Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 30 NİSAN SALI TV DE BUGÜN SPOR EKRANI FUTBOL 20:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - PSG | beIN Sports 3 / İRİB Varzesh / Arena Sport 3 / Match Futbol 2 / 5 GOLD Israel / beIN Sports MENA 6 / Eleven Sports 2 Poland / Nova Sports 2 HD (hellas) (Hotbird 13B 12130 H) 22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Ajax | beIN Sports 1 / beIN Max 1 / CBC Sport / İdman TV / Varzish Sport / İRİB TV 3 / Match TV / Match Futbol 1 / QazSport / Asr TV / Arena Sport 1 / Futbol 1 Ukr / M4 Sport HD / Polsat Sport Premium 1 / Eleven Sports 1 Poland / RMC Sport 1 France / 5 Sport Israel / armenia TV / Belarus 5 / Max Sport 3 HD Bulgaria / Tring Sport 1 HD / Telekom Sport RO 1 / HD (39 Hellas Sat 2 ; 11012 V (HD) Hellas Sat 3 ;12329 V (HD) Hellas Sat 3 12524 (SD) / beIN Sports MENA 1-11-14 01:15 | Copa Sudamericana | Cerro - UT Cajamarca | S Sport 2 / Arena Sport 1 03:30 | Copa Sudamericana | Colo Colo - Univetsidad Catolica | Arena Sport 1 BASKETBOL 18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off 1/2 Final | Botaş - Çukurova Basket | Tivibu Spor 18:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko | TBF TV Youtube 18:30 | Basketbol 2. Ligi Play-Off 1/2 Final | Merkezefendi Bld. - Erzurum BB | Kanal 58 03:00 | NBA Play-Off | Milwaukee Bucks - Boston Celtics | SK1 04:30 | NBA Play-Off | GS Warriors - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus VOLEYBOL 19:00 | TVF Efeler Ligi Play-Off Final | Arkas - Fenerbahçe | TRT Spor / Arena Sport 4
    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 1 MAYIS ÇARŞAMBA TV DE BUGUN SPOR EKRANI FUTBOL 15:30 | Belçika Jubiler Ligi Play Off | Gent - KV Mechelen | Club RTL (13°e Hotbird 13C 10930 H, 10960 H) / een / HD (Belcika) (23.5 °e Astra 3B 12188 H (HD) ; 9°e Eutelsat 9B 12074 V (SD) 15:30 | İran Pro Ligi | Tractor Tabriz - Persepolis | İRİB Varzesh / İRİB Sahand 16:00 | Azerbaycan Kupası Yar Final | Qarabağ - Qabala (0-1) | CBC Sport 17:00 | Sırbistan Super Ligi | Vojvodina - Kızılyıldız | Arena Sport 1 19:00 | Azerbaycan Kupası Yar Final | Zira - Sumqayıt (0-0)| CBC Sport 19:00 | Sırbistan Super Ligi | Partizan - Mladost | Arena Sport 1 20:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Monaco | Bein Sports 2 / Arena Sport 3 / Match Futbol 2 / Digi Sport 2 / beIN Sports MENA 6 HD / Eleven Sports 2 Poland / Nova Sport 1 HD (Hellas) (Hotbird 13B) 22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Liverpool | beIN Sports 1 / beIN Max 1 / CBC Sport / İdman Az / Varzish Sport / İRİB TV 3 / Match TV / Match Futbol 1 / Asr TV / QazSport / Arena Sport 1 / RTS Deux HD / RSI LA 2 HD / SRF Zwei HD / Polsat Sport Premium 1 / TVP Sport / TVP 1 Poland (Polonyanın 3 kanalı veriyor) / Look Plus (Rom) / RMC Sport 1 Fransa / Futbol 2 Ukr / M4 Sport HD / RAI 1 / Tring Sport 1 / Digi Sport 1 01:15 | Copa Sudamericana | S.America - M.Guayana | S Sport 2 / Arena Sport 1 03:30 | Copa Sudamericana | Binacional - Independiente | Arena Sport 1 BASKETBOL 19:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off 1/2 Final | Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) | Tivibu Spor 20:00 | THY Euroleague Play-Off 1/4 Final | Anadolu Efes - Barcelona Lassa (2-2) | beIN Sports Haber / beIN Sports 3 / SK 1 04:00 | NBA Play-Off | Denver - Portland | SK 2 VOLEYBOL 19:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off 3.cülük | Novara - Conegliano | SK 2 / nSport+ 21:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Final | Perugia - Lube Civitanova | Smart Spor HD / Spor Smart / SK 2 / Polsat Sport Extra
      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 2 MAYIS PERŞEMBE




        TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







        FUTBOL

        13:00 | Hazırlık Maçı U18 | Ukrayna - Türkiye | Football Federation of Ukraine youtube




        17:00 | Polonya Kupası Final | Jagiellonia - Lechia Gdansk | Polsat Sport / Arena Sport 2


        20:30 | Futbolun Süperleri Ödül Töreni | Bein Sports Haber / Bein Sports 1 / Bein Sports 3

        22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Arsenal - Valencia | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / İRİB Varzesh / Asr TV / BNT 1 / Sport 1 Israel / RMC Story 1 (Fra) / Futbol 1 Ukr. / QazSport / Polsat Sport Premium 2 / Arena Sport 2 / Digi Sport 1

        22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Eintracht Fr - Chelsea | Bein Sports 4 / İdman TV / Varzish Sport / Arena Sport 1 / Qazaqstan TV / RSI La 2 HD / RTS Deux HD / RTS 1 / Polsat Sport Premium 1 / RMC Story 2 (Fra) / TV8 Ita. / Futbol 2 Ukr / Digi Sport 2

        23:00 | Copa Libertadores | Estudiantes M. - Argentinos Jnrs. | S Sport 2 / Arena Sport 3

        03:30 | Copa Sudamericana | Club Guarani - Deportivo Cali | Arena Sport 1

        BASKETBOL
        18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off 1/2 Final | Tivibu Spor

        18:30 | Basketbol 2. Ligi Play-Off 1/2 Final | Merkezefendi Bld. - Erzurum BB | Kanal 58

        03:00 | NBA Play-Off | Philadelphia 76ers - Toronto Raptors | S Sport / S Sport+

        VOLEYBOL
        18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play-Off Final | Eczacıbaşı - Vakıfbank | TRT Spor / Arena Sport 4

        22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Murcia - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 3 MAYIS CUMA




          TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







          FUTBOL

          19:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Hollanda - İsveç | UEFA.tv Youtube




          19:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1


          19:30 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Altınordu | Bein Sports Max 2

          20:30 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - M.Başakşehir | Bein Sports 1 / SK HD / Tring Sport 1 / Digi Sport 3 / Sport TV 3 Portegiz

          21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | İngiltere - Fransa | UEFA.tv Youtube

          21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | İrlanda - Yunanistan | UEFA.tv Youtube / SK 3

          21:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - Leipzig | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Match Futbol 3 / Eleven Sport 4 Poland / Sport 1 Israel

          21:30 | İtalya Serie A | Juventus - Torino | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / KTRK Sport / Turkmenistan Sport / Futbol 1 ukr. / Eleven Sport 2 Poland

          21:30 | Belçika Pro League Play Off | Genk - Antwerp | S Sport Plus / Arena Sport 5 / Sport 3 Israel / Tring Sport 2

          21:45 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Marsilya | Bein Sports 4 / Arena Sport 3 / Digi Sport 2 Mac.

          22:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Bein Sports 3 / Match TV / Setanta Sport / SK 4 / Eleven Sport 3 Poland / ONE Sport Israel / MAX Sport 4 HD Bulgaria

          22:00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Burnley | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1 / SK 1 / Canal+Sport 2 / ESPN / RMC Sport 1 Fransa / Sport 2 Israel

          03:10 | Arjantin Ligi | River Plate - Aldovisi | Arena Sport 3

          BASKETBOL
          19:00 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Darüşşafaka | Tivibu Spor / SK 3 / SportKlub Polonya

          19:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi Final Four | Virtus Bologna - Brose Bamberg | Tivibu Spor 2 / FIBA ŞL Youtube / Arena Sport 1 / Eleven Sports 3

          22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona Lassa - Baskonia | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 4 / Sport 4 Israel / SportKlub Polonya

          22:15 | FIBA Şampiyonlar Ligi Final Four | Iberostar Tenerife - Antwerp Giants | Tivibu Spor 2 / FIBA ŞL Youtube /Arena Sport 1

          03:00 | NBA Play-Off | Boston Celtics - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus / SK 1 / Canal+Sport

          ATLETIZM
          19:00 | Diamond League (Elmas Lig) | Doha | TRT Spor / S Sport 2

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 4 MAYIS CUMARTESİ

            https://www.sporekrani.com/home/day/2019-05-04

            5 MAYIS PAZAR

            TV DE BUGUN SPOR EKRANI




            FUTBOL
            12:00 | Avustralya A Ligi Play-Off 1/4 Final | Adelaide United - Melbourne City | My FootbALL Youtube / Arena Sport 1

            13:00 | İspanya La Liga | Getafe - Jirona | beIN Sports 4 / Match Futbol 1 / Eleven Sports 3 Poland / SK 1 / Digi Sport 4

            13:30 | İtalya Serie A | Empoli - Fiorentina | beIN Sports 2 / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Futbol 2 Ukr / Digi Sport 3

            14:00 | U21 Süper Lig | Galatasaray - Beşiktaş | GS TV

            14:00 | Rusya Premier Lig | Krılya Sovetov - Ufa | Match TV / Match Premier

            14:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Augsburg | S Sport Plus / S Sport 2 / Match Futbol 3 / Eleven Sports 2 Poland / Sport 3 Israel

            14:30 | İngiltere Championship | Derby Country - WBA | beIN Max 1 / Sport 1 İsrael / Nova Sport Bulgaria / Eleven Sports 4 Poland / SK 2

            14:30 | İngiltere Championship | Aston Villa - Norwich City | beIN Max 2 / espn2

            14:35 | Çin Super Ligi | Jiangsu - Dalian | SK 3

            15:00 | İspanya La Liga | Eibar - Betis | Eleven Sports 3 Poland / SK 4

            15:30 | Belcika Jubiler Ligi Play Off | Anderlecht - Standart Liege | Arena Sport 3 / Tring Sport 1

            16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Antalyaspor | beIN Sports 1

            16:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Y.Malatyaspor | beIN Sports 2

            16:00 | İtalya Serie A | Lazio - Atalanta | Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1 Poland / Digi Sport 3

            16:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Watford | S Sport / S Sport Plus / İdman TV / İRİB Varzersh / KTRK Sport / Match Futbol 1 / Sport 1 İsrael / Spiler 1 TV (Thor 6, Amos 3 uydularında)

            16:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Manchester Utd | beIN Sports 4 / Canal+ / SK 1 / Futbol 2 Ukr / RMC Sport 1 France

            16:30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Düsseldorf | S Sport Plus / S Sport 2 / Eleven Sports 2 Poland

            16:30 | Rusya Premier Lig | CSKA M - Dinamo M | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

            17:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Gabala - Neftçi | CBC Sport

            17:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ- Sabail | CBC Sport (dönüşümlü)

            17:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | beIN Max 2

            17:15 | İspanya La Liga | Real M - Villareal | beIN Max 1 / Match Futbol 3 / SK 4 / Digi Sport 1 / Canal+Now

            18:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - St.Etienne | beIN Sports 4 / Arena Sport 5

            18:30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Brighton | S Sport / S Sport Plus / İdman TV / İRİB Varzersh / Match Futbol 1 / Canal+Sport / SK 1 / Futbol 2 Ukr / Sport 2 Israel

            19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Beşiktaş | beIN Sports 1 / SK 3 / Sport 3 Israel / beIN Sports France 5 HD max / Digi Sports 3 Macaristan / DigiTurk UHD (4K) (Eutelsat 7B 10762 H) / Look Sport Romanya / Sport TV 5 Portegiz / Tring Sport 1 / Fox Sport 2 Afrika (Eutelsat16A, 10977 H; Eutelsat 10A, 3759 R; Eutelsat 7B 10887 SES 5 3 frekansda tutuyor ; / Canal+Sport 1 Afrique ( Eutelsat 36B 11785 H ;SES 4 12530 V)

            19:00 | İtalya Serie A | Genoa - Roma | beIN Sports 2 / KTRK Sport / Arena Sport 3 / Eleven Sports 2 Poland

            19:00 | Almanya Bundesliga | B.Leverkusen - E.Frankfurt | S Sport Plus / S Sport 2 / Match Futbol 3 / Eleven Sports 1 Poland

            19:00 | Hollandiya Kupası Final | Villem - Ajax | Match Futbol 2 / Sport 4 Israel / GOLD TV HD (Ecuador) (ses 6 4065) / Fox Sports 1 Niderland (Astra 3B, Eutelsat 9B)

            19:30 | İspanya La Liga | Valladolid - Athletic Bilbao | beIN Sports 3 / CBC Sport / SK 4

            19:30 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Denizlispor | beIN Max 1

            19:30 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Gazişehir FK | beIN Max 2

            21:30 | İtalya Serie A | Napoli - Cagliari | beIN Sports 2 / CBC Sport / KTRK Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1 Poland / Futbol 2 Ukr / ONE2 Sport Israel / Digi Sport 3

            21:45 | İspanya La Liga | Huesca - Valencia | beIN Sports 3 / Match TV / Match Futbol 3 / SK 2 / Digi Sport 4

            22:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Lille | beIN Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 3 / Digi Sport 2

            22:00 | CAF Confederation Cup | Etoile du Sahel - Zamelek | Arena Sport 4

            23:45 | Arjantin Lig Kupası | D.Justicia - G.La Plata | Arena Sport 2

            00:15 | Uruguay Ligi | Serro L - Fenix | Arena Sport 4

            02:00 | Arjantin Lig Kupası | Boca Juniors - Godoy | Arena Sport 3

            BASKETBOL
            13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2 / SK HD

            14:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Fenerbahçe Beko - Darüşşafaka | FB TV

            16:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Final Four 3.lük | Brose Bamberg - Antwerp Giants | Tivibu Spor 3 / FIBA ŞL Youtube

            17:30 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2

            17:30 | Basketbol 1. Ligi | Bursaspor - İTÜ | Tivibu Spor / Bursaspor Youtube

            19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Final Four Final | Iberostar Tenerife - Virtus Bologna | Tivibu Spor 3 / FIBA ŞL Youtube / Arena Sport 4

            22:30 | NBA Play-Off | Philadelphia 76ers - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / SK 1

            VOLEYBOL
            14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play-Off Final | Vakıfbank - Eczacıbaşı | TRT Spor / Arena Sport 4

            19:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Final | Lube Civitanova - Perugia | Smart Spor HD / Spor Smart

            HENTBOL
            18:00 | Erkekler Şampiyonlar Ligi 1/2 Final | PSG - Vardar | Smart Spor HD / Spor Smart / Eleven Sports 3 Poland / Digi Sport 4
            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 6 MAYIS PAZARTESİ




              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







              FUTBOL

              19:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Fransa - İsveç | UEFA.tv Youtube

              20:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Konyaspor | Bein Sports 2

              20:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Kayserispor | Bein Sports 1

              21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | İrlanda - Çekya | UEFA.tv Youtube
              21:30 | İtalya Serie A | Milan - Bologna | Bein Sports 4 / CBC Sport
              22:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Malaga | La Liga 123 Youtube
              22:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Leicester | S Sport / S Sport Plus / IRIB Varzesh / İdman TV / Varzesh Sport / Match TV Rusya

              BASKETBOL
              17:30 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Pınar Karşıyaka - TED Kolejliler | Karşıyaka Youtube
              19:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Anadolu Efes - Tofaş | TBF TV Youtube
              02:00 | NBA Play-Off | Boston Celtics - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus
              04:30 | NBA Play-Off | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

              TENİS
              13:00 | ATP Madrid | R.Opelka - P.C.Busta | Bein Sports 3
              13:00 | WTA Madrid | K.Bertens - J.Ostapenko | Bein Sports Max 1
              15:00 | ATP Madrid | J.Munar - K.Khachanov | Bein Sports 3
              15:00 | WTA Madrid | S.Stephens - V.Azarenka | Bein Sports Max 1
              17:00 | ATP Madrid | T.Fritz - G.Dimitrov | Bein Sports 3
              17:00 | WTA Madrid | K.Mladenovic - P.Kvitova | Bein Sports Max 1
              21:00 | ATP Madrid | A.Seppi - G.Monfils | Bein Sports 3
              21:00 | WTA Madrid | C.S.Navarro - V.Kuzmova | Bein Sports Max 1
              22:30 | ATP Madrid | R.Albot - F.Verdasco | Bein Sports 3
              22:30 | WTA Madrid | S.Kuznetsova - B.Bencic | Bein Sports Max 1

              BEYZBOL
              19:35 | MLB | Cincinnati Reds - SF Giants | FOX Sports HD

              BUZ HOKEYİ
              02:00 | NHL | Columbus BJ - Boston Bruins | FOX Sports HD
              05:00 | NHL | Colorado Avalanche - SJ Sharks | FOX Sports HD

              SNOOKER
              16:00 | Snooker Dünya Şampiyonası | J.Higgins - J.Trump | Eurosport
              20:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | J.Higgins - J.Trump | Eurosport

              MOTOR SPORLARI
              15:00 | Superbike Britanya | 1.Yayın | Eurosport 2
              18:30 | Superbike Britanya | 2.Yayın | Eurosport 2

              TV PROGRAMLARI
              07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
              07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
              07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
              09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
              10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
              10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
              10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
              11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
              11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
              11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
              13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
              13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
              14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
              14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
              14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
              14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
              14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
              15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
              16:00 | Futbol Programı | Fransa'dan Futbol | beIN Sports Haber
              16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
              16:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
              18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
              18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
              18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
              18:30 | Futbol Programı | Futbol Anadolu | TRT Spor HD
              19:00 | Futbol Programı | beIN Final | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
              19:30 | Futbol Programı | Birebir | BJK TV
              20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
              20:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
              20:45 | Futbol Programı | Devre Arası | beIN Sports Haber
              21:00 | Basketbol Programı | Basketbol Saati | Tivibu Spor
              21:45 | Futbol Programı | Haftanın Gündemi | beIN Sports Haber
              22:00 | Futbol Programı | beIN Final Maç Sonu | Bein Sports 1
              22:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
              22:15 | Futbol Programı | Stadyum Özel | TRT Spor HD
              23:00 | Spor Programı | Sporun 7 Günü | Tivibu Spor
              23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
              23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
              01:10 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD
              01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 7 MAYIS SALI




                ►TV'De #SporEkranı







                FUTBOL

                13:00 | U17 Gelişim Ligi | Beşiktaş - Galatasaray | BJK TV

                17:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Portekiz - Rusya | UEFA.tv Youtube

                21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | İspanya - Almanya | UEFA.tv Youtube

                21:30 | Asya Şampiyonlar Ligi | Al Zawraa - Zob Ahan | IRIB Varzesh
                22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Barcelona | Bein Sports 1 / CBC Sport / Bein Sports Max 1 / Varzish Sport / Match TV Rusya
                01:15 | Copa Libertadores | Nacional - Cerro Porteno | S Sport
                03:30 | Copa Libertadores | River Plate - Internacional | S Sport

                BASKETBOL
                20:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Tofaş | Tivibu Spor 2
                03:00 | NBA Play-Off | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers | Yayın Yok
                05:30 | NBA Play-Off | Denver Nuggets - Portland TB | Yayın Yok

                TENİS
                13:00 | ATP Madrid | S.Wawrinka - P.H.Herbert | Bein Sports 3
                13:00 | WTA Madrid | S.Halep - J.Konta | Bein Sports Max 1
                15:00 | ATP Madrid | N.Djokovic - T.Fritz | Bein Sports 3
                15:00 | WTA Madrid | N.Osaka - S.S.Tormo | Bein Sports Max 1
                17:00 | ATP Madrid | D.Ferrer - R.B.Agut | Bein Sports 3
                17:00 | WTA Madrid | K.Kozlova - Ka.Pliskova | Bein Sports Max 1
                21:00 | ATP Madrid | R.Federer - R.Gasquet | Bein Sports 3
                21:00 | ATP Madrid | R.Opelka - D.Thiem | Bein Sports Max 1
                22:30 | WTA Madrid | P.Martic - A.Kerber | Bein Sports 3

                BUZ HOKEYİ
                03:00 | NHL | St.Louis Blues - Dallas Stars | FOX Sports HD / Varzish Sport

                TV PROGRAMLARI
                07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                10:00 | Futbol Programı | Süper Lig Raporu | A Spor
                10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                12:15 | Futbol Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
                13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
                13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
                16:00 | Futbol Programı | İspanya'dan Futbol | beIN Sports Haber
                16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                19:00 | Futbol Programı | Hedef Süper Lig | TRT Spor HD
                19:00 | Futbol Programı | İngiltere'den Futbol | beIN Sports Haber
                20:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
                20:00 | Futbol Programı | beIN 1 | beIN Sports Haber
                20:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
                21:00 | Futbol Programı | 90’a | A Spor
                21:30 | Futbol Programı | beIN Teknik | beIN Sports Haber
                22:00 | Futbol Programı | Almanya'dan Futbol | TRT Spor HD
                22:30 | Futbol Programı | 1 Numara | beIN Sports Haber
                23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                23:00 | Spor Programı | S Sport Gündem | S Sport
                23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                23:30 | Futbol Programı | Premier Analiz | S Sport
                00:00 | Futbol Programı | Hedef Madrid | Bein Sports 1
                00:45 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 8 MAYIS ÇARŞAMBA





                  TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                  FUTBOL

                  13:30 | Divan Kurulu | Galatasaray | GS TV

                  22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Ajax - Tottenham | Bein Sports 1 / CBC Sport / Bein Sports Max 1 / Varzish Sport / Match TV Rusya

                  01:15 | Copa Libertadores | Gremio - Catolica | S Sport

                  01:15 | Copa Libertadores | Cruzeiro - Emelec | S Sport 2
                  03:30 | Copa Libertadores | Penarol - Flamengo | S Sport 2

                  BASKETBOL
                  17:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - Gazişehir SK | FB TV
                  17:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Çukurova Basket - Fenerbahçe | Tivibu Spor
                  21:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Galatasaray | Tivibu Spor 2
                  03:00 | NBA Play-Off | Milwaukee Bucks - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus
                  05:30 | NBA Play-Off | GS Warriors - Houston Rockets | Yayın Yok

                  TENİS
                  13:00 | ATP Madrid | K.Nishikori - H.Dellien | Bein Sports 3
                  13:00 | WTA Madrid | S.Halep - V.Kuzmova | Bein Sports 4
                  15:00 | ATP Madrid | L.Djere - J.M.Del Potro | Bein Sports 3
                  15:00 | WTA Madrid | N.Osaka - A.Sasnovich | Bein Sports 4
                  17:00 | ATP Madrid | F.Auger Aliassime - R.Nadal | Bein Sports 3
                  17:00 | ATP Madrid | S.Tsitsipas - A.Mannarino | Bein Sports 4
                  19:00 | ATP Madrid | L.Pouille - H.Hurkacz | Bein Sports 3
                  21:00 | ATP Madrid | F.Verdasco - K.Khachanov | Bein Sports 3
                  21:00 | WTA Madrid | C.Garcia - P.Kvitova | Bein Sports 4
                  22:30 | ATP Madrid | D.Ferrer - A.Zverev | Bein Sports 3

                  VOLEYBOL
                  21:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off | Perugia - Lube Civitanova | Smart Spor HD / Spor Smart

                  BEYZBOL
                  19:35 | MLB | Pittsburgh Pirates - Texas Rangers | FOX Sports HD
                  22:40 | MLB | SD Padres - NY Mets | FOX Sports HD

                  TV PROGRAMLARI
                  07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                  07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                  07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                  09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                  10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                  10:00 | Futbol Programı | Dünyadan Futbol | A Spor
                  10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                  10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
                  10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                  11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                  11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                  11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                  11:00 | Spor Programı | Aslolan Hayattır | BJK TV
                  12:15 | Futbol Programı | En Baba Kartal | BJK TV
                  12:20 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
                  13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
                  13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                  14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                  14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                  14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                  14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                  15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                  15:00 | Spor Programı | Kaptan Köşkü | BJK TV
                  16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
                  16:00 | Futbol Programı | İtalya'dan Futbol | beIN Sports Haber
                  16:40 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                  17:30 | Futbol Programı | La Liga World | beIN Sports Haber
                  18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                  18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                  19:00 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
                  19:00 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | beIN Sports Haber
                  19:30 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                  19:30 | Futbol Programı | Haftanın Öyküleri | beIN Sports Haber
                  19:45 | Futbol Programı | Top 10 | beIN Sports Haber
                  20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
                  20:00 | Spor Programı | Alo beIN | beIN Sports Haber
                  20:00 | Spor Programı | Son Topa Kadar | GS TV
                  20:30 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
                  21:00 | Futbol Programı | Futbol’A | A Spor
                  22:15 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
                  23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                  23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                  23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                  23:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
                  23:30 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                  23:45 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                  00:00 | Futbol Programı | Hedef Madrid | Bein Sports 1
                  00:45 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 9 MAYIS PERŞEMBE




                    TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                    FUTBOL

                    16:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Sarıyer - Kastamonuspor | TRT Spor HD

                    16:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Tuzlaspor - Manisa BB | Yayın Yok

                    20:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Şanlıurfaspor - Karagümrük | Yayın Yok

                    20:45 | TFF 2. Lig Play-Off | Sakaryaspor - Samsunspor | TRT Spor
                    21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Belçika - İrlanda | UEFA.tv Youtube
                    21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Yunanistan - Çekya | UEFA.tv Youtube
                    21:45 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Newport - Mansfield | Bein Sports Max 1
                    22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Valencia - Arsenal | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV Rusya / IRIB Varzesh / Arena Sport 1
                    22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Chelsea - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / Idman TV / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan / BNT 1 Bulgaristan / Arena Sport 2
                    01:15 | Copa Libertadores | Godoy Cruz - De Concepcion | S Sport 2
                    03:30 | Copa Libertadores | Boca Juniors - Atletico PR | S Sport 2

                    BASKETBOL
                    13:00 | THY Euroleague | F.Bahçe Medya Günü | FB TV
                    15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off | Elazığ Öİ - Bayraklı Bld. | TBF TV Youtube
                    16:30 | VTB Ligi | Nihny Novogrod - CSKA Moskova | Match TV Rusya
                    20:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2
                    21:00 | THY Euroleague | Final Four Özel | FB TV
                    22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - Estudiantes | Smart Spor HD / Spor Smart
                    03:00 | NBA Play-Off | Philadelphia 76ers - Toronto Raptors | S Sport Plus / S Sport
                    05:30 | NBA Play-Off | Portland TB - Denver Nuggets | Yayın Yok

                    TENİS
                    13:00 | ATP Madrid | M.Cilic - L.Djere | Bein Sports 3
                    13:00 | WTA Madrid | S.Halep - A.Barty | Bein Sports 4
                    15:00 | ATP Madrid | N.Djokovic - J.Chardy | Bein Sports 3
                    15:00 | WTA Madrid | N.Osaka - B.Bencic | Bein Sports 4
                    17:00 | ATP Madrid | R.Federer - G.Monfils | Bein Sports 3
                    17:00 | WTA Madrid | S.Stephens - P.Martic | Bein Sports 4
                    18:30 | ATP Madrid | H.Hurkacz - A.Zverev | Bein Sports 3
                    21:00 | ATP Madrid | F.Tiafoe - R.Nadal | Bein Sports 3
                    22:30 | WTA Madrid | K.Bertens - P.Kvitova | Bein Sports 3

                    VOLEYBOL
                    14:00 | Lansman | HDI Sigorta | GS TV

                    HENTBOL
                    21:45 | Fransa Hentbol Ligi | Aix - PSG | Bein Sports Max 2

                    RUGBY
                    12:50 | NRL | G.Coast Titans - Cronulla Sharks | FOX Sports HD

                    BEYZBOL
                    03:10 | MLB | Houston Astros - Texas Rangers | FOX Sports HD

                    DART
                    21:10 | Dart Premier Ligi | M.Smith - J.Wade | FOX Sports HD
                    22:00 | Dart Premier Ligi | M.Suljovic - R.Cross | FOX Sports HD
                    22:45 | Dart Premier Ligi | D.Gurney - G.Price | FOX Sports HD
                    23:30 | Dart Premier Ligi | M.van Gerwen - P.Wright | FOX Sports HD

                    ESPOR
                    23:00 | NBA 2K League | Wizards - Magic | NBA 2K Youtube
                    00:00 | NBA 2K League | Pistons - Raptors | NBA 2K Youtube
                    01:00 | NBA 2K League | Grizz - T Wolwes | NBA 2K Youtube
                    02:00 | NBA 2K League | Celtics - Nets | NBA 2K Youtube
                    03:00 | NBA 2K League | Knicks - Lakers | NBA 2K Youtube
                    04:00 | NBA 2K League | Heat - Warriors | NBA 2K Youtube
                    05:00 | NBA 2K League | 76ers - Hawks | NBA 2K Youtube

                    TV PROGRAMLARI
                    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                    10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                    10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
                    10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                    11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                    11:30 | Spor Programı | Yakın Takip | FB TV
                    12:30 | Spor Programı | S Sport Gündem | S Sport
                    13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
                    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                    14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                    14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                    15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                    15:00 | Basketbol Programı | Siyah Beyaz Basketbol | BJK TV
                    15:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                    16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
                    17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
                    17:15 | Futbol Programı | Avrupa'dan Futbol | FB TV
                    17:30 | Spor Programı | Pano | GS TV
                    18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                    18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                    19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                    20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
                    20:00 | Tenis Programı | Center Court | Sportstv
                    20:30 | Futbol Programı | Basın Merkezi | TRT Spor HD
                    21:00 | Futbol Programı | Futbol Meydanı | A Spor
                    22:00 | Futbol Programı | 1. Lig Gündemi | TRT Spor HD
                    22:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
                    22:00 | Spor Programı | Teknoloji ve Spor | Sportstv
                    22:30 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
                    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                    23:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
                    23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                    23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                    23:30 | Basketbol Programı | NBA Aktüel | S Sport
                    23:30 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                    00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                    00:00 | Futbol Programı | Avrupa Ligi | Bein Sports 1
                    00:45 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 10 MAYIS CUMA





                      TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                      FUTBOL

                      13:30 | Avustralya A Ligi Play-Off | Perth Glory - Adelaide United | My FootbALL Youtube

                      14:00 | Rusya Premier Lig | Dinamo Moskova - Rostov | Rusya PL Youtube / Match TV Rusya

                      16:00 | TFF 3. Lig Play-Off | Serik Bld. - Karacabey Bld. | Serik Bld. Facebook

                      16:30 | TFF 3. Lig Play-Off | Y.Çorumspor - Kocaelispor | Yayın Yok
                      19:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Rusya - Macaristan | UEFA.tv Youtube
                      19:00 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan | Rusya PL Youtube
                      20:30 | TFF 3. Lig Play-Off | Karşıyaka - Van BB | Yayın Yok
                      20:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Bursaspor | Bein Sports 1
                      21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Avusturya - Almanya | UEFA.tv Youtube
                      21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | İtalya - İspanya | UEFA.tv Youtube
                      21:45 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Montpellier | Bein Sports 2 / Varzish Sport
                      21:45 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Tranmare - Forest Green | Bein Sports Max 1
                      21:45 | Fransa Ligue 2 | Brest - Niort | Bein Sports Max 2
                      21:45 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Sochaux | Bein Sports beIN Connect
                      22:00 | İspanya La Liga 2 | Granada - Tenerife | La Liga 123 Youtube

                      BASKETBOL
                      17:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Çukurova Basket - Fenerbahçe | Tivibu Spor
                      18:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Banvit - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2
                      18:00 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 3
                      20:30 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor
                      22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona Lassa - Valencia Basket | Smart Spor HD / Spor Smart
                      05:00 | NBA Play-Off | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

                      TENİS
                      13:00 | ATP Madrid | N.Djokovic - M.Cilic | Bein Sports 3
                      15:30 | WTA Madrid | B.Bencic - S.Halep | Bein Sports 3
                      18:00 | ATP Madrid | R.Federer - D.Thiem | Bein Sports 3
                      20:30 | ATP Madrid | S.Tsitsipas - A.Zverev | Bein Sports 4
                      21:00 | WTA Madrid | S.Stephens - K.Bertens | Bein Sports 3
                      22:30 | ATP Madrid | S.Wawrinka - R.Nadal | Bein Sports 3

                      BEYZBOL
                      21:20 | MLB | Chicago Cubs - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD

                      RUGBY
                      13:05 | NRL | Manly Sea Eagles - Brisbane Broncos | FOX Sports HD

                      MOTOR SPORLARI
                      17:30 | Dünya Touring Car Şampiyonası | Slovakya | Eurosport 2

                      TV PROGRAMLARI
                      07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                      07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                      10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                      10:00 | Futbol Programı | Taraftar Konuşuyor | A Spor
                      10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
                      10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                      10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                      11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                      13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
                      13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                      14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                      14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                      14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
                      14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                      14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
                      15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                      15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor
                      15:30 | Futbol Programı | Ligue 1 Show | beIN Sports Haber
                      16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
                      16:30 | Futbol Programı | La Liga Show | beIN Sports Haber
                      16:40 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor HD
                      17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
                      17:30 | Futbol Programı | Inside Serie A | beIN Sports Haber
                      18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                      18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
                      18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                      18:00 | Özel Röportaj | David Badia | Bein Sports 1
                      19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                      19:00 | Futbol Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
                      19:30 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
                      19:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                      19:30 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                      20:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                      21:00 | Futbol Programı | Artı Futbol | A Spor
                      21:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
                      21:15 | Futbol Programı | Devre Arası | beIN Sports Haber
                      22:15 | Futbol Programı | Başlama Vuruşu | TRT Spor HD
                      22:30 | Futbol Programı | beIN Santra Maç Sonu | Bein Sports 1
                      23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                      23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                      23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                      23:15 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
                      00:00 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor HD
                      01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 11 MAYIS CUMARTESİ




                        TV'DE SPOR EKRANI




                        FUTBOL

                        11:00 | U17 Gelişim Ligi | Bursaspor - Antalyaspor | Bursaspor Youtube

                        13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Bursaspor - Antalyaspor | Bursaspor Youtube
                        13:00 | U21 Süper Ligi | Fenerbahçe - Akhisarspor | FB TV
                        14:00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - A.Alanyaspor | BJK TV
                        14:30 | Almanya Bundesliga 3 | Konferans Yayın | Almanya FF Youtube
                        14:30 | İngiltere Championship Play-Off | Aston Vİlla - WBA | Bein Sports 2 / Varzish Sport
                        16:00 | İtalya Serie A | Atalanta - Genoa | Bein Sports 3
                        16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Galatasaray | Bein Sports 1
                        16:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - F.Düsseldorf | S Sport Plus / IRIB Varzesh
                        16:30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - Bayern Münih | S Sport Plus / S Sport 2
                        16:30 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Adanaspor | Bein Sports Max 1
                        16:30 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 2
                        16:30 | Almanya Bundesliga | Konferans Yayın | Idman TV
                        17:00 | İspanya La Liga 2 | Sporting Gijon - Lugo | La Liga 123 Youtube
                        17:00 | İspanya La Liga 2 | Gimnastic - Mallorca | La Liga 123 Youtube
                        18:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - PSG | Bein Sports 3
                        19:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Lazio | Bein Sports Max 1 / CBC Sport
                        19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Akhisarspor | Bein Sports 1
                        19:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Sivasspor | Bein Sports 2
                        19:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
                        19:00 | İspanya La Liga 2 | Numancia - Alcorcon | La Liga 123 Youtube
                        19:15 | İngiltere Championship Play-Off | Derby Country - Leeds United | Bein Sports Max 2 / Varzish Sport
                        21:00 | MLS | FC Dallas - NY Red Bulls | S Sport 2
                        21:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Nantes | Bein Sports Max 1
                        21:30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Milan | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport
                        21:30 | İngiltere EFL League 1 Play-Off | Sunderland - Portsmouth | Bein Sports 3
                        23:00 | MLS | LA Galaxy - NY City | S Sport 2

                        BASKETBOL
                        13:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu-3.lük Maçı | Fenerbahçe Beko - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor
                        13:00 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2
                        15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off | Elazığ Öİ - Bayraklı Bld. | TBF TV Youtube
                        15:15 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2
                        16:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu-Final | Banvit - Anadolu Efes | Tivibu Spor
                        17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2

                        TENİS
                        17:00 | ATP Madrid-Yarı Final | N.Djokovic - D.Thiem | Bein Sports 4
                        19:30 | WTA Madrid-Final | S.Halep - K.Bertens | Bein Sports 4
                        22:00 | ATP Madrid-Yarı Final | S.Tsitsipas - R.Nadal | Bein Sports 4

                        VOLEYBOL
                        19:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Final | Lube Civitanova - Perugia | Smart Spor HD / Spor Smart

                        BEYZBOL
                        21:10 | MLB | Minnesota Twins - Detroit Tigers | FOX Sports HD

                        BUZ HOKEYİ
                        13:15 | Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | Danimarka - Fransa | Sportstv
                        17:15 | Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | Letonya - Avusturya | Sportstv
                        21:15 | Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | Norveç - Çekya | Sportstv
                        03:00 | NHL Play-Off | SJ Sharks - St.Louis Blues | FOX Sports HD / Varzish Sport

                        DÖVÜŞ SPORLARI
                        05:00 | UFC Dövüş Serisi | R.Namajunas - J.Andrade | S Sport Plus

                        MOTOR SPORLARI
                        12:45 | Formula E | Monaco | Eurosport
                        13:00 | Formula 1 | Antrenman Turları | S Sport / S Sport Plus
                        16:00 | Formula 1 | Sıralama Turları | S Sport / S Sport Plus / Match Tv Rusya
                        17:30 | Formula E | 2.Yayın | Eurosport 2

                        MOTOSİKLET
                        12:00 | Superbike | Superpole | Eurosport 2
                        12:45 | Dünya Endürans Şampiyonası | Slovakya | Eurosport 2
                        15:00 | Superbike | 1.Yarış | Eurosport 2 / S Sport 2
                        16:00 | Dünya Endürans Şampiyonası | 2.Yayın | Eurosport 2
                        18:45 | Dünya Endürans Şampiyonası | 3.Yayın | Eurosport 2

                        BİSİKLET
                        17:40 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport
                        21:00 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 2.Yayın | Eurosport

                        TV PROGRAMLARI
                        07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                        09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
                        09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                        09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                        10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                        10:00 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
                        11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                        11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | beIN Sports Haber / Bein Sports 3
                        11:00 | Spor Programı | Spor Bahane | TRT Spor HD
                        12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
                        13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                        14:00 | Futbol Programı | Süper Lig Analiz | A Spor
                        14:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Öğlen | TRT Spor HD
                        14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
                        15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
                        15:00 | Futbol Programı | beIN Asist Gündüz | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                        15:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
                        16:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                        16:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                        16:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
                        18:00 | Futbol Programı | Stadyum Özel | TRT Spor HD
                        18:00 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
                        18:00 | Futbol Programı | beIN Asist Akşam | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                        18:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
                        18:15 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
                        19:00 | Futbol Programı | Skorbord İlk Yarı | A Spor
                        19:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
                        19:00 | Futbol Programı | Maç Havası | FB TV
                        19:45 | Spor Programı | Devre Arası | A Spor
                        19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | beIN Sports Haber
                        20:00 | Futbol Programı | Skorbord İkinci Yarı | A Spor
                        20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
                        20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
                        21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
                        21:00 | Futbol Programı | beIN Asist Maç Sonu | Bein Sports 1
                        21:00 | Futbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
                        22:15 | Futbol Programı | beIN Extra Time | Bein Sports 1
                        23:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | CNN Türk
                        23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
                        00:00 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD
                        00:30 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                        01:50 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum



                        • 12 MAYIS 2019 PAZAR
                          ╚►TV'De #SporEkranı


                          FUTBOL
                          11:25 | Ampute Futbol Süper Ligi | Bursagücü - İzmir BB | TRT Spor HD
                          12:00 | Avustralya A Ligi Play-Off | Sydney FC - Melbourne Victory | My FootbALL Youtube
                          13:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Elche | La Liga 123 Youtube
                          13:30 | İtalya Serie A | Torino - Sassuolo | Bein Sports 2 / Varzish Sport
                          14:00 | İskoçya Premier Lig | Glasgow Rangers - Celtic | IRIB Varzesh / Arena Sport 1
                          14:15 | İngiltere EFL League 1 Play-Off | Doncaster - Charlton Athletic | Bein Sports 4
                          14:35 | Çin Süper Ligi | Shanghai SIPG - Shandong Luneng | S Sport Plus
                          15:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Fransa - Çekya | UEFA.tv Youtube
                          15:00 | Spor Toto BAL | Derincespor - Oğuzhanspor | Kanal 58
                          15:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | Ajax - Utrecht | TVT
                          15:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | AZ Alkmaar - PSV | TVT
                          16:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Udinese | Bein Sports beIN Connect
                          16:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Empoli | Bein Sports beIN Connect
                          16:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Guingamp | Yayın Yok
                          16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
                          16:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Trabzonspor | Bein Sports 1
                          16:30 | Almanya Bundesliga 2 | Paderborn - Hamburg | S Sport 2
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Balıkesirspor | Bein Sports 4
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - İstanbulspor | Yayın Yok
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 1
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 2
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Giresunspor | Yayın Yok
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Boluspor | Yayın Yok
                          16:30 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Altay | Yayın Yok
                          16:30 | Rusya Premier Lig | Spartak Moskova - Ufa | Rusya PL Youtube
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Brighton - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Burnley - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Crystal Palace - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Newcastle | Bein Sports beIN Connect
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Leicester - Chelsea | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Liverpool - Wolves | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Manchester Utd. - Cardiff City | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Huddersfield | Bein Sports beIN Connect
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Tottenham - Everton | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Watford - West Ham | S Sport / S Sport Plus
                          17:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Cadiz | La Liga 123 Youtube
                          17:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Majadahonda - Albacete | La Liga 123 Youtube
                          18:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Bordeaux | Bein Sports beIN Connect
                          19:00 | İtalya Serie A | Spal - Napoli | Bein Sports beIN Connect
                          19:00 | İngiltere Premier Lig | Şampiyonluk Özel | S Sport / S Sport Plus
                          19:00 | Belçika Pro League Play Off | Club Brugge - Genk | S Sport Plus
                          19:00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Mainz | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
                          19:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Ankaragücü | Bein Sports 1
                          19:00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - BB Erzurumspor | Bein Sports 2
                          19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - CSKA Moskova | Rusya PL Youtube / Match TV Rusya
                          19:30 | İspanya La Liga | Barcelona - Getafe | Bein Sports 3
                          19:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Real Madrid | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh
                          19:30 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Sevilla | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport
                          19:30 | İspanya La Liga | Valencia - Alaves | Bein Sports beIN Connect
                          19:30 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Celta Vigo | Bein Sports beIN Connect
                          19:30 | İspanya La Liga | Girona - Levante | Bein Sports beIN Connect
                          19:30 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Valladolid | Bein Sports beIN Connect
                          20:00 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Mansfield - Newport | Bein Sports beIN Connect
                          21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Belçika - Hollanda | UEFA.tv Youtube
                          21:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Cordoba | La Liga 123 Youtube
                          21:30 | İtalya Serie A | Roma - Juventus | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                          22:00 | Portekiz Liga NOS | Rio Ave - Benfica | S Sport Plus / S Sport 2
                          22:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Lyon | Bein Sports 3

                          BASKETBOL
                          13:00 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Türk Telekom | Tivibu Spor
                          13:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Tofaş | Tivibu Spor 2
                          13:30 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Manresa | Smart Spor HD / Spor Smart
                          15:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - Beşiktaş | FB TV
                          17:30 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Gaziantep Basket | Tivibu Spor
                          20:30 | İspanya Basketbol Ligi | MoraBanc Andorra - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
                          22:30 | NBA Play-Off | Denver Nuggets - Portland TB | Yayın Yok
                          02:00 | NBA Play-Off | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus

                          TENİS
                          19:30 | ATP Madrid | N.Djokovic - S.Tsitsipas | Bein Sports Max 2

                          RUGBY
                          09:05 | NRL | SS Rabbitohs - NQ Cowboys | FOX Sports HD

                          BEYZBOL
                          02:05 | MLB | Chicago Cubs - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD

                          BUZ HOKEYİ
                          17:15 | Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | İtalya - İsveç | Sportstv
                          22:00 | NHL Play-Off | Boston Bruins - Carolina Hurricanes | FOX Sports HD

                          MOTOR SPORLARI
                          11:30 | Dünya Touring Car Şampiyonası | Slovakya | Eurosport
                          13:35 | Porsche Super Cup | Barcelona | Eurosport
                          16:00 | Dünya Touring Car Şampiyonası | Slovakya | Eurosport 2
                          16:10 | Formula 1 | Katalunya GP | Life Plus TV / Smart Spor HD / Bein Sports 3 / Spor Smart / Tivibu Spor 2 / Match TV Rusya
                          18:30 | Blancpain GT Series | Silverstone | Eurosport 2

                          MOTOSİKLET
                          12:00 | Superbike | Superpole | Eurosport 2
                          13:00 | Supersport | Yarış | Eurosport 2
                          15:00 | Superbike | 2.Yarış | Eurosport 2 / S Sport 2

                          DİĞER SPORLAR
                          14:25 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport
                          02:00 | California Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport
                          21:00 | Yüzme Şampiyonlar Serisi | Budapeşte | Eurosport

                          TV PROGRAMLARI
                          07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                          08:55 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
                          09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                          09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                          10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                          10:20 | Spor Programı | Sporcu Vizesi | TRT Spor HD
                          11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                          11:00 | Basketbol Programı | Taktik Tahtası | beIN Sports Haber / Bein Sports 3
                          11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
                          12:50 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
                          14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
                          14:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Öğlen | TRT Spor HD
                          14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
                          14:30 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
                          15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
                          16:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
                          18:00 | Futbol Programı | Stadyum Özel | TRT Spor HD
                          18:00 | Futbol Programı | beIN FC Maç Önü | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
                          19:00 | Futbol Programı | Skorbord İlk Yarı | A Spor
                          19:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
                          19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
                          19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | beIN Sports Haber
                          20:00 | Futbol Programı | Skorbord İkinci Yarı | A Spor
                          20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
                          20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
                          21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
                          21:00 | Futbol Programı | beIN FC Maç Sonu | Bein Sports 1
                          22:00 | Tartışma Programı | 4x4 Futbol | Tvnet

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 13 MAYIS 2019 PAZARTESİ

                            ╚►TV'De #SporEkranı




                            FUTBOL

                            13:30 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - A.Alanyaspor | BJK TV

                            15:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Kastamonuspor - Sarıyer | TRT Spor HD
                            16:00 | TFF 2. Lig Play-Off | Manisa BB - Tuzlaspor | Manisa BB Web TV
                            20:00 | İtalya Serie A | Bologna - Parma | Bein Sports 2 / CBC Sport
                            20:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - A.Alanyaspor | Bein Sports 1
                            20:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Samsunspor - Sakaryaspor | TRT Spor HD
                            21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Macaristan - İspanya | UEFA.tv Youtube
                            21:45 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Forest Green - Tranmare | Bein Sports Max 1
                            22:00 | İtalya Serie A | Inter - Chievo | Bein Sports 2 / CBC Sport / IRIB Varzesh
                            22:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube

                            BASKETBOL
                            17:45 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Çukurova Basket | Tivibu Spor
                            18:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off | Akhisar Bel - Karesispor | TBF TV Youtube
                            18:30 | Basketbol 2. Ligi Play-Off | Merkezefendi Bld. - Fethiye Bld. | Kanal 58 / TBF TV Youtube
                            20:00 | Özel Röportaj | Ergin Ataman | Bein Sports 3
                            21:00 | Özel Röportaj | Shane Larkin | Bein Sports 3
                            21:30 | Belgesel | Final Four A.Efes | Bein Sports 3

                            TENİS
                            12:00 | ATP Roma | B.Coric - F.Auger Aliassime | Bein Sports 4
                            12:00 | ATP Roma | F.Verdasco - K.Edmund | Bein Sports Max 1
                            14:00 | WTA Roma | S.Williams - R.Peterson | Bein Sports 4
                            14:00 | ATP Roma | L.Sonego - K.Khachanov | Bein Sports Max 1
                            16:00 | WTA Roma | V.Williams - E.Mertens | Bein Sports 4
                            16:00 | ATP Roma | A.De Minaur - M.Cecchinato | Bein Sports Max 1
                            18:00 | WTA Roma | V.Azarenka - S.Zhang | Bein Sports 4
                            20:00 | ATP Roma | R.Gasquet - J.Chardy | Bein Sports Max 1
                            20:30 | ATP Roma | J.W.Tsonga - F.Fognini | Bein Sports 4
                            22:00 | WTA Roma | S.Kenin - J.Paolini | Bein Sports 4

                            BUZ HOKEYİ
                            17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Rusya - Çekya | Sportstv / Varzish Sport
                            21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Norveç - İsveç | Sportstv / Varzish Sport
                            04:00 | NHL Play-Off | SJ Sharks - St.Louis Blues | FOX Sports HD

                            BİSİKLET
                            14:05 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport
                            00:00 | California Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport

                            TV PROGRAMLARI
                            07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                            07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                            07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                            09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                            10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                            10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                            10:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
                            10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                            11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                            11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                            11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                            13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
                            13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
                            14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                            14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                            15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                            15:00 | Futbol Programı | Futbol Akademisi | BJK TV
                            16:00 | Futbol Programı | Fransa'dan Futbol | beIN Sports Haber
                            17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
                            17:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                            17:30 | Futbol Programı | UEFA ŞL Magazin | beIN Sports Haber
                            18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
                            18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                            18:00 | Futbol Programı | Beşiktaş'ın Maçı Var | BJK TV
                            18:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                            19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                            19:00 | Futbol Programı | Futbol Anadolu | TRT Spor HD
                            19:00 | Futbol Programı | beIN Final | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
                            19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | BJK TV
                            20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
                            20:00 | Spor Programı | Dünyanın Sporu | GS TV
                            20:45 | Futbol Programı | beIN Devre Arası | beIN Sports Haber
                            20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
                            21:00 | Basketbol Programı | Basketbol Gecesi | Sportstv
                            21:45 | Futbol Programı | Haftanın Gündemi | beIN Sports Haber
                            21:50 | Futbol Programı | Analiz | BJK TV
                            22:00 | Futbol Programı | beIN Final Maç Sonu | Bein Sports 1
                            22:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
                            22:15 | Futbol Programı | Stadyum Özel | TRT Spor HD
                            22:30 | Futbol Programı | Fenerbahçe WinWin | TV8 / FB TV
                            23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                            23:00 | Dizi | Game of Thrones Tekrar | Bein Series SCI-FI
                            23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                            23:30 | Tartışma Programı | Derin Futbol | Beyaz TV
                            01:00 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD
                            01:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                            01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 14 MAYIS SALI





                              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI




                              FUTBOL

                              14:00 | UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Almanya - Portekiz | UEFA.tv Youtube / Match Fubol 2 / SK 3




                              17:30 | Hırvatistan Ligi | İstra - İnter Z | Arena Sport 3 / HNL

                              18:30 | UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Hollanda | UEFA.tv Youtube / SK 4

                              19:15 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Yarı Final | Stuttgart - Wolfsburg | Almanya FF Youtube

                              20:00 | Hırvatistan Ligi | Rudes - Hajduk | Arena Sport 3 / HNL

                              21:00 | Çekya Ligi | Banik O - S. Liberec | Arena Sport 4

                              21:30 | Polonya Ligi Ekstraklasa Play Off | Gornik Z - Wisla P | Canal+Sport 2

                              21:30 | Polonya Ligi Ekstraklasa Play Off | Zaglebie S - Korona K | nSport+

                              22:00 | İngiltere Championship Play-Off Yarı Final | WBA - Aston Villa (1-2) | Bein Sports 1 / beIN Sports MENA 2 / SK 2 / Sport 2 İsrael / Eleven Sports 1 Poland / Betfred TV

                              01:00 | Arjantin Kupası | Racing C. - Tigre | Arena Sport 1

                              03:10 | Arjantin Kupası | River Plate - Atl. Tucuman | Arena Sport 1

                              BASKETBOL
                              17:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off | Konyaspor - Düzce Bld. | TBF TV Youtube

                              18:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off | Bayraklı Bld. - Elazığ Öİ | TBF TV Youtube

                              20:00 | Özel Röportaj | Zeljko Obradovic | Bein Sports 3

                              21:30 | Final Four Hikaye | Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3

                              04:00 | NBA Play-Off | GS Warriors - Portland TB | NBA League Pass

                              VOLEYBOL
                              17:30 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Almanya - Çin | Smart Spor HD / SK 3 / Polsat Sport Extra

                              19:45 | Kadınlar Montreux Volley Masters | İsviçre - Tailand | SK 3 / Polsat Sport

                              21:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Final | Perugia - Lube Civitanova | Smart Spor HD / SK 3

                              22:15 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Tayland - İtalya | Smart Spor HD

                              22:15 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Polonya - Japonya | Polsat Sport

                              BUZ HOKEYİ
                              17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İtalya - Letonya | Match TV / Sport 2 Israel

                              17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İngşltere - Danmarka | Sport 3 Israel / Match İgra

                              21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Almanya - Fransa | Sportstv / Varzish Sport / Match TV / Arena Sport 1 / TVP Sport / Sport 3 Israel

                              21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İsviçre - Avusturya | Match İgra

                              03:00 | NHL Play-Off | Carolina Hurricanes - Boston Bruins | FOX Sports HD / Varzish Sport / Arena Sport 2

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 15 MAYIS ÇARŞAMBA




                                TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                                FUTBOL

                                15:00 | TFF 3. Lig Play-Off | Van BB - Karşıyaka | TRT Kürdi




                                17:00 | Asya AFC Kupası | Dordoi - İstiqlal | Varzsih Sport


                                17:00 | Hırvatistan Ligi | Slaven - Lokomotiva | Arena Sport 3

                                18:30 | Sırbistan Kupası Yarı Final | Mladost L - Kızıl Yıldız (1-4) | Arena Sport 1

                                19:00 | Rusya Kupası Yarı Final | Arsenal Tula - Ural (0-1) | Match TV / Match Futbol 1

                                19:00 | Hırvatistan Ligi | Dinamo Z - Gorica | Arena Sport 3

                                19:15 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Yari Final | Schalke 04 - B.Dortmund | German Football Youtube

                                19:30 | Rusya Kupası Yarı Final | Rostov - Lokomotiv (2-2) | Match Premier / SK 3

                                19:30 | TFF 3. Lig Play-Off | Kocaelispor - Y.Çorumspor | Yayıncı Belli Değil

                                20:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | De Graafschap - Ajax | TVT / Polsat Sport News / Sport 2 Israel

                                20:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | PSV - Heracles | TVT

                                20:45 | Ziraat Türkiye Kupası Final | Galatasaray - Akhisarspor | ATV / ATV Avrupa / Idman TV / Max Sport 4 Bulgaria / Max Sport 4 (hellas) / Sport TV 5 Portegiz / SK 4

                                21:00 | Sırbistan Kupası Yarı Final | Radnicki Nis - Partizan (0-1) | Arena Sport 1

                                21:00 | Çekya Ligi play off | Slavia P - Jablonec | Arena Sport 2

                                21:30 | Polonya Ekstraklasa Play Off | Lech Poznań - Lechia Gdańsk | Canal+Sport 2

                                21:30 | Polonya Ekstraklasa Play Off | Pagon S - Piast | nSport+ (LIgde Puan durumu 1. Piast -68, 2. Legia W -67 3. Lechia G -64. Ligin bitmesine daha 2 hafta var)

                                21:45 | İtalya Kupası Final | Lazio - Atalanta | TRT Spor HD / Varzsih Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 2 / SK 2 / RAI 1 / Lazio Style Channel (Hotbird 13E) / Look Plus / L Equipe TV / Sport 1 Mac. / TVP Sport / Sport 4 Israel

                                21:45 | İngiltere Championship Play-Off Yarı Final | Leeds United - Derby Country (1-0) | Bein Sports 1 / beIN Sports MENA 2-11 / beIN Sports France 1 HD / SK 3 / Eleven Sports1 Poland / Sport 1 Israel / ESPN Int.

                                03:00 | MLS | Toronto - DC United | Arena Sport 3 / Max Sport 4 Bulgaria

                                03:30 | Brezilya Kupası | Corinthinas - Flamengo | Arena Sport 4

                                BASKETBOL
                                15:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - İzmir BB | FB TV

                                17:45 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Çukurova Basket | Tivibu Spor

                                20:00 | Özel Röportaj | Sinan Güler | Bein Sports 3

                                20:30 | Özel Röportaj | Doğuş Balbay | Bein Sports 3

                                03:30 | NBA Play-Off Final | Milwaukee Bucks - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus / SK 1 / Canal+Sport

                                VOLEYBOL
                                17:30 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Çin - Polonya | Smart Spor HD / Spor Smart / SK 3 / Polsat Sport

                                19:45 | Kadınlar Montreux Volley Masters | İtalya - Türkiye | Smart Spor HD / Spor Smart / Polsat Sport

                                22:15 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Japonya - Almanya | Smart Spor HD / Spor Smart

                                HENTBOL
                                18:00 | Hentbol Erkekler Türkiye Kupası-Final | Beşiktaş Mogaz - Selkaspor | Çay TV / BJK TV

                                BUZ HOKEYİ
                                17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İsviçre - Norveç | Sportstv / Sport 2 Israel

                                17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | ABD - Ingiltere | Sport 4 Israel / Match Iqra

                                21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Rusya - İtalya | Match TV

                                21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Almanya - Slovakya | Arena Sport 5

                                03:00 | NHL Play-Off Final | St.Louis Blues - SJ Sharks | FOX Sports HD / Varzsih Sport / Arena Sport 2 / TVP Sport

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X