Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 14 OCAK SALI

    TV DE SPOR EKRANI



    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum





    • 15 OCAK 2020 ÇARŞAMBA ╚►TV'De #SporEkranı




      FUTBOL

      16:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | A.Alanyaspor - Kasımpaşa | A Spor

      17:00 | İtalya Kupası | Fiorentina - Atalanta | TRT Spor HD

      18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | BB Erzurumspor - Beşiktaş | A Spor

      20:00 | İtalya Kupası | Milan - Spal | TRT Spor HD

      20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Ç.Rizespor - Galatasaray | ATV
      21:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - Reims | Bein Sports beIN Connect
      21:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Rennes | Bein Sports 4
      21:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Numancia | La Liga 123 Youtube
      21:00 | İspanya La Liga 2 | Huesca - Tenerife | La Liga 123 Youtube
      22:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Lugo | La Liga 123 Youtube
      22:45 | İtalya Kupası | Juventus - Udinese | TRT Spor HD
      22:45 | İngiltere FA Cup | Manchester Utd - Wolves | Varzish Sport / İdman TV
      23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh
      23:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Mirandes | La Liga 123 Youtube








      BASKETBOL

      17:00 | Euroleague Kadınlar | Ekaterinburg - Venezia | FIBA TV

      18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - USK Prague | FIBA TV

      19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - BLMA | FIBA TV

      20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Baskonia | Bein Sports 3

      20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Fenerbahçe | FIBA TV
      20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Gaziantep Basket - VEF Riga | Ajansspor
      20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Türk Telekom - Manresa | S Sport Plus
      20:00 | Eurocup | Galatasaray - Lietuvos Rytas | S Sport Plus / S Sport 2
      21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Zalgiris Kaunas | Bein Sports Max 1
      22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Bayern Münih | Bein Sports 3
      22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - TTT Riga | FIBA TV
      22:00 | Eurocup | MoraBanc Andorra - Tofaş | S Sport Plus
      22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Anwil Wloclawek - Hapoel Jerusalem | FIBA ŞL Youtube
      22:45 | Eurocup | Virtus Bologna - Darüşşafaka | S Sport Plus / S Sport 2
      23:00 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Nadezhda | FIBA TV








      VOLEYBOL

      14:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Saint Joseph - Milas Bld. | Voleybol TV

      16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - Afyon Bld. | Voleybol TV

      16:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TFL Altekma - Kula Bld. | Voleybol TV

      17:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Hatay BB | Voleybol TV

      22:30 | İtalya Kadınlar Voleybol Ligi | Monza - Imoco Conegliano | Smart Spor HD







      HENTBOL

      16:00 | Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası | İzmir BB - Yalıkavak | TRT Spor 2

      20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İzlanda - Macaristan | Bein Sports Max 2

      22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Rusya - Danimarka | Bein Sports Max 2




      DİĞER SPORLAR

      16:15 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport

      15:00 | Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası | 2.Gün | Türkiye Boks Federasyonu Youtube

      10:00 | Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası | Antalya | Türkite Kick Boks Federasyonu Youtube

      16:00 | Snooker Masters | 4.Gün | Eurosport 2

      17:50 | Snooker Masters | 4.Gün 2.Yayın | Eurosport

      21:45 | Snooker Masters | 4.Gün Akşam | Eurosport

      14:50 | Snowboard Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport



      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 16 OCAK 2020 PERŞEMBE ╚►TV'De #SporEkran




        FUTBOL

        18:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Antalyaspor - Göztepe | A Spor

        20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Trabzonspor - Denizlispor | A Spor

        21:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Racing Santander | La Liga 123 Youtube

        22:00 | İspanya La Liga 2 | Girona - Extremadura | La Liga 123 Youtube

        22:55 | Fransa Kupası | Pau - Bordeaux | Bein Sports 2

        23:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube

        23:15 | İtalya Kupası | Parma - Roma | TRT Spor HD







        BASKETBOL

        20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Real Madrid | Bein Sports 4

        20:00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Uni Girona | FIBA TV

        20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Barcelona | Bein Sports 3

        22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - Famila Schio | FIBA TV

        22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Olimpia Milano | Bein Sports 4







        VOLEYBOL

        18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Sultan Spor | Voleybol TV

        22:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Verona - Perugia | Spor Smart / Smart Spor HD







        HENTBOL

        16:00 | Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası | Muratpaşa Bld. - Üsküdar Bld. | TRT Spor 2

        18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İspanya - Çekya | Bein Sports Max 1

        20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Hırvatistan - Avusturya | Bein Sports Max 1

        22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Belarus - Almanya | Bein Sports Max 1
        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 17 OCAK 2020 CUMA ╚►TV'De #SporEkranı




          FUTBOL

          19:00 | Spor Toto 1. Lig | Menemenspor - Giresunspor | Bein Sports Max 1

          20:00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Konyaspor | Bein Sports 1

          22:00 | Portekiz Liga NOS | Porto - Braga | IRIB Varzesh

          22:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - B.M.Gladbach | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya

          22:45 | İngiltere Championship | Fulham - Middlesbrough | Bein Sports 4
          23:00 | İspanya La Liga | Leganes - Getafe | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport
          23:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Malaga | La Liga 123 Youtube
          23:05 | Fransa Kupası | Granville - Marsilya | Bein Sports 2
          00:15 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Benfica | S Sport Plus / S Sport 2








          BASKETBOL

          13:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Nesibe Aydın - Bosna 34 | TBF TV Youtube

          20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Baskonia | Bein Sports 3

          20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Valencia Basket | Bein Sports 4

          20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Asvel Villeurbanne | beIN Sports Haber

          20:30 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - İzmir BB | TRT Spor 2

          21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Alba Berlin | Bein Sports beIN Connect

          21:30 | THY Euroleague | Olympiakos - Bayern Münih | Bein Sports Max 1

          22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3




          TENİS

          08:30 | WTA Hobart | S.Zhang - V.Kudermetova | Bein Sports Max 2

          10:30 | WTA Hobart | H.Watson - E.Rybakina | Bein Sports Max 2

          11:00 | WTA Adelaide | A.Barty - D.Collins | Bein Sports Max 1




          VOLEYBOL

          15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Kale 1957 | Voleybol TV

          16:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Edremit Bld. - Bolu Bld. | Ege Türk TV

          18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Fenerbahçe Opet | TRT Spor 2




          HENTBOL

          18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Slovenya - İzlanda | Bein Sports beIN Connect

          20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Norveç - Macaristan | Bein Sports beIN Connect

          22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Portekiz - İsveç | Bein Sports beIN Connect







          DİĞER SPORLAR

          12:20 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport

          15:00 | Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası | 4.Gün | Türkiye Boks Federasyonu Youtube

          15:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre 2.Yayın | Eurosport

          17:00 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum




          • Son düzenleme uyduman73; 18-01-2020, 16:49.
            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 18.01.2020 CUMARTESİ TV'de FUTBOL..


              13.30 Pendikspor - Samsunspor TRTSpor

              14.00 Alanyaspor - Kayserispor BeinSports2

              14.00 Ümraniyespor - Altay BeinSportsMax1

              15.00 Levante - Alaves LaLiga TV Bar

              15.30 Watford - Tottenham SSport

              15.30 Queens Park Rengers - Leeds United BeinSports4

              16.30 Adanaspor - Akhisarspor BeinSportsMax1

              17.00 Başakşehir - Yeni Malatya BeinSports1

              17.00 Lazio - Sampdoria BeinSports3

              17.30 Augsburg - Borusdia Dortmund SSport2

              17.30 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt SSportPlus

              18.00 Arsenal - Sheffield United TRTSpor-SSportPlus

              18.00 Manchester City - Crystal Palace SSport

              18.00 West Ham United - Everton SSportPlus

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 19.00 Altınordu - Hatayspor BeinSportsMax1

                20.00 Gaziantep - Fenerbahçe BeinSports1

                20.00 Sassuolo - Torino BeinSports3

                20.30 Newcastle United - Chelsea SSport

                20.30 Osasuna - Valladolid SporSmart

                20.30 Leipzig - Union Berlin SSport2

                20.30 Guingamp - Lens BeinSports4

                21.45 Feyenoord - Heerenveen UçanKuşTV

                22.45 Napoli - Fiorentina BeinSports3

                22.55 Nantes - Lyon BeinSports3

                23.00 Eibar - Atletico Madrid SporSmart

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 18 OCAK 2020 PAZAR

                  ╚►TV'De #SporEkranı




                  FUTBOL

                  08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - CC Mariners | My FootbALL Youtube

                  10:30 | Avustralya A Ligi | WS Wanderers - Perth Glory | My FootbALL Youtube
                  13:00 | TFF 3. Lig | Artvin Hopa - Kızılcabölükspor | YouTube
                  13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Manisaspor | Altaş TV Ordu
                  13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - Kasımpaşa | FB TV
                  13:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Göztepe | Bein Sports 1
                  13:30 | TFF 3. Lig | Payasspor - Ağrı 1970 | TRT Kürdi
                  13:30 | TFF 2. Lig | Ankara Demir - Kahramanmaraş | TRT Spor HD
                  13:30 | TFF 2. Lig | Çorum FK - İnegölspor | Burada TV
                  14:00 | İspanya La Liga | Mallorca - Valencia | Spor Smart / Smart Spor HD
                  14:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Alcorcon | La Liga 123 Youtube
                  14:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - BB Erzurumspor | Bein Sports Max 1
                  14:00 | Spor Toto 1. Lig | Keçiörengücü - Eskişehirspor | Bein Sports Max 2
                  14:30 | İtalya Serie A | Milan - Udinese | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                  15:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Birmingham - Manchester City | The FA Player
                  15:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Manchester Utd - Tottenham | The FA Player
                  15:00 | İngiltere Championship | Nottingham Forest - Luton Town | Bein Sports 3
                  16:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Real Sociedad | Spor Smart / Smart Spor HD
                  16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
                  16:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Denizlispor | Bein Sports 1
                  16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Osmanlıspor | Bein Sports Max 1
                  16:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Sparta Rotterdam | S Sport Plus
                  17:00 | İtalya Serie A | Bologna - Verona | Bein Sports Max 2
                  17:00 | İtalya Serie A | Brescia - Cagliari | Bein Sports 4
                  17:00 | İtalya Serie A | Lecce - Inter | Bein Sports 3 / CBC Sport
                  17:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Leicester | S Sport / S Sport Plus
                  17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Arsenal - Chelsea | The FA Player
                  17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Everton - Reading | The FA Player
                  17:00 | Hazırlık Maçı | Dinamo Kiev - Legia Varşova | Dinamo TV Youtube
                  17:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Bayern Münih | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / IRIB Varzesh
                  18:00 | İspanya La Liga | Villarreal - Espanyol | Spor Smart / Smart Spor HD
                  18:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Cadiz | La Liga 123 Youtube
                  18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Bristol City - Liverpool | The FA Player
                  18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | West Ham - Brighton | The FA Player
                  19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Sivasspor | Bein Sports 1
                  19:00 | Spor Toto 1. Lig | Bursaspor - Fatih Karagümrük | Bein Sports Max 1
                  19:30 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Manchester Utd | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
                  20:00 | İtalya Serie A | Genoa - Roma | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh
                  20:00 | Almanya Bundesliga | Paderborn - Leverkusen | S Sport Plus / S Sport 2
                  20:00 | Hollanda Eredivisie | Anderlecht - Club Brugge | S Sport Plus
                  20:15 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Huesca | La Liga 123 Youtube
                  20:15 | İspanya La Liga 2 | Racing Santander - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
                  20:30 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Celta Vigo | CBC Sport / Spor Smart / Smart Spor HD
                  22:30 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Almeria | La Liga 123 Youtube
                  22:30 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Girona | La Liga 123 Youtube
                  22:45 | İtalya Serie A | Juventus - Parma | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
                  22:55 | Fransa Kupası | Lorient - PSG | Bein Sports 4
                  23:00 | İspanya La Liga | Barcelona - Granada | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport / Varzish Sport

                  BASKETBOL
                  14:00 | TBL All-Star | Yetenek Yarışması | A Spor
                  14:40 | TBL All-Star | 3 Sayı Yarışması | A Spor
                  15:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Adana Basket | FB TV / TBF TV Youtube
                  15:30 | TBL All-Star | Smaç Yarışması | A Spor
                  16:30 | TBL All-Star | Larkin Takımı - De Colo Takımı | A Spor
                  18:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Fenerbahçe Gelişim - Urla Bld. | TBF TV Youtube / FB TV
                  20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - Baskonia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
                  22:00 | NBA G-League | CP Skyhawks - Maine Red Claws | NBA G-League Twitch
                  23:00 | NBA | SA Spurs - Miami Heat | S Sport / S Sport Plus
                  23:00 | NBA G-League | Westchester - Capital City GG | NBA TV HD
                  04:00 | NBA | Denver Nuggets - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus

                  TENİS
                  03:00 | Avustralya Açık | Rod Laver Arena | Eurosport
                  03:00 | Avustralya Açık | Margaret Court Arena | Eurosport 2

                  VOLEYBOL
                  11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ankara Karşıyaka - Erzurum SL | Voleybol TV
                  13:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Maliye İhtisas - Akkuş Bld. | Voleybol TV
                  14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Vakıfbank | TRT Spor 2
                  14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Karayolları | Voleybol TV
                  15:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Anadolu Voleybol - Şiran Akademi | Voleybol TV
                  16:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Yeniköy Spor - Karacabey Bld. | Voleybol TV
                  17:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Halkbank | Voleybol TV
                  18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - Nilüfer Bld. | Voleybol TV

                  HENTBOL
                  16:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Portekiz - İzlanda | Bein Sports beIN Connect
                  17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Yalıkavak - Görele Bld. | TRT Spor 2
                  18:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Slovenya - Macaristan | Bein Sports beIN Connect
                  20:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Norveç - İsveç | Bein Sports beIN Connect

                  AMERİKAN FUTBOLU
                  23:05 | NFL Play-Off | Kansas Chiefs - Tennessee Titans | FOX Sports HD
                  02:40 | NFL Play-Off | SF 49ers - GB Packers | FOX Sports HD

                  ESPOR
                  14:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - MODZ | Zula Youtube
                  15:30 | Espor Zula Süper Lig | Çamlıca ES - Galatasaray ES | Zula Youtube
                  17:00 | Espor Zula Süper Lig | Dark Passage - Bursaspor ES | Zula Youtube
                  18:30 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Espor - Beşiktaş ES | Zula Youtube
                  20:00 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Wild Cats - 1907 Fenerbahçe | Zula Youtube

                  DİĞER SPORLAR
                  12:05 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
                  13:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İtalya | Eurosport 2
                  15:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre 2.Yayın | Eurosport
                  14:05 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
                  16:15 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya 2.Yayın | Eurosport
                  10:00 | Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası | Antalya | Türkite Kick Boks Federasyonu Youtube
                  17:10 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
                  13:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Çekya | Eurosport 2
                  14:55 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Çekya 2.Yayın | Eurosport 2
                  11:15 | Kızak Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
                  16:00 | Snooker Masters | Final | Eurosport 2
                  21:45 | Snooker Masters | Final | Eurosport

                  PROGRAMLAR
                  07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                  09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
                  09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
                  09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                  10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                  10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
                  10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
                  10:35 | Spor Programı | Sporcu Vizesi | TRT Spor HD
                  11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                  11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
                  12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
                  12:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                  12:30 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
                  13:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
                  14:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
                  14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
                  14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
                  14:30 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
                  15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
                  15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
                  15:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                  15:30 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
                  16:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
                  18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
                  18:00 | Futbol Programı

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum

                  İşlem Yapılıyor
                  X