Announcement

Kapat
No announcement yet.

ACE STREAM VE SOPCAST LİNKLER

Kapat
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • ACE STREAM VE SOPCAST LİNKLER

    Kodları link,e tıklayarak alabilirsiniz iyi seyirler
    http://www.platinsport.com/ EURO ELEMELER HAFTASI

    PAZAR 17.11.2019
    17:00 EURO ELEMELER SIRBİSTAN – UKRAYNA
    17:00 EURO ELEMELER LÜKSEMBURG – PORTEKİZ
    20:00 EURO ELEMELER KOSOVA – İNGİLTERE
    20:00 EURO ELEMELER BULGARİSTAN – ÇEKYA
    22:45 EURO ELEMELER ANDORRA – TÜRKİYE
    22:45 EURO ELEMELER MOLDOVA – İZLANDA
    22:45 EURO ELEMELER ARNAVUTLUK – FRANSA

  • #2
    PAZARTESİ 18.11.2019
    22:45 EURO ELEMELER İRLANDA CUM. – DANİMARKA
    22:45 EURO ELEMELER CEBELİTARIK – İSVİÇRE
    22:45 EURO ELEMELER İSVEÇ – FAROE ADALARI
    22:45 EURO ELEMELER İSPANYA – ROMANYA
    22:45 EURO ELEMELER MALTA – NORVEÇ
    22:45 EURO ELEMELER LİHTENŞTAYN – BOSNA-HERSEK
    22:45 EURO ELEMELER İTALYA – ERMENİSTAN
    22:45 EURO ELEMELER YUNANİSTAN – FİNLANDİYA
    SALI 19.11.2019
    22:45 EURO ELEMELER HOLLANDA – ESTONYA
    22:45 EURO ELEMELER ALMANYA – KUZEY İRLANDA
    22:45 EURO ELEMELER GALLER – MACARİSTAN
    22:45 EURO ELEMELER SLOVAKYA – AZERBAYCAN
    22:45 EURO ELEMELER POLONYA – SLOVENYA
    22:45 EURO ELEMELER LETONYA – AVUSTURYA
    22:45 EURO ELEMELER MAKEDONYA – İSRAİL
    22:45 EURO ELEMELER BELÇİKA – GÜNEY KIBRIS
    22:45 EURO ELEMELER SAN MARİNO – RUSYA
    22:45 EURO ELEMELER İSKOÇYA – KAZAKİSTAN

    Yorum


    • #3
      CUMA 22.11.2019

      19:30 PREMİER LİG TAMBOV – LOK. MOSKOVA
      20:30 SÜPER LİG GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR
      20:30 SÜPER LİG GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR
      20:30 SÜPER LİG GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR
      22:30 BUNDESLİGA DORTMUND – PADERBORN
      22:45 LİGUE 1 PARİS SG – LİLLE
      22:45 CHAMPİONSHİP FULHAM – QPR
      23:00 LA LİGA LEVANTE – MALLORCA

      Yorum


      • #4
        CUMARTESİ 23.11.2019

        15:00 SÜPER LİG DENİZLİSPOR – Ç. RİZESPOR
        15:00 LA LİGA LEGANÉS – BARCELONA
        15:30 PREMİER LİG WEST HAM – TOTTENHAM
        17:00 SERİE A ATALANTA – JUVENTUS
        17:30 SÜPER LİG MKE ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR
        17:30 SÜPER LİG MKE ANKARAGÜCÜ – TRABZONSPOR
        17:30 BUNDESLİGA LEVERKUSEN – FREİBURG
        17:30 BUNDESLİGA FRANKFURT – WOLFSBURG
        17:30 BUNDESLİGA W. BREMEN – SCHALKE 04
        17:30 BUNDESLİGA DÜSSELDORF – BAYERN MÜNİH
        17:30 BUNDESLİGA UNİON BERLİN – M’GLADBACH
        18:00 PREMİER LİG ARSENAL – SOUTHAMPTON
        18:00 PREMİER LİG BRİGHTON – LEİCESTER
        18:00 PREMİER LİG C. PALACE – LİVERPOOL
        18:00 PREMİER LİG EVERTON – NORWİCH
        18:00 LA LİGA BETİS – VALENCİA
        19:30 LİGUE 1 LYON – NİCE
        20:00 SÜPER LİG KONYASPOR – BEŞİKTAŞ
        20:00 SÜPER LİG KONYASPOR – BEŞİKTAŞ
        20:00 SÜPER LİG KONYASPOR – BEŞİKTAŞ
        20:00 SERİE A MİLAN – NAPOLİ
        20:30 PREMİER LİG MAN CİTY – CHELSEA
        20:30 LA LİGA GRANADA – ATL. MADRİD
        20:30 BUNDESLİGA RB LEİPZİG – KÖLN
        22:45 SERİE A TORİNO – INTER
        23:00 LA LİGA REAL MADRİD – R. SOCİEDAD

        Yorum

        İşlem Yapılıyor
        X