Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar






  • 18 EKİM PAZAR




    TV DE SPOR EKRANI








    ⚽️ 03:00 | Sao Paulo - Gremio | Nesine.com




    ⚽️ 04:10 | Millonarios - Patriotas | Nesine.com




    ⚽️ 05:00 | Cruz Azul - Tigres UANL | Nesine.com




    ⚽️ 07:00 | Sapporo - Kashima Antlers | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Kyoto Sanga - Yamaguchi | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Busan IPark - Suwon Bluewings | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Okayama - Omiya Ardija | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Yokohama FC - FC Tokyo | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Thespa Kusatsu - Avispa Fukuoka | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Shimizu - Sagan Tosu | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Oita Trinita - Gamba Osaka | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Yamagata - Ehime | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Kanazawa - Jubilo Iwata | Nesine.com




    ⚽️ 08:00 | Mito HollyHock - Niigata | Nesine.com




    ⚽️ 09:00 | Bellmare - Kashiwa Reysol | Nesine.com




    ⚽️ 10:00 | Urawa Reds - Vegalta Sendai | Nesine.com




    ⚽️ 10:30 | Jeonbuk - Gwangu | Nesine.com




    ⚽️ 10:30 | Henan Jianye - Wuhan Zall | Nesine.com




    ⚽️ 11:00 | Hiroshima - Vissel Kobe | Nesine.com




    ⚽️ 11:00 | Brisbane Olympic - Capalaba | Nesine.com




    13:00 | Anadolu Efes - Bahçeşehir Koleji | Nesine.com




    13:00 | Dinamo Sassari - Bologna | Nesine.com




    ⚽️ 13:00 | Frontale - Nagoya Grampus | Nesine.com




    ⚽️ 13:00 | Alcorcon - Ponferradina | Nesine.com




    ⚽️ 13:00 | Steelers - Ulsan Hyundai | Nesine.com




    ⚽️ 13:00 | Eibar - Osasuna | Nesine.com




    ⚽️ 13:15 | Feyenoord - Sparta Rotterdam | Nesine.com




    ⚽️ 13:30 | Ankaraspor - Giresunspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1




    ⚽️ 13:30 | Bologna - Sassuolo | beIN Sports 3, Nesine.com




    ⚽️ 13:30 | Wisla Plock - Slask | Nesine.com




    ⚽️ 14:00 | Preston - Cardiff | beIN Sports Max 2, Nesine.com




    ⚽️ 14:00 | Olimpik - Vorskla | Nesine.com




    ⚽️ 14:00 | Strasbourg - Lyon | beIN Sports 4, Nesine.com




    ⚽️ 14:00 | Arsenal Tula - Ural | Nesine.com




    ⚽️ 14:00 | Volgograd - Tambov | Nesine.com




    ⚽️ 14:00 | Sheffield United - Fulham | S Sport




    ⚽️ 14:30 | Erzgebirge Aue - Heidenheim | Nesine.com




    ⚽️ 14:30 | Zulte Waregem - Antwerp | Tivibu Spor, Nesine.com




    ⚽️ 14:30 | Fortuna Düsseldorf - Regensburg | Nesine.com




    ⚽️ 14:30 | Würzburg - Holstein Kiel | Nesine.com




    ⚽️ 14:30 | Paderborn - Hannover 96 | Nesine.com




    ⚽️ 14:35 | Shenhua - Shanghai SIPG | Nesine.com




    ⚽️ 15:00 | Athletic Bilbao - Levante | Nesine.com




    15:15 | Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko | Nesine.com




    ⚽️ 15:30 | Den Haag - Vitesse | Nesine.com




    ⚽️ 15:30 | Ajax - Heerenveen | Nesine.com




    ⚽️ 16:00 | Karagümrük - Kasımpaşa | beIN Sports 1




    ⚽️ 16:00 | Monaco - Montpellier | beIN Sports 4, Nesine.com




    ⚽️ 16:00 | Antalyaspor - Gaziantep FK | beIN Sports 2




    ⚽️ 16:00 | Nantes - Brest | beIN Connect, Nesine.com




    ⚽️ 16:00 | Torino - Cagliari | beIN Sports Max 2, Nesine.com




    ⚽️ 16:00 | Boluspor - Tuzlaspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1




    ⚽️ 16:00 | Spezia - Fiorentina | beIN Sports 3, Nesine.com




    ⚽️ 16:00 | Angers - Metz | beIN Connect, Nesine.com




    ⚽️ 16:00 | Crystal Palace - Brighton | S Sport




    ⚽️ 16:30 | Köln - Frankfurt | S Sport 2, Nesine.com




    ⚽️ 16:30 | CSKA Moskova - Dinamo Moskova | Nesine.com




    ⚽️ 17:00 | Zürih - Basel | Nesine.com




    ⚽️ 17:00 | Villarreal - Valencia | Nesine.com




    ⚽️ 17:00 | Vallecano - Espanyol | Nesine.com




    17:30 | Türk Telekom - Büyükçekmece | Nesine.com




    17:30 | Fenerbahçe Öznur Kablo - ÇBK Yenişehir | Tivibu Spor




    ⚽️ 17:45 | Zwolle - PSV Eindhoven | Nesine.com




    ⚽️ 18:00 | Saint Etienne - Nice | beIN Sports 4, Nesine.com




    18:30 | Olimpia Milano - Virtus Roma | Nesine.com




    ⚽️ 18:30 | Tottenham - West Ham United | S Sport




    ⚽️ 18:30 | AIK - Göteborg | Nesine.com




    ⚽️ 19:00 | Bursaspor - Balıkesirspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1




    ⚽️ 19:00 | Schalke - Union Berlin | S Sport 2, Nesine.com




    ⚽️ 19:00 | Udinese - Parma | beIN Sports 3, Nesine.com




    ⚽️ 19:00 | Göztepe - Fenerbahçe | beIN Sports 1




    ⚽️ 19:15 | Genk - Charleroi | Tivibu Spor 4, Nesine.com




    ⚽️ 19:15 | Zaragoza - Mallorca | Nesine.com




    ⚽️ 19:30 | Huesca - Valladolid | Nesine.com




    ⚽️ 19:30 | Alaves - Elche | Nesine.com




    19:30 | Baskonia - Barcelona | Nesine.com




    20:00 | Beşiktaş - OGM Ormanspor | Tivibu Spor, Nesine.com




    ⚽️ 20:30 | AEK - PAOK | Nesine.com




    21:00 | Bilbao Basket - Real Madrid | Nesine.com




    ⚽️ 21:15 | Leicester City - Aston Villa | S Sport




    ⚽️ 21:30 | Anderlecht - OH Leuven | Nesine.com




    ⚽️ 21:45 | Roma - Benevento | beIN Sports 4, Nesine.com




    ⚽️ 22:00 | Lille - Lens | beIN Sports 3, Nesine.com




    ⚽️ 22:00 | Real Betis - Real Sociedad | NEsine.com




    ⚽️ 22:00 | Rio Ave - Benfica | Nesine.com




    ⚽️ 22:00 | Corinthians - Flamengo | Nesine.com
    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum








    • 19 EKİM PAZARTESİ




      TV DE SPOR EKRANI







      ⚽️ 03:00 | Minnesota Stars - Houston | Nesine.com







      ⚽️ 03:06 | Santos Laguna - Pachuca | Nesine.com







      ⚽️ 04:10 | Pasto - Medellin | Nesine.com







      ⚽️ 05:00 | Portland - Los Angeles | Nesine.com







      ⚽️ 05:30 | LA Galaxy - Vancouver Whitecaps | Nesine.com







      ⚽️ 18:30 | Helmond Sport - De Graafschap | Nesine.com







      ⚽️ 19:00 | Akhisarspor - Menemenspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1







      ⚽️ 19:30 | West Bromwich - Burnley | S Sport







      ⚽️ 20:00 | Galatasaray - Alanyaspor | beIN Sports 1







      ⚽️ 20:00 | Gençlerbirliği - Denizlispor | beIN Sports 2







      ⚽️ 21:45 | Guingamp - Auxerre | beIN Sports Max 1







      ⚽️ 21:45 | Verona - Genoa | beIN Sports 3







      ⚽️ 22:00 | Leeds United - Wolverhampton | S Sport



      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum










      • 20 EKİM SALI




        TV DE SPOR EKRANI








        ⚽️ 13:30 | Ankara Keçiörengücü vs Bandırmaspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







        ⚽️ 14:30 | Bld. Kütahyaspor vs Darıca GB | A Spor







        ⚽️ 17:00 | İçel İdmanyurdu vs Payasspor | A Spor







        ⚽️ 19:00 | Eskişehirspor vs Samsunspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







        ⚽️ 19:55 | Zenit St. Petersburg vs Club Brugge | beIN SPORTS HD 3







        ⚽️ 19:55 | Dynamo Kiev vs Juventus | beIN SPORTS HD 2







        ⚽️ 20:00 | Karşıyaka vs Bergama Bld | A Spor







        ⚽️ 21:45 | Norwich vs Birmingham | beIN CONNECT







        21:45 | Club Joventut de Badalona vs Umana Reyer Venezia | S Sport







        ⚽️ 22:00 | Paris Saint-Germain vs Man United | beIN SPORTS HD 2







        ⚽️ 22:00 | Barcelona vs Ferencváros | beIN SPORTS HD 3







        ⚽️ 22:00 | Chelsea vs Sevilla | beIN SPORTS HD 4







        ⚽️ 22:00 | RB Leipzig vs İstanbul Başakşehir | beIN SPORTS HD 1







        ⚽️ 22:00 | Rennes vs Krasnodar | beIN MAX HD 2



        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum











        • 21 EKİM ÇARŞAMBA




          TV DE SPOR EKRANI










          ⚽️ 03:30 | River Plate vs LDU Quito | S Sport







          ⚽️ 13:00 | Esenler Erokspor vs Arnavutköy Belediyespor | A Spor







          ⚽️ 13:30 | Giresunspor vs Adanaspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







          14:00 | OGM Orman Gençlik (K) vs Fenerbahçe Spor Kulübü | Tivibu Spor







          ⚽️ 15:00 | Tekirdağspor vs Silivrispor | A Spor







          ⚽️ 16:00 | Adana Demirspor vs Ümraniyespor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







          19:00 | Nizhny Novgorod vs Szombathely | Tivibu Spor







          ⚽️ 19:00 | Fethiyespor vs Nazilli Belediyespor | A Spor







          ⚽️ 19:00 Balıkesirspor vs Boluspor | beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz







          ⚽️ 19:00 | Altınordu vs Altay | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







          19:30 | AEK Athens vs BC Tsmoki-Minsk | Tivibu Spor







          ⚽️ 19:30 | Hamburg vs Erzgebirge Aue | S Sport 2







          ⚽️ 19:55 | Real Madrid vs Shakhtar | beIN SPORTS HD 1







          ⚽️ 19:55 | Salzburg vs Lokomotiv Moskova | beIN SPORTS HD 2







          20:00 | Frutti Extra Bursaspor vs CB Herbalife Gran Canaria Claret | Tivibu Spor







          21:30 | Cholet Basket vs Hapoel Unet Holon | Tivibu Spor







          ⚽️ 22:00 | Manchester City vs Porto | beIN SPORTS HD 3







          ⚽️ 22:00 | Midtjylland vs Atalanta | beIN SPORTS MAX HD 1







          ⚽️ 22:00 | Inter vs Mönchengladbach | beIN SPORTS HD 4







          ⚽️ 22:00 | Bayern München vs Atl. Madrid | beIN SPORTS HD 1







          ⚽️ 22:00 | Ajax vs Liverpool | beIN SPORTS HD 2







          ⚽️ 22:00 | Olympiakos vs Marsilya | beIN SPORTS MAX HD 2







          22:00 | Virtus Bologna vs AS Monaco | S Sport 2



          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum










          • 22 EKİM PERŞEMBE




            TV DE SPOR EKRANI











            ⚽️ 13:00 | Erbaaspor - Yozgatspor 1959 | A Spor







            ⚽️ 13:30 | Tuzlaspor - Ankaraspor | TRT Spor, beIN Sports MAX 1







            ⚽️ 15:00 | Derincespor - Çankaya | A Spor







            ⚽️ 16:00 | İstanbulspor - Akhisarspor | TRT Spor, beIN Sports MAX 1







            ⚽️ 19:00 | Menemenspor - Bursaspor | TRT Spor, beIN Sports MAX 1







            ⚽️ 19:00 | Bucaspor 1928 - Somaspor | A Spor







            ⚽️ 19:55 | Napoli - AZ Alkmaar | beIN Sports 2







            ⚽️ 19:55 | Young Boys - Roma | beIN Sports 4







            20:00 | Zalgiris Kaunas - Valencia Basket | beIN Sports MAX 2







            21:00 | Panathinaikos - Fenerbahçe Beko | beIN Sports 3







            21:45 | Kızılyıldız - CSKA Moskova | beIN Sports 4







            ⚽️ 22:00 | Celtic - Mian | beIN Sports 2







            ⚽️ 22:00 | Villarreal - Sivasspor | beIN Sports 1







            ⚽️ 22:00 | Leicester City - Zorya | beIN Sports MAX 2



            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum











            • 23 EKİM CUMA




              TV DE SPOR EKRANI







              ⚽️ 03:30 | Univ. Catolica vs Internacional | Nesine.com







              ⚽️ 03:30 | Gremio vs América de Cali | Nesine.com







              ⚽️ 03:30 Libertad vs Medellín | Nesine.com







              ⚽️ 03:30 | Boca Juniors vs Caracas | Nesine.com







              ⚽️ 19:30 | Nürnberg vs Karlsruher SC | S Sport 2







              ⚽️ 20:00 | Kasımpaşa vs Göztepe | beIN SPORTS HD 1







              20:00 | BC Khimki vs Maccabi Tel Aviv | Nesine.com, beIN CONNECT







              21:30 | FC Bayern München vs Olympiacos BC | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4







              ⚽️ 21:30 | Stuttgart vs Köln | S Sport 2







              ⚽️ 21:45 | Kortrijk vs Anderlecht | TİVİBU SPOR 2







              ⚽️ 21:45 | Nottingham Forest vs Derby County | beIN SPORTS HD 2







              ⚽️ 21:45 | Sassuolo vs Torino | beIN SPORTS MAX HD 1







              22:00 | FC Barcelona Lassa Bàsquet vs Real Madrid Baloncesto







              ⚽️ 22:00 | Aston Villa vs Leeds United | S Sport







              22:00 | Fransa (K) vs Makedonya (K) | beIN CONNECT







              ⚽️ 22:00 | Rennes vs Angers | beIN SPORTS MAX HD 2







              ⚽️ 22:00 | Elche vs Valencia | Sport Smart



              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum











              • 24 EKİM CUMARTESİ




                TV DE SPOR EKRANI







                13:00 | Bursaspor - Tofaş | Tivibu Spor 2
                ⚽️ 13:30 | Ümraniyespor - Altınordu | TRT Spor
                ⚽️ 14:00 | Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf | S Sport 2
                ⚽️ 14:30 | West Ham United - Manchester City | S Sport
                ⚽️ 14:30 | Watford - Bournemouth | beIN Sports 2
                ⚽️ 16:00 | Gaziantep FK - Konyaspor | beIN Sports 1
                ⚽️ 16:00 | Atalanta - Sampdoria | beIN Sports 3
                ⚽️ 16:00 | Caen - Guingamp | beIN Sports 4
                16:00 | Galatasaray - Botaş | Tivibu Spor
                ⚽️ 16:30 | Zenit - Rubin Kazan | Nesine.com
                ⚽️ 16:30 | RB Leipzig - Hertha Berlin | A Spor
                ⚽️ 16:30 | Bayern Münih - Eintracht Frankfurt | S Sport 2
                ⚽️ 16:30 | Mainz - Borussia Mönchengladbach | S Sport Plus
                ⚽️ 16:30 | Union Berlin - Freiburg | Nesine.com
                ⚽️ 17:00 | Barcelona - Real Madrid | Spor Smart
                ⚽️ 17:00 | Fulham - Crystal Palace | S Sport
                ⚽️ 17:00 | Cardiff City - Middlesbrough | beIN Sports MAX 2
                ⚽️ 17:30 | VVV Venlo - Ajax | Tivibu Spor 3
                17:30 | Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka | TRT Spor 2
                ⚽️ 18:00 | Lorient - Marsilya | beIN Sports 4
                ⚽️ 19:00 | Başakşehir - Antalyaspor | beIN Sports 2
                ⚽️ 19:00 | Samsunspor - Keçiörengücü | TRT Spor
                ⚽️ 19:00 | BB Erzurumspor - Galatasaray | beIN Sports 1
                ⚽️ 19:00 | Genoa - Inter | beIN Sports 3
                ⚽️ 19:30 | Sevilla - Eibar | Spor Smart
                ⚽️ 19:30 | Borussia Dortmund - Schalke 04 | S Sport 2
                ⚽️ 19:30 | Osasuna - Athletic Bilbao | Smart Spor Kanal 82
                ⚽️ 19:30 | Manchester United - Chelsea | S Sport
                20:00 | Büyükçekmece - Bahçeşehir Koleji | Tivibu Spor 2
                ⚽️ 20:00 | Santa Clara - Sporting Lizbon | Nesine.com
                ⚽️ 21:45 | Lazio - Bologna | beIN Sports 3
                ⚽️ 22:00 | Atletico Madrid - Real Betis | Spor Smart
                ⚽️ 22:00 | Liverpool - Sheffield United | S Sport
                ⚽️ 22:00 | PSG - Dijon | beIN Sports 4
                ⚽️ 22:30 | Porto - Gil Vicente | S Sport 2




                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum













                • 25 EKİM PAZAR




                  TV DE SPOR EKRANI







                  13:00 | Fenerbahçe - Socar Petkim Spor Kulübü | TİVİBU SPOR 2







                  ⚽️ 13:30 | Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği | beIN SPORTS HD 1







                  ⚽️ 13:30 | Bandırmaspor - Adana Demirspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







                  ⚽️ 13:30 | Ankaraspor - Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz







                  ⚽️ 14:30 | Cagliari - Crotone | beIN SPORTS HD 3







                  ⚽️ 15:00 | Lens - Nantes | beIN SPORTS HD 4







                  15:15 | Galatasaray - Gaziantep Basketbol | TİVİBU SPOR 2







                  ⚽️ 16:00 | İstanbulspor - Eskişehirspor | beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Spor







                  ⚽️ 16:00 | Adanaspor - Tuzlaspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Avaz







                  ⚽️ 16:00 | Alanyaspor - Karagümrük | beIN SPORTS HD 2







                  16:00 | Fenerbahçe Spor Kulübü - Kayseri Basketbol (K) | TİVİBU SPOR







                  ⚽️ 16:00 | Valladolid - Deportivo Alaves | Nesine.com, Spor Smart







                  ⚽️ 16:30 | Vitesse - PSV | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3







                  ⚽️ 17:00 | Southampton - Everton | S Sport







                  ⚽️ 17:00 | Montpellier - Reims | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4







                  ⚽️ 18:00 | Cadiz - Villarreal | Nesine.com, Spor Smart







                  ⚽️ 18:45 | RKC Waalwijk - Feyenoord | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3







                  ⚽️ 19:00 | Fenerbahçe - Trabzonspor | beIN SPORTS HD 1







                  ⚽️ 19:00 | Altay - Giresunspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







                  ⚽️ 19:00 | Nice - Lille | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4







                  ⚽️ 19:30 | Wolverhampton - Newcastle United | S Sport







                  ⚽️ 20:00 | Werder Bremen - Hoffenheim | Nesine.com, S Sport 2







                  ⚽️ 20:00 | Fiorentina - Udinese | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3







                  ⚽️ 20:30 | Getafe - Granada | Nesine.com, Spor Smart







                  ⚽️ 22:00 | ADO Den Haag - AZ Alkmaar | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3







                  ⚽️ 22:15 | Arsenal - Leicester City | S Sport







                  ⚽️ 22:45 | Juventus - Hellas Verona | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4







                  ⚽️ 23:00 | Real Sociedad - Huesca | Nesine.com, Spor Smart







                  ⚽️ 23:00 | Lyon - Monaco | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3



                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum











                  • 26 EKİM PAZARTESİ




                    TV DE SPOR EKRANI










                    ⚽️ 19:00 | Boluspor - Menemenspor | beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Spor







                    ⚽️ 19:00 | Akhisarspor - Bursaspor | beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor







                    ⚽️ 20:00 | Sivasspor - Çaykur Rizespor | beIN SPORTS HD 2







                    ⚽️ 20:00 | Denizlispor - Beşiktaş | beIN SPORTS HD 1







                    20:00 | Beşiktaş Sompo Sigorta - Anadolu Efes Spor Kulübü | TRT Spor 2, TİVİBU SPOR 2







                    ⚽️ 20:30 | Brighton & Hove Albion - West Bromwich | S Sport







                    ⚽️ 22:30 | Bayer Leverkusen - Augsburg | S Sport 2







                    ⚽️ 22:45 | Milan - Roma | beIN SPORTS HD 3







                    ⚽️ 22:45 | Sochaux - Amiens SC | beIN SPORTS MAX HD 1







                    ⚽️ 23:00 | Burnley - Tottenham | S Sport



                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum











                    • 28 EKİM ÇARŞAMBA




                      TV DE SPOR EKRANI





                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum







                      • 29 EKİM PERŞEMBE




                        TV DE SPOR EKRANI















                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum







                        • 30 EKİM CUMA




                          TV DE SPOR EKRANI













                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum










                          • 31 EKİM CUMARTESİ




                            TV DE SPOR EKRANI


































                            https://www.sporekrani.com/
                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum







                            • 1 KASIM PAZAR




                              TV DE SPOR EKRANI














































                              https://www.sporekrani.com
                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum







                              • 2 KASIM PAZARTESİ




                                TV DE SPOR EKRANI























                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X