Announcement

Collapse
No announcement yet.

Statü değişikliği....

Collapse
Konu Kapalı.
X
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Statü değişikliği....

  Başlangıçtan bu yana ve şimdi edindiğimiz tecrübeler bize gösterdiki her meslekte olduğu gibi forumculuktada bir etik olmalı , buradalardan verdiğimiz ve kanunlar çerçevesinde olan bilgi - belge - döküman la ilgili çalışmalar her zaman sahibi ile anılmıştır bundan sonrada öyle anılacaktır. Emekle yoğrulmuş bir bilgi eğer sizin ayağınıza kadar geliyorsa bu emeğe sadece saygı duymak ve onu vücuda getireni takdir etmek gerekir.

  Son günlerde yaşanan ve hepimizi bir kez daha düşünmeye sevkeden bazı olaylar olmuş , birtakım mailler ile tarafımıza ihbarlar yapılmışdır. Konu forumlar arası aktiviteleri yüksek olan yazarları yanlarına çekme isteğidir.

  Herhangi bir maddi kazanç sağlamadığımız forum çalışmalarında artık bu tipte arkadaşlara dur demenin zamanı geldi hatta geçiyor. Her ne kadar bizler diğer forumlarda yazılmasına razı olsak bile yapılan hareketler etik açıdan doğru olmamakla birlikte hala yapılan yanlışlıkları kişilerin gözardı etmesi dahada üzücü durumlar yaratmaktadır.

  Başlangıçta çizilen çizginin sürekliliğini sağlamak forum yöneticilerinin elindedir. Kendi mekanınızda yazan ve görev alan kişilere tavazu belli bir noktaya kadar verilmeli ve bir forumun 1 tane admin i olmalıdır. Görev dağıtmak çiçek dağıtmaya benzemez, bunu kesin bir çizgi ile birbirinden ayırt etmek icap eder.

  Bundan böyle forumda görevli arkadaşların kural dışı çalışmaları tesbit edildiğinde forumdaki görevlerinden azledileceklerdir. Maddi menfaat gözetmeden forum için çalışan hiç bir arkadaşımın hakkını yerdirme gibi bir lüksüm bulunmamaktadır. Bu tür bir oluşumun olmaması onların çalışmalarına ve emeklerine ihanet etmekten başka bir şey değildir.

  Bundan dolayı DLEIFPOT arkadalımız bugünden itibaren forumumuzda kayıtlı kullanıcı olarak bulunacaktır. Nette kendisine rastlamadığım için bu konu hakkında irtibat edemedik.

  Saygılarımla..

  Forum Admin

  Özkan Dönmez
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: Statü değişikliği....

  iyi bir arkadaştı ama yanlış yaptı yapmamasını temenni ederdik artık bu kuralların gelmesi lazımdı ki geç bile kalındı adminimizin iyi niyetini su istimal etmemeliyiz diye düşünüyorum... stupidprv smile_nono

  Yorum


  • #3
   Konu: Statü değişikliği....

   evet iyi arkadaş tı..

   Yorum


   • #4
    Konu: Statü değişikliği....

    bencede toplumlar kurallarla yaşar bazı kurallar gerekliydi konulması gerekiyordu

    Yorum


    • #5
     Konu: Statü değişikliği....

     kurallarımız belli, ne fazlasını ne azını istiyoruz.
     Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız     HAYDI IPTV YAPALIM

     TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

     LÜTFEN OKUYUN


     Yorum


     • #6
      Konu: Statü değişikliği....

      forumumuzda moderator olarak bizlere yardımcı olan bartu arkadaşımız, işlerinin yoğunluğu dolayısıyla forumdaki görevlerden affını istemiştir.

      Şimdiye kadar olan yardımları için teşekkür ederiz.
      Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız      HAYDI IPTV YAPALIM

      TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

      LÜTFEN OKUYUN


      Yorum

      İşlem Yapılıyor
      X