Tür Dizi, Gerilim, MaceraYönetmen: Aaron Lipstadt, Bill L. Norton, Eric Laneuville, Glenn Gordon Caron, Jeff Bleckner, Peter Werner, Vince Misiano

Yapımcı: Glenn Gordon Caron, Kelsey Grammer, René Echevarria, Ronald L. Schwary, Steve Stark

Oyuncu: Jake Weber, Maria Lark, Miguel Sandoval, Patricia Arquette, Sofia Vassilieva

Yaratıcı: Glenn Gordon Caron

Yapım2005, 60 dk.

Allison Dubois'nın doğaüstü güçleriyle olayları çözdüğü "Medium"un aynı zamanda final sezonu olan 7. sezonunda, Allison, cinayetleri çözmeye çalışırken bir yandan da aile hayatında yaşadıklarıyla uğraşmaya devam ediyor.

Roket Bilim Adamı olan Kocası Joe, ilk başlarda karısının stresten dolayı halüsinasyon gördüğünü zanneder. Allison da bu durumdan oldukça rahatsızdır. Ancak bir gün ölmüş olan babası, yatağın ayak ucunda beliriverir aniden ve Allison ile konuşarak, bu yeteneğinin ona tanrının bir armağanı olduğunu ve kullanmasını söyler. Böylece Allison altıncı hissini insanların yararına kullanmaya karar verir. Joe, Allison´un patronu olan bölge başsavcısı olan Miguel Sandoval´a karısının bu yeteneğinden bahseder ve bunu kullanmalarını tavsiye eder. Dindar biri olan Miguel´ın aklı karışır ve bir davada bu yeteneğini kullanıp kanıtlamasını ister. Sonuç inanılmazdır. Ve birlikte davalar üzerinde çalışmaya başlarlar.

Digiturk