Announcement

Kapat
No announcement yet.

Fenerbahçe UEFA maçı 4K İzlenecek

Kapat
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Fenerbahçe UEFA maçı 4K İzlenecek

  16 Şubat Salı günü oynanacak Fenerbahçe – Lokomotif Moskova maçı Vestel ile TRT işbirliği sonrasında TRT 4K'da 4K UHD kalitesinde izlenecek. Detayları


  Vestel, UEFA Avrupa Kupası’nda Fenerbahçe ve Rusya’nınLokomotif Moskova takımları arasında 16 Şubat Salı günü oynanacak futbol maçının,TRT aracılığıyla 4K yayınının gerçekleştirilmesine destek olacak.
  Futbolseverler, 4K Ultra HD ve 3D özelliklere sahip Türkiye’nin ilk yerli üretim kavisli TV’sini üreten Vestel’in desteği, TRT, Türksat ve Mediaproişbirliği ile 4 kat daha canlı, 4 kat daha net ve 4 kat daha gerçek görüntünün keyfini çıkaracaklar.

  Fenerbahçe ve Lokomotif Moskova takımları arasında 16 Şubat Salı günü oynanacak UEFA Avrupa Kupası karşılaşması Vestel, TRT, Türksat veMediapro işbirliğiyle4K kalitesinde izlenebilecek.
  Aynı zamanda TRT 1’den de canlı olarak yayınlanacak mücadele, Full HDyayından 4 kat daha kaliteli, 3840’a 2160 çözünürlükle, TRT 4K kanalından da gerçeğe en yakın kaliteyle yayınlanacak.
  Fenerbahçe – Lokomotif Moskova maçı TRT4K’da

  TRT 4K’yı izlemek için 4K özellikli UHD televizyona sahip olmak gerekiyor. UHD TV’ye sahip olan kullanıcılar, HEVC (H.265) kodlanmış yayını alabilen Vestel’in dahili uydu alıcısı ile Türksat 2A uydusundan, 12.123 Mhz frekansı, H (yatay) polarizasyon ve 15.000 sembol hızını ayarlayarak şifresiz olarak seyredebilirler.
İşlem Yapılıyor
X