Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 30 HAZİRAN PAZAR




    TV DE BUGUN SPOR EKRANI




    FUTBOL

    12:00 | Japonya Ligi | Kobe - Nagoya | SK 2 / Sportdigital TV




    12:00 | Hazırlık Maçı | Shakhtar D - CSKA Sofia | Futbol 2 Ukr.

    14:00 | Hazırlık Maçı | Krasnodar - Rostov | Match TV / Match Premier

    14:35 | Çin Super Ligi | Shandong L - Beijing Guoan | Sport 1 İsrail / ESPN / SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya

    19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Madagascar - Nijerya | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Fox Sports 4 Niderland

    19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Burundi - Guinea | Bein Sports France 2 / SuperSport 7 Africa (Eutelsat 36B)

    19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Lillestrom - Tromso | Arena Sport 3 / EuroSport Pluss 3

    19:00 | Hazırlık Maçı | Spartak M - CSKA M | Match TV / Match Premier

    21:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Molde - Brann | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

    21:45 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Final | Almanya - Fransa | TRT Spor / Irıb Varzesh / M4 Sport / BNT 3 / RAI 2 / ARD Das Erste / Match Futbol 3 / HRT 2 / CT Sport / TVP Sport / UA Pershiy / TVCG 2 / RTP 2 / RTS 2 Serbia / Slovenia TV2

    22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Uganda - Mısır | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Fox Sports 4 Niderland

    22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Zimbabwe - Congo DR | Bein Sports France 3 / SuperSport 8-10 Africa

    00:35 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | Jamayka - Panama | Sport 4 Israil / SK 3 / Sport TV1 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland / Sportkanalen / Primer Sports 2 Ukr.

    03:35 | CONCACAF Gold Cup Çeyrekfinal | ABD - Curaçao | FreeSports UK / Sport 4 Israil / SK 1 / Sport TV1 Port. / Arena Sport 1 Slovakya / Fox Sports 4 Niderland

    BASKETBOL
    17:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası | Macaristan - Türkiye | NTV / SK HD

    AVRUPA OYUNLARI
    10:00 | Karate | Sports tv / İdman TV

    12:00 | Boks Final | S.Soluianova - Buse Çakıroğlu | Sports tv / İdman TV

    13:00 | Jimnastik Finaller | Sports tv / İdman TV

    15:30 | Karate Finaller | Sports tv / İdman TV

    17:30 | Güreş Finaller | Sports tv / İdman TV

    22:00 | Kapanış Töreni | Sports tv / Sports tv2 / İdman TV
    Son düzenleme uyduman73; 01-07-2019, 16:52.
    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 01 TEMMUZ PAZARTESİ


      TV DE BUGÜN SPOR EKRANI
      FUTBOL :
      14:35 | Çin Super Ligi | Shanghai S. - Guangzhou E. | Sport 2 İsrail / SK HD / Sport TV 3 Port. / Arena Sport 1 Slovakya.
      18:00 | Hazırlık Maçı | Levski Sofya - Türkgücü-Ataspor (Münih) | Diema Sport / HD (Intelsat 12, 11498 V (HD) ; Hellas Sat 2, 12606 H ; Eutelsat 16A 11595 V (HD)

      19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Güney Afrika - Fas | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Fox Sports 1-4 Niderland / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Ring.bg / SABC 3 / TV2 Sport 1 Norveç

      19:00 | Afrika UluCslar Kupası | Namibia - Fildişi Sahili | Bein Sports France 2 / RTi Cote dİvoire / SuperSport 8-10 Africa / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Ring.bg

      19:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Sarsborg 08 - Stromsgodset | Arena Sport 4 / MAX Norge

      22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Kenya - Senegal | Spor Smart / Bein Sports France 2 / Arena Sport 1 / KBC 1 Kenya / RTS 1 Senegal / TV2 Sport 1 Norveç / SuperSport 7 Afrika

      22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Tanzania - Cezayir | Bein Sports France 1 / Canal+ Sport 2 Afrika / EuroSport 2 UK / Fox Sports 4 Niderland / SuperSport 8-10 Africa

      BASKETBOL
      18:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası | İsveç - Letonya | S Sport / S Sport+

      19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Türkiye - Ukrayna | TBF TV Youtube

      VOLEYBOL
      14:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Almanya - Ruanda | S Sport / S Sport+ / Arena Sport 1

      15:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Letonya - Almanya | S Sport / S Sport+ / Arena Sport 1

      16:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Almanya - İran | S Sport / S Sport+ / Arena Sport 1

      17:00 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası | Brezilya - Çin | S Sport / S Sport+

      17:30 | Voleybol U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası | Romanya - Türkiye | TVF Youtube


      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 02 TEMMUZ SALI




        TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







        FUTBOL

        19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Benin - Kamerun | Spor Smart / Bein Sports France 1 / ORTB Benin (şifresiz Eutelsat 16A ;Eutelsat 9B ; SES 4-5 ; Eutelsat 5 W A ; Eutelsat 8 W B) / CRTV Kamerun (şifresiz Eutelsat 16A ; Eutelsat 5 W A ; SES 4) / Arena Sport 1 / EuroSport 1 UK / Fox Sports 4 Niderland / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Sport 1 Slovenya


        19:00 | Afrika Uluslar Kupası | Gine Bissau - Gana | GTV (Gana şifresiz Eutelsat 36B ; Astra 2F ; Intelsat 37e) / GTV Sports Plus / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan Ring.bg / Sportkanalen

        22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Yarı Final | İngiltere - ABD | TRT Spor / İctimai TV (Azerspace) / M4 Sport / BNT 3 / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / Match Futbol 3 / UA Pershiy / ZDF / TF1

        22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Moritanya - Tunus | Spor Smart / Bein Sports France 1 / Fox Sports 4 Niderland / EuroSport 2 UK

        22:00 | Afrika Uluslar Kupnası | Angola - Mali | Bein Sports France 2 / Arena Sport 1 / ORTM Mali (şifresiz) / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port. / EuroSport 2 İspan / Sport 1 Macar. / Sport 1 Cekya-Slovak / Sport 1 Slovenya

        03:30 | Copa America Yarı Final | Brezilya - Arjantin | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 1 Macar. / Polsat Sport / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Fox Sports 4 Niderland

        05:00 | CONCACAF Gold Cup Yarı Final | Haiti - Meksika | FreeSports UK / Match Futbol 2 / SK 2 / TDN Mexico / Arena Sport 1 Slovakya

        BASKETBOL
        19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Yunanıstan - Türkiye | TBF TV Youtube

        21:30 | Kadınlar Basketbol Avrupa Şampiyonası | İtalya - Rusya | S Sport / Match TV

        22:00 | WNBA | Las Vegas Aces - Chicago Sky | WNBA Twitter, kanalı

        02:00 | NBA Summer League Salt Lake | Memphis Grizzlies - SA Spurs | NBA TV

        04:00 | NBA Summer League Salt Lake | GS Warriors - LA Lakers | NBA TV

        06:00 | NBA Summer League Salt Lake | Sacramento Kings - Miami Heat | NBA TV

        VOLEYBOL
        19:30 | Voleybol U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası | Türkiye - Karadağ | TVF Youtube

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum








        • 03 TEMMUZ ÇARŞAMBA




          TV DE SPOR EKRANI







          FUTBOL

          19:00 | Hazırlık Maçı | CSKA M - Rostov | Match TV / Match Premier




          20:00 | Hazırlık Maçı | Sion - PSV Eindhoven | Arena Sport 2

          20:00 | Hazırlık Maçı | Az Alkmaar - PAOK | beIN Sports MENA 1-13

          20:30 | Bulgaristan Super Kupası | Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv | Diema Sport

          22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Yarı Final | Hollandiya - İsveç | TRT Spor / İctimai TV (Azerspace) / M4 Sport / BNT 3 / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / Match Futbol 3 / UA Pershiy / TF1 / ARD Das Eriste / BBC One / CRTV Sports Cameroon / TVP Sport

          02:00 | MLS | New York City - Seattle S. | Arena Sport 2 / Primer Sports 2 Ukrayna

          02:30 | MLS | Orlanda City - P. Union | FreeSports UK

          03:30 | Copa America Yarı Final | Şili - Peru | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 1 Macar. / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 3-4 max / Fox Sports 4 Niderland / Polsat Sport

          04:30 | CONCACAF Gold Cup Yarı Final | Jamayka - ABD | FreeSports UK / Match Futbol 2 / SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya / Sportkanalen / Sport 2 İsrail

          BASKETBOL
          22:00 | NBA Summer League Salt Lake | Miami Heat - GS Warriors | NBA TV

          00:00 | NBA Summer League Salt Lake | Sacramento Kings - LA Lakers | NBA TV

          02:00 | NBA Summer League Salt Lake | Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers | NBA TV

          04:00 | NBA Summer League Salt Lake | Utah Jazz - SA Spurs | NBA TV

          VOLEYBOL
          14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Çin - Türkiye | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

          19:30 | U19 Kadınlar Balkan Şampiyonası Final | TVF Youtube

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 04 TEMMUZ PERŞEMBE




            TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







            FUTBOL

            19:00 | Hazırlık Maçı | Spartak M - Krasnodar | Match TV / Match Premier




            20:30 | UEFA Avrupa Ligi İlkin tur | Cardiff Met - Progres Niedercorn | S4C (IP TV)

            21:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Renheim - Rusenborg | Arena Sport 2 / TV norge (Astra 4A, Thor 6)

            21:45 | UEFA Avrupa Ligi İlkin tur | Tre Fiori - Klaksvik | San Marino RTV (Şifresiz Hotbird 13B, 12149 V)

            04:00 | MLS | FC Dallas - DC United | S Sport+ / FreeSports UK (Şifresiz Astra 2E 11426 V)

            04:00 | MLS | Colorado R. - New England R. | Primer Sports 2 Ukrayna (Astra 2G 11627 V)

            05:30 | MLS | LA Galaxy - Toronto FC | S Sport+ / Primer Sports 1 HD Ukrayna (Astra 2G 11641 H) / eir Sports 2 (Astra 2G) / Fox Sports 4 Niderland (Astra 3B)

            BASKETBOL
            16:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Çeyrekfinal | İspanya - Rusya | S Sport / Match TV / TVP Sport

            19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Sırbistan -
            Türkiye | TBF TV Youtube

            19:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Çeyrekfinal | Fransa - Belçika | S Sport 2 / S Sport+ / TVP Sport

            VOLEYBOL
            14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | İtalya - Türkiye | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

            21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Türkiye - Şili | SK HD

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 05 TEMMUZ CUMA




              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







              FUTBOL

              14:35 | Çin Super Ligi | Tianjin T. - Guangzhou E. | Sport 2 İsrail / eir Sport 2 / M. Liga de Campeones (Astra 1KR; Astra 1L) / Sportdigital TV / ST Sport Live


              19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Fas - Benin | Spor Smart / Arena Sport 1 / beIN Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / DAZN 1 Bar Deutsch (Astra 1KR 11171 H) / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Fox Sport 4 Niderland / Ring.bg / Sport 1 Macar

              20:00 | Norveç Ligi | Odd - Molde | Arena Sport 3 / EuroSport 1 Pluss

              22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Uganda - Senegal | Spor Smart / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / beIN Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / DAZN 1 Bar Deutsch / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Fox Sport 4 Niderland / Ring.bg / Sport 1 Macar

              22:00 | Norveç Ligi | Viking - Haugesund | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

              PLAJ FUTBOLU
              18:30 | Avrupa Ligi Erkekler. Portegiz | Rusya - Azerbaycan | Match TV

              21:00 | Avrupa Ligi Erkekler. Portegiz | Portegiz - Polonya | Polsat Sport News

              BASKETBOL
              19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Türkiye - Fransa | TBF TV Youtube

              VOLEYBOL
              12:15 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Çeyrek Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 1

              14:30 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Çeyrek Final 1.Maç | S Spor 2 / S Sport+ / Arena Sport 1

              14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Çin - İtalya | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

              18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Mısır - Kuba | SK HD

              20:15 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Yarı Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 2

              21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Slovenya - Türkiye | SK HD

              21:30 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Yarı Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 2

              ATLETİZM
              21:00 | Lozan Diamond League (Elmas Lig) | TRT Spor / S Spor 2 / S Sport+

              Kırkpınar Yağlı Güreşleri
              18:30 | Açılış Merasimi | DMAX

              UNİVERSİADA
              18:00 | Judo, yüzme, eskrim (kılıç oyunu) | İdman TV / Match TV

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 06 TEMMUZ CUMARTESİ




                TV DE SPOR EKRANI







                FUTBOL

                14:35 | Çin Super Ligi | Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua | SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya / eir Sport 2 / ESPN Brasil / Sport TV3 Port. / Sportdigital TV / ST Sports Live / S Sport+


                14:35 | Çin Super Ligi | Guangzhou - Chongqinp Lifan | Sport 1 İsrail

                15:00 | Hazırlık Maçı | Ajax - Anderlecht | TV2 Sport Premium HD (SES 5 11385 V ; Thor 6 10747 H) / Ziggo Sport Voetbal (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

                16:00 | Hazırlık Maçı | Dordrecht - Feyenoord | Fox Sports 1 Niderland (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

                17:00 | Hazırlık Maçı | Boreham Wood - Arsenal | Sport 1 İsrail / Sport TV5 Por. / ESPN Brasil / Premier Sports 1 HD

                18:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası 3.lük | İngiltere - İsveç | TRT Spor / İctimai TV / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / BBC *RED button / BBC One / Match Futbol 3 / ZDF / TMC Fransa / TMC Suisse

                19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Nijerya - Kamerun | Spor Smart / Tele Sehel (şifresiz Türksat 4A frekans 12588 V ve 18699 L : Eutelsat 5 W A, 3646 R; Badr 6 ) Match TV / Match Futbol 1 / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A) / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Arena Sport 1

                19:00 | Slovakya Super Kupası | Spartak Trnava - Slavia Prague | CT Sport (Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5) / Dvojka (RTV 2) ( Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5)

                20:00 | Romanya Super Kupası | CFR Cluj - Viitorul | Dıgi Sport 1 Romanya (Thor 6, Intelsat 10-02) / Look Sport Romanya (Hellas Sat 3, Astra 5B, Thor 6) / Telekom Sport RO 1 (Hellas Sat 2-3)

                21:15 | Hazırlık Maçı | Olimpija - Partizan | SK 2

                22:00 | Copa America 3.lük | Arjantin - Şili | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Bein Sports France 2 / beIN Sports MENA 3-4 max / Premier Sports 1 Ukr / Setanta Qazaqstan / Orange Sport HD Slovak / Arena Sport 1 / Sport 1 İsrail / Polsat Sport

                22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Mısır - Güney Afrika | Spor Smart / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A) / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Match Futbol 2 / Fox Sports 4 Niderland / Arena Sport 2

                02:00 | MLS | P. Union - Orlando City | FreeSports UK / Arena Sport 1

                02:30 | MLS | Montreal M. - Minnesota Unt. | Nova Sport 2 CZ / Premier Sports 2 Ukr

                02:30 | MLS | Columbus C. - Seattle S. | Fox Sports 4 Niderland

                PLAJ FUTBOLU
                16:30 | Avrupa Ligi Erkekler | Rusya - Türkiye | Match TV

                BASKETBOL
                19:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Fransa - Büyük Britanya | NTV

                19:45 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Portegiz - Türkiye | FIBA TV Youtube

                21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Sırbistan | NTV

                22:00 - 00:00- 02:00 - 04:00 | NBA Summer League Las Vegas | NBA TV

                VOLEYBOL
                10:00 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Türkiye - Brezilya | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD

                14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | ABD - Çin | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD

                18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Yarı Final | Küba - Türkiye | Volleyball World Youtube

                20:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Yarı Final | Slovenya - Belarus | Volleyball World Youtube

                FORMULA 1
                15.55 İdman TV

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 07 TEMMUZ PAZAR




                  TV DE SPOR EKRANI





                  FUTBOL






                  18:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Final | ABD - Fransa | TRT Spor / İctimai TV / Bein Sports MENA Global / ARD Das Eriste / BBC One / BNT 3 / Match Futbol 3 / M4 Sport / TF1 Fransa / TMC Suisse / RTE 2 İrland / TVP Sport / UA Pershiy


                  18:00 | Hazırlık Maçı | Nice - PSV | Sport 1 Israil / Arena Sport 3

                  19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Madagascar - Kongo DC | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

                  21:00 | MLS | Atlanta Unt. - New York RB | S Sport 2 / S Sport+ / Arena Sport 3 / Bein Sports France 3 / Eleven Sports 1 Belgium / Fox Sports Afrika / MAX Sport 4 Bulgar. / Sport 1 İsrail

                  22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Cezayir - Gine | Spor Smart / Arena Sport 2 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

                  23:00 | Copa America Final | Brezilya - Peru | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / beIN Sports MENA 3-4 max / Premier Sports 1 Ukr / Setanta Qazaqstan / Orange Sport HD Slovak / Fox Sports 1-4 Nider. / EuroSport 1 Romanya / Polsat Sport / Sport 4 İsrail

                  01:30 | MLS | New York City - Portland T. | Arena Sport 1 / Fox Sport 4 Nider. / Nova Sport CZ / Sport 2 İsrail

                  04:00 | CONCACAF Gold Cup Final | Meksika - ABD | FreeSports UK / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 Slovakya / SK 1 / Fox Sport 4 Nider. / Sport 2 İsrail

                  BASKETBOL
                  15:15 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Türkiye - İsviçre | FIBA TV Youtube

                  21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Final | İspanya - Fransa | NTV

                  21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası 3.lük |Sırbistan - Büyük Britanya | S Sport / S Sport+

                  23:00 - 01:00- 03:00 - 05:00 | NBA Summer League Las Vegas | NBA TV

                  VOLEYBOL
                  10:00 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı 3.lük | Türkiye - Çin | S Sport / S Sport+ / SK 3 / Sport 1 Israil

                  14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı Final | Brezilya - ABD | S Sport / S Sport+ / SK 3 / Sport 1 Israil

                  18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup 3.lük | Türkiye - Belarus | Volleyball World Youtube / SK 4

                  21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Final | Kuba - Slovenya | Volleyball World Youtube / SK 3

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 08 TEMMUZ PAZARTESİ




                    TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                    FUTBOL

                    19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Mali - Fildişi Sahili | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Fox Sport 4 Nider.


                    20:00 | İsveç Allsvenskan | Elfsborg - Helsingborg | C More Football HD ( Thor 6, 10872 V) / TV2 Sport 1 HD (Norveç SES 5, 11385 V)

                    20:00 | İsveç Allsvenskan | AFC Eskilstuna - Djurgarden | Sportkanalen HD (SES 5, 11345 H ; Thor 6, 10903 H) / TV2 Sport Premium 2 HD (SES 5,11385 V ; Thor 6, 10747 H)

                    22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Gana - Tunus | Spor Smart / Varzish Sport / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

                    BASKETBOL
                    22:30 | NBA Summer League Las Vegas | Sacramento Kings - Dallas Mavericks | NBA TV

                    00:30 | NBA Summer League Las Vegas | Washington Wizards - Brooklyn Nets | NBA TV

                    02:30 | NBA Summer League Las Vegas | Cleveland Cavaliers - Boston Celtics | NBA TV

                    04:30 | NBA Summer League Las Vegas | NO Pelicans - Chicago Bulls | NBA TV

                    06:30 | NBA Summer League Las Vegas | GS Warriors - LA Lakers | NBA TV

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 09 TEMMUZ SALI




                      TV DE BUGÜN







                      FUTBOL

                      16:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme | Astana - CFR Cluj | QazSport (KazSat 2-3) / Sport 1 İsrail / Digi Sport 1 Romanya / HD (Thor 6 11823 H (HD); Intelsat 10-02, 12608 H) /Look Plus Romanya (Hellas Sat 3, Astra 5B, Thor 6) / Digi Sport 1 Macar.


                      17:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme | Ararat-Armenia - AIK Stockholm | Arena Sport 1 Slovakya (Astra 3B ; Eutelsat 16A ; Thor 6 ; Hispasat 30W-5)

                      17:00 | Hazırlık Maçı | Lech Poznan - Vitesse | TVP Sport

                      18:00 | Hazırlık Maçı | Yeni Malatyaspor - Celik Zenica | Yeni Malatyaspor TV Web kanal

                      18:55 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | St Josephs - Glazgow Rangers | eir Sport 2 HD (Astra 2G 11641 H / Premier Sports 1 HD Ukrayna (Astra 2G)

                      18:55 | Hazırlık Maçı | St. Gilloise - Maccabi Tel Aviv | Sport 1 İsrail

                      19:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme | HJK Helsinki - HB Torshavn | Arena Sport 1

                      19:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Gzira United - Hajduk Split | Arena Sport 1 Croatia (Eutelsat 16A, 11678 H) / Laola1 Web TV

                      20:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | CSKA Sofia - Titograd | bTV Action / HD (Intelsat 12; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

                      20:45 | UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme | FC Sarajevo - Celtic | BHT 1 Bosney Hersik (Eutelsat 16A 11471 H) / Sport 2 İsrail / eir Sport 2 HD / Planet Sport 3 HD Hırvatistan (Eutelsat 16A 11554 V) / Premier Sports 1 Ukrayna

                      21:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme | Suduva - Red Star Belgrade | Arena Sport 1 Slovakya

                      21:00 | Hazırlık Maçı | Luzern - Crystal Palace | Bein Sports MENA 1-11 / TV2 Sport Premium HD (SES 5; Thor 6)/ TV3 Sport Danmarka (SES 5; Astra 4A; Thor 5 / Viasat Sport Premium / HD (Astra 4A ; Thor 7)

                      03:30 | Copa Sudamericana | Royal Pari - La Equidad | Arena Sport 2 / Sport 2 İsrail

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 10 TEMMUZ ÇARŞAMBA TV DE SPOR EKRANI https://www.sporekrani.com/home/day/2019-07-10
                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 11 TEMMUZ PERŞEMBE




                          TV DE SPOR EKRANI







                          FUTBOL

                          17:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Ordabasy - Torpedo Kutaisi | QazSport




                          18:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Laci - Hapoel Beer Sheva | Sport 1 Israil

                          18:30 | Hazırlık Maçı | West Ham - Altach | Arena Sport 2 / Sport 2 Israil / ESPN Extra / TVPlay Sports+Baltic HD (Astra 4A)

                          18:30 | Hazırlık Maçı | Shakhtar D - APOEL Nicosia | Futbol 2 Ukr / Laola1 TV Web

                          19:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Sabail - CS Universitatea Craiova | CBC International (CBC Azerbaycan)

                          19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Çeyrekfinal | Fildişi Sahili - Cezayir | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / 5 SPORT Israil / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / Ring.bg / Sport 1 Macaristan / RTS 2 Senegal (şifresiz Eutelsat 9B, 11900 H) / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A, 11449 H)

                          19:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Ruzemberok - Leviski Sofya | Diema Sport / Dvojka (RTV 2) / HD

                          20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Speranta - Neftci | CBC Sport / Laola1 TV Web

                          20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Radnik B - Spartak Trnava | Arena Sport 1 BiH (Bosni Hersik) / Arena Sport 2 Croatia

                          20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Brondby - Inter Turku | 6'Eren (Danmarka / HD (Thor 6 10778 V 25000 (HD) / 10809 H 24500)

                          20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Debrecen - Kukesi
                          | M4 Sport Macaristan (şifresiz Eutelsat 9B ; Thor 6; Amos 3)

                          20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Maccabi Haifa - Mura | Sport 3 Israil

                          21:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Olimpija - Rigas FS | SK 2

                          21:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Zeta - MOL Vidi | Duna World / HD (şifresiz Optus 02 ; Eutelsat 9B ; Thor 6 ; Amos 3 ; Intelsat 21 ; Galaxy 19 uydularinda) / Laola1 TV Web

                          21:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Dunajska Str. - Cracovia Cra . | Dvojka (RTV 2) / HD / TVP Sport

                          21:30 | Hazırlık Maçı | Tranmere Rovers - Liverpool | Bein Sports MENA 1-11 / Sport 1 Israil / Eleven Sports 1 Portegiz / ESPN / LFC TV HD / TV2 Sport Premium / TV3 Sport (Danm.)

                          22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Çeyrekfinal | Madagascar - Tunus | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / 5 SPORT Israil / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / Ring.bg / Sport 1 Macaristan / RTS 2 Senegal (şifresiz Eutelsat 9B, 11900 H) / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A, 11449 H)

                          22:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Honved - Zalgiris | M4 Sport Macar. / Arena Sport 1 Slovakya

                          22:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Siroki Brijeg - Kairat Almaty | Arena Sport 1 HD BiH / Laola1 TV Web

                          02:00 | Copo do Brasil Çeyrekfinal | Cruzeiro - A.Mineiro | Arena Sport 1 / PFC Internacional / Sportdigital TV HD

                          03:30 | Copa Sudamericana son 16lar | Colon Sante Fe - Arjentinos Juniors | S Sport / Arena Sport 2 / Bein Sports MENA 4 / MAX Sport 4 Bulgar. / Sport TV3 Port.

                          BASKETBOL
                          01:00-03:00-05:00 NBA Summer League Las Vegas maçları NBA TV

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 12 TEMMUZ CUMA




                            TV DE BUGÜN SPOR EKRANI




                            FUTBOL




                            14:35 | Çin Super Ligi | Hebei CFFC - Shanghai S. | SK 3 / Arena Sport 1 Slovak / eir Sport 2 / Premier Sports 1 / ST Sports Live


                            14:35 | Çin Super Ligi | Daliyang Y - Guangzhou R&F | Sport 1 Israil

                            18:30 | Hazırlık Maçı | Schweingberg - B.Dortmund | Bein Sports MENA 1 / Sport 1 Israil / ESPN Internacional / Fox Sports 4 Niderland / Planet Sport 3 Hırvatistan / TVPlay Sports Baltic

                            18:30 | Romanya Ligi | Voluntari - Sepsi OSK | Digi Sport 1 Romanya / Digi Sport 1 Macar. / Look Sport Romanya / Telekom Sport RO 1 (Hellas Sat 2-3)

                            18:45 | Bulgaristan Ligi | Botev V - Beroe | Nova Sport / HD Bulgaristan (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

                            19:00 | Çekya Ligi | Jablonec - Bohemians 1905 | CT 2 / HD (Astra 3B ; Eutelsat 16A ; Thor 6 ; Hispasat 30W-5)

                            19:00 | Hazırlık Maçı | Ried - Union Berlin | Sport 1 Germany (sifresiz Astra 1L, Eutelsat 9B)

                            19:30 | Hazırlık Maçı | Salzburg - Feyernoord | Arena Sport 1

                            20:00 | Danmarka Super Ligi | Midtjylland - Esbjerg | TV3 Sport (Dan) / HD (SES 5 ; Astra 4A ; Thor 5)

                            21:00 | Hazırlık Maçı | Luzern - Eintracht Frankfurt | Sport 1 Germany / Bein Sports MENA 1 / TV2 Sport 2 HD (SES 5; Thor 6)

                            21:00 | Bulgaristan Ligi | CSKA Sofya - Etar | Diema Sport (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

                            21:45 | İskoçya Lig Kupası | Hearts - Dundee United | 5 SPORT İsrail / Arena Sport 3 / BT Sport 1 (Astra 2E ; Astra 2F) / Fox Sports 1 Afrika / Sport TV1 Slovenya / ViaSport 1 Norvec

                            22:00 | Hazırlık Maçı | Real Betis - Sheffield Unt. | Arena Sport 1 / ESPN / Sport TV1 Port.

                            02:00 | MLS | DC United - New England R | Arena Sport 1 / FreeSports UK / Bein Sports France 4 max / ESPN Inter. / Fox Sports 4 Nider. / MAX Sport 4 Bulgar. / Nova Sport 2 CZ / Sport TV3 Port.

                            04:00 | MLS | Houston D - Los Angeles | FreeSports UK / Arena Sport 3 / Fox Sports 4 Nider.

                            06:00 | MLS | L.A Galaxy - San Jose E. | FreeSports UK / Fox Sports 4 Nider. / MAX Sport 4 Bulgar. / Bein Sports France 5 max

                            BASKETBOL

                            19:45 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası Çeyrek Final | FIBA TV Youtube

                            23:30 | NBA Summer League Las Vegas 1. Klansman | S Sport / NBA TV

                            VOLEYBOL

                            13:00 | Universiada Yari Final | Idman Az / Varzish Sport

                            21:00 | Universiada Final | Idman Az / Varzish Sport

                            01:00 | Milletler Ligi F6 (Final 6) | Brezilya - Iran | Varzish Sport / SK 2 / Sport 2 Israil / Polsat Sport / Match Iqra

                            04:00 | Milletler Ligi F6 (Final 6) | ABD - Rusya | Varzish Sport / Match TV / SK 2 / Sport 2 Israil / Polsat Sport / Match Iqra

                            JIMNASTIKA

                            14:00 - 19.00 Universiada | Match TV

                            JUDO

                            18:00 | Grand Prix Budapest | Varzish Sport

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 13 TEMMUZ CUMARTESİ




                              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                              FUTBOL

                              13.00 | Hazırlık Maçı | Brentford - Dinamo Kiev | FC Dynamo Kyiv Youtube




                              14.00 | Hazırlık Maçı | Perth Glory - Manchester United | MUTV / HD (Astra 2E, 11914 H ; 12266 V (HD) / TV2 Sport Premium HD (SES 5, 11385 V ; Thor 6, 10747 H)

                              14.35 | Çin Super Ligi | Jiangsu - Shanghai SIPG | Sport 2 İsrail / SK 2 / Arena Sport 1 Slovak / eir Sport 2 HD / Sportdigital TV HD / ST Sports Live / DAZN 2 Bar Deutsch

                              16.00 | Hazırlık Maçı | St Patrick's Ath. - Chelsea | Chelsea TV HD (Astra 2F 12266 V)

                              16.00 | Schauinsland-Reisen-Cup (tek devrelik) Yarı Final | Augsburg - Greuther Fürth | Sky Sport News DE (Şifresiz- Astra 1M 12304 H ; 10921 H)

                              16.00 | Hazırlık Maçı | Young Boys - Crystal Palace | beIN Sports MENA 2-11 / ESPN / TV2 Sport Premium HD / TV3 MAX (Danmarka SES 5 ; Astra 4A) / Viasat Sport Premium (Astra 4A, Thor 7)

                              16.00 | Hazırlık Maçı | Bayer Leverkesen - Fortuna Sittard |

                              beIN Sports MENA 5 / TV2 Sport 2 HD (norge) / TV3 Sport HD (isvec) (her ikisi SES 5 ve Thor 6da)

                              16.30 | Norveç Ligi Eliteserien | Rusenborg - Viking | Arena Sport 4 / EuroSport Norge

                              17.00 | Schauinsland-Reisen-Cup (tek devrelik) Yarı Final | B. Mönchengladbach - 1860 Münih | Sky Sport News DE

                              18.00 | Romanya Ligi | Astra - Botosani | Digi Sport 1 Romanya / Look Sport Romanya / Telekom Sport RO 1 / Digi Sport 1 Macar.

                              18.00 | Schauinsland-Reisen-Cup (tek devrelik) 3.lük | Sky Sport News DE

                              19.00 | Schauinsland-Reisen-Cup (tek devrelik) Final | Sky Sport News DE

                              19.00 | Rusya Premier Ligi | Spartak M - Sochi | Match TV / Match Premier

                              20.00 | Hazırlık Maçı | Villareal - West Bromwich | TRT Spor / Sport 2 Israil / Arena Sport 3 / ESPN

                              20.00 | Hazırlık Maçı | St Gallen - Sporting Lizbon | Sport TV2 Port. / Sport TV Afrika

                              21.00 | Romanya Ligi | CFR Cluj - CSM Poli Iasi | Digi Sport 1 Romanya / Look Sport Romanya / Telekom Sport RO 1 / Digi Sport 1 Macar.

                              21.00 | Hırvatistan Super Kupası | Dinamo Zagreb - Rijeka | HRT 2 / HD (Eutelsat 16A)

                              21.30 | Polonya Super Kupası | Piast G - Lechia G | Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1 / Super Polsat (Hepsi - Hotbird 13Cde)

                              22.00 | Norveç Ligi Eliteserien | Bode Glimt - Ranheim | Arena Sport 2 / EuroSport Norge

                              23.00 | Brezilya Seria A | Gremio - Vasco da Gama | PFC Internacional (Hispasat 30W-5, 12207 H ; Intelsat 34 3890 V)

                              01.00 | Brezilya Seria A | Bahia - Santos | PFC Internacional

                              02.30 | MLS | Monreal Imp. - Toronto | Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / FreeSports UK / Fox Sports 4 Nider. / Polsat Sport Extra

                              BASKETBOL
                              16.30 | FIBA U20 Avrupa Şampiyonası | Türkiye - Büyük Britanya | FIBA TV Youtube

                              23.00 | NBA Summer League Las Vegas | Charlotte Hornets - Utah Jazz | NBA TV / Sport 5 Israil

                              23.30 | NBA Summer League Las Vegas | Memphis Grizzlies - Boston Celtics | S Sport / Sport 5 Israil

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 14 TEMMUZ PAZAR




                                TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                                FUTBOL

                                13.00 | Japonya Ligi | FC Tokyo - Kawasaki F | SK 1




                                16.00 | Interwetten Cup tek devrelik | Meppen - Utrecht | Sky Sport New DE

                                16.00 | Hazırlık Maçı | Altach - Sauthampton | Bein Sports MENA 2 / TV Sport Premium 2 / Viasat Football Sweden (Astra 4A ; Thor 7)

                                16.30 | Rusya Premier Ligi | Kryliya Sovetov - CSKA M | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

                                17.00 | Danmarka Super Ligi | OB Odense - Copenhagen | Canal 9 (Danmarka (Astra 4A ; Thor 5-6)

                                17.00 | St Mirren - Dunfermline | Arena Sport 2 / BT Sport 1 / Sport 1 Slovenya

                                17.00 | Brezilya Seria A | Flamengo - Goias | PFC Internacional

                                17.00 | Hazırlık Maçı | Bradford City - Liverpool | Bein Sports MENA 11 / Bein Sports France 3 / Sport 1 Israil / Eleven Sports 1 Portegiz / ESPN / LFC TV

                                17.00 | Hazırlık Maçı | G.Rangers - Marsilya | Canal+ Sport (Fransa)

                                17.00 | Interwetten Cup tek devrelik 3.lük | Sky Sport New DE

                                17.45 | UEFA U19 Avropa Şampiyonası | Ermenistan - İspanya | UEFA tv web / Sport 3 İsrail / Match Futbol 3 / Sport 1+ HD Germany (Eutelsat 9B)

                                18.00 | Interwetten Cup tek devrelik Final | Sky Sport New DE

                                18.00 | Hazırlık Maçı | Sion - Everton | #TRT Spor / Bein Sports MENA 3 / Arena Sport 3 / Sport TV1 Port.

                                18.00 | Hazırlık Maçı | Wattenscheild - Schalke 04 (Ozan Kapakın yeni takımı) | Sport 1 Germany

                                18.30 | Hazırlık Maçı | Inter Milan - Lugano | Bein Sports MENA 4 / ESPN 2 / Sport 2 İsrail / RSI La 2 HD (Svizzera (Hotbird 13C, 11526 H) / Planet Sport 3 Croatia (Eutelsat 16A) / Sport TV3 Port.

                                19.00 | Hazırlık Maçı | Ajax - #Başakşehir | Bein Sports MENA 1 / Sport 4 Israil / Eleven Sports 1 Belgium / ESPN Internacional / TV2 Sport Premium / TV3 MAX (Danmarka)

                                19.00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Yarı Final | Senegal - Tunus | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / Bein Sports France 2 /Bein Sports MENA 1-2 max / Arena Sport 2 / Fox Sports 1-4 Nider. / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / TM Sports DTT only / Sport 1 Macar. / Sport 1 Çekya-Slovenya / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port.

                                19.00 | Rusya Premier Ligi | Zenit - Tambov | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

                                20.00 | UEFA U19 Avropa Şampiyonası | İtalya - Portegiz | #TRT Spor / BNT 3 / L 'Equipe TV / Sport 3 Israil / Match Futbol 3 / SK 2 / RTP 1 / Sport 1 +HD Germany

                                22.00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Yarı Final | Cezayir - Nijerya | Spor Smart / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Bein Sports France 2 /Bein Sports MENA 1-2 max / Arena Sport 2 / Fox Sports 1-4 Nider. / RTS 1 Senegal / RTS 2 Senegal HD / TM Sports DTT only / Sport 1 Macar. / Sport 1 Çekya-Slovenya / EuroSport 1 UK / EuroSport 2 Port.

                                23.00 | MLS | Seattle S - Atlanta Unt. | S Sport 2 / Arena Sport 3 / Bein Sports France 4 max / MAX Sport 4 Bulgar / Sport 1 Israil / Sport TV 1 Port

                                01.30 | MLS | New York RB - New York City | Arena Sport 2 / Bein Sports France 1 / Polsat Sport Extra / Sport TV 1 Port / Nova Sport 2 CZ

                                BASKETBOL
                                13.45 | FIBA U20 Avrupa Şampiyonası | Karadağ - Türkiye | FIBA TV Youtube

                                19.45 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası 3.lük | İsveç - Türkiye | FIBA TV Youtube

                                22.00 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası Final | İsveç - Türkiye | FIBA TV Youtube

                                01.00 | NBA Summer League Yarı Final 1.Maç | S Sport+ / NBA TV / Sport 5 İsrail

                                03.00 | NBA Summer League Yarı Final 2.Maç | S Sport+ / NBA TV / Sport 5 İsrail

                                TENİS
                                16.00 | Wimbledon Erkekler Final | N.Djokovic - R.Federer | DMAX Türkiye / SK 1 / Polsat Sport

                                FORMULA 1
                                15.30 | Büyük Britanya Grand Prix | İdman TV

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X