Announcement

Collapse
No announcement yet.

İOS Windows 10 cihazların Skype bağlantısını kaldırabilirsiniz

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • İOS Windows 10 cihazların Skype bağlantısını kaldırabilirsiniz


  Windows 10 ile birlikte sistem içerisinde iyice yerleşik bir hal alan, Microsoft’un popüler arama ve mesajlaşma servisi Skype; kimi kullanıcılar için rahatsız edici olabiliyor.
  Microsoft hesabı ile birlikte çalışan Skype, Windows 10 Mobile’da ve Windows 10 cihazlarda ‘Mesajlaşma’ uygulaması ile bir araya gelerek kullanım kolaylığı gibi pozitif etkilerinin karşılığında yersiz bildirimleri ile tepki çekebiliyor.
  Skype ayarlarına erişmek için mesajlaşma uygulamasında üç noktaya dokunarak Skype Ayarları’nı açın. Skype ayarlarına girdiğinizde, otomatik olarak Microsoft hesabından eklenmiş olan Skype hesabınızı göreceksiniz.

  Dilerseniz ‘Oturmu kapat’ butonu ile Mesajlaşma uygulamasının bağlantısını tamamen kapatabilirsiniz. Zaman zaman kullanıyorsanız ve tekrar kurulum yapmak istemiyorsanız aşağıdaki seçeneklerden Skype bildirimlerini yönetebilirsiniz.

  Eğer Microsoft hesabınızın Skype’dan tamamen ayrılmasını istiyorsanız; skype.com’da Microsoft hesabınız ile oturum açın. Alt bölümde yer alan Hesap Bilgileri bölümünden, ‘Hesap Ayarları’ linkine tıklayın.

  Hesap ayarları bölümünde Skype hesabınızın Microsoft hesabı ile bağlantısını kaldırabilirsiniz.


İşlem Yapılıyor
X