Announcement

Collapse
No announcement yet.

BBC uruchamia żywo telewizji komórkowej testy

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • BBC uruchamia żywo telewizji komórkowej testy  BBC testuje na żywo strumieniowej swoich kanałów telewizyjnych i radiowych z obsługą Wi-Fi urządzeń mobilnych.
  Paszowego w www.bbc.co.uk/mobile/live/tv/ jest przeznaczony do stosowania przez Wi-Fi aktywne telefony. Ekranu jest obecnie 176 x 144 pozwalający na odbiór najszerszej liczby dostępnych urządzeń. Pełna kompatybilność 3G mogą być wykorzystane w późniejszym terminie, choć związane z opłat mogą być uciążliwe.

  Testy, które pojawiły zostały uruchomione od września 2008, to patrząc na ilość słuchawek w tym z HTC, Motorola, Palm, Samsung i Sony Ericsson. Apple iPhone jest również pod uwagę.

  "BBC iPlayer, w tym na żywo telewizji i radia, jest już dostępna w niektórych telefonów komórkowych i był przez pewien czas", powiedział BBC w oświadczeniu. "BBC została uruchomiona publicznych beta do testowania Live TV / Radio, na ograniczonej liczbie obsługą Wi-Fi słuchawek za pośrednictwem telefonii komórkowej, ponieważ główną we wrześniu ubiegłego roku. Jego celem jest badanie wykorzystania oraz jakości i oceny, w jaki sposób możemy być w stanie strumień żywej usług dla coraz większej liczby urządzeń w przyszłości, ale w pewnym stopniu od tego staje się pełna BBC usługi. "

  To nie pierwszy raz, że korporacja nie eksperymentował z telewizji komórkowej. Był zaangażowany w 2005 r. Oxford prób i rok później została przeprowadzona

  "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
  Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana • #2
  Re: BBC uruchamia żywo telewizji komórkowej testy

  hehe niezły masz translator ten język polski :

  pisze tu jakiejś paszy ... :

  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X