Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sn. cetindeniz....

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Sn. cetindeniz....

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  OZMENA bugüne kadar dosya vermede saygınlığını ve güvenirliğini korumuş ve korumaya sürekli azami gayreti göstermeye devam etmektedir.

  Zaman zaman bunu tersine çeviren görevli arkadaşlarım olmuştur, 1-2 uyarıdan sonra yetkilerini almışımdır.

  Muhakkak inanıyorumki sizde bozuk dosya yada bozuk dosya linki vermezsiniz vermek istemezsiniz, bununla birlikte bizler azami gayreti gösterirken son kullanıcıya bozuk dosya gitmemesi yönünde siz bu işleri bilen kişiler olarak da dikkat etmelisiniz.

  Dosya vermek her ne kadar uzmanlık isteyen bir iş olsada bugün insanlar durmadan link verip yeni dosyalardan bahsetmektedir, bizler yukarıdada açıkladığım gibi, son kullanıcının zarar görmemesi anlamında dosya verilmesinin gecikse bile denenmiş olması yönünde düşüncelerimizden vazgeçmedik.

  Bizlerin elinde yazılımdan dolayı bozulan cihazları fabrikalara yakınlığımız nedeniyle ücretsiz tamir yada v.s. konularda problem yaşamazken, son kullanıcının bu şansı olmayacak boşyere parasını kaybedecektir.

  Sizden ricam forumda görmediğiniz ama çalıştığına inandığınız dosyaları moderatore bilgi vermenizdir. Lütfen bu konuya önem veriniz.

  Yukarıdaki yazdıklarımı anlayışla karşılayacağınızı ümit eder, iyi çalışmalar dilerim.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


İşlem Yapılıyor
X