Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 29 EYLÜL 2019 PAZAR




    TV'De #SporEkranı










    FUTBOL

    11:30 | Rusya Premier Lig | Ural - CSKA Moskova | Rusya PL Youtube

    13:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube

    13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - Ümraniyespor | FB TV

    13:30 | İtalya Serie A | Napoli - Brescia | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport
    14:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Kayserispor | Bein Sports 1
    14:00 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
    14:00 | Spor Toto 1. Lig | Karagümrük - Akhisarspor | Bein Sports Max 2
    15:00 | TFF 3. Lig | Batman Petrol - Somaspor | TRT Kürdi
    15:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Bandırmaspor | RTV 23 Elazığ
    15:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Kızılcabölükspor | Altaş TV Ordu
    15:00 | TFF 3. Lig | Yeşilyurt Bld. - Pazarspor | Malatya ER TV
    15:30 | İngiltere Championship | Barnsley - Brentford | Bein Sports beIN Connect
    16:00 | İtalya Serie A | Lazio - Genoa | Bein Sports 4
    16:00 | İtalya Serie A | Lecce - Roma | Bein Sports 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    16:00 | İtalya Serie A | Parma - Torino | Bein Sports 4
    16:00 | İtalya Serie A | Udinese - Bologna | Bein Sports beIN Connect
    16:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Montpellier | Bein Sports beIN Connect
    16:00 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Hacettepe | Kanal On6 Bursa
    16:00 | TFF 3. Lig | Nazilli Bld. - Altındağ Bld. | Kanal 58
    16:30 | Almanya Bundesliga | F.Düsseldorf - Freiburg | S Sport Plus / Idman TV / S Sport 2
    16:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports Max 1
    16:30 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Gençlerbirliği | Bein Sports 2
    16:30 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Giresunspor | Bein Sports Max 2
    16:30 | Rusya Premier Lig | Spartak Moskova - Orenburg | Rusya PL Youtube
    16:30 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
    17:00 | Ukrayna Premier Ligi | Dinamo Kiev - Dnipro | Dinamo TV Youtube
    17:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Cadiz | La Liga 123 Youtube
    17:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Twente | S Sport Plus
    18:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - St.Etienne | Bein Sports 4
    18:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Newcastle | S Sport / S Sport Plus
    19:00 | Almanya Bundesliga | Köln - Hertha Berlin | S Sport Plus / Idman TV / S Sport 2
    19:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Verona | Bein Sports 3
    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Beşiktaş | Bein Sports 1
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Menemenspor - Osmanlıspor | Bein Sports Max 2
    19:00 | Belçika Pro League | Standard Liege - Charleroi | S Sport Plus
    19:00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
    19:00 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Ankara Demir | Kanal 58 Online
    19:00 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
    19:30 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
    21:30 | Maç Özetleri | Türkiye Süper Lig | beIN Sports Haber
    21:45 | İtalya Serie A | Milan - Fiorentina | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
    22:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Rennes | Bein Sports 4
    22:00 | Portekiz Liga NOS | Rio Ave - Porto | S Sport 2 / S Sport Plus / IRIB Varzesh
    22:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Mirandes | La Liga 123 Youtube
    22:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Tenerife | La Liga 123 Youtube
    00:00 | MLS | NY Red Bulls - DC United | S Sport Plus

    BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Tofaş | Tivibu Spor
    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2
    19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme | Ventspils - Falco Szombathely | FIBA ŞL Youtube
    19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme | Nizhny Novgorod - Legia Varşova | FIBA ŞL Youtube
    19:30 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD
    20:00 | Basketbol Süper Ligi | İTÜ - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme | Cukier Torun - Karhu Basket | FIBA ŞL Youtube

    TENİS
    10:00 | ATP Chengdu | P.C.Busta - A.Bublik | S Sport 2

    VOLEYBOL
    18:30 | CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası-Final | Slovenya - Sırbistan | TRT Spor 2 / Match TV Rusya / IRIB Varzesh

    HENTBOL
    15:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Spor Toto SK - Güneysuspor | TRT Spor 2
    18:00 | Kadınlar Avrupa Hentbol Şampiyonası Eleme | Türkiye - Hırvatistan | EHF TV / Çay TV Rize

    AMERİKAN FUTBOLU
    20:00 | NFL | Buffalo Bills - NE Patriots | FOX Sports HD
    23:25 | NFL | Chicago Bears - Minnesota Vikings | FOX Sports HD
    03:20 | NFL | NO Saints - Dallas Cowboys | FOX Sports HD

    MOTOR SPORLARI
    11:30 | Türkiye Off-Road Otomobil Şampiyonası | Karabük | TRT Spor 2
    14:10 | Formula 1 | Rusya GP | S Sport Plus / Idman TV / S Sport / Match TV Rusya

    MOTOSİKLET
    11:50 | Supersport | 2.Yarış | Eurosport
    15:00 | Dünya Superbike Şampiyonası | 2.Yarış | S Sport Plus

    ATLETİZM
    20:40 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
    21:45 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
    21:55 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
    22:35 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2
    23:20 | Dünya Atletizm Şampiyonası | Doha | TRT Spor 2

    DİĞER SPORLAR
    10:30 | Dünya Yol Bisikleti Yarışı | Yorkshire | Eurosport
    12:30 | Triatlon Süper Lig | Jersey | Bein Sports beIN Connect
    09:00 | Snooker Çin Şampiyonası | 6.Gün | Eurosport 2
    14:30 | Snooker Çin Şampiyonası | 6.Gün 2.Yayın | Eurosport 2

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 30 EYLÜL PAZARTESİ

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 1 EKİM SALI

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 02.10.2019 | ÇARŞAMBA | TV'DE FUTBOL EKRANI




          15.00 | UEFA Gençlik Ligi | Lille-Chelsea | Digi Sport 3 Ro & Look Sport 1 & Polsat Sport Premium 1




          17:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - Inter | 5 STARS Israel & Arena Sport 2 & Digi Sport 3 Ro & Look Sport 1 & MATCH! Futbol 3 & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 1 HD & Sport 1+ & Tring Sport 1 HD


          19.55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Slavia Prag - B.Dortmund | beIN Sports 2 & Varzish Sport & 5 LIVE Israel & Arena Sport 2 & Asr TV & Digi Sport 1 & Futbol 1 & Look Plus Ro & MATCH! Futbol 1 & Polsat Sport Premium 2

          19.55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Genk - Napoli | beIN Sports 1 & CBC Sport & 5 SPORT Israel & Arena Sport 1 & Club RTL & Digi Sport 2 Ro & Football HD Tjk & Futbol 2 & Hashieh TV & Look Sport 1 & MATCH! Futbol 2 & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 3 & Spíler 1 TV

          21.45 | İngiltere Championship | Luton Town - Millwall | beIN Sports 4

          22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lille - Chelsea | beIN Sports 2 & Arena Sport 5 & Hashieh TV & Look Sport 3 & Polsat Sport Premium 4

          22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Salzburg | beIN Sports Max 1 & 5 PLUS Israel & Arena Sport 1 & Football HD Tjk & MATCH! Futbol 3 & Polsat Sport Premium 2

          22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Inter | beIN Sports 1 & CBC Sport & Varzish Sport & 5 SPORT Israel & Arezo Tv & Asr TV & Digi Sport 1 & Futbol 2 & HRT 2 & MATCH! Futbol 1 & Polsat Sport Premium 1 & RSI La 2 & RTS 1 & RTS Deux & Spíler 2 & SRF Zwei & TVP 1 & TVP Sport

          22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leipzig - Lyon | Bein Sports beIN Connect & Polsat Sport Premium 5 & Arena Sport 3

          22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Ajax | beIN Sports Max 2 & Idman TV & Arena Sport 2 & Polsat Sport Premium 3

          22.00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Zenit - Benfica | beIN Connect & Match TV & Polsat Sport Premium 6

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 3 EKİM PERŞEMBE




            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 04.10.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI







              19.00 | TFF 1. Lig | Altay-Bursaspor | beIN Sports Max 1

              19.30 | Almanya 2. Lig | Stuttgart-Wehen Wiesbaden | S Sport 2 & Eleven Sports 1

              20.30 | Süper Lig | Antalyaspor-Fenerbahçe | beIN Sports 1 & Sport 1 Cz & Sport 2 Hu

              20.30 | Süper Lig | Malatyaspor-Denizlispor | beIN Sports 2

              21.00 | Fransa Ligue 2 | Lorient-Ajaccio | beIN Mena Global
              21.30 | Almanya Bundesliga | Herta Berlin-F. Düsseldorf | S Sport 2 & İdman Tv & Varzish Sport & Sport 1 İsrail & Sport 1 Hu & Eleven Sports 1
              21.45 | Fransa Ligue 1 | Amiens-Marseille | beIN Sports 4 & Arena Sport 4 & Digi Sport 2 Hu
              21.45 | Italya Serie A | Brescia-Sassuolo | beIN Sports Max 2& Arena Sport 3 & Digi Sport 1 Hu & Eleven Sports 2
              22.00 | İspanya La Liga | Real Betis-Eibar | CBC Sport HD & Football Tjk HD & Eleven Sports 3 & Türkmen Sport

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 05.10.2019 | CUMARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI







                11.15 | Görme Engelliler Ligi | Yenimahalle Bld.-İstanbul Turget | TRT Spor 2

                12.00 | Elit u19 Ligi | Fenerbahçe-Antalyaspor | FBTV

                14.00 | TFF 3. Lig | Elazığ Bld.-Turgutluspor | RTV 23 Elazığ

                14.00 | Almanya 2. Lig | Hamburg-Greuther Fürth | S Sport 2 & Eleven Sports 1

                14.00 | İspanya La Liga | Leganes-Levante | CBC Sport & Digi Sport 4 Ro & Varzish Sport HD
                14.00 | TFF 1. Lig | Giresunspor-Akhisarspor | beIN Sports Max 1
                14.30 | İngiltere Championship | Fulham-Charlaton | beIN Sports 4 & Eleven Sports 2
                14.30 | İngiltere Premier Lig | Brighton-Tottenham | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & KTRK Sport & Canal+ Sport 2
                15.00 | TFF 2. Lig | Niğde Anadolu-Elazığspor | TRT Kürdi
                15.00 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld-Çankaya | Kanal 68
                15.00 | Süper Lig | Kasımpaşa-Konyaspor | beIN Sports 1
                15.30 | TFF 3. Lig | Somaspor-Kelkit Bld. | Kanal 58
                16.00 | Azerbaycan Ligi | Sumqayıt-Kesla | CBC Sport HD
                16.00 | İtalya Serie A | SPAL-Parma | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 Hu & Eleven Sports 4
                16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen-Leipzig | Eleven Sports 3 & Sport 2 Hu
                16.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih-Hoffenheim | Eleven Sports 1 & Digi Sport 2 Ro & Sport 1 Hu
                16.30 | Almanya Bundesliga | Freiburg-Borussia Dortmund | S Sport 2 & Canal+ Polonya & Digi Sport 3 Ro
                16.30 | TFF 1. Lig | Eskişehirspor-Fatih Karagümrük | beIN Sports Max 1
                16.30 | TFF 1. Lig | İstanbulspor-Keçiörengücü | beIN Sports Max 2
                17.00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool-Leicester City | S Sport & İdman Tv & Football Tjk HD & KTRK Sport & Canal+ Sport 2
                17.00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City-Aston Villa | TRT Spor
                17.00 | İngiltere Premier Lig | Watford-Sheffield | Spiler 1
                17.00 | İspanya La Liga | Real Madrid-Granada | Varzish Sport HD & Spiler 2 & Eleven Sports 2 & Digi Sport 1 Ro
                17.00 | Süper Lig | Göztepe-Kayserispor | beIN Sports 1
                18.15 | Azerbaycan Ligi | Neftchi-Sebail | CBC Sport
                18.30 | Fransa Ligue 1 | PSG-Angers | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 1 Hu & Ro & TV 5 Monde
                19.00 | Italya Serie A | Hellas Verona-Sampdoria | beIN Sports 4 & Arena Sport 4 & Digi Sport 3 Hu & Eleven Sports 2
                19.00 | Rusya Ligi | Sochi-Kryliya Sovetov | Match Tv Rusya
                19.00 | TFF 1. Lig | Balıkesirspor-Boluspor | beIN Sports Max 1
                19.30 | İngiltere Premier Lig | West Ham-Crystal Palace | S Sport & Canal+ Sport 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport & Digi Sport 1 Hu
                19.30 | Almanya Bundesliga | Schalke-Köln | S Sport 2 & Eleven Sports 1 & İdman TV
                19.30 | İspanya La Liga | Valencia-Alaves | Varzish Sport & Türkmen Sport & Canal+ Now & nSport+
                20.00 | Süper Lig | Gençlerbirliği-Galatasaray | beIN Sports 1 & Sport 2 Cz & Tring Sport 1
                21.00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier-Monaco | beIN Sports 4 & Digi Sport 2 Hu
                21.00 | Fransa Ligue 1 | Nantes-Nice | beIN Sports Max 1 & Arena Sport 5
                21.00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse-Bordeaux | beIN Sports Max 2
                21.45 | İtalya Serie A | Genoa-Milan | beIN Sports 3 & CBC Sport & Match Tv & Varzish Sport & Türkmen Sport & Eleven Sports 1
                22.00 | İspanya La Liga | Osasuna-Villareal | Football Tjk HD & Canal+ Sport 2

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 06.10.2019 | PAZAR | TV'DE FUTBOL EKRANI




                  11.00 | Rusya Premier Lig | Ural-Zenit | Football Tjk HD




                  13.00 | İspanya La Liga | Mallorca - Espanyol | CBC Sport & Eleven Sports 3-4 &


                  13.00 | TFF Elit U14 Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

                  13.15 | Hollanda Eredivisie | ADO Den Haag - Ajax | S Sport+ & Polsat Sport News & Sport 3 İsrail

                  13.30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Udinese | beIN Sports 3 & IRIB Varzesh & Match TV & Türkmen Sport & KRTK Sport & Eleven Sports 1 & Digi Sport 1 Hu

                  14.00 | Rusya Premier Lig | Lokomotif Moskova-Arsenal Tula | Football Tjk HD

                  14.00 | TFF Süper Lig | Sivasspor - Ankaragücü | beIN Sports 1

                  14.00 | TFF 1. Lig | Ümraniyespor - Adanaspor | beIN Sports Max 1

                  14.00 | İskoçya Premier Lig | Livingston - Celtic | Spor Smart & 5 SPORT Israel & Arena Sport 2 &

                  14.30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Augsburg | S Sport 2 & S Sport+ & Eleven Sports 2 & Sport 2 Hu

                  15.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Athletic Bilbao | CBC Sport & Varzish Sport & Eleven Sports 4

                  15.00 | TFF Elit U15 Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

                  15.30 | Hollanda Ligi Eredevise | Fortuna Sittard-Feyrnoord | Polsat Sport News

                  16.00 | İtalya Serie A | Roma - Cagliari | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 Hu & Digi Sport 3 Ro & Eleven Sports 3 &

                  16.00 | İtalya Serie A | Atalanta - Lecce | beIN Connect & Arena Sport 3

                  16.00 | İtalya Serie A | Bologna - Lazio | beIN Connect & Arena Sport 1 & Eleven Sports 1

                  16.00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Nimes | beIN Sports 4 & Arena Sport 5

                  16.00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Bournemouth | TRT Spor & Idman TV

                  16.00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Wolves | S Sport & IRIB Varzesh & Varzesh Tv Farsi & Sport İsrail 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport

                  16.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Chelsea | S Sport+ & Canal+ Polonya & Digi Sport 1 Hu & Sport İsrail 4

                  16.30 | TFF Süper Lig | Beşiktaş - Alanyaspor | beIN Sports 1 & Sport 2 Cz

                  16.30 | TFF 1. Lig | BB Erzurumspor - Altınordu | beIN Sports Max 2

                  16.30 | TFF 1. Lig | Osmanlıspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1

                  16.30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Union Berlin | S Sport 2 & S Sport+ & Canal+ Sport 2 & Sport 2 Hu & Sport 3 İsrail

                  17.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira-Qabala | CBC Sport

                  17.00 | İspanya La Liga | Real Valladolid-Atletico Madrid | Türkmen Sport & Eleven Sports 2

                  17.45 | Hollanda Ligi Eredevise | PSV-VVV Venlo | Polsat Sport Extra & Sport İsrail 4

                  18.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes-Reims | beIN Sports 4 & Digi Sport 3 Hu

                  18.30 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Manchester Utd | S Sport & Idman TV & IRIB Varzesh & Canal+ Sport 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport & Varzesh Tv Farsi

                  19.00 | İtalya Serie A | Torino - Napoli | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Eleven Sports 1 & Türkmen Sport

                  19.00 | TFF Süper Lig | Gazişehir FK - M.Başakşehir | beIN Sports 2

                  19.00 | TFF Süper Lig | Ç.Rizespor - Trabzonspor | beIN Sports 1

                  19.00 | TFF 1. Lig | Adana Demirspor - Menemenspor | beIN Sports Max 1

                  19.00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Werder Bremen | S Sport 2 & S Sport+ & Eleven Sports 4 & Sport İsrail 3

                  19.00 | Belçika Pro League | Antwerp - Standard Liege | S Sport+

                  19.00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Spartak Moskova | Varzish Sport & Match TV

                  19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Sabah Bakü | CBC Sport

                  21.45 | İtalya Serie A | Inter - Juventus | beIN Sports 3 & CBC Sport & Varzish Sport & Match TV & Varzesh TV Farsi & Türkmen Sport & Arena Sport 1

                  22.00 | İspanya La Liga | Barcelona - Sevilla | Idman TV & IRIB Varzesh & Football Tjk HD & Canal+ Sport 2 &

                  22.00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lyon | beIN Sports 4 & Arena Sport 3

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 7 EKİM PAZARTESİ






                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 8 EKİM SALI

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 9 EKİM ÇARŞAMBA

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum





                        • 10 EKİM 2019 PERŞEMBE TV'DE SPOR EKRANI..







                          FUTBOL

                          15:00 | Hazırlık Maçı | Brezilya - Senegal | beIN Sports MENA 1 | Sport TV1 (portugal)

                          17:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kazakistan - Cyprus | beIN Sports MENA 2 | Sky Sports Football UK

                          19:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Belarus v Estonia | beIN Sports MENA 2 | Sport TV2 (portugal)

                          21:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kosovo v Gibraltar |SuperSport 3 (alb)
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Avusturya - İsrail |ORF Eins |
                          Polsat Sport News HD
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Belçika - San Marino | beIN Sports MENA 4 |
                          Sport TV3 (portugal)
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Hırvatistan - Macaristan | S Sport Plus / Varzish Sport
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Hollanda - Kuzey İrlanda | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Match TV Rusya / BNT 3 Bulgaristan
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Makedonya - Slovenya | beIN Sports MENA 5
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Letonya - Polonya | beIN Sports MENA 7 | Polsat Sport
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Rusya - İskoçya | beIN Sports MENA 6 | Sky Sports Football UK
                          21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Slovakya - Galler | beIN Sports MENA 2 HD
                          | Sky Sports Premier League

                          BASKETBOL
                          13:00 | NBA Preseason | Houston Rockets - Toronto Raptors | S Sport Plus
                          15:30 | NBA Preseason | LA Lakers - Brooklyn Nets | S Sport Plus / S Sport
                          17:00 | FIBA Kadınlar Süper Kupa | Ekaterinburg - Nadezhda | FIBA TV
                          20:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3
                          20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Bayern Münih | Bein Sports 4
                          21:45 | THY Euroleague | Asvel Villeurbanne - Panathinaikos | Bein Sports Max 1
                          22:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Maccabi FOX | Bein Sports 4
                          03:00 | WNBA | Washington Mystics - Connecticut Sun | S Sport Plus
                          05:30 | NBA Preseason | GS Warriors - Minnesota TW | NBA TV

                          TENİS
                          07:30 | ATP Masters 1000 Şangay | D.Medvedev - V.Pospisil | Bein Sports 4
                          07:30 | ATP Masters 1000 Şangay | F.Fognini - K.Khachanov | Bein Sports Max 1
                          09:30 | ATP Masters 1000 Şangay | N.Djokovic - J.Isner | Bein Sports 4
                          09:30 | ATP Masters 1000 Şangay | R.B.Agut - M.Berrettini | Bein Sports Max 1
                          11:30 | ATP Masters 1000 Şangay | H.Hurkacz - S.Tsitsipas | Bein Sports Max 1
                          13:30 | ATP Masters 1000 Şangay | D.Goffin - R.Federer | Bein Sports 4
                          13:30 | ATP Masters 1000 Şangay | N.Basilashvili - D.Thiem | Bein Sports Max 1
                          15:00 | WTA Linz | E.Alexandrova - L.Siegemund | Eurosport
                          15:30 | ATP Masters 1000 Şangay | A.Zverev - A.Rublev | Bein Sports 4
                          17:00 | WTA Linz | K.Mladenovic - D.Vekic | Eurosport
                          19:30 | WTA Linz | K.Bertens - A.Van Uytvanck | Eurosport
                          21:30 | WTA Linz | A.Cornet - J.Ostapenko | Eurosport

                          HENTBOL
                          21:45 | Fransa Hentbol Ligi | PSG - Chambery Savoie | Bein Sports beIN




                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 11 EKİM 2019 CUMA

                            TV'De Spor Ekrani




                            FUTBOL

                            11:30 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Sydney FC | My FootbALL Youtube

                            15:00 | UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İspanya - Romanya | Laola1 Web TV
                            17:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Rusya - Polonya | Laola1 Web TV / Match TV Rusya
                            19:00 | U21 Hazırlık Maçı | Slovenya - İngiltere | İngiltere FF Youtube
                            19:15 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Estonya - Letonya | Laola1 Web TV
                            19:30 | Hazırlık Maçı | St.Pauli - Werder Bremen | Werder Bremen Youtube
                            20:00 | Hazırlık Maçı | Lustenau - Augsburg | Augsburg Youtube
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Türkiye - Arnavutluk | TRT 1 / Idman TV
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Andorra - Moldova | UEFA.tv
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Çekya - İngiltere | S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya / BNT 3 Bulgaristan
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | İzlanda - Fransa | S Sport Plus / S Sport 2 / Match TV Rusya
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Karadağ - Bulgaristan | UEFA.tv / BNT 1 Bulgaristan
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Portekiz - Lüksemburg | UEFA.tv
                            21:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Ukrayna - Litvanya | UEFA.tv
                            22:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Tenerife | La Liga 123 Youtube

                            BASKETBOL
                            20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Barcelona | Bein Sports 3
                            20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Baskonia | Bein Sports 4 / Match TV Rusya
                            20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Alba Berlin | beIN Sports Haber
                            21:30 | THY Euroleague | Olympiakos - Valencia Basket | Bein Sports Max 1
                            21:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3
                            02:00 | NBA Preseason | Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers | Yayın Yok
                            03:30 | NBA Preseason | Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks | NBA TV

                            TENİS
                            07:30 | ATP Masters 1000 Şangay | D.Medvedev - F.Fognini | Bein Sports 4
                            09:00 | ATP Masters 1000 Şangay | N.Djokovic - S.Tsitsipas | Bein Sports 4
                            13:30 | ATP Masters 1000 Şangay | A.Zverev - R.Federer | Bein Sports 4
                            15:00 | WTA Linz | V.Kuzmova - A.Petkovic | Eurosport
                            15:30 | ATP Masters 1000 Şangay | M.Berrettini - D.Thiem | Bein Sports 4
                            17:00 | WTA Linz | K.Bertens - C.Gauff | Eurosport
                            19:30 | WTA Linz | E.Alexandrova - K.Mladenovic | Eurosport
                            21:30 | WTA Linz | J.Ostapenko - E.Rybakina | Eurosport

                            VOLEYBOL
                            18:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - Beşiktaş | TRT Spor 2

                            BEYZBOL
                            02:00 | MLB Play-Off | Yarı Final | FOX Sports HD

                            RUGBY
                            13:15 | Dünya Rugby Şampiyonası | Avustralya - Gürcistan | S Sport Youtube

                            DART
                            21:00 | Dart World Grand Prix | Yarı Final | FOX Sports HD

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 12 EKİM CUMARTESİ

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 13 EKİM PAZAR



                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X