Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 27 KASIM 2019 ÇARŞAMBA

    ╚►TV'De #SporEkranı







    FUTBOL

    14:00 | UEFA Gençlik Ligi | Zenit - Lyon | Match TV Rusya

    14:35 | Çin Süper Ligi | Hebei - Evergrande | S Sport Plus

    15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Slavia Prag - Inter | Slavia Prag Youtube
    16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - B.Dortmund | UEFA.tv
    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Liverpool - Napoli | UEFA.tv
    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Guimaraes - Standard Liege | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Chelsea | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Zenit - Lyon | Bein Sports 2 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - B.Dortmund | Bein Sports 2 / Idman TV / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Genk - Salzburg | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lille - Ajax | Bein Sports Max 1
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Napoli | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leipzig - Benfica | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Slavia Prag - Inter | Bein Sports Max 2
    23:00 | İngiltere Championship | WBA - Bristol City | Bein Sports 3

    BASKETBOL
    17:00 | FIBA Europe Cup | Bahçeşehir Klj - CSU Sibiu | FIBA TV
    19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Famila Schio | FIBA TV
    19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - ACS Sepsi | Yayın Yok
    19:30 | FIBA Europe Cup | BC Dnipro - Lukoil Levski | FIBA TV
    19:30 | FIBA Europe Cup | Tsmoki Minsk - BC Kiev | FIBA TV
    20:00 | Euroleague Kadınlar | BLMA - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
    20:00 | Euroleague Kadınlar | Venezia - Castors Braine | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Apoel Nicosia - Medi Bayreuth | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Bakken Bears - Legia Varşova | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Balkan - Södertalje Kings | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Cluj Napoca - BC Enisey | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | CSM Oradea - Fribourg Olympic | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Inter Bratislava - Benfica | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Kataja - Kormend | FIBA TV
    20:30 | FIBA Europe Cup | Pınar Karşıyaka - Phoenix Brussels | FIBA TV
    20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Ekaterinburg | FIBA TV
    20:30 | FIBA Europe Cup | Donar Groningen - Spirou Charleroi | FIBA TV
    21:00 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Nadezhda | FIBA TV
    21:00 | Eurocup Kadınlar | Polkowice - OGM Orman | Yayın Yok
    21:00 | FIBA Europe Cup | Kapfenberg Bulls - Keravnos | FIBA TV
    21:00 | FIBA Europe Cup | Sigal Prishtina - Ventspils | FIBA TV
    21:30 | FIBA Europe Cup | Hammers Zwolle - Nes Ziona | FIBA TV
    22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - Çukurova Basket | FIBA TV
    22:00 | FIBA Europe Cup | Leiden - Pecsi VSK | FIBA TV
    22:15 | Euroleague Kadınlar | Uni Girona - Dynamo Kursk | FIBA TV
    22:30 | NCAA | North Carolina - Alabama | S Sport Plus / FOX Sports HD / S Sport 2
    03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Orlando Magic | NBA League Pass
    03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Sacramento Kings | NBA League Pass
    04:00 | NBA | Houston Rockets - Miami Heat | NBA TV
    05:30 | NBA | NO Pelicans - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
    06:30 | NBA | GS Warriors - Chicago Bulls | NBA TV

    VOLEYBOL
    21:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Nova KBM Branik - Vakıfbank | Spor Smart / Smart Spor HD

    HENTBOL
    22:30 | Fransa Hentbol Ligi | PSG - St.Raphael | Bein Sports 4

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
    21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
    21:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    23:00 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 28 KASIM 2019 PERŞEMBE










      FUTBOL

      18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Trabzonspor - Getafe | Bein Sports 1

      18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - Manchester Utd | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / BNT 3 Bulgaristan

      18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Basel | Bein Sports 2 / Match TV Rusya

      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Beşiktaş - Slovan Bratislava | Bein Sports 1
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | M.Başakşehir - Roma | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsberger - B.M.Gladbach | Bein Sports Max 1
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Wolves | Bein Sports beIN Connect
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Feyenoord - Glasgow Rangers | Bein Sports Max 2
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | AZ Alkmaar - Partizan | Yayın Yok
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CSKA Moskova - Ludogorets | Match TV Rusya / BNT 1 Bulgaristan
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros - Espanyol | Yayın Yok
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Oleksandriya - Wolfsburg | Bein Sports beIN Connect
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | St.Etienne - Gent | Yayın Yok
      20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Young Boys - Porto | Bein Sports beIN Connect
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Arsenal - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match TV Rusya
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sevilla - Karabağ | CBC Sport / Bein Sports beIN Connect
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Rennes | Yayın Yok
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Dudelange - Apoel Nicosia | Yayın Yok
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - CFR Cluj | Bein Sports beIN Connect
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Lugano - Kopenhag | Yayın Yok
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Malmö - Dinamo Kiev | Bein Sports Max 2
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - LASK Linz | Yayın Yok
      23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting Lisbon - PSV | Bein Sports Max 1 / BNT 3 Bulgaristan

      PLAJ FUTBOLU
      22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 1.Maç | Eurovision Sport Web TV
      23:50 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 2.Maç | Eurovision Sport Web TV
      01:25 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 3.Maç | TRT Spor HD
      03:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 4.Maç | Eurovision Sport Web TV

      AMERİKAN FUTBOLU
      20:30 | NFL | Detroit Lions - Chicago Bears | FOX Sports HD
      00:30 | NFL | Dallas Cowboys - Buffalo Bills | FOX Sports HD

      PROGRAMLAR
      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
      07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
      09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
      10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
      10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
      10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
      10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
      11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
      12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
      12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
      13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
      14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
      14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
      14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
      14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
      15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
      15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
      15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
      16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
      16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
      17:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
      18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
      18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
      18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
      18:50 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
      19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
      20:40 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
      21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
      21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
      22:00 | Spor Programı | Dakika ve Skor | TRT Spor HD
      22:45 | Spor Programı | Aktüel Futbol Maç Sonu | TRT Spor HD
      23:00 | Futbol Programı | AL Özel | A Spor
      23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
      00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
      00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD








      BASKETBOL

      18:00 | Eurocup Kadınlar | Botaş - KP Brno | Yayın Yok

      18:00 | Eurocup Kadınlar | Hatay BB - Ruzomberok | Yayın Yok

      19:00 | Eurocup Kadınlar | MBA Moskova - Beşiktaş | FIBA TV

      20:00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Arka Gdynia | FIBA TV
      20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Khimki Moskova | Bein Sports 3
      21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Valencia Basket | Bein Sports beIN Connect
      21:00 | Eurocup Kadınlar | A3 Basket Umea - Kayseri Basket | Yayın Yok
      22:00 | THY Euroleague | Alba Berlin - Zalgiris Kaunas | Bein Sports beIN Connect
      22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Baskonia | Bein Sports 4
      22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Asvel Villeurbanne | Bein Sports beIN Connect





      VOLEYBOL

      19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Budowlani Lodz |

      Spor Smart / Smart Spor HD
      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 29 KASIM CUMA



        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 30 KASIM 2019 CUMARTESİ

          ╚►TV'De #SporEkranı




          FUTBOL

          09:15 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - CC Mariners | My FootbALL Youtube

          11:30 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - WS Wanderers | My FootbALL Youtube
          13:00 | TFF 3. Lig | Erokspor - Ağrı 1970 | TRT Kürdi
          14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Zira | CBC Sport
          15:00 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
          15:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Konyaspor | Bein Sports 1
          15:00 | İspanya La Liga | Alaves - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
          15:00 | Almanya Bundesliga 2 | Bochum - Erzgebirge Aue | S Sport 2
          15:30 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
          15:30 | İngiltere Championship | Charlton Athletic - Sheffield W. | Bein Sports 4
          16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Sumqayıt | CBC Sport
          16:30 | Fransa Ligue 2 | Sochaux - Troyes | Bein Sports beIN Connect
          16:30 | Rusya Premier Lig | Rostov - Ural | Rusya PL Youtube
          17:00 | İtalya Serie A | Brescia - Atalanta | Bein Sports 3
          17:30 | Spor Toto Süper Lig | Alanyaspor - Ankaragücü | Bein Sports 1
          17:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - B.Dortmund | S Sport 2 / S Sport Plus / Varzish Sport
          17:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - F.Düsseldorf | S Sport Plus
          18:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Brighton | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
          18:00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Bournemouth | S Sport Plus
          18:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Eibar | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / D Smart Youtube
          18:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Huesca | La Liga 123 Youtube
          18:00 | İspanya La Liga 2 | Mirandes - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube
          18:00 | İngiltere Championship | Derby Country - QPR | Bein Sports 4
          19:30 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Lyon | Bein Sports 3
          20:00 | İtalya Serie A | Genoa - Torino | Bein Sports 4
          20:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Fenerbahçe | Bein Sports 1
          20:00 | İspanya La Liga 2 | Ponferradina - Albacete | La Liga 123 Youtube
          20:00 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Almeria | La Liga 123 Youtube
          20:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kura Çekimi | TRT Spor HD / Match TV Rusya
          20:00 | Belçika Pro League | Club Brugge - Mouscron | S Sport Plus
          20:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Leverkusen | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
          20:30 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Watford | S Sport / S Sport Plus
          20:30 | İspanya La Liga | Mallorca - Real Betis | CBC Sport
          21:00 | Portekiz Liga NOS | Benfica - Maritimo | S Sport Youtube
          22:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - JDA Dijon | Bein Sports 4
          22:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - Amiens | Bein Sports beIN Connect
          22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Angers | Bein Sports Max 1
          22:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - Bordeaux | Bein Sports Max 2
          22:45 | İtalya Serie A | Fiorentina - Lecce | Bein Sports 3
          22:45 | İtalya Serie A | Verona - Roma | Bein Sports 3
          23:00 | İspanya La Liga | Valencia - Villarreal | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport
          23:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Girona | La Liga 123 Youtube

          BASKETBOL
          13:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - İTÜ | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
          14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bursa BB - Mersin Üni. | TBF TV Youtube
          15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Emlak Konut - Urla Bld. | TBF TV Youtube
          15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Mardin BB | TBF TV Youtube
          15:15 | Basketbol Süper Ligi | Teksüt Bandırma - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2
          16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Canik Bld. | FB TV / TBF TV Youtube
          16:00 | Basketbol 1. Ligi | Petkimspor - Manisa BB | TBF TV Youtube
          16:00 | Basketbol 1. Ligi | Konyaspor - Final Gençlik | TBF TV Youtube
          17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Düzce Bld. | TBF TV Youtube
          17:00 | Basketbol 1. Ligi | Yalovaspor - Balıkesir BB | TBF TV Youtube
          17:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
          17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Bornova Bld. | TBF TV Youtube
          17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Tofaş | Tivibu Spor 2
          20:00 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Türk Telekom | Tivibu Spor 2
          01:00 | NBA | Sacramento Kings - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
          03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Indiana Pacers | NBA League Pass
          04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets | NBA TV
          04:30 | NBA G-League | RG Valley Vipers - SB Lakers | NBA G-League Twitch

          VOLEYBOL
          14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Nilüfer Bld. | Voleybol TV
          14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Haliliye Bld. | Voleybol TV
          14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Düzce Bld. | Voleybol TV
          16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Saint Joseph - Bigadiç Bld. | Voleybol TV
          16:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Anadolu Voleybol - TVF Spor Lisesi | Voleybol TV
          19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Karayolları | TRT Spor 2

          HENTBOL
          17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | İzmir BB - Kastamonu Bld. | TRT Spor 2

          PLAJ FUTBOLU
          22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | İtalya - Rusya | Eurovision Sport Web TV / Match TV Rusya
          00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Japonya - Portekiz | Eurovision Sport Web TV

          AMERİKAN FUTBOLU
          20:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Michigan - Ohio State | FOX Sports HD
          23:30 | NCAA Amerikan Futbolu | Minnesota - Wisconsin | FOX Sports HD
          03:30 | NCAA Amerikan Futbolu | Utah - Colorado | FOX Sports HD

          BOKS
          23:30 | Frank Warren Boks Gecesi | L.Richards - L.Clarke | S Sport Plus / S Sport 2

          MOTOR SPORLARI
          13:00 | Formula 1 | Antrenman Turları | S Sport Plus / S Sport
          16:00 | Formula 1 | Sıralama Turları | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Tivibu Spor 4 / Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82 / Match TV Rusya

          DİĞER SPORLAR
          20:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
          22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
          15:00 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
          16:30 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
          13:00 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
          12:00 | Dünya Kickboks Şampiyonası | Antalya | TRT Spor 2
          18:15 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
          10:20 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
          11:35 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
          13:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
          15:50 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
          20:35 | Kızak Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2
          12:30 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Sportstv
          14:00 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
          16:40 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 1.Gün | Eurosport 2
          21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 1.Gün Akşam | Eurosport 2

          PROGRAMLAR
          07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
          09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
          09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
          09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
          10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
          10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
          10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
          10:00 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
          10:25 | Spor Programı | Salto | TRT Spor HD
          11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
          11:00 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor HD
          11:00 | Basketbol Programı | Euroleague | Bein Sports 3
          12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
          12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
          13:00 | Futbol Programı | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 1
          14:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
          14:00 | Spor Programı | Gün Ortas

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 01 ARALIK 2019 PAZAR

            TV´De SporEkranı



            FUTBOL
            08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
            10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
            10:00 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
            11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | İzmir - Esenyurt Bld. | TRT Spor 2
            13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Eyüpspor | Bayburtspor Youtube
            13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Vanspor | RTV 23 Elazığ
            13:00 | TFF 2. Lig | Kahramanmaraş - Bodrum Bld. | Aksu TV Kahramanmaraş
            13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
            13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Artvin Hopa | Kanal 68
            13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Afjet Afyonspor | Yayın Yok
            13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Sarıyer | Burada TV
            14:00 | Spor Toto Süper Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Sports 1
            14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Smart Spor HD / Spor Smart
            14:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Cadiz | La Liga 123 Youtube
            14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Akhisarspor | Bein Sports Max 1
            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
            14:15 | Hollanda Eredivisie | Twente - Ajax | S Sport Plus
            14:30 | İtalya Serie A | Juventus - Sassuolo | Bein Sports 4 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
            15:00 | İskoçya Premier Lig | Ross Country - Celtic | Smart Spor HD / Spor Smart
            15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Sandhausen - Stuttgart | S Sport 2
            16:00 | Almanya Bundesliga 3 | Unterhaching - 1860 Münih | Almanya FF Youtube
            16:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Antalyaspor | Bein Sports 2
            16:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
            16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Menemenspor | Bein Sports Max 1
            17:00 | İtalya Serie A | Inter - Spal | Bein Sports 4 / Varzish Sport
            17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Udinese | Bein Sports beIN Connect
            17:00 | İtalya Serie A | Parma - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport
            17:00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
            17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Sheffield Utd | TRT Spor HD
            17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
            17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV
            18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
            19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | Bein Sports 1
            19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
            19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
            19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport
            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
            19:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Everton | TRT Spor HD
            19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Aston Villa | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
            19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
            20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport
            20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport 2 / S Sport Plus
            20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
            20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Deportivo | La Liga 123 Youtube
            22:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
            23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
            23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4
            23:00 | Portekiz Liga NOS | Gil Vicente - Sporting Lisbon | S Sport Plus / S Sport 2

            BASKETBOL

            13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - OGM Orman | Tivibu Spor
            14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
            15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
            15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor
            17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
            20:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
            20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Zaragoza - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
            21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Long Island Nets | NBA TV HD
            22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Iberostar Tenerife | Yayın Yok
            23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Greensboro Swarm | NBA G-League Twitch
            00:00 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport Plus
            01:00 | NBA | Detroit Pistons - SA Spurs | NBA TV HD
            02:00 | NBA | Orlando Magic - GS Warriors | NBA League Pass
            06:30 | NBA | LA Clippers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

            VOLEYBOL
            11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ordu Anadolu İHL | Voleybol TV
            13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Kalecik Bld. | Voleybol TV
            14:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Göztepe | Voleybol TV
            15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Bursa BB | Voleybol TV
            15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
            15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Nova Gençlik | Voleybol TV
            16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Kale 1957 | Voleybol TV
            17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
            18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
            18:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Trentino - Perugia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
            19:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2

            HENTBOL
            17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld. | TRT Spor 2
            19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD

            PLAJ FUTBOLU
            22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | 3.lük Maçı | Eurovision Sport Web TV
            00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Final | Yayın Yok

            AMERİKAN FUTBOLU
            21:00 | NFL | Baltimore Ravens - SF 49ers | FOX Sports HD
            00:25 | NFL | Kansas Chiefs - Oakland Raiders | FOX Sports HD
            04:20 | NFL | Houston Texans - NE Patriots | FOX Sports HD

            BUZ HOKEYİ
            16:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
            20:15 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Yükseliş SK - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

            MOTOR SPORLARI
            16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Smart Spor HD / Spor Smart / Tivibu Spor 4 / IRIB Varzesh

            DİĞER SPORLAR
            20:55 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
            22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
            14:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
            17:45 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 3.Yayın | Eurosport
            13:30 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
            13:45 | Karate 1 Premier League | Madrid | Sportstv
            16:30 | Karate 1 Premier League | Madrid 2.Yayın | Sportstv
            16:40 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
            18:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
            11:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
            13:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
            15:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
            11:25 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Eurosport 2 / Sportstv
            12:35 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
            16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2
            21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün Akşam | Eurosport 2

            PROGRAMLAR
            07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
            09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
            09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
            09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
            10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
            10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
            10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
            11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
            11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
            11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
            12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
            12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
            14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
            14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
            14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
            14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
            14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
            14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
            15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
            15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
            15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
            15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
            15:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
            17:00 | Futbol Programı | Dev Maça Doğru | A Spor
            17:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
            18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
            18:00 | Spor Programı |


            01 ARALIK 2019 PAZAR

            TV´De SporEkranı



            FUTBOL
            08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
            10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
            10:00 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
            11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | İzmir - Esenyurt Bld. | TRT Spor 2
            13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Eyüpspor | Bayburtspor Youtube
            13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Vanspor | RTV 23 Elazığ
            13:00 | TFF 2. Lig | Kahramanmaraş - Bodrum Bld. | Aksu TV Kahramanmaraş
            13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
            13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Artvin Hopa | Kanal 68
            13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Afjet Afyonspor | Yayın Yok
            13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Sarıyer | Burada TV
            14:00 | Spor Toto Süper Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Sports 1
            14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Smart Spor HD / Spor Smart
            14:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Cadiz | La Liga 123 Youtube
            14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Akhisarspor | Bein Sports Max 1
            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
            14:15 | Hollanda Eredivisie | Twente - Ajax | S Sport Plus
            14:30 | İtalya Serie A | Juventus - Sassuolo | Bein Sports 4 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
            15:00 | İskoçya Premier Lig | Ross Country - Celtic | Smart Spor HD / Spor Smart
            15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Sandhausen - Stuttgart | S Sport 2
            16:00 | Almanya Bundesliga 3 | Unterhaching - 1860 Münih | Almanya FF Youtube
            16:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Antalyaspor | Bein Sports 2
            16:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
            16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Menemenspor | Bein Sports Max 1
            17:00 | İtalya Serie A | Inter - Spal | Bein Sports 4 / Varzish Sport
            17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Udinese | Bein Sports beIN Connect
            17:00 | İtalya Serie A | Parma - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport
            17:00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
            17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Sheffield Utd | TRT Spor HD
            17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
            17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV
            18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
            19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | Bein Sports 1
            19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
            19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
            19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport
            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
            19:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Everton | TRT Spor HD
            19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Aston Villa | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
            19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
            20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport
            20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport 2 / S Sport Plus
            20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
            20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Deportivo | La Liga 123 Youtube
            22:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
            23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
            23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4
            23:00 | Portekiz Liga NOS | Gil Vicente - Sporting Lisbon | S Sport Plus / S Sport 2

            BASKETBOL

            13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - OGM Orman | Tivibu Spor
            14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
            15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
            15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor
            17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
            20:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
            20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Zaragoza - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
            21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Long Island Nets | NBA TV HD
            22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Iberostar Tenerife | Yayın Yok
            23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Greensboro Swarm | NBA G-League Twitch
            00:00 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport Plus
            01:00 | NBA | Detroit Pistons - SA Spurs | NBA TV HD
            02:00 | NBA | Orlando Magic - GS Warriors | NBA League Pass
            06:30 | NBA | LA Clippers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

            VOLEYBOL
            11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ordu Anadolu İHL | Voleybol TV
            13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Kalecik Bld. | Voleybol TV
            14:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Göztepe | Voleybol TV
            15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Bursa BB | Voleybol TV
            15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
            15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Nova Gençlik | Voleybol TV
            16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Kale 1957 | Voleybol TV
            17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
            18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
            18:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Trentino - Perugia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
            19:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2

            HENTBOL
            17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld. | TRT Spor 2
            19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD

            PLAJ FUTBOLU
            22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | 3.lük Maçı | Eurovision Sport Web TV
            00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Final | Yayın Yok

            AMERİKAN FUTBOLU
            21:00 | NFL | Baltimore Ravens - SF 49ers | FOX Sports HD
            00:25 | NFL | Kansas Chiefs - Oakland Raiders | FOX Sports HD
            04:20 | NFL | Houston Texans - NE Patriots | FOX Sports HD

            BUZ HOKEYİ
            16:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
            20:15 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Yükseliş SK - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

            MOTOR SPORLARI
            16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Smart Spor HD / Spor Smart / Tivibu Spor 4 / IRIB Varzesh

            DİĞER SPORLAR
            20:55 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
            22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
            14:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
            17:45 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 3.Yayın | Eurosport
            13:30 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
            13:45 | Karate 1 Premier League | Madrid | Sportstv
            16:30 | Karate 1 Premier League | Madrid 2.Yayın | Sportstv
            16:40 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
            18:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
            11:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
            13:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
            15:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
            11:25 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Eurosport 2 / Sportstv
            12:35 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
            16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2
            21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün Akşam | Eurosport 2

            PROGRAMLAR
            07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
            09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
            09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
            09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
            10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
            10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
            10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
            11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
            11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
            11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
            12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
            12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
            14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
            14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
            14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
            14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
            14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
            14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
            15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
            15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
            15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
            15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
            15:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
            17:00 | Futbol Programı | Dev Maça Doğru | A Spor
            17:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
            18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
            18:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
            18:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
            18:30 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
            19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
            19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
            19:15 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
            20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
            20:30 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 4
            20:45 | Futbol Programı | Football Center | Sportstv
            20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
            21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
            21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
            21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
            21:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
            21:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
            21:30 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
            21:45 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
            22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
            23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
            23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
            00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
            00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
            00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
            00:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD







            Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
            18:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
            18:30 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
            19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
            19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
            19:15 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
            20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
            20:30 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 4
            20:45 | Futbol Programı | Football Center | Sportstv
            20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
            21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
            21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
            21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
            21:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
            21:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
            21:30 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
            21:45 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
            22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
            23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
            23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
            00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
            00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
            00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
            00:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD



            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 2 ARALIK PAZARTESİ



              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 3 ARALIK SALI




                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 04 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA

                  ╚►TV'De #SporEkranı




                  FUTBOL

                  13:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Hekimoğlu - M.Başakşehir | A Spor

                  13:00 | Azerbaycan Kupası | Zira - Lökbatan | CBC Sport
                  13:45 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Eyüpspor - Antalyaspor | A Spor
                  14:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kasımpaşa - Vanspor | A Spor
                  16:00 | Azerbaycan Kupası | Sumqayıt - Zaqatala | CBC Sport
                  16:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | BB Erzurumspor - Bursaspor | A Spor
                  17:00 | İtalya Kupası | Sassuolo - Perugia | TRT Spor HD
                  18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Altay - Trabzonspor | A Spor
                  20:45 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Galatasaray - Tuzlaspor | A Spor
                  21:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Nice | Bein Sports 3
                  21:00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Monaco | Bein Sports 4 / Varzish Sport
                  22:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Watford | S Sport Plus
                  22:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Tottenham | TRT Spor HD / Idman TV
                  22:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Aston Villa | S Sport Plus
                  22:45 | İskoçya Premier Lig | Aberdeen - Glasgow Rangers | Spor Smart / Smart Spor HD
                  23:05 | Fransa Ligue 1 | PSG - Nantes | Bein Sports 3 / Varzish Sport
                  23:15 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Everton | S Sport / S Sport Plus

                  BASKETBOL
                  14:30 | Basketbol 1. Ligi | Final Gençlik - Balıkesir BB | TBF TV Youtube
                  15:00 | Basketbol 1. Ligi | Mamak Bld. - Gemlik Basket | TBF TV Youtube
                  16:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Yalovaspor | TBF TV Youtube
                  17:00 | Euroleague Kadınlar | Ekaterinburg - Bourges Basket | FIBA TV
                  17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - TTT Riga | FIBA TV
                  18:00 | Basketbol 1. Ligi | Düzce Bld. - Anadolu Basket | TBF TV Youtube
                  18:00 | Basketbol 1. Ligi | Manisa BB - Konyaspor | TBF TV Youtube
                  18:00 | Basketbol 1. Ligi | Bornova Bld. - Akhisar Bel | TBF TV Youtube
                  19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - Sopron | FIBA TV
                  19:00 | Basketbol 1. Ligi | Samsunspor - Petkimspor | TBF TV Youtube
                  19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - Artego Bydgoszcz | Yayın Yok
                  20:00 | Euroleague Kadınlar | BLMA - Fenerbahçe | FIBA TV
                  20:00 | Euroleague Kadınlar | Venezia - USK Prague | FIBA TV
                  20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Türk Telekom - Strasbourg | S Sport Plus / S Sport 2
                  20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Anwil Wloclawek - AEK | FIBA ŞL Youtube
                  22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Mornar Bar - Gaziantep Basket | S Sport 2 / Ajansspor
                  23:00 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Çukurova Basket | FIBA TV
                  03:00 | NBA | Charlotte Hornets - GS Warriors | NBA League Pass
                  03:15 | NCAA | Purdue - Virginia | FOX Sports HD
                  03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Brooklyn Nets | NBA TV HD
                  05:00 | NBA | Utah Jazz - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
                  05:30 | NCAA | North Carolina - Ohio State | FOX Sports HD
                  06:00 | NBA | Portland TB - Sacramento Kings | NBA TV HD

                  VOLEYBOL
                  12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Eczacıbaşı - Minas Tenis | S Sport Plus / S Sport
                  16:30 | CEV Kadınlar Challenge Cup | Las Palmas - THY | TRT Spor 2
                  17:30 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Halkbank - VCG Maaseik | Smart Spor HD / Spor Smart
                  18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Fenerbahçe - Vakıfbank | FB TV
                  20:00 | CEV Kadınlar Challenge Cup | Chemik Police - Galatasaray HDIS | Yayın Yok

                  HENTBOL
                  19:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Yenimahalle Bld. - Pazarspor | TRT Spor 2

                  DİĞER SPORLAR
                  18:00 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
                  16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 5.Gün | Eurosport 2
                  21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 5.Gün Akşam | Eurosport

                  PROGRAMLAR
                  07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                  07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                  09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
                  09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                  10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                  10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
                  10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
                  10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
                  10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
                  10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
                  10:15 | Basketbol Programı | Euroleague'de Bu Hafta | Bein Sports 3
                  10:50 | Maç Özetleri | İtalya Kupası | TRT Spor HD
                  11:00 | Spor Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                  11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                  12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
                  12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
                  13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
                  14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                  14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                  14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                  14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                  14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                  14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
                  15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
                  15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                  15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
                  16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                  17:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
                  18:00 | Futbol Programı | Bein Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                  18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                  18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
                  19:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
                  19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
                  19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
                  19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                  19:45 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
                  20:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
                  21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
                  21:00 | Futbol Programı | Akademi Günlüğü | GS TV
                  21:15 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
                  22:45 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
                  23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                  23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                  00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
                  00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 5 ARALIK PERŞEMBE




                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 06 ARALIK 2019 CUMA╚►TV'De #SporEkranı










                      FUTBOL

                      11:30 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Perth Glory | My FootbALL Youtube

                      14:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Extremadura | La Liga 123 Youtube

                      18:00 | İspanya La Liga 2 | Racing Santander - Fuenlabrada | La Liga 123 Youtube

                      19:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1

                      19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Keşla | CBC Sport

                      19:30 | Rusya Premier Lig | Arsenal Tula - Lokomotiv Moskova | Rusya PL Youtube

                      19:30 | Rusya Premier Lig | Zenit - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport / Match TV Rusya

                      20:00 | Ukrayna Premier Ligi | Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk | Shakhtar Donetsk Youtube

                      20:30 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Gençlerbirliği | Bein Sports 1

                      20:30 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube

                      20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Hamburg - Heidenheim | S Sport Plus / S Sport 2

                      21:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Brest | Bein Sports Max 2

                      22:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Hertha Berlin | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV

                      22:45 | İtalya Serie A | Inter - Roma | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya / IRIB Varzesh

                      22:45 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Lyon | Bein Sports Max 2

                      22:45 | İngiltere Championship | Millwall - Nottingham Forest | Bein Sports beIN Connect

                      23:00 | İspanya La Liga | Villarreal - Atletico Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart

                      23:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Tenerife | La Liga 123 Youtube




                      BASKETBOL

                      13:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Nesibe Aydın - Edremit Bld. | TBF TV Youtube

                      16:30 | Basketbol 1. Ligi | Anadolu Basket - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube

                      20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Barcelona | Bein Sports 3

                      20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Asvel Villeurbanne | Bein Sports 4

                      20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Alba Berlin | beIN Sports Haber

                      22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Olympiakos | Bein Sports Max 1

                      23:00 | THY Euroleague | Baskonia - Anadolu Efes | Bein Sports 3

                      01:30 | NBA G-League | Austin Spurs - SF Skyforce | NBA G-League Twitch

                      03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Orlando Magic | NBA League Pass

                      04:00 | NBA | Chicago Bulls - GS Warriors | NBA League Pass

                      04:30 | NBA | Milwaukee Bucks - LA Clippers | NBA TV HD / S Sport Plus / S Sport

                      06:30 | NBA | Portland TB - LA Lakers | NBA League Pass



                      VOLEYBOL

                      12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Eczacıbaşı - Guangdong | S Sport Plus / S Sport

                      15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Tianjin - Vakıfbank | S Sport Plus

                      18:30 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - İnegöl Bld. | TRT Spor 2



                      AMERİKAN FUTBOLU

                      04:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Oregon - Utah | FOX Sports HD



                      DİĞER SPORLAR

                      21:25 | Enfusion Kikcbox Serisi | Abu Dabi | DMAX Türkiye

                      04:00 | WWE | WWE Smackdown | S Sport Plus / S Sport 2

                      00:00 | Binicilik Longines Masters | Paris | Eurosport

                      13:50 | Serbest Kayak Dünya Kupası | Fransa | Eurosport

                      20:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport

                      22:20 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport

                      17:25 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Rusya | Eurosport

                      16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün | Eurosport 2

                      21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün Akşam | Eurosport 2



                      PROGRAMLAR

                      07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD

                      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor

                      09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber

                      09:15 | Maç Özetleri | İngiltere Premier Lig | TRT Spor HD

                      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV

                      10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV

                      10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber

                      10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3

                      10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD

                      10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor

                      11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD

                      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor

                      12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber

                      12:00 | Maç Özetleri | Ziraat Türkiye Kupası | TRT Spor HD

                      12:15 | Spor Programı | Lig Raporu Öğlen | TRT Spor HD

                      13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Stüdyosu | TRT Spor HD

                      14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV

                      14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV

                      14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport

                      14:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD

                      14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3

                      15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber

                      15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor

                      15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD

                      15:30 | Futbol Programı | Inside Serie A | Bein Sports 4

                      16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor

                      16:00 | Futbol Programı | Lig Raporu | TRT Spor HD

                      16:30 | Futbol Programı | 1.Lig Gündemi | TRT Spor HD

                      17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv

                      17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD

                      18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor

                      18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor

                      18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv

                      18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD

                      19:00 | Futbol Programı | Premier Lig Raporu | Tivibu Spor

                      19:00 | Maç Özetleri | Eurolig | Bein Sports 3

                      19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv

                      19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV

                      19:30 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1

                      19:30 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV

                      20:00 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Önü | beIN Sports Haber

                      20:30 | Futbol Programı | Skorbord 1.Devre | A Spor

                      20:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD

                      20:30 | Futbol Programı | Maç Havası | FB TV

                      21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber

                      21:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor

                      21:00 | Spor Programı | Gamer | Bein Sports 2

                      21:30 | Futbol Programı | Skorbord 2.Devre | A Spor

                      22:15 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD

                      22:15 | Basketbol Programı | Eurolig Maç Önü | Bein Sports 3

                      22:20 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor

                      22:25 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV

                      22:30 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor

                      22:30 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1

                      22:30 | Futbol Programı | Maçın Ardından | FB TV

                      22:45 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Sonu | beIN Sports Haber

                      23:45 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV

                      00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber

                      00:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor

                      00:30 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor HD

                      00:45 | Basketbol Programı | Eurolig Maç Sonu | Bein Sports 3

                      01:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 07 ARALIK 2019 CUMARTESİ
                        ╚►TV'De #SporEkranı


                        FUTBOL


                        14:00 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Boluspor | Bein Sports Max 1
                        15:00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Sivasspor | Bein Sports 1
                        15:00 | İspanya La Liga | Real Madrid - Espanyol | Smart Spor HD / CBC Sport / Spor Smart
                        15:30 | İngiltere Premier Lig | Everton - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
                        15:30 | İngiltere Championship | Huddersfield - Leeds United | Bein Sports 4
                        16:30 | Spor Toto 1. Lig | Fatih Karagümrük - Balıkesirspor | Bein Sports Max 1
                        16:30 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - CSKA Moskova | Rusya PL Youtube / Match TV Rusya
                        17:00 | İtalya Serie A | Atalanta - Verona | Bein Sports 3
                        17:30 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Göztepe | Bein Sports 2
                        17:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - F.Düsseldorf | S Sport Plus
                        17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Bayern Münih | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / IRIB Varzesh
                        18:00 | İspanya La Liga | Granada - Alaves | Smart Spor HD / Spor Smart / D Smart Youtube
                        18:00 | İspanya La Liga 2 | Huesca - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
                        18:00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Liverpool | S Sport / S Sport Plus
                        18:00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Burnley | TRT Spor HD
                        18:00 | İngiltere Championship | Sheffield W. - Brentford | Bein Sports 4
                        19:00 | Spor Toto 1. Lig | Akhisarspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 1
                        19:30 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - PSG | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh
                        20:00 | İtalya Serie A | Udinese - Napoli | Bein Sports 4 / CBC Sport
                        20:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Alanyaspor | Bein Sports 1
                        20:00 | İspanya La Liga 2 | Sporting Gijon - Ponferradina | La Liga 123 Youtube
                        20:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - Schalke 04 | S Sport Plus / S Sport 2
                        20:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Manchester Utd | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
                        22:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Mirandes | La Liga 123 Youtube
                        22:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Amiens | Bein Sports 4
                        22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Metz | Bein Sports Max 1
                        22:45 | İtalya Serie A | Lazio - Juventus | Bein Sports 3 / CBC Sport / Match TV Rusya
                        23:00 | İspanya La Liga | Barcelona - Mallorca | Smart Spor HD / Spor Smart / IRIB Varzesh

                        BASKETBOL
                        13:00 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - İTÜ | Tivibu Spor 2
                        14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bursa BB - Antalya Basket | TBF TV Youtube
                        15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Teksüt Bandırma | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
                        16:00 | Basketbol 1. Ligi | Balıkesir BB - Manisa BB | TBF TV Youtube
                        17:00 | Basketbol 1. Ligi | Yalovaspor - Final Gençlik | TBF TV Youtube
                        17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Bornova Bld. | TBF TV Youtube
                        17:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
                        17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Bandırma Kırmızı | TBF TV Youtube
                        17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2
                        18:00 | Basketbol 1. Ligi | Petkimspor - Düzce Bld. | TBF TV Youtube
                        20:00 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2
                        22:00 | NBA | Dallas Mavericks - NO Pelicans | S Sport Plus
                        22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Unicaja Malaga - Gran Canaria | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
                        00:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Dalaware BC | NBA G-League Twitch
                        01:00 | NCAA | Maryland - Illinois | S Sport 2
                        03:30 | NBA | Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers | S Sport / NBA TV HD / S Sport Plus


                        VOLEYBOL
                        12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Imoco Conegliano - Vakıfbank | S Sport Plus / S Sport
                        13:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Maliye İhtisas - Cevhertepe | Voleybol TV
                        13:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Karayolları - Yeşilyurt | Voleybol TV
                        14:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Beşiktaş - THY | Voleybol TV
                        15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nova Gençlik - Edirnespor | Voleybol TV
                        15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | IG Novara - Eczacıbaşı | S Sport Plus / S Sport 2
                        15:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | PTT - Aydın BB | Voleybol TV
                        15:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Tepebaşı Gençlik | Voleybol TV
                        16:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Beylikdüzü - Nilüfer Bld. | Voleybol TV
                        17:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - TFL Altekma | Voleybol TV
                        17:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Sultan Spor - Karayolları | Voleybol TV
                        18:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Yeniköy Spor - Çilimli Bld. | Voleybol TV
                        19:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Spor Toto SK | TRT Spor 2
                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 8 ARALIK 2019 PAZAR

                          ╚►TV'De #SporEkranı




                          FUTBOL

                          08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Melbourne Victory | My FootbALL Youtube

                          10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Newcastle Jets | My FootbALL Youtube
                          11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | Pendik - Yeditepe | TRT Spor 2
                          13:00 | TFF 3. Lig | Artvin Hopa - Manisaspor | YouTube
                          13:00 | TFF 3. Lig | Elazığ Bld. - Erokspor | RTV 23 Elazığ
                          13:00 | TFF 2. Lig | Vanspor - Tuzlaspor | Van Tivi
                          13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Şile Yıldız | Altaş TV Ordu
                          13:30 | TFF 2. Lig | Manisa FK - İnegölspor | Manisa BB Web TV / TV 35 İzmir
                          13:30 | TFF 2. Lig | Y.Çorumspor - Samsunspor | Burada TV
                          13:30 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Diyarbekirspor | TRT Kürdi
                          14:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Gazişehir FK | Bein Sports 1
                          14:00 | İspanya La Liga | Eibar - Getafe | Varzish Sport
                          14:00 | İspanya La Liga 2 | Girona - Lugo | La Liga 123 Youtube
                          14:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Altay | Bein Sports Max 1
                          14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Qabala | CBC Sport
                          14:15 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Feyenoord | S Sport Plus / Match TV Rusya
                          14:30 | İtalya Serie A | Lecce - Genoa | Bein Sports 4
                          15:00 | İngiltere Championship | WBA - Swansea | Bein Sports 3
                          15:30 | Almanya Bundesliga 2 | SSV Regensburg - St.Pauli | S Sport 2
                          16:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Athletic Bilbao | Smart Spor HD / Spor Smart
                          16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Neftçi Bakü | CBC Sport
                          16:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Trabzonspor | Bein Sports 1
                          16:30 | Spor Toto Süper Lig | Denizlispor - M.Başakşehir | Bein Sports 2
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Adanaspor | Bein Sports Max 2
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Bursaspor - Giresunspor | Bein Sports Max 1
                          16:30 | Belçika Pro League | Mouscron - Standard Liege | S Sport Plus
                          17:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Cagliari | Bein Sports 4
                          17:00 | İtalya Serie A | Spal - Brescia | Bein Sports beIN Connect
                          17:00 | İtalya Serie A | Torino - Fiorentina | Bein Sports 3
                          17:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - St.Etienne | Bein Sports beIN Connect
                          17:00 | İngiltere Premier Lig | Aston Villa - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport
                          17:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Southampton | TRT Spor HD
                          17:30 | Almanya Bundesliga | Union Berlin - Köln | S Sport Plus / S Sport 2
                          18:00 | İspanya La Liga | Valladolid - Real Sociedad | Smart Spor HD / CBC Sport / Spor Smart
                          18:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
                          18:00 | Ukrayna Premier Ligi | Dinamo Kiev - Zorya | Shakhtar Donetsk Youtube
                          19:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Beşiktaş | Bein Sports 1
                          19:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - JDA Dijon | Bein Sports Max 2
                          19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - BB Erzurumspor | Bein Sports Max 1
                          19:00 | Rusya Premier Lig | Spartak Moskova - Rostov | Rusya PL Youtube
                          19:30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Wolves | S Sport / S Sport Plus
                          20:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Parma | Bein Sports 3
                          20:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Numancia | La Liga 123 Youtube
                          20:00 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Paderborn | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
                          20:30 | İspanya La Liga | Leganes - Celta Vigo | Smart Spor HD / CBC Sport / Spor Smart
                          22:45 | İtalya Serie A | Bologna - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport / IRIB Varzesh
                          23:00 | İspanya La Liga | Osasuna - Sevilla | Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport
                          23:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Elche | La Liga 123 Youtube
                          23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Bordeaux | Bein Sports 4
                          23:00 | Portekiz Liga NOS | Belenenses - Porto | S Sport Plus / S Sport 2

                          BASKETBOL
                          13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - OGM Orman | Tivibu Spor 2
                          15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2
                          15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | Tivibu Spor
                          16:00 | Basketbol 1. Ligi | Konyaspor - Samsunspor | TBF TV Youtube
                          17:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Hatay BB - Elazığ Öİ | TBF TV Youtube
                          17:00 | Basketbol Gençler Ligi | Fenerbahçe Beko - Galatasaray | TBF TV Youtube
                          17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Bursaspor | Tivibu Spor 2
                          19:00 | NBA G-League | CP Skyhawks - GR Drive | NBA TV HD
                          20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Manresa - Barcelona | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
                          22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - SP Burgos | Yayın Yok
                          23:00 | NBA | Brooklyn Nets - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus
                          01:00 | NBA G-League | SC Warriors - WC Bulls | NBA TV HD
                          02:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus
                          05:00 | NBA | Portland TB - OKC Thunder | NBA TV HD
                          05:30 | NBA | LA Lakers - Minnesota TW | NBA League Pass

                          VOLEYBOL
                          11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Erzurum SL | Voleybol TV
                          12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - IG Novara | S Sport Plus / S Sport
                          13:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İlbank - Nevşehir Bld. | Voleybol TV
                          13:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | PTT - Merinos | Voleybol TV
                          14:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Çanakkale Bld. | Voleybol TV
                          14:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe HDIS - Arhavi Voleybol | Voleybol TV
                          15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Imoco Conegliano - Eczacıbaşı | S Sport Plus
                          15:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Ankara DSİ - Eryaman Gençlik | Voleybol TV
                          16:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Göztepe - Kale 1957 | Voleybol TV
                          16:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Fenerbahçe - Silivri Spor | Voleybol TV
                          17:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Modena - Verona | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
                          17:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kalecik Bld. - Maliye Okulları | Voleybol TV
                          18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Arkas - Gelişim Koleji | Voleybol TV
                          18:30 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray HDIS - İstanbul BB | Voleybol TV
                          19:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Arkas | TRT Spor 2

                          HENTBOL
                          13:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Spor Toto SK - Antalyaspor | TRT Spor 2

                          AMERİKAN FUTBOLU
                          21:00 | NFL | NO Saints - SF 49ers | FOX Sports HD
                          00:25 | NFL | NE Patriots - Kansas Chiefs | FOX Sports HD
                          04:20 | NFL | LA rams - Seattle Seahawks | FOX Sports HD

                          DİĞER SPORLAR
                          15:30 | Avrupa Kros Şampiyonası | Lizbon | TRT Spor 2
                          19:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
                          21:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
                          22:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD 2.Yayın | Eurosport
                          16:00 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Rusya | Eurosport
                          16:00 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Rusya 2.Yayın | Eurosport
                          11:05 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                          12:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                          13:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç 2.Yayın | Eurosport
                          15:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç 2.Yayın | Eurosport
                          16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 9.Gün | Eurosport 2
                          21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 9.Gün Akşam | Eurosport 2

                          PROGRAMLAR
                          07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                          09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
                          09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
                          09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                          10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                          10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
                          10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
                          10:35 | Spor Programı | Sporcu Vizesi | TRT Spor HD
                          11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                          11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
                          12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
                          12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
                          14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
                          14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                          14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
                          14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
                          14:30 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
                          14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
                          14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
                          15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
                          15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus
                          15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
                          15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
                          15:00 | Futbol

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 9 ARALIK PAZARTESİ




                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 10 ARALIK 2019 SALI

                              ╚►TV'De #SporEkranı




                              FUTBOL

                              12:00 | TFF Elit U17 Ligi | Fenerbahçe - Altınordu | FB TV

                              14:30 | TFF Elit U19 Ligi | Fenerbahçe - Altınordu | FB TV

                              16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Chelsea - Lille | UEFA.tv
                              18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Inter - Barcelona | UEFA.tv
                              23:00 | UEFA Gençlik Ligi | Benfica - Zenit | Match TV Rusya
                              19:00 | Basın Toplantısı | Thomas Tuchel | beIN Sports Haber
                              19:45 | Özel Yayın | Galatasaray | beIN Sports Haber
                              20:00 | Basın Toplantısı | Fatih Terim | GS TV / beIN Sports Haber / TRT Spor HD
                              20:30 | Antrenman | Galatasaray | GS TV / beIN Sports Haber / TRT Spor HD
                              20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Napoli - Genk | Bein Sports 2
                              20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Salzburg - Liverpool | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                              22:45 | İngiltere Championship | Preston - Fulham | Bein Sports 4
                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Ajax - Valencia | Bein Sports 2
                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Benfica - Zenit | Bein Sports Max 1 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Chelsea - Lille | Bein Sports 2
                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | B.Dortmund - Slavia Prag | Bein Sports 4
                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Inter - Barcelona | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport
                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lyon - Leipzig | Bein Sports Max 2








                              BASKETBOL

                              20:00 | Eurocup | Lietuvos Rytas - Tofaş | S Sport Plus

                              20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - PAOK | S Sport Plus / S Sport 2

                              20:15 | Eurocup | Darüşşafaka - Basket Brescia | S Sport Plus

                              20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Hapoel Jerusalem - Teksüt Bandırma | Ajansspor
                              03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Washington Wizards | NBA TV HD
                              03:00 | NCAA | Louisville - Texas Tech | S Sport 2
                              03:00 | NCAA | St.Johns - Brown | FOX Sports HD
                              04:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 11 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA

                                ╚►TV'De #SporEkranı




                                FUTBOL

                                16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Dinamo Zagreb - Manchester City | UEFA.tv

                                17:00 | UEFA Gençlik Ligi | PSG - Galatasaray | Yayın Yok
                                18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Bayern Münih - Tottenham | UEFA.tv
                                18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova | Match TV Rusya
                                20:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | Al Sadd - Hienghene | Bein Sports 3
                                20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Dinamo Zagreb - Manchester City | Bein Sports 1 / IRIB Varzesh
                                20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Shakhtar Donetsk - Atalanta | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
                                22:45 | İngiltere Championship | Birmingham - QPR | Bein Sports 4
                                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova | Bein Sports beIN Connect / Match TV Rusya
                                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Tottenham | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport
                                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Club Brugge - Real Madrid | Bein Sports 2
                                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leverkusen - Juventus | Idman TV / Bein Sports Max 2 / IRIB Varzesh
                                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Olympiakos - Kızılyıldız | Bein Sports beIN Connect
                                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSG - Galatasaray | Bein Sports 1 / CBC Sport

                                BASKETBOL
                                15:30 | FIBA Europe Cup | BC Enisey - Bahçeşehir Klj | FIBA TV
                                18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - Ekaterinburg | FIBA TV
                                19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
                                20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Dynamo Kursk | FIBA TV
                                20:00 | FIBA Europe Cup | Cluj Napoca - CSM Oradea | FIBA TV
                                20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Venezia | FIBA TV
                                20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Peristeri - Gaziantep Basket | Ajansspor
                                20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Türk Telekom - Hapoel Holon | S Sport Plus
                                20:30 | FIBA Europe Cup | Bakken Bears - Medi Bayreuth | FIBA TV
                                20:30 | FIBA Europe Cup | Nes Ziona - Tsmoki Minsk | FIBA TV
                                21:00 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Castors Braine | FIBA TV
                                21:00 | Eurocup | Buducnost - Galatasaray | S Sport Plus / S Sport 2
                                21:00 | FIBA Europe Cup | Kormend - Ventspils | FIBA TV
                                21:30 | FIBA Europe Cup | Hammers Zwolle - BC Kiev | FIBA TV
                                22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - Nadezhda | FIBA TV
                                22:00 | FIBA Europe Cup | Leiden - Pınar Karşıyaka | FIBA TV
                                00:00 | FIBA Europe Cup | Benfica - Spirou Charleroi | FIBA TV
                                03:00 | NBA | Toronto Raptors - LA Clippers | S Sport / S Sport Plus
                                03:00 | NBA | Orlando Magic - LA Lakers | NBA League Pass
                                03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Houston Rockets | NBA League Pass
                                03:00 | NBA | Indiana Pacers - Boston Celtics | NBA TV HD
                                06:30 | NBA | GS Warriors - New York Knicks | NBA League Pass

                                BUZ HOKEYİ
                                03:00 | NHL | Washington Capitals - Boston Bruins | FOX Sports HD

                                VOLEYBOL
                                13:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | THY - Beşiktaş | TRT Spor 2
                                18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Vakıfbank | Voleybol TV
                                18:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Nilüfer Bld. - Beylikdüzü | Voleybol TV
                                19:00 | CEV Cup Erkekler | Galatasaray HDIS - Dukla Liberec | Voleybol TV
                                20:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Jastrzebski - Halkbank | Smart Spor HD / Spor Smart

                                HENTBOL
                                22:30 | Fransa Hentbol Ligi | Tremblay - PSG | beIN Sports Haber

                                SNOOKER
                                15:45 | Snooker İskoçya Açık | 3.Gün | Eurosport
                                21:45 | Snooker İskoçya Açık | 3.Gün Akşam | Eurosport

                                PROGRAMLAR
                                07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                                07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                                09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
                                09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                                10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                                10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
                                10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
                                10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
                                10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
                                10:15 | Basketbol Programı | Euroleague'de Bu Hafta | Bein Sports 3
                                11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                                11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                                11:30 | Spor Programı | Yakın Takip | FB TV
                                12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
                                12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
                                13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
                                14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                                14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                                14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                                14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                                14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
                                14:30 | Futbol Programı | Haftanın Öyküleri | beIN Sports Haber
                                15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
                                15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                                15:30 | Spor Programı | Görevimiz Tehlike | GS TV
                                15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
                                16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
                                16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                                16:30 | Futbol Programı | Türkiye'de Haftanın Golleri | beIN Sports Haber
                                17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                                18:00 | Futbol Programı | Bein Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                                18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
                                18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
                                18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
                                19:00 | Maç Özetleri | Basketbol Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 3
                                19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
                                19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                                19:30 | Futbol Programı | Süper Lig Top 10 | beIN Sports Haber
                                19:45 | Futbol Programı | TFF 1.Lig Top 10 | beIN Sports Haber
                                20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                                20:30 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
                                21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
                                21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
                                21:30 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
                                22:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
                                23:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
                                23:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                                23:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
                                00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
                                00:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
                                01:00 | Futbol Programı | ŞL Özel | A Spor
                                01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
                                01:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
                                01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Sonu | Bein Sports

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X