Announcement

Collapse
No announcement yet.

@kral05

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • @kral05

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  Neredeyse bu foruma kayıt olduğundan beri sürekli REDLINE üzerine sürekli bir kötüleme kampanyasına devam etmektesiniz.

  Şimdiye kadar arkadaşlarımın ve benim izlediğimiz politikadan olsa gerek, birçok var olmayan (örneğin DT izlenmez gibi) tezlerde bulundunuz ve karalamalarınıza devam ettiniz..

  Her şeyin bir sınırı olduğu gibi bu forumun ve insanlarınında bir sınırı var, siz beceremediyseniz orjinal kartla izlemeyi öylemi oluyor zannediyorsunuz..

  Hala böyle olduğunu düşünüyorsanız adresinizi verin redline yetkilileri size demo gösterisinde bulunsun yada siz redline ın bir servisine gidin size demo göstersin...

  Her şeyi yapın ama iftira atmayın, herhangi bir firma hakkında karalama kampanyasına girmeyin.

  Bu forumun insanları sadece ve sadece bilgi ve sukunet için burdalar, asılsız haber ve bilgilerle kimseyi yanıltmaya hakkınız yoktur.

  Forumdan kral05 nicki süresiz olarak banlanmıştır.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: @kral05

  ilk günden beri forum, görevli arkadaşlar, firma ve marka/cihaz aleyhindeki, özellikle de adı geçen firma ve cihaz hakkında sadece şahsi menfaatler uğruna kin, nefret ve kötü niyetli duygularla düşmanca tavırlar sergileyen ama bunu masumane bir kullanıcının eleştirileri ve talepleri olarak göstermeye çalışarak hedef tayin eden bir anlayış ve kişiye çok sabırlı davrandığımızı düşünüyorum.

  tüm iyi niyetli yaklaşımlarımıza ve açıklamalara rağmen halen kendi amaçları doğrultusunda bildiğine gitmeye çalışmak, anlamazlıktan gelmek, gerçekleri konuşmamak ya da saptırmak, haksız eleştirilerde bulunmak kimseye bir yarar getirmez aksine zarar getirir. bu hareketleri toplum içerisinde yaptığınız taktirde de cezai müeyyidelerle karşılaşır, toplumdan dışlanırsınız. hiçbir yerde kuralsızlık olamaz.

  birkaç kişinin düşüncesinin ya da eleştirilerinin bir anlamı olmadığını iyi kötü bilmeniz gerekir. gerekli düzenlemeler genele/çogunluğa göre objectif olarak yapılır. bireylere göre starateji/politika belirlenmez. sizin hoşunuza gider veya gitmez. her Devlette Hükümetler vardır ama bu İktidarlar tüm toplumu temsil etmezler.

  bir cihazı satın almanın, sizlere sınırsız söz hakkı vereceğini düşünmeniz yanlıştır.

  ailenizde, toplum içerisinde ve bu forumda uymak zorunda olduğunuz Kurallar ve vazgeçilmez Türkiye Cumhuriyeti Yasaları vardır.

  bu forum vesilesiyle sizlere verilen imkanları maksimum fayda sağlayacak şekilde verimli kullanmaya çalışın.

  belirli bir grubun, kesimin, birilerinin şahsi menfaatleri ve özellikle de karalama kampanyaları için bu tür yerleri asla kullanmaya çalışmayın.

  elek mekanizmsı her aşamada devam edecektir. amacı bilgilenmek, öğrenmek, bildiklerini aktarmak, paylaşmak olanlar seçilmiş olarak kalacaklar diğerleri eleneceklerdir.

  daha tarafsız ve obtectif düşünceler içerisinde bir paylaşım dileklerimle

  Yorum


  • #3
   Konu: @kral05

   Gereken herşeyi söylemişsiniz bana birşey kalmamış.Birilerinin banlanması hiç hoşuma gitmiyor sürekli bu adamları kazanmaya çalıştık fakat olmadımı olmuyor
   En Ýyi Dostum JEBEJÝ Seni Hiç Unutmayacaðým.Mekanýn Cennet Olsun


   22.Ocak.2005

   Yorum

   İşlem Yapılıyor
   X