Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 24 KASIM CUMARTESİ





    TV DE BUGÜN




    FUTBOL

    11:00 | Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası | Ankara | TRT Spor

    11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Trabzonspor | FB TV

    11:00 | U17 Gelişim Ligi | Bursaspor - Akhisarspor | Bursaspor Youtube
    13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Trabzonspor | FB TV
    13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Bursaspor - Akhisarspor | Bursaspor Youtube
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Antalyaspor | Bein Sports 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Altay | Bein Sports Max 1
    14:00 | Rusya Premier Ligi | Dinamo Moskova - Yenisey | Match TV Russia
    15:00 | İspanya La Liga | Eibar - Real Madrid | Bein Sports 2 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    15:30 | İngiltere Championship | Rotherham - Sheffield Utd | Bein Sports 3
    15:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Qabala | CBC Sport
    16:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Kayserispor | Bein Sports 1
    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 2
    16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 1
    17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Roma | Bein Sports 4
    17:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Düsseldorf | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga
    17:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - B.Dortmund | S Sport Plus
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Leicester | Bein Sports Max 2
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Cardiff City | Bein Sports 2
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Southampton | Bein Sports beIN Connect
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Crystal Palace | Bein Sports Max 1
    18:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Manchester City | Bein Sports 3 / Idman TV
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Liverpool | S Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    18:00 | İngiltere Championship | Stoke - QPR | Bein Sports beIN Connect
    18:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - SAbah Bakü | CBC Sport
    18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Rayo Vallecano | Bein Sports beIN Connect
    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Beşiktaş | Bein Sports 1
    19:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Toulouse | Bein Sports 4
    20:00 | İtalya Serie A | Juventus - SPAL | Bein Sports 2 / CBC Sport
    20:00 | FIFA U17 Kadınlar Dünya Kupası | İspanya - Kuzey Kore | Eurosport 2
    20:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Chelsea | S Sport / Idman TV / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Russia
    20:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Nurnberg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga
    20:30 | İspanya La Liga | Huesca - Levante | Bein Sports 3
    20:30 | Hollanda Eredivisie | NAC Breda - Ajax | S Sport Plus
    20:30 | İngiltere Championship | Brentford - Middlesbrough | Bein Sports Max 1
    22:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - Monaco | Bein Sports 4
    22:30 | İtalya Serie A | Inter - Frosinone | Bein Sports 3
    22:30 | Belçika Pro League | Genk - Cercle Brugge | S Sport Plus
    22:45 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
    22:45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Heerenveen | S Sport Plus
    23:00 | Copa Libertadores | River Plate - Boca Juniors | S Sport / S Sport Plus / IRIB Varzesh
    01:00 | Brezilya Serie A | Santos - Atletico Mineiro | Bein Sports 2

    BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2
    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Adana Basket | Tivibu Spor
    14:00 | Basketbol Gençler Ligi | TED Kolejliler - Selçuklu Basket | TED Kolejliler Youtube
    15:15 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Banvit | Tivibu Spor 2
    16:00 | Basketbol Gençler Ligi | Fenerbahçe - Tarsus AC | TBF TV Youtube
    17:00 | Basketbol 1. Ligi | Bursaspor - Düzce Bld. | Bursaspor Youtube
    17:00 | Basketbol 1. Ligi | Manisa BB - Ogm Orman | Manisa BB Web TV
    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Sakarya BB | Tivibu Spor
    17:30 | Basketbol Gençler Ligi | Galatasaray - Tofaş | TBF TV Youtube
    23:30 | İspanya Basketbol Ligi | Gran Canaria - Estudiantes | Spor Smart
    04:00 | NBA | Washington Wizards - NO Pelicans | NBA TV
    04:00 | NBA | OKC Thunder - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    VOLEYBOL
    12:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Kılıç Silifke İY | Voleybol TV
    13:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Tokat Plevne | Voleybol TV / GS TV
    14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Vakıfbank - Nilüfer Bld. | TRT Spor
    14:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Kağıt Spor | Voleybol TV
    14:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Bursa BB - Bornova AL | Voleybol TV
    15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray - Aydın BB | Voleybol TV / GS TV
    16:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - Beylikdüzü | Voleybol TV
    16:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Zonguldak DSİ | Voleybol TV
    16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Eğirdir Elma | Voleybol TV
    16:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - İstanbul BB | Voleybol TV
    18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Eryaman Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
    18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Kartal Bld. | Voleybol TV
    18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Halkbank | Voleybol TV

    HENTBOL
    15:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Maliye Piyango - MYK Hentbol | Hentbol Web TV
    19:30 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Szeged - PSG | Spor Smart
    20:30 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Sporting Lisbon - Beşiktaş Mogaz | Spor Smart

    AMERİKAN FUTBOLU
    04:00 | NCAA Amerikan Futbolu | USC - Notre Dame | FOX Sports HD

    BUZ HOKEYİ
    22:00 | NHL | NY Rangers - Washington Capitals | FOX Sports HD

    RUGBY
    22:45 | Hazırlık Maçı | Fransa - Fiji | Eurosport 2

    BOKS-DÖVÜŞ SPORLARI
    22:00 | Matchroom Boks Gecesi | D.Yeleussinov - M.Mojica | S Sport Plus
    22:30 | Matchroom Boks Gecesi | Z.Zhang - A.Ustinov | S Sport Plus
    23:00 | Matchroom Boks Gecesi | F.Meng - F.Buglioni | S Sport Plus
    23:30 | Matchroom Boks Gecesi | K.Yafai - I.Gonzalez | S Sport Plus
    00:00 | Matchroom Boks Gecesi | D.Lebedev - M.Wilson | S Sport Plus
    05:00 | HBO Boks Gecesi | M.Akhmadaliev - I.Zarate | S Sport Plus
    06:00 | HBO Boks Gecesi | D.Bivol - J.Pascal | S Sport Plus
    14:30 | UFC Dövüş Serisi | C.Blaydes - F.Ngannou | S Sport Plus

    MOTOR SPORLARI
    13:00 | Formula 1-Antrenman Turları | Abu Dabi GP | S Sport Plus / S Sport
    16:00 | Formula 1-Sıralama Turları | Abu Dabi GP | S Sport Plus / S Sport

    ESPOR
    14:00 | Espor Zula Süper Lig | Outlaw - Gamers OF | Zula Youtube
    16:00 | Espor Zula Süper Lig | ICE Warriors - Bursa Espor | Zula Youtube
    18:00 | Espor Zula Süper Lig | MODZ - İstanbul Espor | Zula Youtube
    20:00 | Espor Zula Süper Lig | Galatasaray ES - 1907 Fenerbahçe | Zula Youtube

    DİĞER SPORLAR
    11:00 | Körling Avrupa Şampiyonası-Kadınlar Final | İsviçre - İsveç | Eurosport 2
    16:00 | Körling Avrupa Şampiyonası-Erkekler Final | İsveç - İskoçya | Eurosport 2
    22:00 | ISU Buz Pateni GP | Fransa | Eurosport 2
    17:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
    20:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
    22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
    16:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    12:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    14:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    16:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
    14:00 | Kızak Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport 2

    TV PROGRAMLARI
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
    09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:25 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | beIN Sports Haber
    12:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
    12:15 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor
    13:00 | Spor Programı | beIN Hafta Sonu | beIN Sports Haber
    14:00 | Futbol Programı | Süper Lig Analiz

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 25 KASIM PAZAR


      TV DE BUGÜN




      FUTBOL

      09:30 | Ampute Futbol Süper Ligi | Malatya BB - Osmanlı Engelli | TRT Spor

      11:00 | Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası | Ankara | TRT Spor

      12:30 | Kadınlar Futbol 1.Ligi | Beşiktaş - ALG Spor | BJK TV
      13:00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Y.Altındağ Bld. | ORT Haber Osmaniye
      13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Karşıyaka | Altaş TV Ordu
      13:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Ç.Rizespor | Bein Sports 1
      13:30 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Giresunspor | Bein Sports Max 1
      13:30 | TFF 2. Lig | A.Selçukspor - Karagümrük | Kon TV
      13:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Tuzlaspor | Manisa BB Web TV
      13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Hacettepe | Samsun Haberaks TV
      13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Gümüşhanespor | Kanal 16 Bursa
      13:30 | TFF 3. Lig | Bodrum Bld. - Sakaryaspor | TV 264 Sakarya
      13:30 | TFF 3. Lig | Adıyamanspor - Van BB | TRT Kürdi
      14:00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Getafe | Bein Sports 2 / CBC Sport
      14:00 | Rusya Premier Ligi | Spartak Moskova - Samara | Varzish Sport
      14:30 | İtalya Serie A | Parma - Sassuolo | Bein Sports 4
      15:00 | İngiltere Championship | Aston Villa - Birmingham | Bein Sports 3
      16:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Bursaspor | Bein Sports 1
      16:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Adanaspor | Bein Sports Max 1
      16:00 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Boluspor | Bein Sports Max 2
      16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
      16:30 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh
      16:30 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Groningen | S Sport Plus
      16:30 | Belçika Pro League | Gent - Antwerp | S Sport Plus
      17:00 | İtalya Serie A | Bologna - Fiorentina | Bein Sports beIN Connect
      17:00 | İtalya Serie A | Empoli - Atalanta | Bein Sports 4
      17:00 | İtalya Serie A | Napoli - Chievo | Bein Sports 3
      17:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - Rennes | Bein Sports beIN Connect
      17:30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Werder Bremen | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga
      18:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Sumqayıt | CBC Sport
      18:15 | İspanya La Liga | Sevilla - Valladolid | Idman TV / Bein Sports Max 2
      19:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Y.Malatyaspor | Bein Sports 2
      19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Fenerbahçe | Bein Sports 1
      19:00 | Rusya Premier Ligi | Zenit - Rostov | Match TV Russia
      19:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Huddersfield | S Sport / S Sport Plus
      19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 1
      19:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Lille | Bein Sports 4
      20:00 | İtalya Serie A | Lazio - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport
      20:00 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Hannover | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV
      20:00 | Belçika Pro League | St.Truiden - Anderlecht | S Sport Plus
      20:30 | İspanya La Liga | Espanyol - Girona | Bein Sports Max 2
      22:00 | FIFA U17 Kadınlar Dünya Kupası | Gana - Meksika | Eurosport 2
      22:00 | Afrika Konfederasyonlar Kupası | Raja Casablanca - AS Vita Club | Tivibu Spor 3
      22:00 | Brezilya Serie A | Vasco Da Gama - Palmeiras | Bein Sports Max 1
      22:30 | İtalya Serie A | Genoa - Sampdoria | Bein Sports 2 / CBC Sport
      22:45 | İspanya La Liga | Villarreal - Real Betis | Idman TV / Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match TV Russia
      23:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - Marsilya | Bein Sports 4
      01:00 | MLS Play-Off | Atlanta United - NY Red Bulls | Eurosport
      01:00 | FIFA U17 Kadınlar Dünya Kupası | Almanya - Kanada | Eurosport 2
      03:30 | MLS Play-Off | Portland Timbers - Kansas City | Eurosport

      BASKETBOL
      13:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
      14:00 | Basketbol 1. Ligi | Selçuklu Basket - Edirnespor | TBF TV Youtube
      15:15 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Galatasaray | Tivibu Spor 2
      16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Hatay BB - Fenerbahçe | Tivibu Spor
      17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Fenerbahçe | Tivibu Spor 2
      20:00 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Darüşşafaka | Tivibu Spor
      21:15 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona Lassa - Real Madrid | Spor Smart
      23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Canton Charge | NBA TV
      23:30 | NBA | LA Lakers - Orlando Magic | S Sport / S Sport Plus
      02:00 | NBA | Memphis Grizzlies - New York Knicks | NBA TV
      02:00 | NBA | Toronto Raptors - Miami Heat | S Sport / S Sport Plus

      TENİS
      15:00 | Davis Cup | Fransa - Hırvatistan | Bein Sports beIN Connect
      17:00 | Davis Cup | Fransa - Hırvatistan | Bein Sports beIN Connect

      VOLEYBOL
      13:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | PTT - İlbank | Voleybol TV
      13:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TED Kolejliler - Gümüşhane GB | Voleybol TV
      14:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Arhavi Bld. | Voleybol TV
      14:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Maliye Piyango | Voleybol TV
      15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Halkbank - Samsun Anakent | Voleybol TV
      16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Sakarya Gelişim | Voleybol TV
      16:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Fenerbahçe | Voleybol TV
      17:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TVF Spor Lisesi - Pursaklar | Voleybol TV
      18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Bahçelievler | Voleybol TV
      19:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Argos Sora - Ravenna | Spor Smart

      HENTBOL
      14:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Güneysuspor - Bozokspor | Çay TV Rize

      AMERİKAN FUTBOLU
      21:00 | NFL | Carolina Panthers - Seattle Seahawks | FOX Sports HD
      00:25 | NFL | Denver Broncos - Pittsburgh Steelers | FOX Sports HD
      04:20 | NFL | Minnesota Vikings - GB Packers | FOX Sports HD

      MOTOR SPORLARI
      16:00 | FIA Dünya Rallycross Şampiyonası | Güney Afrika | S Sport Plus
      16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Idman TV / Tivibu Spor 3 / Life Plus TV / Bein Sports 2 / Smart Spor HD / IRIB Varzesh / Match TV Russia

      ESPOR
      14:00 | Espor Zula Süper Lig | ICE Warriors - Galatasaray ES | Zula Youtube
      16:00 | Espor Zula Süper Lig | Bursa Espor - Oyun Hizmetleri | Zula Youtube
      18:00 | Espor Zula Süper Lig | 1907 Fenerbahçe - MODZ | Zula Youtube
      20:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - Vengeance | Zula Youtube

      DİĞER SPORLAR
      17:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
      21:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
      22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
      19:00 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
      11:30 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
      12:45 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
      14:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
      16:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
      12:15 | Kızak Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport 2
      13:30 | Kızak Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport 2
      15:30 | Kızak Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport 2
      19:00 | Dünya Kiteboard Şampiyonası | Brezilya | Bein Sports beIN Connect

      TV PROGRAMLARI
      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
      08:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
      09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
      11:00 | Basketbol Programı | Taktik Tahtası | beIN Sports Haber
      11:05 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
      12:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
      12:15 | Spor Programı | Spor Bahane | TRT Spor
      13:00 | Spor Programı | beIN Hafta Sonu | beIN Sports Haber
      13:15 | Spor Programı | Şampiyonların İzinde | TRT Spor
      14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
      14:30 | Futbol P


      KAYNAK :

      https://www.sporekrani.com/
      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • ( 26-27-28-29-30 KASIM / 1-2 ARALIK )




        https://www.sporekrani.com/




        26 KASIM PAZARTESİ





        TV DE BUGÜN




        FUTBOL

        19:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Elazığspor | Bein Sports Max 1

        20:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - M.Başakşehir | Bein Sports 1

        22:30 | İtalya Serie A | Cagliari - Torino | Bein Sports 3 / CBC Sport
        23:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Newcastle | S Sport / Idman TV / S Sport Plus
        23:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Celta Vigo | Bein Sports 2

        BASKETBOL
        03:00 | NBA | Washington Wizards - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus
        05:00 | NBA | Utah Jazz - Indiana Pacers | NBA TV

        VOLEYBOL
        19:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Maliye İhtisas - Anadolu Voleybol | Voleybol TV

        AMERİKAN FUTBOLU
        04:15 | NFL | Houston Texans - Tennessee Titans | FOX Sports HD

        TV PROGRAMLARI
        11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
        11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
        11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
        13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
        14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport Plus / S Sport
        14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
        14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
        14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
        14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
        15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
        15:30 | Spor Programı | Genç Spor | TRT Spor
        16:00 | Futbol Programı | Fransa'dan Futbol | beIN Sports Haber
        16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
        16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
        17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
        18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
        18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
        18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
        18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
        18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
        18:30 | Futbol Programı | Futbol Anadolu | TRT Spor
        19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
        19:00 | Futbol Programı | beIN Final | Bein Sports 1
        19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
        19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
        19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
        20:00 | Basketbol Programı | Basketbol Gecesi | Sportstv
        20:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
        20:45 | Futbol Programı | beIN Final | beIN Sports Haber
        21:00 | Basketbol Programı | Basketbol Saati | Tivibu Spor
        21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
        22:00 | Futbol Programı | beIN Final | Bein Sports 1
        22:00 | Spor Programı | Haftanın Gündemi | beIN Sports Haber
        22:00 | Futbol Programı | Yüz Yüze Futbol | TRT Spor
        23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
        23:00 | Tartışma Programı | Derin Futbol | Beyaz TV
        23:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor
        00:00 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
        00:30 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 27 KASIM SALI





          TV DE BUGÜN SPOR




          FUTBOL

          14:00 | UEFA Gençlik Ligi | CSKA Moskova - Viktoria Plzen | Match TV Russia

          16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Roma - Real Madrid | UEFA.tv Youtube

          18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Bayern Münih - Benfica | UEFA.tv Youtube

          20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | AEK - Ajax | Bein Sports 2 / CBC Sport / IRIB Varzesh / Arena Sport 1

          20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | CSKA Moskova - Viktoria Plzen | Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match TV Russia

          23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Roma - Real Madrid | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia / Arena Sport 1

          23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Benfica | Bein Sports 3 / Arena Sport 5

          23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Hoffenheim - Shakhtar Donetsk | Bein Sports Max 2

          23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Juventus - Valencia | Bein Sports 2 / Idman TV / IRIB Varzesh / Arena Sport 4

          23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lyon - Manchester City | Bein Sports 4 / Arena Sport 3

          23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester Utd - Young Boys | Bein Sports Max 1




          BASKETBOL

          05:00 | NBA | Phoenix Suns - Indiana Pacers | NBA TV

          05:00 | NBA | Denver Nuggets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

          05:30 | NCAA | Duke - Indiana | S Sport Plus




          VOLEYBOL

          19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Vakıfbank - Beylikdüzü | TRT Spor




          BUZ HOKEYİ

          03:00 | NHL | Philadelphia Flyers - Ottawa Senators | FOX Sports HD




          TV PROGRAMLARI

          07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber

          07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor

          07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor

          09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV

          10:00 | Futbol Programı | Süper Lig Raporu | A Spor

          10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor

          10:30 | Basketbol Programı | 40+ | FB TV

          11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber

          11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor

          11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor

          13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber

          14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus

          14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor

          14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor

          14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor

          14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV

          15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor

          16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor

          16:00 | Futbol Programı | Premier Lig Raporu | Tivibu Spor

          16:00 | Spor Programı | Yakın Takip | FB TV

          16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor

          17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor

          18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor

          18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor

          19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV

          19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV

          19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV

          20:00 | Futbol Programı | Hedef Süper Lig | TRT Spor

          21:00 | Futbol Programı | 90 A | A Spor

          22:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor

          22:30 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor

          23:00 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor

          23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor

          23:30 | Futbol Programı | Premier Analiz | S Sport / S Sport Plus

          00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor

          00:30 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor
          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 28 KASIM ÇARŞAMBA





            TV DE BUGÜN




            FUTBOL

            11:00 | Sponsorluk Anlaşması | Fenerbahçe | FB TV

            16:00 | Rusya Kupası | Orenburg - Arsenal Tula | Match TV Russia

            16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Atletico Madrid - Monaco | UEFA.tv Youtube
            17:30 | Basın Toplantısı | Erwin Koeman | FB TV
            18:00 | Antrenman | Fenerbahçe | FB TV
            18:00 | UEFA Gençlik Ligi | PSG - Liverpool | UEFA.tv Youtube
            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1
            20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lokomotiv Moskova - Galatasaray | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV Russia
            20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atletico Madrid - Monaco | Bein Sports 2 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
            21:00 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | BJK TV
            21:00 | Basın Toplantısı | Nenad Bjelica | FB TV
            21:30 | Antrenman | Beşiktaş | BJK TV
            22:00 | FIFA U17 Kadınlar Dünya Kupası | Yeni Zelanda - İspanya | Eurosport
            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | B.Dortmund - Club Brugge | Bein Sports Max 1
            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Porto - Schalke 04 | Bein Sports 4
            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Napoli - Kızılyıldız | Bein Sports Max 2
            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSG - Liverpool | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSV - Barcelona | Bein Sports 2
            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Inter | Bein Sports 3 / Idman TV / IRIB Varzesh
            23:00 | İngiltere Championship | Stoke - Derby Country | Bein Sports beIN Connect
            01:00 | FIFA U17 Kadınlar Dünya Kupası | Meksika - Kanada | Eurosport
            02:45 | Copa Sudamericana | Fluminense - Atletico PR | S Sport Plus

            BASKETBOL
            13:00 | Sponsorluk Anlaşması | TBF / Petlas | TBF TV Youtube
            19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - Fenerbahçe | FIBA TV
            02:30 | NCAA | Xavier - Miami | FOX Sports HD
            04:00 | NBA | Minnesota TW - SA Spurs | NBA TV
            04:00 | NBA | NO Pelicans - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus
            04:30 | NCAA | Creighton BJ - Montana | FOX Sports HD

            VOLEYBOL
            18:00 | CEV Kadınlar Challenge Cup | Beşiktaş - Aydın BB | Voleybol TV
            19:00 | CEV Cup Erkekler | Galatasaray - HAOK Mladost | Voleybol TV
            19:00 | CEV Erkekler Challenge Cup | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV

            ÇİM HOKEYİ
            14:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | Belçika - Kanada | Bein Sports 3
            16:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | Hindistan - Güney Afrika | Bein Sports 3

            TV PROGRAMLARI
            09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
            10:00 | Futbol Programı | Saha Sizin | A Spor
            10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor
            10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
            11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
            11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
            11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
            12:20 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor
            13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
            14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
            14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
            14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
            14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
            14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
            15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
            16:00 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor
            16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
            17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
            18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
            18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
            18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
            18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
            19:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor
            19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
            19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
            19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
            20:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Özel | A Spor
            20:15 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
            20:55 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
            20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
            22:40 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
            22:45 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Özel | A Spor
            22:45 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor
            23:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
            00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor
            00:30 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
            00:30 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 29 KASIM PERŞEMBE





              TV'De SporEkranı




              FUTBOL

              18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - Dinamo Kiev | CBC Sport / Arena Sport 2

              18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Spartak Moskova - Rapid Wien | Varzish Sport / Match TV Russia / Arena Sport 1

              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe - Dinamo Zagreb | Bein Sports 1 / Arena Sport 5
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Akhisarspor | Bein Sports 2
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Karabağ - Sporting Lisbon | CBC Sport
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Anderlecht - Spartak Trnava | Bein Sports 4
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Leverkusen - Ludogorets | BNT 1 Bulgaristan
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Real Betis - Olympiakos | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 1
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - Celtic | Arena Sport 3
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Salzburg - Leipzig | Varzish Sport
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Vorskla Poltava - Arsenal | BNT 3 Bulgaristan
              20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Zenit - Kopenhag | Match TV Russia / Arena Sport 4
              23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sarpsborg 08 - Beşiktaş | Bein Sports 1 / CBC Sport / Arena Sport 4
              23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Chelsea - PAOK | Bein Sports Max 1 / BNT 3 Bulgaristan
              23:00 | UEFA Avrupa Ligi | E.Frankfurt - Marsilya | Arena Sport 5
              23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Malmö - Genk | Bein Sports 2
              23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Glasgow Rangers - Villarreal | Idman TV / Varzish Sport / Arena Sport 1
              23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Standard Liege - Sevilla | Bein Sports 4 / Arena Sport 3
              03:30 | MLS Play-Off | NY Red Bulls - Atlanta United | Eurosport
              03:45 | Copa Sudamericana | Junior - Santa Fe | S Sport Plus
              05:30 | MLS Play-Off | Kansas City - Portland Timbers | Eurosport

              BASKETBOL
              18:00 | Euroleague Kadınlar | Hatay BB - Olympiakos | FIBA TV
              19:00 | FIBA Dünya Kupası Elemeleri | Türkiye - İspanya | NTV
              20:15 | THY Euroleague | Darüşşafaka - Gran Canaria | Bein Sports 3
              21:00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano | Bein Sports Max 1
              22:05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Bayern Münih | Bein Sports Max 2
              23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - CSKA Moskova | Bein Sports 3
              04:00 | NBA | Toronto Raptors - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

              VOLEYBOL
              13:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Vakıfbank | Voleybol TV

              AMERİKAN FUTBOLU
              04:20 | NFL | Dallas Cowboys - NO Saints | FOX Sports HD

              ÇİM HOKEYİ
              14:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | Arjantin - İspanya | Bein Sports 3
              16:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Fransa | Bein Sports 3

              TV PROGRAMLARI
              11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
              11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
              11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
              13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
              14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
              14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
              14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
              14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
              14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
              14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
              15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
              15:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | Bein Sports 1
              15:15 | Spor Programı | Engelsiz Spor | TRT Spor
              16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
              16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
              17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
              17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
              18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
              18:00 | Futbol Programı | 1.Lig Gündemi | TRT Spor
              18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
              18:30 | Basketbol Programı | Basketbol Center | Sportstv
              19:00 | Futbol Programı | Basın Merkezi | TRT Spor
              19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
              19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
              19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
              19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
              19:55 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
              20:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor
              20:40 | Basketbol Programı | Basketbol Center | Sportstv
              20:55 | Futbol Programı | Avrupa Ligi Özel | A Spor
              20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
              20:55 | Futbol Programı | Maç Havası | FB TV
              21:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
              21:00 | Spor Programı | Beşiktaş'ın Maçı Var | BJK TV
              21:40 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
              22:40 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
              22:55 | Futbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
              23:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
              23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
              23:30 | Basketbol Programı | NBA Aktüel | S Sport / S Sport Plus
              00:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor
              00:45 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 30 KASIM CUMA


                TV'De SporEkran



                FUTBOL
                19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1
                19:30 | Rusya Premier Ligi | Rubin Kazan - Dinamo Moskova | Match TV Russia
                20:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Konyaspor - A.Alanyaspor | Bein Sports 1
                20:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Ankaragücü | Bein Sports 2
                22:30 | Almanya Bundesliga | Düsseldorf - Mainz | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV
                22:45 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Nantes | Bein Sports Max 1
                23:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
                23:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Eibar | Bein Sports 2 / CBC Sport

                BASKETBOL
                14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Çankaya Üni. - İstanbulgücü | TBF TV Youtube
                16:00 | Basketbol 1. Ligi | OGM Orman - Bursaspor | Bursaspor Youtube
                20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Panathinaikos | Bein Sports 4
                20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Baskonia | Bein Sports 3 / beIN Sports Haber
                22:30 | THY Euroleague | Olympiakos - Buducnost | Bein Sports 4
                23:00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Fenerbahçe | Bein Sports 3
                03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Washington Wizards | NBA TV
                04:00 | NBA | SA Spurs - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus
                06:30 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | NBA TV

                VOLEYBOL
                18:00 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - İnegöl Bld. | TRT Spor

                HENTBOL
                20:00 | Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri | Makedonya - Azerbaycan | Makedonya Hentbol fed Youtube
                20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Sırbistan - Polonya | Spor Smart
                22:00 | Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - İzlanda | Makedonya Hentbol fed Youtube
                23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Danimarka - İsveç | Spor Smart

                AMERİKAN FUTBOLU
                04:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Washington - Utah | FOX Sports HD

                DÖVÜŞ SPORLARI
                22:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Alt Müsabakalar | Fight Box
                00:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | D.Trallero - D.Er Ramy | Fight Box
                06:00 | UFC Dövüş Serisi | R.Dos Anjos - K.Usman | S Sport Plus

                ESPOR
                20:00 | Espor Zula Süper Lig | Outlaw - Vengeance | Zula Youtube
                22:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - MODZ | Zula Youtube

                ÇİM HOKEYİ
                14:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | Avustralya - İrlanda | Bein Sports 3
                16:30 | Çim Hokeyi erkekler Dünya Kupası | İngiltere - Çin | Bein Sports 3

                DİĞER SPORLAR
                20:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
                22:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
                00:00 | Binicilik Longines Masters | Paris | Eurosport
                20:30 | Pist Bisikleti Dünya Kupası | Berlin | Eurosport 2
                12:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                14:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                16:15 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                17:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                01:00 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
                02:15 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
                19:30 | FIA Uluslar Kupası | Bahreyn | Eurosport 2
                11:00 | U16 Dünya Satranç Olimpiyatları | Konya | Satranç Federasyonu Youtube

                TV PROGRAMLARI
                11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
                13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
                13:30 | Tenis Programı | Tenis Dünyası | TRT Spor
                14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
                14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
                14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
                14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                14:00 | Futbol Programı | La Liga Show | beIN Sports Haber
                14:30 | Futbol Programı | Ligue 1 Show | beIN Sports Haber
                15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor
                16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
                16:00 | Futbol Programı | Avrupa Ligi Özetler | Bein Sports 1
                16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
                17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
                17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
                18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
                18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
                18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                19:00 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
                19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
                19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
                20:00 | Spor Programı | Ana Haber | TRT Spor
                20:30 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor
                21:00 | Futbol Programı | Artı Futbol | A Spor
                21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
                22:00 | Futbol Programı | Başlama Vuruşu | TRT Spor
                22:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
                22:00 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1
                22:30 | Futbol Programı | Lig Özetleri | beIN Sports Haber
                23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                23:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
                00:00 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor
                00:30 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
                01:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
                01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor
                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 1 ARALIK CUMARTESİ

                  TV DE SPOR EKRANI










                  FUTBOL

                  10:30 | U15 MTU Hallen Cup | Chelsea - Altınordu | Sport Deutschland TV

                  11:30 | U15 MTU Hallen Cup | Schalke 04 - Altınordu | Sport Deutschland TV
                  12:00 | U15 MTU Hallen Cup | Ajax - Altınordu | Sport Deutschland TV
                  12:50 | U15 MTU Hallen Cup | Brochenzell - Altınordu | Sport Deutschland TV
                  13:30 | TFF 2. Lig | Fethiyespor - Manisa BB | FRT Tv Fethiye
                  13:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 1
                  13:30 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Altınordu | Bein Sports Max 2
                  15:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Huesca | Bein Sports 3
                  15:30 | İngiltere Championship | Sheffield Utd - Leeds United | Bein Sports 4
                  16:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Sivasspor | Bein Sports 1
                  16:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Göztepe | Bein Sports 2
                  16:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Denizlispor | Bein Sports Max 1
                  16:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - K.Karabükspor | Bein Sports Max 2
                  16:00 | U15 MTU Hallen Cup | FC Friedrichshafen - Altınordu | Sport Deutschland TV
                  17:00 | İtalya Serie A | SPAL - Empoli | Bein Sports 3
                  17:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Freiburg | S Sport Plus
                  17:30 | Almanya Bundesliga | Hannover - Hertha Berlin | Yayın Yok
                  17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Augsburg | Yayın Yok
                  17:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Bayern Münih | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / IRIB Varzesh
                  18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Burnley | Bein Sports beIN Connect
                  18:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Brighton | Bein Sports beIN Connect
                  18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Watford | Bein Sports 4
                  18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
                  18:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - West Ham | Bein Sports Max 1
                  18:00 | İngiltere Championship | Blackburn Rovers - Sheffield W. | Bein Sports beIN Connect
                  18:15 | İspanya La Liga | Valladolid - Leganes | Bein Sports Max 2
                  19:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Trabzonspor | Bein Sports 1
                  19:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Lyon | Bein Sports 3
                  19:05 | Antrenman | Galatasaray | GS TV / beIN Sports Haber
                  20:00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Juventus | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
                  20:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Schalke 04 | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga
                  20:30 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Manchester Utd | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
                  20:30 | İspanya La Liga | Getafe - Espanyol | Bein Sports 4
                  20:30 | İngiltere Championship | Middlesbrough - Aston Villa | Bein Sports Max 1
                  21:45 | Hollanda Eredivisie | AZ Alkmaar - Willem II | S Sport Plus
                  22:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Montpellier | Bein Sports 3
                  22:30 | İtalya Serie A | Sampdoria - Bologna | Bein Sports 4
                  22:30 | Belçika Pro League | Antwerp - St.Truiden | S Sport Plus
                  22:45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Valencia | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
                  01:00 | FIFA U17 Kadınlar Dünya Kupası-Final | Meksika - İspanya | Eurosport

                  BASKETBOL
                  14:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - Gazişehir | FB TV
                  15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Nesibe Aydın | TBF TV Youtube
                  18:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
                  00:30 | NCAA | USC Trojans - Nevada | FOX Sports HD
                  04:00 | NBA | Minnesota TW - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus

                  VOLEYBOL
                  14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Palandöken Bld. | Voleybol TV
                  14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Çanakkale Bld. | TRT Spor
                  16:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Anadolu Voleybol - Kartepe Bld. | Voleybol TV
                  16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Bornova AL - Tofaş Spor | Voleybol TV
                  17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe - Aydın BB | Voleybol TV / FB TV
                  17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Galatasaray | Voleybol TV
                  18:00 | TVF Erkekler 2. Lig | SGK - Akyazı Bld. | Voleybol TV

                  HENTBOL
                  16:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş Mogaz - Chekhovskie M | Spor Smart
                  20:00 | Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri | İzlanda - Makedonya | Makedonya Hentbol fed Youtube
                  20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İspanya - Hırvatistan | Spor Smart
                  22:00 | Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri | Azerbaycan - Türkiye | Makedonya Hentbol fed Youtube

                  AMERİKAN FUTBOLU
                  20:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Oklahoma - Texas | FOX Sports HD

                  BUZ HOKEYİ
                  15:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Erzurum BB - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV
                  17:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Gümüş Patenler - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
                  18:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Narmanspor - Koç Üni. | Buz Hokeyi TV
                  20:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Başkent Yıldızları - İzmir BB | Buz Hokeyi TV

                  DÖVÜŞ SPORLARI
                  23:00 | Mix Fight Kick Box | Alt Müsabakalar | Fight Box
                  23:30 | Mix Fight Kick Box | Sefer Göktepe - S.Beqiri | Fight Box
                  00:00 | Mix Fight Kick Box | Atakan Arslan - R.Hein | Fight Box
                  00:30 | Mix Fight Kick Box | Selçuk Ustabaşı - O.Pospisil | Fight Box
                  06:00 | UFC Dövüş Serisi | J.Dos Santos - T.Tuivasa | S Sport / S Sport Plus

                  ESPOR
                  14:00 | Espor Zula Süper Lig | Oyun Hizmetleri - Outlaw | Zula Youtube
                  16:00 | Espor Zula Süper Lig | 1907 Fenerbahçe - ICE Warriors | Zula Youtube
                  18:00 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Espor - Galatasaray ES | Zula Youtube
                  20:00 | Espor Zula Süper Lig | Bursa Espor - Vengeance | Zula Youtube

                  ÇİM HOKEYİ
                  14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Hollanda - Malezya | Bein Sports beIN Connect
                  16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Almanya - Pakistan | Bein Sports beIN Connect

                  DİĞER SPORLAR
                  16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 1.Gün | Eurosport 2
                  21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 1.Gün | Eurosport 2
                  20:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
                  22:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
                  11:15 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                  12:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                  14:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                  16:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                  17:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
                  13:15 | FIA Uluslar Kupası | Bahreyn | Eurosport 2
                  19:30 | FIA Uluslar Kupası | Bahreyn | Eurosport 2

                  TV PROGRAMLARI
                  07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                  09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
                  09:00 | Futbol Programı | Maç SAbahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                  09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                  10:30 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor
                  11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                  11:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor
                  11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | beIN Sports Haber
                  11:30 | Spor Programı | A Spor Taksi | A Spor
                  12:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                  13:00 | Futbol Programı | beIN Hafta Sonu | beIN Sports Haber
                  14:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
                  15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
                  15:00 | Spor Programı | Sporun 5 Günü | Tivibu Spor
                  16:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport / S Sport Plus
                  16:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                  16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor
                  16:00 | Futbol Programı | Antrenman Özel | GS TV
                  18:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
                  18:00 | Futbol Programı | beIN Asist | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
                  19:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
                  19:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor
                  19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
                  19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
                  19:45 | Futbol Programı | beIN Asist | beIN Sports Haber
                  20:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
                  20:00 | Futbol Programı | Derbi Özel | BJK TV
                  20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor
                  21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
                  21:00 | Futbol Programı | beIN Asist | Bein Sports 1
                  21:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | beIN Sports Haber
                  22:15 | Futbol Programı | beIN Extra Time | Bein Sports 1
                  23:00 | Tartışma Programı | Gündem Futbol | CNN Türk
                  23:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TR




                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 2 ARALIK PAZAR





                    TV DE SPOR







                    FUTBOL

                    12.00 | U15 MTU Hallen Cup | Altınordu - Manchester Utd | Sport Deutschland TV




                    12.00 | U14 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV


                    13.00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Gaziantepspor | Çay TV Rize

                    13.00 | TFF 2. Lig | Osmaniyespor - Kızılcabölükspor | ORT Haber Osmaniye

                    13.00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - Galatasaray BJK TV

                    13.00 | Kura Çekimi | UEFA Euro 2020 Elemeleri | TRT Spor / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 1

                    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Osmanlıspor Bein Sports Max 1

                    13:30 | TFF 2. Lig | Uşakspor - Samsunspor Haberaks TV

                    13:30 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Kastamonuspor TV 264 Sakarya

                    13:30 | TFF 3. Lig | Muğlaspor - Diyarbekirspor TRT Kurdi

                    13.40 | U15 MTU Hallen Cup | AC Mailand - Altınordu Sport Deutschland TV

                    14:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Real Sociedad Bein Sports 3

                    14.00 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

                    14.15 | Hollanda Eredivisie | Ajax - ADO Den Haag | UçanKuş TV / S Sport+ / SK 2

                    14.30 | İtalya Serie A | Milan - Parma | Bein Sports 1 / Arena Sport 1

                    15.00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Fulham | S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

                    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - BB Erzurumspor Bein Sports 1

                    16.00 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - İstanbulspor Bein Sport Max 1

                    16.30 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - PSV S Sport+ / SK 3

                    16.30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Standard Liege S Sport + / Arena Sport 4

                    17.05 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Tottenham S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

                    17.30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - B.M.Gladbach S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2

                    18.00 Isvicre ligi. Bazel - Young Boyz SK HD

                    18.15 | İspanya La Liga | Girona - Atletico Madrid Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 3

                    18.30 Rusya Premier Lig Spartak M - Lokomotiv M. Match TV

                    19:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Reims Bein Max 2 / Arena Sport 2

                    19.00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Gazişehir Fk Bein Max 1

                    19.15 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Everton S Sport / S Sport+ / Idman TV / Match Futbol 1

                    20.00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Galatasaray | Bein Sports 1 / beIN MAX 5 HD (france) / DigiTurk UHD (4K) / Digi Sport 1 (hun) / HD / SK 2 (Serbiya) / SK 2 (Hirvatistan) / SK 2 (Slovenya) / Sport 3 Israel / HD / Sport TV3 (portugal) / HD / Tring Sport 1 HD / Canal+ Sport 4 Afrique

                    20.00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Wolfsburg S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga,

                    20.00 İtalya Serie A Chievo - Lazio Bein Sports 4 / Arena Sport 2

                    20.30 | İspanya La Liga | Barcelona - Villarreal Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 3 / SK HD

                    22.00 Afrika Konfederasyonlar Kupası Final AS Vita Club - Raja Casablanca Tivibu Spor 3 / Arena Sport 4

                    22.00 Brazilya Seria A Palmeiras - Vitoria Arena Sport 2

                    22.30 | İtalya Serie A | Roma - Inter Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 1 / Match TV

                    22.45 | İspanya La Liga | Alaves - Sevilla Bein Sports 4 / Idman TV / Match Futbol 3 / SK HD

                    23.00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - PSG Bein Sports 3 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

                    23.00 Portekiz Liga NOS Boavista - Porto S Sport+

                    01.20 Arjantin Primera Independiente - Boca Juniors Arena Sport 2

                    03.30 Arjantin Primera River Plate - Gimnasia La Plata Arena Sport 2

                    BASKETBOL
                    14.00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Beşiktaş - Canik Bld. Tivibu Spor

                    16.00 Basketbol Gençler Ligi Beşiktaş SJ - İstanbul BB TBF TV Youtube,

                    16.00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Mersin BB Tivubu Spor

                    19.00 FIBA Dünya Kupası Elemeleri Karadağ - Türkiye NTV

                    22.00 NBA G-League Raptors 905 - GR Drive NBA TV

                    23.30 NBA LA Lakers - Phoenix Suns S Sport / S Sport+

                    02.00 NBA Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies S Sport / S Sport+

                    VOLEYBOL
                    14.00 TVF Efeler Ligi Maliye Piyango - Afyon Bld. Voleybol TV

                    16.00 TVF Efeler Ligi Arkas - Kula Bld. Voleybol TV

                    17.00 TVF Efeler Ligi Ziraat Bankası - Fenerbahçe Voleybol TV

                    HENTBOL
                    22.00 Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri Türkiye - Makedonya Rtm Handball Youtibe / SK 1

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum



                    • (3-4-5-6-7-8-9 ARALIK)

                      https://www.sporekrani.com/



                      03 ARALIK PAZARTESİ

                      TV DE SPOR

                      FUTBOL


                      13:00 | U21 Süper Ligi | Fenerbahçe - Kasımpaşa FB TV

                      13:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - BB Erzurumspor Bursaspor Youtube

                      18.00 Ukrayna Ligi Vorskla - Oleksandriya SK 1

                      19.00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Eskişehirspor Bein Max 1

                      20.00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Kasımpaşa Bein Sports 1 / SK 1

                      20.00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Akhisarspor Bein Sports 2

                      20.00 | Cekya Ligi | SFC Opava - Slavia Prag Arena Sport 1

                      22.30 | Almanya Bundesliga | Nurnberg - Leverkusen S Sport Plus/ Idman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga

                      22.30 | İtalya Serie A | Atalanta - Napoli Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 2

                      23.00 | İspanya La Liga | Levante - Athletic Bilbao Bein Sports 3 / SK 2

                      23.00 İngiltere Championship WBA - Brentford Bein Sports 4 / SK 1

                      23.00 | Fransa League 2 | Auxerre - Lorient Arena Sport 3

                      03.30 Arjantin Primera Hurakan - Defansa Arena Sport 2

                      BASKETBOL

                      03.30 Toronto Raptors - Denver Nuggets S Sport / S Sport+
                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 4 ARALIK SALI





                        TV DE BUGÜN




                        FUTBOL

                        13.00 Ziraat Türkiye Kupası Sivas Bld. - Trabzonspor A Spor




                        14.45 Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği - Hatayspor A Spor (Dönüşümlü )

                        14.45 Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği - Hatayspor (Dönüşümlü)

                        16.45 Ziraat Türkiye Kupası Antalyaspor - Darıca G.Birliği A Spor

                        17.00 Coppa Italya Kupasi Benevento - Cittadella SK 2

                        18.30 Ziraat Türkiye Kupası A.Alanyaspor - Kahramanmaraş A Spor

                        20.30 Ziraat Türkiye Kupası Ç.Rizespor - Balıkesirspor A Spor

                        21.00 Fransa Ligue 1 Nice - Angers Bein Sports 3 / Arena Sport 3

                        21.00 Fransa Ligue 1 Amiens - Monaco Bein Connect / Arena Sport 1 / Match Futbol 3

                        22.45 İngiltere Premier Lig West Ham - Cardiff City Bein Sports 1

                        22.45 İngiltere Premier Lig Bournemouth - Huddersfield Bein Sports 2 / Match Futbol 2

                        22.45 İngiltere Premier Lig Brighton - Crystal Palace Bein Connect

                        22.45 Coppa Italya Kupasi Sampdoria - SPAL SK 2

                        23.00 İngiltere Premier Lig Watford - Manchester City S Sport / S Sport+ / Idman TV / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1

                        23.00 Fransa Ligue 1 Montpellier - Lille Bein Sports 3 / Arena Sport 1 / Match Futbol 3

                        23.00 Fransa Ligue 2 Metz - Red Star Arena Sport 3

                        BASKETBOL
                        18.00 Basketbol Süper Ligi Darüşşafaka - Galatasaray Tivibu Spor

                        20.15 Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka Tivibu Spor 2

                        20.15 Anadolu Efes - Beşiktaş SJ Tivibu Spor 3

                        03.00 NBA Indiana Pacers - Chicago Bulls S Sport+ / S Sport

                        VOLEYBOL
                        12.00 FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası Eczacıbaşı - Altay Volley S Sport+ / S Sport

                        15.00 FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası Vakıfbank - Zhejiang S Sport+ / S Sport

                        19.00 CEV Cup Kadınlar Galatasaray - CSM Targoviste Voleybol TV

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 5 ARALIK ÇARŞAMBA





                          TV DE BUGÜN







                          FUTBOL

                          13:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Keçiörengücü - Galatasaray | A Spor

                          14:45 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Ümraniyespor - 1461 Trabzon | A Spor

                          17:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Boluspor - Van BB | A Spor

                          18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Altay - Kayserispor | A Spor
                          19:30 | Rusya Kupası | Spartak Moskova - Ural | Varzish Sport / Match TV Russia
                          20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Adana Demirspor - M.Başakşehir | A Spor
                          21:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Marsilya | Bein Sports beIN Connect
                          21:00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - St.Etienne | Bein Sports 1
                          21:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Stade Rennais | Bein Sports 3
                          22:45 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Liverpool | Bein Sports 2
                          22:45 | İngiltere Premier Lig | Everton - Newcastle | Bein Sports Max 1
                          22:45 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Leicester | Bein Sports Max 2
                          22:45 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Chelsea | Bein Sports 4
                          23:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - PSG | Bein Sports 1
                          23:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Russia
                          23:00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Southampton | Bein Sports 3

                          BASKETBOL
                          18:00 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - İstanbul BB | Tivibu Spor 3
                          18:00 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Tofaş | Tivibu Spor 2
                          19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - TP Torun | FIBA TV / GS TV
                          19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Hatay BB | FIBA TV / FB TV
                          20:15 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
                          02:30 | NCAA | Xavier - Ohio | FOX Sports HD
                          03:00 | NCAA | Hartford - Duke | S Sport Plus
                          04:00 | NBA | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus
                          04:30 | NCAA | Villanova - Temple | FOX Sports HD

                          VOLEYBOL
                          09:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - Volero Le Cannet | S Sport / S Sport Plus
                          12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Supreme - Eczacıbaşı | S Sport / S Sport Plus
                          18:00 | CEV Erkekler Challenge Cup | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV

                          HENTBOL
                          20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Hollanda - Hırvatistan | Smart Spor HD
                          23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Norveç - Romanya | Smart Spor HD

                          ÇİM HOKEYİ
                          14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Almanya - Hollanda | Bein Sports 3
                          16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Malezya - Pakistan | Bein Sports 3

                          DİĞER SPORLAR
                          16:00 | Biatlon Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
                          16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 5.Gün | Eurosport 2
                          21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 5.Gün | Eurosport

                          TV PROGRAMLARI
                          07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                          07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                          07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor
                          09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                          10:00 | Futbol Programı | Saha Sizin | A Spor
                          10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor
                          10:10 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                          11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                          11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                          11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
                          11:30 | Spor Programı | Yakın Takip | FB TV
                          12:00 | Spor Programı | Maç Önü | GS TV
                          12:10 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor
                          13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
                          14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
                          14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                          14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
                          14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                          15:00 | Spor Programı | Maç Sonu | GS TV
                          16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
                          16:00 | Futbol Programı | İtalya'dan Futbol | beIN Sports Haber
                          16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
                          17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
                          18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
                          18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                          18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
                          19:00 | Özel Röportaj | Robinho | beIN Sports Haber
                          19:00 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor
                          19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                          19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
                          19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
                          19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
                          19:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | beIN Sports Haber
                          20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor
                          20:00 | Spor Programı | Alo beIN | beIN Sports Haber
                          20:30 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor
                          22:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor
                          23:00 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
                          23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                          23:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor
                          00:30 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 6 ARALIK PERŞEMBE





                            TV DE BUGÜN







                            FUTBOL

                            13.00 Azerbaycan Kupasi Lökbatan - Sumqayıt CBC Sport




                            13.00 Ziraat Türkiye Kupası Bodrumspor - Ankaragücü A Spor


                            15.00 Ziraat Türkiye Kupası Karagümrük - Akhisarspor A Spor

                            16.00 Azerbaycan Kupası AZAL - Keşla CBC Sport

                            17.00 Ziraat Türkiye Kupası Menemen Bld. - Kasımpaşa A Spor

                            18.15 İspanya Kral Kupası (Copa del Rey) Real Madrid - Melilla İRİB Varzesh / Arena Sport 1

                            18.30 Ziraat Türkiye Kupası Y.Malatyaspor - Etimesgut Bld. A Spor

                            20.00 Italya Kupasi Genoa - Virtus Entella SK 2 / RAI Sport / RAI Sport+

                            20.30 Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe - Giresunspor A Spor

                            22.00 Hollanda Eredivisie Feyenoord - VVV Venlo S Sport+

                            22.45 İspanya Kral Kupası (Copa del Rey) Betis - Racing Santander Arena Sport 1

                            22.45 Italya Kupasi Torino - Sudtirol SK 3 / RAI Sport / RAI Sport+

                            BASKETBOL
                            19.00 Basketbol Süper Ligi Gaziantep Basket - Bahçeşehir Klj Tivibu Spor

                            19.00 Eurocup Kadınlar Beşiktaş - Inventa Kursk Yayin Belli diyil. (BJK TV ne ise yariyor?)

                            21.00 THY Euroleague Darüşşafaka - Maccabi Fox Bein Sport Haber / Bein Sports 3 / SK HD

                            21.00 THY Euroleague Buducnost - Barcelona Lassa Bein Sports 2 / SK1

                            21.00 THY Euroleague Zalgiris Kaunas - Olympiakos Bein Sorts 4 / SK3

                            22.30 THY Euroleague Bayern Münih - Khimki Moskova Bein Max 1 / Match TV / Match Arena / SK 2

                            22.45 THY Euroleague Olimpia Milano - Gran Canaria Bein Max 2 / SK 1

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum



                            • 7 ARALIK CUMA

                              TV DE SPOR

                              FUTBOL
                              13:00 | U21 Süper Ligi | Alanyaspor - Beşiktaş | BJK TV
                              20:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Beşiktaş | Bein Sports 1
                              22:30 | İtalya Serie A | Juventus - Inter | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
                              22:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Düsseldorf | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV
                              22:30 | Belçika Pro League | Waasland Beveren - Club Brugge | S Sport Plus
                              23:00 | İspanya La Liga | Leganes - Getafe | Bein Sports Max 2
                              23:00 | İngiltere Championship | WBA - Aston Villa | Bein Sports 4


                              BASKETBOL
                              14:00 | Basketbol 1. Ligi | İTÜ - Artvin Bld. | TBF TV Youtube
                              18:30 | Basketbol 1. Ligi | Yalova Bld. - Akhisar Bel | TBF TV Youtube
                              20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Real Madrid | Bein Sports 4
                              22:30 | THY Euroleague | Baskonia - CSKA Moskova | Bein Sports Max 1
                              22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Fenerbahçe | Bein Sports 3
                              03:00 | NCAA | Providence Friars - UMass | FOX Sports HD
                              05:30 | NBA | Milwaukee Bucks - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
                              05:30 | NCAA | USC - TCU | FOX Sports HD


                              VOLEYBOL
                              12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - Minas Tenis | S Sport / S Sport Plus


                              HENTBOL
                              20:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İspanya - Almanya | Spor Smart
                              23:00 | Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Macaristan - Norveç | Spor Smart


                              BUZ HOKEYİ
                              20:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Zeytinburnu Bld. - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV


                              ÇİM HOKEYİ
                              14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Avustralya - Çin | Bein Sports 3
                              16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | İrlanda - İngiltere | Bein Sports 3


                              ESPOR
                              20:00 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Espor - 1907 Fenerbahçe | Zula Youtube
                              22:00 | Espor Zula Süper Lig | Galatasaray ES - Vengeance | Zula Youtube


                              DİĞER SPORLAR
                              19:00 | Dünya Dövüş GP | Kazan | Fight Box
                              21:00 | Serbest Stil Kayak Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2
                              16:00 | Biatlon Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
                              19:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
                              21:00 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
                              22:45 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
                              00:15 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
                              16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün | Eurosport 2
                              22:15 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün | Eurosport


                              TV PROGRAMLARI
                              07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                              07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                              07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor
                              09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                              10:00 | Futbol Programı | Taraftar Konuşuyor | A Spor
                              10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor
                              10:10 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                              11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                              11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor
                              13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
                              14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                              14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | A Spor
                              14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor
                              14:00 | Futbol Programı | La Liga Show | beIN Sports Haber
                              14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                              14:30 | Futbol Programı | Ligue 1 Show | beIN Sports Haber
                              15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                              15:25 | Spor Programı | Spor Heryerde | TRT Spor
                              16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor
                              16:45 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor
                              17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
                              18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
                              18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor
                              18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                              18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
                              18:30 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor
                              19:00 | Futbol Programı | beIN Santra | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
                              19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                              19:03 | Spor Programı | Ana Haber | BJK TV
                              19:05 | Spor Programı | Ana Haber | GS TV
                              19:07 | Spor Programı | Ana Haber | FB TV
                              20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
                              20:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
                              20:45 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
                              20:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
                              20:45 | Futbol Programı | beIN Santra | beIN Sports Haber
                              21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
                              21:30 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
                              21:45 | Basketbol Programı | Potada Bugün | Bein Sports 3
                              21:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
                              22:00 | Futbol Programı | Artı Futbol | A Spor
                              22:00 | Futbol Programı | Başlama Vuruşu | TRT Spor
                              22:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | beIN Sports Haber
                              22:00 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1
                              22:30 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
                              00:00 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor
                              00:30 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
                              00:30 | Basketbol Programı | 41.Dakika | Bein Sports 3
                              01:00 | Spor Programı | Son Sayfa | A Spor
                              01:30 | Futbol Programı | Spor Artı | TRT

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 8 ARALIK CUMARTESİ



                                TV DE SPOR


                                FUTBOL
                                11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Akhisarspor | FB TV
                                12:30 | Rusya Premier Ligi | Samara - Rostov | Match TV Russia
                                13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Akhisarspor | FB TV
                                13:00 | U21 Süper Ligi | Galatasaray - Ç.Rizespor | GS TV
                                13:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Göztepe | Bein Sports 1
                                13:30 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 2
                                13:30 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 1
                                13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Manisaspor | Samsun Haberaks TV
                                15:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Alaves | Bein Sports 2 / CBC Sport
                                15:30 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                                16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Konyaspor | Bein Sports 1
                                16:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Adanaspor | Bein Sports Max 1
                                17:00 | İtalya Serie A | Napoli - Frosinone | Bein Sports Max 2
                                17:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Nurnberg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / IRIB Varzesh
                                17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Varzish Sport
                                17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Karabağ | CBC Sport
                                18:00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Huddersfield | Bein Sports 2
                                18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Brighton | Bein Sports Max 1
                                18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Southampton | Bein Sports beIN Connect
                                18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Fulham | S Sport Plus / S Sport
                                18:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Crystal Palace | Bein Sports 4
                                18:00 | İngiltere Championship | Birmingham - Bristol City | Bein Sports beIN Connect
                                18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Sevilla | Bein Sports 3 / Idman TV
                                19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Ç.Rizespor | Bein Sports 1
                                20:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Roma | Bein Sports 2 / CBC Sport
                                20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Russia
                                20:30 | İspanya La Liga | Villarreal - Celta Vigo | Bein Sports 3
                                20:30 | Hollanda Eredivisie | PSV - Excelsior | S Sport Plus
                                20:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - E.Frankfurt | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga
                                20:30 | İngiltere Championship | Reading - Sheffield Utd | Bein Sports 4
                                21:45 | Hollanda Eredivisie | Zwolle - Ajax | S Sport Plus
                                22:30 | İtalya Serie A | Lazio - Sampdoria | Bein Sports 3
                                22:30 | Belçika Pro League | St.Truiden - Standard Liege | S Sport Plus
                                22:45 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
                                22:45 | İspanya La Liga | Espanyol - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Russia
                                23:30 | Portekiz Liga NOS | Vitoria Setubal - Benfica | S Sport Plus
                                04:00 | MLS Play-Off | Atlanta United - Portland Timbers | Eurosport

                                BASKETBOL
                                13:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Türk Telekom | Tivibu Spor
                                15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Banvit | Tivibu Spor 2
                                16:00 | Basketbol 1. Ligi | Karesispor - Düzce Bld. | TBF TV Youtube
                                17:00 | Basketbol 1. Ligi | Bursaspor - Edirnespor | Bursaspor TV
                                17:00 | Basketbol 1. Ligi | Manisa BB - Selçuklu Bld. | Manisa BB Web TV
                                17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Büyükçekmece | Tivibu Spor
                                20:00 | İspanya Basketbol Ligi | Valencia Basket - Morabanc Andorra | Spor Smart
                                00:00 | NCAA | Oklahoma State - Houston | FOX Sports HD
                                02:00 | NBA | Dallas Mavericks - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus
                                04:30 | NCAA | New Mexico - Kansas | S Sport Plus

                                VOLEYBOL
                                12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Vakıfbank - Praia Clube | S Sport Plus / S Sport
                                13:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Erzin Yeşilkent | Voleybol TV
                                14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Çanakkale Bld. - Fenerbahçe | TRT Spor
                                14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray - Halkbank | Voleybol TV
                                14:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Bursa BB - Anadolu Üni. | Voleybol TV
                                15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TVF Spor Lisesi - Kahramankazan Bld. | Voleybol TV
                                15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Eczacıbaşı - Volero Le Cannet | S Sport Plus / beIN Sports Haber
                                16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Milas Bld. | Voleybol TV
                                16:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - THY | Voleybol TV
                                16:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - Sanayispor | Voleybol TV
                                18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Vakıfbank | Voleybol TV s

                                HENTBOL
                                15:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Maliye Piyango - Adıyaman Bld. | Hentbol Web TV
                                18:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Selkaspor - Beşiktaş Mogaz | Çay TV Rize

                                BUZ HOKEYİ
                                15:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Narmanspor - Başkent Yıldızları | Buz Hokeyi TV
                                16:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | İzmir BB - Koç Üni. | Buz Hokeyi TV
                                18:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Erzurum BB - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV
                                21:00 | NHL | Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers | FOX Sports HD
                                03:00 | NHL | Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins | FOX Sports HD

                                ÇİM HOKEYİ
                                14:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Belçika - Güney Afrika | Bein Sports 3
                                16:30 | Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası | Kanada - Hindistan | Bein Sports 3

                                ESPOR
                                14:00 | Espor Zula Süper Lig | Bursa Espor - Outlaw | Zula Youtube
                                16:00 | Espor Zula Süper Lig | Oyun Hizmetleri - Galatasaray ES | Zula Youtube
                                18:00 | Espor Zula Süper Lig | Vengeance - MODZ | Zula Youtube
                                20:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - ICE Warriors | Zula Youtube

                                DÖVÜŞ SPORLARI
                                21:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Artun Türkmen - M.Shushan | Fight Box
                                21:15 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Okan Bitane - J.Jamshidjon | Fight Box
                                21:30 | Enfusion Kikcbox Serisi | Fatih Ulusoy - M.Boubkari | DMAX Türkiye
                                21:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Sinan Ulutürk - A.Pulatov | Fight Box
                                21:45 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Cesur Turgay - F.Gayratov | Fight Box
                                22:00 | Enfusion Kikcbox Serisi | Selahattin Şahin - A.Boizid | DMAX Türkiye
                                22:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | İrem Çapar - Elanur Yücel | Fight Box
                                22:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Tuğçe Fedakartürk - İlknur Kurt | Fight Box
                                23:30 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Büyük Dövüş | Fight Box
                                06:00 | UFC Dövüş Serisi | M.Holloway - B.Ortega | S Sport Plus / CBC Sport

                                DİĞER SPORLAR
                                11:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Fransa | Eurosport
                                13:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
                                14:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Fransa | Eurosport
                                16:00 | Biatlon Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
                                01:00 | ISU Buz Pateni GP | Finaller | Eurosport 2
                                17:30 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
                                11:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
                                14:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
                                19:45 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
                                21:05 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
                                22:50 | Kızak Dünya Kupası | Kanada | Eurosport 2
                                16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 8.Gün | Eurosport 2
                                22:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 8.Gün | Eurosport
                                21:00 | Snowboard Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2

                                TV PROGRAMLARI
                                07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                                09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
                                09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
                                10:30 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor
                                11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                                11:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor
                                11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | beIN Sports Haber
                                11:30 | Futbol Programı | A Spor Taksi | A Spor
                                12:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                                13:00 | Futbol Programı | beIN Hafta Sonu | beIN Sports Haber
                                14:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport / S Sport Plus




                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X