Announcement

Kapat
No announcement yet.

[LIVE] Coronavirus Pandemic: Real Time Counter, World Map, News

Kapat
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • [LIVE] Coronavirus Pandemic: Real Time Counter, World Map, News

  Tüm dünya Online Corona vaka ve diğer bilgileri

  Son düzenleme ozkandonmez; 15-09-2020, 04:38.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2

  Yorum


  • #3
   Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın girişimiyle herkese ücretsiz maske dağıtılacağı duyurulmuş ePTTAVM üzerinden başvuru formu hazırlanmıştı. Sitenin yoğunluğu kaldırmaması nedeniyle başvuru talebi e-Devlet üzerinden alınmaya başlandı.

   https://basvuru.turkiye.gov.tr/ adresinden evinizdeki her birey için 5’er adet ücretsiz maske siparişi verebilirsiniz. Her hafta kişi başı 5’er adet sipariş verilebiliyor. Gönderimler PTT Kargo tarafından ücretsiz olarak yapılacak.
   Paralı maske satışı yasaklandı


   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün düzenlediği kabine toplantısı sonrasında açıklama yaptı ve yeni kararlar alındığını duyurdu. Bundan böyle parayla maske satışı durdu. Sadece ücretsiz maske dağıtımı yapılacak.

   https://basvuru.turkiye.gov.tr/

   Yorum


   • #4
    MASKE HAKKINDA
    hiç geleceğini sanmıyorum bende ailem için 10 gün önce e devletten başvuru yaptım ama hala yok evde 83 yaşında bir babamız var hiç bir başvuru yapılmadan geldi üstelikde siyasi içeriği ile polisler dağıtıyor ve cumhurbaşkanının selamı ile allahın selamını aldık tabii ama ailem için yaptığım başvuru halen yok geleceğinide hiç zannetmiyorum nedenine gelince bir duyum bu verilen iban,a bağış yapmassan göndermiyorlar deniyor bizde bağış yapmadığımıza göre yani siz ölün demek oluyor zaten 20 yaş altı ve 65 yaş üstü olanlar sokağa çıkamıyor bunlar evin içinde zaten izole durumda ama bu aile bireylerinin ihtiyacını karşılamak için dışarı çıkanlar ne olacak sen virisü dışarıdan kap diğerlerinede bulaştır toptan gidersiniz demek ben yıllardır çalıştım devletime her türlü vergimi verdim hala milletten para topla sana kıytırık bir maske göndereceğim de sonra bu paralarla üretilen maskeleri ve izalasyon gereçlerini dış ülkelere pazarla her gün bir uçak dolusu gidiyor maske satışını,da yasakla ama millete gelince günlerdir maske yok ben anlamıyorum bu nasıl bir vatanseverliktir bu millet toptan hastalansın yok olsun diyemi bekliyorsun avrupa ülkelerindeki ölüm sayılarına,mı yetişmek istiyorlar sağlık bakanlığını takdir ediyorum çok iyi iş yaptılar ancak bunu iç işleri bakanı ve cumhur sabote etti zamansız açıklamayla millet ne alabilirsem hesabına sokaklara çıkıp daha çok bulaş oldu ve bu yanlışı anladılar ancak bence buda bir tiyatro biri istifa ediyor öbürü hayır edemessin diyor göreve iade yani danışıklı döğüş derler buna nerden bakarsan tutarsızlık sanki milletle dalga geçiliyor yazık çok yazık bu millete bütün uğraşlar heba edilmiş durumda sevgili peygamberimiz ne demiş bizi aldatan bizden değildir.
    not:ben siyaset yapmak yada devleti kötülemek için değil herhangi bir parti üyesi,de değilim doğru olan ne ise ondan yanayım saygılarımla.

    Yorum

    İşlem Yapılıyor
    X