Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 11 ŞUBAT PAZARTESİ




    TV DE BUGÜN SPOR







    FUTBOL

    15:30 | Ersun Yanal Basın Toplantısı | FB TV / A Spor / TRT Spor / Bein Sport Haber




    17:45 | Fenerbahçe Antrenman | FB TV


    18:30 | Sergei Semak (Zenit) Basın Toplantısı | FB TV

    18:45 | Zenit Antrenman | FB TV

    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Hatayspor | Bein Max 1

    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Ümraniyespor | Bein Max 2

    20:00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Kasımpaşa | Bein Sports 1

    20:00 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Akhisarspor | Bein Sports 2

    22:45 | Fransa Ligue 2 | Brest - Auxerre | Bein Sports 4 / Arena Sport 2

    23:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Match TV / Match Futbol 1 / KTRK Sport / SK 1

    23:00 | İspanya La Liga | Alaves - Levante | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / SK 3 / Turkmenistan Sport

    BASKETBOL
    19:00 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka | Tivibu Spor 2

    20:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Banvit | Tivibu Spor

    03:00 | NBA | OKC Thunder - Portland TB | S Sport / S Sport Plus

    03:30 | NBA | Toronto Raptors - Brooklyn Nets | NBA TV

    BUZ HOKEYİ
    03.00 NHL Philadelphia - Pittsburgh | Varzish Sport

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 12 ŞUBAT SALI




      TV DE BUGÜN SPOR










      FUTBOL

      13:00 | Asya Şampiyonlar Ligi | Paxtakor - Al Quwa | Sport UZ.




      14:00 | Asya Şampiyonlar Ligi | AGMK - İstiqlal | Varzish Sport


      16:40 | Asya Şampiyonlar Ligi | Saipa - Minerva | İRİB Varzesh

      18:30 | Asya Şampiyonlar Ligi | Zob Ahan - Al Kuwait | İRİB TV 3

      20:55| UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe - Zenit | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV / Match Premier / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / QazSport / Futbol 2 Ukr

      23:00| UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester United - PSG | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 3 / Varzish Sport HD / IRIB TV3 / Arena Sport 1 / Futbol 1 Ukr / M4 Sport HD / QazSport

      23:00| UEFA Şampiyonlar Ligi | Roma - Porto | Bein Sports 2 / Idman TV / IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / Match Futbol 1 / Futbol 2 Ukr / Qazaqstan TV

      BASKETBOL
      14:00 | Basketbol Gençler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe Beko | TBF TV Youtube

      18:00 | Kadınlar Basketbol 1.Ligi | Bayraklı Bld. - Galatasaray Gelişim | Ege Türk TV

      03:30 | NBA | Atlanta Hawks - LA Lakers | NBA TV

      04:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus

      04:30 | NCAA | Louisville - Duke | S Sport Plus

      VOLEYBOL
      18.00 CEF Cup Kadınlar Çeyrek final Alba Blaj - Galatasaray HDIS Yayın Belli Diyil

      22.00 CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi Tours VB - Arkas Spor Smart / Smart Spor HD,

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 13 ŞUBAT ÇARŞAMBA




        TV DE BUGÜN SPOR







        FUTBOL

        21:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Strasbourg | Arena Sport 4 / Match Futbol 3




        21:30 | Fransa Ligue 1 | Caen - Nantes | Arena Sport 2


        23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Ajax - Real Madrid | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Varzish Sport HD / IRIB TV3 / Arena Sport 1

        23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - B.Dortmund | Bein Sports 2 / Idman TV / IRIB Varzesh / Match Futbol 2

        BASKETBOL
        17.00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası 1/4 Final | Türk Telekom - Galatasaray | Tivibu Spor / SK 3

        19.30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - TTT Riga | FB TV

        20.00 | Eurocup Kadınlar 1/4 fınal | Galatasaray - Lattes Montpellier | GS TV

        20.30 | TBF Erkekler Türkiye Kupası 1/4 Final | Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor / SK 3

        03:00 | NBA | İndiana Pacers - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus

        06:00 | NBA | Portland TB - GS Warriors | NBA TV

        BUZ HOKEYİ
        04.10 NHL Pittsbourg - Edmonton Varzish Sport

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 14 ŞUBAT PERŞEMBE




          TV DE BUGÜN SPOR







          FUTBOL

          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | #Galatasaray - Benfica | Bein Sports 1 / CBC Sport / Arena Sport 2




          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - Sevilla | Bein Sports 2 / Idman TV / BNT 3 HD / Match Futbol 2 / Arena Sport 5


          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | BATE - Arsenal | Bein Sports 3 / Varzish Sport HD / QazSport / Shant TV / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rapid W - Inter Milan | Bein Sports 4 / Match Iqra

          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Bayer L | Match TV / Match Premier

          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Olympiacos - Dynamo Kiev | Bein Max 1 / Match Futbol 3 / Futbol 1 ukr.

          20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rennes - Betis | Bein Max 2 / RMC Story HD ( France)

          23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Malmo - Chelsea | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / BNT 1 HD / QazSport / Match TV / Arena Sport 4

          23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Zurich - Napoli | Bein Sports 3 / TV8 Italya / RTS Deux HD / RSI LA 2 HD / SRF Zwei HD / Arena Sport 5 / Match Futbol 2

          23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Valencia | Bein Sports 4 / Idman TV / BNT 3 / Qazaqstan TV / Arena Sport 3 / Match Futbol 3 / Futbol 1 (Ukrayna).

          23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Shakhtar Donetsk - Eintracht Frankfurt | Bein Max 1 / RTL Nitro Germany / Match Futbol 1 / Futbol 2 ukr.

          23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting L - Villarreal | Bein Max 2 /
          / Arena Sport 2 / Match Iqra

          02.30 | Copa Sudamericana | Corinthians - Racing | Match Futbol 2

          03.00 | Arjantin Primera | Rosario - River Plate | Arena Sport 3

          BASKETBOL
          17.00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası 1/4 Final | Anadolu Efes - Gaziantep Basket | Tivibu Spor / SK 3

          20.00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Hatay BB | FIBA TV youtibe

          20.30 | TBF Erkekler Türkiye Kupası 1/4 Final | Tofaş - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK 3

          21.00 | Ispanya ACB Kral Kupası | Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga | Arena Sport 4

          23.30 | Ispanya ACB Kral Kupası | Barcelona Lassa - Valencia Basket | Arena Sport 1

          03:00 | NBA | Orlando Magic - Charlotte Hornets | NBA TV

          04:00 | NBA | NO Pelicans - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

          VOLEYBOL
          20.30 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Spor Smart, Smart Spor HD / SK 2

          22.30 | CEV Cup Erkekler 1/4 Final | Lindemans Aalst - Galatasaray | Yayin Belli Diyil

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 15 ŞUBAT CUMA




            TV DE BUGÜN SPOR







            FUTBOL




            11:50 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - Melbourne City | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2




            15:00 | İran Pro Liga | Traktor Tabriz - İstiqlal | İRİB Sahand


            20:00 | Hırvatistan Ligi | Lokomotiva - Rudes | Arena Sport 3

            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 1

            20:30 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Beşiktaş | Bein Sports 1 / SK1 / Digi Sport 3 Hun. / Sport 2 isr. / Sport TV1 (Portugal)

            22:00 | Fransa Ligue 2 | Ajaccio - Brest | Bein Max 2

            22:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - Bayern Münih | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Eleven Sports 1 / Match Futbol 3

            22:30 | İtalya Serie A | Juventus - Frosinone | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Türkmenistan Sport / Arena Sport 3 / KTRK Sport / Eleven Sports 2

            22:30 | Belcika Ligi | Standard - Lokeren | Arena Sport 4

            22:45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Guingamp | Bein Sports 3 / Arena Sport 2

            22:45 | İngiltere FA Cup | KPR - Watford | SK 1 / Match Futbol 1

            22:45 | İngiltere EFL League 1 | Sunderland - Accrington | Bein Max 1 / SK HD

            23:00 | İspanya La Liga | Eibar - Getafe | Bein Sports 4 / SK 3

            23:00 | İspanya La Liga 2 | Cordoba - Granada | La Liga 123 Youtube

            BASKETBOL



            21:00 | İspanya ACB Kral Kupası | Baskonia - Joventut Badalona | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 2

            23:00 | FIBA Intercontinental Cup | San Lorenzo - AEK | FIBA TV youtibe

            23:30 | İspanya ACB Kral Kupası | Real Madrid - Estudiantes | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 1

            02:00 | FIBA Intercontinental Cup | Flamengo - Austin Spurs | FIBA TV youtibe

            05:00 | NBA Rising Stars Challenge | Dünya Karması - ABD Karması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus

            BUZ HOKEYİ
            03:00 | NHL | Buffalo Sabres - NY Rangers | FOX Sports HD / Varzish Sport

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 16 ŞUBAT CUMARTESİ




              TV DE BUGÜN SPOR










              FUTBOL

              11:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - C.Rizespor | Bursaspor Youtube




              12:00 | U21 Süper Ligi | Fenerbahçe - Konyaspor | FB TV


              11:50 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - WS Wanderers | My FootbALL Youtube

              13:30 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Ankaragücü | Bein Sports 1

              13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Adana Demirspor | Bein Max 2

              13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Balıkesirspor | Bein Max 1

              13:30 | TFF 2. Lig | Ankara Demir - Samsunspor | TRT Spor

              13:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Tarsus İY | Manisa BB Web TV

              14:00 | Hazırlık Maçı | Newcastle - CSKA Moskova | CSKA Moskova Youtube / Match TV

              14:00 | Avustralya A Ligi | Perth Glory - Brisbane Roar | My FootbALL Youtube / Arena Sport 4

              14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Sumqayıt | CBC Sport

              15:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Levante | Bein Sports 2 / SK 2

              15:30 | İngiltere EFL League 1 | Southend Utd. - Portsmouth | Bein Sports 3 / SK HD

              15:30 | İngiltere FA Cup | Brighton - Derby Country | Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 3

              16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Ç.Rizespor | Bein Sports 1

              16:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Boluspor | Bein Max 1

              16:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Neftçi Bakü | CBC Sport

              17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Freiburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Eleven Sports 2

              17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Leipzig | S Sport+ / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1

              18:00 | İngiltere Championship | Aston Villa - WBA | Bein Sports 3

              18:00 | İngiltere Championship | Wimbledon - Miliwal | Match Futbol 1 / SK 3

              18:15 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / SK 1

              19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Konyaspor | Bein Sports 1 / SK 4 / Look Sport Rom / Digi Sport 3 Hun / beIN SPORTS MAX 9 France

              19:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Amiens | Bein Sports 4 / Arena Sport 3

              20:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Parma | Bein Sports 3 / Turkmenistan Sport / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2

              20:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Werder Bremen | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match Futbol 3 / Eleven Sports 2

              20:30 | İngiltere FA Cup | Newport - Manchester City | Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1 / Eleven Sports 1

              20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Leganes | Bein Sports 2 / CBC Sport / SK HD

              21:45 | Hollanda Eredivisie | Heerenveen - PSV | Ülke TV

              22:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Nantes | Bein Sports 4 / Match TV / Arena Sport 3

              22:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Nice | Arena Sport 5

              22:30 | İtalya Serie A | Atalanta - Milan | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1

              22:45 | İspanya La Liga | Barcelona - Valladolid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1

              23:30 | Portegiz NOS Ligi | Porto - Setubal | SK 3

              BASKETBOL
              14:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - TSK | FB TV

              16:00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası | Anadolu Efes - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK 1

              19:00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası | Fenerbahçe Beko - Türk Telekom | Tivibu Spor

              21:00 | İspanya ACB Kral Kupası | Barcelona Lassa - Tenerife | Spor Smart / Smart Spor HD

              23:30 | İspanya ACB Kral Kupası | Real Madrid- Joventut Badalona | Spor Smart / Smart Spor HD

              04:00 | NBA All-Star | Yetenek Yarışması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus / SK 1

              04:00 | NCAA | Kentucky - Tennessee | S Sport Plus

              04:45 | NBA All-Star | 3 Sayı Yarışması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus

              05:30 | NBA All-Star | Smaç Yarışması | NBA TV / S Sport / S Sport Plus

              VOLEYBOL
              14:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Afyon Bld. | Voleybol TV

              16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İnegöl Bld. | TRT Spor

              17:00 | TVF Efeler Ligi | Arhavi Bld. - Fenerbahçe | Yayın Yok

              HENTBOL
              15:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Muratpaşa Bld. - Yenimahalle Bld. | Çay TV Rize

              16:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - Maliye Piyango | Hentbol Web TV

              19:30 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Vardar - Veszprem | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4

              BOKS
              21:55 | Boks Gecesi | L.Bunn - V.Polyakov | DMAX
              22:30 | Boks Gecesi | A.Baraou - C.Molina | DMAX
              23:30 | Boks Gecesi | Anthony Yiğit - M.Khalladi | DMAX

              Batut Jimnastik. Dunya Kupasi 09.00, 13.30, 17.30 Idman TV

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 17 ŞUBAT PAZAR




                TV DE BUGÜN SPOR




                FUTBOL

                11:00 | U15 Gelişim Ligi | Bursaspor - Galatasaray | Bursaspor Youtube




                12:30 | U16 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV


                13:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Hacettepe | Çay TV Rize

                13:00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Adıyamanspor | ORT Haber Osmaniye

                13:00 | U16 Gelişim Ligi | Bursaspor - Galatasaray | Bursaspor Youtube

                13:30 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Sivasspor | Bein Sports 1

                13:30 | TFF 3. Lig | Kırşehir Bld. - Van BB | TRT Kürdi

                13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Bayrampaşa | Kanal 16 Bursa

                14:00 | İspanya La Liga | Real Madrid - Girona | Bein Sports 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 3 / SK 1 / Turkmenistan Sport / Eleven Sport 1 / Setanta Sports

                14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Sabah Bakü | CBC Sport

                14:15 | Hollanda Eredivisie | Ajax - NAC Breda | TVT (Turksat 4A, Frekans: 12095, Sembol: 4800) / SK 4

                14:30 | İtalya Serie A | SPAL - Fiorentina | Bein Sports 4 / Match Futbol 2 / Arena Sport 3 / KTRK Sport / Eleven Sports 2

                15:00 | Fransa Ligue 2 | Sochaux - Lens | Bein Sports beIN Connect

                16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - A.Alanyaspor | Bein Sports 1 / SK 1

                16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Göztepe | Bein Sports 2

                16:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

                16:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 2

                16:00 | İngiltere Championship | Blackburn - Middlesbrough | Bein Sports 3

                16:15 | Hollanda Eredivisie | Groningen - Feyenoord | TVT

                16:30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Genk | S Sport Plus

                16:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Qabala | CBC Sport

                17:00 | İtalya Serie A | Empoli - Sassuolo | Bein Sports beIN Connect

                17:00 | İtalya Serie A | Genoa - Lazio | Bein Sports 4 / Turkmenistan Sport / KTRK Sport / Match Futbol 1 / Arena S port 2

                17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Chievo | Arena Sport 3

                17:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Montpellier | Arena Sport 4

                17:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - B.M.Gladbach | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1

                18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Espanyol | Bein Sports 3 / Match Futbol 3

                19:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Galatasaray | Bein Sports 1 / SK 1 / Sport 1 İsr. / beIN SPORTS MAX 8 France

                19:00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Giresunspor | Bein Sports Max 2

                19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 1

                19:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - Rennes | Bein Sports 4 / Arena Sport 4 / espn

                19:00 | Iskocya Ligi | Kilmarnock - Celtic | Arena Sport 5

                20:00 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - Düsseldorf | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV

                20:00 | İtalya Serie A | Inter - Sampdoria | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1

                20:30 | İspanya La Liga | Villarreal - Sevilla | Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 2 / Turkmenistan Sport / Eleven Sports 2

                22:30 | İtalya Serie A | Napoli - Torino | Bein Sports 3 / CBC Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2

                22:30 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube / SK HD

                22:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Alaves | Idman TV / Bein Sports 2 / Match Futbol 3 / SK 2

                23:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - PSG | Bein Sports 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 1 / Arena Sport 3 / Eleven Sports 2

                23:00 | Portegiz NOS Ligi | Sporting L - Braga | SK 1

                01:20 | Arjantin Primera | Banfield - River Plate | Arena Sport 2

                BASKETBOL
                14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş - Botaş | Tivibu Spor

                16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Hatay BB | Tivibu Spor

                19:00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor / SK 3

                21:00 | FIBA Intercontinental Cup | San Lorenzo - Austin Spurs | FIBA TV

                21:30 | İspanya ACB Kral Kupası - Final | Barcelona Lassa - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1

                00:00 | FIBA Intercontinental Cup | AEK - Flamengo | FIBA TV

                04:00 | NBA Rising Stars Challenge | Lebron Takımı - Giannis Takımı | NBA TV / S Sport / S Sport Plus

                VOLEYBOL
                15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Çanakkale Bld. | FB TV

                15:30 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - Galatasaray | Yayın Yok

                17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı - Beşiktaş | TRT Spor

                17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Aydın BB | Voleybol TV

                17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Karayolları | Voleybol TV

                HENTBOL
                14:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beykoz Bld. - MYK Hentbol | Hentbol Web TV

                18:50 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Skjern - Nantes | Spor Smart / Smart Spor HD

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum

                İşlem Yapılıyor
                X