Announcement

Collapse
No announcement yet.

RTÜK Hakkındaki Yazılar...

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • RTÜK Hakkındaki Yazılar...

  Ülkemizin resmi kuruluşlarından biri olan Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile ilgili olarak son zamanlarda aldıkları kararlar neticesinde bir takım kanalların yayınlarının kesilmesi malumunuzdur.

  Uygulama haklı yada haksız olabilir bu kendilerine ulaşan şikayetler doğrultusunda aldıkları bir karardır ve yaptırım gücü vardır.

  Bunun eleştirisi yapılabilir nitelikte olmakla birlikte hiç bir kişi RTÜK ün yapısına düşünce şekline uygulamalarına ve kurul üyelerine yada başkanına atıfda bulunarak kötü söz söyleme yetkisine sahip değildir.

  Son aldıkları kararlar doğrultusunda yapılan uygulamaları hakkında ileri geri yazılan mesajların bizleri zor durumda bırakacağı gibi forumuda etkileyeceği kesindir.

  RTÜK herhangi bir işletme değil devletimizin vatandaşları için oluşturduğu bir kuruldur.

  İyi ve kötü kişiden kişiye değişebileceği gibi doğrularda değişebilir, bunun için kimseyi kötüleyemeyiz düşünceleri kendi düşüncemize uymadığı için yorumları farklı şekillere dönüştüremeyiz.

  Dolayısyla forumda yazılan mesajların yukarıda anlattığımız çizgide olması gerekmektedir.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: RTÜK Hakkındaki Yazılar...

  sadece RTÜK değil devletin herhangi bir kurumunun aleyhinde yazı yazmak son derece yanlış olacağı gibi bu kurumları yıpratmaya ve suistimale yönelik bir kampanya haline de dönüşebilir.

  kamu kurumlarının Toplumun düzeni ve sağlığı için faaliyetlerini sürdürdüğünü unutmayalım.

  ancak uygulamadan kaynaklanan bazı haksızlıklar olabilir.

  bu anlamda eleştirilerimizi ve yorumlarımızı kişisel kriterlere göre değil Toplumsal değerlere göre yapmamız daha verimli olacaktır.

  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X