Announcement

Kapat
No announcement yet.

KESİLEN İPTV YAYINLARI HAKKINDA BİLGİNİZE

Kapat
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • KESİLEN İPTV YAYINLARI HAKKINDA BİLGİNİZE

  Gelen haberler bu yöndedir bilginize.

  Roma - 'di finanza' nin çevrimiçi korsanlık karşı sert bir grev. Gizlilik ve teknolojik dolandırıcılık koruma konusunda çalışma grubu ' nun 100 ' den fazla üyesi, en önemli uluslararası Ticaret Fuarı ' na karşı kapsamlı bir operasyonda yer alıyor, ödeme-TV Radyo istasyonları yaygın yasadışı internet radyosu ' nun yaratıcısı ve mimarı. Iptv (internet protokolü televizyon).

  Tanınmış Xtream Kodları-tanıyor el konuldu ve kapatıldı ve 700.000 ' den fazla çevrimiçi kullanıcı ekran için engellendi. 25 yönetici belirlendi.

  Napoli Başsavcısı tarafından yayınlanan ve aynı zamanda Hollanda, Fransa, Yunanistan, Almanya ve Bulgaristan 'da gerçekleştirilen sınır ötesi Suç Derneği' ne karşı sekiz avrupa soruşturma tedbir. İtalya 'da ve yurt dışında, Ağ' ın elektrik istasyonları sökmek ve ilgili yasadışı gelir saldırmak için çok sayıda arama yapıldı.

  " Black ıptv " operasyonu detayları, saat 10.30 ' da Roma ' daki guardia di finanza ' nin genel me

 • #2
  IPTV ninde sonu geldi demekki, muhtemelen yeni bir şey çıkacak.
  Ufak tefek haber kırıntıları gelsede şu an için net bir haber malesef yok.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


  Yorum


  • #3
   ozkandonmez
   Administrator Değerli adminim siz bunun farkına biraz geç vardınız sanırım ama maalesef sizin düşündüğünüz gibi değil olay aksine daha,da güçlenerek geldi satılan iptv,ler zaten olayın ertesi günü hemen alternatif serverlere geçiş yapıldı kısıtlı,da olsa yayınlar verildi ve bu hafta başı itibarı ile tam kapasite olarak hizmete devam ediliyor sanırım siz bu olayla yani iptv satışı ile ilgilenmiyorsunuz onun için pek bilginiz yok sanırım gerçi bende satış yapmıyorum ama tüm gelişmelerden haberim var bilginize saygılar,
   durum bundan ibaretti:

   Yorum


   • #4
    https://youtu.be/NW1sgbYNn5E

    Yorum


    • #5
     Merhaba osmanke,

     IPTV nin güçlenerek gelmesi sanırım göreceli bir durum olsa gerek , bulunduğumuz konum itibari ile ve forumun sağlığı açısından her duyduğumuzu bildiğimizi yazamıyoruz.
     Yazmamak bilmemek anlamını taşımıyor tabiki.

     IPTV nin en büyük yayıncılarından olan ve hollanda dan yayın yapan geniptv bile server larını bir gecede hindistan a taşımıştır.

     IPTV nin alım yada satımı ile uğraşmak ve forum olarak özendirmek tabiki fikri haklarlar ve mülkiyetler açısından sakıncalı durumlar içermektedir.

     Fakat olan bir şeyi görmemezlikden gelecek halimizde tabiki yok, iptv nin özüne indiğinizde ev içinde kullanmaya yönelik bir çok özelliği beraberinde getiriyor.

     IPTV ile birlikte VOD ların da vizyona çıkan filmleride database lerine eklemeleri sonucunda telif hakları ile boğuşan bir çok yayıncı zaten yakalandı.
     Fakat herşeyin sonu olduğu gibi IPTV nin de bir gün sonu geleceği kesin zira bu sistemin alt yapısı malesef ucuz değil.
     Dolayısı ile sistem daha ucuz ve yaygın olabilecek bir şeyler aramaya başlayacak ve işte o gün geldiğinde umarım kimse açık kimliği ile iptv yayını yapmıyor olsun.

     Tüm gelişmeler den haberdar oluyarsanız paylaşımlarınızı bekleriz.
     Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız     HAYDI IPTV YAPALIM

     TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

     LÜTFEN OKUYUN


     Yorum

     İşlem Yapılıyor
     X