Announcement

Kapat
No announcement yet.

3D Televizyonlar Tarih mi Oluyor?

Kapat
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • 3D Televizyonlar Tarih mi Oluyor?


  Samsung ve Philips, 2016 yılında 3 boyut özelliğine sahip televizyon üretmeyeceklerini açıkladı. LG ve Sony ise 3D TV modellerini azaltıyor. İşte Detaylar

  Sinema filmlerinde bir hayli yaygın olsa da 3 boyut, ev kullanıcıları için ömrünü doldurmak üzere. Samsung ve Philips'ten gelen resmi açıklamalar3 boyutlu televizyonların geleceği hakkında kara haber niteliği taşıyor.  İki şirket resmi olarak 2016 yılında çıkartacakları hiçbir televizyonda 3D ekranın bulunmayacağını açıkladı. Diğer firmalar henüz bu konuda açıklama yapmasalar daSamsung ve Phillips'in 3D TV piyasasından çekilmesi, 3D TV'lerin miladını doldurduğunun habercisi olarak görülebilir.
  Ultra HD Blu-Ray formatı 3D'yi desteklemiyor!

  Samsung 3D desteğini çekmesinin en önemli gerekçeleri arasında azalantüketici ilgisi ve yeterince 3D içeriğin bulunmamasını gösterdi. Bunun yanında yeni nesil video boyutu olan 4K için kullanılacak olan Ultra HD Blu-Ray formatı, 3 boyutlu görüntüyü desteklemiyor.
  Samsung, 3 boyuttan geri adım atarak SUHD TV'lerinde daha yüksek resim kalitesini sunmaya odaklanacak. Bunu gerçekleştirmek için Samsung, ekranlarda daha çok renk ve dinamik menzil sunacak olan yeni bir teknolojiüzerinde çalışacak.

  LG cephesinde 3D TV üretimi sürerken resmi olmayan ağızlardan gelen bilgilere göre şirket 3D özelliğine sahip televizyon modellerini azaltacak.Sony ise sadece 55 ve 75 inç'lik modellerinde 3D özelliğini sunmaya devam edecek. • #2
  Kimse daha kullanamadan teknoloji çöp oldu desenize
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X