Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 30.07.2019 | SALI | TV'DE FUTBOL EKRANI










    15.30 | Dostluk Maçı | Sydney Fc - Paris Saint Germain | beIN Sports Fransa 1




    19.00 | Audi Cup | Real Madrid - Tottenham

    | Spor Smart & İctimai Tv & Varzish Sport HD & ZDF & Arena Sport 1 & Sport İsrail 1 & Polsat Sport HD & Polsat Sport Premium 1 & CT Sport

    20.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme | Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj | Digi Sport Romanya & Sport İsrail 4

    20.30 | Dostluk Maçı | St. Gallen - Borussia Dortmund | TRT Spor & Sport İsrail 3

    21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme | Basel - PSV | Arena Sport 3 & Sport İsrail 2

    21.30 | Audi Cup | Bayern Münih - #Fenerbahçe |
    Spor Smart & İctimai Tv & ZDF & Varzish Sport HD & Arena Sport 2 & Sport İsrail 1 & Polsat Sport & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 1 & Sport 1 Israil

    21.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme | Olympiakos - Viktoria Plzen | Arena Sport 1 & CT Sport HD

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 31.07.2019 | ÇARŞAMBA




      | TV'DE FUTBOL EKRANI







      19.00 | Audi Cup 3.lük Maçı | Real Madrid - Fenerbahçe | Spor Smart & İctimai Tv & Varzish Sport HD & ZDF & Arena Sport 1 & Sport İsrail 1 & Polsat Sport HD & Polsat Sport Premium 1 & CT Sport


      20.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme | Qarabağ-Dundalk | CBC Sport HD

      20.00 | Dostluk Maçı | Lyon-Liverpool | Eleven Sports 1 & Sport İsrail 4

      20.30 | Dostluk Maçı | Angers-Arsenal | beIN Sports Fransa 1 & Sport İsrail 3

      21.00 | Dostluk Maçı | Salzburg-Chelsea | SKY Sport News & Sports İsrail 2

      21.30 | Audi Cup | Bayern Münih-Tottenham | Spor Smart & İctimai Tv & ZDF & Varzish Sport HD & Arena Sport 2 & Sport İsrail 1 & Polsat Sport & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 1

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 01 AĞUSTOS PERŞEMBE




        TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







        FUTBOL

        17.00 | UEFA Avrupa 2. Ön Eleme | Astana - Santa Colomo (0-0) | QazSport ? / Laola1 Web TV




        17.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Ordabasy - Mlada Boleslav (1-1) | CT Sport (Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5)

        17.30 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Kairat Almaty - Hapoel BS (0-2) | Sport 1 Israil

        19.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | FC Viitorul - Gent (3-6) | TVR 1 (Hellas Sat 2, Astra 5B, Eutelsat 16A, Intelsat 10-02, Thor 6)

        19.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | KuPS - Legia W (0-1) | TVP Sport

        19.15 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | CSU Craiova - Honved (0-0) | Duna World (şifresiz Optus D2, Eutelsat 9B, Thor 6, Amos 3, Intelsat 21, Galaxy 19)

        19.30 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | BC Hacken - AZ Alkmaar (0-0) | EuroSport 1 Isveç (Thor 6, 10809 H 25000) / Sport TV2 Port / Veronica HD

        19.30 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Deprecen - Torino (0-3) | M4 Sport / Sky Sport Uno Italia

        20.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Neftci - Arsenal Tula (1-0) | CBC Sport / Match TV / Match Premier

        20.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Dinamo Tbilisi - Gabala (2-0) | CBC Azerbaycan / 1 TV Georgia

        20.00 | Ukrayna Super Kupası | Shakhtar D - Dinamo K | Futbol 1 Ukrayna (Eutelsat 9B, Astra 4A)

        20.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Maccabi Hayfa - Strasbourg (1-3) | Sport 4 Israil / RMC Sport 1 / Arena Sport 2

        20.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Zrinjski - Utrecht (1-1) | Arena Sport 1 BiH / Arena Sport 2 Croatia

        20.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | KI Klaksvik - Luzern (0-1) | SRF Zwei HD (Hotbird 13B, 10971 H 29700)

        20.30 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Brondby - Lechia G (1-2) | TVP 2 Polonya / TVP Sport

        21.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Olimpija - Y.Malatyaspor (2-2) | TRT Spor / SK 1

        21.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | E.Frankfurt - Flora Tallin (2-1) | Nitro (Deutschland) (şifresiz Astra 1L, Astra 1N, Eutelsat 9B) / Nitro (Österreich) (şifresiz Astra 1N)

        21.45 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Osijek - CSKA Sofya (0-1) | Arena Sport 1 Croatia / bTV Action
        M

        22.00 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Kızılyıldız - Konnahs Quay (1-0) | Arena Sport 1 / RTS 1 Sırbistan

        22.15 | UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme | Stjarnan - Espanyol (0-4) | SK 3

        03.30 | Copa Libertadores son 16 | Libertad - Gremio | Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Sport 2 Israil / Sport TV3 Port / Fox Sports 4 Nider / MAX Sport 4 Bulgar / Bein Sports MENA 3 / Arena Sport 1

        03.30 | Copa Sudamericana son 16 | Montevideo W - Corinthinas | Arena Sport 2 / Bein Sports MENA 4 / Sport TV1 Port

        03.30 | Copa Sudamericana son 16 | Universidad C - Independiente | Bein Sports MENA 5 / Sport 3 Israil

        BASKETBOL
        16.45 | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası Çeyrekfinal | Türkiye - Fransa | FIBA TV Youtube

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 02 AĞUSTOS CUMA




          TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







          FUTBOL




          13.00 | Japonya Ligi | Vissel Cobe - Gamba Osaka | SK 3 / DAZN 1 Bar Deutsch HD


          14.35 | Çin Super Ligi | Beijing Guoan - Hebei CFFC | Sport 2 İsrail / Arena Sport 1 Slovak / ST Sports Life

          14.35 | Çin Super Ligi | Guangzhou R&F - Jiangsu S | Sport 1 İsrail

          19.00 | Helden Cup | Schalke - Villareal | Sport 1 Germany / Sport 2 İsrail / Bein Sports MENA 3 / DAZN 1 Bar Deutsch HD / Fox Sports 4 Niderland

          19.30 | Almanya Bundesliga 2 | Bochum - Arminia | Digi Sport 2 Romanya / Eleven Sports 2 Poland / Sky Bundesliga 2 HD (Astra 1N)

          20.00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Udinese | Spor Smart

          21.00 | Fransa Ligue 2 | Troyes - Clermont | Arena Sport 2 / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 15

          21.00 | Fransa Ligue 2 | Valeciennes - Nancy | Bein Sports France 10 max / Bein Sports MENA 16

          Fransa Ligue-nin diğer maçları Bein Sports MENA 4...10

          21.30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Sint-Truiden | Football HD / Arena Sport 1 / Sport 1+ HD Germany / Ziggo Sport Select (Astra 3B, Eutelsat 9B) / Ziggo Sport Voetbal (Astra 3B, Eutelsat 9B)

          21.30 | Almanya Bundesliga 2 | St Pauli - Greuther Fürth | Sport 1 İsrail / Fox Sports 4 Nider / Digi Sport 1 Slovak

          21.45 | İngiltere Championship | Luton Town - Middlesbrough | Bein Sports MENA 13 / Sport 2 İsrail / Eleven Sports 3 Poland

          21.45 | Hazırlık Maçı | Bournemouth - Lazio | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports MENA 2-11 / Sport TV3 Port

          VOLEYBOL

          15.00 | FIVB Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri Kadınlar | Türkiye - Almanya | TRT Spor / S Spor 2

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 03 AĞUSTOS CUMARTESİ




            TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







            FUTBOL




            14.00 | Almanya Bundesliga 2 | Karlsruhe - D.Dresden | Sport 1 İsrail / Digi Sport 2 Romanya / Eleven Sports 2-4 Poland / Fox Sports 4 Nider


            15.00 | Fransa Super Kupası | PSG - Rennes | Bein Sports 1 / 5 SPORT İsrail / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1 / BT Sport 1-3 / DAZN 1 Bar Deutsch HD / Nova Sports 1 / SuperSport 2 Arnavut

            16.00 | Hazırlık Maçı | Werder Bremen - Everton | TRT Spor /Sky Sport News DE / Bein Sports MENA 7-11 / Sport TV2 Port / Fox Sports 4 Nider

            16.30 | Hazırlık Maçı | Hoffenheim - Sevilla | Eleven Sports 1 Portegiz / Bein Sports MENA 3

            17.00 | Hazırlık Maçı | B.Mönchengladbach - Chelsea | Match TV / Sport 1 Germany / Sport 4 İsr. / Polsat Sport Premium 2 / Chelsea TV / DAZN 1 Bar Deutsch HD / SK 4

            17.00 | İngiltere Championship | Barnsley - Fulham | Bein Sports 2 / Bein Sports MENA 2 / Sport 3 İsr. / Nova Sport Bulgar / Sport 1+ HD Germany / DAZN 2 Bar Deutsch HD / SK 2

            19.00 | Belçika Pro League | Standart L - Z.Waregem | Arena Sport 2

            19.00 | Rusya Premier Lig | Spartak M - Dinamo M | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

            19.30 | International Champions Cup | Manchester Unt - Milan | TRT Spor / CBC Sport / Varzish Sport / Sport 1 Germany / Sport 2 Isr / Polsat Sport News / Polsat Sport Premium 1 / Sportitalia / Sport TV1 Port

            19.30 | Hollanda Eredivise | Vitesse - Ajax | S Sport+ / MAX Sport 1 Bulgar / Nova Sport 1 (hellas) / Sport 1 Isr. / SuperSport 3 Arnavut

            20.30 | Philipp Plein Cup | Monaco - Sampdoria | L' Equipe TV / 20 Mediaset

            21.00 | Hazırlık Maçı | Galatasaray - Panathinaikos | Spor Smart / Nova Sports 2 (hellas)

            21.00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Krasnodar | Match TV / Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

            21.30 | Almanya Super Kupası | Barussia Dortmund - Bayern Münih | Kanal D / İdman TV / ZDF / Varzish Sport / Sport 4 İsr. / Digi Sport 2 Rom / Sport 1 Mac / Eleven Sports 1 Pol / Bein Sports MENA 1-11

            21.45 | Hollanda Eredivise | Twente - PSV | MAX Sport 1 Bulgar / Nova Sport 1 (hellas) / Sport 1 Isr. / SuperSport 3 Arnavut / Polsat Sport News / Fox Sports 2 Nider / SK 1

            00.00 | MLS | Atlanta Unt - L.A Galaxy | Arena Sport 3 / Sport 2 Isr / Fox Sports 4 Nider / Polsat Sport News / Nova Sport 1 CZ

            BASKETBOL

            19.00 | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Türkiye - Slovenya | FIBA TV Youtube

            20.00 | FIBA U20 Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Kosova - Türkiye | FIBA TV Youtube

            21.15 | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Yunanistan - İspanya | FIBA TV Youtube

            FORMULA1

            16.00 | Macaristan GP Sıralama Turları | S Sport / İdman TV

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 04 AĞUSTOS PAZAR




              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







              FUTBOL

              12.00 | Almanya Regionalliga | Buchbach - Türkgücü Ataspor | Sport 1 Germany




              14.30 | Almanya Bundesliga 2 | Heidenheim - Stuttgart | Sport 1 İsrail / Eleven Sports 3-4 Poland / BT Sport 1

              15.00 | Hazırlık Maçı | Bayer Leverkusen - Valencia | Sport 1 Germany / Sport TV2 Port / Fox Sports 4 Nider.

              15.30 | Hollanda Eredivise | Feyenoord - Sparta Rotterdam | Sport 3 İsr. / MAX Sport 2 Bulgar / Fox Sports 2 Nider

              15.30 | İskoçya Premiership | Kilmarnock - G.Rangers | Arena Sport 1 / 5 STARS İsrail

              15.30 | Belçika Pro League | Gent - Eupen | Arena Sport 2 / Futbol 2 Ukr

              17.00 | İngiltere Super Kupası | Liverpool - Manchester City | Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-11 / BT Sport 1 / Sport 1 İsrail / Sport TV1 Port / SK 2 / Digi Sport 1 Slovak / Eleven Sports 2 Poland / DAZN 1 Bar Deutsch HD

              17.00 | International Champions Cup | Tottenham - İnter | TRT Spor / CBC Sport / Sport 1 Germany / Sport 2 İsr / SK3 / Polsat Sport News / Sport TV2 Port

              18.00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Brescia | Spor Smart

              18.30 | İngiltere Championship | Bristol City - Leeds Unt | Bein Sports 1 / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 2-15 / Sport 4 İsrail / SK 1

              21.00 | Joan Gamper Trophy | Barcelona - Arsenal | Polsat Sport Extra / SK 2

              22.45 | Portegiz Super Kupası | Benfica - Sporting L | RTP İnternacional (şifresiz Hotbird 13C, SES 5, Eutelsat 36B, Intelsat 28, Intelsat 907) / RTR Africa (şifresiz aynı uydularda) / RTP 1 (Hispasat 30W-5)

              23.00 | MLS | Minnesota Unt - Portland T | S Sport 2 / Sport 1 Israil / Arena Sport 2 / MAX Sport 4 Bulgar

              02.30 | MLS | DC United - P.Union | FreeSports UK / Arena Sport 1 / Fox Sports 4 Nider

              BASKETBOL
              17.30 | FIBA U20 Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Türkiye - Romanya | FIBA TV Youtube

              21.15 | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası Final | Türkiye - İspanya | FIBA TV Youtube

              VOLEYBOL
              15.00 | Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Çin - Türkiye | TRT Spor / S Sport 2 / S Sport+

              Gureş
              14.30 | Balıkesir Kurtdereli Yağlı Güreşleri | TRT Avaz / tvDEN

              FORMULA1

              16.10 | Macaristan GP Sıralama Turları | S Sport / İdman TV

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 05 AĞUSTOS PAZARTESİ




                TV DE SPOR EKRANI







                FUTBOL




                18.00 | Romanya Ligi | Voluntari - CSM Poli | Digi Sport 1 Romanya / Digi Sport 1 Macar / Telekom Sport RO 1


                19.00 | Polonya Ekstraklasa | Wisla K - Gornik Z | TVP Sport / Canal+Sport Polonya

                19.00 | AFC Asya Şampiyonlar Ligi son 16 | Al Ittihad - Zob Ahan | Bein Sports MENA 1

                20.00 | Norveç Ligi | Stromsgodset - Bodo Glimt | Arena Sport 3

                21.00 | Romanya Ligi | Astra - Styaua | Digi Sport 1 Romanya / Digi Sport 1 Macar / Telekom Sport RO 1

                21.00 | AFC Asya Şampiyonlar Ligi son 16 | Al Nassr - Al Wahda | Bein Sports MENA 1

                21.30 | Almanya Bundesliga 2 | Nuremberg - Hamburg | Eleven Sports 3 Poland / Sport 2 İsr / Sport 1 Mac. / Digi Sport 1 Slovak / Fox Sports 4 Nider. / BT Sport 3

                21.45 | İngiltere Championship | Huddersfield - Derby County | Varzish Sport / Eleven Sports 2 Poland / Sport 1 İsr / SK 3

                21.45 | Fransa Ligue 2 | Caen - Lorient | Arena Sport 2 / Canal+ Sport Fransa / Nova Sports 1 (Hellas)

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 06.08.2019 | SALI | TV'DE FUTBOL EKRANI




                  20.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | PAOK-Ajax | Varzish Sport HD & Arena Sport 2 & Sport İsrail 3




                  20.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | APOEL-Qarabağ | CBC Sport HD


                  21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Dinamo Zagreb-Ferencvaros | M4 Sport

                  21.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Club Brugge-Dinamo Kiev | 2+2 Ukraine

                  21.45 | İngiltere Lig Kupası | Portsmouth-Birmingham City | Arena Sport 3 & Eleven Sports 1 & Sport İsrail 2 & Sport Portugal 1 & Digi Sport 2 [HU]

                  21.45 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Kızılyıldız-Kopenhag | Arena Sport 1

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 7 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

                    TV SPOR EKRANI


                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 08 AĞUSTOS PERŞEMBE




                      TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                      F U T B O L




                      18.30 | UEFA Avrupa Ligiik. 3. Ön Eleme | AEK Larnaka - Gent | Canvas HD (Astra 3B, 12188 H 29900 ; Eutelsat 9B 12074 V 30000)


                      19.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Sparta Prag - [#Trabzonspor] Trt Spor /Arena Sport 1 / Arena Sport 3 / CT Sport (Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5)

                      19.15 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | CSU Craiova - AEK Atina | Digi Sport 1 Romanya / Digi Sport 1 Macar / Look Plus Romanya

                      20.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | [#Neftci] Bnei Yehuda | CBC Sport / Sport 3 İsrail

                      20.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Thun - Spartak Moskova | Match TV / Match Planeta / Match Premier / RSI La 2 HD / RTS Deux HD / SRF Zwei HD (Son 3 kanal Hotbird 13B, Hotbird 13C uydusunda) / Football HD

                      20.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Haugesund - PSV | Sbs 9 HD (Astra 3B, Eutelsat 9B)

                      20.30 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg | Diema Sport 2 / RMC Sport 1

                      20.30 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Feyenoord - Dinamo Tbilisi | 1 TV Gerorgia / Veronica HD

                      20.30 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Antwerp - Viktoria Plzen | CT Sport

                      21.30 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | | Vaduz - E.Frankfurt | RTL Nitro (Şifresiz Astra 1L, 12187 H 27500 ; Astra 1N 11082 H 22000, 12662 H 22000 ; Eutelsat 9B 12245 H 27500)

                      22.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Partizan - [TRT Spor / Arena Sport 1 / RTS 1 Serbia

                      22.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | 23.00 | Luzern - Espanyol | RSI La 2 HD / RTS Deux HD / SRF Zwei HD

                      22.00 | UEFA Avrupa Ligi. 3. Ön Eleme | Torino - Shakhtyor | Sky Sport Calcio 1 / Sky Sport Football Italia / Sky Sport Uno Italia (Hotbird 13B, Eutelsat 5 W A uydusunda)

                      02.00 | MLS | New York City - Houston Dynamo | FreeSports UK / Fox Sports UK

                      BASKETBOL

                      20.00 | FIBA U20 Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Finlandiya - Türkiye | FIBA TV Youtube

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 09.08.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI




                        14.35 | Çin Süper Lig | Guangzhou - Shanghai SIPG | Sport İsrail 1




                        21.00 | TSYD Ankara Kupası | Ankaragücü-Gençlerbirliği | TRT Spor


                        21.00 | Fransa 2. Lig | Nancy-Lorient | beIN Sports Fransa 2

                        21.30 | Belçika Pro Lig | Anderlecht-Mechelen | S Sport + & Arena Sport 4 & Sport İsrail 4

                        21.45 | Almanya Kupası 1. Ön Eleme | Uerdingen 05-Borussia Dortmund | Spor Smart & Sport 1 Germany & Sport İsrail 2 & Arena Sport 3 & Match Football 3

                        21.45 | Fransa Ligue 1 | Monaco-Lyon | beIN Sports 1 & Arena Sport 2 & Match Football 2 & TV 5 Monde

                        22.00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool-Norwich City | S Sport & İdman Tv & Varzish Sport & Canal+ Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portekiz 2 & SportKlub 1

                        22.30 | Portekiz Ligi | Portimonense-Belenenses | Sport TV 1

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 10.08.2019 | CUMARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI




                          14.00 | İskoçya Premiership | Motherwell-Celtic | Spor Smart




                          14.30 | İngiltere Championship | Leeds United-Nottingham Forest | beIN Sports 1 & beIN Sports Fransa 1 & SportKlub 3 & Eleven Sports 1 & Sport İsrail 2


                          14.30 | İngiltere Premier Lig | West Ham United-Manchester City | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Canal+ Sport 2 Polonya & RMC Sport & Sport İsrail 1 & Sport Portekiz 2 & SportKlub 1 & Spiler Tv 1

                          16.00 | Fransa 2. Lig | Clermont-Lens | beIN Sports 4 & beIN Sports Mena & Arena Sport 5

                          16.30 | Almanya Kupası | Alemannia Aachen-Bayer Leverkusen | Match Football 3 & Arena Sport 1 & Sport İsrail 3

                          17.00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace-Everton | S Sport+ & İdman Azerbaycan Tv & Digi Sport 2 [Hu] & SportKlub 1 & Sport İsrail 4 & Canal+ Sports 2 Polonya

                          17.00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth-Sheffield United | S Sport+

                          17.00 | İngiltere Premier Lig | Burnley-Sothampton | TRT Spor HD

                          17.00 | İngiltere Premier Lig | Watford-Brighton | S Sport+ & Sport İsrail 1

                          17.00 | İngiltere Championship | QPR-Huddersfield | Eleven Sports 1 & Sport İsrail 2

                          18.30 | Fransa Ligue 1 | Marsilya-Reims | beIN Sports 4 & beIN Sports Fransa 1 & Match Football 2 & TV 5 Monde & Digi Sport 1 [HU] & 5 Sport İsrail & Arena Sport 1

                          19.00 | İnternational Champions Cup | Juventus-Atletico Madrid | Sport 1 Germany & Match Football 1 & SportKlub 3 & Polsat Sports News

                          19.00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar-Rubin Kazan | Match Tv Russia

                          19.00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham-Aston Villa | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Canal+ Sport 2 Polonya & RMC Sport 1 & Sport Portekiz 2 & SportKlub 2 & Sport İsrail 1

                          20.00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş-Panathinaikos | Spor Smart

                          20.00 | Cumhuriyet Kupası | Sivasspor-Fenerbahçe | TRT Spor

                          21.00 | Fransa Ligue 1 | Montepiller-Rennes | beIN Sports & Digi Sport 3 [HU] & Match Football 2

                          21.00 | Portekiz Ligi | Gil Vicente-Porto | S Sport 2 & RTP İnternacional & Match Football 3 & Sport Portekiz 1 & Sport 1 [CZ] & SportKlub 3

                          23.30 | Portekiz Ligi | Benfica-Paços Fereira | S Sport 2 & Match Football 3 & Sport 2 [CZ] & SportKlub 2

                          00.05 | İnternational Champions Cup | Barcelona-Napoli | Match Tv Russia & SportKlub 1 & Polsat Sport News

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 11 AĞUSTOS PAZAR


                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 12.08.2019 | PAZARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI




                              19.30 | Almanya Kupası | Hansa Rostock-Stuttgart | Sport İsrail 2




                              19.30 | Almanya Kupası | Karlsruhe-Hannover96 | Sport İsrail 1


                              19.30 | Almanya Kupası | Hallescher-Wolfsburg | Arena Sport 2

                              21.45 | Almanya Kupası | Energie Cottpus-Bayern Münih | Spor Smart & Ard Das Erste & Arena Sport 2 & Sport İsrail 2

                              BASKETBOL

                              19.00 | Hazırlık Maçı | Türkiye - Senegal | NTV

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 13.08.2019 | SALI | TV'DE FUTBOL EKRANI




                                19.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Qarabağ-APOEL | CBC Sport HD




                                20.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Dinamo Kiev-Club Brugge | Match Football 2


                                21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Ferencvaros-Dinamo Zagreb | M4 Sport & Sport İsrail 2

                                21.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Kopenhag-Kızılyıldız | Arena Sport 1 & RTRS

                                21.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Olympiakos-Başakşehir | TRT Spor HD

                                21.30 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Ajax-PAOK | SportKlub 3 & Polsat Sport Premium 1 & Sport Portugal 1 & Match Football 3

                                21.45 | İngiltere Lig Kupası | Salford City-Leeds United | beIN Sports 3 & Arena Sport 4 & beIN Sports Fransa 1 & Match Football 1 & Sport İsrail 3 & Sport Portugal 2

                                21.45 | UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme | Celtic-Cluj | Digi Sport 1

                                21.45 | İngiltere Lig Kupası | Scunthorpe United-Derby County | beIN Sports 2 & Arena Sport 3 & Sport Portugal 3

                                22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Porto-Krasnodar | Match Tv Russia

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X