Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 29 EKİM SALI





    [/B]
    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 30 EKİM ÇARŞAMBA









      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 31 EKİM 2019 PERŞEMBE




        PROGRAMLAR

        14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV

        14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV

        14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport

        14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
        14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
        15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
        15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
        15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
        16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
        17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
        17:30 | Futbol Programı | Taraftar | Bein Sports 1
        18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | Bein Sports 1
        18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
        18:15 | Futbol Programı | Eski Dostlar | beIN Sports Haber
        18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
        19:00 | Maç Özetleri | THY Euroleague | Bein Sports 3
        19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
        19:30 | Özel Röportaj | Ryan Giggs | beIN Sports Haber
        20:00 | Spor Programı | Akşam Sporu | Tvnet
        21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
        21:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
        21:00 | Futbol Programı | Avrupa Futbol Ekranı | Tivibu Spor
        21:15 | Basketbol Programı | Maç Önü | beIN Sports Haber
        22:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
        23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
        23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
        23:45 | Basketbol Programı | Maç Sonu | Bein Sports 3
        00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
        00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD








        FUTBOL

        13:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Bayburt GÖİ - Bursaspor | A Spor

        13:45 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Başkent Akademi - Sivasspor | A Spor

        14:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kırklarelispor - Ankaragücü | A Spor

        16:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kayserispor - Bayrampaşa | A Spor
        18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Gazişehir FK - Turgutluspor | A Spor
        19:00 | Rusya Kupası | Spartak Moskova - Rostov | Match TV Rusya
        20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Denizlispor - İçel İY | A Spor
        20:30 | Özel Yayın | Ali Koç | Bein Sports 1
        21:00 | İspanya La Liga | Eibar - Villarreal | CBC Sport / Varzish Sport
        22:00 | UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi | PSG - Breidablik | Bein Sports 2
        22:30 | Belçika Pro League | Anderlecht - Gent | S Sport Plus
        22:45 | Portekiz Liga NOS | Paços Ferreira - Sporting Lisbon | S Sport 2, S Sport Plus
        23:00 | İtalya Serie A | Milan - Spal | Bein Sports 4, CBC Sport
        23:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Solomon Adaları - Paraguay | Eurovision Sport Web TV
        23:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | İspanya - Tacikistan | Eurovision Sport Web TV
        02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Kamerun - Arjantin | TRT Spor HD
        02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Meksika - İtalya | Eurovision Sport Web TV





        BASKETBOL

        15:30 | Eurocup Kadınlar | BC Enisey - Hatay BB | FIBA TV

        17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - Castors Braine | FIBA TV

        20:00 | Eurocup Kadınlar | Gorzow - Botaş | FIBA TV

        20:30 | Eurocup Kadınlar | Kayseri Basket - OGM Orman | Yayın Yok
        21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Khimki Moskova | Bein Sports 3
        21:00 | Eurocup Kadınlar | Sigal Prishtina - Beşiktaş | Yayın Yok
        22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Anadolu Efes | beIN Sports Haber
        22:15 | Euroleague Kadınlar | Uni Girona - Sopron | FIBA TV
        22:30 | Euroleague Kadınlar | Famila Schio - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
        22:30 | Eurocup Kadınlar | Artego Bydgoszcz - Galatasaray | Yayın Yok
        05:30 | NBA | LA Clippers - SA Spurs | S Sport, S Sport Plus





        TENİS

        13:00 | ATP Masters 1000 Paris | J.Chardy - C.Garin | Bein Sports 1

        13:30 | WTA Finalleri Shenzen | A.Barty - P.Kvitova | Bein Sports 2

        15:00 | ATP Masters 1000 Paris | G.Dimitrov - D.Thiem | Bein Sports 1

        15:00 | WTA Finalleri Shenzen | K.Bertens - B.Bencic | Bein Sports 2
        17:00 | ATP Masters 1000 Paris | N.Djokovic - K.Edmund | Bein Sports 4
        19:00 | ATP Masters 1000 Paris | J.L.Struff - J.W.Tsonga | Bein Sports 4
        21:30 | ATP Masters 1000 Paris | S.Wawrinka - R.Nadal | Bein Sports 4
        22:30 | ATP Masters 1000 Paris | G.Monfils - R.Albot | Bein Sports 4

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 01.11.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI



          20.30 | Almanya 2. Lig | Hannover 96-Sandhausen | S Sport 2 & Eleven Sports 2-4

          20.30 | Süper Lig | Galatasaray-Rizespor | beIN Sports 1 & beIN Sports Fransa 3 & Sport 2 Cz & Sport İsrail 4

          22.30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim-Paderborn | İdman Tv & Eleven Sports 2-4 & Sport 1 Hu

          22.45 | İngiltere Championship | Barnsley-Bristol City | Eleven Sports 3

          22.45 | Fransa Ligue 1 | Dijon-PSG | beIN Sports 4 & Türkmen Sport & Tv5 Monde


          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 02.11.2019 | CUMARTESİ| TV'DE FUTBOL EKRANI

            14:00 | Hatayspor-Altay | beIN SPORTS MAX HD 1
            15:00 | Erzgebirge-Heidenheim S Sport 2
            15:00 | Espanyol-Valencia | Movistar La Liga
            15:00 | Konyaspor-Gençlerbirliği | beIN SPORTS HD 2
            15:30 | Bournemouth-Man Utd. | S Sport Plus, S Sport
            15:30 | Wigan Ath-Swansea | beIN CONNECT
            16:30 | Menemenspor-Ümraniyespor | beIN SPORTS MAX HD 2
            16:30 | Adanaspor-Boluspor | beIN SPORTS MAX HD 1
            17:00 | Roma-Napoli | beIN SPORTS HD 3
            17:30 | Dortmund-Wolfsburg | S Sport Plus
            17:30 | Leverkusen-M gladbach | S Sport Plus
            17:30 | E.Frankfurt-Bayern München | S Sport Plus, S Sport 2
            17:30 | Alanyaspor-Başakşehir | beIN SPORTS HD 2
            17:30 | Trabzonspor-Göztepe | beIN SPORTS HD 1
            18:00 | Arsenal-Wolves | S Sport Plus
            18:00 | Aston Villa-Liverpool | S Sport Plus , S Sport
            18:00 | Man City-Southampton | TRT Spor
            18:00 | Luton Town-Not.Forest | beIN CONNECT
            18:00 | Levante-Barcelona | CBC SPORT
            19:00 | Akhisarspor-Adana Demir | beIN SPORTS MAX HD 1
            19:30 | Marseille-Lille | beIN SPORTS HD 3
            20:00 | Antalyaspor-Beşiktaş | beIN SPORTS HD 1
            20:00 | Bologna-Inter | beIN SPORTS HD 4
            20:30 | Watford-Chelsea | S Sport Plus, S Sport
            20:30 | Union Berlin-Hertha Berlin | S Sport Plus, S Sport 2
            20:30 | Sevilla-Atletico Madrid | Movistar La Liga
            22:00 | Toulouse-Lyon | beIN SPORTS HD 4
            22:30 | Club Brugge-Kortrijk | S Sport Plus
            22:45 | Torino-Juventus | beIN SPORTS HD 3
            23:00 | Real Madrid-Real Betis | Movistar La Liga

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 03.11.2019 PAZAR FUTBOL TV EKRANI..







              14:00 | Valladolid-Mallorca | LaLiga TV Bar

              14:00 | Denizlispor-Sivasspor | beIN SPORTS HD 1

              14:00 | Keçiörengücü-Giresunspor | beIN SPORTS MAX HD 1

              14:30 | Atalanta-Cagliari | beIN SPORTS HD 3

              15:00 | Charlton Ath-Preston | beIN CONNECT

              15:30 | Stuttgart-D.Dresden | S Sport 2

              16:00 | Villarreal-A. Bilbao | LaLiga TV Bar

              16:30 | Kasımpaşa-Yeni Malatya | beIN SPORTS HD 2

              16:30 | Karagümrük-BB Erzurum | beIN SPORTS MAX HD 2

              16:30 | Eskişehirspor-Osmanlıspor | beIN SPORTS MAX HD 1

              17:00 | Crystal Palace-Leicester | S Sport Plus, S Sport

              17:00 | Bordeaux-Nantes | beIN CONNECT

              17:00 | Genoa- Udinese | beIN CONNECT

              17:00 | Hellas Verona-Brescia | beIN SPORTS HD 3

              17:00 | Lecce- Sassuolo | beIN CONNECT

              17:30 | F.Düsseldorf-Köln | S Sport Plus, S Sport 2

              18:00 | Osasuna-Alaves | CBC Sport, LaLiga TV Bar

              19:00 | Nice-Reims | beIN SPORTS MAX HD 2

              19:00 | Kayserispor-Fenerbahçe | beIN SPORTS HD 1

              19:00 | Altınordu-İstanbulspor | beIN SPORTS MAX HD 1

              19:30 | Everton-Tottenham | S Sport Plus, S Sport

              20:00 | Augsburg-Schalke 04 | S Sport Plus, S Sport 2

              20:00 | Fiorentina-Parma | beIN SPORTS HD 3

              20:30 | Celta Vigo-Getafe | CBC Sport, LaLiga TV Bar

              20:30 | Leganes-Eibar | Movistar LaLiga 1

              22:45 | Milan-Lazio | beIN SPORTS HD 3

              23:00 | Saint-Etienne-Monaco | beIN SPORTS HD 4

              23:00 | Granada-Real Sociedad | Movistar LaLiga 1

              23:00 | Porto-Aves | S Sport Plus, S Sport 2

              23:00 | Kamerun U17-İspanya U17 | TRT Spor


              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 4 KASIM PAZARTESİ



                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 05 KASIM 2019 SALI

                  ╚►TV'De #SporEkranı




                  FUTBOL

                  12:45 | Flash Röportajlar | Real Madrid | beIN Sports Haber

                  15:00 | Basın Toplantısı | Zinedine Zidane | beIN Sports Haber
                  14:00 | UEFA Gençlik Ligi | Zenit - Leipzig | Match TV Rusya
                  16:00 | UEFA Gençlik Ligi | B.Dortmund - Inter | UEFA.tv
                  18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Lyon - Benfica | UEFA.tv
                  19:45 | Flash Röportajlar | Galatasaray | beIN Sports Haber
                  20:00 | Basın Toplantısı | Fatih Terim | GS TV
                  20:30 | Antrenman | Galatasaray | GS TV
                  20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Slavia Prag | Bein Sports 1 / CBC Sport
                  20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Zenit - Leipzig | Bein Sports 2 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
                  22:30 | FIFA U17 Dünya Kupası | Angola - Güney Kore | TRT Spor HD
                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Chelsea - Ajax | Bein Sports 2 / Idman TV / IRIB Varzesh
                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | B.Dortmund - Inter | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Genk | Bein Sports beIN Connect
                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lyon - Benfica | Bein Sports beIN Connect
                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Napoli - Salzburg | Bein Sports beIN Connect
                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Lille | Bein Sports beIN Connect
                  02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Nijerya - Hollanda | TRT Spor HD

                  BASKETBOL
                  19:00 | Eurocup | Lokomotiv Kuban - Lietuvos Rytas | S Sport Youtube
                  20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Peristeri - Nizhny Novgorod | FIBA ŞL Youtube
                  20:00 | Eurocup | Galatasaray - Energia Trento | S Sport 2 / S Sport Plus
                  20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | VEF Riga - Gaziantep Basket | Ajansspor
                  22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Nymburk - Iberostar Tenerife | FIBA ŞL Youtube
                  22:00 | Eurocup | Partizan - Venezia | S Sport Youtube
                  03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Boston Celtics | NBA League Pass
                  03:00 | NCAA | Kansas - Duke | S Sport 2
                  04:00 | NBA | OKC Thunder - Orlando Magic | NBA TV
                  04:00 | NBA | Chicago Bulls - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 06 KASIM 2019 ÇARŞAMBA

                    ╚►TV'De #SporEkrani




                    FUTBOL

                    15:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kura Çekimi | A Spor

                    15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Lokomotiv Moskova - Juventus | Match TV Rusya
                    16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Atalanta - Manchester City | UEFA.tv
                    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Real Madrid - Galatasaray | UEFA.tv
                    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Dinamo Kiev - PAOK | Dinamo TV Youtube
                    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Guimaraes - Arsenal | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport
                    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Olympiakos | Bein Sports 2
                    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lokomotiv Moskova - Juventus | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
                    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atalanta - Manchester City | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kızılyıldız - Tottenham | Bein Sports beIN Connect
                    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk | Bein Sports beIN Connect
                    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leverkusen - Atletico Madrid | Bein Sports Max 2 / Idman TV / Match TV Rusya
                    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSG - Club Brugge | Bein Sports 2
                    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - Galatasaray | Bein Sports 1 / CBC Sport
                    02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Brezilya - Şili | TRT Spor HD / Varzish Sport

                    BASKETBOL
                    16:00 | Eurocup Kadınlar | OGM Orman - A3 Basket Umea | Yayın Yok
                    17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - Venezia | FIBA TV
                    18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - TTT Riga | FIBA TV
                    18:00 | Eurocup Kadınlar | Kayseri Basket - Polkowice | Yayın Yok
                    18:30 | Eurocup Kadınlar | Tsmoki Minsk - Hatay BB | FIBA TV
                    19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - Fenerbahçe | FIBA TV / FB TV
                    20:00 | FIBA Europe Cup | CSU Sibiu - Bahçeşehir Klj | FIBA TV
                    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Teksüt Bandırma - AEK | Ajansspor
                    20:15 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Bourges Basket | FIBA TV
                    20:15 | Eurocup | Darüşşafaka - Cedevita Olimpija | S Sport 2 / S Sport Plus
                    21:00 | Eurocup Kadınlar | Lulea - Galatasaray | Yayın Yok
                    21:15 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Ekaterinburg | FIBA TV
                    22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - Sopron | FIBA TV
                    22:00 | Eurocup | Limoges - Tofaş | S Sport Plus
                    22:30 | FIBA Europe Cup | Phoenix Brussels - Pınar Karşıyaka | FIBA TV
                    22:30 | Euroleague Kadınlar | Famila Schio - BLMA | FIBA TV
                    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Strasbourg - Hapoel Holon | FIBA ŞL Youtube
                    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | HC Brindisi - Beşiktaş SJ | S Sport 2 / S Sport Plus
                    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Manresa - Türk Telekom | S Sport Plus
                    02:30 | NCAA | Butler - IUPUI | FOX Sports HD
                    03:30 | NBA | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
                    04:30 | NCAA | DePaul - Chicago | FOX Sports HD
                    05:00 | NBA | Utah Jazz - Philadelphia 76ers | NBA TV

                    VOLEYBOL
                    19:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe HDIS - Galatasaray HDIS | TRT Spor 2

                    HENTBOL
                    21:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Flensburg - PSG | Smart Spor HD / Spor Smart

                    PROGRAMLAR
                    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
                    09:25 | Maç Özetleri | Almanya Bundesliga | TRT Spor HD
                    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
                    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
                    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
                    10:15 | Basketbol Programı | Euroleague'de Bu Hafta | Bein Sports 3
                    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
                    12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
                    13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
                    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                    14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
                    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
                    15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                    15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
                    16:00 | Futbol Programı | Maksimum Spor | A Spor
                    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                    17:00 | Maç Özetleri | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 1
                    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
                    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
                    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                    18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
                    18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
                    18:30 | Spor Programı | Spor Okulları | GS TV
                    19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
                    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                    19:15 | Futbol Programı | Süper Lig Top 10 | beIN Sports Haber
                    19:30 | Özel Röportaj | Guilherme | beIN Sports Haber
                    20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                    20:30 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
                    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
                    21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
                    21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
                    21:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Önü | Bein Sports 1
                    21:30 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
                    21:30 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
                    22:00 | Futbol Programı | Haftanın Öyküleri | beIN Sports Haber
                    23:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
                    23:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                    23:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
                    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
                    01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Özel | A Spor
                    01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
                    01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Sonu | Bein Sports 1
                    01:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 07 KASIM 2019 PERŞEMBE




                      FUTBOL




                      18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - AZ Alkmaar | Bein Sports 2 / CBC Sport

                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Match TV Rusya

                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Basel - Getafe | Bein Sports 2

                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Apoel Nicosia - Karabağ | CBC Sport / Bein Sports beIN Connect
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CFR Cluj - Rennes | Yayın Yok
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Dudelange - Sevilla | Bein Sports beIN Connect
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Kopenhag - Dinamo Kiev | Bein Sports Max 2
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | LASK Linz - PSV | Bein Sports beIN Connect
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - Celtic | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lugano - Malmö | Yayın Yok
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - Sporting Lisbon | Bein Sports beIN Connect
                      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Standard Liege - E.Frankfurt | Bein Sports beIN Connect / BNT 3 Bulgaristan
                      22:30 | FIFA U17 Dünya Kupası | Ekvador - İtalya | Eurovision Sport Web TV
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Beşiktaş | Bein Sports 1 / CBC Sport
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsberger - M.Başakşehir | Bein Sports 2
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Manchester Utd - Partizan | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | B.M.Gladbach - Roma | Bein Sports Max 1
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolves - Slovan Bratislava | Bein Sports Max 2
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Espanyol - Ludogorets | Bein Sports beIN Connect / BNT 1 Bulgaristan
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros - CSKA Moskova | Match TV Rusya
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Feyenoord - Young Boys | Bein Sports beIN Connect
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Oleksandriya - St.Etienne | Yayın Yok
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Glasgow Rangers - Porto | Bein Sports beIN Connect
                      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsburg - Gent | Bein Sports beIN Connect
                      02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Paraguay - Arjantin | TRT Spor HD / Varzish Sport











                      BASKETBOL
                      19:00 | Eurocup Kadınlar | Beşiktaş - Spartak Vidnoje | Yayın Yok
                      20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Khimki Moskova | Bein Sports 3
                      20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Uni Girona | FIBA TV
                      21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Real Madrid | Bein Sports 4
                      21:30 | Eurocup Kadınlar | Ramla - Botaş | FIBA TV
                      22:00 | THY Euroleague | Olympiakos - Anadolu Efes | Bein Sports 3
                      22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Alba Berlin | Bein Sports beIN Connect
                      22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Baskonia | Bein Sports 4
                      05:00 | NBA | Phoenix Suns - Miami Heat | NBA TV
                      06:30 | NBA | LA Clippers - Portland TB | S Sport / S Sport Plus

                      VOLEYBOL
                      19:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Ziraat Bankası | TRT Spor 2
                      22:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Ravenna - Milano | Smart Spor HD / Spor Smart

                      AMERİKAN FUTBOLU
                      04:20 | NFL | Oakland Raiders - LA Chargers | FOX Sports HD

                      PROGRAMLAR
                      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                      07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                      09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
                      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                      10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
                      10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
                      10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                      10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
                      10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
                      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                      11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                      12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
                      12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
                      12:30 | Spor Programı | Sportsmax | Tivibu Spor
                      13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
                      14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                      14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                      14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                      14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                      15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
                      15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                      15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                      16:00 | Futbol Programı | Maksimum Spor | A Spor
                      16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                      17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                      17:30 | Spor Programı | Pano | GS TV
                      18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
                      18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
                      18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                      18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
                      19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                      20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                      20:00 | Voleybol Programı | Fileden | GS TV
                      20:30 | Futbol Programı | Futbol Analiz | GS TV
                      20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                      21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
                      21:00 | Futbol Programı | Futbolmatik | A Spor
                      21:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                      22:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
                      23:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
                      23:45 | Spor Programı | Dakika ve Skor | TRT Spor HD
                      00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
                      01:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi Özel | A Spor
                      01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 8 KASIM CUMA



                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 09.11.2019 CUMARTESİ TV'DE FUTBOL EKRANI..



                          14:00 | beIN Sports Max 1 | BB Erzurumspor - Akhisarspor

                          15:00 | beIN Sports 2 | Gençlerbirliği - Kayserispor

                          15:30 | S Sport, S Sport Plus | Chelsea - Crystal Palace

                          15:30 | beIN Sports 4 | Nottingham Forest - Derby County

                          16:30 | beIN Sports Max 1 | İstanbulspor - Menemenspor
                          16:30 | beIN Sports Max 2 | Giresunspor - Osmanlıspor
                          17:00 | beIN Sports 3 | Brescia - Torino
                          17:30 | S Sport 2, S Sport Plus | Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
                          17:30 | S Sports Plus | Hertha Berlin - RB Leipzig
                          17:30 | beIN Sports 2 | Çaykur Rizespor - Antalyaspor
                          17:30 | beIN Sports 1 | Sivasspor - Konyaspor
                          18:00 | S Sport Plus | Burnley - West Ham United
                          18:00 | TRT Spor | Southampton - Everton
                          18:00 | S Sport, S Sport Plus | Tottenham - Sheffield United
                          18:00 | beIN Sports 4 | Preston North End - Huddersfield Town
                          19:00 | beIN Sports Max 1 | Altay - Karagümrük
                          19:30 | beIN Sports 3 | Brest - PSG
                          20:00 | beIN Sports 1 | Gaziantep FK - Galatasaray
                          20:00 | beIN Sports 4 | Inter - Verona
                          20:30 | S Sport, S Sport Plus | Leicester City - Arsenal
                          20:30 | S Sport 2, S Sport Plus | Bayern Münih - Borussia Dortmund
                          22:00 | beIN Sports 3 | Lille - Metz
                          22:00 | beIN Sports Max 1 | Monaco - Dijon
                          22:00 | beIN Connect | Reims - Angers
                          22:45 | beIN Sports 4 | Napoli - Genoa
                          23:00 | beIN Connect | Fransa (K) - Sırbistan (K)
                          23:30 | S Sport 2, S Sport Plus | Colon - Independiente Del Valle






                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 10.11.2019 PAZAR FUTBOL TV EKRANI..


                            14:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Y.Malatyaspor | Bein Sports 1
                            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Hatayspor | Bein Sports Max 1
                            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Keçiörengücü - Adanaspor | Bein Sports Max 2
                            14:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Elche | La Liga 123 Youtube
                            14:15 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Utrecht | S Sport Plus
                            14:30 | İtalya Serie A | Cagliari - Fiorentina | Bein Sports 4
                            15:00 | İngiltere Championship | Cardiff City - Bristol City | Bein Sports 3
                            15:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Werder Bremen | S Sport 2
                            16:30 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Alanyaspor | Bein Sports 2
                            16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Bursaspor | Bein Sports Max 1
                            16:30 | Belçika Pro League | Antwerp - Club Brugge | S Sport Plus
                            17:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Amiens | Bein Sports, beIN Connect
                            17:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Brighton | S Sport Plus
                            17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Aston Villa | TRT Spor HD
                            17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Lecce | Bein Sports 3
                            17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Atalanta | Bein Sports Max 2
                            17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Spal | beIN Connect
                            17:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Leverkusen | S Sport 2
                            18:00 | İskoçya Premier Lig | Livingston - Glasgow Rangers | Spor Smart
                            18:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
                            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Altınordu | Bein Sports Max 1
                            19:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Ankaragücü | Bein Sports 2
                            19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Denizlispor | Bein Sports 1
                            19:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
                            19:30 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Manchester City | S Sport Plus
                            20:00 | İspanya La Liga 2 | R.Santander - Ponferradina | La Liga 123 Youtube
                            20:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Fuenlabrada | La Liga 123 Youtube
                            20:00 | Almanya Bundesliga | Freiburg - E.Frankfurt | S Sport 2
                            20:00 | İtalya Serie A | Parma - Roma | Bein Sports 3
                            21:30 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Belenenses | S Sport
                            22:45 | İtalya Serie A | Juventus - Milan | Bein Sports 3
                            23:00 | MLS Play-Off Final | Seattle Sounders - Toronto FC | S Sport Plus
                            23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Lyon | Bein Sports 4
                            23:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Cadiz | La Liga 123 Youtube
                            24:00 | Portekiz Liga NOS | Boavista - Porto | S Sport Plus






                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 11 KASIM PAZARTESİ




                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 12 KASIM SALI

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X