Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  Bu sabah 07:50 civarında radyoda bir yayın dinledim ama keşke dinlemez olaydım , programı sunan sunucu muydu yoksa hokkabazmı doğrusu karar veremedim ve konuşmaları resmen insanlık ayıbı. Yanında da onu onaylayan bir başka hokkabaz vardı.

  Birinci dalga geçtikleri mesele henüz daha kesinlik kazanmamış ve muhtemelen spekülatif haber olan amerikada domuz gribi aşısı olupta milyonda bir görülen hastalığın tetiklenmesine yol açtığı idda edilen kızın durumu idiki aynen şöyle dalga geçiyorlardı ;

  "kız aşı olmuş ama sonradan başka bir hastalık tetiklenmiş hahhahahahahaha ve kız düz gidemiyormuş , hoplayıp zıplıyormuş koşuyormuş geri geri gidebiliyormuş ama ileri doğru gidemiyormuş hahahahahah"


  İkinci dalgaları varmısın yokmusundaki ülkühan la olduki demediklerini bırakmadılar, bu kişinin girmiş olduğu beyin ameliyetları ile oldukça dalga geçtiler.


  ve üçüncü olayları dalga değildi resmen acitasyondu , üstelik az önce insanların rahatsızlıkları ile dalga geçen onlar değilmiş de başkası imiş gibi davranmaya başladılar ve şöyle devam etti hokkobazın birinci ;

  Yerde uzanmış yatan köpeğin üzerinden bir kamyon geçiyor ve hayvancağızın belini ve arka ayaklarını kırıyor kamyoncu durmadan basıp gidiyor , bu kişi sağa sola telefon ediyor diyorlarki hemen yardım gönderiyoruz falan filan ama yarım saat bekliyor gelen giden yok ve diyorki yayında kardeşim beni neden oyalıyorsunuz madem gelmeyeceksinizki ben gelmeyeceğinizi biliyordum. Sonra bir sedye icat edip veterinere götürüyor diyorki veteriner köpek ısırabilir ağzını bağlayalım , radyo yayınından veterinerede güzel bir kızıyor. Sonra hayvan hastenesine götürüyor ve diyorki veterinerlere bakın ben bu köpeği takip edecem bilesiniz ne gerekiyorsa ben üstleniyorum.....

  Buraya kadar bu köpek hikayesi tamam bir insanlık ayıbı yapılmış bu kişide sözde yardımsever olduğundan yardım etmiş , buraya kadar iyide lafının sonunda böyle buruk bir sesle "inşallah o kamyon şoförüde kamyon altında kalır" demezmi !

  İşte bugün böyle bir hokkobazlıkla karşılaştım , behey insanlıktan nasibini almamış erkişi , başkaların ahrazları ve sorunları ile dalga geçip insanlara beddu etmek üzerinden prim kazanmak program yapmak nasıl bir iştir , bu yaptığın işten para kazanıp evine götürdüğün ekmeğin helal olabileceğine inanıyormusun ?
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

  Birilerinin Rahatsızlığıyla dalga geçen insanlar Kendi Rahatsızlığını göremez.

  Başkalarının halleri üzerinden pirim yapmak, popüler olmak, dalga geçmek kendi eksikliğidir ve insanlık ayıbıdır
  Bu tür kişiler serseri yapılı insanlar olduklarından içlerinde vicdan olmaz
  Vicdan denen asil insani duyguyu çoktan yitirmiş, hahaha kikiki az bişi gülelim güldürelim pirim yapalım gibi reyting uğruna kendini bile ... artık gerisini siz düşünün
  Ayıp.

  Yorum


  • #3
   Konu: Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

   Cidden anlatigin gibi ise Arkadasim ben o Insanlarin Akli dengesinden süphe ederim, bir Insana deger vermeyen Hayvana nasil deger verebilir ki onu hic anlamis degilim.
   Genelleme olarak sölüyorum Insanoglu Nankördür diye bosuna söylememisler kendisinin basina gelmedigi sürece böyle ileri geri konusur.
   Kimisi duyarli,Vicdanli,Merhametlidir kimide basina birsey gelince Akillanir.
   Düsmez kalkmaz bir Allah...

   Yorum


   • #4
    Konu: Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

    kim daha rahatsız doğru teşhis etmek gerekir.şaklabanlığında bir sınırı var...

    Yorum


    • #5
     Konu: Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

     adamların dünyaya bakış açısının ne olduğu ortada kendisinden başka kişileri düşünmeyen insanlarla dolu heryer. normaldir....

     Yorum


     • #6
      Konu: Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

      Üzgünümki birinci mesajı kulaklarımla duydum ve hakkatten şoke oldum , böyle bir kişiye ulaşıp soru sormak gerekir ama önemli olan sorulacak sorudan nasibini alacakmı almayacakmı.

      Hiçbir kimse fikri sapık olmadığı sürece karıncaya bile basmaz zira bizim ahlaki ve toplumsal değer yargılarımızda bile bile bir karıncayı dahi incitmek yoktur. Kaldıki aracın önüne aniden çıkabilecek bir kedi köpek yada başka bir hayvanın yaşamının sonlanmasında elden ne gelirki
      Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız      HAYDI IPTV YAPALIM

      TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

      LÜTFEN OKUYUN


      Yorum


      • #7
       Konu: Bugün radyo D dinledim ve şoke oldum

       Abi Konu simdi Hayvan severlikse ayiptir söylemesi ben onlarin hepsinden süphe ediyorum Insana söylemedigini birmakmiyorlar Hayvani koruyorlarki Hayvan neki?Insan Canimi Hayvan Canimi? ben ikisi arasinda kalsam bir hayvana yardim edecegime Insanliga katkim olur Insan derim. Hayvan dediginin üstünlügü ne? Yaradan bile Insan oglunu yaratirken yarattigi cisimlerin en üstünü olarak görmüs Seytana bile egilmesini emretmis.Böyle Reyting alacaginida komik olabilecegine ve espiri yaptigi inanan sahsiyetlerin yani sira gülen ve bu konuda eglenenler olmussada cok azdir diye nitelendiriyorum ben.Inanamam ki bu kadar Vicdani terk eden bi Vatandasim olsun,kim dersede inanmam.
       Son düzenleme Tam1Manyak®; 28-10-2009, 02:58.

       Yorum

       İşlem Yapılıyor
       X