Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar


  • 26 ŞUBAT SALI

    TV DE BUGÜN SPOR



    FUTBOL
    20:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Ümraniyespor - Trabzonspor | A Spor / SK2 / Look Sport / MAX Sport 4 HD Bulgaria

    20:30 | Yunanistan Kupası | AEK - Atromitos | Laola1 Web TV / Arena Sport 1

    22:45 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Everton | S Sport / S Sport Plus / H2

    22:45 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Wolves | Bein Sports 4

    22:45 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Brighton | Bein Sports 2 / Match TV / Match Futbol 1 / KTRK Sport

    23:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Burnley | Bein Sports Max 1 / Canal+Sport 2

    23:00 | İtalya Kupası | Lazio - Milan | TRT Spor / Varzish Sport / IRIB Varzesh / RAI 1 / SK1 / TVP Sport ( Hotbird 13C 13.0°E 10834 V)

    23:10 | Fransa Kupası | PSG - JDA Dijon | Bein Sports 1 / SK 2 / France 2 HD / Polsat Sport Extra / FreeSports UK

    01:15 | Sudamericana Cup | Santos - River Plate | Arena Sport 2

    03:30 | Libertadores Cup | Caracas - Melgar | Match Futbol 2

    03:30 | Sudamericana Cup | Fluminense - Antofagasta | Arena Sport 2

    BASKETBOL
    03:00 | NCAA | Butler - Providence | FOX Sports HD

    04:00 | NBA | Toronto Raptors - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    15:00 | CEV Cup Erkekler | Kuzbass - Galatasaray | Match Iqra

    17:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Eczacıbaşı - Dynamoazan | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 2 / Match Iqra / Canal+Sport

    19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Vakıfbank - Beziers Volley | Spor Smart / Smart Spor HD / nSport+

    21:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | CSM Bükreş - Fenerbahçe | Spor Smart / Smart Spor HD

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 27 ŞUBAT ÇARŞAMBA




      TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







      FUTBOL

      14:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Hatayspor - Galatasaray | A Spor

      18:15 | Yunanistan Kupası | Asteras Tripolis - Ergotelis | Laola1 Web TV

      20:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Göztepe - Y.Malatyaspor | A Spor

      20:30 | Fransa Kupası | Rennes - Orleans | Bein Sports Max 1
      20:30 | Yunanistan Kupası | PAOK - Panionios | Laola1 Web TV
      22:45 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Bournemouth | Bein Sports 4
      22:45 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Fulham | Bein Sports Max 2
      22:45 | Hollanda Kupası | Feyenoord - Ajax | Yayın Yok
      23:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / IRIB Varzesh
      23:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Manchester Utd. | Bein Sports 3
      23:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Watford | Bein Sports 1
      23:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - West Ham | Bein Sports 2
      23:00 | İspanya Kral Kupası | Real Madrid - Barcelona | Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya / Arena Sport 1
      23:00 | İtalya Kupası | Fiorentina - Atalanta | TRT Spor
      23:00 | Fransa Kupası | Lyon - Caen | Bein Sports Max 1

      BASKETBOL
      13:00 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası | Botaş - OGM Orman | Tivibu Spor
      15:15 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası | Çukurova Basket - Beşiktaş | Tivibu Spor
      17:30 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası | Hatay BB - Mersin BB | Tivibu Spor
      19:45 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası | Fenerbahçe - Galatasaray | Tivibu Spor
      03:30 | NBA | Miami Heat - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
      04:00 | NBA | Boston Celtics - Portland TB | NBA TV

      TENİS
      07:00 | ATP Acapulco | T.Sandgren - D.Ferrer | S Sport
      15:00 | ATP Dubai | G.Monfils - M.Baghdatis | S Sport
      18:00 | ATP Dubai | F.Verdasco - R.Federer | S Sport
      01:00 | ATP Acapulco | 3.Gün | S Sport

      VOLEYBOL
      19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Zenit Kazan - Halkbank | Smart Spor HD / Spor Smart
      22:30 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Perugia - Arkas | Smart Spor HD / Spor Smart

      HENTBOL
      19:00 | Hentbol Erkekler Türkiye Kupası | Beşiktaş Mogaz - Nilüfer Bld. | BJK TV

      BUZ HOKEYİ
      03:00 | NHL | Toronto M.Leafs - Edmonton Oilers | FOX Sports HD / Varzish Sport

      DİĞER SPORLAR
      09:45 | Atıcılık Dünya Kupası | Yeni Delhi | Bein Sports 3
      12:45 | Atıcılık Dünya Kupası | Yeni Delhi | Bein Sports 3
      14:00 | BAE Bisiklet Turu | 4.Etap | Eurosport 2
      20:00 | Dünya Pist Bisikleti Şampiyonası | Polonya | Eurosport 2
      17:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport
      15:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Avusturya |

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 28 ŞUBAT PERŞEMBE

        TV DE BUGÜN SPOR



        20:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Kasımpaşa - Akhisarspor | A Spor / SK 3 / Look Sport / MAX Sport 4 HD

        20:30 | Yunanistan Kupası | Olympiakos - Lamia | Laola1 Web TV / Arena Sport 1

        21:30 | Isvicre Kupası | Thun - Lugano | Arena Sport 3 / SRF Info HD (Hotbird 13C 13.0°E, 11526 H )

        22:15 | Isvicre Kupası | Zürich - Kriens | Arena Sport 2

        23:00 | Hazırlıq Maçı Kadınlar | Fransa - Almanya | EuroSport 1 Germany / TV5 Monde Europe (13.0°E Hotbird 13C 11137 H, 39.0°E Hellas Sat 3, 12137 V, 12242 H, 12688 V ) / W9 France (Hotbird 13B 11681 H)

        23:00 | İspanya Kral Kupası | Valencia - Real Betis | Idman TV / Varzish Sport HD / Match TV / Match Futbol 3 / Eleven Sports 1

        02:30 | Libertadores CUP | Atletico Nacional - Libertad | Arena Sport 1`/ Match Futbol 2

        BASKETBOL
        17:30 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası Yari Final | Cukurova Basket - Botaş | Tivibu Spor

        19:30 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası Yari Final | Mersin BB - Fenerbahçe | Tivibu Spor

        20:00 | THY EuroLeague | Khimki - Olimpia Milano | Bein Max 1 / Match TV / Match Arena / SK 4

        20:45 | THY EuroLeague | Fenerbahçe - Anadolu Efes | Bein Sports 3 / SK 1

        22:05 | THY EuroLeague | Maccabi - Darüşşafaka | Bein Sports Haber / SK 4

        22:30 | THY EuroLeague | Baskonia - Zalgiris | Bein Max 1 / SK 2

        23:00 | THY EuroLeague | Gran Canaria - Panathinaikos | Bein Sports 4 / SK 1

        04:00 | NBA | Houston Rockets - Miami Heat | NBA TV

        05:30 | NBA | OKC Thunder - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus / Canal+Sport
        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 1 MART CUMA




          TV DE BUGÜN SPOR







          FUTBOL

          14:35 | Çin Süper Ligi | Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG | S Sport+ / SK 2




          15:30 | Iran Ligi | | Traktor Tabriz - Sepahan | İRİB Sahand


          19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Giresunspor | Bein Max1

          20:00 | Hırvatistan Ligi | Rijeka - Istra | Arena Sport 3 / HNL

          20:00 | Sırbıstan Ligi | Macva - Rad | Arena Sport 1

          20:30 | Spor Toto Super Lig | Antalyaspor - Ankaragücü | Bein Sports 1

          22:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 3 / Setanta Sports+ / Canal+Sport 2

          22:30 | İtalya Serie A | Cagliari - İnter | Bein Sports 2 / CBC Sport / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Match Futbol 2 / Setanta Sport / Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

          22:45 | Ingiltere Championship | Leeds U - WBA | Bein Sports 4 / SK 3 / Eleven Sports 2

          23:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Girona | Bein Max 2 / SK HD / Eleven Sports 3

          03:10 | Arjantin Primera | Union Santa Fe - Boca Juniors | Arena Sport 1

          BASKETBOL
          21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Bayern Münih | Bein Sports Max 2 / SK 1

          22:30 | THY Euroleague | Olympiakos - CSKA Moskova | Bein Sports 3 / Match TV / SK 2

          23:00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Real Madrid | Bein Sports Max 1 / SK 1

          04:00 | NBA G-League | Wisconsin Herd - Fort Wayne MA | NBA G-League Twitch

          06:30 | NBA | LA Lakers - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / Canal+Sport








          2 MART CUMARTESİ




          TV DE BUGÜN SPOR










          FUTBOL

          11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne Victory - Newcastle Jets | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2




          12:00 | U21 Süper Ligi | Fenerbahçe - Ç.Rizespor | FB TV


          12:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - Sivasspor | Bursaspor Youtube

          12:30 | Kadınlar Futbol 1.Ligi | Beşiktaş - Hakkarigücü | BJK TV

          13:30 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Denizlispor | Bein Sports Max 1

          14:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Manisaspor | Çay TV

          14:00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Elaziz Bld. | ORT Haber Osmaniye

          14:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Bandırmaspor | Manisa BB Web TV

          14:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Keçiörengücü | Kanal 16

          15:00 | İspanya La Liga | Espanyol - Valladolid | Bein Sports 4 / SK HD / Canal+Sport / Digi Sport 2 (Mac) / Turkmenistan Sport

          15:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabail - Sumqayıt | CBC Sport

          15:00 | Çin Super Ligi | Shenzhen - Hebei | SK 4

          15:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / KTRK Sport / SK 1 / Canal+Sport 2

          16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Beşiktaş | Bein Sports 1 / SK 3 / Look Sport / beİN Sports France 9 HD Max

          16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Sivasspor | Bein Sports 2

          16:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2

          16:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

          17:00 | İtalya Serie A | Empoli - Parma | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 1 / Eleven Sports 2 / Digi Sport 3

          17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftçi - Sabah | CBC Sport

          17:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Hoffenheim | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 3 / Eleven Sports 1

          17:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - Freiburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Eleven Sports 3

          17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Düsseldorf | Canal+Sport

          18:00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / KTRK Sport / SK 2

          18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Huddersfield | Bein Sports beIN Connect

          18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Crystal Palace | Bein Sports beIN Connect

          18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd. - Southampton | Bein Sports 3 / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 2 / SK 4 / Canal+Sport 2

          18:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Cardiff City | Bein Sports Max 1

          18:00 | İngiltere Championship | Hull City - Birmingham | Bein Sports beIN Connect

          18:15 | İspanya La Liga | Villarreal - Alaves | Bein Sports beIN Connect / Canal+Poland

          19:00 | Rusya Premier Ligi | Rubin Kazan - Grozny | Match TV

          19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Ç.Rizespor | Bein Sports 1 / SK 3 / Look Sport / Sport 4 İsrail / beIN Sports France 9 HD Max

          19:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 5 / Digi Sport 3

          20:00 | İtalya Serie A | Milan - Sassuolo | Bein Sports 3 / CBC Sport / Arena Sport 4 / Match Futbol 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 1 / Setanta Sport / Digi Sport 4

          20:00 | Sırbıstan Super Ligi | Dünyanın 10 büyük, ateşli derbisinden biri. | Kızılyıldız (Srvena Zvezda) - Partizan | Arena Sport 1

          20:00 | Belçika Pro League | Charleroi - Genk | S Sport Plus

          20:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Bayern Münih | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 /Eleven Sports 2 / Digi Sport 2

          20:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1 / SK 1 / Canal+Sport 2

          20:30 | İspanya La Liga | Huesca - Sevilla | Bein Sports 4 / SK 2

          21:45 | Hollanda Eredivisie | Excelsior - PSV | TVT / SK 4

          22:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Monaco | Bein Sports Max 1 / Arena Sport 3 / Match Futbol 2 / Digi Sport 4

          22:30 | İtalya Serie A | Lazio - Roma | Bein Sports 3 / Match TV / Arena Sport 1 / Match Futbol 1 / KTRK Sport / Eleven Sports 2 / FreeSports UK / Setanta Sport+ / Digi Sport 2 (Macaristan) (0.8°W Thor 5, frekans: 12130 H, (0.8°W Thor 6, frekans: 11823 H)

          22:45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Channel 1 Rusya / Turkmenistan Sport / İRİB TV 3 / SK 1 / Eleven Sports 1 / Setanta Sport / Digi Sport 1 (Macaristan)

          23:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Benfica | S Sport Plus / SK3

          03:30 | Portekiz Liga NOS | River Plate - Newells Old Boys | Arena Sport 4

          BASKETBOL
          13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 1

          15:00 | TBF Kadınlar Türkiye Kupası Final | Botaş - Fenerbahçe | Tivibu Spor

          15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Bayraklı Bld. | TBF TV Youtube

          15:15 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Türk Telekom | Tivibu Spor 2 / SK 2 / SportKlub (Polonya) (13.0°E Hotbird 13C 10834 V )

          16:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Elazığ Öİ - Nesibe Aydın | TBF TV Youtube

          17:30 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2 / SK HD / SportKlub (Polonya)

          22:00 | NBA G-League | Raptors 905 - Capital City GG | NBA G-League Twitch

          01:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

          04:30 | NBA | Philadelphia 76ers - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus / SK HD / Canal+Sport

          VOLEYBOL
          14:00 | TVF Efeler Ligi | Kula Bld. - Arhavi Bld. | Voleybol TV

          14:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | TRT Spor / Arena Sport 2

          16:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Nilüfer Bld. | Voleybol TV

          20:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Castellana - Siena Volley | Spor Smart / Smart Spor HD

          HENTBOL
          16:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - MYK Hentbol | Hentbol Web TV

          16:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Üsküdar Bld. - Kastamonu Bld. | Hentbol Web TV

          22:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Barcelona Lassa - Neckar Löwen | Spor Smart / Smart Spor HD

          BUZ HOKEYİ
          13:10 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi-Final | Zeytinburnu Bld. - Buz Adamlar GSK | Buz Hokeyi TV

          15:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi-3.lük Maçı | Narmanspor - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

          21:00 | NHL | Columbus BJ - Edmonton Oilers | FOX Sports HD

          22:00 | NHL | Chicago - Los Angeles | Arena Sport 2

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 3 MART PAZAR




            TV DE BUGÜN SPOR







            FUTBOL

            12:30 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - M.Başakşehir | FB TV




            13:30 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Göztepe | Bein Sports 1


            13:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Hatayspor | Bein Sports Max 1

            13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 2

            13:30 | U14 Gelişim Ligi | Galatasaray - Balikesir Boltok | GS TV

            13:30 | TFF 3. Lig | Hekimoğlu - Batman Petrol | TRT Kürdi

            14:00 | İspanya La Liga | Eibar - Celta Vigo | Bein Sports 2 / Match Futbol 3 / SK 3 / Canal+Sport / Digi Sport 2 Hun

            14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Qabala | CBC Sport

            14:30 | İtalya Serie A | Torino - Chievo | Bein Sports 3 / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1 / Digi Sport 3

            15:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Canal+Sport 2

            15:30 | U14 Gelişim Ligi | | Galatasaray - Balikesir Boltok | GS TV

            16:00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - M.Başakşehir | Bein Sports 1

            16:00 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 1

            16:15 | Azerbaycan Premier Ligi | Kesla - Qarabag | CBC Sport

            16:30 | Belcika Jubiler Lig | Zulte Waregem - Gent | Arena Sport 2

            17:00 | İtalya Serie A | Genoa - Frosinone | Bein Sports beIN Connect

            17:00 | İtalya Serie A | Spal - Sampdoria | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 3 / Eleven Sports 1

            17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Bologna | Bein Sports 3 / Setanta Sports+

            17:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - JDA Dijon | Bein Sports 4 / Arena Sport 5

            17:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Strasbourg | Bein Sports Max 2

            17:05 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Canal+Sport 2

            17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Hannover | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2 / Eleven Sports 4

            18:15 | İspanya La Liga | Real Betis - Getafe | Bein Sports 2 / Match Futbol 3 / SK 3 / Eleven Sports 3 / Setanta Sports / Digi Sport 4

            18:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - FC Emmen | TVT

            19:00 | Rusya Premier Ligi | Spartak Moskova - Krasnodar | Match TV

            19:00 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Galatasaray | Bein Sports 1 / SK 2 / Bein Sports MAX 7

            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 1

            19:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Toulouse | Bein Sports 4 / Arena Sport 3 / Digi Sport 3

            19:30 | İngiltere Premier Lig | Everton - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh / KTRK Sport / SK 1 / Canal+Sport 2 / Match Futbol 1

            20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1

            20:00 | İtalya Serie A | Atalanta - Fiorentina | Bein Sports 3 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 2 / Setanta Sports+ / Digi Sport2

            20:00 | Belcika Jubiler Lig | Lokeren - Anderlecht | Arena Sport 5

            20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Tutkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK HD / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4 / Setanta Sports / Digi Sport 4

            22:30 | İtalya Serie A | Napoli - Juventus | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / KTRK Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1 / Setanta Sports / Digi Sport 2

            22:30 | Portegiz Ligi | Sporting L - Portimonense | SK 2

            22:45 | İspanya La Liga | Valencia - Athletic Bilbao | Bein Sports 3 / Idman TV / Match Futbol 3 / SK 1 / Canal+Sport 2 / Digi Sport 3

            23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - St.Etienne | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 3 / Setanta Sports+ / Digi Sport4

            01:20 | Arjantin Primera | Union - Boca Juniors | Arena Sport 3

            BASKETBOL
            13:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Galatasaray | Tivibu Spor / SK 1 / SportKlub (Polonya)

            14:30 | İspanya Basketbol Ligi | Morabanc Andorra - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1

            15:15 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2 / SK 2

            17:30 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Afyon Bld. | Tivibu Spor / SK HD

            20:00 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Darüşşafaka | Tivibu Spor 2 / SK 3

            21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Baskonia - Unicaja Malaga | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 5 / SportKlub

            23:00 | NBA G-League | Oklahoma Blue - NA Suns | NBA TV

            23:30 | NBA | Boston Celtics - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus / SK 3 / Canal+Sport 2

            02:00 | NBA | Detroit Pistons - Toronto Raptors | NBA TV

            VOLEYBOL
            14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı - Galatasaray HDIS | TRT Spor / Arena Sport 3

            14:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Tokat Plevne | Voleybol TV

            16:30 | TVF Efeler Ligi | Maliye Piyango - Arkas | Voleybol TV

            16:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Vakıfbank | Voleybol TV

            17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Çanakkale Bld. - Beşiktaş | Yayın Yok

            18:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Karayolları | FB TV

            HENTBOL
            14:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beykoz Bld. - Adıyaman Bld. | Hentbol Web TV

            19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Motor Zaporozhye | Spor Smart / Smart Spor HD / nSport+

            BUZ HOKEYİ
            13:10 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi-Final | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV

            15:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi-3.lük Maçı | Narmanspor - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

            20:30 | NHL | NY Rangers - Washington Capitals | FOX Sports HD

            00:00 | NHL | Colorado - Anaheim | Arena Sport 2

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 4 MART PAZARTESİ




              TV DE BUGÜN SPOR










              FUTBOL

              19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Balıkesirspor | Bein Max 1




              19:30 | Polonya Ligi | Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk | Eurosport 1 Polska (Polonya) (13.0°E Hotbird 13C, 10911 V)

              20:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Trabzonspor | Bein Sports 1 / SK 2

              20:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - A.Alanyaspor | Bein Sports 2

              22:30 | Almanya Bundesliga 2 | Hamburger SV - Greuther Fürth | Eleven Sports 1

              22:45 | İngiltere Championship | Sheffield W. - Sheffield Utd | Bein Sports 2 / SK 1

              22:45 | Fransa Ligue 2 | Le Havre - Metz | Bein Max 1 / Arena Sport 4

              23:00 | İspanya La Liga | Leganes - Levante | Bein Sports 4 / CBC Sport ? / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 3 / Eleven Sports 2

              23:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Alcorcon | La Liga 123 Youtube / SK 2

              23:00 | Hazırlık Maçı Kadınlar | Fransa - Uruguay | Bein Max 2

              BASKETBOL
              03:00 | NBA G-League | Syracuse - Virginia | Arena Sport 1

              03:30 | NBA | Brooklyn Nets - Dallas Mavericks | NBA TV

              04:30 | NBA | SA Spurs - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus

              BUZ HOKEYİ
              03:00 | NHL | Baffalo - Edmonton | Varzish Sport / TVP Sport ( (13.0°E Hotbird 13C, 10834 V)

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum



              • 5 MART SALI

                TV DE BUGÜN SPOR



                FUTBOL
                18:00 | Asya Şampiyonlar Ligi | Persepolis - Pakhtakor | İRİB TV 3 / Sport Uz

                18:15| Asya Şampiyonlar Ligi | Al Duhail - Esteghlal T | İRİB Varzesh

                21:00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - Montpellier |Arena Sport 4

                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - Ajax | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / İRİB TV 3 / Match TV / Match Futbol 3 / Arena Sport 1 / QazSport / Polsat Sport Premium 1 HD / Futbol 1 Ukr / M4 Sport HD

                23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | B.Dortmund - Tottenham | Bein Sports 2 / Idman TV / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / Arena Sport 2 / Qazaqstan TV / Polsat Sport Premium 2 HD / Futbol 2 Ukr

                01:15 | Copa Libertadores | Son Xose - Flamengo | Arena Sport 2 / Match Futbol 2

                03:30 | Copa Libertadores | Wilstermann - Boca Juniors | Arena Sport 2

                BASKETBOL
                19:00 | Eurocup 1/4 Final | UNICS Kazan - Loko Kuban | SK1

                20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi Son 16 | PAOK - AEK | Tivibu Spor 2

                21:00 | Euroleague Kadinlar 1/4 Final | USK Prague - Fenerbahçe | FB TV / FIBA TV Youtebe

                21:00 | Eurocup 1/4 Final | Alba Berlin - Unicaja Malaga | Tivibu Spor 3 / SK 1

                22:30 | Eurocup 1/4 Final | Asvel Villeurbanne - Morabanc Andorra | Tivibu Spor / SK 3

                22:45 | Eurocup 1/4 Final | Valencia B. - L.Rytas | SK 1

                03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Orlando Magic | NBA TV

                03:00 | NCAA | Duke - Wake Forest | S Sport / S Sport+

                06:30 | NBA | GS Warriors - Boston Celtics | S Sport / S Sport+ / Canal+Sport

                VOLEYBOL
                19:00 | CEV Cup Erkekler Yari Final | Galatasaray - Kuzbass | GS TV / Voleybol TV / Match Arena

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 6 MART ÇARŞAMBA




                  TV DE BUGUN







                  FUTBOL

                  19:00 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Bodrumspor | Haberaks TV



                  19:00 | Rusya Kupası Ceyrekfinal | Arsenal - Orenburg | Match TV


                  19:00 | İsviçre Kupası | Luzern - Young Boys | Arena Sport 3

                  20:00 | Sırbistan Ligi | Partizan - Radnicki | Arena Sport 1

                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSG - Manchester Utd. | Bein Sports 1 / Bein Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / İRİB TV 3 / Match TV / Match Futbol 2 / QazSport / Polsat Sport Premium 1 HD / Futbol 1 Ukr / M4 Sport HD

                  23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Porto - Roma | Bein Sports 2 / Bein Max 2 / Idman TV / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / Arena Sport 5 / Qazaqstan TV / Polsat Sport Premium 2 HD / Futbol 2 Ukr

                  01:15 | Copa Libertadores | Atletico Mineiro - C.Porteno | Arena Sport 2

                  04:00 | CONCACAF, Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi Çeyrekfinal | Cai Chorrere - Kansas Sity | SK 3

                  06:00 | CONCACAF, Kuzey Amerikanın Şampiyonlar Ligi Çeyrekfinal | Monterrey - Atlanta | SK 3

                  BASKETBOL
                  14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Fenerbahçe Beko - Banvit | FB TV

                  19:00 | Koçlar Birliği | THY Euroleague Basın Toplantısı | FB TV

                  20:00 | FIBA Europe Cup | Ventspils - Pınar Karşıyaka | FIBA TV Youtebe

                  22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Brose Bamberg - Banvit | Tivibu Spor / Arena Sport 3

                  22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | JSF Nanterre - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2 / Arena Sport 2

                  02:30 | NCAA | Seton Hall - Marquette | FOX Sports HD

                  03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Miami Heat | NBA TV

                  06:00 | NBA | Sacramento Kings - Boston Celtics | NBA TV

                  06:30 | NBA | LA Lakers - Denver Nuggets | S Sport / S Sport+

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 7 MART PERŞEMBE




                    TV DE BUGÜN SPOR







                    FUTBOL

                    14:00 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | TRT Spor / A Spor / beIN Sports Haber / BJK TV




                    14:00 | Azerbaycan 1. Lig | Sumqayıt-2 - MOIK | CBC Sport


                    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | E.Frankfurt - Inter | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / BNT 3 / Arena Sport 1 / Match Futbol 2 / Polsat Sport Premium 1 HD / RTL Nitro (Almanya) / RTS Deux HD / RSI LA 2 HD / SRF Zwei HD

                    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rennes - Arsenal | Bein Sports 2 / Idman TV / Arena Sport 3 / QazSport / RMC Story HD France / Polsat Sport Premium 2 / Futbol 1 Ukr / Match Futbol 1

                    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Sevilla - Slavia Prag | Bein Sports Max 1 / Arena Sport 4 / Polsat Sport Premium 3 HD / Match Futbol 3

                    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Zenit - Villarreal | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh / Match TV / Match Premier / Arena Sport 2 / Polsat Sport Premium 4 HD

                    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Dinamo Zagreb - Benfica | Bein Sports beIN Connect / Sport 1 Portugal / Polsat Sport Premium 5 HD / Arena Sport 5

                    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Chelsea - Dinamo Kiev | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / BNT 1 / QazSport / Match Futbol 1 / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport Premium 2

                    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Napoli - Salzburg | Bein Sports 2 / Arena Sport 1 / TV8 İtaly / Polsat Sport Premium 1 HD / Match Futbol 2 / Futbol 1 Ukr

                    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Valencia - Krasnodar | Bein Sports 4 / Idman TV / Match TV / Match Premier / BNT 3 / Arena Sport 2 / Polsat Sport Premium 3 HD

                    01:00 | Copa Libertadores | Huracan - Cruzeiro | Match Futbol 2

                    03:00 | Copa Libertadores | LDU Quito - CA Penarol | Arena Sport 2

                    BASKETBOL
                    20:15 | THY Euroleague | Darüşşafaka - Panathinaikos | Bein Sports 3 / SK 2

                    21:00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Gran Canaria | Bein Sports Max 2 / SK 3

                    22:30 | Eurocup Kadınlar | Famila Schio - Çukurova Basket | Yayıncı Belli Değil

                    22:30 | THY Euroleague | Bayern Münih - Maccabi Fox | Bein Sports 3 / SK 5

                    23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Fenerbahçe Beko | beIN Sports Haber / SK3 / Polsat Sport News HD

                    04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Indiana Pacers | S Sport / S Sport PluS

                    BUZ HOTKEYI
                    03:00| NHL | Pittsburg - Colambus | Varzish Sport

                    ESPOR
                    20:00 | LOL Akademi Ligi | Super Massive - Beşiktaş ES |
                    LoLespor Youtebe

                    21:00 | LOL Akademi Ligi | 1907 Fenerbahçe - Galatasaray ES | LoLespor Youtebe

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 8 MART CUMA




                      TV DE BUGÜN SPOR




                      FUTBOL

                      11:50 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - WS Wanderers | My FootbALL Youtube




                      14:35 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Tianjin Teda | S Sport+ / SK 2


                      19:00 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Elazığspor | Bein Max1

                      20:00 | Hırvatıstan Ligi | Rudes - Inter Z | Arena Sport 3

                      20:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports 1

                      22:30 | İtalya Serie A | Juventus - Udinese | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Turkmenistan Sport / KTRK Sport / Eleven Sports 1 HD Polska

                      22:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Schalke 04 | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Eleven Sports 2 / Sport 1 Israel / Match Futbol 1

                      22:30 | Polonya Ligi | Slask - Jagiellonia | Canal+Sport

                      22:45 | Iskocya Ligi | Hibernian - Glazgow Rangers | Arena Sport 3

                      22:45 | İngiltere Championship | Norwich City - Swansea | SK 3 / Sport 2 Israil

                      23:00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Espanyol | Bein Sports 4 / Eleven Sports 3 / Match Futbol 3

                      BASKETBOL
                      16:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bayraklı Bld. - Mersin Üni. | Ege Türk TV

                      19:30 | Euroleague Kadinlar Ceyrekfinal | Fenerbahçe - USK Prague | FB TV / FIBA TV Youtebe

                      20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Olimpia Milano | Bein Max 1

                      20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Barcelona Lassa | Bein Sports 3 / SK 3

                      21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Olympiakos | Bein Max2 / SK 1

                      22:30 | THY Euroleague | Baskonia - Khimki Moskova | Bein Max 1 / SK HD

                      22:30 | Eurocup 1/4 Final | Morabanc Andorra - Asvel Villeurbanne | Tivibu Spor 2

                      22:45| Eurocup 1/4 Final | Unicaja Malaga - Alba Berlin | Tivibu Spor / SK 4

                      03:00 | NCAA | Virginia Tech - Miami | S Sport+

                      04:00 | NBA | Houston Rockets - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport+ / Canal+Sport

                      04:00 | NBA | Memphis Grizzlies - Utah Jazz | NBA TV

                      06:30 | NBA | LA Clippers - OKC Thunder | NBA TV

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 9 MART CUMARTESİ





                        TV DE FUTBOL EKRANI







                        13.30 | TFF 1. LİG | Giresunspor - Boluspor | beIN Sports Max 1

                        13.30 | TFF 1. LİG | Karabükspor - Afyonspor | beIN Sports Max 2

                        13.00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Bursaspor | beIN Sports 1

                        15.00 | Azerbaycan Premier Lig | Kesla - Sabah | CBC Sport


                        15.00 | İspanya La Liga | Alaves - Eibar | beIN Sports Türkiye 2 & beIN Sport Fransa 2 & Canal + Sport (Polonya)

                        15.30 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Brighton | S Sport & İdman Tv & Canal + Sport 2 (Polonya) & RMC Sport 1 (Fransa) & Sport 1 (İsrail)

                        16.00 | TFF 1. LİG | Adana Demirspor - Osmanlıspor | beIN Sports Max 1

                        16.00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Akhisarspor | beIN Sports Türkiye 1 & Digi Sport 2 (Macaristan) & Look Sport (Romanya) & Sport İsrail 4

                        17.30 | Azerbaycan Premier Lig | Qarabağ - Zire | CBC Sport

                        17.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Wolfsburg | İdman Tv & beIN Sports Fransa Max 4 & Türkmenistan Sport & Eleven Sport 1 (Polonya) & Sport 3 İsrail

                        17.30 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund - Stuttgart | beIN Sports Fransa Max 5 & Canal + Sport (Polonya) & Sport 2 İsrail

                        17.30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - Augsburg | beIN Sports Fransa Max 6 & Eleven Sports 2-4 (Polonya)

                        18.00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - West Ham | beIN Sports Türkiye 2

                        18.00 | İngiltere Premier Lig | Leicester City - Fulham | beIN Sports Türkiye 4

                        18.00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Everton | beIN Sports Türkiye 3

                        18.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Tottenham | S Sport & İdman Tv & Canal + Sport 2 (Polonya) & Digi Sport 1 (Macaristan) & RMC Sport 1 (Fransa) & Sport 1 İsrail

                        18.15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Leganes | beIN Sports Max 1 & Canal + (Polonya) & Varzish Sport

                        19.00 | Fransa League 1 | Strasbourg - Lyon | Arena Sport 3 (Sırbistan) & Digi Sport 2 (Macaristan) & TV 5 Monde

                        19.00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Başakşehir | beIN Sports Türkiye 1 & beIN Sports Fransa Max 8 & Digi Sport 3 (Macaristan) & beIN Sports 4K & Look Plus (Romanya) & Sport İsrail 4

                        20.00 | İtalya Serie A | Parma - Genoa | beIN Sports Türkiye 4 & Digi Sport 3 (Macaristan) & Eleven Sports 3-4 (Polonya)

                        20.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Watford | S Sport & İdman Tv & Canal + Sport 2 (Polonya) & Digi Sport 1 (Macaristan) & RMC Sport 1 (Fransa) & Sport İsrail 1

                        20.30 | Almanya Bundesliga | Mainz - M'gladbach | Eleven Sports 2 (Polonya) & Sport 2 İsrail & Sport 2 (Macaristan)

                        20.30 | Barcelona - Rayo Vallecano | beIN Sports Türkiye 3 & beIN Sports Fransa 2 & CBC Sport & Eleven Sports 1 (Polonya) & Match Tv Russia & Varzish Sport & Türkmenistan Sport

                        22.30 | İtalya Serie A | Chievo - Milan | beIN Sports Türkiye 2 & beIN Sports Fransa 2 & Arena Sport 2 (Sırbistan) & CBC Sport & Digi Sport 1 (Macaristan) & Eleven Sports 1 (Polonya) & Match Tv Russia & Varzish Sport & Türkmenistan Sport




















                        BASKETBOL

                        13:00 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2 / SK 1 / SportKlub (Polonya) (Hotbird uydusunda)

                        15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - İstanbul BB | Tivibu Spor 2 / SK HD

                        16:00 | Basketbol Gençler Ligi | Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko | TBF TV Youtube

                        17:30 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Tofaş | Tivibu Spor

                        20:00 | NBA | New York Knicks - Sacramento Kings | S Sport Plus

                        20:00 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4 / SportKlub (Polonya)

                        02:00 | NCAA | North Carolina - Duke | S Sport Plus / S Sport 2 / Arena Sport 1

                        03:00 | NBA G-League | Greensboro Swarm - WC Bulls | NBA G-League Twitch

                        04:30 | NBA | LA Lakers - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus / Canal+Sport

                        05:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets | NBA TV

                        VOLEYBOL
                        13:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Fenerbahçe OPET | Voleybol TV

                        13:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - İnegöl Bld. | Voleybol TV

                        14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Eczacıbaşı | TRT Spor / Arena Sport 1

                        15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Kula Bld. | Voleybol TV

                        16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İstanbul BB | Voleybol TV

                        18:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Afyon Bld. |Voleybol TV

                        BUZ HOKEYİ
                        22:00 | NHL | Washington - New Jersey | EuroSport

                        23:00 | NHL | Colorado Avalanche - Buffalo Sabres | FOX Sports HD / Arena Sport 3

                        03:00 | NHL | Edmonton - Toronto | Varzish Sport / EuroSport

                        06:00 | NHL | Vankouver C - Vegas Golden | TVP Sport

                        ESPOR
                        17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Galatasaray ES | LoLespor Youtube

                        DÖVÜŞ SPORLARI
                        21:55 | Glory Kickboks Serisi | C.Doumbe - H.Grigorian | Dmax

                        22:30 | Glory Kickboks Serisi | A.Meksen - T.Van Soest | Dmax

                        23:00 | Glory Kickboks Serisi | A.Nabiev - M.Groenhart | Dmax

                        06:00 | UFC Dövüş Serisi | D.Lewis - J.Dos Santos | S Sport Plus / Polsat Sport

                        BOKS
                        05:00 | WBA Dünya Serisi | Dmitry Bivol - Joe Smith Jr. | Varzish Sport / Canal+Sport 2

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 10 MART PAZAR




                          TV DE BUGÜN SPOR










                          FUTBOL

                          12:30 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | FB TV

                          13:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Sebail | CBC Sport

                          13:30 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - BB Erzurumspor | Bein Sports 1

                          13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
                          13:30 | U14 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV

                          14:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Real Betis | Bein Sports4 / SK 2 / Eleven Sports 2

                          14:30 | İtalya Serie A | Bologna - Cagliari | Bein Sports beIN Connect / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1 / Setanta Sports

                          14:30 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Amedspor | Çay TV

                          14:30 | TFF 3. Lig | Batman Petrolspor - Yomraspor | Spor72 Facebook sayfası (spikerli)

                          14:30 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Karşıyaka | ORT Haber Osmaniye

                          14:30 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Düzcespor | Altaş TV Ordu

                          14:30 | TFF 3. Lig | Ofspor - Van BB | TRT Kürdi

                          15:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Burnley | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / KTRK Sport / Canal+Sport 2

                          15:00 | TFF 2. Lig | Manisa BB - A.Selçukspor | Manisa BB Web TV

                          15:00 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Hacettepe | Kanal 16

                          15:00 | TFF 2. Lig | Kastamonuspor - Samsunspor | Haberaks TV

                          15:00 | İngiltere Championship | Birmingham - Aston Villa | Bein Sports 3 / SK 3 / Eleven Sports 3 / Sport 2 İsrael

                          15:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Neftçi Bakü | CBC Sport

                          15:30 | U16 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV

                          16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Kayserispor | Bein Sports 1

                          16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Kasımpaşa | Bein Sports 2

                          16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Altınordu | Bein Sports Max 1

                          16:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Adanaspor | Bein Sports Max 2

                          16:30 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Feyenoord | TVT / Sport 4 İsr.

                          17:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Torino | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 2

                          17:00 | İtalya Serie A | Inter - SPAL | Bein Sports 3 / Match Futbol 2 / QazSport / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1 / Eleven Sports 2 / Setanta Sports

                          17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Atalanta | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 3 / Eleven Sports 1

                          17:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lille | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 4

                          17:05 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1 / KTRK Sport / Canal+Sport 2

                          17:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Nürnberg | S Sport Plus / S Sport 2 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4 / Sport 3 İsrail

                          18:15 | İspanya La Liga | Girona - Valencia | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match Futbol 2 / SK 3 / nSport+

                          18:45 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Fortuna Sittard | TVT / SK4 / Sport 4 İsr.

                          19:00 | Rusya Premier Ligi | Dinamo Moskova - Spartak Moskova | Match TV / Match Premier

                          19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Konyaspor | Bein Sports 1 / Digi Sport 2 Hun / beIN Sports France 10 HD Max

                          19:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Altay | Bein Sports Max 1

                          19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Caen | Bein Sports beIN Connect

                          19:30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1 / KTRK Sport / Canal+Sport 2 / Sport 1 İsrail

                          20:00 | Almanya Bundesliga | Hannover - Leverkusen | S Sport Plus / S Sport 2 / QazSport / Sport 3 İsrael / Canal+Sport

                          20:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Napoli | Bein Sports 2 / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1 / Setanta Sport+

                          20:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Kortrijk | S Sport Plus / Arena Sport 5

                          20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Real Sociedad | Bein Sports 3 / CBC Sport / SK 3 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / Setanta Sports

                          20:30 | İspanya La Liga | Levante - Villarreal | Bein Sports 4 / nSport+

                          22:00 | MLS | NY Red Bull - DC United | Arena Sport 4

                          22:30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Lazio | Bein Sports 3 / Match TV /Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4 / Setanta Sport+

                          22:45 | İspanya La Liga | Valladolid - Real Madrid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / QazSport / Match Futbol 2 / SK 3 / Canal+Sport 2

                          23:00 | Portekiz Liga NOS | Feirense - Porto | S Sport 2 / Sport 1 İsr. / Sport 1 Ukr

                          23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Nice | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / 5 Live İsrael

                          00:00 | MLS | Atlanta Unt - Cinninati | Arena Sport 3

                          BASKETBOL
                          13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2 / SK 1 / SportKlub (Polonya)

                          14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çukurova Basket - Mersin BB | Tivibu Spor

                          15:15 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2 / SK HD / SportKlub (Polonya)

                          17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor

                          19:00 | NBA | Detroit Pistons - Chicago Bulls | S Sport Plus

                          20:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Westchester | NBA TV

                          21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Iberostar Tenerife - Gran Canaria | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 3

                          22:30 | NBA | Philadelphia 76ers - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus / SK HD

                          02:00 | NBA | Dallas Mavericks - Houston Rockets | NBA TV

                          VOLEYBOL
                          14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Karayolları | Voleybol TV

                          14:00 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - Maliye Piyango | TRT Spor / Arena Sport 2

                          17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Beylikdüzü | Voleybol TV

                          19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - THY | Voleybol TV

                          BUZ HOKEYİ
                          00:00 | NHL | Florida Panthers - Detroit R.Wings | FOX Sports HD

                          02:30 | NHL | Pittsbourg - Boston | Setanta Sport

                          SNOOKER
                          15:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası - Final | R.Osullivan - N.Robertson | Eurosport 2

                          21:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası - Final | R.Osullivan - N.Robertson | Eurosport




                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 11 MART PAZARTESİ







                            https://www.sporekrani.com/home/day/2019-03-11








                            12 MART SALI




                            TV DE BUGÜN SPOR










                            FUTBOL

                            17:00 | UEFA Gençlik Ligi | Dinamo Zagreb - Liverpool | Arena Sport 1

                            18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Lyon - Ajax | Uefa tv Youtebe / Polsat Sport Premium 1 HD

                            18:45 | Asya Şampiyonlar Ligi | Al Saad - Persapolis | IRIB Varzesh

                            20:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - Hertha B | Uefa tv Youtebe / Match Futbol 2 / Polsat Sport Premium 2 HD / 5 STARS Israel

                            20:00 | Polonya Kupası | Opole - Jagiellonia | Polsat Sport / Arena Sport 4

                            21:00 | Fransa Ligue 1 | Dijon - PSG | Bein Sports 3 /Arena Sport 2 / TV 5 Monde Maghreb / 5 Live İsrael / Match Futbol 3

                            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Juventus - Atletico Madrid | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzısh Sport / IRIB TV3 / Match TV / Match Futbol 3 / Arena Sport 1 / QazSport / Polsat Sport Premium 1 HD / M4 Sport HD / 5 Sport Israel

                            23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester City - Schalke | Bein Sports 2 / Idman TV / İRİB Varzesh / Match Futbol 1 / Arena Sport 2 / Polsat Sport Premium 2 HD /Qazaqstan TV / 5 Plus Israel

                            01:15 | Copa Libertadores | Boca Juniors - Tulima | Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Sport 4 Israel

                            03:30 | Copa Libertadores | Nacional - Atletico Mineiro | Arena Sport 2

                            04:05 | CONCACAF Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi. Ceyrekfinal | Santos Laguna - NY Red Bull | SK 3

                            06:05 | CONCACAF Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi. Ceyrekfinal Final | Tigres - Dynamo Houston | SK 3

                            BASKETBOL
                            18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Botaş | Tivibu Spor

                            20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - JSF Nanterre | Tivibu Spor / Arena Sport 1

                            03:00 | NBA | NO Pelicans - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus

                            05:30 | NBA | LA Clippers - Portland TB | NBA TV

                            VOLEYBOL
                            19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi Çeyrekfınal | Dinamo Moskova - Lube Civitanova | Spor Smart / Smart Spor HD / Match Iqra / Match Strana / SK 3 / Canal+Sport 2

                            BUZ HOTKEYI
                            02:00 | NHL | Pittsburgh Penguins - Washington Capitals | TVP Sport







                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 13 MART ÇARŞAMBA




                              FUTBOL




                              15:30 | Sırbıstan 1. Lig | Titograd - Sutjeska | Arena Sport 1




                              16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Midtjylland - Manchester Utd. | UEFA.tv Youtube / Polsat Sport Premium 1 HD


                              17:30 | Sırbıstan Kupasi | Napredak - Partizan | Arena Sport 1

                              17:45 | Hazırlık Maçı | Empoli - Ascoli | Laola1 Web TV

                              19:45 | Hazırlık Maçı | Parma - Venezia | Laola1 Web TV

                              20:00 | UEFA Gençlik Ligi | Chelsea - Montpellier | UEFA.tv Youtube / Polsat Sport Premium 2 HD / Match Futbol 2

                              20:00 | Sırbıstan Kupasi | Kızılyıldız - Radnik | Arena Sport 1

                              20:00 | Polonya Kupası | Rakow - Legia W. | Polsat Sport / Arena Sport 5

                              20:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Zwolle | TVT / Polsat Sport News HD / SK 6/ Sport 2 Israel

                              22:45 | İngiltere Championship | Norwich City - Hull City | Bein Sports 4

                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Liverpool | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / İRİB TV 3 / Match TV / Match Futbol 3 / QazSport / 5 Plus İsrail / Polsat Sport Premium 1 HD / TVP Sport / M4 Sport / RTS Deux HD / RSI LA 2 HD /SRF Zwei HD / RAI 1 / RTS1

                              23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Lyon | Bein Sports 1 / Idman TV / IRIB Varzesh / Arena Sport 1 / Polsat Sport Premium 2 / Qazaqstan TV / 5 Sport İsrael

                              01:15 | Copa Libertadores | | San Lorenzo - Atletico Junior | Arena Sport 2 / Sport 2 İsrail / Match Futbol 2

                              01:15 | Copa Libertadores | Cruzeiro - Deportivo Lara | Sport 4 İsrail

                              03:30 | Copa Libertadores | River Plate - Palestino | Arena Sport 2

                              03:05 | CONCACAF Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi. Ceyrekfinal | Atlanta - Monterrey | SK 3

                              BASKETBOL
                              19:00 | NCAA | NC State - Clemson | S Sport 2

                              20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Banvit - Brose Bamberg | Tivibu Spor / Arena Sport 3

                              20:30 | FIBA Europe Cup | Pınar Karşıyaka - Ventspils | FIBA TV Youtebe

                              22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - Promitheas BC | FIBA ŞL Youtube / Arena Sport 2

                              22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Murcia - Antwerp Giants | FIBA ŞL Youtube

                              22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Virtus Bologna - Le Mans Basket | Tivibu Spor 2

                              02:00 | NCAA | Butler - Providence | FOX Sports HD

                              02:30 | NBA | Miami Heat - Detroit Pistons | NBA TV

                              04:30 | NBA | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

                              04:30 | NCAA | Depaul - St.Johns | FOX Sports HD

                              VOLEYBOL
                              14:00 | TVF Kadınlar Kupa Voley | Karayolları - Aydın BB | Voleybol TV

                              19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Dinamo Moskova - Vakıfbank | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 3 / Match Strana

                              20:30 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Scandicci - Fenerbahçe Opet | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82 / Canal+Sport 2

                              22:30 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Imoco Conegliano - Eczacıbaşı | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 4 / Canal+Sport

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 14 MART PERŞEMBE




                                TV DE BUGÜN SPOR







                                FUTBOL

                                18:15 | Polonya Kupasi | Puszcza N - Miedz Legnica | Arena Sport 3

                                UEFA AVRUPA Ligi

                                20:55 | Krasnodar - Valencia (1-2) | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match TV / Match Premier / Arena Sport 3 / Polsat Sport Premium 3 HD

                                20:55 | Dynamo Kyiv - Chelsea (0-3 ) | Bein Sports 1 / Idman TV / Varzish Sport HD / QazSport / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / BNT 3 HD / Polsat Sport Premium 2 HD / Sport 4 İsrael
                                20:55 | Salzburg - Napoli (0-3) | Bein Sports 2 / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / Polsat Sport Premium 1 HD / Sport 1 İsrael / Sport 2 İsrael

                                23:00 | Arsenal - Rennes (1-3) | Bein Sports 2 / CBC Sport / Arena Sport 2 / BNT 1 / QazSport / Match Futbol 1 / Polsat Sport Premium 2 HD / RMC Story ( Fransa) / Sport 1 İsrael / Sport 2 İsrael

                                23:00 | Inter - Eintracht Frankfurt (0-0) | Bein Sports 1 / Idman TV / Varzish Sport HD / Qazaqstan TV / Match Futbol 2 / Polsat Sport Premium 1 HD / RTL ( Almanya) / TV8 İtalya

                                23:00 | Slavia Prag - Sevilla (2-2) | Bein Sports 4 / BNT 3 HD / Polsat Sport Premium 4 HD / Match Futbol 3 / Arena Sport 3

                                23:00 | Benfica - Dinamo Zagreb (0-1) | Arena Sport 1 / Polsat Sport Premium 5 HD

                                23:00 | Villarreal - Zenit (3-1) | Match TV / Match Premier / Arena Sport 4 / Polsat Sport Premium 3 HD

                                01:00 | Copa Libertadores | Penarol - San Jose | Arena Sport 2 / Sport 2 Israel

                                03:00 | Copa Libertadores | Atletico Paranaense - CJ Willstermann | Arena Sport 3 / Match Futbol 2

                                03:05 | CONCACAF Kuzey Amerikanin Şampiyonlar Ligi. Ceyrekfinal | Kansas City - Cai Chorrera | SK 3

                                BASKETBOL
                                18:00 | Eurocup Kadınlar 1/4 Final | Çukurova Basket - Famila Schio | FIBA TV Youtebe

                                20:00 | THY Euroleague | Khimki - Real Madrid | Bein Sports Max 1 / SK HD / 5 STARS Israel / Match Strana / 5 Live İsrael

                                21:00 | THY Euroleague | Zalgiris - Bayern Munih | Bein Sports 3 / SK1 / 5 Live İsrael

                                22:05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Anadolu Efes | Bein Sports Haber / SK HD / 5 Sport Israel

                                22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Olympiacos | Bein Sports Max 1 / SK 3 / 5 STARS Israel

                                23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Darüşşafaka | Bein Sports 3 / SK 2

                                02:30 | NBA | Boston Celtics - Sacramento Kings | NBA TV

                                03:00 | NBA | Toronto - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

                                JIMNASTIK
                                14:45 Dunya Kupasi Idman TV

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X