Announcement

Kapat
No announcement yet.

IPTV Korsanlığı, Torrentlerden Daha Fazla İnternet Trafiği Yaratıyor

Kapat
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • IPTV Korsanlığı, Torrentlerden Daha Fazla İnternet Trafiği Yaratıyor

  IPTV korsan yayıncılığı, canlı sporlara ve premium TV kanallarına ucuz erişim olanağı sunan lisanssız IPTV abonelikleri birçok şekil ve boyutta izleyicisii le buluşuyor.
  Bu tür bir korsan yayıncılık düzenli olarak yayın yapmaması da ayrı bir konu. Yeni veriler, bu hizmetler tarafından üretilen trafiğin torrent trafiğinden çok daha büyük olduğunu ortaya koyuyor.
  İzleyiciler pahalı platformlar yerine daha ucuz veya ücretsiz İnternet TV kullanmayı tercih ediyor.

  Bu, birçoğu korsan içeriği almak için özel olarak yapılandırılmış çeşitli kolay kullanımlı set üstü kutuların yardımıyla kolay ve kullanışlı hale gelmştir..

  Bu eğilimin ardından lisanslı TV aboneliklerinin kullanımında bir artış olması da akla gelebilecek hemen hemen her kanal sunan onlarca satıcıyla birlikte,
  ya bedava ya da küçük bir ücret karşılığında hizmet alınabilmektedir.

  Şimdiye kadar bu korsan ekosisteminin gerçek kapsamı bilinmiyordu, ancak Kanadalı genişbant yönetim şirketi Sandvine tarafından yayınlanan yeni bir raporda bunun büyük olduğu ortaya çıkıyor.

  Şirket, Kuzey Amerika'daki birden fazla sabit erişim katmanı-1 şebekesindeki trafiği izledi ve hane halkının% 6.5'inin bilinen korsan yazılım hizmetleri ile iletişim kurduğunu keşfetti.

  Bu, yedi milyon abone ve daha pek çok potansiyel izleyici anlamına geliyor.

  IPTV korsanlığının ilginç yönlerinden biri, çoğu hizmetin aylık 10 dolardan fazla ücret aldığıdır. Bu, çok fazla para harcandığımız anlamına gelir. Yedi milyon figür gerçekten doğruysa, bu IPTV üreticileri yalnızca

  Kuzey Amerika'da yaklaşık 800 milyon dolar lık bir bütçe üretmektedir.


  Sonuç olarak , paltformların her geçen gün fiyatlarını arttırmaları, yaınlarının kalitesizleşmesi gibi nedenlerle hem izleyici kaybetmektedir hemde iptv ye çaNAk tutmaktadır.


  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


 • #2
  fiyat arttıkça müşteri gider kesindir bu değişmez hiç

  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X