Announcement

Collapse
No announcement yet.

erenahmet.eu ve com yorumsuz...

Collapse
Konu Kapalı.
X
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • erenahmet.eu ve com yorumsuz...

  Her zaman söylediğimiz ve forumumuzun vazgeçilmez kurallarından olan yerli platformlara ilişkin tutumumuz halen devam etmektedir.

  Digiturk hakkındaki soruların ve sorunların yasal çerçevede tartışmasını yaparken bile bazı çevreler olmadık mesaj enjekteleri ile ilgili bölümün hepten kaldırılmasına yol açmıştı.

  Forumumuz üyelerine, hobileri olan digital uydu yayıncılığı ve izlenmesi ile ilgili karşılaştıkları sorunlarına çözüm , üretici ile son kullanıcı arasında yasal anlamda köprü olmayı amaçlamıştır. Bu amacımızdan zerre kadar vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğizde. Yerli platformlarla illegal manada bir çalışmamız olmadı olmasınıda sakın beklemeyiniz.

  ozmena forumun kesintisiz ve düzenli sizlere yardımcı olabilmesi için lütfen yerli platformaların illegal izlenmesine yönelik soru sormayınız topic açmayınız, bunu yapanlarıda lütfen bildiriniz.

  Bununla ilintili olarak, digiturk tarafından bana iletilen belgeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm çalışmalarımız aleyhimize bu tip karar çıkıp sizlerden uzak kalmama çabasıdır.

  .
  Ekli Dosyalar
  Son düzenleme ozkandonmez; 07-08-2006, 22:08.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: erenahmet.eu ve com yorumsuz...

  Özkan Hocanında dediği gibi, birbirimizle paylaşımlarımızın sürekli olabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı hiç bir şeye müsade etmememiz gerekir.

  Burada görevliler kadar üyelerimizede görev düşmektedir. Çünkü burası hepimizin. Şu anda olduğumuz gibi birlik ve beraberlik duygularıyla, hep beraber devam ettiğimiz sürece forumumuz hizmetlerine devam edecektir.
  Son düzenleme Engineer; 07-08-2006, 22:13.

  Yorum

  İşlem Yapılıyor
  X