Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ




    TV'De #SporEkranı




    FUTBOL

    14:30 | Toulon U21 Turnuvası | Meksika - İrlanda | Bein Sports 1

    16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kamerun | Eurovision Sport Web TV
    17:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Japonya | Bein Sports 1
    18:50 | FIFA U20 Dünya Kupası | Ukrayna - Güney Kore | TRT Spor HD
    22:00 | Copa America | Venezuela - Peru | TRT Spor HD / IRIB Varzish
    22:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Malaga - Deportivo | Bein Sports 1
    22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kanada - Yeni Zelanda | Eurovision Sport Web TV
    01:00 | Copa America | Arjantin - Kolombiya | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIB Varzish / Match TV Rusya

    BASKETBOL
    17:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
    22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
    03:00 | WNBA | Dallas Wings - Atlanta Dream | S Sport Plus / S Sport 2

    TENİS
    12:00 | WTA Hertogenbosch | A.Riske - V.Kudermetova | Bein Sports 4
    14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - M.Berrettini | Sportstv
    14:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - E.Rybakina | Bein Sports 4
    14:00 | WTA Nottingham | T.Maria - D.Vekic | Bein Sports 2
    16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Raonic | Sportstv
    16:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2

    BEYZBOL
    20:10 | MLB | Tampa Bay Rays - LA Angels | FOX Sports HD
    23:05 | MLB | Washington Nationals - Arizona DB | FOX Sports HD

    BOKS
    21:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | M.Briedis - K.Glowacki | DMAX Türkiye
    22:00 | IBF Tüy Sıklet | J.Warrington - K.Galahad | S Sport Plus / S Sport 2
    22:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | Y.Dorticos - A.Tabiti | DMAX Türkiye

    ESPOR
    14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    DİĞER SPORLAR
    16:45 | Global Champions League | Stockholm | Bein Sports Max 1
    20:30 | Global Champions Tour | Stockholm | Bein Sports Max 1 / Eurosport 2
    14:45 | Macaristan Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
    16:30 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2
    22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport
    23:45 | WWE | WWE Smackdown | S Sport
    12:20 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2
    14:00 | Kağıthane Sadabad Yağlı Güreşleri | | Tek Rumeli TV
    10:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
    17:00 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
    23:00 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
    04:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
    15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport

    TV PROGRAMLARI
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
    10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
    15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
    16:25 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD
    16:30 | Basketbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
    17:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
    17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV
    19:00 | Basketbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
    20:50 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
    21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
    21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum



    • 16 HAZİRAN 2019 PAZAR

      TV'De #SporEkranı


      FUTBOL
      10:00 | Mali Genel Kurul | Fenerbahçe | FB TV
      16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İsveç - Tayland | TRT Spor HD / Eurovision Sport Web TV
      19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Şili | TRT Spor HD / Eurovision Sport Web TV
      19:30 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası | Polonya - Belçika | UEFA.tv
      20:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Albacete - Mallorca | Bein Sports 1
      22:00 | Copa America | Paraguay - Katar | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIBVarzesh
      22:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası | İtalya - İspanya | UEFA.tv
      01:00 | Copa America | Uruguay - Ekvador | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIBVarzesh / Match TV Rusya

      TENİS
      13:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - A.Riske | Bein Sports 4
      13:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2
      15:00 | WTA Nottingham | Final | Bein Sports 2
      16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Berrettini | Sportstv
      17:00 | WTA Nottingham | Final | Bein Sports 2

      HENTBOL
      19:00 | Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Eleme | Türkiye - Makedonya | EHF TV

      BEYZBOL
      20:10 | MLB | Detroit Tigers - Cleveland Indians | FOX Sports HD
      23:05 | MLB | SF Giants - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD

      RUGBY
      09:05 | NRL | Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs | FOX Sports HD

      ESPOR
      14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
      15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Dark Passage - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
      16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
      17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | İstanbul Wild Cats - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
      18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

      MOTOR SPORLARI
      10:10 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
      13:10 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
      14:00 | Red Bull Air Race | 14.Round | S Sport Plus
      15:10 | 24 Saat Le Mans | 4.Yayın | Eurosport
      16:00 | Red Bull Air Race | Final | S Sport Plus / S Sport

      MOTOSİKLET
      12:00 | Moto3 | Katalunya | S Sport
      13:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Letonya | Eurosport 2
      13:20 | Moto2 | Katalunya | S Sport
      15:00 | MotoGP | Yarış | S Sport Plus
      16:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | 2.Yayın | Eurosport 2
      16:00 | FIA Dünya Rallycross Şampiyonası | Norveç | S Sport 2
      17:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | 3.Yayın | Eurosport 2

      DİĞER SPORLAR
      21:00 | Diamond League (Elmas Lig) | Rabat | S Sport Plus / S Sport 2
      14:30 | Macaristan Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport 2
      16:45 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 8.Etap | Eurosport

      TV PROGRAMLARI
      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
      10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
      10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
      11:40 | Spor Programı | Sporun Kadınları | TRT Spor HD
      12:00 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
      13:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
      15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
      17:30 | Futbol Programı | Kırmızı Çizgi | Life Plus TV
      17:50 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
      20:00 | Futbol Programı | Almanya Şampiyonluk Kutlaması | GS TV
      21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
      21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
      21:00 | Tartışma Programı | Binali Yıldırım - Ekrem İmamoğlu | Fox TV HD
      21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
      21:15 | Spor Programı | Spor Öğreniyorum | BJK TV
      22:00 | Spor Programı | Adanmış Hayatlar | GS TV
      22:00 | Spor Programı | Yıldızlar Geçidi | BJK TV
      23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
      23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 17 HAZİRAN PAZARTESİ




        TV DE SPOR EKRANI







        FUTBOL

        19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Afrika - Almanya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5-11 / ARD Das Erste (şifresiz, Astra 1N) / BBC *RED button (şifresiz, Astra 2E) / Canal+ France / M4 Sport (şifresiz, Eutelsat 9B, Thor 6, Amos 3) / NRK 1 / DR3 HD / RTE 2 İrlanda (şifresiz Astra 2E, Astra 2F, Eutel Ka-Sat 9A)


        19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Çin - İspanya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 4-12 / C More Live / Canal+ Sport France / YLE TV2

        19:00 | AFC Cup Zona Yarı Final | Al Wehdat - Al Ahed | Bein Sports MENA 1

        19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Sırbistan - Avusturya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / Cuatro (şifrsesiz, Astra 1KR / Astra 1L) / RAI 2 (şifrsesiz Hotbird 13C / Eutelsat 5 West A) / Sport 1 Germany (şifrsesiz Astra 1L / Astra 1M / Eutelsat 9B) / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD

        20:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Stabek - Tromso | Arena Sport 1 / MAX Norge (Thor 6)

        22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Almanya - Danmarka | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 /

        22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Nijarya - Fransa | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four (şifrsesiz, Astra 2E / Astra 2G) / RTE 2 İrlanda / TF1 (suiesse) (şifrsesiz Eutelsat 33E) / TF1 Fransa / Canal+ France / YLE TV2

        22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Kore - Norveç | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5-12 / BBC *RED button / C More Live / Canal+ Sport France / DR3 HD / Bein Sports France 1 / Cuatro / DR 1 (şifrsesiz, SES 5 / Thor 6 / WGS 3) // RTS 2 Serbia / Sport 1 Israil / RAI 2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD

        02:00 | Copa America | Japonya - Şili | TRT Spor / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / Match TV / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

        02:05 | CONCACAF Gold Cup | Curaçao - El Salvador | Sport 2 Israil / FreeSports UK (şifrsesiz Astra 2E) / Fox Sports 1-4 Niderland / SK 1 / Arena Sport 1

        04:35 | CONCACAF Gold Cup | Jamayka - Honduras | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1

        BASKETBOL
        20:00 | Süper Ligi Play-Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 2 Israil / SportKlub Poland

        22:00 | İspanya Super Ligi Play Off Final | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 1 / Sport 4 Israil / SportKlub Poland

        Proqramlar
        14:00 | Gündem Futbol | TRT Spor

        14:00 | Transfer Hattı | A Spor

        16:00 | Transfer Günlüğü | TRT Spor

        21:00 | beIN Transfer | Bein Sports Haber

        21:00 | Basketbol Gecesi | Sports tv

        23:55 | Transfer Gündemi | TRT Spor

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 18 HAZİRAN SALI




          TV DE BUGUN SPOR EKRANI




          FUTBOL

          14:30 | AFC Cup Zona Yarı Final | Ceres-Negros - Hanoi FC | Bein Sports MENA 2 / Fox Sports 2 Malayziya (İP TV)




          15:00 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Guangzhou - Shandong Luneng | Bein Sports MENA 3 / Al Kass Three (Badr 4 12245 V, Nilesat 201 11919 H)

          16:30 | Ali Koç Basın Toplantısı | FB TV

          19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Romanya - Hırvatistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / Cuatro (şifrsesiz, Astra 1KR / Astra 1L) / HRT 2 / ERT Sports / Sport 1 Germany (şifrsesiz Astra 1L / Astra 1M / Eutelsat 9B) / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD

          22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İngiltere - İspanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Sport 1 Germany / Cuatro / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / RAI Sport / RAI Sport+ / UA Pershiy (şifrsesiz, Astra 4A ; Amos 3) / W9 Fransa (şifrsesiz, Astra 1N, Hotbird 13C, Eutelsat 5 W A) / W9 Suisse (şifrsesiz, Eutelsat 9B)

          22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İtalya - Brezilya | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four / BNT 3 / RAI 2 / TMC Fransa

          22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Jamayka - Avusturalya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5 / BBC *RED button

          00:30 | Copa America | Bolivia - Peru | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 3-4 max / Arena Sport 1 / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

          02:35 | CONCACAF Gold Cup | Panama - Trinidad Tobago | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

          03:30 | Copa America | Brezilya - Venezuela | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Match TV / Bolivia TV / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

          05:05 | CONCACAF Gold Cup | ABD - Guyana | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

          VOLEYBOL
          19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Belçika | S Sport 2 / S Sport+ / SK 3 / Polsat Sport

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 19 HAZİRAN ÇARŞAMBA




            TV DE SPOR EKRANI




            FUTBOL

            13:30 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Urawa - Ulsan | Bein Sports MENA 1 / Fox Sports 2 Malayziya (İP TV)




            15:00 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Shanghai SIPG - Jeonbuk Motors | Bein Sports MENA 3 / Al Kass Three (Badr 4 12245 V, Nilesat 201 11919 H)

            15:30 | AFC Cup | Khujand - İstiqlol | Varzish Sport / Bein Sports MENA 4

            19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İspanya - Belçika | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / Cuatro / IRIB Varzesh / M4 Sport / RAI 2 / Match Futbol 3 /Sport 1 Germany / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD / UA Pershiy

            22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İtalya -Polonya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 2 / Cuatro / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / RAI 1 / TVP 1 / TVP Sport / Sport 1 Germany / Sport 1 Israil / TVR 1 / TVR HD

            22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Japonya - İngiltere | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC One / BNT 3 / M4 Sport / TMC Fransa

            22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İskoçya -Arjantin | Bein Sports MENA 5 / BBC Alba / BBC Four / Canal+Sport Fransa

            00:30 | Copa America | Kolombiya - Katar | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Al Kass Extra One / Al Kass Extra Two / Arena Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

            03:05 | CONCACAF Gold Cup | Cuba - Martinique | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

            03:30 | Copa America | Arjantin - Paraguay | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Arena Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport

            05:35 | CONCACAF Gold Cup | Meksika - Kanada | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

            BASKETBOL
            17:00 | FIBA 3x3 Dünya Kupası | Türkiye - Güney Kore | FIBA TV Youtube / SK HD

            18:00 | WNBA | Atlanta Dream - Indiana Fever | WNBA Twitter, kanalı

            20:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 2 Israil

            21:30 | FIBA 3x3 Dünya Kupası | Türkiye - ABD | FIBA TV Youtube / SK HD

            22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off Final | Barcelona Lassa - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 2 / Sport 4 Israil

            VOLEYBOL
            19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | İtalya - Türkiye | S Sport 2 / S Sport Plus / SK 4

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 20 HAZİRAN PERŞEMBE




              TV DE SPOR EKRANI




              FUTBOL

              19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kanada | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / M4 Sport / ZDF




              19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kamerun - Yeni Zelanda | Eurovizion Sport Web / BBC *RED button / Canal+Sport Fransa / RTE 2 Irlanda

              19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Danmarka - Avusturya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / Cuatro / DR1 (şifresiz SES 5 ; Thor 6 ; WGS 3) / RAI 2 / RTS 2 Serbia / Sport 1 Germany / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD

              22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Almanya - Sırbistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / Cuatro / RAI 2 / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Pershiy

              22:00 | İspanya La Liga için Final | Deportivo - Mallorca | Bein Sports 1 / Bein Sports MENA Global / Digi Sport 1 Romanya / SK 1 / ESPN / Eleven Sports Polonya / Eleven Sports 1 Portegiz / Eleven Sports 1 Belçika / ONE2 Sport İsrail / Spiler 2 TV

              22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İsveç - ABD | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four / BNT 3 / TMC Fransa / RTE 2 Irlanda / M4 Sport

              22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Tayland -Şili | Eurovizion Sport Web / BBC *RED button / Canal+Sport Fransa / Bein Sports MENA 5-12 / NRK 1

              02:00 | Copa America | Uruguay - Japonya | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Match TV / Match Futbol 1 / Bolivia TV / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / ERT Sports

              02:05 | CONCACAF Gold Cup | Nicaragua - Haiti | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

              04:35 | CONCACAF Gold Cup | Costa Rica - Bermuda | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Hollanda

              VOLEYBOL
              15:00 | Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası | Beşiktaş - THY | Voleybol TV

              17:00 | Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Fenerbahçe | Voleybol TV

              19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Brezilya | S Sport 2 / S Sport Plus / SK 3 / Polsat Sport

              E SPOR
              19:00 | LOL Akademi Ligi | Galatasaray ES - 1907 Fenerbahçe | LoLespor Youtube

              Spor Programı
              22:30 | Fenerbahçe WinWin | TV8

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 21 HAZİRAN CUMA




                TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                FUTBOL

                14:35 | Çin Super Ligi | Jiangsu S. - Shanghai S. | Sport 3 İsrail / Sport 4 Portegiz / SK 3 / Arena Sport 1 Slovakya / eir Sports 2 / Sportdigital TV


                19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İngiltere - Romanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 2 / Match Futbol 3 / RAI 2 / Sport 1 Germany / Sport 2 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / Cuatro

                22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Fransa - Hırvatistan | TRT Spor / UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 2 / RAI 2 / M4 Sport / Cuatro / Sport 1 Germany / Sport 2 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Pershiy / W9 Fransa / W9 Suisse

                23:00 | Afrika Uluslar Ligi | Mısır - Zimbabwe | Spor Smart / Bein Sports MENA 1-2 max / Bein Sports France 1 / 5 SPORT İsrail / Arena Sport 3 / EuroSport 2 Portegiz / KBC 1 Kenya (şifresiz Intelsat 22, 3821 L ; 3724 L / Express AMU1 12207 H / Eutelsat 10A, 3645 R / Eutelsat 7B, 12440 H ; 10721 H / SES 5, 11804 H) / Spor 1 Macar. / Sport TV1 Slovenya

                02:00 | Copa America | Ecuador - Şili | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Match TV / Match Futbol 1 / Bolivia TV / Sport 1 Israil / Arena Sport 1 / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / ERT Sports

                02:05 | CONCACAF Gold Cup | El Salvador - Jamayka | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

                04:35 | CONCACAF Gold Cup | Honduras - Curaçao | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports Niderland 1-4

                BASKETBOL
                17:00 | FİBA 3X3 Dünya Kupası | Sırbistan - Türkiye | FIBA TV Youtube / SK 3

                18:20 | FİBA 3X3 Dünya Kupası | Hollanda - Türkiye | FIBA TV Youtube / SK HD / SportKlub Poland

                20:00 | Super Lig Play Off | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / SportKlub Poland / Sport 3 İsrail

                22:00 | İspanya Ligi Play Off Final | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82 / Arena Sport 2 / Sport 4 İsrail

                Avrupa Oyunları sabahdan akşama kadar Sports tv ve Sports tv2de

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 22 HAZİRAN CUMARTESİ





                  https://www.sporekrani.com/
                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 23 HAZİRAN PAZAR




                    TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                    FUTBOL

                    17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Fas - Namibya | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC Kenya / ORTB Benin / RTi 1 Cote d'Ivoire / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / Sport 1 Macar. / Ring.bg (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)


                    18:00 | Hazırlık Maçı | Torpedo Moskova - Sheffield United | Match TV / Match Premier

                    18:30 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İngiltere - Kamerun | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / ARD Das Erste / BBC *RED button / BBC One / M4 Sport / Canal+ France / TMC Fransa / TMC Suisse

                    19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Tromso - Rusenborg | Arena Sport 4 / Arena Sport 4 Sırbistan (Astra 3B ; Eutelsat 16A ; BulgariaSat 1) / EuroSport Pluss 1 (Thor 5)

                    20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Senegal - Tanzania | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC Kenya / ORTB Benin / RTi 1 Cote d'Ivoire / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / Sport 1 Macar. / Ring.bg

                    20:00 | Efsaneler | Real Madrid - Chelsea | Chelsea TV HD (Astra 2F 12266 H)

                    21:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Brann - Lillestrom | Arena Sport 4 / EuroSport Norge (SES 5 ; Thor 5)

                    22:00 | Copa America | Katar - Arjantin | TRT Spor / Varzish Sport / Bolivia TV / ST World Football / Match Futbol 1 / Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1 / Sport 4 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Arena Sport 1

                    22:00 | Copa America | Kolombia - Paraguay | Match TV / Caracol Nacional / Polsat Sport Premium 2 / Sport 3 Israil / Sport 2 Macar / Sport TV 2 Port. / Bein Sports France 4 max / Bein Sports MENA 4 max / Arena Sport 2

                    22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Avusturya - Almanya | UEFA tv Web / Cuatro / M4 Sport / Match Futbol 2 / Sport 1 İsrail / UA Pershiy / ZDF / TVR 1 / TVR HD

                    22:00 | İspanya La Liga için final | Mallorca - Deportivo (0-2) | Bein Sports 1 / Bein Sports MENA Global / ESPN / ONE2 Sport Israil / SK 1 / Canal+Sport Poland

                    22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Danmarka - Sırbistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 2-13 / Bein Sports France 5 max / Sport 1 Germany / RAI 2 / DR1 HD / Sport 2 İsrail / TVP Sport / TVR 2

                    22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | Fransa - Brezilya | Eurovision Sport Web / BBC *RED button / BBC Four / Bein Sports MENA 4-11 / Canal+ France / RSI La 2 HD (Hotbird 13C) / RTBF La Deux (Hotbird 13C) / TF1

                    23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Cezayir - Kenya | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT İsrail / KBC Kenya / ORTB Benin / RTi 1 Cote d'Ivoire / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / Sport 1 Macar. / Ring.bg

                    00:30 | MLS | Columbus - Kanzas City | MAX Sport 4 Bulgar. / Polsat Sport News / Sport 3 İsrail / Sport TV 1 Port. / Arena Sport 1

                    01:05 | CONCACAF Gold Cup | Kanada - Kuba | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Fox Sports Niderland 4 / Arena Sport 1 Slovakya

                    03:35 | CONCACAF Gold Cup | Martinique - Meksika | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por. / SK 1 / Fox Sports Niderland 4 / Arena Sport 1 Slovakya

                    BASKETBOL
                    12:15 | Avrupa Oyunları Erkekler | Ukrayna - Türkiye | Sports tv

                    13:40 | Avrupa Oyunları Erkekler | Türkiye - Çekya | Sports tv

                    19:00 | Almanya Basketbol Bundesliga Play-Off Final | Bayern Münih - Alba Berlin | Laola1 Web TV / SK 1

                    VOLEYBOL
                    12:00 | Erkekler Türkiye Şampiyonası 3.Lük | TVF Youtube

                    12:00 | Erkekler Türkiye Şampiyonası 3.Lük | TVF Youtube Erkekler Türkiye Şampiyonası Final | TVF Youtube

                    FORMULA 1
                    16:00 | Fransa Grand Prix Final | İdman TV

                    AVRUPA OYUNLARI
                    15:00 | Jimnastik finaller | İdman TV

                    18:00 | Jüdo finaller | İdman TV

                    19:00 | Sambo finaller | İdman TV

                    20:50 | Boks Elemeler | İdman TV

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 24 HAZİRAN PAZARTESİ




                      TV DE SPOR EKRANI







                      FUTBOL

                      17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Fildişi Sahili - Güney Afrika | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg / Arena Sport 1 / SABC 3 / EuroSport 2 Port.


                      19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İspanya - ABD | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / Match Futbol 3 / ARD Das Erste / BBC Scotland / BBC Two / Canal+ France / M4 Sport / TMC Fransa / TMC Suisse / TVP Sport

                      19:00 | AFC Cup Yarı Final | Al Ahed - Al Wehdat (1-0) | Bein Sports MENA 1

                      20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Tunus - Angola | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg / Arena Sport 1 / SABC 3 / EuroSport 2 Port.

                      22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Fransa - Romanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / RAI 2 / Match Futbol 2 / Sport 1 Germany / Sport 2 İsrail / TVR 1 / TVR HD / W9 Fransa / W9 Suisse

                      22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Hırvatistan - İngiltere | UEFA tv Web / Bein Sports France 3 / Bein Sports MENA 2-13 / / Match Futbol 3 / Sport 1 İsrail / TVP Sport / TVR 2

                      22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İsveç - Kanada | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BNT 3 / ARD Das Erste / BBC *RED button / TMC France / TMC Suisse

                      23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Mali - Mavritaniya | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg /

                      01:35 | CONCACAF Gold Cup | Bermuda - Nicaragua | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV3 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

                      02:00 | Copa America | Şili - Uruguay | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Caracol Nacional / Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / ERT Sports / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / Sport 4 Israil / Sport TV1 Port. / EuroSport 1 Romanya

                      02:00 | Copa America | Ecuador - Japonya | Bein Sports France 1 / Arena Sport 2 / Sport 3 Israil / Sport / Sport TV2 Port. / Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 2 / ERT 1 Hellas / SuperSport 3 Arnavut

                      04:05 | CONCACAF Gold Cup | Haiti - Costa Rica | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV3 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

                      AVRUPA OYUNLARI
                      Sports TV / İdman TV

                      20:00 Fikret Orman. Özel Reportaj Bein Sports 1

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 25 HAZİRAN SALI




                        TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                        FUTBOL

                        19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | İtalya - Çin | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Scotland / BBC Two / Canal+ France / RAI 1 / RAI Sport / RAI Sport+ / M4 Sport / ZDF


                        20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Kamerun - Guinea-Bissau | Spor Smart / IRIB Varzesh / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Sport 1 Macar. / Ring.bg / Arena Sport 2 / EuroSport 2 Port.

                        22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası son 16 | Hollanda - Japonya | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports MENA 4-11 / BNT 3 / M4 Sport / TMC France / TMC Suisse / ZDF

                        23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Gana - Benin | Spor Smart / Arena Sport 2 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Ring.bg

                        03:05 | CONCACAF Gold Cup | Jamayka - Curaçao | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 1 Niderland

                        05:35 | CONCACAF Gold Cup | Honduras - El Salvador | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 NiderlandV DE BUGUN

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 26 NİSAN ÇARŞAMBA




                          TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                          FUTBOL

                          11:30 | AFC Cup Zona Yarı Final | PSM Makassar - Binh Duong (0-1) | Bein Sports MENA 3




                          13:00 | AFC Şampiyonlar Ligi Son 16lar | Jeonbuk Motors - Shanghai SIPG (1-1) | Bein Sports MENA 2

                          13:30 | AFC Cup grup maçı | Minerva P - Abahani | Bein Sports MENA 4

                          13:30 | AFC Cup grup maçı | Manang M - Chennaiyin | Bein Sports MENA 5

                          14:00 | AFC Şampiyonlar Ligi Son 16lar | Ulsan H - Urawa (2-1) | Bein Sports MENA 1

                          15:00 | AFC Cup grup maçı | Hang Yuen - Tai Pao | Bein Sports MENA 6

                          15:00 | AFC Cup grup maçı | Kitchee - April 25 | Bein Sports MENA 3

                          17:00 | AFC Cup grup maçı | Istiqlol - Altyn Asyr | Varzish Sport / Bein Sports MENA 1

                          17:00 | AFC Cup grup maçı | Dordoi Bishkek - Khujand | Bein Sports MENA 2

                          17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Nijarya - Guinea | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya // Ring.bg / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

                          18:00 | Hazırlık Maçı | Ludogorets - Shakhtar D | Futbol 2 Ukr. / Diema Sport (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

                          19:00 | Hazırlık Maçı | Rostov - Spartak M | Match TV / Match Premier

                          20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Uganda - Zimbabwe | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya // Ring.bg / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

                          23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Mısır - Congo DC | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / Arena Sport 1 / 5 SPORT Israil / KBC 1 Kenya / Ring.bg / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland / Sport 1 Macar.

                          01:35 | CONCACAF Gold Cup | Trinidad Tobago - Guyana | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

                          02:00 | MLS | New England - Philadelphina U | Arena Sport1

                          03:00 | MLS | DC United - Orlando City | Bein Sports France 1 / MAX Sports 4 Bulgar. / Sport TV 5 Port. / Nova Sport 1 KZ

                          04:00 | MLS | Dallas - Vancouver W. | Arena Sport 1 / Bein Sports France 4 max

                          04:05 | CONCACAF Gold Cup | Panama - ABD | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV1 Por. / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

                          Avrupa Oyunları
                          11:10 | Güreş Serbest Stil 86kg | U.Kalashnikov - Fatih Erdin | Sports TV / İdman TV

                          11:20 | Güreş Serbest Stil 125kg | I.Kargiotakis - Fatih Yaşarlı | Sports TV / İdman TV

                          12:00 | Güreş Kadınlar 56 kg | S.Mattsson - Zeynep Yetgil | Sports TV

                          12:40 | Atıcılık Finaller | İdman TV

                          14:40 | Avcılık Finaller | İdman TV

                          16:00 | Masa tenisi Finaller | İdman TV

                          18:00 | Güreş Finaller | Sports TV / İdman TV

                          20:45 | Boks 64 kg Ceyrek Final | Tuğrulhan Erdemir - E.Lacruz | Sports TV 2

                          21:00 | Boks 81 kg Ceyrek Final | Bayram Malkan - G.Nersesyan | Sports TV 2

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 27 HAZİRAN PERŞEMBE




                            BU GÜNÜN SPORT DA TV EKRANI




                            FUTBOL

                            17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Madagascar - Burundi | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland


                            19:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Almanya - Romanya | TRT Spor / UEFA TV Web / BNT 3 / Cuatro / Match Futbol 3 / Sport 2 İsrail / TVP Spor / TVR 1 / TVR HD / DR3 HD

                            19:00 | Hazırlık Maçı | Krasnodar - CSKA M | Match TV / Match Premier

                            20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Senegal - Cezayir | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / Arena Sport 1 / Sport 1 Cekya-Slovakya / Sport TV1 Slovenya / EuroSport 2 Port. / Fox Sports 4 Niderland

                            22:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Fransa | UEFA TV Web / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-13 / BNT 3 / Cuatro / Match Futbol 3 / Sport 1 Germany / Sport 2 İsrail / SVT 24 / TVR 1 / TVR HD / W9 France / W9 Suisse

                            22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Çeyrekfinal | Norveç - İngiltere | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / ZDF / CT Sport / C More Football / RTE 2 İrlanda

                            23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Kenya - Tanzaniya | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 UK / Fox Sports 4 Niderland

                            03:30 | Copa America Çeyrekfinal | Brezilya - Paraguay | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Sport 1 İsrail / Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / Sport TV 1 Port.

                            BASKETBOL
                            13:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | İsveç - Karadağ | SK 1

                            15:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Fransa - Çekya | TVP Sport

                            17:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Macaristan - Slovenya | S Sport / S Sport+ / SK 3

                            18:05 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Almanya - Romanya | TVP Sport

                            18:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Büyük Britanya - Letonya | SK HD

                            18:45 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Rusya - Belçika | Match TV / S Sport 2 / S Sport+

                            19:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Türkiye - İtalya | NTV / SK 3

                            21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası (EuroBasket) | Belarus -Sırbistan | S Sport / S Sport+

                            AVRUPA OYUNLARI
                            11.00-21.00 Sports tv / İdman TV

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 28 HAZİRAN CUMA

                              TV DE SPOR EKRANI


                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 29 HAZİRAN CUMARTESİ




                                TV DE SPOR EKRANI







                                FUTBOL

                                14:35 | Çin Super Ligi | Guangzhou - Henan J. | Sport 1 İsrail




                                16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Çeyrekfinal | İtalya - Hollanda | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / ARD Das Erste (şifresiz Astra 1N) / BBC *RED button (şifresiz Astra 2E) / BBC One şifresiz (Astra 2E) / CRTV Sports Cameroon (şifresiz Eutelsat 16A ; Eutelsat 5 W A) / Bein Sports MENA 4-11 / CT Sport / Canal+ France / Kan 11 Israil / Match Futbol 3 / TMC Fransa / TMC Suisse / TVP Sport

                                17:30 | Afrika Uluslar Kupası | Mauritaniya - Angola | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya (şifresiz Intelsat 22 ; Express AMU1 ; Eutelsat 7B ; SES 5) / RTi Cote d'Ivuar (şifresiz MonacoSat ; Badr 4 ; Eutelsat 16A ; SES 4-5) / RTS 1 Senegal (şifresiz SES 4-5; Eutelsat 9B) / CRTV Cameroon / Tele Congo (şifresiz Hotbird 13B ; Eutelsat 5 W A; Galaxy 19)

                                17:30 | Hazırlık Maçi | Kızılyıldız - Zenit | Arena Sport 1

                                19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Rusenborg - Kristiansund | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

                                19:30 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Çeyrekfinal | Almanya - İsveç | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / ARD Das Erste / BBC *RED button / BBC One / CRTV Cameroon / Canal+ France / M4 Sport / TMC Fransa / TMC Suisse / Match Futbol 3 / Bein Sports MENA 4-11

                                20:00 | Afrika Uluslar Kupası | Kamerun - Gana | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / RTi Cote d'Ivuar / RTS 1 Senegal / CRTV Cameroon / Tele Congo / GTV (ghana (şifresiz Eutelsat 36B ; Astra 2F ; Intelsat 37e ) / ORTB Benin (şifresiz Eutelsat 16A ; SES 4-5) / Arena Sport 1 / Sport 1 Macar.

                                22:00 | Copa America Çeyrekfinal | Uruguay - Peru | TRT Spor / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 3-4 max / Sport 4 Israil / Sport TV1 Port. / Polsat Sport Extra

                                23:00 | Afrika Uluslar Kupası | Benin - Guinnea-Bissau | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / KBC 1 Kenya / RTi Cote d'Ivuar / RTS 1 Senegal / CRTV Cameroon / Tele Congo / ORTB Benin

                                23:00 | MLS | Minnesoto Unt. - Cincinnati | Arena Sport 3 / Sport 3 Israil / Sport TV 3 Port. / MAX Sport 4 Bulgar. / Nova Sport 1 CZ

                                01:00 | MLS | Atlanta Unt. - Montreal | Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / Sport 3 Israil

                                02:05 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | Haiti - Kanada | FreeSports UK / Sport 2 Israil / SK 1 / Sport TV2 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

                                03:00 | MLS | DC United - Toronto | Arena Sport 1 / MAX Sport 4 Bulgar. / Nova Sport 1 CZ / Polsat Sport News / Bein Sports France 5 max

                                05:05 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | Meksika - Costa Rica | FreeSports UK / Sport 2 Israil / SK 1 / Sport TV2 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

                                BASKETBOL
                                21:00 | WNBA | Washington Mystics - Connecticut Sun | S Sport 2 / S Sport+

                                23:00 | WNBA | Dallas Wings - Minnesota Lynx | NBA TV

                                VOLEYBOL
                                19:30 | U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası | Türkiye - Kosova | TVF Youtube

                                AVRUPA OYUNLARI
                                17:00 | Plaj Futbolu 3.lük | İsviçre - Ukrayna | Sports tv2

                                18:30 | Plaj Futbolu Final | Portegiz - İspanya | Sports tv2

                                Diğer Branşlar 11.00den akşama kadar Sports tv / Sports tv 2 ve İdman TVde

                                GMC Dövüş Turnuvası
                                22:55 | Ozan Aslaner - A.Baal | DMAX

                                23:30 | Can Aslaner - S.Sharma | DMAX

                                23:50 | Koray Cengiz - J.Wittke | DMAX

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X