Announcement

Collapse
No announcement yet.

2 TL’ye Pazar günü sınırsız konuşma

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • 2 TL’ye Pazar günü sınırsız konuşma

  Sadece 2 TL ödemek suretiyle telefon görüşmelerinizi bedava yapmaya ne dersiniz?

  Türk Telekom’un yeni ek tarifesi Mutlu Pazar ile 2TL ücret ile Pazar günü ve resmi tatillerde adil kullanım limiti içerisinde sınırsız konuşulabiliyor. Bu tarifeyi seçen Türk Telekom müşterileri 6 aylık tanıtım süresince ise 2 ay ücret ödemeden bu paketten faydalanabiliyor Türk Telekom, müşterilerinin telefon kullanım alışkanlıkları doğrultusunda geliştirdiği ve bugüne kadar yoğun ilgi gören Kullanıcı Dostu Tarifelerine yeni bir paket ekliyor.

  Mutlu Pazar paketi, ek bir ücret ile müşterilerin pazar günleri ve resmi tatillerde sınır tanımadan şehiriçi görüşme yapmasını sağlıyor. Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom müşterileri, aylık KDV ve ÖİV dahil 2 TL karşılığında pazar günleri ve resmi tatillerde sınırsızca konuşabilecek. Altı aylık lansman kampanyası kapsamında ise müşteriler, başvurularını takip eden 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden Mutlu Pazar ek paketinden faydalanabilecek.

  Altı ay boyunca geçerli olacak Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom’un StandartHATT, ŞirketHATT, KonuşkanHATT, YazlıkHATT ve HesaplıHATT tarifelerini kullanan müşterileri, mevcut tarifelerine ek olarak ödeyecekleri aylık tüm vergiler dahil 2 TL karşılığında, adil kullanım limiti olan 3000 dakikalık şehir içi görüşme hakkına sahip olacak. Mutlu Pazar ek paketi kapsamı dışında kalan özel servis aramaları ile dial-up aramalar, Mutlu Pazar kapsamındaki bedava dakikalara dahil olmayacak ve kullanılmayan dakikalar sonraki aylara devredilmeyecek. Paket dahilinde sunulan 3000 dakika üzerindeki görüşmeler ise, müşterilerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecek.

  Türk Telekom’un Mutlu Pazar ek paketinden yararlanmak isteyen müşteriler, 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden, ofislerden, bayilerden ve www.turktelekom.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilir ve başvurularını gerçekleştirebilir.


  http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/11429160.asp
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: 2 TL’ye Pazar günü sınırsız konuşma

  abi bize uymaz ya cumartesi pazar biz çalışırız arama fırsatı olmaya bilir ama pazar günü tatil yapanlar için iyi olur heralde

  Yorum


  • #3
   Konu: 2 TL’ye Pazar günü sınırsız konuşma

   zaten kerkesin msn si var neredeyse
   zaten uzak arkadaş ve akrabalarıyla bedava görüşüyor

   Yorum


   • #4
    Konu: 2 TL’ye Pazar günü sınırsız konuşma

    Telefonda tarihe karıştı yaşasın mesene - adesele

    Yorum

    İşlem Yapılıyor
    X