Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sn. Cetindeniz...

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Sn. Cetindeniz...

  Haziran 2004 den bu yana forumumuzda üyeliğiniz bulunmakta ve ağırlıklı olarak mesajlarınızın 4/6 sı ekim 2005 tarihinden bu yana yazılan oluşturmaktadır. Daha önce ise çok sık aralıklarla mesajlarınız vardır.

  Siz ozmena nın kurallarını ve işleyişini çok iyi bilmeniz gerekir, bugün site yöneticilerimizden dosya hazırlayıcılar yada public ediciler deneyemedikleri test edemedikleri yazılımları OZMENA üzerinden vermeme gayreti göstermekte bundada %98 oranında başarılı olmaktayız...

  Bakın cihaz otoritesinden çıkmamış dosyalar 1 yada 2 gün geç verilmesinin sebebi yazılımların (yeni yada fix lenmiş olsun farketmez) denenip öyle foruma konmasıdır. Bu prensibimiz değişmedi, umarım bundan sonrada değişmez....

  Yardım etmek istiyor olabilirsiniz, insanlara faydalı bir insan olabilirsiniz, bizlerden çok üstün nitelikte yada bilgili olabilirsiniz, ama şayet ozmena da bulunmak yada yazmak istiyorsanız buradaki kurallara uymak zorundasınız.

  Bugün insanlar ozmena dan aldıkları dosyaları gönül rahatlığı içerisinde alıp forumlarından verebiliyorlarsa burada denenmeden (%98) dosya verilmeyeceğini bildikleri içindir.

  Yukarıdada dediğim gibi, bizden çok üstün nitelikli olabilirsiniz ama vereceğiniz dosya linklerinin ;

  1. üyelik isteyen herhangi bir foruma açılmaması (hiç bir kimse hiç bir üyeyi, bir dosya alacak diye bir foruma yönlendiremez, bu ozmena dahi olsa değişmez)

  2. Birçok üye geçmişte üyeler tarafından verilen dosya linklerindeki programlardaki virüslerden, çalışmayan dosyalardan şikayetçidir.

  3. Sizin vereceğiniz linkler , çalışıyor olsa yada dosyalar problemsiz olsa dahi, bizim üyelerimize zarar gelebilir düşüncesi ile test edilmekte şayet bizde yoksa foruma dahil edilmektedir. Bu nedenle mesajlarınızdaki düzenlemer size gıcıklıktan değil diğer forum üyelerine zarar gelmemesi için yapılmaktadır.


  Bu çerçevede, forum yöneticileri ile yaptığınız mesajlaşmalarda olayların dozunun kaçtığını görüyorum....

  Paylaşımcı bir ruha sahipseniz, sadece paylaşın lütfen....
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


İşlem Yapılıyor
X