP 1
        RTP Африка
        RTP Международни
        ПКР Международни
        20:30 cet
        Национално първенство Мач
        (Италия - Серия А) Unione Sportiva Палермо срещу Napoli
        Ал Джазира Спорт 1
        Армения TV
        Бум Спорт 2
        Цифра ALB Premium 1 (SUPERSPORT 1)
        Цифра ALB Premium 4 (SUPERSPORT 4)
        ESPN Brasil
        ESPN латински
        ESPN
        Fox Футбол Channel
        La 7 Cartapiu Б
        Polsat Спорт
        RAI Italia 3 Африка
        Скай Calcio 1
        Скай Спорт 1 Италия
        Скай Спорт 16:9
        Скай Спорт HD 1 Italia
        Спорт 1 Унгария
        Спорт Klub Сърбия
        SUPERSPORT 3 SA
        TV7 България
        20:45 cet
        Национално първенство Мач
        (Португалия - Superliga) ФК Порто срещу Benfica
        Алфа TV Кипър
        НТВ On-Line
        Orange Спорт Polska
        Ring TV
        ShowSports 1
        SporMax
        SporMax HD
        Спорт 2 Унгария
        Спорт Klub Сърбия / SLV
        Спорт ТВ 1
        Спорт ТВ 1 HD
        SUPERSPORT Maximo
        TV Мозамбик
        21:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Испания - Primera Division) Osasuna срещу Валенсия
        Ал Джазира Спорт 2
        Бум Кино 1
        В Испания
        Canal Испания HD
        Цифра ALB Premium 2 (SUPERSPORT 2)
        Здравей Футбол
        Novasports 2
        Скай Calcio 2
        Скай Спорт 1
        Спорт 1 CZ
        Спорт 2 UKR
        Спорт 7 Bg
        Спорт Klub Унгария
        Спорт TV2
        SUPERSPORT 7 SA
        TV 4 Спорт
        ТВ Kosava
        TV2 Спорт
        21:00 cet
        Национално първенство Мач
        (Франция - Ligue 1) Olympique Марсилия срещу Girondins deBordeaux
        Ал Джазира Спорт 1
        С Франция
        С Спорт Полша
        Canal Франция HD
        Канал A
        Lider TV
        Novasports 7
        НТВ Футбол
        НТВ HD Спорт
        Setanta Спорт Европа 2
        Спорт 1 NL
        Спорт 5 живо
        Спорт Klub Словения
        Спорт
        SportKlub Хърватия
        TV 2 Спорт (Дания)
        Viasat Fotboll
        Viasat Спорт Балтийско - Русия
        Viasat Спорт Норвегия

        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






        Yorum


        • #19
          Konu: дневно футболен мач по телевизията

          Съвпадения От: 12 февруари 2009

          ФИФА Световната Купа 2010 квалификации
          01:00 Съединените щати -: - Мексико
          ESPN 2

          ОАЕ Лига Участък 1 2008/2009
          14:20 Дубай -: - Masafi
          Дубай Спорт 1
          14:25 Banni Yas -: - Ал-Jazira Ал-Hamra
          Абу Даби Спорт 1

          Йордания Професионална лига 2008/2009
          16:00 Ал Wihdat -: - Ал-Джазира
          АРТ Спорт 1
          Ал-Yarmouk -: - Shabab Ал Хюсеин
          АРТ Спорт 3
          Ал-Хюсеин -: - SHBAB ALORDON

          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






          Yorum


          • #20
            Konu: дневно футболен мач по телевизията

            Съвпадения От: 13 Февруари 2009

            Omani лига 2008/2009
            14:15 Alshabab -: - Мускат
            Оман TV2
            16:30 Ал Seeb -: - Ал-Khaboora
            Оман TV2

            Йордания Професионална лига 2008/2009
            15:00 Ал-Arabi -: - Ethad AL-Ramtha
            АРТ Спорт 1

            Немски Bundesliga 2рото Div. 2008/2009
            18:00 SpVgg Gr. Fürth -: - FSV Франкфурт
            Премиера Спорт 1
            Сърбия) Спорт Klub)
            Спорт Klub (Polska)
            Спорт Klub + (Унгария)
            Негниещ Wei Оберхаузен -: - FC Св. Pauli
            Премиера Спорт 1
            (Спорт Klub (Унгария
            (Спорт Klub (Румъния
            Сърбия) Спорт Klub)
            Арена
            Спорт Klub (Polska +)
            Wehen -: - Кобленц
            Премиера Спорт 1
            Сърбия) Спорт Klub)
            Спорт Klub (Словения)
            Спорт Klub + (Унгария)

            Саудитска Crown Принц първенство 2008/2009
            18:15 Ал Hazm -: - Najran
            Абу Даби Спорт 1
            Саудитска Спорт
            АРТ Спорт 7

            Италиански Calcio Лига Б 2008/2009
            19:00 Sassuolo -: - Triestina
            Скай Calcio
            La 7 Cartapiu Б
            21:00 Бари -: - Виченца
            Скай Calcio
            Скай Спорт 1
            La 7 Cartapiu A

            Немски Bundesliga 1вия Div. 2008/2009
            20:30 ХТСХ Hoffenheim -: - Bayer Leverkusen
            Премиера Спорт 1
            НТВ + Fudbol
            Setanta Sport2
            SkySport 1 (Италия)
            TPS Star
            (Спорт Klub (Унгария
            (Спорт Klub (Румъния
            Арена
            TV2 Спорт

            Френската Лига 2-ри Div. 2008/2009
            20:30 Metz -: - Монпелие
            Ма Chaine Спорт

            Национално първенство Мач
            (Холандия - Холандия Казино Eredivisie)
            20:45 Вилем II -: - Утрехт
            Eredivisie Live 1

            Португалия SuperLiga 2008/2009
            21:30 Nacional -: - Витория Guimaraes
            Спорт TV

            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






            Yorum


            • #21
              Konu: дневно футболен мач по телевизията

              Понеделник 03.09.2012 CET (GMT +2)


              Германия
              2. Бундеслигата
              20:15 съюз Б. - Херта
              Dubai Sports 2
              Бадр 26 ° E -12130 V 27500-FTA
              Nilesat 7 ° W -12 226 H 27 500-FTA
              СПОРТ 1
              Astra 19.2 ° E -12480 V 27500-FTA


              Испания
              Liga BBVA
              21:30 Бетис - Атлетико М.
              idman Азербайджан
              -TURKSAT 42 ° E -10965 H 12800 -FTA/****
              NTV Spor
              -TURKSAT 42 ° E -11054 H 30000 -FTA/****


              Полша
              Екстракласа
              18:30 Легия W. - Podbeskidzie
              sportdigital
              Astra 19.2 ° E -10920 H 22000-CW (AustriaSat)


              Турция
              1. МИГ
              19:00 Газиантеп - Денизлиспор
              TRT 3 (Spor)
              -TURKSAT 42 ° E -11918 V 24440, 11096 H 30000 -FTA/****
              Eutelsat 7 ° E -11534 V 30000-FTA
              * TRT HD
              -TURKSAT 42 ° E -11041 V 8400 -FTA/**** (DVB-S2)



              U.S.A.
              MLS
              01:00 Далас - Сиатъл
              Setanta Африка
              -Eutelsat 16 ° E -10804 H 30000-FTA (DVB-S2)
              sportdigital
              Astra 19.2 ° E -10920 H 22000-CW (AustriaSat)


              Аржентина
              Примера Дивисион
              01:15 Колон - Ривър Плейт
              АД Sport 1
              -Nilesat 7 ° W -10853/11565 H, 12245 V 27500-FTA
              Бадр 26 ° E -12034 H 27500-FTA

              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






              Yorum

              İşlem Yapılıyor
              X