Announcement

Kapat
No announcement yet.

Dergiciliğin Geleceği MARS Tab’da

Kapat
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Dergiciliğin Geleceği MARS Tab’da

  “MARS Tab, basit bir dijital nüsha değil; parçası olacağınız interaktif bir deneyim.”

  Yayın Grubu’nun büyük ses getiren yeni dijital hamlesi MARS Tab, ?Hayatın Tüm Sekmeleri” sloganı ile yayın hayatına başladı. Okuyucularına sıra dışı ve interaktif bir dergi deneyimi sunan MARS Tab, multimedya gazeteciliğinin en etkileyici formu olarak App Store’da yayında.

  Etkileyici görsellik, iyi bir hikaye anlatıcılığı ile birleştiren MARS Tab, geleneksel derginin, televizyonun ve online’ın karışımı ve en iyi hali. MARS Tab, yayıncılığın geleceğe ayak uydurduğu bu yeni türün uluslararası standartlara sahip elegan bir örneği.

  Kapak dosyalarından özel röportajlara, etkileyici fotogalerilerden teknoloji ve zengin hobi sayfalarına kadar farklı kategorilerde dopdolu bir içerik sunan MARS Tab’ın multimedya özelikleriyle okuduğunuz konu ile ilgili video izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da fotoğraf galerilerinin zengin görselliğini deneyimleyebilirsiniz.

  MARS Tab’ın yalın, çekici ve kullanıcı dostu arayüzü yüksek standartlardaki görsellikle destekleniyor.

  Heyecan verici interaktif sayfalarıyla geleneksel medyaya ve dergiciliğe bakışı değiştirmeyi amaçlayan MARS Tab her ay tabletlerde. İlk sayıyı indirmek için tıklayın:

  //itunes.apple.com/tr/app/marstab/id673956217?mt=8

 • #2
  Android için yok sanırım.

  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X